Uitslagen landelijke competitie 2018 Heren Hoofdklasse Afdelingnr 2
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Heren Hoofdklasse afdelingnr 2

Stand

GespeeldPunten
T.V. Voerendaal 1 7 27
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 7 26
T.V. Badhoevedorp 1 7 25
T.C. Bosheim (Bussum) 1 7 24
T.V. Smash Bergen op Zoom 1 7 23
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 7 20
L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 7 14
Z.L.T.B. (Zwolle) 1 7 9

Uitslagen

10 juni 2018 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 3-3
1e HE Wouter Adriaansen (2) / Gijs Akkermans (2) 6-7, 6-1, 6-2
2e HE Boris Oomes (2) / Guus Oerlemans (2) 6-3, 0-6, 5-7
3e HE Frank Clausing (2) / Sander Jong (2) 0-6, 1-6
4e HE Toby de Klerk (3) / Joost de Wildt (2) 3-6, 2-6
1e HD Boris Oomes (2) - Frank Clausing (2) / Gijs Akkermans (2) - Joost de Wildt (2) 6-4, 6-3
2e HD Wouter Adriaansen (2) - Toby de Klerk (3) / Sander Jong (2) - Rik Muller (3) 6-4, 7-5

3 juni 2018 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 4-2
1e HE DaniŽl Fennis (2) / Nathan de Veer (2) 3-6, 4-6
2e HE Tjerry van Eekert (2) / Jan-Willem Feilzer (2) 2-6, 6-4, 6-4
3e HE Nico Schlosser (3) / Sten Leusink (3) 4-6, 3-6
4e HE Remi Kegel (3) / Martijn van der Zalm (3) 2-6, 6-3, 6-0
1e HD DaniŽl Fennis (2) - Rick Tania (2) / Jan-Willem Feilzer (2) - Sten Leusink (3) 7-5, 6-2
2e HD Remi Kegel (2) - Roelof Pijpers (3) / Nathan de Veer (2) - Martijn van der Zalm (3) 3-6, 7-6, [10-5]
3 juni 2018 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / T.V. Voerendaal 1 1-5
1e HE Yorick Simonis (2) / Yannick Zenden (1) 2-6, 2-6
2e HE Alex McCann (2) / Stan Bormans (2) 3-6, 4-6
3e HE Daniel Fouchier (3) / Bart Sonnenschein (2) 1-6, 7-5, 5-7
4e HE Niels Zijlstra (3) / Ilie Zenden (3) 6-2, 6-1
1e HD Alex McCann (2) - Yorick Simonis (2) / Stan Bormans (1) - Ralph Ubachs (1) 7-6, 3-6, [5-10]
2e HD Peter van Wilgen (2) - Niels Zijlstra (2) / Job Steegh (2) - Yannick Zenden (1) 4-6, 6-7
3 juni 2018 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 1-5
1e HE Robert Willekes MacDonald (1) / Guus Oerlemans (2) 3-6, 4-6
2e HE Bobbie de Goeijen (1) / Sander Jong (2) 6-7, 5-7
3e HE Tribb de Jong (3) / Gijs Akkermans (2) 6-1, 6-4
4e HE Lothar Miedema (3) / Joost de Wildt (2) 2-6, 5-7
1e HD Tribb de Jong (3) - Robert Willekes MacDonald (2) / Gijs Akkermans (2) - Sander Jong (2) 3-6, 6-3, [7-10]
2e HD Lothar Miedema (4) - Bobbie de Goeijen (2) / Joost de Wildt (2) - Rik Muller (3) 6-2, 1-6, [8-10]
3 juni 2018 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 5-1
1e HE Boris Oomes (2) / Jeroen AlliŽt (2) 6-0, 6-2
2e HE Wouter Adriaansen (2) / Sander Erkamp (2) 6-4, 4-6, 6-4
3e HE Frank Clausing (2) / Bas de Vries (2) 7-5, 6-3
4e HE Tom van Ooij (2) / Roel Wessels (3) 4-6, 6-3, 2-1 Opgave
1e HD Wouter Adriaansen (2) - Boris Oomes (2) / Jeroen AlliŽt (2) - Sander Erkamp (2) Walkover
2e HD Frank Clausing (2) - Tom van Ooij (2) / Bas de Vries (3) - Roel Wessels (3) Walkover

27 mei 2018 T.V. Voerendaal 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 4-2
1e HE Yannick Zenden (1) / Rick Tania (1) 6-2, 7-5
2e HE Bart Sonnenschein (2) / DaniŽl Fennis (2) 5-7, 1-6
3e HE Stan Bormans (2) / Remi Kegel (3) 6-3, 7-6
4e HE Ilie Zenden (3) / Roelof Pijpers (3) 6-3, 6-4
1e HD Ralph Ubachs (1) - Stan Bormans (1) / DaniŽl Fennis (2) - Rick Tania (2) 1-6, 3-6
2e HD Job Steegh (2) - Yannick Zenden (1) / Tjerry van Eekert (2) - Nico Schlosser (3) 6-3, 6-3
27 mei 2018 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 0-6
1e HE Peter van Wilgen (2) / Bas van Bentum (2) 2-6, 4-6
2e HE Martijn Molenkamp (2) / Nathan de Veer (2) 3-6, 6-1, 4-6
3e HE Niels Zijlstra (3) / Jan-Willem Feilzer (2) 0-6, 4-6
4e HE Daniel Fouchier (3) / Sten Leusink (3) 3-6, 4-6
1e HD Yorick Simonis (2) - Peter van Wilgen (2) / Bas van Bentum (2) - Nathan de Veer (2) 7-5, 3-6, [8-10]
2e HD Alex McCann (2) - Martijn Molenkamp (2) / Jan-Willem Feilzer (2) - Sten Leusink (3) 4-6, 4-6
27 mei 2018 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 0-6
1e HE Bas de Vries (2) / Bobbie de Goeijen (1) 1-6, 1-6
2e HE Sander Erkamp (2) / Robert Willekes MacDonald (1) 3-6, 7-6, 4-6
3e HE Roel Wessels (3) / Lodewijk Weststrate (2) 3-6, 2-6
4e HE Brais Vila Regueira / Tribb de Jong (3) 5-7, 4-6
1e HD Bas de Vries (3) - Roel Wessels (3) / Lodewijk Weststrate (3) - Robert Willekes MacDonald (2) 2-6, 5-7
2e HD Sander Erkamp (2) - Brais Vila Regueira / Bobbie de Goeijen (2) - Tribb de Jong (3) 4-6, 2-6

21 mei 2018 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 4-2
1e HE Rick Tania (1) / Yorick Simonis (2) 6-4, 6-3
2e HE DaniŽl Fennis (2) / Martijn Molenkamp (2) 6-4, 3-6, 7-6
3e HE Remi Kegel (3) / Daniel Fouchier (3) 5-7, 6-0, 6-3
4e HE Roelof Pijpers (3) / Niels Zijlstra (3) 6-2, 2-6, 4-6
1e HD DaniŽl Fennis (2) - Rick Tania (2) / Yorick Simonis (2) - Peter van Wilgen (2) 5-7, 6-2, [17-15]
2e HD Tjerry van Eekert (2) - Nico Schlosser (3) / Alex McCann (2) - Martijn Molenkamp (2) 5-7, 6-4, [2-10]

13 mei 2018 T.V. Badhoevedorp 1 / T.V. Voerendaal 1 3-3
1e HE Nathan de Veer (2) / Yannick Zenden (1) 6-3, 4-6, 4-6
2e HE Bas van Bentum (2) / Ralph Ubachs (2) 7-6, 6-2
3e HE Jan-Willem Feilzer (2) / Stan Bormans (2) 5-7, 3-6
4e HE Sten Leusink (3) / Job Steegh (3) 6-1, 6-2
1e HD Nathan de Veer (2) - Bas van Bentum (2) / Stan Bormans (1) - Ralph Ubachs (1) 6-2, 6-7, [8-10]
2e HD Jan-Willem Feilzer (2) - Sten Leusink (3) / Bart Sonnenschein (3) - Yannick Zenden (1) 6-3, 7-5
13 mei 2018 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 5-1
1e HE Guus Oerlemans (2) / Jeroen AlliŽt (2) 6-2, 6-2
2e HE Joost de Wildt (2) / Sander Erkamp (2) 6-4, 7-5
3e HE Gijs Akkermans (2) / Bas de Vries (2) 6-4, 6-0
4e HE Stan de Haan (2) / Wilco Lindeboom (2) 1-6, 6-0, 5-7
1e HD Gijs Akkermans (2) - Sander Jong (2) / Sander Erkamp (2) - Wilco Lindeboom (3) 6-2, 6-1
2e HD Guus Oerlemans (2) - Joost de Wildt (2) / Bas de Vries (3) - Jeroen AlliŽt (2) 6-4, 6-3
13 mei 2018 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 5-1
1e HE Bobbie de Goeijen (1) / Tom van Ooij (2) 6-1, 6-1
2e HE Lodewijk Weststrate (2) / Wouter Adriaansen (2) 6-0, 6-2
3e HE Thimo van der Lecq (2) / Boris Oomes (2) 6-1, 6-4
4e HE Tribb de Jong (3) / Frank Clausing (2) 2-6, 0-6
1e HD Lodewijk Weststrate (3) - Thimo van der Lecq (2) / Tom van Ooij (2) - Frank Clausing (2) 6-2, 6-0
2e HD Bobbie de Goeijen (2) - Tribb de Jong (3) / Wouter Adriaansen (2) - Boris Oomes (2) 3-6, 6-2, [10-5]

6 mei 2018 T.V. Voerendaal 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 4-2
1e HE Bart Sonnenschein (2) / Jeroen AlliŽt (2) 5-7, 3-6
2e HE Ralph Ubachs (2) / Sander Erkamp (2) 7-6, 7-6
3e HE Stan Bormans (2) / Bas de Vries (2) 6-2, 3-6, 6-4
4e HE Job Steegh (3) / Roel Wessels (3) 7-5, 7-6
1e HD Yannick Zenden (1) - Bart Sonnenschein (3) / Jeroen AlliŽt (2) - Sander Erkamp (2) 7-5, 6-3
2e HD Ralph Ubachs (1) - Ilie Zenden (3) / Bas de Vries (3) - Roel Wessels (3) 1-6, 4-6
6 mei 2018 T.V. Badhoevedorp 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 4-2
1e HE Nathan de Veer (2) / Guus Oerlemans (2) 6-2, 6-3
2e HE Bas van Bentum (2) / Sander Jong (2) 0-6, 6-4, 3-6
3e HE Jan-Willem Feilzer (2) / Joost de Wildt (2) 5-7, 6-3, 6-2
4e HE Sten Leusink (3) / Gijs Akkermans (2) 6-4, 7-6
1e HD Nathan de Veer (2) - Bas van Bentum (2) / Sander Jong (2) - Gijs Akkermans (2) 6-3, 3-6, [8-10]
2e HD Jan-Willem Feilzer (2) - Sten Leusink (3) / Guus Oerlemans (2) - Joost de Wildt (2) 6-3, 3-6, [10-3]
6 mei 2018 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 4-2
1e HE Rick Tania (1) / Florent Bessis (2) 6-2, 6-2
2e HE DaniŽl Fennis (2) / Rens van der Vis (3) 6-2, 6-1
3e HE Remi Kegel (3) / Tribb de Jong (3) 6-2, 3-6, 3-6
4e HE Roelof Pijpers (3) / Lothar Miedema (3) 7-6, 6-3
1e HD Tjerry van Eekert (2) - Nico Schlosser (3) / Florent Bessis (3) - Rens van der Vis (3) 6-3, 3-6, [5-10]
2e HD Roelof Pijpers (3) - DaniŽl Fennis (2) / Tribb de Jong (3) - Lothar Miedema (4) 6-4, 6-2
6 mei 2018 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 1-5
1e HE Alex McCann (2) / Boris Oomes (2) 3-6, 1-6
2e HE Peter van Wilgen (2) / Wouter Adriaansen (2) 7-6, 1-6, 4-6
3e HE Martijn Molenkamp (2) / Frank Clausing (2) 3-6, 4-6
4e HE Daniel Fouchier (3) / Tom van Ooij (2) 1-6, 7-5, 4-6
1e HD Alex McCann (2) - Martijn Molenkamp (2) / Wouter Adriaansen (2) - Boris Oomes (2) 2-6, 4-6
2e HD Daniel Fouchier (4) - Peter van Wilgen (2) / Frank Clausing (2) - Tom van Ooij (2) 6-1, 6-4

22 april 2018 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.V. Voerendaal 1 4-2
1e HE Stan de Haan (2) / Yannick Zenden (1) 3-6, 4-6
2e HE Sander Jong (2) / Stan Bormans (2) 7-6, 7-5
3e HE Guus Oerlemans (2) / Bart Sonnenschein (2) 6-0, 6-2
4e HE Joost de Wildt (2) / Ralph Ubachs (2) 6-3, 6-1
1e HD Joost de Wildt (2) - Guus Oerlemans (2) / Ralph Ubachs (1) - Stan Bormans (1) 3-6, 3-6
2e HD Gijs Akkermans (2) - Sander Jong (2) / Job Steegh (2) - Yannick Zenden (1) 6-3, 6-4
22 april 2018 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 4-2
1e HE Boris Oomes (2) / Rick Tania (1) 6-4, 6-2
2e HE Wouter Adriaansen (2) / DaniŽl Fennis (2) 6-3, 6-0
3e HE Frank Clausing (2) / Remi Kegel (3) 3-6, 1-6
4e HE Tom van Ooij (2) / Roelof Pijpers (3) 3-6, 1-6
1e HD Wouter Adriaansen (2) - Boris Oomes (2) / Rick Tania (2) - DaniŽl Fennis (2) 1-6, 7-5, [36-34]
2e HD Frank Clausing (2) - Tom van Ooij (2) / Nico Schlosser (3) - Remi Kegel (2) 6-2, 6-2
22 april 2018 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 2-4
1e HE Robert Willekes MacDonald (1) / Peter van Wilgen (2) 7-5, 6-4
2e HE Eric Haase (2) / Martijn Molenkamp (2) 2-6, 1-6
3e HE Cedric Willems (2) / Niels Zijlstra (3) 6-7, 6-1, 1-0 Opgave
4e HE Tribb de Jong (3) / Daniel Fouchier (3) 6-7, 0-6
1e HD Robert Willekes MacDonald (2) - Cedric Willems (3) / Peter van Wilgen (2) - Yorick Simonis (2) 6-7, 4-6
2e HD Jens Hoogendam (4) - Lothar Miedema (4) / Daniel Fouchier (4) - Alex McCann (2) 2-6, 2-6
22 april 2018 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 2-4
1e HE Jeroen AlliŽt (2) / Bas van Bentum (2) 1-6, 0-6
2e HE Bas de Vries (2) / Jan-Willem Feilzer (2) 3-6, 4-6
3e HE Sander Erkamp (2) / Sten Leusink (3) 1-6, 3-6
4e HE Roel Wessels (3) / Martijn van der Zalm (3) 7-5, 7-5
1e HD Sander Erkamp (2) - Jeroen AlliŽt (2) / Jan-Willem Feilzer (2) - Sten Leusink (3) 3-6, 1-6
2e HD Bas de Vries (3) - Roel Wessels (3) / Martijn van der Zalm (3) - Bob Altelaar (2) 6-4, 7-6

15 april 2018 T.V. Badhoevedorp 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 3-3
1e HE Jan-Willem Feilzer (2) / Boris Oomes (2) 4-6, 4-6
2e HE Bas van Bentum (2) / Wouter Adriaansen (2) 3-6, 6-3, 3-6
3e HE Sten Leusink (3) / Frank Clausing (2) 3-6, 3-6
4e HE Martijn van der Zalm (3) / Tom van Ooij (2) 6-1, 7-5
1e HD Jan-Willem Feilzer (2) - Sten Leusink (3) / Wouter Adriaansen (2) - Tom van Ooij (2) 7-6, 6-4
2e HD Bas van Bentum (2) - Martijn van der Zalm (3) / Frank Clausing (2) - Emiel Gideonse (3) 6-3, 7-5
15 april 2018 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 5-1
1e HE Rick Tania (1) / Sander Erkamp (2) 3-6, 6-2, 6-4
2e HE DaniŽl Fennis (2) / Bas de Vries (2) 7-6, 7-6
3e HE Tjerry van Eekert (2) / Jeroen AlliŽt (2) 2-6, 0-6
4e HE Roelof Pijpers (3) / Roel Wessels (3) 7-6, 6-4
1e HD DaniŽl Fennis (2) - Rick Tania (2) / Jeroen AlliŽt (2) - Sander Erkamp (2) 6-1, 6-1
2e HD Nico Schlosser (3) - Tjerry van Eekert (2) / Bas de Vries (3) - Roel Wessels (3) 6-2, 3-6, [13-11]
15 april 2018 T.V. Voerendaal 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 5-1
1e HE Yannick Zenden (1) / Robert Willekes MacDonald (1) 5-7, 6-4, 6-1
2e HE Bart Sonnenschein (2) / Cedric Willems (2) 3-6, 4-6
3e HE Stan Bormans (2) / Romar Beke (3) 6-Opgave, 2-3, -0
4e HE Job Steegh (3) / Tribb de Jong (3) 6-3, 1-6, 6-2
1e HD Job Steegh (2) - Yannick Zenden (1) / Tribb de Jong (3) - Robert Willekes MacDonald (2) 3-6, 6-0, [10-8]
2e HD Ilie Zenden (3) - Ralph Ubachs (1) / Cedric Willems (3) - Romar Beke (3) -Walkover
15 april 2018 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 2-4
1e HE Peter van Wilgen (2) / Guus Oerlemans (2) 5-7, 3-6
2e HE Martijn Molenkamp (2) / Sander Jong (2) 5-7, 6-3, 6-0
3e HE Niels Zijlstra (3) / Joost de Wildt (2) 0-6, 2-6
4e HE Daniel Fouchier (3) / Gijs Akkermans (2) 3-6, 3-6
1e HD Yorick Simonis (2) - Peter van Wilgen (2) / Gijs Akkermans (2) - Sander Jong (2) 4-6, 6-3, [7-10]
2e HD Alex McCann (2) - Martijn Molenkamp (2) / Guus Oerlemans (2) - Joost de Wildt (2) 6-3, 6-4

8 april 2018 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 3-3
1e HE Bobbie de Goeijen (1) / Nathan de Veer (2) 6-3, 2-6, 2-6
2e HE Lodewijk Weststrate (2) / Bas van Bentum (2) 6-0, 6-0
3e HE Cedric Willems (2) / Jan-Willem Feilzer (2) 6-4, 7-5
4e HE Rens van der Vis (3) / Sten Leusink (3) 1-6, 4-6
1e HD Cedric Willems (3) - Bobbie de Goeijen (2) / Nathan de Veer (2) - Martijn van der Zalm (3) 2-6, 6-1, [10-6]
2e HD Lodewijk Weststrate (3) - Rens van der Vis (3) / Jan-Willem Feilzer (2) - Sten Leusink (3) 6-7, 5-7
8 april 2018 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 3-3
1e HE Guus Oerlemans (2) / Rick Tania (1) 7-5, 6-4
2e HE Joost de Wildt (2) / DaniŽl Fennis (2) 5-7, 2-6
3e HE Stan de Haan (2) / Roelof Pijpers (3) 6-3, 4-6, 4-6
4e HE Gijs Akkermans (2) / Remi Kegel (3) 6-4, 4-6, 6-2
1e HD Joost de Wildt (2) - Gijs Akkermans (2) / Rick Tania (2) - DaniŽl Fennis (2) 0-6, 1-6
2e HD Sander Jong (2) - Rik Muller (3) / Roelof Pijpers (3) - Nico Schlosser (3) 6-2, 6-2
8 april 2018 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / T.V. Voerendaal 1 2-4
1e HE Tom van Ooij (2) / Yannick Zenden (1) 6-7, 1-6
2e HE Boris Oomes (2) / Bart Sonnenschein (2) 7-6, 6-1
3e HE Frank Clausing (2) / Stan Bormans (2) 4-6, 3-6
4e HE Wouter Adriaansen (2) / Ilie Zenden (3) 6-3, 6-0
1e HD Wouter Adriaansen (2) - Tom van Ooij (2) / Stan Bormans (1) - Ralph Ubachs (1) 6-2, 3-6, [8-10]
2e HD Boris Oomes (2) - Emiel Gideonse (3) / Yannick Zenden (1) - Job Steegh (2) 3-6, 3-6
8 april 2018 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 2-4
1e HE Sander Erkamp (2) / Martijn Molenkamp (2) 3-6, 2-6
2e HE Bas de Vries (2) / Yorick Simonis (2) 7-5, 4-6, 6-7
3e HE Jeroen AlliŽt (2) / Peter van Wilgen (2) 6-3, 7-5
4e HE Roel Wessels (3) / Daniel Fouchier (3) 4-6, 2-6
1e HD Sander Erkamp (2) - Jeroen AlliŽt (2) / Yorick Simonis (2) - Alex McCann (2) 3-6, 6-0, [12-10]
2e HD Bas de Vries (3) - Roel Wessels (3) / Martijn Molenkamp (2) - Peter van Wilgen (2) 1-6, 6-1, [5-10]