Uitslagen landelijke competitie 2019 Gemengd Hoofdklasse Afdelingnr 2
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Gemengd Hoofdklasse afdelingnr 2

Stand

GespeeldPunten
A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 7 37
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 7 33
T.C. Zandvoort 2 7 32
L.T.C. Naaldwijk 2 7 29
T.C. Bilthoven 1 7 25
T.C. Etten (Etten-Leur) 1 7 24
T.V. Heerhugowaard 1 7 24
THOR De Bataaf (Den Haag) 1 7 20

Uitslagen

2 juni 2019 T.C. Zandvoort 2 / T.C. Etten (Etten-Leur) 1 5-3
1e HE Jesse de Jager (2) / Alexander Kneepkens (2) 7-6, 3-6, 1-6
2e HE Roland Stuurman (2) / Andrť van der Bijl (2) 6-1, 4-6, 4-6
1e DE Melissa Boyden (2) / GabriŽlla Mujan (2) 6-4, 7-5
2e DE Bente Spee (2) / Margriet Timmermans (2) 6-7, 6-3, 6-2
 HD Roland Stuurman (3) - Zachary Eisinga (2) / Julian Prins (2) - Alexander Kneepkens (2) 6-2, 6-3
 DD Charlotte van der Meij - Logger (2) - Bente Spee (2) / GabriŽlla Mujan (2) - Perla Nieuwboer (2) 4-6, 3-6
1e GD Melissa Boyden (2) - Zachary Eisinga (2) / GabriŽlla Mujan (2) - Julian Prins (2) 6-7, 6-0, [10-5]
2e GD Jesse de Jager (5) - Charlotte van der Meij - Logger (2) / Perla Nieuwboer (2) - Andrť van der Bijl (2) 6-4, 6-3
2 juni 2019 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.C. Bilthoven 1 4-4
1e HE Jay Zwinkels (2) / Dennis Mertens (2) 4-6, 2-6
2e HE Marcus Hilpert (2) / Brian de Vrind (2) 7-5, 6-2
1e DE Anouck Vrancken Peeters (2) / Sofie Oyen (1) 6-7 Opgave
2e DE Kim Rus (2) / Miriam Westerink (2) 6-2, 6-4
 HD Roy Bruggeling (2) - Marcus Hilpert (2) / Dennis Mertens (2) - Brian de Vrind (2) 4-6, 0-6
 DD Kim Rus (2) - Babette Burgersdijk (3) / D.I.D.O. Blonk (2) - Annick Verhaar (2) 7-5, 6-3
1e GD Kim Rus (2) - Jay Zwinkels (2) / Sofie Oyen (2) - Dennis Mertens (2) 7-6, 7-6
2e GD Roy Bruggeling (2) - Babette Burgersdijk (3) / Brian de Vrind (2) - Miriam Westerink (2) 0-6, 2-6
2 juni 2019 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 3-5
1e HE Tom Smit (2) / Sem Verbeek (1) 3-6, 3-6
2e HE Bart Overbeek (3) / Igor Straatsma (1) 3-6, 3-6
1e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (2) / Marina Yudanov (1) 5-7, 1-6
2e DE Daphne van den Heuvel (2) / Donnaroza Gouvernante (1) 6-4, 6-1
 HD Bart Overbeek (2) - Tom Smit (2) / Igor Straatsma (1) - Bart van Haarlem (2) 7-6, 6-1
 DD Daphne van den Heuvel (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) / Diana Chehoudi (1) - Marina Yudanov (1) 3-6, 0-6
1e GD Bart Overbeek (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) / Sem Verbeek (1) - Diana Chehoudi (1) 2-6, 3-6
2e GD Tom Smit (2) - Daphne van den Heuvel (2) / Bart van Haarlem (2) - Donnaroza Gouvernante (1) 3-6, 6-3, [10-1]
2 juni 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 7-1
1e HE Marc Dijkhuizen (1) / Dax Donders (1) 7-5, 0-6, 6-3
2e HE Yannick Verwater (1) / Remco Pondman (2) 6-4, 6-4
1e DE Anna Pribylova (1) / Liza Groenveld (2) 6-1, 6-2
2e DE Anouk Koevermans (2) / Rowie Kouw (2) 6-1, 6-0
 HD Guy Stokman (3) - Yannick Verwater (1) / Dax Donders (2) - Remco Pondman (2) 7-6, 6-4
 DD Anouk Koevermans (3) - Anna Pribylova (1) / Rowie Kouw (2) - Femke Reinhard (3) 6-0, 6-1
1e GD Yannick Verwater (1) - Anna Pribylova (1) / Liza Groenveld (2) - Dax Donders (2) 6-0, 2-6, [5-10]
2e GD Guy Stokman (3) - Anouk Koevermans (3) / Remco Pondman (2) - Femke Reinhard (3) 4-6, 6-2, [11-9]

26 mei 2019 T.C. Zandvoort 2 / T.V. Heerhugowaard 1 6-2
1e HE Zachary Eisinga (1) / Bart de Gier (1) 6-2, 2-6, 4-6
2e HE Jesse de Jager (2) / Remco Pondman (2) 6-1, 6-3
1e DE Melissa Boyden (2) / Rowie Kouw (2) 6-1, 7-6
2e DE Bente Spee (2) / Liza Groenveld (2) 6-1, 6-2
 HD Roland Stuurman (3) - Jesse de Jager (5) / Bart de Gier (1) - Remco Pondman (2) 7-5, 4-6, [9-11]
 DD Bente Spee (2) - DaniŽlle Harmsen (2) / Rowie Kouw (2) - Femke Reinhard (3) 6-2, 6-2
1e GD Zachary Eisinga (2) - DaniŽlle Harmsen (2) / Remco Pondman (2) - Liza Groenveld (2) 6-1, 7-5
2e GD Roland Stuurman (3) - Bente Spee (2) / Bart de Gier (1) - Femke Reinhard (3) 7-5, 6-2
26 mei 2019 T.C. Bilthoven 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 5-3
1e HE Brian de Vrind (2) / Tom Smit (2) 6-3, 6-4
2e HE Michael-John Every (2) / Bart Overbeek (3) 6-4, 6-1
1e DE Miriam Westerink (2) / Daphne van den Heuvel (2) 1-6, 3-6
2e DE D.I.D.O. Blonk (2) / Mima de Niet (3) 6-1, 7-6
 HD Brian de Vrind (2) - Michael-John Every (2) / Bart Overbeek (2) - Tom Smit (2) 3-6, 6-3, [10-8]
 DD D.I.D.O. Blonk (2) - Annick Verhaar (2) / Daphne van den Heuvel (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) 0-6, 6-0, [9-11]
1e GD Brian de Vrind (2) - Miriam Westerink (2) / Tom Smit (2) - Daphne van den Heuvel (2) 6-3, 7-6
2e GD Michael-John Every (2) - Annick Verhaar (2) / Bart Overbeek (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) 0-6, 3-6
26 mei 2019 T.C. Etten (Etten-Leur) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 2-6
1e HE Alexander Kneepkens (2) / Marc Dijkhuizen (1) 7-6, 2-6, 5-7
2e HE Andrť van der Bijl (2) / Guy Stokman (2) 4-6, 6-1, 7-5
1e DE Perla Nieuwboer (2) / Anna Pribylova (1) 1-6, 3-6
2e DE Margriet Timmermans (2) / Anouk Koevermans (2) 3-6, 6-7
 HD Alexander Kneepkens (2) - Julian Prins (2) / Marc Dijkhuizen (1) - Yannick Verwater (1) 6-1, 4-6, [10-8]
 DD GabriŽlla Mujan (2) - Margriet Timmermans (3) / Anouk Koevermans (3) - Anna Pribylova (1) 1-6, 6-4, [9-11]
1e GD Julian Prins (2) - GabriŽlla Mujan (2) / Yannick Verwater (1) - Anna Pribylova (1) 6-7, 4-6
2e GD Andrť van der Bijl (2) - Margriet Timmermans (3) / Marc Dijkhuizen (1) - Anouk Koevermans (3) 2-6, 4-6
26 mei 2019 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 2-6
1e HE Jay Zwinkels (2) / Sem Verbeek (1) 4-6, 6-4, 2-6
2e HE Marcus Hilpert (2) / Igor Straatsma (1) 2-6, 4-6
1e DE Dainah Cameron (1) / Donnaroza Gouvernante (1) 1-6, 6-4, 2-6
2e DE Kim Rus (2) / Diana Chehoudi (2) 6-1, 6-4
 HD Marcus Hilpert (2) - Roy Bruggeling (2) / Sem Verbeek (1) - Igor Straatsma (1) 2-6, 4-6
 DD Dainah Cameron (2) - Kim Rus (2) / Donnaroza Gouvernante (1) - Diana Chehoudi (1) 6-3, 6-7, [10-8]
1e GD Marcus Hilpert (2) - Kim Rus (2) / Sem Verbeek (1) - Diana Chehoudi (1) 2-6, 6-1, [5-10]
2e GD Jay Zwinkels (2) - Dainah Cameron (2) / Igor Straatsma (1) - Donnaroza Gouvernante (1) 6-2, 4-6, [8-10]

19 mei 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.C. Zandvoort 2 2-6
1e HE Marc Dijkhuizen (1) / Zachary Eisinga (1) 3-6, 4-6
2e HE Yannick Verwater (1) / Roland Stuurman (2) 3-6, 7-5, 6-7
1e DE Suzan Lamens (1) / Melissa Boyden (2) 6-3, 3-6, 6-7
2e DE Anouk Koevermans (2) / DaniŽlle Harmsen (2) 2-6, 4-6
 HD Marc Dijkhuizen (1) - Guy Stokman (3) / Zachary Eisinga (2) - Roland Stuurman (3) 6-7, 6-2, [10-5]
 DD Suzan Lamens (1) - Anna Pribylova (1) / Melissa Boyden (2) - Bente Spee (2) 6-3, 7-6
1e GD Marc Dijkhuizen (1) - Anna Pribylova (1) / Zachary Eisinga (2) - DaniŽlle Harmsen (2) 6-7, 4-6
2e GD Yannick Verwater (1) - Anouk Koevermans (3) / Roland Stuurman (3) - Bente Spee (2) 7-5, 6-7, [5-10]
19 mei 2019 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.C. Bilthoven 1 6-2
1e HE Igor Straatsma (1) / Brian de Vrind (2) 6-3, 5-7, 2-6
2e HE Melvyn op der Heijde (2) / Michael-John Every (2) 2-6, 7-5, 6-4
1e DE Janneke Wikkerink (2) / D.I.D.O. Blonk (2) 6-2, 6-2
2e DE Diana Chehoudi (2) / Miriam Westerink (2) 2-6, 6-2, 6-7
 HD Igor Straatsma (1) - Jean-Julien Rojer (1) / Brian de Vrind (2) - Michael-John Every (2) 7-6, 6-4
 DD Diana Chehoudi (1) - Donnaroza Gouvernante (1) / Miriam Westerink (2) - Annick Verhaar (2) 6-0, 7-6
1e GD Donnaroza Gouvernante (1) - Jean-Julien Rojer (1) / D.I.D.O. Blonk (2) - Michael-John Every (2) 6-3, 6-2
2e GD Janneke Wikkerink (2) - Igor Straatsma (1) / Brian de Vrind (2) - Miriam Westerink (2) 1-6, 6-4, [10-5]
19 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 1 / T.C. Etten (Etten-Leur) 1 5-3
1e HE Bart de Gier (1) / Julian Prins (2) 6-0, 6-1
2e HE Dax Donders (1) / Alexander Kneepkens (2) 7-5, 6-4
1e DE Rowie Kouw (2) / GabriŽlla Mujan (2) 6-2, 2-6, 6-7
2e DE Liza Groenveld (2) / Margriet Timmermans (2) 4-6, 6-2, 2-6
 HD Dax Donders (2) - Bart de Gier (1) / Andrť van der Bijl (2) - Alexander Kneepkens (2) 7-5, 6-4
 DD Femke Reinhard (3) - Rowie Kouw (2) / Perla Nieuwboer (2) - Margriet Timmermans (3) 6-4, 6-4
1e GD Bart de Gier (1) - Femke Reinhard (3) / Andrť van der Bijl (2) - Perla Nieuwboer (2) 6-3, 6-4
2e GD Dax Donders (2) - Liza Groenveld (2) / Julian Prins (2) - GabriŽlla Mujan (2) 2-6, 6-7
19 mei 2019 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 2-6
1e HE Tom Smit (2) / Marcus Hilpert (2) 6-0, 7-6
2e HE Bart Overbeek (3) / Roy Bruggeling (2) 2-6, 3-6
1e DE Daphne van den Heuvel (2) / Dainah Cameron (1) 6-0, 6-3
2e DE Britt Schreuder (3) / Anouck Vrancken Peeters (2) 2-6, 6-3, 2-6
 HD Bart Overbeek (2) - Tom Smit (2) / Roy Bruggeling (2) - Marcus Hilpert (2) 2-6, 2-6
 DD Britt Schreuder (3) - Daphne van den Heuvel (2) / Kim Rus (2) - Anouck Vrancken Peeters (2) 6-2, 3-6, [8-10]
1e GD Tom Smit (2) - Daphne van den Heuvel (2) / Marcus Hilpert (2) - Kim Rus (2) 4-6, 6-3, [7-10]
2e GD Britt Schreuder (3) - Bart Overbeek (2) / Steffie Weterings (2) - Roy Bruggeling (2) 2-6, 7-6, [8-10]

12 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 5-3
1e HE Bart de Gier (1) / Sidney de Boer (1) 7-5, 6-3
2e HE Dax Donders (1) / Paul Monteban (1) 7-6, 5-7, 7-6
1e DE Rowie Kouw (2) / Janneke Wikkerink (2) 6-4, 7-5
2e DE Femke Reinhard (3) / Diana Chehoudi (2) 3-6, 4-6
 HD Dax Donders (2) - Bart de Gier (1) / Sidney de Boer (1) - Igor Straatsma (1) 7-5, 6-4
 DD Liza Groenveld (2) - Rowie Kouw (2) / Diana Chehoudi (1) - Donnaroza Gouvernante (1) 3-6, 2-6
1e GD Bart de Gier (1) - Femke Reinhard (3) / Sidney de Boer (1) - Donnaroza Gouvernante (1) 5-7, 7-6, [10-3]
2e GD Dax Donders (2) - Liza Groenveld (2) / Igor Straatsma (1) - Janneke Wikkerink (2) 4-6, 4-6
12 mei 2019 T.C. Zandvoort 2 / L.T.C. Naaldwijk 2 2-6
1e HE Roland Stuurman (2) / Amadatus Admiraal (1) 0-6, 6-7
2e HE Kevin Griekspoor (3) / Roy Bruggeling (2) 4-6, 5-7
1e DE Melissa Boyden (2) / Dainah Cameron (1) 4-6, 3-6
2e DE Bente Spee (2) / Kim Rus (2) 3-6, 7-6, 6-1
 HD Zachary Eisinga (2) - Kevin Griekspoor (3) / Roy Bruggeling (2) - Marcus Hilpert (2) 3-6, 6-3, [6-10]
 DD Melissa Boyden (2) - Andrea van den Hurk (2) / Kim Rus (2) - Steffie Weterings (2) 6-4, 6-3
1e GD Zachary Eisinga (2) - Bente Spee (2) / Amadatus Admiraal (1) - Dainah Cameron (2) 2-6, 6-3, [9-11]
2e GD Roland Stuurman (3) - Andrea van den Hurk (2) / Marcus Hilpert (2) - Steffie Weterings (2) 3-6, 5-7
12 mei 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 7-1
1e HE Marc Dijkhuizen (1) / Tom Smit (2) 6-1, 6-3
2e HE Yannick Verwater (1) / Bart Overbeek (3) 6-Opgave, 1-0, -0
1e DE Anna Pribylova (1) / Daphne van den Heuvel (2) 6-4, 7-5
2e DE Anouk Koevermans (2) / Cleo van Engelen (3) 6-2, 6-0
 HD Marc Dijkhuizen (1) - Yannick Verwater (1) / Bart Overbeek (2) - Tom Smit (2) 7-5, 6-1
 DD Anouk Koevermans (3) - Anna Pribylova (1) / Daphne van den Heuvel (2) - Cleo van Engelen (3) 6-1, 6-1
1e GD Yannick Verwater (1) - Anna Pribylova (1) / Tom Smit (2) - Daphne van den Heuvel (2) 0-6, 6-7
2e GD Marc Dijkhuizen (1) - Anouk Koevermans (3) / Bart Overbeek (2) - Cleo van Engelen (3) 6-2, 6-3
12 mei 2019 T.C. Etten (Etten-Leur) 1 / T.C. Bilthoven 1 5-3
1e HE Andrť van der Bijl (2) / Brian de Vrind (2) 6-3, 2-6, 4-6
2e HE Alexander Kneepkens (2) / Michael-John Every (2) 4-6, 6-2, 6-4
1e DE Victoria Kalaitzis (2) / D.I.D.O. Blonk (2) 6-2, 6-2
2e DE Perla Nieuwboer (2) / Miriam Westerink (2) 6-7, 3-6
 HD Alexander Kneepkens (2) - Julian Prins (2) / Brian de Vrind (2) - Michael-John Every (2) 6-2, 7-6
 DD Perla Nieuwboer (2) - Victoria Kalaitzis (2) / D.I.D.O. Blonk (2) - Annick Verhaar (2) 6-1, 4-6, [10-7]
1e GD Perla Nieuwboer (2) - Andrť van der Bijl (2) / Miriam Westerink (2) - Brian de Vrind (2) 1-6, 3-6
2e GD Victoria Kalaitzis (2) - Julian Prins (2) / Annick Verhaar (2) - Michael-John Every (2) 6-1, 6-4

22 april 2019 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.C. Etten (Etten-Leur) 1 6-2
1e HE Tom Farquharson (1) / Julian Prins (2) 6-1, 6-2
2e HE Paul Monteban (1) / Andrť van der Bijl (2) 6-1, 6-2
1e DE Marina Yudanov (1) / Perla Nieuwboer (2) 6-3, 6-3
2e DE Donnaroza Gouvernante (1) / Margriet Timmermans (2) 4-6, 6-4, 7-6
 HD Tom Farquharson (2) - Igor Straatsma (1) / Andrť van der Bijl (2) - Julian Prins (2) 6-1, 1-6, [9-11]
 DD Diana Chehoudi (1) - Marina Yudanov (1) / GabriŽlla Mujan (2) - Margriet Timmermans (3) 6-3, 7-6
1e GD Igor Straatsma (1) - Marina Yudanov (1) / Julian Prins (2) - GabriŽlla Mujan (2) 6-1, 1-6, [12-10]
2e GD Paul Monteban (2) - Diana Chehoudi (1) / Andrť van der Bijl (2) - Perla Nieuwboer (2) 3-6, 1-6
22 april 2019 T.C. Bilthoven 1 / T.V. Heerhugowaard 1 4-4
1e HE Dennis Mertens (2) / Bart de Gier (1) 4-6, 5-7
2e HE Brian de Vrind (2) / Dax Donders (1) 5-7, 2-6
1e DE Annick Verhaar (2) / Rowie Kouw (2) 0-6, 1-6
2e DE Miriam Westerink (2) / Femke Reinhard (3) 6-2, 6-4
 HD Michael-John Every (2) - Dennis Mertens (2) / Dax Donders (2) - Bart de Gier (1) 4-6, 2-6
 DD D.I.D.O. Blonk (2) - Miriam Westerink (2) / Femke Reinhard (3) - Liza Groenveld (2) 6-2, 6-2
1e GD Dennis Mertens (2) - D.I.D.O. Blonk (2) / Bart de Gier (1) - Liza Groenveld (2) 7-5, 6-3
2e GD Brian de Vrind (2) - Miriam Westerink (2) / Dax Donders (2) - Rowie Kouw (2) 6-2, 6-0
22 april 2019 L.T.C. Naaldwijk 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 2-6
1e HE JingLong Weng (2) / Marc Dijkhuizen (1) 2-6, 4-6
2e HE Marcus Hilpert (2) / Yannick Verwater (1) 6-4, 6-3
1e DE Anouck Vrancken Peeters (2) / Suzan Lamens (1) 3-6, 4-6
2e DE Kim Rus (2) / Anouk Koevermans (2) 6-4, 3-6, 3-6
 HD Roy Bruggeling (2) - Marcus Hilpert (2) / Guy Stokman (3) - Marc Dijkhuizen (1) 4-6, 4-6
 DD Anouck Vrancken Peeters (2) - Dainah Cameron (2) / Suzan Lamens (1) - Anouk Koevermans (3) 3-6, 3-6
1e GD Roy Bruggeling (2) - Steffie Weterings (2) / Yannick Verwater (1) - Suzan Lamens (1) 6-3, 6-2
2e GD JingLong Weng (3) - Dainah Cameron (2) / Guy Stokman (3) - Anouk Koevermans (3) 2-6, 4-6
22 april 2019 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Zandvoort 2 4-4
1e HE Tom Smit (2) / Zachary Eisinga (1) 7-6, 6-1
2e HE Bart Overbeek (3) / Roland Stuurman (2) 3-6, 3-6
1e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (2) / Bente Spee (2) 2-6, 3-6
2e DE Daphne van den Heuvel (2) / Anna Brinkmann Adsarias (2) 6-3, 6-1
 HD Bart Overbeek (2) - Tom Smit (2) / Zachary Eisinga (2) - Roland Stuurman (3) 2-6, 6-7
 DD Daphne van den Heuvel (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) / Andrea van den Hurk (2) - Bente Spee (2) 6-3, 6-2
1e GD Tom Smit (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) / Zachary Eisinga (2) - Anna Brinkmann Adsarias (2) 6-3, 6-4
2e GD Bart Overbeek (2) - Daphne van den Heuvel (2) / Andrea van den Hurk (2) - Roland Stuurman (3) 3-6, 4-6

14 april 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.C. Bilthoven 1 5-3
1e HE Marc Dijkhuizen (1) / Michael-John Every (2) 6-4, 6-3
2e HE Yannick Verwater (1) / Dennis Mertens (2) 3-6, 3-6
1e DE Anastasia Pribylova (1) / Sofie Oyen (1) 1-6, 1-6
2e DE Anouk Koevermans (2) / Miriam Westerink (2) 6-1, 5-7, 6-3
 HD Marc Dijkhuizen (1) - Guy Stokman (3) / Dennis Mertens (2) - Brian de Vrind (2) 3-6, 0-6
 DD Anouk Koevermans (3) - Anastasia Pribylova (1) / Sofie Oyen (2) - Annick Verhaar (2) 6-4, 6-4
1e GD Yannick Verwater (1) - Anastasia Pribylova (1) / Michael-John Every (2) - Sofie Oyen (2) 6-2, 6-2
2e GD Anouk Koevermans (3) - Marc Dijkhuizen (1) / Brian de Vrind (2) - Miriam Westerink (2) 6-3, 6-7, [13-11]
14 april 2019 T.V. Heerhugowaard 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 3-5
1e HE Bart de Gier (1) / Tim van der Horst (1) 6-4, 6-3
2e HE Dax Donders (1) / Roy Bruggeling (2) 6-3, 6-0
1e DE Rowie Kouw (2) / Anouck Vrancken Peeters (2) 3-6, 3-6
2e DE Femke Reinhard (3) / Kim Rus (2) 4-6, 3-6
 HD Bart de Gier (1) - Dax Donders (2) / Roy Bruggeling (2) - Marcus Hilpert (2) 6-4, 6-4
 DD Femke Reinhard (3) - Liza Groenveld (2) / Dainah Cameron (2) - Anouck Vrancken Peeters (2) 6-3, 3-6, [7-10]
1e GD Liza Groenveld (2) - Bart de Gier (1) / Marcus Hilpert (2) - Dainah Cameron (2) 4-6, 3-6
2e GD Rowie Kouw (2) - Dax Donders (2) / Steffie Weterings (2) - Tim van der Horst (2) 6-2, 2-6, [3-10]
14 april 2019 T.C. Zandvoort 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 5-3
1e HE Zachary Eisinga (1) / Igor Straatsma (1) 6-4, 6-3
2e HE Kevin Griekspoor (3) / Paul Monteban (1) 6-3, 0-6, 5-7
1e DE Melissa Boyden (2) / Janneke Wikkerink (2) 6-4, 4-6, 6-4
2e DE Bente Spee (2) / Diana Chehoudi (2) 7-6, 6-3
 HD Zachary Eisinga (2) - Roland Stuurman (3) / Tom Farquharson (2) - Igor Straatsma (1) 0-6, 5-7
 DD Andrea van den Hurk (2) - Bente Spee (2) / Donnaroza Gouvernante (1) - Janneke Wikkerink (2) 4-6, 6-2, [10-3]
1e GD Zachary Eisinga (2) - Melissa Boyden (2) / Paul Monteban (2) - Diana Chehoudi (1) 6-4, 4-6, [7-10]
2e GD Andrea van den Hurk (2) - Roland Stuurman (3) / Tom Farquharson (2) - Donnaroza Gouvernante (1) 5-7, 6-2, [10-8]
14 april 2019 T.C. Etten (Etten-Leur) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 5-3
1e HE Andrť van der Bijl (2) / Tom Smit (2) 4-6, 3-6
2e HE Alexander Kneepkens (2) / Bart Overbeek (3) 6-1, 6-1
1e DE GabriŽlla Mujan (2) / Kimberley Wehrmann-Cassar (2) 7-6, 2-6, 1-6
2e DE Margriet Timmermans (2) / Daphne van den Heuvel (2) 6-3, 6-7, 6-2
 HD Alexander Kneepkens (2) - Julian Prins (2) / Bart Overbeek (2) - Tom Smit (2) 3-6, 7-6, [10-8]
 DD Perla Nieuwboer (2) - Margriet Timmermans (3) / Daphne van den Heuvel (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) 3-6, 3-6
1e GD Andrť van der Bijl (2) - Perla Nieuwboer (2) / Bart Overbeek (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) 6-1, 7-6
2e GD Julian Prins (2) - GabriŽlla Mujan (2) / Tom Smit (2) - Daphne van den Heuvel (2) 6-2, 6-1

7 april 2019 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 4-4
1e HE Tom Smit (2) / Bart de Gier (1) 4-6, 4-6
2e HE Bart Overbeek (3) / Dax Donders (1) 2-6, 0-6
1e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (2) / Rowie Kouw (2) 6-0, 6-4
2e DE Daphne van den Heuvel (2) / Femke Reinhard (3) 6-1, 6-1
 HD Bart Overbeek (2) - Tom Smit (2) / Bart de Gier (1) - Dax Donders (2) 6-3, 6-4
 DD Daphne van den Heuvel (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) / Liza Groenveld (2) - Femke Reinhard (3) 7-5, 6-1
1e GD Bart Overbeek (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) / Bart de Gier (1) - Liza Groenveld (2) 1-6, 7-5, [8-10]
2e GD Tom Smit (2) - Daphne van den Heuvel (2) / Dax Donders (2) - Rowie Kouw (2) 6-7, 6-7
7 april 2019 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 4-4
1e HE Sidney de Boer (1) / Marc Dijkhuizen (1) 2-6, 1-6
2e HE Igor Straatsma (1) / Guy Stokman (2) 6-1, 0-6, 6-3
1e DE Janneke Wikkerink (2) / Anna Pribylova (1) 6-2, 6-3
2e DE Claire Verwerda (2) / Anouk Koevermans (2) 1-6, 4-6
 HD Sidney de Boer (1) - Igor Straatsma (1) / Marc Dijkhuizen (1) - Yannick Verwater (1) 6-4, 2-6, [8-10]
 DD Janneke Wikkerink (2) - Donnaroza Gouvernante (1) / Anouk Koevermans (3) - Anna Pribylova (1) 3-6, 7-6, [10-3]
1e GD Sidney de Boer (1) - Donnaroza Gouvernante (1) / Yannick Verwater (1) - Anna Pribylova (1) 6-4, 2-6, [8-10]
2e GD Janneke Wikkerink (2) - Bart van Haarlem (2) / Guy Stokman (3) - Anouk Koevermans (3) 2-6, 6-1, [10-7]
7 april 2019 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Zandvoort 2 4-4
1e HE Dennis Mertens (2) / Zachary Eisinga (1) 4-6, 5-7
2e HE Michael-John Every (2) / Kevin Griekspoor (3) 6-3, 5-7, 3-6
1e DE Sofie Oyen (1) / Bente Spee (2) 7-5, 6-4
2e DE Miriam Westerink (2) / Melissa Boyden (2) 1-6, 2-6
 HD Dennis Mertens (2) - Brian de Vrind (2) / Zachary Eisinga (2) - Roland Stuurman (3) 5-7, 7-6, [10-5]
 DD D.I.D.O. Blonk (2) - Sofie Oyen (2) / Melissa Boyden (2) - Bente Spee (2) 5-7, 3-6
1e GD Brian de Vrind (2) - Miriam Westerink (2) / Zachary Eisinga (2) - Melissa Boyden (2) 2-6, 7-5, [12-10]
2e GD Michael-John Every (2) - Sofie Oyen (2) / Kevin Griekspoor (3) - Andrea van den Hurk (2) 6-4, 7-6
7 april 2019 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.C. Etten (Etten-Leur) 1 4-4
1e HE Amadatus Admiraal (1) / Andrť van der Bijl (2) 6-7, 6-7
2e HE Marcus Hilpert (2) / Alexander Kneepkens (2) 5-7, 2-6
1e DE Kim Rus (2) / Angelique van der Meet (2) 0-6, 1-6
2e DE Anouck Vrancken Peeters (2) / Perla Nieuwboer (2) 6-1, 6-4
 HD Marcus Hilpert (2) - Roy Bruggeling (2) / Andrť van der Bijl (2) - Julian Prins (2) 6-4, 6-2
 DD Anouck Vrancken Peeters (2) - Dainah Cameron (2) / Margriet Timmermans (3) - Angelique van der Meet (2) 1-6, 2-6
1e GD Roy Bruggeling (2) - Steffie Weterings (2) / Perla Nieuwboer (2) - Julian Prins (2) 6-3, 7-5
2e GD Dainah Cameron (2) - Amadatus Admiraal (1) / Alexander Kneepkens (2) - Margriet Timmermans (3) 6-1, 6-4