Uitslagen landelijke competitie 2019 Gemengd Hoofdklasse Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Gemengd Hoofdklasse afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.C. Van Horne (Weert) 1 7 40
T.C. Domstad (Utrecht) 1 7 36
T.V. Victoria (Rotterdam) 1 7 35
T.V. De Gouw (Zaandam) 1 7 31
Baarnse L.T.C. 1 7 30
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 7 18
T.A.M. (Groningen) 1 7 16
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 7 16

Uitslagen

2 juni 2019 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 6-2
1e HE Jesse Timmermans (1) / Krzysztof Muzalewski (2) 6-1, 6-3
2e HE Alexander Nonnekes (2) / Senne Braun (2) 2-6, 6-1, 6-2
1e DE Bo Verhulsdonk (2) / Imke KŁsgen (2) 6-3, 6-2
2e DE Chantal Nonnekes-Peperkamp (2) / Jasmijn GimbrŤre (2) 5-7, 6-7
 HD Jos van der Beek (2) - Alexander Nonnekes (2) / Krzysztof Muzalewski (3) - Arnout van Weelde (2) 6-2, 4-6, [10-4]
 DD Mireille Bink (2) - Bo Verhulsdonk (2) / Katerina Antoniou (3) - Jasmijn GimbrŤre (2) 3-6, 6-1, [8-10]
1e GD Chantal Nonnekes-Peperkamp (2) - Jesse Timmermans (1) / Imke KŁsgen (2) - Arnout van Weelde (2) 7-5, 6-3
2e GD Mireille Bink (2) - Jos van der Beek (2) / Katerina Antoniou (3) - Senne Braun (2) 6-1, 7-6
2 juni 2019 T.A.M. (Groningen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 4-4
1e HE Job van Eijk (2) / Tim van den Dijssel (2) 6-4, 4-6, 6-2
2e HE Ingmar Scholte (2) / Joost van der Linden (2) 6-7, 5-7
1e DE DaniŽlle Koetje (2) / Sanne Jansen (2) 2-6, 7-6, 6-3
2e DE Mirte de Bakker (3) / Marleen Habes (2) 7-6, 3-6, 3-6
 HD Job van Eijk (2) - Koen de Haan (2) / Tim van den Dijssel (2) - Joost van der Linden (2) 6-7, 3-6
 DD Mirte de Bakker (3) - DaniŽlle Koetje (2) / Marleen Habes (2) - Sanne Jansen (2) 6-2, 7-6
1e GD DaniŽlle Koetje (2) - Ingmar Scholte (2) / Marleen Habes (2) - Tim van den Dijssel (2) 3-6, 5-7
2e GD Mirte de Bakker (3) - Job van Eijk (2) / Eniek van den Broek (2) - Joost van der Linden (2) 1-6, 6-2, [10-7]
2 juni 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 3-3
1e HE Guy den Ouden (2) / Kevin Boelhouwer (1) 2-6, 6-3, 6-0
2e HE Philippe Brand (2) / Stefan de Jong (1) 6-7, 6-7
1e DE Sarah de Boer (2) / Lizette Blankers (1) 4-6, 7-5, 6-2
2e DE Jeltje Loomans (2) / Sabine van der Sar (2) 7-5, 6-4
 HD Thijmen Loof (2) - Guy den Ouden (2) / Kevin Boelhouwer (1) - Stefan de Jong (2) 2-6, 4-6
 DD Sarah de Boer (2) - Jeltje Loomans (2) / Lianne de Jong (1) - Lizette Blankers (2) 4-6, 3-6
1e GD / Niet Gespeeld
2e GD / Niet Gespeeld
2 juni 2019 T.C. Van Horne (Weert) 1 / Baarnse L.T.C. 1 6-2
1e HE DaniŽl de Jonge (1) / Sidanť Pontjodikromo (1) 6-3, 6-4
2e HE Buvaysar Gadamauri (2) / Roy Schoonveld (2) 6-0, 6-2
1e DE Noa Liauw-A-Fong (1) / Joany Pontjodikromo (1) 6-2, 6-2
2e DE Beau Deleu (2) / Elke Tiel (2) 0-6, 6-7
 HD Mats Hermans (1) - Phillipe Drouen (2) / Nassim Slilam (2) - Sidanť Pontjodikromo (1) 6-0, 6-4
 DD Noa Liauw-A-Fong (1) - Ivana Popovic (1) / Joany Pontjodikromo (1) - Marrit Boonstra (1) 4-6, 0-6
1e GD Noa Liauw-A-Fong (1) - Mats Hermans (1) / Marrit Boonstra (1) - Roy Schoonveld (2) 6-2, 6-3
2e GD Ivana Popovic (1) - Buvaysar Gadamauri (3) / Elke Tiel (2) - Nassim Slilam (2) 7-6, 6-2

26 mei 2019 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 8-0
1e HE DaniŽl de Jonge (1) / Senne Braun (2) 6-0, 6-3
2e HE Mats Hermans (1) / Arnout van Weelde (3) 6-0, 6-4
1e DE Beau Deleu (2) / Cemre Anil (1) 6-4, 6-2
2e DE Indy de Vroome (3) / Jasmijn GimbrŤre (2) 7-5, 6-4
 HD Mats Hermans (1) - Phillipe Drouen (2) / Senne Braun (2) - Arnout van Weelde (2) 6-0, 6-3
 DD Beau Deleu (2) - Indy de Vroome (3) / Cemre Anil (1) - Jasmijn GimbrŤre (2) 6-2, 6-0
1e GD Beau Deleu (2) - DaniŽl de Jonge (2) / Cemre Anil (1) - Arnout van Weelde (2) 6-4, 6-4
2e GD Indy de Vroome (3) - Phillipe Drouen (2) / Jasmijn GimbrŤre (2) - Senne Braun (2) 6-2, 6-1
26 mei 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 3-5
1e HE Ruben Konings (1) / Thijmen Loof (2) 1-6, 1-6
2e HE Joost van der Linden (2) / Philippe Brand (2) 6-4, 6-3
1e DE Sanne Jansen (2) / Jeltje Loomans (2) 6-1, 6-1
2e DE Marleen Habes (2) / Sarah de Boer (2) 6-1, 1-6, 3-6
 HD Tim van den Dijssel (2) - Joost van der Linden (2) / Thijmen Loof (2) - Philippe Brand (2) 4-6, 2-6
 DD Eniek van den Broek (2) - Sanne Jansen (2) / Jeltje Loomans (2) - Sarah de Boer (2) 5-7, 2-6
1e GD Marleen Habes (2) - Tim van den Dijssel (2) / Philippe Brand (2) - Jeltje Loomans (2) 7-5, 6-2
2e GD Eniek van den Broek (2) - Ruben Konings (2) / Sarah de Boer (2) - Thijmen Loof (2) 0-6, 5-7
26 mei 2019 Baarnse L.T.C. 1 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 5-3
1e HE Nassim Slilam (2) / Jesse Timmermans (1) 6-2, 3-6, 1-6
2e HE Roy Schoonveld (2) / Alexander Nonnekes (2) 7-6, 3-6, 7-5
1e DE Joany Pontjodikromo (1) / Bo Verhulsdonk (2) 0-6, 6-7
2e DE Marrit Boonstra (1) / Chantal Nonnekes-Peperkamp (2) 6-2, 6-0
 HD Roy Schoonveld (2) - Nassim Slilam (2) / Jesse Timmermans (1) - Jos van der Beek (2) 4-6, 1-6
 DD Marrit Boonstra (1) - Elke Tiel (2) / Mireille Bink (2) - Bo Verhulsdonk (2) 6-2, 6-3
1e GD Sidanť Pontjodikromo (1) - Joany Pontjodikromo (1) / Jesse Timmermans (1) - Chantal Nonnekes-Peperkamp (2) 6-4, 4-6, [10-7]
2e GD Nassim Slilam (2) - Elke Tiel (2) / Alexander Nonnekes (2) - Mireille Bink (2) 6-2, 6-2
26 mei 2019 T.A.M. (Groningen) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 2-6
1e HE Job van Eijk (2) / Stefan de Jong (1) 2-6, 6-7
2e HE Ingmar Scholte (2) / Kevin Boelhouwer (1) 2-6, 2-6
1e DE DaniŽlle Koetje (2) / Sabine van der Sar (2) 7-5, 6-4
2e DE Mirte de Bakker (3) / Lianne de Jong (2) 5-7, 3-6
 HD Job van Eijk (2) - Ingmar Scholte (2) / Kevin Boelhouwer (1) - Stefan de Jong (2) 1-6, 4-6
 DD Mirte de Bakker (3) - DaniŽlle Koetje (2) / Lizette Blankers (2) - Lianne de Jong (1) 1-6, 6-3, [12-10]
1e GD DaniŽlle Koetje (2) - Ingmar Scholte (2) / Kevin Boelhouwer (1) - Sabine van der Sar (2) 5-7, 3-6
2e GD Mirte de Bakker (3) - Job van Eijk (2) / Lizette Blankers (2) - Stefan de Jong (2) 1-6, 6-4, [6-10]

19 mei 2019 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 3-5
1e HE Jesse Timmermans (1) / Niels Cleeren (1) 6-2, 7-6
2e HE Alexander Nonnekes (2) / Buvaysar Gadamauri (2) 3-6, 4-6
1e DE Bo Verhulsdonk (2) / Indy de Vroome (3) 5-7, 3-6
2e DE Chantal Nonnekes-Peperkamp (2) / Beau Deleu (2) 3-6, 2-6
 HD Jesse Timmermans (1) - Jos van der Beek (2) / Buvaysar Gadamauri (3) - Phillipe Drouen (2) 6-2, 6-7, [5-10]
 DD Mireille Bink (2) - Bo Verhulsdonk (2) / Indy de Vroome (3) - Beau Deleu (2) 5-7, 6-3, [13-11]
1e GD Chantal Nonnekes-Peperkamp (2) - Jos van der Beek (2) / Beau Deleu (2) - Niels Cleeren (2) 6-2, 6-4
2e GD Mireille Bink (2) - Alexander Nonnekes (2) / Indy de Vroome (3) - Phillipe Drouen (2) 4-6, 6-3, [11-13]
19 mei 2019 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 6-2
1e HE Kevin Boelhouwer (1) / Ruben Konings (1) 6-3, 6-3
2e HE Stefan de Jong (1) / Tim van den Dijssel (2) 6-4, 6-3
1e DE Lizette Blankers (1) / Sanne Jansen (2) 1-6, 3-6
2e DE Lianne de Jong (2) / Marleen Habes (2) 1-6, 4-6
 HD Kevin Boelhouwer (1) - Stefan de Jong (2) / Ruben Konings (2) - Joost van der Linden (2) 6-4, 6-3
 DD Lizette Blankers (2) - Lianne de Jong (1) / Eniek van den Broek (2) - Marleen Habes (2) 6-3, 3-6, [10-3]
1e GD Kevin Boelhouwer (1) - Lizette Blankers (2) / Tim van den Dijssel (2) - Marleen Habes (2) 6-4, 5-7, [10-8]
2e GD Stefan de Jong (2) - Lianne de Jong (1) / Joost van der Linden (2) - Sanne Jansen (2) 7-5, 5-7, [10-5]
19 mei 2019 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / Baarnse L.T.C. 1 4-4
1e HE Senne Braun (2) / Nassim Slilam (2) 2-6, 4-6
2e HE Krzysztof Muzalewski (2) / Roy Schoonveld (2) 6-7, 7-5, 6-0
1e DE Cemre Anil (1) / Joany Pontjodikromo (1) 6-3, 6-2
2e DE Jasmijn GimbrŤre (2) / Elke Tiel (2) 3-6, 4-6
 HD Jakub Piter - Krzysztof Muzalewski (3) / Roy Schoonveld (2) - Nassim Slilam (2) 6-4, 2-6, [10-5]
 DD Cemre Anil (1) - Jasmijn GimbrŤre (2) / Joany Pontjodikromo (1) - Elke Tiel (2) 6-3, 6-7, [10-1]
1e GD Senne Braun (2) - Cemre Anil (1) / Roy Schoonveld (2) - Joany Pontjodikromo (1) 1-6, 7-6, [8-10]
2e GD Jakub Piter - Jasmijn GimbrŤre (2) / Nassim Slilam (2) - Elke Tiel (2) 2-6, 2-6
19 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 7-1
1e HE Guy den Ouden (2) / Ingmar Scholte (2) 6-1, 7-6
2e HE Thijmen Loof (2) / Job van Eijk (2) 6-2, 6-3
1e DE Eva Vedder (1) / DaniŽlle Koetje (2) 5-7, 4-6
2e DE Sarah de Boer (2) / Mirte de Bakker (3) 6-1, 1-0 Opgave
 HD Philippe Brand (2) - Thijmen Loof (2) / Job van Eijk (2) - Koen de Haan (2) 6-1, 6-1
 DD Sarah de Boer (2) - Eva Vedder (1) / Mirte de Bakker (3) - DaniŽlle Koetje (2) 6-4, 6-2
1e GD Philippe Brand (2) - Eva Vedder (1) / Job van Eijk (2) - DaniŽlle Koetje (2) 6-1, 6-1
2e GD Thijmen Loof (2) - Sarah de Boer (2) / Ingmar Scholte (2) - Mirte de Bakker (3) 7-5, 6-0

12 mei 2019 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 3-5
1e HE Jesse Timmermans (1) / Guy den Ouden (2) 7-5, 3-6, 6-4
2e HE Alexander Nonnekes (2) / Philippe Brand (2) 2-6, 0-6
1e DE Bo Verhulsdonk (2) / Jeltje Loomans (2) 7-6, 2-6, 1-6
2e DE Anouk Tigu (2) / Sarah de Boer (2) 0-6, 6-4, 2-6
 HD Jesse Timmermans (1) - Jos van der Beek (2) / Philippe Brand (2) - Thijmen Loof (2) 2-6, 7-5, [10-7]
 DD Mireille Bink (2) - Bo Verhulsdonk (2) / Sarah de Boer (2) - Jeltje Loomans (2) 6-7, 6-0, [8-10]
1e GD Chantal Nonnekes-Peperkamp (2) - Jesse Timmermans (1) / Jeltje Loomans (2) - Philippe Brand (2) 0-6, 6-3, [12-10]
2e GD Anouk Tigu (2) - Alexander Nonnekes (2) / Sarah de Boer (2) - Thijmen Loof (2) 0-6, 3-6
12 mei 2019 Baarnse L.T.C. 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 7-1
1e HE Nassim Slilam (2) / Tim van den Dijssel (2) 6-2, 7-5
2e HE Bart Brons (2) / Ruben Konings (1) 3-6, 6-2, 6-2
1e DE Joany Pontjodikromo (1) / Sanne Jansen (2) 6-4, 6-4
2e DE Marrit Boonstra (1) / Eniek van den Broek (2) 6-0, 6-0
 HD Roy Schoonveld (2) - Bart Brons (2) / Joost van der Linden (2) - Ruben Konings (2) 3-6, 6-4, [9-11]
 DD Marrit Boonstra (1) - Elke Tiel (2) / Sanne Jansen (2) - Marleen Habes (2) 6-1, 6-2
1e GD Roy Schoonveld (2) - Joany Pontjodikromo (1) / Tim van den Dijssel (2) - Marleen Habes (2) 6-4, 6-4
2e GD Nassim Slilam (2) - Elke Tiel (2) / Eniek van den Broek (2) - Joost van der Linden (2) 6-2, 6-4
12 mei 2019 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 8-0
1e HE DaniŽl de Jonge (1) / Job van Eijk (2) 3-6, 6-2, 6-2
2e HE Mats Hermans (1) / Ingmar Scholte (2) 6-1, 4-6, 6-0
1e DE Justine Pysson (1) / DaniŽlle Koetje (2) 6-1, 2-6, 6-2
2e DE Mathilde Devits (2) / Mirte de Bakker (3) Walkover
 HD Mats Hermans (1) - DaniŽl de Jonge (2) / Job van Eijk (2) - Koen de Haan (2) 7-6, 6-0
 DD Justine Pysson (2) - Mathilde Devits (2) / Mirte de Bakker (3) - DaniŽlle Koetje (2) 7-5, 6-2
1e GD Justine Pysson (2) - Mats Hermans (1) / DaniŽlle Koetje (2) - Ingmar Scholte (2) 6-1, 6-4
2e GD Mathilde Devits (2) - Rick Vleeshouwers (3) / Mirte de Bakker (3) - Koen de Haan (2) 7-5, 6-2
12 mei 2019 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 2-6
1e HE Senne Braun (2) / Kevin Boelhouwer (1) 6-3, 6-7, 3-6
2e HE Krzysztof Muzalewski (2) / Stefan de Jong (1) 3-6, 3-6
1e DE Cemre Anil (1) / Lizette Blankers (1) 6-2, 6-2
2e DE Jasmijn GimbrŤre (2) / Lianne de Jong (2) 6-2, 6-4
 HD Senne Braun (2) - Krzysztof Muzalewski (3) / Kevin Boelhouwer (1) - Stefan de Jong (2) 1-6, 3-6
 DD Jasmijn GimbrŤre (2) - Cemre Anil (1) / Sabine van der Sar (2) - Lianne de Jong (1) 5-7, 6-3, [8-10]
1e GD Cemre Anil (1) - Senne Braun (2) / Kevin Boelhouwer (1) - Sabine van der Sar (2) 4-6, 4-6
2e GD Krzysztof Muzalewski (3) - Jasmijn GimbrŤre (2) / Stefan de Jong (2) - Lizette Blankers (2) 6-3, 5-7, [10-12]

22 april 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 5-3
1e HE Ruben Konings (1) / Krzysztof Muzalewski (2) 7-5, 4-6, 6-0
2e HE Tim van den Dijssel (2) / Senne Braun (2) 6-3, 4-6, 6-2
1e DE Sanne Jansen (2) / Jaimy-Gayle van de Wal (2) 6-2, 2-6, 2-6
2e DE Eniek van den Broek (2) / Jainy Scheepens (2) 3-6, 3-6
 HD Tim van den Dijssel (2) - Joost van der Linden (2) / Senne Braun (2) - Arnout van Weelde (2) 6-4, 6-3
 DD Marleen Habes (2) - Sanne Jansen (2) / Jainy Scheepens (2) - Jasmijn GimbrŤre (2) 6-0, 4-6, [5-10]
1e GD Tim van den Dijssel (2) - Marleen Habes (2) / Jaimy-Gayle van de Wal (2) - Arnout van Weelde (2) 6-3, 6-4
2e GD Joost van der Linden (2) - Eniek van den Broek (2) / Krzysztof Muzalewski (3) - Jasmijn GimbrŤre (2) 4-6, 6-2, [10-6]
22 april 2019 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / Baarnse L.T.C. 1 4-4
1e HE Kevin Boelhouwer (1) / Nassim Slilam (2) 1-6, 6-3, 6-2
2e HE Stefan de Jong (1) / Bart Brons (2) 6-1, 6-1
1e DE Lizette Blankers (1) / Marrit Boonstra (1) 4-6, 1-6
2e DE Sabine van der Sar (2) / Elke Tiel (2) 4-6, 6-3, 5-7
 HD Kevin Boelhouwer (1) - Stefan de Jong (2) / Bart Brons (2) - Roy Schoonveld (2) 6-7, 6-3, [10-8]
 DD Sabine van der Sar (2) - Lianne de Jong (1) / Joany Pontjodikromo (1) - Elke Tiel (2) 5-7, 6-2, [9-11]
1e GD Kevin Boelhouwer (1) - Lizette Blankers (2) / Marrit Boonstra (1) - Bart Brons (2) 1-6, 6-3, [6-10]
2e GD Lianne de Jong (1) - Stefan de Jong (2) / Joany Pontjodikromo (1) - Nassim Slilam (2) 2-6, 6-2, [10-8]
22 april 2019 T.A.M. (Groningen) 1 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 2-6
1e HE Job van Eijk (2) / Jesse Timmermans (1) 3-6, 2-6
2e HE Ingmar Scholte (2) / Christian Hansen (1) 1-6, 2-6
1e DE DaniŽlle Koetje (2) / Anouk Tigu (2) 3-6, 6-1, 6-4
2e DE Mirte de Bakker (3) / Bo Verhulsdonk (2) 4-6 Opgave
 HD Job van Eijk (2) - Koen de Haan (2) / Jesse Timmermans (1) - Alexander Nonnekes (2) 2-6, 4-6
 DD DaniŽlle Koetje (2) - Celine Koets (2) / Anouk Tigu (2) - Bo Verhulsdonk (2) 5-7, 6-3, [7-10]
1e GD DaniŽlle Koetje (2) - Ingmar Scholte (2) / Chantal Nonnekes-Peperkamp (2) - Jesse Timmermans (1) 3-6, 6-4, [7-10]
2e GD Celine Koets (2) - Job van Eijk (2) / Bo Verhulsdonk (2) - Christian Hansen (2) 6-3, 6-4
22 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 4-4
1e HE Thijs Buur (2) / DaniŽl de Jonge (1) 7-6, 1-6, 1-6
2e HE Thijmen Loof (2) / Buvaysar Gadamauri (2) 6-1, 7-5
1e DE Sarah de Boer (2) / Noa Liauw-A-Fong (1) 1-6, 3-6
2e DE Jeltje Loomans (2) / Beau Deleu (2) 5-7, 2-6
 HD Philippe Brand (2) - Thijmen Loof (2) / DaniŽl de Jonge (2) - Buvaysar Gadamauri (3) 7-5, 6-7, [10-6]
 DD Sarah de Boer (2) - Jeltje Loomans (2) / Beau Deleu (2) - Noa Liauw-A-Fong (1) 5-7, 6-4, [13-11]
1e GD Philippe Brand (2) - Jeltje Loomans (2) / DaniŽl de Jonge (2) - Noa Liauw-A-Fong (1) 7-5, 1-6, [10-5]
2e GD Sarah de Boer (2) - Thijs Buur (2) / Buvaysar Gadamauri (3) - Beau Deleu (2) 6-3, 4-6, [8-10]

14 april 2019 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 3-5
1e HE DaniŽl de Jonge (1) / Kevin Boelhouwer (1) 6-7, 6-7
2e HE Mats Hermans (1) / Stefan de Jong (1) 6-2, 6-4
1e DE Justine Pysson (1) / Sabine van der Sar (2) 6-4, 1-6, 3-6
2e DE Beau Deleu (2) / Lianne de Jong (2) 7-6, 6-3
 HD Phillipe Drouen (2) - Mats Hermans (1) / Kevin Boelhouwer (1) - Stefan de Jong (2) 6-3, 4-6, [10-5]
 DD Beau Deleu (2) - Justine Pysson (2) / Lianne de Jong (1) - Sabine van der Sar (2) 1-6, 0-6
1e GD Phillipe Drouen (2) - Justine Pysson (2) / Kevin Boelhouwer (1) - Sabine van der Sar (2) 3-6, 3-6
2e GD DaniŽl de Jonge (2) - Beau Deleu (2) / Lianne de Jong (1) - Stefan de Jong (2) 2-6, 2-6
14 april 2019 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 7-1
1e HE Jesse Timmermans (1) / Ruben Konings (1) 6-3, 6-4
2e HE Christian Hansen (1) / Joost van der Linden (2) 6-1, 4-6, 6-3
1e DE Bo Verhulsdonk (2) / Marleen Habes (2) 3-6, 6-4, 2-6
2e DE Anouk Tigu (2) / Eniek van den Broek (2) 1-6, 6-3, 6-4
 HD Jesse Timmermans (1) - Alexander Nonnekes (2) / Tim van den Dijssel (2) - Ruben Konings (2) 6-1, 6-4
 DD Mireille Bink (2) - Bo Verhulsdonk (2) / Sanne Jansen (2) - Eniek van den Broek (2) 6-2, 6-4
1e GD Mireille Bink (2) - Alexander Nonnekes (2) / Marleen Habes (2) - Tim van den Dijssel (2) 7-5, 6-3
2e GD Anouk Tigu (2) - Jos van der Beek (2) / Sanne Jansen (2) - Joost van der Linden (2) 7-6, 6-3
14 april 2019 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 4-4
1e HE Senne Braun (2) / Job van Eijk (2) 6-3, 1-6, 6-2
2e HE Krzysztof Muzalewski (2) / Ingmar Scholte (2) 6-3, 6-3
1e DE Jasmijn GimbrŤre (2) / DaniŽlle Koetje (2) 7-5, 0-6, 3-6
2e DE Jaimy-Gayle van de Wal (2) / Mirte de Bakker (3) 6-3, 6-2
 HD Arnout van Weelde (2) - Senne Braun (2) / Koen de Haan (2) - Job van Eijk (2) 2-6, 2-6
 DD Jainy Scheepens (2) - Jaimy-Gayle van de Wal (2) / Mirte de Bakker (3) - DaniŽlle Koetje (2) 7-5, 5-7, [2-10]
1e GD Jainy Scheepens (2) - Arnout van Weelde (2) / Ingmar Scholte (2) - DaniŽlle Koetje (2) 6-4, 4-6, [10-5]
2e GD Krzysztof Muzalewski (3) - Jasmijn GimbrŤre (2) / Job van Eijk (2) - Mirte de Bakker (3) 3-6, 6-1, [8-10]
14 april 2019 Baarnse L.T.C. 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 3-5
1e HE Nassim Slilam (2) / Guy den Ouden (2) 1-6, 1-6
2e HE Bart Brons (2) / Thijmen Loof (2) 6-4, 4-6, 6-4
1e DE Marrit Boonstra (1) / Eva Vedder (1) 5-7, 3-6
2e DE Joany Pontjodikromo (1) / Sarah de Boer (2) 3-6, 6-4, 5-7
 HD Bart Brons (2) - Nassim Slilam (2) / Thijmen Loof (2) - Guy den Ouden (2) 6-2, 2-6, [6-10]
 DD Elke Tiel (2) - Joany Pontjodikromo (1) / Sarah de Boer (2) - Milou Ettekoven (2) 6-4, 3-6, [10-4]
1e GD Marrit Boonstra (1) - Bart Brons (2) / Philippe Brand (2) - Eva Vedder (1) 2-6, 7-6, [8-10]
2e GD Nassim Slilam (2) - Elke Tiel (2) / Thijmen Loof (2) - Milou Ettekoven (2) 6-4, 3-6, [10-6]

7 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 7-1
1e HE Guy den Ouden (2) / Krzysztof Muzalewski (2) 6-0, 7-5
2e HE Philippe Brand (2) / Senne Braun (2) 6-4, 3-6, 7-6
1e DE Eva Vedder (1) / Jasmijn GimbrŤre (2) 6-2, 6-0
2e DE Sarah de Boer (2) / Jainy Scheepens (2) 5-7, 6-3, 4-6
 HD Guy den Ouden (2) - Thijmen Loof (2) / Arnout van Weelde (2) - Krzysztof Muzalewski (3) 6-3, 6-1
 DD Sarah de Boer (2) - Lidwien Mentink (2) / Jainy Scheepens (2) - Jaimy-Gayle van de Wal (2) 7-5, 6-3
1e GD Eva Vedder (1) - Guy den Ouden (2) / Jaimy-Gayle van de Wal (2) - Arnout van Weelde (2) 6-2, 7-5
2e GD Thijmen Loof (2) - Lidwien Mentink (2) / Jasmijn GimbrŤre (2) - Senne Braun (2) 6-3, 6-3
7 april 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.C. Van Horne (Weert) 1 2-6
1e HE Ruben Konings (1) / DaniŽl de Jonge (1) 3-6, 3-6
2e HE Joost van der Linden (2) / Mats Hermans (1) 3-6, 4-6
1e DE Marleen Habes (2) / Justine Pysson (1) 2-6, 2-6
2e DE Sanne Jansen (2) / Beau Deleu (2) 3-6, 2-6
 HD Tim van den Dijssel (2) - Ruben Konings (2) / Phillipe Drouen (2) - Mats Hermans (1) 3-6, 4-6
 DD Eniek van den Broek (2) - Sanne Jansen (2) / Justine Pysson (2) - Beau Deleu (2) 6-3, 6-4
1e GD Marleen Habes (2) - Tim van den Dijssel (2) / Phillipe Drouen (2) - Justine Pysson (2) 6-3, 6-1
2e GD Eniek van den Broek (2) - Joost van der Linden (2) / DaniŽl de Jonge (2) - Beau Deleu (2) 6-1, 2-6, [7-10]
7 april 2019 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 5-3
1e HE Kevin Boelhouwer (1) / Christian Hansen (1) 7-5, 7-6
2e HE Stefan de Jong (1) / Jesse Timmermans (1) 3-6, 2-6
1e DE Lizette Blankers (1) / Bo Verhulsdonk (2) 2-6, 6-3, 5-7
2e DE Lianne de Jong (2) / Anouk Tigu (2) 6-3, 4-6, 3-6
 HD Kevin Boelhouwer (1) - Stefan de Jong (2) / Jesse Timmermans (1) - Alexander Nonnekes (2) 6-4, 6-2
 DD Lianne de Jong (1) - Sabine van der Sar (2) / Mireille Bink (2) - Chantal Nonnekes-Peperkamp (2) 6-1, 6-1
1e GD Kevin Boelhouwer (1) - Sabine van der Sar (2) / Jesse Timmermans (1) - Anouk Tigu (2) 7-5, 6-3
2e GD Lizette Blankers (2) - Stefan de Jong (2) / Christian Hansen (2) - Mireille Bink (2) 6-4, 7-6
7 april 2019 T.A.M. (Groningen) 1 / Baarnse L.T.C. 1 3-5
1e HE Job van Eijk (2) / Sidanť Pontjodikromo (1) 5-7, 4-6
2e HE Ingmar Scholte (2) / Nassim Slilam (2) 6-2, 1-6, 7-6
1e DE DaniŽlle Koetje (2) / Marrit Boonstra (1) 4-6, 2-6
2e DE Mirte de Bakker (3) / Elke Tiel (2) 1-6, 1-6
 HD Job van Eijk (2) - Koen de Haan (2) / Sidanť Pontjodikromo (1) - Roy Schoonveld (2) 6-7, 7-6, [10-6]
 DD DaniŽlle Koetje (2) - Mirte de Bakker (3) / Marrit Boonstra (1) - Joany Pontjodikromo (1) 5-7, 4-6
1e GD DaniŽlle Koetje (2) - Ingmar Scholte (2) / Sidanť Pontjodikromo (1) - Joany Pontjodikromo (1) 3-6, 4-6
2e GD Mirte de Bakker (3) - Job van Eijk (2) / Elke Tiel (2) - Nassim Slilam (2) 7-5, 6-4