Uitslagen landelijke competitie 2018 Heren Hoofdklasse Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Heren Hoofdklasse afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 7 30
Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 7 27
Oegstgeester L.T.C. 1 7 23
L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 7 22
E.L.T.V. (Eindhoven) 1 7 22
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 7 15
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 7 15
T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 7 14

Uitslagen

3 juni 2018 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 4-2
1e HE Fernon Wibier (2) / Marlon Brand (2) 6-1 Opgave
2e HE Jorg van der Vloed (2) / Joeri Ertner (2) 2-6, 6-7
3e HE Hendrik Jan Davids (2) / Luuk van der Kroft (3) 6-1, 6-1
4e HE Mike Jansen (3) / Martijn Herweijer (3) 7-5, 6-3
1e HD Fernon Wibier (2) - Stephen Noteboom (2) / Luuk van der Kroft (3) - Marlon Brand (3) 6-1, 6-2
2e HD Mike Jansen (2) - Jorg van der Vloed (2) / Martijn Herweijer (3) - Joeri Ertner (3) 2-6, 6-4, [4-10]
3 juni 2018 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Andoni Kapnisakis (2) / Jan Noorda (2) 6-1, 6-2
2e HE Serinho Wijdenbosch (2) / Maarten Kamermans (2) 6-2, 6-4
3e HE Giordy Baron (2) / Jasper Hunting (2) 6-7, 6-4, 4-6
4e HE Timo Luca (3) / Arno Jongsma (3) 0-6, 1-6
1e HD Timo Luca (2) - Serinho Wijdenbosch (2) / Andries Cupido (2) - Arno Jongsma (2) 4-6, 4-6
2e HD Giordy Baron (2) - Andoni Kapnisakis (2) / Maarten Kamermans (2) - Jasper Hunting (2) 6-3, 6-3
3 juni 2018 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 1-5
1e HE Steffan Kokkelink (2) / Mattheo Knoop (1) 2-6, 1-6
2e HE Robert Fox (2) / Roy Schoonveld (2) 6-4, 3-6, 3-6
3e HE Daan Robberse (3) / Floris Kilian (2) 6-7, 6-4, 6-3
4e HE Luke Ekker (3) / Erik Dallinga (3) 2-6, 3-6
1e HD Yvar Debets (2) - Daan Robberse (2) / Mattheo Knoop (1) - Floris Kilian (2) 3-6, 7-5, [6-10]
2e HD Tim America (2) - Robert Fox (2) / Erik Dallinga (2) - Roy Schoonveld (2) 2-6, 6-0, [7-10]
3 juni 2018 Oegstgeester L.T.C. 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Julian Vandenbussche (2) / Martijn Helmonds (2) 2-0 Opgave
2e HE Stijn de Mooy (2) / Bart van Monsjou (2) 3-6, 3-6
3e HE Michiel Greidanus (2) / Thomas Rohof (2) 2-6, 4-6
4e HE Roeland van Dijk (2) / Quirijn van Veen (2) 6-3, 3-6, 0-6
1e HD Julian Vandenbussche (2) - Roeland van Dijk (3) / Thomas Rohof (2) - Quirijn van Veen (2) Walkover
2e HD Michiel Greidanus (2) - Stijn de Mooy (4) / Bart van Monsjou (2) - Martijn Helmonds (3) Walkover

27 mei 2018 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Jorg van der Vloed (2) / Jasper Hunting (2) 0-6, 1-6
2e HE Fernon Wibier (2) / Robert van Boesschoten (2) 6-1, 6-2
3e HE Hendrik Jan Davids (2) / Jan Noorda (2) Walkover
4e HE Mike Jansen (3) / Andries Cupido (3) 6-3, 6-3
1e HD Stephen Noteboom (2) - Fernon Wibier (2) / Arno Jongsma (2) - Maarten Kamermans (2) 6-7, 7-6, [10-8]
2e HD Mike Jansen (2) - Sjeng Schalken (2) / Andries Cupido (2) - Jasper Hunting (2) 7-6, 6-4
27 mei 2018 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 4-2
1e HE Mattheo Knoop (1) / Bas Louwers (2) 6-1, 6-0
2e HE Floris Kilian (2) / Roeland van Dijk (2) 6-3, 4-6, 6-7
3e HE Roy Schoonveld (2) / Julian Vandenbussche (2) 6-1, 4-6, 3-6
4e HE Erik Dallinga (3) / Bas van Biezen (3) 7-6, 6-7, 6-2
1e HD Mattheo Knoop (1) - Floris Kilian (2) / Julian Vandenbussche (2) - Roeland van Dijk (3) 6-4, 6-2
2e HD Erik Dallinga (2) - Roy Schoonveld (2) / Bas Louwers (4) - Bas van Biezen (3) 6-2, 7-5
27 mei 2018 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 1-5
1e HE Steffan Kokkelink (2) / Bart van Monsjou (2) 2-6, 2-6
2e HE Robert Fox (2) / Martijn Helmonds (2) 5-7, 3-6
3e HE Yvar Debets (2) / Thomas Rohof (2) 7-6, 2-6, 1-6
4e HE Tim America (3) / Quirijn van Veen (2) 4-6, 2-6
1e HD Tim America (2) - Robert Fox (2) / Thomas Rohof (2) - Quirijn van Veen (2) 3-6, 6-3, [12-10]
2e HD Yvar Debets (2) - Raymon Janson (3) / Bart van Monsjou (2) - Martijn Helmonds (3) 1-6, 2-6
27 mei 2018 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 0-6
1e HE Marlon Brand (2) / Serinho Wijdenbosch (2) 0-6, 3-6
2e HE Luuk van der Kroft (3) / Filippo Messori (2) 4-6, 1-6
3e HE Joost Hordijk (3) / Andoni Kapnisakis (2) 1-6, 2-6
4e HE Martijn Herweijer (3) / Giordy Baron (2) 2-6, 2-6
1e HD Luuk van der Kroft (3) - Marlon Brand (3) / Filippo Messori (2) - Timo Luca (2) 1-6, 3-6
2e HD Tom Moonen (2) - Fabian Brand (4) / Serinho Wijdenbosch (2) - Andoni Kapnisakis (2) 4-6, 6-4, [10-12]

13 mei 2018 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 5-1
1e HE Julian Vandenbussche (2) / Leon Vloedgraven (2) 6-3, 3-6, 6-4
2e HE Michiel Greidanus (2) / Yvar Debets (2) 4-6, 2-6
3e HE Stijn de Mooy (2) / Robert Fox (2) 4-6, 7-5, 7-6
4e HE Roeland van Dijk (2) / Steffan Kokkelink (2) 6-3, 6-4
1e HD Roeland van Dijk (3) - Julian Vandenbussche (2) / Tim America (2) - Leon Vloedgraven (2) 3-6, 7-5, [10-6]
2e HD Stijn de Mooy (4) - Michiel Greidanus (2) / Yvar Debets (2) - Raymon Janson (3) 6-2, 6-2
13 mei 2018 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-2
1e HE Giordy Baron (2) / Jorg van der Vloed (2) 6-0, 6-1
2e HE Filippo Messori (2) / Hendrik Jan Davids (2) 6-1, 5-7, 6-3
3e HE Serinho Wijdenbosch (2) / Fernon Wibier (2) 6-1, 6-3
4e HE Timo Luca (3) / Mike Jansen (3) 1-6, 6-7
1e HD Timo Luca (2) - Filippo Messori (2) / Hendrik Jan Davids (2) - Jorg van der Vloed (2) 6-4, 7-6
2e HD Giordy Baron (2) - Serinho Wijdenbosch (2) / Stephen Noteboom (2) - Fernon Wibier (2) 4-6, 4-6
13 mei 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 2-4
1e HE Quirijn van Veen (2) / Mattheo Knoop (1) 3-6, 3-6
2e HE Martijn Helmonds (2) / Floris Kilian (2) 6-1, 6-2
3e HE Bart van Monsjou (2) / Roy Schoonveld (2) 7-6, 3-6, 5-7
4e HE Thomas Rohof (2) / Erik Dallinga (3) 7-5, 6-2
1e HD Thomas Rohof (2) - Quirijn van Veen (2) / Mattheo Knoop (1) - Floris Kilian (2) 1-6, 3-6
2e HD Martijn Helmonds (3) - Bart van Monsjou (2) / Roy Schoonveld (2) - Erik Dallinga (2) 5-7, 1-6
13 mei 2018 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 3-3
1e HE Maarten Kamermans (2) / Tom Moonen (2) 6-3, 2-6, 0-2 Opgave
2e HE Jasper Hunting (2) / Joeri Ertner (2) 6-0, 3-6, 6-4
3e HE Andries Cupido (3) / Jasper Baggerman (3) 6-3, 0-6, 2-6
4e HE Arno Jongsma (3) / Luuk van der Kroft (3) 6-3, 6-0
1e HD Andries Cupido (2) - Jasper Hunting (2) / Tom Moonen (2) - Jasper Baggerman (2) 2-6, 2-6
2e HD Arno Jongsma (2) - Robert van Boesschoten (2) / Joeri Ertner (3) - Martijn Herweijer (3) 6-1, 2-6, [10-3]

6 mei 2018 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Fernon Wibier (2) / Steffan Kokkelink (2) 6-1, 6-2
2e HE Hendrik Jan Davids (2) / Robert Fox (2) 6-1, 7-5
3e HE Jorg van der Vloed (2) / Yvar Debets (2) 1-6, 3-6
4e HE Mike Jansen (3) / Tim America (3) 6-3, 6-2
1e HD Jorg van der Vloed (2) - Mike Jansen (2) / Tim America (2) - Robert Fox (2) 5-7, 4-6
2e HD Stephen Noteboom (2) - Fernon Wibier (2) / Steffan Kokkelink (2) - Yvar Debets (2) 6-3, 6-0
6 mei 2018 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 4-2
1e HE Giordy Baron (2) / Willem van Biezen (2) 6-1, 6-2
2e HE Serinho Wijdenbosch (2) / Roeland van Dijk (2) 6-2, 6-2
3e HE Andoni Kapnisakis (2) / Michiel Greidanus (2) 6-3, 6-0
4e HE Timo Luca (3) / Julian Vandenbussche (2) 3-6, 0-6
1e HD Giordy Baron (2) - Timo Luca (2) / Willem van Biezen (2) - Roeland van Dijk (3) Walkover
2e HD Andoni Kapnisakis (2) - Serinho Wijdenbosch (2) / Stijn de Mooy (4) - Michiel Greidanus (2) 7-6, 7-5
6 mei 2018 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 3-3
1e HE Marlon Brand (2) / Mattheo Knoop (1) 3-6, 3-6
2e HE Tom Moonen (2) / Floris Kilian (2) 6-4, 1-6, 6-1
3e HE Martijn Herweijer (3) / Roy Schoonveld (2) 1-6, 4-6
4e HE Jasper Baggerman (3) / Erik Dallinga (3) 7-5, 6-2
1e HD Tom Moonen (2) - Jasper Baggerman (2) / Mattheo Knoop (1) - Floris Kilian (2) 4-6, 6-2, [10-3]
2e HD Marlon Brand (3) - Martijn Herweijer (3) / Roy Schoonveld (2) - Erik Dallinga (2) 2-6, 0-6
6 mei 2018 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Jasper Hunting (2) / Thomas Rohof (2) 2-6, 2-6
2e HE Maarten Kamermans (2) / Martijn Helmonds (2) 1-6, 6-3, 4-6
3e HE Robert van Boesschoten (2) / Matthijs Bolsius (2) 6-3, 7-5
4e HE Andries Cupido (3) / Bart van Monsjou (2) 1-6, 1-6
1e HD Arno Jongsma (2) - Robert van Boesschoten (2) / Thomas Rohof (2) - Quirijn van Veen (2) 4-6, 2-6
2e HD Jasper Hunting (2) - Andries Cupido (2) / Bart van Monsjou (2) - Matthijs Bolsius (3) 7-5, 6-0

22 april 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 4-2
1e HE Thomas Rohof (2) / Marlon Brand (2) 6-1, 6-1
2e HE Bart van Monsjou (2) / Joeri Ertner (2) 6-2, 6-2
3e HE Quirijn van Veen (2) / Martijn Herweijer (3) 2-6, 1-6
4e HE Martijn Helmonds (2) / Jasper Baggerman (3) 2-6, 6-1, 4-6
1e HD Thomas Rohof (2) - Quirijn van Veen (2) / Jasper Baggerman (2) - Luuk van der Kroft (3) 4-6, 6-0, [10-6]
2e HD Martijn Helmonds (3) - Bart van Monsjou (2) / Martijn Herweijer (3) - Joeri Ertner (3) 7-5, 7-6
22 april 2018 Oegstgeester L.T.C. 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-3
1e HE Roeland van Dijk (2) / Hendrik Jan Davids (2) 3-6, 1-6
2e HE Michiel Greidanus (2) / Jorg van der Vloed (2) 6-4, 6-7, 6-1
3e HE Willem van Biezen (2) / Wim Lemckert (3) 6-1, 4-6, 6-0
4e HE Stijn de Mooy (2) / Mike Jansen (3) 4-6, 1-6
1e HD Julian Vandenbussche (2) - Willem van Biezen (2) / Hendrik Jan Davids (2) - Stephen Noteboom (2) 5-7, 7-5, [8-10]
2e HD Stijn de Mooy (4) - Michiel Greidanus (2) / Mike Jansen (2) - Wim Lemckert (3) 6-4, 5-7, [10-6]
22 april 2018 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 5-1
1e HE Mattheo Knoop (1) / Robert van Boesschoten (2) 6-2, 6-4
2e HE Floris Kilian (2) / Jasper Hunting (2) 3-6, 1-3 Opgave
3e HE Roy Schoonveld (2) / Maarten Kamermans (2) 6-1, 6-2
4e HE Erik Dallinga (3) / Arno Jongsma (3) 7-5, 5-7, 6-1
1e HD Mattheo Knoop (1) - Floris Kilian (2) / Robert van Boesschoten (2) - Arno Jongsma (2) 5-7, 6-2, [10-4]
2e HD Erik Dallinga (2) - Roy Schoonveld (2) / Maarten Kamermans (2) - Jasper Hunting (2) 6-3, 5-7, [10-7]
22 april 2018 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 2-4
1e HE Steffan Kokkelink (2) / Giordy Baron (2) 4-6, 1-6
2e HE Yvar Debets (2) / Filippo Messori (2) 0-6, 4-6
3e HE Leon Vloedgraven (2) / Serinho Wijdenbosch (2) 7-6, 6-3
4e HE Tim America (3) / Andoni Kapnisakis (2) 3-6, 4-6
1e HD Tim America (2) - Leon Vloedgraven (2) / Giordy Baron (2) - Andoni Kapnisakis (2) 7-6, 6-2
2e HD Yvar Debets (2) - Raymon Janson (3) / Filippo Messori (2) - Serinho Wijdenbosch (2) 2-6, 5-7

15 april 2018 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-4
1e HE Joeri Ertner (2) / Julian Vandenbussche (2) 5-7, 1-6
2e HE Jasper Baggerman (3) / Roeland van Dijk (2) 6-0, 6-1
3e HE Luuk van der Kroft (3) / Michiel Greidanus (2) 3-6, 3-6
4e HE Martijn Herweijer (3) / Stijn de Mooy (2) 7-6, 1-6, 4-6
1e HD Marlon Brand (3) - Jasper Baggerman (2) / Julian Vandenbussche (2) - Willem van Biezen (2) 3-6, 2-6
2e HD Luuk van der Kroft (3) - Joeri Ertner (3) / Michiel Greidanus (2) - Roeland van Dijk (3) 6-3, 6-1
15 april 2018 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Bart Beks (2) / Bart van Monsjou (2) 2-6, 6-3, 4-6
2e HE Fernon Wibier (2) / Martijn Helmonds (2) 6-1, 3-6, 6-4
3e HE Jorg van der Vloed (2) / Thomas Rohof (2) 2-6, 3-6
4e HE Mike Jansen (3) / Quirijn van Veen (2) 7-5, 6-3
1e HD Bart Beks (2) - Stephen Noteboom (2) / Thomas Rohof (2) - Quirijn van Veen (2) 6-2, 6-4
2e HD Mike Jansen (2) - Fernon Wibier (2) / Bart van Monsjou (2) - Martijn Helmonds (3) 1-6, 5-7
15 april 2018 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 1-5
1e HE Filippo Messori (2) / Mattheo Knoop (1) 6-4, 6-7, 1-6
2e HE Giordy Baron (2) / Floris Kilian (2) 5-1 Opgave
3e HE Andoni Kapnisakis (2) / Roy Schoonveld (2) 3-6, 5-7
4e HE Timo Luca (3) / Erik Dallinga (3) 2-6, 4-6
1e HD Filippo Messori (2) - Timo Luca (2) / Mattheo Knoop (1) - Floris Kilian (2) 3-6, 6-3, [4-10]
2e HD Giordy Baron (2) - Andoni Kapnisakis (2) / Roy Schoonveld (2) - Erik Dallinga (2) 7-5, 5-7, [8-10]
15 april 2018 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Jasper Hunting (2) / Yvar Debets (2) 7-5, 6-1
2e HE Maarten Kamermans (2) / Robert Fox (2) 0-6, 6-1, 6-2
3e HE Jan Noorda (2) / Steffan Kokkelink (2) 6-7 Opgave
4e HE Arno Jongsma (3) / Tim America (3) 1-6, 2-6
1e HD Robert van Boesschoten (2) - Andries Cupido (2) / Tim America (2) - Robert Fox (2) 4-6, 4-6
2e HD Maarten Kamermans (2) - Arno Jongsma (2) / Raymon Janson (3) - Yvar Debets (2) 1-6, 6-2, [16-18]

8 april 2018 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 4-2
1e HE Robert Fox (2) / Joeri Ertner (2) 2-6, 6-7
2e HE Steffan Kokkelink (2) / Jasper Baggerman (3) 6-4, 7-6
3e HE Yvar Debets (2) / Luuk van der Kroft (3) 6-2, 6-1
4e HE Raymon Janson (3) / Martijn Herweijer (3) 6-3, 1-6, 5-7
1e HD Robert Fox (2) - Tim America (2) / Marlon Brand (3) - Jasper Baggerman (2) 7-5, 6-3
2e HD Steffan Kokkelink (2) - Yvar Debets (2) / Joeri Ertner (3) - Luuk van der Kroft (3) 6-2, 6-1
8 april 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 1-5
1e HE Bart van Monsjou (2) / Filippo Messori (2) 4-6, 6-1, 5-7
2e HE Martijn Helmonds (2) / Andoni Kapnisakis (2) 6-7, 5-7
3e HE Thomas Rohof (2) / Giordy Baron (2) 5-7, 6-2, 5-7
4e HE Quirijn van Veen (2) / Serinho Wijdenbosch (2) 6-7, 5-7
1e HD Thomas Rohof (2) - Quirijn van Veen (2) / Filippo Messori (2) - Serinho Wijdenbosch (2) 7-5, 6-3
2e HD Matthijs Bolsius (3) - Bart van Monsjou (2) / Giordy Baron (2) - Andoni Kapnisakis (2) 3-6, 2-6
8 april 2018 Oegstgeester L.T.C. 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Stijn de Mooy (2) / Jasper Hunting (2) 1-6, 4-6
2e HE Julian Vandenbussche (2) / Maarten Kamermans (2) 7-6, 6-4
3e HE Roeland van Dijk (2) / Jan Noorda (2) 6-4, 2-6, 4-6
4e HE Willem van Biezen (2) / Arno Jongsma (3) 6-2, 6-4
1e HD Julian Vandenbussche (2) - Willem van Biezen (2) / Jasper Hunting (2) - Andries Cupido (2) 6-4, 6-4
2e HD Stijn de Mooy (4) - Michiel Greidanus (2) / Jan Noorda (3) - Arno Jongsma (2) 6-2, 5-7, [10-5]
8 april 2018 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-2
1e HE Mattheo Knoop (1) / Bart Beks (2) 6-3, 6-2
2e HE Roy Schoonveld (2) / Fernon Wibier (2) 2-6, 6-3, 3-6
3e HE Floris Kilian (2) / Hendrik Jan Davids (2) 4-6, 4-6
4e HE Erik Dallinga (3) / Mike Jansen (3) 7-5, 7-5
1e HD Mattheo Knoop (1) - Floris Kilian (2) / Fernon Wibier (2) - Jorg van der Vloed (2) 6-2, 6-3
2e HD Roy Schoonveld (2) - Erik Dallinga (2) / Bart Beks (2) - Hendrik Jan Davids (2) 7-6, 6-2