Uitslagen landelijke competitie 2018 Dames Eredivisie Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Dames Eredivisie afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 7 35
T.V. Waddinxveen 1 7 33
L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 7 20
T.V. Badhoevedorp 1 7 19
L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 7 18
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 7 15
L.T.C. 's-Gravenzande 1 7 15
M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 7 13

Uitslagen

3 juni 2018 T.V. Waddinxveen 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 4-2
4e DE Amanda Kortenoeven (3) / Rikke de Koning (4) Walkover
1e DE Samentha Helderop (2) / Linda Jansen (2) 6-2, 2-6, 7-5
2e DE Jill Delgado (2) / Miriam Tannenbaum (2) 6-3, 6-0
3e DE Heddy den Hollander-Boers (2) / Corine van der Heijden-Oosters (2) 6-1, 6-0
1e DD Jill Delgado (2) - Heddy den Hollander-Boers (2) / Miriam Tannenbaum (2) - Corine van der Heijden-Oosters (2) 6-4, 6-2
2e DD Samentha Helderop (2) - Amanda Kortenoeven (3) / Fleur Blank (4) - Rikke de Koning (4) 4-6, 3-6
3 juni 2018 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 2-4
4e DE Daphne Sonneveld (4) / Floor Grootjans (4) 6-3, 6-3
1e DE Jill van Doorn (3) / Jeldou Jansma (2) 1-6, 4-6
2e DE JoŽlle van Doorn (4) / Anneloes Muuse (2) 0-6, 7-6, 1-6
3e DE Lizz van der Kruk (4) / Laura Kuhne (3) 4-6, 4-6
1e DD Lizz van der Kruk (3) - JoŽlle van Doorn (3) / Jeldou Jansma (2) - Floor Grootjans (3) 1-6, 3-6
2e DD Jill van Doorn (3) - Daphne Sonneveld (3) / Anneloes Muuse (3) - Laura Kuhne (3) 6-0, 6-4
3 juni 2018 M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 / L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 2-4
4e DE Kim Everaars (3) / Marit Souverijn (4) 6-1, 7-5
1e DE Rebecca van Balen (2) / Denise van Putten (2) 0-6, 0-6
2e DE Felice van Veen (3) / Barbara van der Gugten (2) 4-6, 3-6
3e DE Linda Gouka (3) / Lynn Pennings (4) 6-1, 6-1
1e DD Rebecca van Balen (3) - Elles Kromme (3) / Denise van Putten (2) - Barbara van der Gugten (2) 0-6, 4-6
2e DD Felice van Veen (4) - Kim Everaars (2) / Lynn Pennings (4) - Marit Souverijn (4) 4-6, 7-5, [8-10]
3 juni 2018 T.V. Badhoevedorp 1 / T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 1-5
4e DE Kiki Rijk (3) / Floor Snoeijing (3) 2-6, 0-6
1e DE Luna de Veer (2) / Sarah Jellema (2) 1-6, 2-6
2e DE Jiva de Veer (2) / Marlies Huurman (3) 6-1, 6-7, 6-4
3e DE Mara Pouw (3) / Rowena van der Ploeg (3) 2-6, 3-6
1e DD Luna de Veer (2) - Jamie Liu (4) / Rowena van der Ploeg (2) - Marlies Huurman (2) 0-6, 1-6
2e DD Jiva de Veer (2) - Kiki Rijk (4) / Sarah Jellema (2) - Floor Snoeijing (3) 6-7, 4-6

27 mei 2018 T.V. Badhoevedorp 1 / L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 4-2
4e DE Jamie Liu (4) / Lynn Pennings (4) 6-1, 6-2
1e DE Jiva de Veer (2) / Denise van Putten (2) 3-6, 2-6
2e DE Luna de Veer (2) / Ruby Pennings (2) 3-6, 3-6
3e DE Kiki Rijk (3) / Barbara van der Gugten (2) 6-0, 5-7, 6-2
1e DD Jiva de Veer (2) - Kiki Rijk (4) / Ruby Pennings (2) - Barbara van der Gugten (2) 1-6, 6-2, [10-5]
2e DD Luna de Veer (2) - Mara Pouw (4) / Marit Souverijn (4) - Denise van Putten (2) 4-6, 6-3, [13-11]
27 mei 2018 T.V. Waddinxveen 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 6-0
4e DE Amanda Kortenoeven (3) / Linda Veldhuizen (4) 7-5, 6-4
1e DE Heddy den Hollander-Boers (2) / Jeldou Jansma (2) 6-0, 6-0
2e DE Samentha Helderop (2) / Laura Kuhne (3) 6-0, 6-0
3e DE Jill Delgado (2) / Corine van der Stoop (4) 6-0, 6-1
1e DD Jill Delgado (2) - Heddy den Hollander-Boers (2) / Jeldou Jansma (2) - Anneloes Muuse (3) 6-3, 4-6, [10-4]
2e DD Samentha Helderop (2) - Amanda Kortenoeven (3) / Laura Kuhne (3) - Linda Veldhuizen (3) 6-1, 6-2
27 mei 2018 T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 / M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 5-1
4e DE AniŽl van der Meer (4) / Felice van Veen (3) 6-4, 6-3
1e DE Sarah Jellema (2) / Rebecca van Balen (2) 7-5, 6-4
2e DE Marlies Huurman (3) / Kim Everaars (3) 6-2, 6-0
3e DE Floor Snoeijing (3) / Linda Gouka (3) 6-1, 7-5
1e DD Sarah Jellema (2) - Floor Snoeijing (3) / Kim Everaars (2) - Linda Gouka (3) 6-3, 6-1
2e DD AniŽl van der Meer (3) - Rowena van der Ploeg (2) / Rebecca van Balen (3) - Elles Kromme (3) 6-7, 3-6
27 mei 2018 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 3-3
4e DE Fleur Blank (4) / Lizz van der Kruk (4) 6-7, 4-6
1e DE Miriam Tannenbaum (2) / Jill van Doorn (3) 7-5, 6-0
2e DE Corine van der Heijden-Oosters (2) / Ilse de Ruijt (4) 6-0, 6-3
3e DE Linda Jansen (2) / JoŽlle van Doorn (4) 6-1, 6-0
1e DD Linda Jansen (2) - Miriam Tannenbaum (2) / JoŽlle van Doorn (3) - Ilse de Ruijt (3) 3-6, 6-2, [8-10]
2e DD Fleur Blank (4) - Rikke de Koning (4) / Jill van Doorn (3) - Lizz van der Kruk (3) 6-3, 2-6, [7-10]

18 mei 2018 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 4-2
4e DE Corine van der Stoop (4) / Fleur Blank (4) 2-6, 2-6
1e DE Anneloes Muuse (2) / Miriam Tannenbaum (2) 6-7, 6-3, 7-6
2e DE Jeldou Jansma (2) / Linda Jansen (2) 5-7, 6-2, 6-2
3e DE Laura Kuhne (3) / Rikke de Koning (4) 2-6, 2-6
1e DD Jeldou Jansma (2) - Linda Veldhuizen (3) / Miriam Tannenbaum (2) - Linda Jansen (2) 6-4, 6-4
2e DD Laura Kuhne (3) - Anneloes Muuse (3) / Fleur Blank (4) - Corine van der Heijden-Oosters (2) 6-1, 6-1

13 mei 2018 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / T.V. Waddinxveen 1 3-3
4e DE Lizz van der Kruk (4) / Amanda Kortenoeven (3) 6-2, 6-0
1e DE Jill van Doorn (3) / Heddy den Hollander-Boers (2) 2-6, 2-6
2e DE Ilse de Ruijt (4) / Samentha Helderop (2) 2-6, 4-6
3e DE JoŽlle van Doorn (4) / Annemieke Elsholz (2) 1-2 Opgave
1e DD Ilse de Ruijt (3) - Lizz van der Kruk (3) / Heddy den Hollander-Boers (2) - Annemieke Elsholz (2) Walkover
2e DD Jill van Doorn (3) - JoŽlle van Doorn (3) / Samentha Helderop (2) - Amanda Kortenoeven (3) 6-3, 3-6, [4-10]
13 mei 2018 L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 / T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 1-5
4e DE Marit Souverijn (4) / Rowena van der Ploeg (3) 0-6, 6-7
1e DE Denise van Putten (2) / Sarah Jellema (2) 6-1, 6-1
2e DE Ruby Pennings (2) / Marlies Huurman (3) 7-5, 5-7, 2-6
3e DE Barbara van der Gugten (2) / Floor Snoeijing (3) 4-6, 1-6
1e DD Barbara van der Gugten (2) - Denise van Putten (2) / Marlies Huurman (2) - Floor Snoeijing (3) 3-6, 6-1, [3-10]
2e DD Ruby Pennings (2) - Lynn Pennings (4) / AniŽl van der Meer (3) - Rowena van der Ploeg (2) 6-2, 2-6, [9-11]
13 mei 2018 M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 3-3
4e DE Felice van Veen (3) / Mara Pouw (3) 4-6, 6-3, 7-6
1e DE Rebecca van Balen (2) / Luna de Veer (2) 4-6, 4-6
2e DE Kim Everaars (3) / Amalia Stuger (3) 6-4, 3-6, 2-6
3e DE Linda Gouka (3) / Kiki Rijk (3) 7-6, 6-3
1e DD Linda Gouka (3) - Kim Everaars (2) / Luna de Veer (2) - Mara Pouw (4) 6-3, 6-3
2e DD Elles Kromme (3) - Felice van Veen (4) / Jamie Liu (4) - Amalia Stuger (3) 2-6, 5-7

6 mei 2018 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 4-2
4e DE JoŽlle van Doorn (4) / Elles Kromme (4) 7-5, 6-3
1e DE Nienke Loomans (3) / Rebecca van Balen (2) 6-4, 6-2
2e DE Jill van Doorn (3) / Kim Everaars (3) 1-6, 6-3, 6-3
3e DE Ilse de Ruijt (4) / Linda Gouka (3) 1-6, 0-6
1e DD Nienke Loomans (3) - Jill van Doorn (3) / Kim Everaars (2) - Elles Kromme (3) 6-3, 6-7, [10-7]
2e DD Ilse de Ruijt (3) - JoŽlle van Doorn (3) / Rebecca van Balen (3) - Linda Gouka (3) 4-6, 2-6
6 mei 2018 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 1-5
4e DE Fleur Blank (4) / Floor Snoeijing (3) 4-6, 3-6
1e DE Corine van der Heijden-Oosters (2) / Sarah Jellema (2) 5-7, 6-3, 4-6
2e DE Miriam Tannenbaum (2) / Marlies Huurman (3) 3-6, 2-6
3e DE Rikke de Koning (4) / Rowena van der Ploeg (3) 7-5, 6-2
1e DD Linda Jansen (2) - Corine van der Heijden-Oosters (2) / Marlies Huurman (2) - Rowena van der Ploeg (2) 4-6, 1-6
2e DD Miriam Tannenbaum (2) - Rikke de Koning (4) / Sarah Jellema (2) - Floor Snoeijing (3) 4-6, 5-7
6 mei 2018 T.V. Waddinxveen 1 / T.V. Badhoevedorp 1 5-1
4e DE Amanda Kortenoeven (3) / Jamie Liu (4) 6-4, 6-2
1e DE Samentha Helderop (2) / Luna de Veer (2) 6-1, 5-7, 6-3
2e DE Heddy den Hollander-Boers (2) / Amalia Stuger (3) 6-1, 6-1
3e DE Jill Delgado (2) / Mara Pouw (3) 6-2, 6-1
1e DD Heddy den Hollander-Boers (2) - Samentha Helderop (2) / Luna de Veer (2) - Jamie Liu (4) 7-5, 6-2
2e DD Jill Delgado (2) - Annemieke Elsholz (2) / Mara Pouw (4) - Amalia Stuger (3) 6-7, 2-6
6 mei 2018 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 3-3
4e DE Laura Kuhne (3) / Lynn Pennings (4) 2-6, 7-5, 6-0
1e DE Jeldou Jansma (2) / Ruby Pennings (2) 4-6, 7-5, 1-6
2e DE Anneloes Muuse (2) / Barbara van der Gugten (2) 3-6, 3-6
3e DE Valerie Kirsch (3) / Marit Souverijn (4) 7-6, 6-1
1e DD Jeldou Jansma (2) - Anneloes Muuse (3) / Ruby Pennings (2) - Barbara van der Gugten (2) 5-7, 7-5, [10-2]
2e DD Corine van der Stoop (4) - Linda Veldhuizen (3) / Lynn Pennings (4) - Marit Souverijn (4) 6-7, 3-6

22 april 2018 T.V. Badhoevedorp 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 5-1
4e DE Jamie Liu (4) / JoŽlle van Doorn (4) 6-2, 4-6, 6-4
1e DE Luna de Veer (2) / Jill van Doorn (3) 5-7, 7-5, 6-3
2e DE Amalia Stuger (3) / Lizz van der Kruk (4) 6-1, 7-5
3e DE Mara Pouw (3) / Ilse de Ruijt (4) 7-5, 6-1
1e DD Luna de Veer (2) - Mara Pouw (4) / Ilse de Ruijt (3) - Jill van Doorn (3) 0-6, 6-1, [7-10]
2e DD Amalia Stuger (3) - Jamie Liu (4) / Lizz van der Kruk (3) - JoŽlle van Doorn (3) 6-2, 6-4
22 april 2018 T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 6-0
4e DE Floor Snoeijing (3) / Petra van der Linde (5) 6-0, 6-0
1e DE Sarah Jellema (2) / Anneloes Muuse (2) 6-2, 6-2
2e DE Marlies Huurman (3) / Jeldou Jansma (2) 6-0, 6-1
3e DE Rowena van der Ploeg (3) / Laura Kuhne (3) 6-0, 6-1
1e DD Marlies Huurman (2) - Rowena van der Ploeg (2) / Jeldou Jansma (2) - Anne Weijenborg-Wilders (2) 6-4, 6-4
2e DD Floor Snoeijing (3) - AniŽl van der Meer (3) / Laura Kuhne (3) - Petra van der Linde (3) 6-1, 6-0
22 april 2018 L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 4-2
4e DE Lynn Pennings (4) / Fleur Blank (4) 2-6, 2-6
1e DE Denise van Putten (2) / Linda Jansen (2) 6-1, 6-1
2e DE Ruby Pennings (2) / Corine van der Heijden-Oosters (2) 6-3, 6-2
3e DE Barbara van der Gugten (2) / Rikke de Koning (4) 6-7, 4-6
1e DD Barbara van der Gugten (2) - Denise van Putten (2) / Linda Jansen (2) - Corine van der Heijden-Oosters (2) 6-3, 6-4
2e DD Ruby Pennings (2) - Marit Souverijn (4) / Fleur Blank (4) - Rikke de Koning (4) 7-5, 6-2
22 april 2018 M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 / T.V. Waddinxveen 1 0-6
4e DE Elles Kromme (4) / Amanda Kortenoeven (3) 2-6, 4-6
1e DE Rebecca van Balen (2) / Samentha Helderop (2) 0-6, 2-6
2e DE Kim Everaars (3) / Heddy den Hollander-Boers (2) 1-6, 2-6
3e DE Linda Gouka (3) / Jill Delgado (2) 2-6, 4-6
1e DD Kim Everaars (2) - Elles Kromme (3) / Jill Delgado (2) - Samentha Helderop (2) 2-6, 5-7
2e DD Linda Gouka (3) - Rebecca van Balen (3) / Heddy den Hollander-Boers (2) - Annemieke Elsholz (2) 4-6, 2-6

15 april 2018 T.V. Waddinxveen 1 / L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 6-0
4e DE Amanda Kortenoeven (3) / Ruby Pennings (2) 4-6, 7-5, 6-0
1e DE Samentha Helderop (2) / Jolanda Mens (2) 6-1, 6-0
2e DE Heddy den Hollander-Boers (2) / Denise van Putten (2) 6-4, 6-1
3e DE Jill Delgado (2) / Barbara van der Gugten (2) 6-2, 7-5
1e DD Jill Delgado (2) - Samentha Helderop (2) / Barbara van der Gugten (2) - Denise van Putten (2) 6-1, 6-2
2e DD Heddy den Hollander-Boers (2) - Annemieke Elsholz (2) / Lynn Pennings (4) - Marit Souverijn (4) 6-0, 6-2
15 april 2018 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 0-6
4e DE Ilse de Ruijt (4) / AniŽl van der Meer (4) 3-6, 5-7
1e DE Jill van Doorn (3) / Sarah Jellema (2) 3-6, 3-6
2e DE JoŽlle van Doorn (4) / Marlies Huurman (3) 0-6, 1-6
3e DE Lizz van der Kruk (4) / Floor Snoeijing (3) 5-7, 1-6
1e DD Lizz van der Kruk (3) - Ilse de Ruijt (3) / Marlies Huurman (2) - Rowena van der Ploeg (2) 1-6, 2-6
2e DD Jill van Doorn (3) - JoŽlle van Doorn (3) / Sarah Jellema (2) - AniŽl van der Meer (3) 0-6, 3-6
15 april 2018 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 5-1
4e DE Fleur Blank (4) / Felice van Veen (3) 6-4, 3-6, 6-2
1e DE Linda Jansen (2) / Rebecca van Balen (2) 6-7, 6-7
2e DE Corine van der Heijden-Oosters (2) / Kim Everaars (3) 6-4, 3-6, 7-6
3e DE Rikke de Koning (4) / Linda Gouka (3) 6-3, 6-3
1e DD Linda Jansen (2) - Corine van der Heijden-Oosters (2) / Rebecca van Balen (3) - Linda Gouka (3) 6-0, 7-6
2e DD Fleur Blank (4) - Rikke de Koning (4) / Elles Kromme (3) - Felice van Veen (4) 6-4, 3-6, [10-6]
15 april 2018 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 2-4
4e DE Corine van der Stoop (4) / Jamie Liu (4) 6-2, 4-6, 2-6
1e DE Jeldou Jansma (2) / Luna de Veer (2) 6-4, 6-3
2e DE Anneloes Muuse (2) / Amalia Stuger (3) 6-3, 4-6, 0-6
3e DE Laura Kuhne (3) / Mara Pouw (3) 2-6, 7-6, 6-4
1e DD Laura Kuhne (3) - Anne Weijenborg-Wilders (2) / Luna de Veer (2) - Mara Pouw (4) 6-2, 4-6, [6-10]
2e DD Jeldou Jansma (2) - Joska Volder (4) / Amalia Stuger (3) - Jamie Liu (4) 4-6, 0-6

8 april 2018 M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 4-2
4e DE Elles Kromme (4) / Hilde Volder-Stierman (3) 3-6, 0-6
1e DE Rebecca van Balen (2) / Jeldou Jansma (2) 3-6, 6-4, 6-3
2e DE Kim Everaars (3) / Anneloes Muuse (2) 7-6, 6-1
3e DE Linda Gouka (3) / Laura Kuhne (3) 6-1, 6-2
1e DD Rebecca van Balen (3) - Kim Everaars (2) / Jeldou Jansma (2) - Anneloes Muuse (3) 4-6, 6-2, [10-3]
2e DD Linda Gouka (3) - Elles Kromme (3) / Laura Kuhne (3) - Anne Weijenborg-Wilders (2) 5-7, 3-6
8 april 2018 T.V. Badhoevedorp 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 1-5
4e DE Jamie Liu (4) / Fleur Blank (4) 2-6, 4-6
1e DE Luna de Veer (2) / Linda Jansen (2) 3-6, 6-3, 1-0 Opgave
2e DE Mara Pouw (3) / Corine van der Heijden-Oosters (2) 3-6, 1-6
3e DE Amalia Stuger (3) / Rikke de Koning (4) 6-2, 1-6, 2-6
1e DD Luna de Veer (2) - Amalia Stuger (3) / Corine van der Heijden-Oosters (2) - Linda Jansen (2) 2-6, 4-6
2e DD Mara Pouw (4) - Jamie Liu (4) / Rikke de Koning (4) - Miriam Tannenbaum (2) 0-6, 6-7
8 april 2018 T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 / T.V. Waddinxveen 1 3-3
4e DE Floor Snoeijing (3) / Amanda Kortenoeven (3) 6-4, 6-3
1e DE Sarah Jellema (2) / Samentha Helderop (2) 4-6, 6-7
2e DE Rowena van der Ploeg (3) / Heddy den Hollander-Boers (2) 1-6, 3-6
3e DE Marlies Huurman (3) / Jill Delgado (2) 3-6, 6-4, 6-1
1e DD Rowena van der Ploeg (2) - AniŽl van der Meer (3) / Samentha Helderop (2) - Heddy den Hollander-Boers (2) 1-6, 5-7
2e DD Sarah Jellema (2) - Floor Snoeijing (3) / Jill Delgado (2) - Annemieke Elsholz (2) 6-2, 6-0
8 april 2018 L.T.C. Zee en Duin (Katwijk (ZH)) 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 4-2
4e DE Marit Souverijn (4) / Lizz van der Kruk (4) 1-6, 2-6
1e DE Denise van Putten (2) / Jill van Doorn (3) 6-0, 6-3
2e DE Jolanda Mens (2) / Ilse de Ruijt (4) 6-0, 6-4
3e DE Barbara van der Gugten (2) / JoŽlle van Doorn (4) 7-6, 6-2
1e DD Barbara van der Gugten (2) - Ruby Pennings (2) / Jill van Doorn (3) - Lizz van der Kruk (3) 6-4, 6-3
2e DD Denise van Putten (2) - Lynn Pennings (4) / JoŽlle van Doorn (3) - Ilse de Ruijt (3) 6-2, 3-6, [8-10]