Uitslagen landelijke competitie 2018 Heren 1e klasse Afdelingnr 4
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Heren 1e klasse afdelingnr 4

Stand

GespeeldPunten
T.V. Heerhugowaard 1 7 31
T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 7 30
L.T.V. Lelystad 1 7 25
D.L.T.C. Drachten 1 7 24
Hillegomse T.C. 1 7 20
L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 7 20
A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 2 7 11
T.C. Bakkum 1 7 7

Uitslagen

3 juni 2018 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / Hillegomse T.C. 1 4-2
1e HE Marco van de Weteringh (2) / Ryan Geerdink (2) 6-7, 1-6
2e HE Jordie van der Meer (3) / Mark Kerkhof (3) 6-0, 6-2
3e HE Jeff Toth (3) / Robert van de Graaf (3) 7-6, 6-2
4e HE Garnik Murad (3) / Pieter Visser (3) 6-4, 6-3
1e HD Daan de Ru (2) - Jordie van der Meer (3) / Robert van de Graaf (2) - Pieter Visser (3) 6-2, 6-2
2e HD Marco van de Weteringh (4) - Jeff Toth (3) / Ryan Geerdink (3) - Mark Kerkhof (3) 6-3, 4-6, [7-10]
3 juni 2018 T.V. Heerhugowaard 1 / L.T.V. Lelystad 1 4-2
1e HE Adriaan de Jager (1) / Anwar Salam (2) 2-6, 6-4, 5-7
2e HE Remco Pondman (2) / Bart van Haarlem (2) 4-6, 4-6
3e HE Koen van der Meer (2) / Sem Snoek (2) 6-3, 5-7, 6-2
4e HE Pascal Wagemaker (2) / Imad Cherrat (2) Walkover
1e HD Adriaan de Jager (1) - Remco Pondman (2) / Anwar Salam (2) - Sem Snoek (2) 6-2, 7-5
2e HD Koen van der Meer (3) - Pascal Wagemaker (3) / Bart van Haarlem (2) - Imad Cherrat (2) 6-3, 6-2
3 juni 2018 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 2 / D.L.T.C. Drachten 1 2-4
1e HE Ivar Spierings (3) / Jasper Krol (2) 6-4, 6-4
2e HE André Hillenius (3) / Stefan Deinum (2) 6-2, 2-6, 5-7
3e HE Teun Kuijken (3) / Jouke Jan Schaap (3) 4-6, 3-6
4e HE Yannick Roersma (3) / Gooitzen van der Schaaf (3) 2-6, 4-6
1e HD Erwin Schmitz (3) - Yannick Roersma (2) / Jasper Krol (2) - Jouke Jan Schaap (3) 5-7, 7-5, [6-10]
2e HD Teun Kuijken (3) - Maarten Richard (3) / Gooitzen van der Schaaf (3) - Tijn Bokma (3) 6-4, 6-4
3 juni 2018 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / T.C. Bakkum 1 6-0
1e HE Rutger Balk (2) / Huub de Boer (2) 6-1, 6-2
2e HE Elroy Middendorp (2) / Marco Zaal (3) 7-5, 6-2
3e HE Joost Willekes (3) / Ralph Knol (3) 6-2, 6-3
4e HE Frank Zeer (3) / Bart-Jan de Kreuk (4) 6-3, 6-4
1e HD Rutger Balk (2) - Frank Zeer (2) / Ralph Knol (3) - Bart-Jan de Kreuk (3) 7-5, 6-4
2e HD Elroy Middendorp (2) - Joost Willekes (2) / Huub de Boer (3) - Marco Zaal (3) 6-2, 6-7, [10-7]

27 mei 2018 T.C. Bakkum 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 2-4
1e HE Huub de Boer (2) / Daan de Ru (2) 6-2, 6-3
2e HE Ralph Knol (3) / Marco van de Weteringh (2) 6-7, 1-6
3e HE Christan van Spanje (3) / Jordie van der Meer (3) 0-6, 2-6
4e HE Marco Zaal (3) / Jeff Toth (3) 5-7, 2-6
1e HD Ralph Knol (3) - Bart-Jan de Kreuk (3) / Daan de Ru (2) - Garnik Murad (3) 6-3, 2-6, [6-10]
2e HD Huub de Boer (3) - Christan van Spanje (4) / Jordie van der Meer (3) - Jeff Toth (3) 5-7, 6-2, [10-5]
27 mei 2018 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / Hillegomse T.C. 1 5-1
1e HE Rutger Balk (2) / Ryan Geerdink (2) 6-1, 6-2
2e HE Elroy Middendorp (2) / Mark Kerkhof (3) 6-3, 6-1
3e HE Joost Willekes (3) / Robert van de Graaf (3) 6-2, 4-6, 6-3
4e HE Rik Terpstra (4) / Pieter Visser (3) 3-6, 3-6
1e HD Elroy Middendorp (2) - Joost Willekes (2) / Robert van de Graaf (2) - Pieter Visser (3) 7-5, 6-4
2e HD Rutger Balk (2) - Rik Terpstra (4) / Ryan Geerdink (3) - Mark Kerkhof (3) 6-2, 6-2
27 mei 2018 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 2 / L.T.V. Lelystad 1 2-4
1e HE Erwin Schmitz (2) / Anwar Salam (2) 4-6, 3-6
2e HE Maarten Richard (3) / Bart van Haarlem (2) 4-6, 2-6
3e HE André Hillenius (3) / Sem Snoek (2) 7-5, 6-4
4e HE Yannick Roersma (3) / Imad Cherrat (2) 4-6, 2-6
1e HD Teun Kuijken (3) - Ivar Spierings (3) / Sem Snoek (2) - Anwar Salam (2) 5-7, 3-6
2e HD André Hillenius (4) - Erwin Schmitz (3) / Bart van Haarlem (2) - Imad Cherrat (2) 6-3, 1-6, [16-14]
27 mei 2018 D.L.T.C. Drachten 1 / T.V. Heerhugowaard 1 2-4
1e HE Tijn Bokma (2) / Adriaan de Jager (1) 2-6, 0-1 Opgave
2e HE Jasper Krol (2) / Remco Pondman (2) 3-6, 6-7
3e HE Stefan Deinum (2) / Koen van der Meer (2) 7-5, 6-1
4e HE Jouke Jan Schaap (3) / Tim Smit (3) 7-5, 6-4
1e HD Tijn Bokma (3) - Jasper Krol (2) / Adriaan de Jager (1) - Remco Pondman (2) 1-6, 4-6
2e HD Stefan Deinum (2) - Gooitzen van der Schaaf (3) / Koen van der Meer (3) - Tim Smit (4) 0-6, 3-6

21 mei 2018 T.V. Heerhugowaard 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 2 6-0
1e HE Adriaan de Jager (1) / Erwin Schmitz (2) 7-5, 6-4
2e HE Remco Pondman (2) / Maarten Richard (3) 6-2, 6-1
3e HE Koen van der Meer (2) / André Hillenius (3) 7-5, 6-2
4e HE Sandro Neefjes (3) / Yannick Roersma (3) 6-2, 6-3
1e HD Adriaan de Jager (1) - Remco Pondman (2) / André Hillenius (4) - Erwin Schmitz (3) 6-4, 6-4
2e HD / Walkover

13 mei 2018 Hillegomse T.C. 1 / T.C. Bakkum 1 5-1
1e HE Ryan Geerdink (2) / Huub de Boer (2) 6-1, 6-4
2e HE Mark Kerkhof (3) / Marco Zaal (3) 5-7, 6-4, 4-6
3e HE Pieter Visser (3) / Christan van Spanje (3) 6-2, 6-2
4e HE Robert van de Graaf (3) / Ralph Knol (3) 6-4, 6-4
1e HD Robert van de Graaf (2) - Pieter Visser (3) / Huub de Boer (3) - Marco Zaal (3) 6-4, 6-4
2e HD Mark Kerkhof (3) - Ryan Geerdink (3) / Bart-Jan de Kreuk (3) - Ralph Knol (3) 6-4, 6-2
13 mei 2018 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 3-3
1e HE Daan de Ru (2) / Rutger Balk (2) 6-4, 7-6
2e HE Jeff Toth (3) / Elroy Middendorp (2) 1-6, 3-6
3e HE Garnik Murad (3) / Joost Willekes (3) 2-6, 3-6
4e HE Jordie van der Meer (3) / Frank Zeer (3) 6-4, 6-3
1e HD Daan de Ru (2) - Jordie van der Meer (3) / Elroy Middendorp (2) - Joost Willekes (2) 6-1, 6-1
2e HD Jeff Toth (3) - Garnik Murad (3) / Rutger Balk (2) - Frank Zeer (2) 2-6, 2-6
13 mei 2018 L.T.V. Lelystad 1 / D.L.T.C. Drachten 1 3-3
1e HE Anwar Salam (2) / Stefan Deinum (2) 6-3, 6-3
2e HE Bart van Haarlem (2) / Jasper Krol (2) 6-4, 6-3
3e HE Sem Snoek (2) / Tijn Bokma (2) 1-6, 1-6
4e HE Imad Cherrat (2) / Jouke Jan Schaap (3) 4-6, 4-6
1e HD Sem Snoek (2) - Imad Cherrat (2) / Stefan Deinum (2) - Gooitzen van der Schaaf (3) 3-6, 1-6
2e HD Anwar Salam (2) - Bart van Haarlem (2) / Jouke Jan Schaap (3) - Tijn Bokma (3) 6-2, 6-7, [11-9]

6 mei 2018 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 1-5
1e HE Timo de Mooy (2) / Adriaan de Jager (1) 6-2, 3-6, 6-7
2e HE Daan de Ru (2) / Koen van der Meer (2) 4-6, 6-7
3e HE Jeff Toth (3) / Sandro Neefjes (3) 4-6, 0-6
4e HE Garnik Murad (3) / Tim Smit (3) 1-6, 4-6
1e HD Daan de Ru (2) - Garnik Murad (3) / Adriaan de Jager (1) - Koen van der Meer (3) 3-6, 6-3, [6-10]
2e HD Timo de Mooy (3) - Jeff Toth (3) / Sandro Neefjes (4) - Tim Smit (4) 6-3, 6-2
6 mei 2018 Hillegomse T.C. 1 / L.T.V. Lelystad 1 3-3
1e HE Ryan Geerdink (2) / Bart van Haarlem (2) 7-5, 7-6
2e HE Mark Kerkhof (3) / Sem Snoek (2) 4-6, 5-7
3e HE Pieter Visser (3) / Anwar Salam (2) 1-6, 2-6
4e HE Robert van de Graaf (3) / Imad Cherrat (2) 2-6, 4-6
1e HD Robert van de Graaf (2) - Pieter Visser (3) / Sem Snoek (2) - Bart van Haarlem (2) 6-4, 6-7, [12-10]
2e HD Ryan Geerdink (3) - Mark Kerkhof (3) / Imad Cherrat (2) - Anwar Salam (2) 2-6, 7-5, [10-5]
6 mei 2018 T.C. Bakkum 1 / D.L.T.C. Drachten 1 0-6
1e HE Huub de Boer (2) / Jasper Krol (2) 4-6, 6-1, 3-6
2e HE Christan van Spanje (3) / Stefan Deinum (2) 1-6, 0-6
3e HE Ralph Knol (3) / Tijn Bokma (2) 2-6, 1-6
4e HE Marco Zaal (3) / Jouke Jan Schaap (3) 3-6, 1-6
1e HD Ralph Knol (3) - Bart-Jan de Kreuk (3) / Stefan Deinum (2) - Tijn Bokma (3) 1-6, 4-6
2e HD Huub de Boer (3) - Christan van Spanje (4) / Jasper Krol (2) - Gooitzen van der Schaaf (3) 7-6, 3-6, [6-10]
6 mei 2018 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 2 6-0
1e HE Rutger Balk (2) / Erwin Schmitz (2) 6-0, 6-1
2e HE Elroy Middendorp (2) / Yannick Roersma (3) 6-2, 6-2
3e HE Joost Willekes (3) / Teun Kuijken (3) 6-4, 1-0 Opgave
4e HE Frank Zeer (3) / Maarten Richard (3) 6-1, 6-4
1e HD Elroy Middendorp (2) - Joost Willekes (2) / Yannick Roersma (2) - Ivar Spierings (3) 6-0, 6-4
2e HD Rutger Balk (2) - Frank Zeer (2) / Erwin Schmitz (3) - Maarten Richard (3) 6-3, 6-0

22 april 2018 T.V. Heerhugowaard 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 3-3
1e HE Adriaan de Jager (1) / Rutger Balk (2) 6-7, 6-4, 6-3
2e HE Remco Pondman (2) / Elroy Middendorp (2) 2-6, 6-3, 6-3
3e HE Koen van der Meer (2) / Joost Willekes (3) 4-6, 3-6
4e HE Tim Smit (3) / Frank Zeer (3) 6-3, 6-2
1e HD Adriaan de Jager (1) - Tim Smit (4) / Joost Willekes (2) - Elroy Middendorp (2) 3-6, 3-6
2e HD Remco Pondman (2) - Koen van der Meer (3) / Rutger Balk (2) - Frank Zeer (2) 3-6, 3-6
22 april 2018 D.L.T.C. Drachten 1 / Hillegomse T.C. 1 3-3
1e HE Jasper Krol (2) / Ryan Geerdink (2) 7-6, 2-6, 1-6
2e HE Tijn Bokma (2) / Tim de Rooij (3) 4-6, 7-6, 6-7
3e HE Jouke Jan Schaap (3) / Mark Kerkhof (3) 6-0, 6-1
4e HE Gooitzen van der Schaaf (3) / Pieter Visser (3) 7-6, 6-1
1e HD Jasper Krol (2) - Stefan Deinum (2) / Ryan Geerdink (3) - Tim de Rooij (2) 4-6, 6-2, [8-10]
2e HD Jouke Jan Schaap (3) - Gooitzen van der Schaaf (3) / Robert van de Graaf (2) - Pieter Visser (3) 7-6, 3-6, [10-5]
22 april 2018 L.T.V. Lelystad 1 / T.C. Bakkum 1 6-0
1e HE Bart van Haarlem (2) / Huub de Boer (2) 6-1, 6-1
2e HE Anwar Salam (2) / Christan van Spanje (3) 6-0, 6-3
3e HE Sem Snoek (2) / Ralph Knol (3) 6-2, 6-2
4e HE Imad Cherrat (2) / Marco Zaal (3) 4-6, 6-1, 6-4
1e HD Bart van Haarlem (2) - Anwar Salam (2) / Ralph Knol (3) - Bart-Jan de Kreuk (3) 6-3, 6-0
2e HD Sem Snoek (2) - Imad Cherrat (2) / Huub de Boer (3) - Christan van Spanje (4) 7-5, 6-2
22 april 2018 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 2 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 2-4
1e HE André Hillenius (3) / Daan de Ru (2) 2-6, 1-6
2e HE Yannick Roersma (3) / Timo de Mooy (2) 1-6, 2-6
3e HE Teun Kuijken (3) / Jordie van der Meer (3) 7-6, 6-2
4e HE Ivar Spierings (3) / Garnik Murad (3) 1-6, 2-6
1e HD André Hillenius (4) - Yannick Roersma (2) / Daan de Ru (2) - Jeff Toth (3) 3-6, 0-6
2e HD Teun Kuijken (3) - Erwin Schmitz (3) / Jordie van der Meer (3) - Timo de Mooy (3) 6-0, 2-6, [25-23]

15 april 2018 T.C. Bakkum 1 / T.V. Heerhugowaard 1 1-5
1e HE Huub de Boer (2) / Adriaan de Jager (1) 6-4, 3-6, 1-6
2e HE Marco Zaal (3) / Remco Pondman (2) 1-2 Opgave
3e HE Ralph Knol (3) / Koen van der Meer (2) 0-6, 0-6
4e HE Christan van Spanje (3) / Sandro Neefjes (3) 4-6, 4-6
1e HD Ralph Knol (3) - Bart-Jan de Kreuk (3) / Adriaan de Jager (1) - Tim Smit (4) 7-6, 6-3
2e HD Huub de Boer (3) - Christan van Spanje (4) / Remco Pondman (2) - Koen van der Meer (3) 4-6, 6-7
15 april 2018 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 2-4
1e HE Marco van de Weteringh (2) / Jasper Krol (2) 5-7, 7-5, 2-6
2e HE Jordie van der Meer (3) / Stefan Deinum (2) 6-3, 6-4
3e HE Garnik Murad (3) / Tijn Bokma (2) 6-3, 4-6, 1-6
4e HE Jeff Toth (3) / Jouke Jan Schaap (3) 4-6, 2-6
1e HD Daan de Ru (2) - Jeff Toth (3) / Stefan Deinum (2) - Jasper Krol (2) 6-4, 6-2
2e HD Timo de Mooy (3) - Jordie van der Meer (3) / Tijn Bokma (3) - Jouke Jan Schaap (3) 6-7, 6-4, [6-10]
15 april 2018 Hillegomse T.C. 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 2 4-2
1e HE Ryan Geerdink (2) / Erwin Schmitz (2) 6-1, 6-0
2e HE Tim de Rooij (3) / André Hillenius (3) 6-3, 6-2
3e HE Mark Kerkhof (3) / Yannick Roersma (3) 6-7, 7-6, 4-6
4e HE Robert van de Graaf (3) / Teun Kuijken (3) 6-7, 2-6
1e HD Tim de Rooij (2) - Ryan Geerdink (3) / Erwin Schmitz (3) - Teun Kuijken (3) 3-6, 6-4, [10-8]
2e HD Pieter Visser (3) - Robert van de Graaf (2) / André Hillenius (4) - Ivar Spierings (3) 6-2, 6-2
15 april 2018 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / L.T.V. Lelystad 1 3-3
1e HE Rutger Balk (2) / Anwar Salam (2) 2-6, 6-4, 7-5
2e HE Elroy Middendorp (2) / Bart van Haarlem (2) 1-6, 1-6
3e HE Joost Willekes (3) / Imad Cherrat (2) 6-3, 6-7, 6-3
4e HE Frank Zeer (3) / Sem Snoek (2) 4-6, 6-4, 5-7
1e HD Rutger Balk (2) - Frank Zeer (2) / Anwar Salam (2) - Bart van Haarlem (2) 6-1, 4-6, [7-10]
2e HD Elroy Middendorp (2) - Joost Willekes (2) / Imad Cherrat (2) - Sem Snoek (2) 7-6, 7-6

8 april 2018 D.L.T.C. Drachten 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 2-4
1e HE Stefan Deinum (2) / Rutger Balk (2) 3-6, 3-6
2e HE Tijn Bokma (2) / Elroy Middendorp (2) 3-6, 6-7
3e HE Gooitzen van der Schaaf (3) / Joost Willekes (3) 7-5, 0-6, 1-6
4e HE Jouke Jan Schaap (3) / Frank Zeer (3) 1-6, 6-4, 6-4
1e HD Stefan Deinum (2) - Jasper Krol (2) / Rutger Balk (2) - Frank Zeer (2) 6-1, 6-4
2e HD Tijn Bokma (3) - Jouke Jan Schaap (3) / Elroy Middendorp (2) - Joost Willekes (2) 7-6, 2-6, [4-10]
8 april 2018 T.V. Heerhugowaard 1 / Hillegomse T.C. 1 4-2
1e HE Adriaan de Jager (1) / Ryan Geerdink (2) 7-5, 3-6, 4-6
2e HE Remco Pondman (2) / Mark Kerkhof (3) 6-1, 6-0
3e HE Tim Smit (3) / Tim de Rooij (3) 6-2, 3-6, 6-3
4e HE Sandro Neefjes (3) / Pieter Visser (3) 7-6, 6-0
1e HD Adriaan de Jager (1) - Koen van der Meer (3) / Tim de Rooij (2) - Pieter Visser (3) 6-2, 7-5
2e HD Tim Smit (4) - Sandro Neefjes (4) / Ryan Geerdink (3) - Mark Kerkhof (3) 2-6, 2-6
8 april 2018 L.T.V. Lelystad 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 4-2
1e HE Anwar Salam (2) / Daan de Ru (2) 7-5, 7-5
2e HE Bart van Haarlem (2) / Timo de Mooy (2) 6-2, 6-2
3e HE Sem Snoek (2) / Jeff Toth (3) 7-5, 4-6, 6-3
4e HE Imad Cherrat (2) / Jordie van der Meer (3) 1-6, 1-6
1e HD Anwar Salam (2) - Imad Cherrat (2) / Timo de Mooy (3) - Jordie van der Meer (3) 6-1, 6-7, [7-10]
2e HD Bart van Haarlem (2) - Sem Snoek (2) / Garnik Murad (3) - Marco van de Weteringh (4) 6-1, 6-4
8 april 2018 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 2 / T.C. Bakkum 1 3-3
1e HE Erwin Schmitz (2) / Huub de Boer (2) 3-6, 2-6
2e HE André Hillenius (3) / Marco Zaal (3) 4-1 Opgave
3e HE Yannick Roersma (3) / Ralph Knol (3) 6-0, 1-6, 6-3
4e HE Maarten Richard (3) / Christan van Spanje (3) 6-4, 6-4
1e HD Erwin Schmitz (3) - Yannick Roersma (2) / Ralph Knol (3) - Bart-Jan de Kreuk (3) 2-6, 3-6
2e HD André Hillenius (4) - Teun Kuijken (3) / Huub de Boer (3) - Christan van Spanje (4) 6-4, 3-6, [5-10]