Uitslagen landelijke competitie 2019 Gemengd 1e klasse Afdelingnr 2
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Gemengd 1e klasse afdelingnr 2

Stand

GespeeldPunten
T.C. Bakkum 1 6 31
T.V. Heerhugowaard 2 6 29
A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 6 28
E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 6 24
A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 6 23
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 6 20
A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 6 13

Uitslagen

2 juni 2019 T.V. Heerhugowaard 2 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 4-4
1e HE Pascal Wagemaker (2) / Max van Nunen (2) 6-4, 6-4
2e HE Koen van der Meer (3) / Bart Nouws (3) 2-6, 3-6
1e DE Bibi Kruijer (2) / Min Chae Kim (2) 2-6, 5-7
2e DE Sophie Wagemaker (3) / Charlotte Haas (3) 4-6, 3-6
 HD Koen van der Meer (2) - Pascal Wagemaker (1) / Bart Nouws (3) - Max van Nunen (3) 5-7, 7-6, [10-7]
 DD Sanne Brand (2) - Sophie Wagemaker (2) / Charlotte Haas (3) - Min Chae Kim (3) 4-6, 4-6
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover
2 juni 2019 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Bakkum 1 6-2
1e HE Floris Podzimek (2) / Ruud Vis (2) 1-6, 4-6
2e HE Marc Geers (2) / Viktor Rotteveel (3) 6-2, 6-2
1e DE Maurien Rikkert (2) / Gaby Beelen (2) 6-3, 6-1
2e DE Josanne Witjes-van-Bennekom (3) / Kim van der Horst (2) 2-6, 6-4, 6-4
 HD Mark Beemer (2) - Marc Geers (3) / Viktor Rotteveel (2) - Ruud Vis (2) 6-7, 2-6
 DD Lizzy Bitter (2) - Nicole Wandel (2) / Gaby Beelen (2) - Kim van der Horst (2) 6-3, 7-6
1e GD Mark Beemer (2) - Maurien Rikkert (2) / Ruud Vis (2) - Kim van der Horst (2) Walkover
2e GD Marc Geers (3) - Josanne Witjes-van-Bennekom (3) / Gaby Beelen (2) - Viktor Rotteveel (2) Walkover
2 juni 2019 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 3-5
1e HE Tom Clavel (2) / Chris Politiek (2) 6-1, 6-2
2e HE Victor van Ruissen (2) / Yannick Goossens (3) 5-7, 6-7
1e DE Judith van Kessel (2) / Polly Lam Po Kuen (2) 2-6, 4-6
2e DE Florence Na (2) / Inge Kaars Sijpesteijn (3) 6-2, 4-6, 3-6
 HD Tom Clavel (1) - Rens Kamphuis (2) / Wouter van Dijk (3) - Yannick Goossens (2) 6-1, 7-6
 DD / Walkover
1e GD Tom Clavel (1) - Martine Dijkman (2) / Chris Politiek (2) - Marilien van der Valk-de Vries (2) 3-6, 2-6
2e GD / Walkover

26 mei 2019 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.C. Bakkum 1 4-4
1e HE Tom Clavel (2) / Ruud Vis (2) 6-2, 3-6, 2-6
2e HE Victor van Ruissen (2) / Viktor Rotteveel (3) 4-6, 6-2, 6-3
1e DE Judith van Kessel (2) / Kim van der Horst (2) 2-6, 2-6
2e DE Florence Na (2) / Gaby Beelen (2) 5-7, 6-2, 6-3
 HD Tom Clavel (1) - Victor van Ruissen (2) / Viktor Rotteveel (2) - Ruud Vis (2) 6-2, 6-4
 DD Judith van Kessel (3) - Florence Na (2) / Gaby Beelen (2) - Kim van der Horst (2) 2-6, 4-6
1e GD Tom Clavel (1) - Judith van Kessel (3) / Ruud Vis (2) - Kim van der Horst (2) 7-5, 3-6, [10-8]
2e GD Victor van Ruissen (2) - Florence Na (2) / Viktor Rotteveel (2) - Gaby Beelen (2) 6-4, 3-6, [10-12]
26 mei 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 0-8
1e HE Arthur van der Kooij (3) / Pascal Wagemaker (2) 4-6, 6-7
2e HE Max van Wijk (3) / Koen van der Meer (3) 7-5, 2-6, 1-6
1e DE Cato Tangkau (2) / Sanne Brand (2) 2-6, 3-6
2e DE Tamara Krielen (3) / Bibi Kruijer (2) 3-6, 4-6
 HD Arthur van der Kooij (3) - Max van Wijk (4) / Pascal Wagemaker (1) - Koen van der Meer (2) Walkover
 DD Tamara Krielen (3) - Cato Tangkau (2) / Sophie Wagemaker (2) - Bibi Kruijer (3) 2-6, 6-3, [7-10]
1e GD Arthur van der Kooij (3) - Cato Tangkau (2) / Pascal Wagemaker (1) - Sophie Wagemaker (2) 2-6, 0-6
2e GD Max van Wijk (4) - Tamara Krielen (3) / Sanne Brand (2) - Koen van der Meer (2) 2-6, 4-6
26 mei 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 3-5
1e HE Wouter van Dijk (2) / Marc Geers (2) 3-6, 6-2, 4-6
2e HE Yannick Goossens (3) / Mark Beemer (3) 6-3, 6-3
1e DE Polly Lam Po Kuen (2) / Maurien Rikkert (2) 0-6, 2-6
2e DE Inge Kaars Sijpesteijn (3) / Josanne Witjes-van-Bennekom (3) 6-2, 6-1
 HD Yannick Goossens (2) - Leon Vellekoop (2) / Mark Beemer (2) - Marc Geers (3) 5-7, 5-7
 DD Polly Lam Po Kuen (2) - Marilien van der Valk-de Vries (2) / Lizzy Bitter (2) - Nicole Wandel (2) 6-1, 6-3
1e GD Marilien van der Valk-de Vries (2) - Leon Vellekoop (2) / Mark Beemer (2) - Maurien Rikkert (2) 2-6, 3-6
2e GD Chris Politiek (2) - Stéphanie Zaaijer (2) / Marc Geers (3) - Nicole Wandel (2) 6-7, 6-4, [7-10]

19 mei 2019 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
1e HE Floris Podzimek (2) / Tom Clavel (2) 2-6, 1-3
2e HE Marc Geers (2) / Victor van Ruissen (2) 2-6, 1-6
1e DE Maurien Rikkert (2) / Judith van Kessel (2) 2-6, 6-1, 6-0
2e DE Josanne Witjes-van-Bennekom (3) / Florence Na (2) 6-3, 6-2
 HD Mark Beemer (2) - Marc Geers (3) / Tom Clavel (1) - Victor van Ruissen (2) 2-6, 5-7
 DD Lizzy Bitter (2) - Nicole Wandel (2) / Judith van Kessel (3) - Florence Na (2) 6-1, 6-4
1e GD Mark Beemer (2) - Maurien Rikkert (2) / Tom Clavel (1) - Judith van Kessel (3) 5-7, 6-7
2e GD Marc Geers (3) - Lizzy Bitter (2) / Florence Na (2) - Victor van Ruissen (2) 6-3, 3-6, [9-11]
19 mei 2019 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 3-5
1e HE Max van Nunen (2) / Arthur van der Kooij (3) 4-6, 6-4, 2-6
2e HE Bart Nouws (3) / Max van Wijk (3) 6-4, 6-4
1e DE Daimy Paula (3) / Cato Tangkau (2) 0-6, 6-7
2e DE Charlotte Haas (3) / Tamara Krielen (3) 1-6, 6-1, 2-6
 HD Bart Nouws (3) - Max van Nunen (3) / Arthur van der Kooij (3) - Max van Wijk (4) 6-0, 6-3
 DD Charlotte Haas (3) - Daimy Paula (3) / Tamara Krielen (3) - Cato Tangkau (2) 2-6, 6-4, [10-8]
1e GD Max van Nunen (3) - Charlotte Haas (3) / Arthur van der Kooij (3) - Cato Tangkau (2) 4-6, 5-7
2e GD Bart Nouws (3) - Daimy Paula (3) / Max van Wijk (4) - Tamara Krielen (3) 4-6, 1-6
19 mei 2019 T.C. Bakkum 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 7-1
1e HE Ruud Vis (2) / Wouter van Dijk (2) 6-1, 6-1
2e HE Viktor Rotteveel (3) / Yannick Goossens (3) 2-6, 4-6
1e DE Gaby Beelen (2) / Stéphanie Zaaijer (2) 6-4, 6-4
2e DE Kim van der Horst (2) / Inge Kaars Sijpesteijn (3) 6-3, 6-1
 HD Viktor Rotteveel (2) - Ruud Vis (2) / Yannick Goossens (2) - Wouter van Dijk (3) 6-2, 6-4
 DD Gaby Beelen (2) - Kim van der Horst (2) / Inge Kaars Sijpesteijn (2) - Marilien van der Valk-de Vries (2) 7-5, 7-5
1e GD Ruud Vis (2) - Kim van der Horst (2) / Yannick Goossens (2) - Stéphanie Zaaijer (2) 6-2, 6-1
2e GD Viktor Rotteveel (2) - Gaby Beelen (2) / Wouter van Dijk (3) - Marilien van der Valk-de Vries (2) 7-6, 7-6

12 mei 2019 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 3-5
1e HE Floris Podzimek (2) / Remco Pondman (2) 3-6, 3-6
2e HE Marc Geers (2) / Koen van der Meer (3) 6-0, 6-7, 7-5
1e DE Lizzy Bitter (2) / Sanne Brand (2) 3-6, 3-6
2e DE Josanne Witjes-van-Bennekom (3) / Sophie Wagemaker (3) 4-6, 3-6
 HD Mark Beemer (2) - Marc Geers (3) / Remco Pondman (2) - Koen van der Meer (2) 2-6, 2-6
 DD Josanne Witjes-van-Bennekom (3) - Nicole Wandel (2) / Bibi Kruijer (3) - Sophie Wagemaker (2) 6-2, 6-4
1e GD Mark Beemer (2) - Nicole Wandel (2) / Sanne Brand (2) - Koen van der Meer (2) 7-6, 6-1
2e GD Floris Podzimek (2) - Lizzy Bitter (2) / Bibi Kruijer (3) - Remco Pondman (2) 2-6, 4-6
12 mei 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 4-4
1e HE Wouter van Dijk (2) / Christiaan de Jong (2) 4-6, 6-2, 4-6
2e HE Yannick Goossens (3) / Max van Wijk (3) 6-1, 6-0
1e DE Polly Lam Po Kuen (2) / Suzan Lamens (1) 3-6, 0-6
2e DE Inge Kaars Sijpesteijn (3) / Cato Tangkau (2) 6-2, 6-1
 HD Wouter van Dijk (3) - Yannick Goossens (2) / Christiaan de Jong (2) - Max van Wijk (4) 6-2, 6-2
 DD Inge Kaars Sijpesteijn (2) - Polly Lam Po Kuen (2) / Suzan Lamens (1) - Cato Tangkau (2) 3-6, 4-6
1e GD Yannick Goossens (2) - Inge Kaars Sijpesteijn (2) / Christiaan de Jong (2) - Suzan Lamens (1) 1-6, 4-6
2e GD Wouter van Dijk (3) - Marilien van der Valk-de Vries (2) / Cato Tangkau (2) - Max van Wijk (4) 6-3, 5-7, [10-7]
12 mei 2019 T.C. Bakkum 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 6-2
1e HE Ruud Vis (2) / Max van Nunen (2) 7-6, 6-4
2e HE Viktor Rotteveel (3) / Bart Nouws (3) 2-6, 3-6
1e DE Kim van der Horst (2) / Min Chae Kim (2) 3-0 Opgave
2e DE Gaby Beelen (2) / Charlotte Haas (3) 3-6, 3-6
 HD Viktor Rotteveel (2) - Ruud Vis (2) / Bart Nouws (3) - Max van Nunen (3) 6-3, 6-4
 DD Gaby Beelen (2) - Kim van der Horst (2) / Charlotte Haas (3) - Min Chae Kim (3) 6-0, 6-4
1e GD Viktor Rotteveel (2) - Gaby Beelen (2) / Min Chae Kim (3) - Bart Nouws (3) 1-0 Opgave
2e GD Ruud Vis (2) - Kim van der Horst (2) / Max van Nunen (3) - Charlotte Haas (3) 6-3, 7-5

22 april 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.C. Bakkum 1 0-8
1e HE Arthur van der Kooij (3) / Ruud Vis (2) 4-6, 6-7
2e HE Max van Wijk (3) / Viktor Rotteveel (3) 3-6, 6-0, 3-6
1e DE Rachelle Starreveld (3) / Kim van der Horst (2) 1-6, 2-6
2e DE Tamara Krielen (3) / Gaby Beelen (2) 1-6, 6-2, 2-6
 HD Arthur van der Kooij (3) - Max van Wijk (4) / Viktor Rotteveel (2) - Ruud Vis (2) 4-6, 2-6
 DD Rachelle Starreveld (3) - Tamara Krielen (3) / Gaby Beelen (2) - Kim van der Horst (2) 1-6, 3-6
1e GD Arthur van der Kooij (3) - Rachelle Starreveld (3) / Ruud Vis (2) - Kim van der Horst (2) 0-6, 3-6
2e GD Max van Wijk (4) - Tamara Krielen (3) / Gaby Beelen (2) - Viktor Rotteveel (2) 6-4, 3-6, [8-10]
22 april 2019 T.V. Heerhugowaard 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
1e HE Remco Pondman (2) / Tom Clavel (2) 2-6, 6-7
2e HE Koen van der Meer (3) / Victor van Ruissen (2) 6-2, 3-6, 4-6
1e DE Sanne Brand (2) / Judith van Kessel (2) 7-6, 7-6
2e DE Bibi Kruijer (2) / Florence Na (2) 5-7, 6-2, 6-0
 HD Remco Pondman (2) - Koen van der Meer (2) / Tom Clavel (1) - Victor van Ruissen (2) 0-6, 1-6
 DD Sanne Brand (2) - Sophie Wagemaker (2) / Judith van Kessel (3) - Florence Na (2) 4-6, 1-6
1e GD Remco Pondman (2) - Sophie Wagemaker (2) / Tom Clavel (1) - Judith van Kessel (3) 2-6, 1-6
2e GD Koen van der Meer (2) - Bibi Kruijer (3) / Victor van Ruissen (2) - Florence Na (2) 7-6, 1-6, [11-9]
22 april 2019 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 4-4
1e HE Max van Nunen (2) / Chris Politiek (2) 6-1, 2-6, 6-1
2e HE Bart Nouws (3) / Wouter van Dijk (2) 7-6, 6-1
1e DE Danique Havermans (2) / Polly Lam Po Kuen (2) 6-7, 6-4, 7-6
2e DE Charlotte Haas (3) / Inge Kaars Sijpesteijn (3) 1-6, 3-6
 HD Max van Nunen (3) - Bart Nouws (3) / Yannick Goossens (2) - Chris Politiek (2) 5-7, 1-6
 DD Danique Havermans (3) - Renée van Bommel (2) / Polly Lam Po Kuen (2) - Stéphanie Zaaijer (2) 4-6, 0-6
1e GD Max van Nunen (3) - Danique Havermans (3) / Chris Politiek (2) - Inge Kaars Sijpesteijn (2) 6-3, 7-6
2e GD Bart Nouws (3) - Charlotte Haas (3) / Yannick Goossens (2) - Stéphanie Zaaijer (2) 3-6, 3-6

14 april 2019 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 1-7
1e HE Tom Clavel (2) / Max van Nunen (2) 1-6, 4-6
2e HE Max Friese (3) / Bart Nouws (3) 6-4, 2-6, 0-6
1e DE Judith van Kessel (2) / Min Chae Kim (2) 1-6, 5-7
2e DE Florence Na (2) / Danique Havermans (2) 3-6, 2-6
 HD Tom Clavel (1) - Victor van Ruissen (2) / Bart Nouws (3) - Max van Nunen (3) 5-7, 6-4, [10-5]
 DD Florence Na (2) - Lisa Halfmann (3) / Danique Havermans (3) - Min Chae Kim (3) 4-6, 6-4, [8-10]
1e GD Tom Clavel (1) - Florence Na (2) / Max van Nunen (3) - Danique Havermans (3) 4-6, 6-3, [7-10]
2e GD Victor van Ruissen (2) - Lisa Halfmann (3) / Bart Nouws (3) - Min Chae Kim (3) 2-6, 3-6
14 april 2019 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 7-1
1e HE Floris Podzimek (2) / Arthur van der Kooij (3) 6-4, 6-4
2e HE Marc Geers (2) / Max van Wijk (3) 6-4, 6-2
1e DE Maurien Rikkert (2) / Cato Tangkau (2) 6-4, 6-7, 6-2
2e DE Josanne Witjes-van-Bennekom (3) / Tamara Krielen (3) 6-1, 6-3
 HD Mark Beemer (2) - Marc Geers (3) / Christiaan de Jong (2) - Arthur van der Kooij (3) 6-7, 7-5, [10-6]
 DD Lizzy Bitter (2) - Nicole Wandel (2) / Suzan Lamens (1) - Cato Tangkau (2) 4-6, 3-6
1e GD Mark Beemer (2) - Maurien Rikkert (2) / Christiaan de Jong (2) - Suzan Lamens (1) 7-5, 5-7, [10-8]
2e GD Floris Podzimek (2) - Lizzy Bitter (2) / Max van Wijk (4) - Tamara Krielen (3) 6-1, 6-3
14 april 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 3-5
1e HE Chris Politiek (2) / Remco Pondman (2) 3-6, 6-4, 1-6
2e HE Wouter van Dijk (2) / Koen van der Meer (3) 6-7, 4-6
1e DE Stéphanie Zaaijer (2) / Sanne Brand (2) 4-6, 2-6
2e DE Inge Kaars Sijpesteijn (3) / Sophie Wagemaker (3) 7-6, 6-1
 HD Chris Politiek (2) - Yannick Goossens (2) / Koen van der Meer (2) - Remco Pondman (2) 2-6, 6-2, [11-9]
 DD Stéphanie Zaaijer (2) - Polly Lam Po Kuen (2) / Bibi Kruijer (3) - Sophie Wagemaker (2) 6-4, 0-6, [4-10]
1e GD Inge Kaars Sijpesteijn (2) - Chris Politiek (2) / Koen van der Meer (2) - Sanne Brand (2) 3-6, 6-2, [10-8]
2e GD Polly Lam Po Kuen (2) - Yannick Goossens (2) / Remco Pondman (2) - Bibi Kruijer (3) 4-6, 6-3, [7-10]

7 april 2019 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Max van Nunen (2) / Floris Podzimek (2) 7-5, 1-6, 6-3
2e HE Bart Nouws (3) / Marc Geers (2) 7-5, 6-2
1e DE Min Chae Kim (2) / Maurien Rikkert (2) 6-7, 2-6
2e DE Danique Havermans (2) / Josanne Witjes-van-Bennekom (3) 2-6, 6-1, 2-6
 HD Max van Nunen (3) - Bart Nouws (3) / Mark Beemer (2) - Marc Geers (3) 6-1, 6-4
 DD Min Chae Kim (3) - Danique Havermans (3) / Nicole Wandel (2) - Lizzy Bitter (2) 4-6, 5-7
1e GD Jim Hendrikx (2) - Min Chae Kim (3) / Mark Beemer (2) - Maurien Rikkert (2) 5-7, 1-6
2e GD Danique Havermans (3) - Max van Nunen (3) / Floris Podzimek (2) - Nicole Wandel (2) 6-1, 6-3
7 april 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
1e HE Arthur van der Kooij (3) / Tom Clavel (2) 2-6, 1-6
2e HE Max van Wijk (3) / Max Friese (3) 5-7, 6-3, 4-6
1e DE Cato Tangkau (2) / Judith van Kessel (2) 6-7, 3-6
2e DE Tamara Krielen (3) / Florence Na (2) 1-6, 2-6
 HD Arthur van der Kooij (3) - Christiaan de Jong (2) / Tom Clavel (1) - Victor van Ruissen (2) 3-6, 3-6
 DD Tamara Krielen (3) - Suzan Lamens (1) / Judith van Kessel (3) - Florence Na (2) 6-3, 6-1
1e GD Suzan Lamens (1) - Christiaan de Jong (2) / Tom Clavel (1) - Florence Na (2) 6-3, 6-2
2e GD / Walkover
7 april 2019 T.V. Heerhugowaard 2 / T.C. Bakkum 1 4-4
1e HE Remco Pondman (2) / Ruud Vis (2) 4-6, 4-6
2e HE Koen van der Meer (3) / Viktor Rotteveel (3) 6-4, 6-3
1e DE Bibi Kruijer (2) / Kim van der Horst (2) 1-6, 3-6
2e DE Sophie Wagemaker (3) / Gaby Beelen (2) 6-3, 6-4
 HD Koen van der Meer (2) - Remco Pondman (2) / Ruud Vis (2) - Viktor Rotteveel (2) 6-3, 6-4
 DD Bibi Kruijer (3) - Sanne Brand (2) / Kim van der Horst (2) - Gaby Beelen (2) 1-6, 2-6
1e GD Remco Pondman (2) - Sophie Wagemaker (2) / Viktor Rotteveel (2) - Gaby Beelen (2) 6-1, 6-4
2e GD Koen van der Meer (2) - Sanne Brand (2) / Ruud Vis (2) - Kim van der Horst (2) 3-6, 3-6