Uitslagen landelijke competitie 2018 Heren 1e klasse Afdelingnr 2
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Heren 1e klasse afdelingnr 2

Stand

GespeeldPunten
T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 6 28
T.V. Beekhuizen (Velp) 1 6 20
L.T.V. Vormer (Wijchen) 1 6 20
T.C. Bilthoven 1 6 18
T.C. Bargeres (Emmen) 1 6 17
H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 6 12
Oudenrijn T.C. (Vleuten) 1 6 11

Uitslagen

3 juni 2018 H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 / T.C. Bilthoven 1 3-3
1e HE Mark Floor (2) / Maarten Witte (2) 3-6, 4-6
2e HE Nicky Rijerse (3) / Nick Beumer (2) 6-3, 7-5
3e HE Siebe van den Brande (4) / Tomas Tallart Fabré (2) 3-6, 7-6, 0-6
4e HE Maharisj Papilaja (6) / Bert Scholten (3) 4-6, 6-2, 6-1
1e HD Ronald Bus (4) - Siebe van den Brande (4) / Nick Beumer (2) - Tomas Tallart Fabré (2) 6-7, 2-6
2e HD Mark Floor (3) - Maharisj Papilaja (5) / Bert Scholten (3) - Maarten Witte (2) Walkover
3 juni 2018 L.T.V. Vormer (Wijchen) 1 / T.C. Bargeres (Emmen) 1 2-4
1e HE Joffe van der Heijden (2) / Stefan Bodde (2) 7-6, 6-4
2e HE Tommy Derks (2) / Loris Günther (2) 4-6, 3-6
3e HE Bob Breukhoven (3) / Marten Tuller (2) 2-6, 4-6
4e HE Patrick van Lokven (3) / Raymond Meijer (3) 5-7, 6-4, 1-6
1e HD Bob Breukhoven (3) - Bas van den Broek (2) / Stefan Bodde (2) - Diwon de Haan (3) 1-6, 1-6
2e HD Joffe van der Heijden (2) - Tommy Derks (3) / Raymond Meijer (3) - Marten Tuller (3) 6-3, 6-1
3 juni 2018 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 4-2
1e HE Niels van Doesburg (2) / Dennis Lütjohann (2) 6-3, 0-6, 6-3
2e HE Lars Schouten (2) / Arno Otterman (2) 6-0, 6-3
3e HE Sander van de Lagemaat (3) / Coen-Willem Buys (3) 6-3, 2-6, 6-4
4e HE Jim Burgers (3) / Wouter Meijer (3) 6-7, 2-6
1e HD / Walkover
2e HD / Walkover

27 mei 2018 T.C. Bilthoven 1 / L.T.V. Vormer (Wijchen) 1 2-4
1e HE Nick Beumer (2) / Bas van den Broek (2) 6-1, 3-6, 6-2
2e HE Tomas Tallart Fabré (2) / Joffe van der Heijden (2) 0-6, 1-6
3e HE Gijs Offringa (3) / Tommy Derks (2) 4-6, 6-7
4e HE Alec Drost (3) / Patrick van Lokven (3) 6-2, 6-3
1e HD Nick Beumer (2) - Tomas Tallart Fabré (2) / Tommy Derks (3) - Bas van den Broek (2) 2-6, 3-6
2e HD Alec Drost (4) - Bert Scholten (3) / Joffe van der Heijden (2) - Bob Breukhoven (3) 6-3, 3-6, [5-10]
27 mei 2018 H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 / T.C. Bargeres (Emmen) 1 2-4
1e HE Mark Floor (2) / Stefan Bodde (2) 1-6, 1-6
2e HE Nicky Rijerse (3) / Marten Tuller (2) 6-4, 6-2
3e HE Ronald Bus (3) / Diwon de Haan (3) 3-6, 0-6
4e HE Siebe van den Brande (4) / Raymond Meijer (3) 6-2, 6-7, 5-7
1e HD Ronald Bus (4) - Nicky Rijerse (3) / Stefan Bodde (2) - Diwon de Haan (3) 6-7, 1-6
2e HD Mark Floor (3) - Maharisj Papilaja (5) / Marten Tuller (3) - Raymond Meijer (3) 6-2, 6-2
27 mei 2018 Oudenrijn T.C. (Vleuten) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 1-5
1e HE Bas de Rooij (3) / Dennis Lütjohann (2) 4-6, 7-6, 4-6
2e HE Jari Alberts (3) / Arno Otterman (2) 0-6, 4-6
3e HE Pascal Burger (3) / Coen-Willem Buys (3) 1-6, 7-6, 6-3
4e HE Richie Veldhuis (4) / Wouter Meijer (3) 1-6, 7-5, 1-6
1e HD Jari Alberts (3) - Richie Veldhuis (3) / Arno Otterman (2) - Wouter Meijer (3) 7-6, 0-6, [8-10]
2e HD Bas de Rooij (3) - Pascal Burger (3) / Dennis Lütjohann (3) - Coen-Willem Buys (3) 3-6, 6-7

13 mei 2018 T.C. Bargeres (Emmen) 1 / T.C. Bilthoven 1 4-2
1e HE Marten Tuller (2) / Nick Beumer (2) 4-6, 4-6
2e HE Diwon de Haan (3) / Tomas Tallart Fabré (2) 6-1, 7-6
3e HE Raymond Meijer (3) / Bert Scholten (3) Walkover
4e HE Ruud Koning (5) / Alec Drost (3) Walkover
1e HD Raymond Meijer (3) - Marten Tuller (3) / Tomas Tallart Fabré (2) - Nick Beumer (2) Walkover
2e HD Diwon de Haan (3) - Ruud Koning (4) / Alec Drost (4) - Bert Scholten (3) Walkover
13 mei 2018 L.T.V. Vormer (Wijchen) 1 / H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 4-2
1e HE Bas van den Broek (2) / Mark Floor (2) 3-6, 6-3, 7-6
2e HE Joffe van der Heijden (2) / Ronald Bus (3) 6-2, 6-3
3e HE Patrick van Lokven (3) / Siebe van den Brande (4) 4-6, 2-6
4e HE Bob Breukhoven (3) / Maharisj Papilaja (6) 2-6, 6-4, 7-6
1e HD Bas van den Broek (2) - Patrick van Lokven (3) / Mark Floor (3) - Nicky Rijerse (3) 7-5, 6-1
2e HD Tommy Derks (3) - Bob Breukhoven (3) / Ronald Bus (4) - Siebe van den Brande (4) 1-6, 5-7
13 mei 2018 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 / Oudenrijn T.C. (Vleuten) 1 4-2
1e HE Alexander Kneepkens (2) / Pascal Burger (3) 6-1, 6-0
2e HE Sander van de Lagemaat (3) / Bas de Rooij (3) 6-4, 7-6
3e HE Jim Burgers (3) / Jari Alberts (3) 7-5, 4-6, 4-6
4e HE William Oomen (5) / Richie Veldhuis (4) 6-4, 6-4
1e HD Sander van de Lagemaat (3) - Jim Burgers (3) / Pascal Burger (3) - Bas de Rooij (3) 7-6, 7-5
2e HD Alexander Kneepkens (2) - William Oomen (4) / Jari Alberts (3) - Richie Veldhuis (3) 1-6, 4-6

6 mei 2018 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 / L.T.V. Vormer (Wijchen) 1 4-2
1e HE Aloys van Baal (1) / Tommy Derks (2) 6-1, 1-6, 6-2
2e HE Peter Lucassen (2) / Joffe van der Heijden (2) 6-3, 6-0
3e HE Jim Burgers (3) / Bas van den Broek (2) 5-7, 6-0, 2-6
4e HE Sander van de Lagemaat (3) / Bob Breukhoven (3) 6-3, 6-3
1e HD Aloys van Baal (1) - Peter Lucassen (3) / Joffe van der Heijden (2) - Bas van den Broek (2) 6-3, 6-3
2e HD Jim Burgers (3) - Sander van de Lagemaat (3) / Patrick van Lokven (3) - Tommy Derks (3) 3-6, 3-6
6 mei 2018 Oudenrijn T.C. (Vleuten) 1 / H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 4-2
1e HE Pascal Burger (3) / Nicky Rijerse (3) 6-4, 1-6, 7-5
2e HE Jari Alberts (3) / Ronald Bus (3) 4-6, 7-5, 6-3
3e HE Bas de Rooij (3) / Siebe van den Brande (4) 6-4, 2-6, 6-2
4e HE Richie Veldhuis (4) / Maharisj Papilaja (6) 2-6, 2-6
1e HD Pascal Burger (3) - Bas de Rooij (3) / Nicky Rijerse (3) - Siebe van den Brande (4) 3-6, 6-4, [4-10]
2e HD Jari Alberts (3) - Richie Veldhuis (3) / Ronald Bus (4) - Maharisj Papilaja (5) 7-5, 4-6, [10-8]
6 mei 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Bargeres (Emmen) 1 5-1
1e HE Dennis Lütjohann (2) / Loris Günther (2) 3-6, 2-6
2e HE Arno Otterman (2) / Marten Tuller (2) 6-4, 7-5
3e HE Coen-Willem Buys (3) / Diwon de Haan (3) 5-7, 6-4, 6-3
4e HE Wouter Meijer (3) / Raymond Meijer (3) 6-3, 4-6, 6-3
1e HD Arno Otterman (2) - Wouter Meijer (3) / Loris Günther (3) - Diwon de Haan (3) 6-2, 1-0 Opgave
2e HD Coen-Willem Buys (3) - Dennis Lütjohann (3) / Marten Tuller (3) - Raymond Meijer (3) 3-6, 6-1, [10-7]

22 april 2018 T.C. Bilthoven 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-1
1e HE Tomas Tallart Fabré (2) / Dennis Lütjohann (2) 6-4, 6-2
2e HE Gijs Offringa (3) / Arno Otterman (2) 7-6, 6-2
3e HE Alec Drost (3) / Coen-Willem Buys (3) 2-6, 6-2, 6-1
4e HE Bert Scholten (3) / Wouter Meijer (3) 5-7, 2-6
1e HD Tomas Tallart Fabré (2) - Gijs Offringa (4) / Wouter Meijer (3) - Arno Otterman (2) 7-5, 6-0
2e HD Alec Drost (4) - Bert Scholten (3) / Dennis Lütjohann (3) - Coen-Willem Buys (3) 6-2, 6-4
22 april 2018 H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 1-5
1e HE Mark Floor (2) / Jannis Kahlke (1) 2-6, 1-6
2e HE Nicky Rijerse (3) / Niels van Doesburg (2) 7-6, 6-3
3e HE Siebe van den Brande (4) / Sander van de Lagemaat (3) 4-6, 0-6
4e HE Maharisj Papilaja (6) / Jim Burgers (3) 6-2, 0-6, 4-6
1e HD Mark Floor (3) - Nicky Rijerse (3) / Jannis Kahlke (1) - Sander van de Lagemaat (3) 5-7, 4-6
2e HD Ronald Bus (4) - Siebe van den Brande (4) / Niels van Doesburg (3) - Jim Burgers (3) 1-6, 1-6
22 april 2018 L.T.V. Vormer (Wijchen) 1 / Oudenrijn T.C. (Vleuten) 1 5-1
1e HE Tommy Derks (2) / Bas de Rooij (3) 6-0, 7-6
2e HE Bas van den Broek (2) / Pascal Burger (3) 6-1, 6-1
3e HE Joffe van der Heijden (2) / Jari Alberts (3) 6-1, 6-0
4e HE Patrick van Lokven (3) / Richie Veldhuis (4) 6-2, 1-6, 6-7
1e HD Joffe van der Heijden (2) - Bob Breukhoven (3) / Jari Alberts (3) - Richie Veldhuis (3) 3-6, 7-5, [10-6]
2e HD Patrick van Lokven (3) - Bas van den Broek (2) / Pascal Burger (3) - Bas de Rooij (3) 6-4, 6-3

15 april 2018 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 / T.C. Bilthoven 1 5-1
1e HE Vincent van den Honert (1) / Nick Beumer (2) 6-2, 6-4
2e HE Pedro Mol (2) / Timo Vromen (3) 7-5, 4-6, 6-2
3e HE Stijn de Gier (2) / Alec Drost (3) 6-3, 6-1
4e HE Jim Burgers (3) / Gijs Offringa (3) 2-6, 1-6
1e HD Vincent van den Honert (2) - Stijn de Gier (2) / Timo Vromen (3) - Nick Beumer (2) 6-1, 6-2
2e HD Maxim Verboven (3) - Sander van de Lagemaat (3) / Gijs Offringa (4) - Bert Scholten (3) 2-6, 6-3, [11-9]
15 april 2018 Oudenrijn T.C. (Vleuten) 1 / T.C. Bargeres (Emmen) 1 2-4
1e HE Pascal Burger (3) / Stefan Bodde (2) 0-6, 1-6
2e HE Jari Alberts (3) / Marten Tuller (2) 7-6, 4-6, 6-3
3e HE Bas de Rooij (3) / Diwon de Haan (3) 0-6, 1-6
4e HE Richie Veldhuis (4) / Raymond Meijer (3) 0-6, 7-6, 6-3
1e HD Pascal Burger (3) - Bas de Rooij (3) / Stefan Bodde (2) - Diwon de Haan (3) 1-6, 3-6
2e HD Jari Alberts (3) - Richie Veldhuis (3) / Marten Tuller (3) - Raymond Meijer (3) 2-6, 7-6, [5-10]
15 april 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 4-2
1e HE Dennis Lütjohann (2) / Mark Floor (2) 1-6, 4-6
2e HE Arno Otterman (2) / Ronald Bus (3) 6-1, 6-4
3e HE Coen-Willem Buys (3) / Nicky Rijerse (3) 6-7, 1-6
4e HE Wouter Meijer (3) / Siebe van den Brande (4) 6-2, 6-4
1e HD Arno Otterman (2) - Wouter Meijer (3) / Ronald Bus (4) - Nicky Rijerse (3) 6-4, 6-3
2e HD Dennis Lütjohann (3) - Coen-Willem Buys (3) / Siebe van den Brande (4) - Maharisj Papilaja (5) 4-6, 6-4, [10-6]

8 april 2018 L.T.V. Vormer (Wijchen) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 3-3
1e HE Joffe van der Heijden (2) / Dennis Lütjohann (2) 7-5, 6-3
2e HE Bas van den Broek (2) / Arno Otterman (2) 6-1, 6-3
3e HE Tommy Derks (2) / Coen-Willem Buys (3) 5-7, 6-2, 6-7
4e HE Bob Breukhoven (3) / Wouter Meijer (3) 4-6, 6-7
1e HD Bas van den Broek (2) - Bob Breukhoven (3) / Arno Otterman (2) - Wouter Meijer (3) 6-4, 3-6, [6-10]
2e HD Patrick van Lokven (3) - Tommy Derks (3) / Dennis Lütjohann (3) - Coen-Willem Buys (3) 6-4, 6-0
8 april 2018 T.C. Bilthoven 1 / Oudenrijn T.C. (Vleuten) 1 5-1
1e HE Nick Beumer (2) / Bas de Rooij (3) 6-2, 6-2
2e HE Tomas Tallart Fabré (2) / Jari Alberts (3) 6-7, 3-6
3e HE Gijs Offringa (3) / Pascal Burger (3) 6-2, 6-3
4e HE Bert Scholten (3) / Richie Veldhuis (4) 7-5, 6-1
1e HD Nick Beumer (2) - Tomas Tallart Fabré (2) / Bas de Rooij (3) - Pascal Burger (3) 6-2, 7-5
2e HD Gijs Offringa (4) - Bert Scholten (3) / Jari Alberts (3) - Richie Veldhuis (3) 6-1, 6-4
8 april 2018 T.C. Bargeres (Emmen) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 0-6
1e HE Loris Günther (2) / Aloys van Baal (1) 2-6, 3-6
2e HE Stefan Bodde (2) / Alexander Kneepkens (2) 4-6, 0-6
3e HE Diwon de Haan (3) / Sander van de Lagemaat (3) 5-7, 4-6
4e HE Raymond Meijer (3) / Jim Burgers (3) 6-7, 4-6
1e HD Stefan Bodde (2) - Raymond Meijer (3) / Aloys van Baal (1) - Sander van de Lagemaat (3) 3-6, 5-7
2e HD Loris Günther (3) - Marten Tuller (3) / Alexander Kneepkens (2) - Jim Burgers (3) 4-6, 1-6