Uitslagen landelijke competitie 2018 Heren 1e klasse Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Heren 1e klasse afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 6 31
T.V. Maasland 1 6 23
T.V. Boskoop 1 6 19
T.C. Bilthoven 2 6 16
HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 7 15
L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 6 13
L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 6 12
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 1 3

Uitslagen

3 juni 2018 L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 5-1
1e HE Roderik Franken (2) / Harold van Schie (3) 6-0, 6-0
2e HE Casper Mantje (2) / Fenno Petit (3) 6-4, 6-2
3e HE Jairo Seur (3) / Jeroen Poots (3) 4-6, 7-5, 6-0
4e HE Ole Oosterom (3) / Menno Serlier (3) 6-3, 3-6, 6-1
1e HD Roderik Franken (2) - Ole Oosterom (4) / Jeroen Poots (3) - Harold van Schie (4) 6-4, 6-0
2e HD Casper Mantje (3) - Daan van Randtwijk (3) / Wouter van Tongeren (4) - Fenno Petit (3) 6-4, 3-6, [9-11]
3 juni 2018 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.C. Bilthoven 2 3-3
1e HE Rutger Meijer (2) / Timion Meijs (2) 4-6, 1-6
2e HE Bojan Brkić (3) / Einar Hart (2) 6-4, 6-2
3e HE JoŽl de Jong (3) / Nick Peters (3) 6-2, 2-6, 6-3
4e HE Robert van de Pas (3) / Alec Drost (3) 5-7, 7-6, 7-5
1e HD JoŽl de Jong (2) - Bojan Brkić (2) / Einar Hart (3) - Timion Meijs (3) 0-6, 0-6
2e HD Ties Klapwijk (3) - I.V.O. Hu (3) / Alec Drost (4) - Nick Peters (3) 6-3, 6-7, [14-16]
3 juni 2018 T.V. Maasland 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 5-1
1e HE Bas Struijk (2) / Tommy van der Torre (2) 6-1, 6-4
2e HE Tobias van Toledo (3) / Sander de Bruijn (3) 3-6, 3-6
3e HE Arend-Jan de Lange (3) / Floris van Lawick van Pabst (4) 6-0, 6-1
4e HE Zaiyed Badreddine (3) / Dominic Signorello (5) 6-3, 6-3
1e HD Zaiyed Badreddine (3) - Bas Struijk (2) / Floris van Lawick van Pabst (4) - Tommy van der Torre (4) 6-1, 4-6, [10-4]
2e HD Arend-Jan de Lange (3) - Tobias van Toledo (4) / Sander de Bruijn (4) - Dominic Signorello (5) 6-4, 6-2

27 mei 2018 T.C. Bilthoven 2 / T.V. Maasland 1 2-4
1e HE Timion Meijs (2) / Bas Struijk (2) 3-6, 0-6
2e HE Einar Hart (2) / Arend-Jan de Lange (3) 6-7, 2-6
3e HE Nick Peters (3) / Tobias van Toledo (3) 6-3, 6-4
4e HE Timo Vromen (3) / Zaiyed Badreddine (3) 2-6, 6-7
1e HD Nick Peters (3) - Timo Vromen (3) / Bas Struijk (2) - Arend-Jan de Lange (3) 2-6, 3-6
2e HD Einar Hart (3) - Timion Meijs (3) / Tobias van Toledo (4) - Zaiyed Badreddine (3) 5-7, 6-4, [12-10]
27 mei 2018 L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 / T.V. Boskoop 1 5-1
1e HE Casper Mantje (2) / Joey Rodenburg (3) 6-2, 3-6, 6-4
2e HE Roderik Franken (2) / Menno de Jong (3) 6-0, 6-0
3e HE Ole Oosterom (3) / Ralph de Boer (3) 6-0, 6-0
4e HE Jairo Seur (3) / Gareth Lau (3) 6-2, 6-4
1e HD Roderik Franken (2) - Ole Oosterom (4) / Paul Baans (2) - Rutger Baans (2) 6-2, 6-2
2e HD Casper Mantje (3) - Jairo Seur (3) / Menno de Jong (4) - Ralph de Boer (3) 6-2, 3-6, [8-10]
27 mei 2018 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 3-3
1e HE Rutger Meijer (2) / Tommy van der Torre (2) 6-0, 6-2
2e HE Bojan Brkić (3) / Floris van Lawick van Pabst (4) 6-2, 6-2
3e HE Robert van de Pas (3) / Mick Goederaad (4) 4-6, 3-6
4e HE I.V.O. Hu (3) / Miko Wassermann (4) 5-7, 6-7
1e HD JoŽl de Jong (2) - Robert van de Pas (2) / Tommy van der Torre (4) - Floris van Lawick van Pabst (4) 6-4, 4-6, [10-2]
2e HD Bojan Brkić (2) - Rutger Meijer (3) / Miko Wassermann (5) - Mick Goederaad (4) 2-6, 6-1, [6-10]

13 mei 2018 T.V. Boskoop 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 2-4
1e HE Rutger Baans (3) / Jeroen Poots (3) Walkover
2e HE Gareth Lau (3) / Menno Serlier (3) 3-6, 6-3, 5-7
3e HE Joey Rodenburg (3) / Fenno Petit (3) 4-6, 3-6
4e HE Paul Baans (3) / Walter van Schie (3) 6-2, 6-1
1e HD Paul Baans (2) - Rutger Baans (2) / Jeroen Poots (3) - Theo Driessen (2) 4-6, 3-6
2e HD Joey Rodenburg (3) - Gareth Lau (3) / Fenno Petit (3) - Wouter van Tongeren (4) 6-3, 6-4
13 mei 2018 T.V. Maasland 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 5-1
1e HE Bas Struijk (2) / Rutger Meijer (2) 6-2, 6-1
2e HE Zaiyed Badreddine (3) / Bojan Brkić (3) 3-6, 4-6
3e HE Arend-Jan de Lange (3) / I.V.O. Hu (3) 6-4, 6-3
4e HE Tobias van Toledo (3) / Ties Klapwijk (3) 6-2, 2-6, 6-0
1e HD Bas Struijk (2) - Bas Zwinkels (3) / Robert van de Pas (2) - JoŽl de Jong (2) 6-2, 7-5
2e HD Arend-Jan de Lange (3) - Zaiyed Badreddine (3) / Bojan Brkić (2) - Rutger Meijer (3) 6-3, 7-6
13 mei 2018 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 / T.C. Bilthoven 2 3-3
1e HE Floris van Lawick van Pabst (4) / Einar Hart (2) 1-6, 1-6
2e HE Emiel de Graaf (4) / Nick Peters (3) 6-7, 3-6
3e HE Mick Goederaad (4) / Petar Wemmenhove (5) 6-2, 6-1
4e HE Miko Wassermann (4) / Walkover
1e HD Mick Goederaad (4) - Emiel de Graaf (5) / Einar Hart (3) - Timion Meijs (3) 2-6, 1-6
2e HD Miko Wassermann (5) - Floris van Lawick van Pabst (4) / Nick Peters (3) - Petar Wemmenhove (4) 1-6, 6-2, [10-7]

6 mei 2018 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 1-5
1e HE Rutger Meijer (2) / Roderik Franken (2) 0-6, 1-6
2e HE Bojan Brkić (3) / Casper Mantje (2) 6-4, 6-2
3e HE Robert van de Pas (3) / Ole Oosterom (3) 3-6, 0-6
4e HE JoŽl de Jong (3) / Jairo Seur (3) 3-6, 6-7
1e HD JoŽl de Jong (2) - Robert van de Pas (2) / Roderik Franken (2) - Daan van Randtwijk (3) 0-6, 1-6
2e HD I.V.O. Hu (3) - Ties Klapwijk (3) / Jairo Seur (3) - Ole Oosterom (4) 2-6, 6-1, [0-10]
6 mei 2018 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 / T.V. Boskoop 1 1-5
1e HE Sander de Bruijn (3) / Paul Baans (3) 6-2, 6-3
2e HE Miko Wassermann (4) / Gareth Lau (3) 3-6, 2-6
3e HE Thijs de Vries (4) / Ralph de Boer (3) 2-6, 2-6
4e HE Floris van Lawick van Pabst (4) / Joey Rodenburg (3) 0-6, 3-6
1e HD Sander de Bruijn (4) - Thijs de Vries (5) / Rutger Baans (2) - Menno de Jong (4) 4-6, 6-7
2e HD Miko Wassermann (5) - Floris van Lawick van Pabst (4) / Ralph de Boer (3) - Joey Rodenburg (3) 2-6, 1-6
6 mei 2018 T.C. Bilthoven 2 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 6-0
1e HE Timo Vromen (3) / Walter van Schie (3) 6-2, 7-5
2e HE Gijs Offringa (3) / Menno Serlier (3) 6-3, 6-4
3e HE Nick Peters (3) / Jeroen Poots (3) 7-6, 2-6, 6-3
4e HE Alec Drost (3) / Fenno Petit (3) 6-1, 7-5
1e HD Timo Vromen (3) - Alec Drost (4) / Menno Serlier (3) - Jeroen Poots (3) 6-2, 6-2
2e HD Nick Peters (3) - Gijs Offringa (4) / Wouter van Tongeren (4) - Theo Driessen (2) 6-4, 5-7, [10-6]

22 april 2018 L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 / T.V. Maasland 1 4-2
1e HE Roderik Franken (2) / Bas Struijk (2) 6-2, 7-6
2e HE Casper Mantje (2) / Zaiyed Badreddine (3) 6-2, 3-6, 6-2
3e HE Daan van Randtwijk (3) / Arend-Jan de Lange (3) 4-6, 6-3, 6-2
4e HE Jairo Seur (3) / Bas Zwinkels (3) 6-3, 6-1
1e HD Casper Mantje (3) - Jairo Seur (3) / Zaiyed Badreddine (3) - Bas Struijk (2) 6-4, 5-7, [6-10]
2e HD Ole Oosterom (4) - Daan van Randtwijk (3) / Arend-Jan de Lange (3) - Sijmen de Lange (2) 6-4, 3-6, [5-10]
22 april 2018 T.V. Boskoop 1 / T.C. Bilthoven 2 4-2
1e HE Menno de Jong (3) / Timion Meijs (2) 6-2, 6-3
2e HE Gareth Lau (3) / Einar Hart (2) 4-6, 6-7
3e HE Paul Baans (3) / Nick Peters (3) 6-3, 1-6, 6-3
4e HE Joey Rodenburg (3) / Timo Vromen (3) 6-2, 6-4
1e HD Rutger Baans (2) - Mitch Voskuilen (4) / Nick Peters (3) - Timo Vromen (3) 6-2, 1-6, [10-4]
2e HD Menno de Jong (4) - Joey Rodenburg (3) / Einar Hart (3) - Timion Meijs (3) Walkover
22 april 2018 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 2-4
1e HE Harold van Schie (3) / Sander de Bruijn (3) 3-6, 0-6
2e HE Jeroen Poots (3) / Mick Goederaad (4) 6-4, 5-7, 1-6
3e HE Menno Serlier (3) / Floris van Lawick van Pabst (4) 6-1, 6-1
4e HE Fenno Petit (3) / Miko Wassermann (4) 5-7, 6-3, 5-7
1e HD Menno Serlier (3) - Fenno Petit (3) / Floris van Lawick van Pabst (4) - Tommy van der Torre (4) 4-6, 6-7
2e HD Wouter van Tongeren (4) - Theo Driessen (2) / Mick Goederaad (4) - Miko Wassermann (5) 6-2, 6-3

15 april 2018 T.V. Maasland 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 5-1
1e HE Bas Struijk (2) / Harold van Schie (3) 6-0, 6-2
2e HE Bas Zwinkels (3) / Menno Serlier (3) 4-6, 3-6
3e HE Zaiyed Badreddine (3) / Jeroen Poots (3) 7-6, 7-6
4e HE Tobias van Toledo (3) / Fenno Petit (3) 6-1, 7-6
1e HD Bas Struijk (2) - Bas Zwinkels (3) / Fenno Petit (3) - Menno Serlier (3) 6-3, 6-4
2e HD Arend-Jan de Lange (3) - Zaiyed Badreddine (3) / Wouter van Tongeren (4) - Jeroen Poots (3) 6-3, 6-0
15 april 2018 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 / L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 0-6
1e HE Tommy van der Torre (2) / Roderik Franken (2) 3-6, 1-6
2e HE Floris van Lawick van Pabst (4) / Daan van Randtwijk (3) 2-6, 1-6
3e HE Mick Goederaad (4) / Ole Oosterom (3) 4-6, 7-5, 4-6
4e HE Miko Wassermann (4) / Jairo Seur (3) 5-7, 5-7
1e HD Tommy van der Torre (4) - Floris van Lawick van Pabst (4) / Daan van Randtwijk (3) - Casper Mantje (3) 2-6, 6-3, [6-10]
2e HD Miko Wassermann (5) - Thijs de Vries (5) / Ole Oosterom (4) - Jairo Seur (3) 3-6, 1-6
15 april 2018 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.V. Boskoop 1 3-3
1e HE Rutger Meijer (2) / Paul Baans (3) 6-2, 6-2
2e HE Ties Klapwijk (3) / Gareth Lau (3) 5-7, 0-6
3e HE Robert van de Pas (3) / Ralph de Boer (3) 4-6, 6-4, 6-3
4e HE JoŽl de Jong (3) / Joey Rodenburg (3) 4-6, 3-6
1e HD JoŽl de Jong (2) - I.V.O. Hu (3) / Paul Baans (2) - Rutger Baans (2) 1-6, 3-6
2e HD Ties Klapwijk (3) - Rutger Meijer (3) / Gareth Lau (3) - Joey Rodenburg (3) 6-2, 6-1

8 april 2018 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 3-3
1e HE Robert Willekes MacDonald (1) / Tommy van der Torre (2) 7-5, 1-6, 3-6
2e HE Romar Beke (3) / Sander de Bruijn (3) 6-2, 3-6, 2-6
3e HE Tribb de Jong (3) / Thijs de Vries (4) 6-3, 6-0
4e HE Lennart Pronk (3) / Mick Goederaad (4) 3-6, 5-7
1e HD Romar Beke (3) - Tribb de Jong (3) / Sander de Bruijn (4) - Mick Goederaad (4) 6-2, 6-0
2e HD Robert Willekes MacDonald (2) - Jens Hoogendam (4) / Tommy van der Torre (4) - Floris van Lawick van Pabst (4) 6-4, 6-3
8 april 2018 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 4-2
1e HE Menno Serlier (3) / Bojan Brkić (3) 6-3, 6-1
2e HE Fenno Petit (3) / Ties Klapwijk (3) 6-2, 6-1
3e HE Jeroen Poots (3) / JoŽl de Jong (3) 6-3, 6-7, 6-3
4e HE Walter van Schie (3) / I.V.O. Hu (3) 7-6, 6-1
1e HD Menno Serlier (3) - Wouter van Tongeren (4) / JoŽl de Jong (2) - Robert van de Pas (2) 4-6, 4-6
2e HD Fenno Petit (3) - Harold van Schie (4) / Ties Klapwijk (3) - I.V.O. Hu (3) 2-6, 4-6
8 april 2018 T.V. Boskoop 1 / T.V. Maasland 1 4-2
1e HE Paul Baans (3) / Bas Struijk (2) 1-6, 2-6
2e HE Gareth Lau (3) / Arend-Jan de Lange (3) 7-5 Opgave
3e HE Ralph de Boer (3) / Tobias van Toledo (3) 5-7, 2-6
4e HE Joey Rodenburg (3) / Zaiyed Badreddine (3) 6-4, 4-6, 6-3
1e HD Paul Baans (2) - Rutger Baans (2) / Bas Struijk (2) - Bas Zwinkels (3) 7-6, 7-5
2e HD Gareth Lau (3) - Joey Rodenburg (3) / Tobias van Toledo (4) - Sijmen de Lange (2) 4-6, 7-6, [10-7]
8 april 2018 L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 / T.C. Bilthoven 2 6-0
1e HE Roderik Franken (2) / Einar Hart (2) 6-0, 6-0
2e HE Casper Mantje (2) / Timion Meijs (2) 6-2, 6-4
3e HE Daan van Randtwijk (3) / Timo Vromen (3) 6-0, 4-6, 6-1
4e HE Ole Oosterom (3) / Charley Ebbink (4) 6-0, 6-0
1e HD Roderik Franken (2) - Ole Oosterom (4) / Einar Hart (3) - Timion Meijs (3) 7-5, 3-6, [10-7]
2e HD Casper Mantje (3) - Jairo Seur (3) / Timo Vromen (3) - Charley Ebbink (5) 6-3, 6-2