Uitslagen landelijke competitie 2019 Gemengd Eredivisie Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2019 Gemengd Eredivisie afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.C. Zandvoort 1 9 47
L.T.C. Naaldwijk 1 9 44
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 8 38
L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 8 32
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 7 31
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 7 22
T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 7 17
T.C. Salland (Bathmen) 1 7 13

Uitslagen

9 juni 2019 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.C. Zandvoort 1 1-5
1e HE Jelle Sels (1) / Tallon Griekspoor (1) 2-6, 6-7
2e HE Sebastian Fanselow (1) / Scott Griekspoor (1) 3-6, 6-3, [9-11]
1e DE RichŤl Hogenkamp (1) / Lesley Kerkhove (1) 2-6, 6-4, [10-7]
2e DE MichaŽlla Krajicek (1) / Quirine Lemoine (1) 6-7, 3-6
 HD Sebastian Fanselow (2) - Jasper Smit (1) / Tallon Griekspoor (1) - Botic van de Zandschulp (1) 2-6 Opgave
 DD RichŤl Hogenkamp (2) - MichaŽlla Krajicek (1) / Quirine Lemoine (1) - DaniŽlle Harmsen (2) 1-6, 3-6
1e GD / Niet Gespeeld
2e GD / Niet Gespeeld

8 juni 2019 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.C. Zandvoort 1 1-5
1e HE Niels Lootsma (1) / Tallon Griekspoor (1) 4-6, 6-2, [10-6]
2e HE Jeroen Vanneste (1) / Scott Griekspoor (1) 3-6, 7-5, [6-10]
1e DE Malene HelgÝ (1) / Quirine Lemoine (1) 2-6, 2-6
2e DE Dominique Karregat (1) / Cindy Burger (1) 4-6, 6-7
 HD Sander Arends (1) - David Pel (1) / Tallon Griekspoor (1) - Botic van de Zandschulp (1) 6-3, 3-6, [8-10]
 DD Sem Wensveen (3) - Dominique Karregat (1) / Quirine Lemoine (1) - DaniŽlle Harmsen (2) 3-6, 4-6
1e GD / Niet Gespeeld
2e GD / Niet Gespeeld
8 juni 2019 L.T.C. Naaldwijk 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 5-3
1e HE Jelle Sels (1) / Zizou Bergs (1) 5-7, 7-6, [10-6]
2e HE Sebastian Fanselow (1) / Tim van Rijthoven (1) 3-6, 6-3, [10-5]
1e DE RichŤl Hogenkamp (1) / Valentyna Ivakhnenko (1) 7-5, 7-5
2e DE Sviatlana Pirazhenka (1) / Elitsa Kostova (1) 1-6, 6-0, [6-10]
 HD Sebastian Fanselow (2) - Jasper Smit (1) / Ryan Nijboer (1) - Bart Stevens (1) 4-6, 3-6
 DD MichaŽlla Krajicek (1) - RichŤl Hogenkamp (2) / Elitsa Kostova (1) - Valentyna Ivakhnenko (1) 6-3, 6-7, [8-10]
1e GD MichaŽlla Krajicek (1) - Jelle Sels (1) / Valentyna Ivakhnenko (1) - Ryan Nijboer (1) 6-2, 6-3
2e GD Elyne Boeykens (2) - Arko Zoutendijk (2) / Bart Stevens (1) - Elitsa Kostova (1) 5-7, 6-4, [10-7]

6 juni 2019 L.T.C. Naaldwijk 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 5-3
1e HE Robin Haase (1) / Zizou Bergs (1) 7-6, 6-2
2e HE Sebastian Fanselow (1) / Ryan Nijboer (1) 3-6, 6-3, [7-10]
1e DE Sviatlana Pirazhenka (1) / Elitsa Kostova (1) 6-2, 4-6, [7-10]
2e DE MichaŽlla Krajicek (1) / Katarzyna Piter (1) 3-6, 1-6
 HD Robin Haase (1) - Arko Zoutendijk (2) / Zizou Bergs (1) - Bart Stevens (1) 7-6, 6-3
 DD Elyne Boeykens (2) - MichaŽlla Krajicek (1) / Valentyna Ivakhnenko (1) - Katarzyna Piter (1) 6-4, 1-6, [10-8]
1e GD Jelle Sels (1) - MichaŽlla Krajicek (1) / Ryan Nijboer (1) - Rosalie van der Hoek (1) 6-4, 4-2 Opgave
2e GD Sebastian Fanselow (2) - Elyne Boeykens (2) / Bart Stevens (1) - Stťphanie Visscher (2) 6-3, 6-0
6 juni 2019 T.C. Zandvoort 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 5-3
1e HE Yannick Mertens (1) / Jesper de Jong (2) 4-6, 3-6
2e HE Botic van de Zandschulp (1) / Roy de Valk (1) 6-1, 2-6, [3-10]
1e DE Cindy Burger (1) / Eva Vedder (1) 7-5, 7-5
2e DE Arianne Hartono (1) / Janneke Wikkerink (2) 6-3, 5-7, [10-6]
 HD Scott Griekspoor (1) - Botic van de Zandschulp (1) / Jesper de Jong (2) - Michiel de Krom (1) 6-2, 2-6, [10-8]
 DD DaniŽlle Harmsen (2) - Quirine Lemoine (1) / Erika Vogelsang (1) - Liv Geurts (1) 6-1, 6-1
1e GD Yannick Mertens (1) - Arianne Hartono (1) / Roy de Valk (1) - Erika Vogelsang (1) 6-3, 6-0
2e GD Scott Griekspoor (1) - DaniŽlle Harmsen (2) / Jesper de Jong (2) - Janneke Wikkerink (2) 4-6, 3-6
6 juni 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 8-0
1e HE Alban Meuffels (1) / Stephan Gerritsen (1) 6-4, 6-4
2e HE Nick van der Meer (2) / Maikel Borg (1) 6-2, 6-2
1e DE Raluka Serban (1) / Annelou Nab (1) 6-2, 6-0
2e DE Nina Kruijer (2) / Marwa Hakimi (2) 6-4, 6-2
 HD Antal van der Duim (1) - Alban Meuffels (2) / Stephan Gerritsen (1) - Maikel Borg (1) 6-1, 5-7, [10-6]
 DD Renata Zarazua (1) - Raluka Serban (1) / Nicola Geuer (1) - Annelou Nab (2) 6-4, 6-0
1e GD Raluka Serban (1) - Antal van der Duim (1) / Nicola Geuer (1) - Quinten Kleiboer (5) 7-6, 6-0
2e GD Nicole Thyssen (2) - Nick van der Meer (2) / Marwa Hakimi (4) - Julian Lardinois (5) 6-0, 6-1
6 juni 2019 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 5-3
1e HE Jeroen Vanneste (1) / Igor Sijsling (1) 7-6, 6-1
2e HE Niels Desein (1) / Mick Veldheer (1) 6-2, 6-4
1e DE Lara Salden (1) / Polina Leykina (1) 4-6, 2-6
2e DE Malene HelgÝ (1) / Chayenne Ewijk (1) 1-6, 4-6
 HD David Pel (1) - Sander Arends (1) / Igor Sijsling (1) - Miliaan Niesten (1) 6-3, 6-7, [10-6]
 DD Dominique Karregat (1) - Sem Wensveen (3) / Chayenne Ewijk (1) - Eva Wacanno (1) 7-5, 6-2
1e GD Jeroen Vanneste (1) - Malene HelgÝ (1) / Eva Wacanno (1) - Miliaan Niesten (1) 6-1, 6-3
2e GD Sander Arends (1) - Sem Wensveen (3) / Chayenne Ewijk (1) - Igor Sijsling (1) 6-7, 1-4 Opgave

4 juni 2019 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / T.C. Zandvoort 1 2-6
1e HE Miliaan Niesten (1) / Scott Griekspoor (1) 7-5, 2-6, [8-10]
2e HE Mick Veldheer (1) / Botic van de Zandschulp (1) 5-7, 1-6
1e DE Polina Leykina (1) / Quirine Lemoine (1) 2-6, 6-7
2e DE Chayenne Ewijk (1) / Cindy Burger (1) 7-6, 6-2
 HD Wesley Koolhof (1) - Sidney de Boer (1) / Scott Griekspoor (1) - Yannick Mertens (1) 6-2, 6-7, [12-14]
 DD Polina Leykina (1) - Eva Wacanno (1) / DaniŽlle Harmsen (2) - Arianne Hartono (1) 1-6, 2-6
1e GD Wesley Koolhof (1) - Eva Wacanno (1) / Botic van de Zandschulp (1) - Quirine Lemoine (1) 6-2, 0-6, [10-7]
2e GD Chayenne Ewijk (1) - Sidney de Boer (1) / Arianne Hartono (1) - Yannick Mertens (1) 2-6, 3-6
4 juni 2019 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 6-2
1e HE Niels Lootsma (1) / Jesper de Jong (2) 1-6, 2-6
2e HE Jeroen Vanneste (1) / Michiel de Krom (1) 6-4, 7-5
1e DE Lara Salden (1) / Eva Vedder (1) 6-0, 3-6, [10-5]
2e DE Malene HelgÝ (1) / Janneke Wikkerink (2) 6-2, 6-4
 HD Sander Arends (1) - David Pel (1) / Roy de Valk (1) - Jesper de Jong (2) 6-4, 6-2
 DD Malene HelgÝ (1) - Sem Wensveen (3) / Janneke Wikkerink (2) - Eva Vedder (1) 6-4, 3-6, [11-9]
1e GD Lara Salden (1) - Sander Arends (1) / Erika Vogelsang (1) - Thimo van der Lecq (2) 6-7, 6-7
2e GD Jeroen Vanneste (1) - Malene HelgÝ (1) / Eva Vedder (1) - Jesper de Jong (2) 6-3, 6-4
4 juni 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 7-1
1e HE Ryan Nijboer (1) / Stephan Gerritsen (1) 5-7, 6-3, [10-12]
2e HE Bart Stevens (1) / Maikel Borg (1) 6-3, 6-3
1e DE Elitsa Kostova (1) / Annelou Nab (1) 6-1, 6-2
2e DE Katarzyna Piter (1) / Marwa Hakimi (2) 6-2, 6-3
 HD Zizou Bergs (1) - Bart Stevens (1) / Stephan Gerritsen (1) - Maikel Borg (1) 6-3, 6-4
 DD Valentyna Ivakhnenko (1) - Katarzyna Piter (1) / Nicola Geuer (1) - Annelou Nab (2) 6-3, 6-3
1e GD Bart Stevens (1) - Rosalie van der Hoek (1) / Maikel Borg (1) - Nicola Geuer (1) 6-2, 7-5
2e GD Ryan Nijboer (1) - Elitsa Kostova (1) / Stephan Gerritsen (1) - Marwa Hakimi (4) 6-4, 6-2
4 juni 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 3-5
1e HE Alban Meuffels (1) / Robin Haase (1) 4-6, 6-2, [10-4]
2e HE Nick van der Meer (2) / Jelle Sels (1) 1-6, 6-7
1e DE Raluka Serban (1) / Sviatlana Pirazhenka (1) 6-0, 6-4
2e DE Nina Kruijer (2) / Sarah Gronert (1) 7-6, 4-6, [11-13]
 HD Antal van der Duim (1) - Alban Meuffels (2) / Robin Haase (1) - Arko Zoutendijk (2) 3-6, 2-6
 DD Raluka Serban (1) - Renata Zarazua (1) / MichaŽlla Krajicek (1) - Sviatlana Pirazhenka (1) 7-6, 6-3
1e GD Renata Zarazua (1) - Nick van der Meer (2) / MichaŽlla Krajicek (1) - Jelle Sels (1) 2-6, 0-6
2e GD Raluka Serban (1) - Antal van der Duim (1) / Elyne Boeykens (2) - Robin Haase (1) 3-6, 6-7

2 juni 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 4-4
1e HE Tim van Rijthoven (1) / Michiel de Krom (1) 6-3, 3-6, [2-10]
2e HE Ryan Nijboer (1) / Roy de Valk (1) 6-3, 4-6, [6-10]
1e DE Rosalie van der Hoek (1) / Eva Vedder (1) 6-7, 2-6
2e DE Stťphanie Visscher (1) / Janneke Wikkerink (2) 3-6, 6-3, [10-8]
 HD Ryan Nijboer (1) - Bart Stevens (1) / Michiel de Krom (1) - Roy de Valk (1) 6-1, 2-6, [10-8]
 DD Rosalie van der Hoek (1) - Stťphanie Visscher (2) / Eva Vedder (1) - Janneke Wikkerink (2) 6-7, 2-6
1e GD Rosalie van der Hoek (1) - Ryan Nijboer (1) / Erika Vogelsang (1) - Michiel de Krom (1) 6-4, 7-6
2e GD Stťphanie Visscher (2) - Bart Stevens (1) / Eva Vedder (1) - Roy de Valk (1) 6-3, 3-6, [10-7]
2 juni 2019 L.T.C. Naaldwijk 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 5-3
1e HE Sebastian Fanselow (1) / Niels Lootsma (1) 5-7, 4-6
2e HE Arko Zoutendijk (3) / Sander Arends (2) 4-3 Opgave
1e DE RichŤl Hogenkamp (1) / Malene HelgÝ (1) 6-4, 7-5
2e DE Sarah Gronert (1) / Dominique Karregat (1) 7-6, 5-7, [10-3]
 HD Sebastian Fanselow (2) - Arko Zoutendijk (2) / Sander Arends (1) - David Pel (1) 4-6, 1-6
 DD RichŤl Hogenkamp (2) - MichaŽlla Krajicek (1) / Dominique Karregat (1) - Sem Wensveen (3) 6-4, 6-1
1e GD Sebastian Fanselow (2) - MichaŽlla Krajicek (1) / Sander Arends (1) - Malene HelgÝ (1) 4-6, 2-6
2e GD Arko Zoutendijk (2) - Sviatlana Pirazhenka (1) / David Pel (1) - Annick Melgers (1) 6-2, 4-6, [10-6]
2 juni 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 5-3
1e HE Alban Meuffels (1) / Miliaan Niesten (1) 6-4, 6-1
2e HE Nick van der Meer (2) / Igor Sijsling (1) 1-6, 1-6
1e DE Raluka Serban (1) / Jutte van Hansewyck (2) 6-1, 6-3
2e DE Nina Kruijer (2) / Ivana Milosevic (3) 6-1, 6-1
 HD Antal van der Duim (1) - Alban Meuffels (2) / Igor Sijsling (1) - Miliaan Niesten (1) 5-7, 3-6
 DD Nina Kruijer (2) - Renata Zarazua (1) / Jutte van Hansewyck (2) - Ivana Milosevic (3) 6-1, 6-3
1e GD Antal van der Duim (1) - Renata Zarazua (1) / Ivana Milosevic (3) - Mick Veldheer (1) 4-6, 6-4, [5-10]
2e GD Nick van der Meer (2) - Raluka Serban (1) / Jutte van Hansewyck (2) - Miliaan Niesten (1) 6-2, 6-0
2 juni 2019 T.C. Salland (Bathmen) 1 / T.C. Zandvoort 1 1-7
1e HE Stephan Gerritsen (1) / Yannick Mertens (1) 6-1, 6-7, [7-10]
2e HE Maikel Borg (1) / Botic van de Zandschulp (1) 2-6, 1-6
1e DE Annelou Nab (1) / Quirine Lemoine (1) 3-6, 0-6
2e DE Marwa Hakimi (2) / Arianne Hartono (1) 3-6, 2-6
 HD Maikel Borg (1) - Stephan Gerritsen (1) / Scott Griekspoor (1) - Botic van de Zandschulp (1) 6-7, 6-7
 DD Nicola Geuer (1) - Annelou Nab (2) / DaniŽlle Harmsen (2) - Quirine Lemoine (1) 5-7, 4-6
1e GD Maikel Borg (1) - Nicola Geuer (1) / Arianne Hartono (1) - Yannick Mertens (1) 6-2, 6-2
2e GD Marwa Hakimi (4) - Quinten Kleiboer (5) / DaniŽlle Harmsen (2) - Botic van de Zandschulp (1) 4-6, 4-6

1 juni 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Zandvoort 1 3-5
1e HE Alban Meuffels (1) / Scott Griekspoor (1) 7-6, 4-6, [2-10]
2e HE Nick van der Meer (2) / Yannick Mertens (1) 7-6, 6-4
1e DE Bibiane Schoofs (1) / Lesley Kerkhove (1) 6-2, 6-4
2e DE Nina Kruijer (2) / Quirine Lemoine (1) 6-3, 6-3
 HD Antal van der Duim (1) - Nick van der Meer (2) / Botic van de Zandschulp (1) - Scott Griekspoor (1) 6-7, 2-6
 DD Nina Kruijer (2) - Nicole Thyssen (2) / Quirine Lemoine (1) - Arianne Hartono (1) 0-6, 4-6
1e GD Bibiane Schoofs (1) - Antal van der Duim (1) / Lesley Kerkhove (1) - Botic van de Zandschulp (1) 4-6, 4-6
2e GD Ruben Konings (2) - Nina Kruijer (2) / Scott Griekspoor (1) - Arianne Hartono (1) 3-6, 2-6
1 juni 2019 L.T.C. Naaldwijk 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 6-2
1e HE Jelle Sels (1) / Michiel de Krom (1) 6-1, 6-7, [10-8]
2e HE Sebastian Fanselow (1) / Roy de Valk (1) 7-5, 6-2
1e DE Sviatlana Pirazhenka (1) / Eva Vedder (1) 7-6, 4-6, [2-10]
2e DE Sarah Gronert (1) / Janneke Wikkerink (2) 6-2, 7-6
 HD Sebastian Fanselow (2) - Jasper Smit (1) / Michiel de Krom (1) - Jesper de Jong (2) 6-3, 3-6, [16-14]
 DD MichaŽlla Krajicek (1) - Sviatlana Pirazhenka (1) / Eva Vedder (1) - Janneke Wikkerink (2) 6-7, 6-2, [10-8]
1e GD Jelle Sels (1) - MichaŽlla Krajicek (1) / Roy de Valk (1) - Erika Vogelsang (1) 6-1, 6-2
2e GD Sarah Gronert (2) - Jasper Smit (1) / Jesper de Jong (2) - Janneke Wikkerink (2) 4-6, 4-6
1 juni 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 8-0
1e HE Tim van Rijthoven (1) / Miliaan Niesten (1) 6-4, 6-1
2e HE Ryan Nijboer (1) / Mick Veldheer (1) 6-2, 6-2
1e DE Valentyna Ivakhnenko (1) / Laura Pous-Tiů (2) 6-3, 3-6, [10-5]
2e DE Katarzyna Piter (1) / Jutte van Hansewyck (2,0000) 6-0, 6-1
 HD Tim van Rijthoven (3) - Bart Stevens (1) / Miliaan Niesten (1) - Sidney de Boer (1) 6-3, 3-6, [10-7]
 DD Valentyna Ivakhnenko (1) - Katarzyna Piter (1) / Jutte van Hansewyck (2,0565) - Eva Wacanno (1) 6-0, 6-2
1e GD Rosalie van der Hoek (1) - Ryan Nijboer (1) / Eva Wacanno (1) - Sidney de Boer (1) 7-5, 3-6, [10-6]
2e GD Stťphanie Visscher (2) - Bart Stevens (1) / Jutte van Hansewyck (2,0565) - Mick Veldheer (1) 6-2, 6-2
1 juni 2019 T.C. Salland (Bathmen) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 2-6
1e HE Stephan Gerritsen (1) / Niels Lootsma (1) 2-6, 6-4, [10-8]
2e HE Maikel Borg (1) / Jeroen Vanneste (1) 2-6, 5-7
1e DE Annelou Nab (1) / Marina Melnikova (1) 2-6, 1-6
2e DE Marwa Hakimi (2) / Malene HelgÝ (1) 1-6, 2-6
 HD Maikel Borg (1) - Stephan Gerritsen (1) / Sander Arends (1) - David Pel (1) 1-6, 4-6
 DD Nicola Geuer (1) - Annelou Nab (2) / Marina Melnikova (2) - Annick Melgers (1) 7-5, 6-2
1e GD Stephan Gerritsen (1) - Nicola Geuer (1) / Sander Arends (1) - Marina Melnikova (2) 2-6, 2-6
2e GD Maikel Borg (1) - Annelou Nab (2) / Niels Lootsma (1) - Malene HelgÝ (1) 3-6, 3-6

29 mei 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 5-3
1e HE Tim van Rijthoven (1) / Antal van der Duim (1) 6-3, 6-2
2e HE Ryan Nijboer (1) / Nick van der Meer (2) 4-6, 6-3, [6-10]
1e DE Valentyna Ivakhnenko (1) / Bibiane Schoofs (1) 5-7, 7-5, [10-6]
2e DE Katarzyna Piter (1) / Nina Kruijer (2) 4-6, 6-4, [10-6]
 HD Tim van Rijthoven (3) - Bart Stevens (1) / Antal van der Duim (1) - Nick van der Meer (2) 6-3, 6-3
 DD Valentyna Ivakhnenko (1) - Katarzyna Piter (1) / Bibiane Schoofs (1) - Nicole Thyssen (2) 6-4, 6-1
1e GD Tim van Rijthoven (3) - Katarzyna Piter (1) / Antal van der Duim (1) - Bibiane Schoofs (1) 4-6, 2-6
2e GD Ryan Nijboer (1) - Stťphanie Visscher (2) / Ruben Konings (2) - Nina Kruijer (2) 0-6, 4-6
29 mei 2019 T.C. Zandvoort 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 5-3
1e HE Tallon Griekspoor (1) / Niels Lootsma (1) 6-2, 6-4
2e HE Scott Griekspoor (1) / Jeroen Vanneste (1) 3-6, 4-6
1e DE Lesley Kerkhove (1) / Marina Melnikova (1) 7-5, 2-6, [11-9]
2e DE Arianne Hartono (1) / Sem Wensveen (2) 6-2, 6-3
 HD Tallon Griekspoor (1) - Botic van de Zandschulp (1) / Sander Arends (1) - David Pel (1) 3-6, 5-7
 DD DaniŽlle Harmsen (2) - Quirine Lemoine (1) / Dominique Karregat (1) - Sem Wensveen (3) 6-1, 6-3
1e GD Scott Griekspoor (1) - Lesley Kerkhove (1) / Sander Arends (1) - Marina Melnikova (2) 5-7, 5-7
2e GD Botic van de Zandschulp (1) - DaniŽlle Harmsen (2) / David Pel (1) - Dominique Karregat (1) 5-7, 6-4, [10-5]
29 mei 2019 T.C. Salland (Bathmen) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 1-7
1e HE Stephan Gerritsen (1) / Jelle Sels (1) 2-6, 2-6
2e HE Maikel Borg (1) / Sebastian Fanselow (1) 4-6, 2-6
1e DE Annelou Nab (1) / Sviatlana Pirazhenka (1) 4-6, 6-7
2e DE Marwa Hakimi (2) / Sarah Gronert (1) 0-6, 1-6
 HD Maikel Borg (1) - Stephan Gerritsen (1) / Sebastian Fanselow (2) - Arko Zoutendijk (2) 7-6, 6-7, [14-12]
 DD Nicola Geuer (1) - Annelou Nab (2) / MichaŽlla Krajicek (1) - Sviatlana Pirazhenka (1) 7-6, 1-6, [3-10]
1e GD Stephan Gerritsen (1) - Nicola Geuer (1) / Jelle Sels (1) - MichaŽlla Krajicek (1) 3-6, 4-6
2e GD Maikel Borg (1) - Marwa Hakimi (4) / Arko Zoutendijk (2) - Sarah Gronert (2) 4-6, 7-6, [8-10]
29 mei 2019 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 6-2
1e HE Roy de Valk (1) / Miliaan Niesten (1) 6-4, 3-6, [10-6]
2e HE Thimo van der Lecq (2) / Mick Veldheer (1) 4-6, 1-6
1e DE Eva Vedder (1) / Chayenne Ewijk (1) 6-3, 3-6, [10-7]
2e DE Janneke Wikkerink (2) / Jutte van Hansewyck (2) 6-1, 6-0
 HD Roy de Valk (1) - Thimo van der Lecq (2) / Miliaan Niesten (1) - Sidney de Boer (1) 2-6, 6-7
 DD Eva Vedder (1) - Janneke Wikkerink (2) / Chayenne Ewijk (1) - Eva Wacanno (1) 6-1, 6-3
1e GD Erika Vogelsang (1) - Thimo van der Lecq (2) / Eva Wacanno (1) - Miliaan Niesten (1) 2-6, 6-4, [11-9]
2e GD Eva Vedder (1) - Roy de Valk (1) / Chayenne Ewijk (1) - Sidney de Boer (1) 7-6, 2-6, [10-6]

26 mei 2019 T.C. Zandvoort 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 4-4
1e HE Tallon Griekspoor (1) / Tim van Rijthoven (1) 2-6, 3-6
2e HE Botic van de Zandschulp (1) / Ryan Nijboer (1) 2-6, 7-5, [10-7]
1e DE Lesley Kerkhove (1) / Irina Maria Bara (1) 7-6, 6-3
2e DE Quirine Lemoine (1) / Katarzyna Piter (1) 6-1, 6-1
 HD Scott Griekspoor (1) - Botic van de Zandschulp (1) / Ryan Nijboer (1) - Tim van Rijthoven (3) 7-5, 6-1
 DD Arianne Hartono (1) - Quirine Lemoine (1) / Irina Maria Bara (1) - Katarzyna Piter (1) 3-6, 6-7
1e GD Lesley Kerkhove (1) - Tallon Griekspoor (1) / Katarzyna Piter (1) - Tim van Rijthoven (3) 4-6, 6-7
2e GD Scott Griekspoor (1) - Arianne Hartono (1) / Bart Stevens (1) - Rosalie van der Hoek (1) 6-7, 3-6
26 mei 2019 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 1-7
1e HE Miliaan Niesten (1) / Jelle Sels (1) 1-6, 3-6
2e HE Igor Sijsling (1) / Sebastian Fanselow (1) 4-6, 2-6
1e DE Sherazad Reix (1) / RichŤl Hogenkamp (1) 3-6, 2-6
2e DE Laura Pous-Tiů (2) / Sarah Gronert (1) 2-6, 3-6
 HD Miliaan Niesten (1) - Igor Sijsling (1) / Sebastian Fanselow (2) - Arko Zoutendijk (2) 7-5, 6-4
 DD Laura Pous-Tiů (2) - Jutte van Hansewyck (2) / RichŤl Hogenkamp (2) - MichaŽlla Krajicek (1) 2-6, 1-6
1e GD Igor Sijsling (1) - Laura Pous-Tiů (2) / Jelle Sels (1) - MichaŽlla Krajicek (1) 3-6, 4-6
2e GD Miliaan Niesten (1) - Jutte van Hansewyck (2) / Arko Zoutendijk (2) - Sviatlana Pirazhenka (1) 2-6, 3-6
26 mei 2019 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 2-6
1e HE Jesper de Jong (2) / Stephan Gerritsen (1) 4-6, 4-6
2e HE Lodewijk Weststrate (2) / Maikel Borg (1) 5-7, 2-6
1e DE Eva Vedder (1) / Annelou Nab (1) 6-3, 6-4
2e DE Liv Geurts (1) / Marwa Hakimi (2) 6-7, 4-6
 HD Jesper de Jong (2) - Roy de Valk (1) / Stephan Gerritsen (1) - Maikel Borg (1) 6-7, 4-6
 DD Eva Vedder (1) - Erika Vogelsang (1) / Nicola Geuer (1) - Annelou Nab (2) 6-7, 3-6
1e GD Roy de Valk (1) - Erika Vogelsang (1) / Stephan Gerritsen (1) - Nicola Geuer (1) 1-6, 3-6
2e GD Jesper de Jong (2) - Eva Vedder (1) / Quinten Kleiboer (5) - Marwa Hakimi (4) 7-6, 6-1
26 mei 2019 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-4
1e HE Jeroen Vanneste (1) / Antal van der Duim (1) 6-3, 6-1
2e HE Niels Desein (1) / Nick van der Meer (2) 6-2, 6-3
1e DE Dominique Karregat (1) / Bibiane Schoofs (1) 3-6, 4-6
2e DE Annick Melgers (2) / Renata Zarazua (1) 3-6, 3-6
 HD Sander Arends (1) - David Pel (1) / Antal van der Duim (1) - Nick van der Meer (2) 6-4, 6-3
 DD Dominique Karregat (1) - Sem Wensveen (3) / Nina Kruijer (2) - Bibiane Schoofs (1) 7-6, 6-3
1e GD Sander Arends (1) - Annick Melgers (1) / Antal van der Duim (1) - Bibiane Schoofs (1) 6-7, 3-6
2e GD Dominique Karregat (1) - David Pel (1) / Renata Zarazua (1) - Nick van der Meer (2) 0-6, 7-5, [8-10]

25 mei 2019 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 4-4
1e HE Jeroen Vanneste (1) / Tim van Rijthoven (1) 7-6, 7-5
2e HE Niels Desein (1) / Ryan Nijboer (1) 6-4, 3-6, [5-10]
1e DE Marina Melnikova (1) / Irina Maria Bara (1) 6-1, 6-7, [3-10]
2e DE Sem Wensveen (2) / Valentyna Ivakhnenko (1) 2-6, 2-6
 HD Sander Arends (1) - David Pel (1) / Tim van Rijthoven (3) - Bart Stevens (1) 7-6, 7-5
 DD Marina Melnikova (2) - Annick Melgers (1) / Rosalie van der Hoek (1) - Katarzyna Piter (1) 3-6, 6-4, [6-10]
1e GD Sander Arends (1) - Annick Melgers (1) / Ryan Nijboer (1) - Irina Maria Bara (1) 4-6, 6-4, [10-5]
2e GD David Pel (1) - Dominique Karregat (1) / Rosalie van der Hoek (1) - Bart Stevens (1) 6-4, 7-5
25 mei 2019 T.C. Zandvoort 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 5-3
1e HE Tallon Griekspoor (1) / Jelle Sels (1) 5-7, 6-3, [10-7]
2e HE Botic van de Zandschulp (1) / Sebastian Fanselow (1) 6-3, 0-6, [10-7]
1e DE Lesley Kerkhove (1) / Sviatlana Pirazhenka (1) 6-2, 6-2
2e DE Quirine Lemoine (1) / MichaŽlla Krajicek (1) 6-2, 6-7, [4-10]
 HD Scott Griekspoor (1) - Botic van de Zandschulp (1) / Jasper Smit (1) - Sebastian Fanselow (2) 6-7, 6-4, [7-10]
 DD Quirine Lemoine (1) - Arianne Hartono (1) / MichaŽlla Krajicek (1) - Sarah Gronert (2) 6-2, 6-2
1e GD Tallon Griekspoor (1) - Lesley Kerkhove (1) / Jelle Sels (1) - MichaŽlla Krajicek (1) 7-5, 5-7, [4-10]
2e GD Scott Griekspoor (1) - Arianne Hartono (1) / Jasper Smit (1) - Sviatlana Pirazhenka (1) 7-6, 6-2
25 mei 2019 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 6-2
1e HE Miliaan Niesten (1) / Stephan Gerritsen (1) 7-5, 4-6, [7-10]
2e HE Igor Sijsling (1) / Maikel Borg (1) 6-3, 6-2
1e DE Sherazad Reix (1) / Annelou Nab (1) 6-2, 6-1
2e DE Laura Pous-Tiů (2) / Marwa Hakimi (2) 6-7, 6-0, [12-10]
 HD Miliaan Niesten (1) - Igor Sijsling (1) / Stephan Gerritsen (1) - Maikel Borg (1) 6-2, 3-6, [8-10]
 DD Sherazad Reix (1) - Laura Pous-Tiů (2) / Marwa Hakimi (4) - Nicola Geuer (1) 6-2, 6-0
1e GD Sherazad Reix (1) - Sidney de Boer (1) / Nicola Geuer (1) - Stephan Gerritsen (1) 3-6, 6-4, [12-10]
2e GD Laura Pous-Tiů (2) - Miliaan Niesten (1) / Marwa Hakimi (4) - Maikel Borg (1) 5-7, 6-4, [10-8]
25 mei 2019 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3-5
1e HE Michiel de Krom (1) / Antal van der Duim (1) 7-6, 6-2
2e HE Lodewijk Weststrate (2) / Nick van der Meer (2) 1-6, 2-6
1e DE Eva Vedder (1) / Bibiane Schoofs (1) 4-6, 2-6
2e DE Janneke Wikkerink (2) / Renata Zarazua (1) 2-6, 5-7
 HD Michiel de Krom (1) - Roy de Valk (1) / Nick van der Meer (2) - Antal van der Duim (1) 7-6, 6-4
 DD Liv Geurts (1) - Erika Vogelsang (1) / Bibiane Schoofs (1) - Nicole Thyssen (2) 0-6, 1-6
1e GD Erika Vogelsang (1) - Roy de Valk (1) / Ruben Konings (2) - Renata Zarazua (1) 3-6, 5-7
2e GD Jesper de Jong (2) - Eva Vedder (1) / Nick van der Meer (2) - Nicole Thyssen (2) 0-6, 6-3, [10-4]