Uitslagen landelijke competitie 2018 Heren 1e klasse Afdelingnr 3
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Heren 1e klasse afdelingnr 3

Stand

GespeeldPunten
B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7 32
T.C. Krimpen a/d IJssel 1 7 27
T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 7 23
T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 7 20
T.C. Venlo 1 7 19
L.T.C. Uden 1 7 17
T.V. 't Root (Asten) 1 7 15
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 7 11

Uitslagen

3 juni 2018 L.T.C. Uden 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 2-4
1e HE Thomas Does (2) / Roeland van de Vorst (2) 4-6, 6-2, 7-6
2e HE Kevin van Zoelen (3) / Koen Schuurmans (2) 6-2, 6-4
3e HE Bas van Lith (3) / Stefan Loncar (2) 0-6, 3-6
4e HE Rob Kardol (3) / Bram Delisse (3) 1-6, 1-6
1e HD Thomas Does (3) - Rob Kardol (3) / Koen Schuurmans (3) - Frank van Gils (2) 4-6, 6-4, [8-10]
2e HD Kevin van Zoelen (4) - Bas van Lith (3) / Roeland van de Vorst (3) - Bram Delisse (4) 4-6, 3-6
3 juni 2018 T.V. 't Root (Asten) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 3-3
1e HE Frederik van de Ven (2) / Sander Zijlstra (2) 1-6, 3-6
2e HE Tiemen van Ingen (3) / Wietze Janssen (3) 6-2, 6-3
3e HE Koen Dekkers (3) / Lars Schrijver (3) 6-2, 4-6, 7-6
4e HE Tom Viswat (3) / Milan Voogd (3) 2-6, 3-6
1e HD Stijn Simons (2) - Frederik van de Ven (3) / Wietze Janssen (3) - Sander Zijlstra (2) 5-7, 3-6
2e HD Tiemen van Ingen (2) - Tom Viswat (3) / Christiaan Lindeman (2) - Milan Voogd (3) 6-3, 6-2
3 juni 2018 T.C. Venlo 1 / T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 4-2
1e HE Robert van Ewijk (2) / Brecht Bernaerts (2) 6-1, 6-4
2e HE Alwin Kleinen (3) / Danny van Kessel (2) 7-6 Opgave
3e HE Frans Folkvord (3) / Rik Turkensteen (3) 1-6, 2-6
4e HE Kevin B÷ttcher (5) / Walkover
1e HD Robert van Ewijk (2) - Frans Folkvord (3) / Brecht Bernaerts (3) - Rik Turkensteen (3) 6-7, 5-7
2e HD Alwin Kleinen (3) - Kevin B÷ttcher (5) / Danny van Kessel (2) Walkover
3 juni 2018 T.C. Krimpen a/d IJssel 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 5-1
1e HE Rob van den Berg (2) / Louis Hu (2) 6-4, 6-2
2e HE Luuk van Eeuwen (2) / Richard van de Wetering (2) 6-3, 6-3
3e HE Sven van Touw (2) / Roger Versteeg (3) 7-5, 6-4
4e HE Mitchell Nuijen (3) / Paul Jansen (3) 1-6, 6-3, 7-6
1e HD Rob van den Berg (2) - Kai Huiskamp (3) / Richard van de Wetering (3) - Roger Versteeg (3) 1-6, 5-7
2e HD / Walkover

27 mei 2018 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 / T.C. Venlo 1 4-2
1e HE Sander Zijlstra (2) / Robert van Ewijk (2) 7-5, 4-6, 3-6
2e HE Wietze Janssen (3) / Frans Folkvord (3) 6-4, 6-3
3e HE / Walkover
4e HE / Walkover
1e HD Lars Schrijver (3) - Milan Voogd (3) / Robert van Ewijk (2) - Frans Folkvord (3) 4-6, 2-6
2e HD / Walkover
27 mei 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / L.T.C. Uden 1 1-1
1e HE Richard van de Wetering (2) / Thomas Does (2) 7-6, 4-6, 4-6
2e HE Louis Hu (2) / Rob Kardol (3) 7-5, 1-3 Opgave
3e HE / Niet gespeeld
4e HE / Niet gespeeld
1e HD / Niet gespeeld
2e HD / Niet gespeeld
27 mei 2018 T.C. Krimpen a/d IJssel 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 3-3
1e HE Luuk van Eeuwen (2) / Roeland van de Vorst (2) 4-6, 6-7
2e HE Sven van Touw (2) / Koen Schuurmans (2) 6-4, 7-6
3e HE Rob van den Berg (2) / Stefan Loncar (2) 6-4, 2-6, 6-1
4e HE Mitchell Nuijen (3) / Frank van Gils (3) 6-7, 0-6
1e HD Sven van Touw (2) - Kai Huiskamp (3) / Frank van Gils (2) - Bram Delisse (4) 1-6, 4-6
2e HD Rob van den Berg (2) - Luuk van Eeuwen (3) / Roeland van de Vorst (3) - Stefan Loncar (3) 6-4, 3-6, [10-4]
27 mei 2018 T.V. 't Root (Asten) 1 / T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 0-6
1e HE Stijn Simons (3) / Danny van Kessel (2) 0-3 Opgave
2e HE Tiemen van Ingen (3) / Brecht Bernaerts (2) 4-6, 6-3, 3-6
3e HE Koen Dekkers (3) / Rik Turkensteen (3) 3-6, 0-6
4e HE Tom Viswat (3) / Paul Honig (3) 3-6, 3-6
1e HD Stijn Simons (2) - Tiemen van Ingen (2) / Brecht Bernaerts (3) - Danny van Kessel (2) 7-6, 4-6, [7-10]
2e HD Koen Dekkers (3) - Tom Viswat (3) / Paul Honig (2) - Rik Turkensteen (3) 4-6, 6-7

19 mei 2018 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 5-1
1e HE Roeland van de Vorst (2) / Louis Hu (2) 6-1, 6-3
2e HE Koen Schuurmans (2) / Richard van de Wetering (2) 3-6, 6-2, 6-2
3e HE Stefan Loncar (2) / Roger Versteeg (3) 6-4, 7-6
4e HE Bram Delisse (3) / Martijn Fens (3) 6-2, 6-3
1e HD Bram Delisse (4) - Frank van Gils (2) / Richard van de Wetering (3) - Roger Versteeg (3) 6-2, 4-6, [6-10]
2e HD Stefan Loncar (3) - Koen Schuurmans (3) / Louis Hu (3) - Martijn Fens (3) 6-3, 7-5

13 mei 2018 T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 3-3
1e HE Danny van Kessel (2) / Wietze Janssen (3) 5-7, 6-2, 6-0
2e HE Paul Honig (3) / Christiaan Lindeman (3) 6-0, 5-7, 4-6
3e HE Rik Turkensteen (3) / Milan Voogd (3) 6-1, 6-1
4e HE Pim van der Schoot (3) / Lars Schrijver (3) 6-4, 7-5
1e HD Danny van Kessel (2) - Pim van der Schoot (2) / Sander Zijlstra (2) - Wietze Janssen (3) 6-7, 4-6
2e HD Paul Honig (2) - Rik Turkensteen (3) / Christiaan Lindeman (2) - Lars Schrijver (3) 4-6, 5-7
13 mei 2018 L.T.C. Uden 1 / T.C. Krimpen a/d IJssel 1 4-2
1e HE Thomas Does (2) / Sven van Touw (2) 1-6, 6-3, 6-4
2e HE Rob Kardol (3) / Rob van den Berg (2) 2-6, 6-1, 6-3
3e HE Kevin van Zoelen (3) / Luuk van Eeuwen (2) 2-6, 3-6
4e HE Teun van de Vorst (4) / Mitchell Nuijen (3) 6-1, 6-2
1e HD Kevin van Zoelen (4) - Bas van Lith (3) / Sven van Touw (2) - Luuk van Eeuwen (3) 3-6, 3-6
2e HD Thomas Does (3) - Teun van de Vorst (4) / Rob van den Berg (2) - Kai Huiskamp (3) 7-6, 6-2
13 mei 2018 T.C. Venlo 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 3-3
1e HE Robert van Ewijk (2) / Stijn Simons (3) 4-1 Opgave
2e HE Frans Folkvord (3) / Tom Viswat (3) 1-6, 6-2, 6-7
3e HE Robert Hesen (3) / Koen Dekkers (3) 4-6, 0-6
4e HE Kevin B÷ttcher (5) / Tiemen van Ingen (3) Walkover
1e HD Robert van Ewijk (2) - Frans Folkvord (3) / Stijn Simons (2) - Tom Viswat (3) 6-4, 6-3
2e HD / Walkover

6 mei 2018 T.V. 't Root (Asten) 1 / T.C. Krimpen a/d IJssel 1 1-5
1e HE Frederik van de Ven (2) / Luuk van Eeuwen (2) 3-6, 3-6
2e HE Tom Viswat (3) / Sven van Touw (2) 1-6, 0-6
3e HE Tiemen van Ingen (3) / Rob van den Berg (2) 5-7, 7-5, 4-6
4e HE Koen Dekkers (3) / Mitchell Nuijen (3) 6-1, 4-6, 4-6
1e HD Koen Dekkers (3) - Stijn Simons (2) / Luuk van Eeuwen (3) - Sven van Touw (2) 3-6, 4-6
2e HD Frederik van de Ven (3) - Tiemen van Ingen (2) / Kai Huiskamp (3) - Rob van den Berg (2) 7-5, 6-2
6 mei 2018 T.C. Venlo 1 / L.T.C. Uden 1 5-1
1e HE Robert van Ewijk (2) / Thomas Does (2) 6-4, 6-4
2e HE Frans Folkvord (3) / Kevin van Zoelen (3) 6-2, 6-2
3e HE Robert Hesen (3) / Bas van Lith (3) 7-5, 6-1
4e HE Domenic Schreurs (4) / Rob Kardol (3) 3-6, 3-6
1e HD Frans Folkvord (3) - Robert Hesen (3) / Bas van Lith (3) - Rob Kardol (3) 3-6, 7-6, [10-3]
2e HD Robert van Ewijk (2) - Domenic Schreurs (5) / Thomas Does (3) - Kevin van Zoelen (4) 6-4, 2-6, [10-4]
6 mei 2018 T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 2-4
1e HE Michiel Kapteijns (2) / Roeland van de Vorst (2) 4-6, 2-6
2e HE Danny van Kessel (2) / Koen Schuurmans (2) 7-6, 4-6, 1-6
3e HE Paul Honig (3) / Stefan Loncar (2) 7-5, 3-6, 6-4
4e HE Rik Turkensteen (3) / Frank van Gils (3) 2-6, 1-6
1e HD Michiel Kapteijns (2) - Pim van der Schoot (2) / Roeland van de Vorst (3) - Frank van Gils (2) 7-6, 3-6, [10-6]
2e HD Paul Honig (2) - Rik Turkensteen (3) / Koen Schuurmans (3) - Stefan Loncar (3) 5-7, 6-4, [8-10]
6 mei 2018 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 5-1
1e HE Sander Zijlstra (2) / Richard van de Wetering (2) 2-6, 6-4, 2-6
2e HE Wietze Janssen (3) / Louis Hu (2) 6-2, 6-1
3e HE Lars Schrijver (3) / Roger Versteeg (3) 6-4, 3-6, 6-4
4e HE Milan Voogd (3) / Ralph Amperse (3) 0-6, 6-3, 6-3
1e HD Sander Zijlstra (2) - Wietze Janssen (3) / Richard van de Wetering (3) - Roger Versteeg (3) 6-4, 7-5
2e HD Lars Schrijver (3) - Milan Voogd (3) / Louis Hu (3) - Ralph Amperse (3) 7-6, 6-4

22 april 2018 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 5-1
1e HE Roeland van de Vorst (2) / Sander Zijlstra (2) 6-4, 5-7, 7-6
2e HE Koen Schuurmans (2) / Lars Schrijver (3) 6-2, 6-2
3e HE Stefan Loncar (2) / Wietze Janssen (3) 6-4, 6-4
4e HE Frank van Gils (3) / Christiaan Lindeman (3) 6-2, 6-2
1e HD Bram Delisse (4) - Frank van Gils (2) / Wietze Janssen (3) - Sander Zijlstra (2) 4-6, 7-6, [9-11]
2e HD Roeland van de Vorst (3) - Koen Schuurmans (3) / Christiaan Lindeman (2) - Fabian Brand (4) 6-4, 6-4
22 april 2018 T.C. Krimpen a/d IJssel 1 / T.C. Venlo 1 5-1
1e HE Luuk van Eeuwen (2) / Frans Folkvord (3) 6-0, 6-2
2e HE Mitchell Nuijen (3) / Robert Hesen (3) 5-7, 5-7
3e HE / Walkover
4e HE / Walkover
1e HD Luuk van Eeuwen (3) - Kai Huiskamp (3) / Frans Folkvord (3) - Robert Hesen (3) 6-0, 6-2
2e HD / Walkover
22 april 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 3-3
1e HE Louis Hu (2) / Danny van Kessel (2) 6-3, 4-6, 1-4
2e HE Richard van de Wetering (2) / Rik Turkensteen (3) 6-2, 6-4
3e HE Roger Versteeg (3) / Pim van der Schoot (3) 6-0, 6-2
4e HE / Walkover
1e HD Richard van de Wetering (3) - Roger Versteeg (3) / Danny van Kessel (2) - Michiel Kapteijns (2) 7-5, 7-6
2e HD / Walkover
22 april 2018 L.T.C. Uden 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 3-3
1e HE Thomas Does (2) / Koen Dekkers (3) 6-0, 7-6
2e HE Rob Kardol (3) / Tiemen van Ingen (3) 6-4, 6-4
3e HE Bas van Lith (3) / Stijn Simons (3) 3-6, 4-6
4e HE Kevin van Zoelen (3) / Bart Theelen (3) 6-7, 3-6
1e HD Bas van Lith (3) - Kevin van Zoelen (4) / Koen Dekkers (3) - Tiemen van Ingen (2) 6-3, 6-4
2e HD Thomas Does (3) - Teun van de Vorst (4) / Stijn Simons (2) - Bart Theelen (3) 1-6, 3-6

15 april 2018 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 / L.T.C. Uden 1 2-4
1e HE Milan Voogd (3) / Thomas Does (2) 3-6, 1-6
2e HE Christiaan Lindeman (3) / Kevin van Zoelen (3) 6-2, 6-3
3e HE Lars Schrijver (3) / Bas van Lith (3) 7-6, 3-6, 0-6
4e HE Fabian Brand (4) / Rob Kardol (3) 3-6, 1-6
1e HD Christiaan Lindeman (2) - Fabian Brand (4) / Rob Kardol (3) - Bas van Lith (3) 7-5, 6-4
2e HD Lars Schrijver (3) - Milan Voogd (3) / Teun van de Vorst (4) - Thomas Does (3) 4-6, 7-5, [9-11]
15 april 2018 T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 / T.C. Krimpen a/d IJssel 1 3-3
1e HE Michiel Kapteijns (2) / Rob van den Berg (2) 4-6, 7-5, 6-2
2e HE Brecht Bernaerts (2) / Luuk van Eeuwen (2) 5-7, 4-6
3e HE Paul Honig (3) / Sven van Touw (2) 2-6, 6-2, 3-6
4e HE Rik Turkensteen (3) / Mitchell Nuijen (3) 4-6, 6-0, 6-2
1e HD Michiel Kapteijns (2) - Danny van Kessel (2) / Luuk van Eeuwen (3) - Sven van Touw (2) 4-6, 6-3, [10-4]
2e HD Rik Turkensteen (3) - Pim van der Schoot (2) / Rob van den Berg (2) - Kai Huiskamp (3) 4-6, 4-6
15 april 2018 T.V. 't Root (Asten) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 1-5
1e HE Frederik van de Ven (2) / Roeland van de Vorst (2) 4-6, 2-6
2e HE Koen Dekkers (3) / Koen Schuurmans (2) 2-6, 1-6
3e HE Stijn Simons (3) / Stefan Loncar (2) 6-7, 3-6
4e HE Bart Theelen (3) / Bram Delisse (3) 6-3, 6-3
1e HD Stijn Simons (2) - Frederik van de Ven (3) / Bram Delisse (4) - Frank van Gils (2) 5-7, 3-6
2e HD Koen Dekkers (3) - Tiemen van Ingen (2) / Stefan Loncar (3) - Koen Schuurmans (3) 3-6, 1-6
15 april 2018 T.C. Venlo 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 4-2
1e HE Robert van Ewijk (2) / Richard van de Wetering (2) 6-4, 6-2
2e HE Frans Folkvord (3) / Louis Hu (2) 6-3, 6-4
3e HE Robert Hesen (3) / Roger Versteeg (3) 2-6, 7-5, 1-6
4e HE Kevin B÷ttcher (5) / Paul Jansen (3) 7-5, 3-6, 4-6
1e HD Robert Hesen (3) - Frans Folkvord (3) / Louis Hu (3) - Paul Jansen (3) 6-2, 6-0
2e HD Kevin B÷ttcher (5) - Robert van Ewijk (2) / Richard van de Wetering (3) - Roger Versteeg (3) 7-5, 6-3

8 april 2018 L.T.C. Uden 1 / T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 2-4
1e HE Thomas Does (2) / Danny van Kessel (2) 7-5, 3-6, 6-4
2e HE Bas van Lith (3) / Michiel Kapteijns (2) 6-7, 2-6
3e HE Rob Kardol (3) / Paul Honig (3) 6-4, 1-6, 2-6
4e HE Teun van de Vorst (4) / Pim van der Schoot (3) 6-3, 2-6, 0-6
1e HD Bas van Lith (3) - Rob Kardol (3) / Danny van Kessel (2) - Michiel Kapteijns (2) 3-6, 2-6
2e HD Thomas Does (3) - Teun van de Vorst (4) / Pim van der Schoot (2) - Rik Turkensteen (3) 6-3, 6-4
8 april 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 2-4
1e HE Louis Hu (2) / Frederik van de Ven (2) 2-6, 0-6
2e HE Richard van de Wetering (2) / Tiemen van Ingen (3) 6-4, 6-3
3e HE Roger Versteeg (3) / Koen Dekkers (3) 6-3, 6-3
4e HE Paul Jansen (3) / Bart Theelen (3) 4-6, 6-7
1e HD Richard van de Wetering (3) - Roger Versteeg (3) / Frederik van de Ven (3) - Stijn Simons (2) 7-6, 0-6, [10-12]
2e HD Louis Hu (3) - Paul Jansen (3) / Tiemen van Ingen (2) - Koen Dekkers (3) 6-7, 3-6
8 april 2018 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Venlo 1 6-0
1e HE Roeland van de Vorst (2) / Robert van Ewijk (2) 6-2, 6-2
2e HE Koen Schuurmans (2) / Alwin Kleinen (3) 6-4, 6-4
3e HE Stefan Loncar (2) / Frans Folkvord (3) 6-4, 6-3
4e HE Frank van Gils (3) / Robert Hesen (3) 6-7, 6-0, 6-1
1e HD Bram Delisse (4) - Frank van Gils (2) / Alwin Kleinen (3) - Robert van Ewijk (2) 6-3, 1-6, [10-7]
2e HD Stefan Loncar (3) - Roeland van de Vorst (3) / Frans Folkvord (3) - Robert Hesen (3) 6-2, 6-1
8 april 2018 T.C. Krimpen a/d IJssel 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 4-2
1e HE Rob van den Berg (2) / Sander Zijlstra (2) 6-3, 6-3
2e HE Luuk van Eeuwen (2) / Wietze Janssen (3) 5-7, 6-0, 6-0
3e HE Sven van Touw (2) / Christiaan Lindeman (3) 7-6, 6-3
4e HE Mitchell Nuijen (3) / Lars Schrijver (3) 0-6, 0-6
1e HD Rob van den Berg (2) - Sven van Touw (2) / Sander Zijlstra (2) - Wietze Janssen (3) 6-4, 3-6, [10-6]
2e HD Luuk van Eeuwen (3) - Kai Huiskamp (3) / Christiaan Lindeman (2) - Milan Voogd (3) 5-7, 5-7