Uitslagen landelijke competitie 2019 Gemengd 1e klasse Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Gemengd 1e klasse afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.C. Zandvoort 3 6 32
A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 6 28
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 6 26
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 6 24
B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 6 23
L.T.C. Naaldwijk 3 6 18
THOR De Bataaf (Den Haag) 2 6 15

Uitslagen

2 juni 2019 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 6-2
1e HE Frank Jonker (2) / Millen Mortier (2) 6-4, 4-6, 6-4
2e HE Rick Lindhout (3) / Ethan Florens (3) 1-6, 1-6
1e DE Samentha Helderop (2) / Willemijn van Mierlo (3) 2-6, 6-3, 6-2
2e DE Charlotte Wijkamp (3) / Kate Huizenga (5) 6-3, 6-2
 HD Matthijs van Starkenburg (2) - Rick Lindhout (2) / Ethan Florens (3) - Millen Mortier (3) 3-6, 6-0, [10-7]
 DD Samentha Helderop (2) - Charlotte Wijkamp (3) / Willemijn van Mierlo (3) - Kate Huizenga (5) 6-3, 6-3
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover
2 juni 2019 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 5-3
1e HE / Walkover
2e HE Sander Compeer (3) / Lars Hordijk (3) 0-6, 0-6
1e DE Mima de Niet (3) / Sanne Schalekamp (2) 6-3, 6-1
2e DE / Walkover
 HD Sander Compeer (3) - Glenn Resodihardjo (3) / Jurriaan Bol (2) - Maico Egbers (3) 1-6, 1-6
 DD / Walkover
1e GD Sander Compeer (3) - Melissa Overbeek-Boers (2) / Lars Hordijk (2) - Sanne Schalekamp (2) 4-6, 6-3, [10-4]
2e GD / Walkover
2 juni 2019 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / L.T.C. Naaldwijk 3 4-2
1e HE Mike Groenendijk (2) / Jasper van Oosten (3) 6-1, 6-3
2e HE Bram Delisse (2) / Vincent Schütte (3) 7-5, 1-6, 2-6
1e DE Gabriëlle Dekkers (2) / Madelief van Heese (3) 7-5, 7-6
2e DE Florentine Dekkers (2) / Esmee Andresen (3) 6-3, 6-2
 HD Lex Enklaar (3) - Bram Delisse (3) / Jasper van Oosten (4) - Vincent Schütte (3) 6-2, 3-6, [5-10]
 DD Florentine Dekkers (3) - Gabriëlle Dekkers (3) / Madelief van Heese (4) - Esmee Andresen (4) 6-2, 6-2
1e GD / Niet Gespeeld
2e GD / Niet Gespeeld

26 mei 2019 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 5-3
1e HE Bart van Haarlem (2) / Glenn Resodihardjo (2) 6-3, 6-1
2e HE Millen Mortier (2) / Sander Compeer (3) 6-4, 7-5
1e DE Claire Verwerda (2) / Melissa Overbeek-Boers (3) 6-2, 6-0
2e DE Dide Beijer (2) / Cleo van Engelen (3) 7-5, 6-2
 HD Ethan Florens (3) - Bart van Haarlem (2) / Sander Compeer (3) - Glenn Resodihardjo (3) 6-2, 3-6, [5-10]
 DD Claire Verwerda (2) - Sylvia Okafor (3) / Melissa Overbeek-Boers (2) - Cleo van Engelen (3) 6-2, 2-6, [10-3]
1e GD Millen Mortier (3) - Dide Beijer (2) / Sander Compeer (3) - Melissa Overbeek-Boers (2) 7-5, 6-7, [7-10]
2e GD Ethan Florens (3) - Sylvia Okafor (3) / Glenn Resodihardjo (3) - Cleo van Engelen (3) 1-6, 4-6
26 mei 2019 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 2-6
1e HE Matthijs van Starkenburg (2) / Jurriaan Bol (2) 2-6, 3-6
2e HE Frank Jonker (2) / Maico Egbers (2) 7-5, 6-3
1e DE Samentha Helderop (2) / Sanne Schalekamp (2) 4-6, 4-6
2e DE Charlotte Wijkamp (3) / Emma Goedkoop (2) 5-7, 4-6
 HD Rick Lindhout (2) - Matthijs van Starkenburg (2) / Lars Hordijk (2) - Maico Egbers (3) 6-4, 7-5
 DD Samentha Helderop (2) - Natasja Dragic (4) / Emma Goedkoop (2) - Sanne Schalekamp (2) 2-6, 2-6
1e GD Frank Jonker (2) - Samentha Helderop (2) / Jurriaan Bol (2) - Sanne Schalekamp (2) 3-6, 5-7
2e GD Matthijs van Starkenburg (2) - Charlotte Wijkamp (3) / Emma Goedkoop (2) - Lars Hordijk (2) 1-6, 6-3, [11-13]
26 mei 2019 T.C. Zandvoort 3 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 5-3
1e HE Koen Heupers (2) / Bram Delisse (2) 2-6, 7-6, 6-0
2e HE Colin de Heer (2) / Mike Groenendijk (2) 6-0, 2-6, 5-7
1e DE Nicky van Bakel (2) / Gabriëlle Dekkers (2) 2-6, 6-3, 7-5
2e DE Aniek van Rossum (2) / Florentine Dekkers (2) 6-3, 2-6, 6-4
 HD Colin de Heer (2) - Mark Logger (2) / Mike Groenendijk (2) - Lex Enklaar (3) 4-6, 6-4, [10-4]
 DD Nicky van Bakel (2) - Charlotte van der Meij - Logger (2) / Florentine Dekkers (3) - Gabriëlle Dekkers (3) 2-6, 4-6
1e GD Mark Logger (2) - Charlotte van der Meij - Logger (2) / Mike Groenendijk (2) - Florentine Dekkers (3) 6-3, 6-4
2e GD Koen Heupers (2) - Aniek van Rossum (2) / Bram Delisse (3) - Gabriëlle Dekkers (3) 6-0, 2-6, [4-10]

19 mei 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 4-4
1e HE Maico Egbers (2) / Bart van Haarlem (2) 6-0, 7-5
2e HE Jurriaan Bol (2) / Millen Mortier (2) 5-7, 6-4, 4-6
1e DE Sanne Schalekamp (2) / Bo Luttikhuis (2) 7-5, 6-4
2e DE Emma Goedkoop (2) / Paula van Haarlem (4) Walkover
 HD Jurriaan Bol (2) - Maico Egbers (3) / Bart van Haarlem (2) - Millen Mortier (3) 6-2, 6-3
 DD Emma Goedkoop (2) - Sanne Schalekamp (2) / Bo Luttikhuis (1) - Paula van Haarlem (4) 6-7, 6-1, [10-12]
1e GD Jurriaan Bol (2) - Sanne Schalekamp (2) / Millen Mortier (3) - Bo Luttikhuis (1) 7-5, 5-7, [10-6]
2e GD Maico Egbers (3) - Emma Goedkoop (2) / Bart van Haarlem (2) - Paula van Haarlem (4) 6-4, 2-6, [6-10]
19 mei 2019 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 1-7
1e HE Glenn Resodihardjo (2) / Matthijs van Starkenburg (2) 1-6, 3-6
2e HE Sander Compeer (3) / Frank Jonker (2) 4-6, 4-6
1e DE Cleo van Engelen (3) / Samentha Helderop (2) 2-6, 3-6
2e DE Mima de Niet (3) / Charlotte Wijkamp (3) 0-6, 3-6
 HD Sander Compeer (3) - Glenn Resodihardjo (3) / Matthijs van Starkenburg (2) - Rick Lindhout (2) 4-6, 4-6
 DD Cleo van Engelen (3) - Melissa Overbeek-Boers (2) / Samentha Helderop (2) - Charlotte Wijkamp (3) 1-6, 4-6
1e GD Sander Compeer (3) - Melissa Overbeek-Boers (2) / Samentha Helderop (2) - Frank Jonker (2) 4-6, 1-6
2e GD Glenn Resodihardjo (3) - Mima de Niet (3) / Rick Lindhout (2) - Charlotte Wijkamp (3) 7-5, 6-3
19 mei 2019 L.T.C. Naaldwijk 3 / T.C. Zandvoort 3 3-5
1e HE Jay Zwinkels (2) / Mark Logger (2) 6-3, 6-2
2e HE Jasper van Oosten (3) / Colin de Heer (2) 3-6, 0-6
1e DE Babette Burgersdijk (2) / Aniek van Rossum (2) 2-6, 4-6
2e DE Madelief van Heese (3) / Nicky van Bakel (2) 1-6, 0-6
 HD Vincent Schütte (3) - Jay Zwinkels (2) / Koen Heupers (2) - Colin de Heer (2) 7-5, 4-6, [10-6]
 DD Esmee Andresen (4) - Madelief van Heese (4) / Nicky van Bakel (2) - Charlotte van der Meij - Logger (2) 5-7, 5-7
1e GD Jay Zwinkels (2) - Esmee Andresen (4) / Mark Logger (2) - Charlotte van der Meij - Logger (2) 6-3, 4-6, [6-10]
2e GD Vincent Schütte (3) - Babette Burgersdijk (3) / Koen Heupers (2) - Aniek van Rossum (2) 6-1, 6-3

12 mei 2019 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 7-1
1e HE Mike Groenendijk (2) / Glenn Resodihardjo (2) 6-1, 6-2
2e HE Bram Delisse (2) / Sander Compeer (3) 7-5, 6-3
1e DE Gabriëlle Dekkers (2) / Melissa Overbeek-Boers (3) 6-0, 6-1
2e DE Florentine Dekkers (2) / Mima de Niet (3) 6-2, 3-6, 6-4
 HD Bram Delisse (3) - Lex Enklaar (3) / Sander Compeer (3) - Glenn Resodihardjo (3) 3-6, 3-6
 DD Florentine Dekkers (3) - Gabriëlle Dekkers (3) / Mima de Niet (3) - Melissa Overbeek-Boers (2) 6-4, 6-3
1e GD Mike Groenendijk (2) - Florentine Dekkers (3) / Sander Compeer (3) - Melissa Overbeek-Boers (2) 6-4, 6-4
2e GD Lex Enklaar (3) - Gabriëlle Dekkers (3) / Glenn Resodihardjo (3) - Mima de Niet (3) 7-6, 3-6, [10-6]
12 mei 2019 L.T.C. Naaldwijk 3 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 4-4
1e HE Jay Zwinkels (2) / Jurriaan Bol (2) 3-6, 6-4, 3-6
2e HE Vincent Schütte (3) / Maico Egbers (2) 3-6, 2-6
1e DE Babette Burgersdijk (2) / Sanne Schalekamp (2) 5-7, 4-6
2e DE Esmee Andresen (3) / Emma Goedkoop (2) 6-3, 2-6, 6-3
 HD Jay Zwinkels (2) - Vincent Schütte (3) / Maico Egbers (3) - Lars Hordijk (2) 6-4, 6-3
 DD Esmee Andresen (4) - Madelief van Heese (4) / Sanne Schalekamp (2) - Emma Goedkoop (2) Walkover
1e GD Vincent Schütte (3) - Babette Burgersdijk (3) / Jurriaan Bol (2) - Sanne Schalekamp (2) 4-6, 5-7
2e GD Jay Zwinkels (2) - Madelief van Heese (4) / Lars Hordijk (2) - Emma Goedkoop (2) Walkover
12 mei 2019 T.C. Zandvoort 3 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 6-2
1e HE Koen Heupers (2) / Bart van Haarlem (2) 7-5, 7-6
2e HE Mark Logger (2) / Millen Mortier (2) 3-6, 2-6
1e DE Aniek van Rossum (2) / Claire Verwerda (2) 7-5, 3-6, 4-6
2e DE Charlotte van der Meij - Logger (3) / Dide Beijer (2) 7-5, 7-5
 HD Koen Heupers (2) - Colin de Heer (2) / Bart van Haarlem (2) - Millen Mortier (3) 6-3, 6-2
 DD Charlotte van der Meij - Logger (2) - Nicky van Bakel (2) / Claire Verwerda (2) - Bo Luttikhuis (1) 3-6, 6-3, [10-7]
1e GD Colin de Heer (2) - Nicky van Bakel (2) / Bart van Haarlem (2) - Dide Beijer (2) 6-3, 6-2
2e GD Mark Logger (2) - Aniek van Rossum (2) / Millen Mortier (3) - Bo Luttikhuis (1) 6-0, 6-4

28 april 2019 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 4-4
1e HE Jeroen Bok (2) / Bart van Haarlem (2) 2-6, 2-6
2e HE Lex Enklaar (3) / Ethan Florens (3) 3-6, 7-6, 7-6
1e DE Karlijn van den Dungen (2) / Claire Verwerda (2) Walkover
2e DE Florentine Dekkers (2) / Sylvia Okafor (3) 6-2, 6-4
 HD Lex Enklaar (3) - Mike Groenendijk (2) / Bart van Haarlem (2) - Millen Mortier (3) 1-6, 7-6, [5-10]
 DD Florentine Dekkers (3) - Karlijn van den Dungen (3) / Regina Husak (2) - Sylvia Okafor (3) 6-0, 7-5
1e GD Mike Groenendijk (2) - Florentine Dekkers (3) / Ethan Florens (3) - Bo Luttikhuis (1) 0-6, 6-4, [10-7]
2e GD Lex Enklaar (3) - Karlijn van den Dungen (3) / Millen Mortier (3) - Claire Verwerda (2) 2-6, 6-4, [5-10]

22 april 2019 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / L.T.C. Naaldwijk 3 7-1
1e HE Bart van Haarlem (2) / Jay Zwinkels (2) 6-2, 6-4
2e HE Millen Mortier (2) / Jasper van Oosten (3) 6-3, 6-3
1e DE Claire Verwerda (2) / Madelief van Heese (3) 6-0, 6-1
2e DE Regina Husak (2) / Esmee Andresen (3) 4-6, 6-4, 6-2
 HD Ethan Florens (3) - Bart van Haarlem (2) / Jay Zwinkels (2) - Vincent Schütte (3) 6-1, 4-6, [13-11]
 DD Claire Verwerda (2) - Sylvia Okafor (3) / Babette Burgersdijk (3) - Esmee Andresen (4) 6-3, 6-3
1e GD Millen Mortier (3) - Claire Verwerda (2) / Jay Zwinkels (2) - Madelief van Heese (4) 6-2, 6-1
2e GD Ethan Florens (3) - Sylvia Okafor (3) / Vincent Schütte (3) - Babette Burgersdijk (3) 5-7, 6-3, [5-10]
22 april 2019 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 4-4
1e HE Matthijs van Starkenburg (2) / Mike Groenendijk (2) 6-3, 6-2
2e HE Rick Lindhout (3) / Bram Delisse (2) 3-6, 3-6
1e DE Samentha Helderop (2) / Florentine Dekkers (2) 6-7, 2-6
2e DE Charlotte Wijkamp (3) / Karlijn van den Dungen (2) Walkover
 HD Matthijs van Starkenburg (2) - Rick Lindhout (2) / Lex Enklaar (3) - Bram Delisse (3) 6-3, 7-5
 DD Charlotte Wijkamp (3) - Natasja Dragic (4) / Florentine Dekkers (3) - Karlijn van den Dungen (3) 2-6, 3-6
1e GD Samentha Helderop (2) - Gertjan Egberink (2) / Florentine Dekkers (3) - Mike Groenendijk (2) 6-2, 2-6, [8-10]
2e GD Charlotte Wijkamp (3) - Matthijs van Starkenburg (2) / Lex Enklaar (3) - Karlijn van den Dungen (3) Walkover
22 april 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.C. Zandvoort 3 2-6
1e HE Maico Egbers (2) / Colin de Heer (2) 2-6, 4-6
2e HE Jurriaan Bol (2) / Koen Heupers (2) 6-2, 6-4
1e DE Emma Goedkoop (2) / Nicky van Bakel (2) 3-6, 1-6
2e DE Sanne Schalekamp (2) / Aniek van Rossum (2) 4-6, 6-3, 4-6
 HD Jurriaan Bol (2) - Lars Hordijk (2) / Mark Logger (2) - Colin de Heer (2) 7-5, 6-7, [10-3]
 DD Emma Goedkoop (2) - Sanne Schalekamp (2) / Nicky van Bakel (2) - Charlotte van der Meij - Logger (2) 2-6, 1-6
1e GD Lars Hordijk (2) - Sanne Schalekamp (2) / Mark Logger (2) - Charlotte van der Meij - Logger (2) 6-7, 2-6
2e GD Maico Egbers (3) - Emma Goedkoop (2) / Koen Heupers (2) - Aniek van Rossum (2) 2-6, 3-6

14 april 2019 T.C. Zandvoort 3 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 7-1
1e HE Colin de Heer (2) / Glenn Resodihardjo (2) 6-2, 6-7, 6-3
2e HE Mark Logger (2) / Sander Compeer (3) 6-0, 6-3
1e DE Aniek van Rossum (2) / Mima de Niet (3) 6-3, 6-0
2e DE Charlotte van der Meij - Logger (3) / Cleo van Engelen (3) 6-4, 6-2
 HD Koen Heupers (2) - Mark Logger (2) / Sander Compeer (3) - Glenn Resodihardjo (3) 3-6, 3-6
 DD Nicky van Bakel (2) - Charlotte van der Meij - Logger (2) / Melissa Overbeek-Boers (2) - Mima de Niet (3) 6-1, 6-3
1e GD Colin de Heer (2) - Nicky van Bakel (2) / Sander Compeer (3) - Melissa Overbeek-Boers (2) 6-2, 6-2
2e GD Koen Heupers (2) - Aniek van Rossum (2) / Glenn Resodihardjo (3) - Cleo van Engelen (3) 6-0, 6-4
14 april 2019 L.T.C. Naaldwijk 3 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-4
1e HE Jay Zwinkels (2) / Frank Jonker (2) 3-6, 3-6
2e HE Jasper van Oosten (3) / Rick Lindhout (3) 6-2, 5-7, 7-6
1e DE Babette Burgersdijk (2) / Samentha Helderop (2) 1-6, 3-6
2e DE Esmee Andresen (3) / Charlotte Wijkamp (3) 6-3, 6-4
 HD Vincent Schütte (3) - Jay Zwinkels (2) / Rick Lindhout (2) - Matthijs van Starkenburg (2) 6-2, 6-1
 DD Esmee Andresen (4) - Madelief van Heese (4) / Natasja Dragic (4) - Charlotte Wijkamp (3) 6-4, 3-6, [3-10]
1e GD Madelief van Heese (4) - Jay Zwinkels (2) / Samentha Helderop (2) - Frank Jonker (2) 6-7, 2-6
2e GD Babette Burgersdijk (3) - Vincent Schütte (3) / Natasja Dragic (4) - Matthijs van Starkenburg (2) 6-3, 6-4

7 april 2019 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / L.T.C. Naaldwijk 3 4-4
1e HE Glenn Resodihardjo (2) / Jay Zwinkels (2) 3-6, 4-6
2e HE Dave de Graaf (2) / Jasper van Oosten (3) 4-6, 6-3, 6-1
1e DE Mima de Niet (3) / Babette Burgersdijk (2) 6-4, 6-4
2e DE Cleo van Engelen (3) / Esmee Andresen (3) 4-6, 6-1, 4-6
 HD Glenn Resodihardjo (3) - Sander Compeer (3) / Vincent Schütte (3) - Jay Zwinkels (2) 7-6, 3-6, [7-10]
 DD Melissa Overbeek-Boers (2) - Cleo van Engelen (3) / Esmee Andresen (4) - Madelief van Heese (4) 6-3, 2-6, [6-10]
1e GD Sander Compeer (3) - Melissa Overbeek-Boers (2) / Babette Burgersdijk (3) - Jay Zwinkels (2) 6-1, 6-4
2e GD Mima de Niet (3) - Dave de Graaf (2) / Jasper van Oosten (4) - Madelief van Heese (4) 6-3, 6-3
7 april 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7-1
1e HE Jurriaan Bol (2) / Mike Groenendijk (2) 2-6, 6-4, 6-7
2e HE Lars Hordijk (3) / Quinn Groenendijk (3) 6-1, 6-2
1e DE Sanne Schalekamp (2) / Florentine Dekkers (2) 6-3, 6-3
2e DE Emma Goedkoop (2) / Karlijn van den Dungen (2) Walkover
 HD Maico Egbers (3) - Lars Hordijk (2) / Lex Enklaar (3) - Quinn Groenendijk (3) 7-6, 7-5
 DD Emma Goedkoop (2) - Sanne Schalekamp (2) / Florentine Dekkers (3) - Karlijn van den Dungen (3) 6-2, 4-6, [12-10]
1e GD Jurriaan Bol (2) - Sanne Schalekamp (2) / Mike Groenendijk (2) - Florentine Dekkers (3) 6-4, 4-6, [14-12]
2e GD Emma Goedkoop (2) - Maico Egbers (3) / Lex Enklaar (3) - Karlijn van den Dungen (3) 7-6, 6-4
7 april 2019 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.C. Zandvoort 3 5-3
1e HE Matthijs van Starkenburg (2) / Mark Logger (2) 7-5, 6-4
2e HE Frank Jonker (2) / Koen Heupers (2) 6-4, 6-1
1e DE Charlotte Wijkamp (3) / Nicky van Bakel (2) 7-5, 0-6, 7-5
2e DE Natasja Dragic (4) / Charlotte van der Meij - Logger (3) 3-6, 2-6
 HD Rick Lindhout (2) - Matthijs van Starkenburg (2) / Koen Heupers (2) - Colin de Heer (2) 6-2, 7-6
 DD Samentha Helderop (2) - Charlotte Wijkamp (3) / Charlotte van der Meij - Logger (2) - Aniek van Rossum (2) 6-3, 2-6, [6-10]
1e GD Samentha Helderop (2) - Frank Jonker (2) / Nicky van Bakel (2) - Colin de Heer (2) 3-6, 6-2, [10-7]
2e GD Natasja Dragic (4) - Rick Lindhout (2) / Aniek van Rossum (2) - Mark Logger (2) 6-7, 1-6