Uitslagen landelijke competitie 2018 Heren Eredivisie Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Heren Eredivisie afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 7 30
T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 7 27
T.O.P. Papendrecht 1 7 27
T.V. DUNO (Doorwerth) 1 7 26
HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 7 20
L.T.C. Spijkenisse 1 7 16
A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 7 11
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 7 11

Uitslagen

3 juni 2018 T.V. DUNO (Doorwerth) 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Botic van de Zandschulp (1) / Michel Koning (2) 6-3, 6-1
2e HE Tim van Terheijden (1) / Xander Spong (2) 6-3, 6-1
3e HE Jesse Timmermans (1) / Philippe Niewerth (2) 6-1, 6-3
4e HE Sidané Pontjodikromo (1) / Roel Oostdam (3) 6-3, 3-6, 6-1
1e HD Sidané Pontjodikromo (1) - Tim van Terheijden (1) / Xander Spong (2) - Bart van Kampen (2) 0-1 Opgave
2e HD Kevin Schimmel (2) - Botic van de Zandschulp (1) / Michel Koning (2) - Philippe Niewerth (2) 6-3, 4-5 Opgave
3 juni 2018 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 2-4
1e HE Sander Hommel (2) / Stefan Wauters (1) 2-6, 0-3
2e HE Ingmar Zwagerman (2) / Vincent van den Honert (1) 6-7, 2-6
3e HE Dennis van Scheppingen (2) / Stijn de Gier (2) 6-3, 6-2
4e HE Stefan Bergman (2) / Pedro Mol (2) 6-3, 4-6, 3-6
1e HD Ingmar Zwagerman (2) - Stefan Bergman (2) / Stefan Wauters (1) - Aloys van Baal (1) Walkover
2e HD Dennis van Scheppingen (2) - Sander Hommel (3) / Sander Gillé (1) - Pedro Mol (2) Walkover
3 juni 2018 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / T.O.P. Papendrecht 1 3-3
1e HE Guy den Heijer (1) / Lennert van der Linden (1) 6-2, 4-6, 6-3
2e HE Bart van den Berg (1) / Colin van Beem (1) 4-6, 6-7
3e HE Jeroen Camfferman (2) / Wesley Visser (2) 6-3, 6-2
4e HE Yoran Verschoor (2) / Glenn Smits (2) 2-6, 4-6
1e HD Guy den Heijer (1) - Bart van den Berg (2) / Glenn Smits (1) - Colin van Beem (1) 5-7, 6-7
2e HD Jeroen Camfferman (2) - Stephan Fransen (1) / Lennert van der Linden (1) - Nigel Visser (2) 7-6, 6-0
3 juni 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 4-2
1e HE David de Goede (2) / Thorsten Sollie (1) 1-6, 7-5, 6-1
2e HE Jeroen van den Hoek (2) / Matthew Pierot (2) 6-2, 6-3
3e HE Steven Korteling (2) / Jannick Lupescu (2) 3-6, 1-6
4e HE Dille Rikkert (2) / Patrick Speelman (2) 2-6, 4-6
1e HD David de Goede (2) - Jeroen van den Hoek (2) / Thorsten Sollie (1) - Stefan Weeda (2) 6-4, 6-4
2e HD Dille Rikkert (2) - Wouter Verhoef (2) / Boy Vergeer (1) - Ivo Noorlander (2) 7-5, 6-4

27 mei 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Jeroen van den Hoek (2) / Michel Koning (2) 6-3, 6-7, 6-4
2e HE Wouter Verhoef (2) / Bart van Kampen (2) 6-3, 6-3
3e HE Steven Korteling (2) / Philippe Niewerth (2) 3-6, 3-6
4e HE David de Goede (2) / Martijn van Haasteren (2) 6-2, 6-2
1e HD Jeroen van den Hoek (2) - David de Goede (2) / Michel Koning (2) - Bart van Kampen (2) 6-3 Opgave
2e HD Wouter Verhoef (2) - Dille Rikkert (2) / Philippe Niewerth (2) - Martijn van Haasteren (2) 3-6, 6-7
27 mei 2018 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 3-3
1e HE Aloys van Baal (1) / Stephan Fransen (1) 2-6, 1-6
2e HE Stefan Wauters (1) / Bart van den Berg (1) 6-2, 6-4
3e HE Thiemo de Bakker (1) / Yoran Verschoor (2) 7-6, 6-2
4e HE Vincent van den Honert (1) / Jeroen Camfferman (2) 3-6, 7-5, 2-6
1e HD Joran Vliegen (1) - Stefan Wauters (1) / Guy den Heijer (1) - Yoran Verschoor (2) 6-2, 6-4
2e HD Stijn de Gier (2) - Pedro Mol (2) / Bart van den Berg (2) - Jeroen Camfferman (2) 3-6, 4-6
27 mei 2018 L.T.C. Spijkenisse 1 / T.V. DUNO (Doorwerth) 1 1-5
1e HE Thorsten Sollie (1) / Botic van de Zandschulp (1) 0-6, 4-6
2e HE Jannick Lupescu (2) / Sidané Pontjodikromo (1) 6-7, 5-7
3e HE Boy Vergeer (2) / Tim van Terheijden (1) 6-7, 0-6
4e HE Matthew Pierot (2) / Johann Willems (2) 6-3, 6-1
1e HD Boy Vergeer (1) - Patrick Speelman (2) / Tim van Terheijden (1) - Jesse Timmermans (1) 1-6, 2-6
2e HD Thorsten Sollie (1) - Stefan Weeda (2) / Botic van de Zandschulp (1) - Johann Willems (2) 6-7, 1-6
27 mei 2018 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 / T.O.P. Papendrecht 1 2-4
1e HE Stefan Bergman (2) / Colin van Beem (1) 1-6, 2-6
2e HE Ingmar Zwagerman (2) / Justin Eleveld (1) 0-6, 1-6
3e HE Deney Wassermann (2) / Lennert van der Linden (1) 6-4, 1-6, 6-3
4e HE Dennis van Scheppingen (2) / Glenn Smits (2) 6-4, 4-6, 6-2
1e HD Stefan Bergman (2) - Deney Wassermann (3) / Colin van Beem (1) - Glenn Smits (1) 5-7, 6-7
2e HD Dennis van Scheppingen (2) - Sander Hommel (3) / Justin Eleveld (1) - Lennert van der Linden (1) 6-7, 6-2, [5-10]

13 mei 2018 T.V. DUNO (Doorwerth) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 5-1
1e HE Tim van Terheijden (1) / Wouter Verhoef (2) 6-2, 6-3
2e HE Sidané Pontjodikromo (1) / Dille Rikkert (2) 6-2, 6-0
3e HE Jesse Timmermans (1) / Steven Korteling (2) 6-2, 6-3
4e HE Tom Schönenberg (1) / David de Goede (2) 5-7, 6-7
1e HD Tom Schönenberg (1) - Jesse Timmermans (1) / David de Goede (2) - Wouter Verhoef (2) 5-7, 6-4, [10-8]
2e HD Kevin Schimmel (2) - Tim van Terheijden (1) / Steven Korteling (2) - Dille Rikkert (2) 6-3, 1-6, [10-5]
13 mei 2018 T.O.P. Papendrecht 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 2-4
1e HE Lennert van der Linden (1) / Stefan Wauters (1) 6-4, 3-6, 3-6
2e HE Nigel Visser (2) / Aloys van Baal (1) 4-6, 1-6
3e HE Glenn Smits (2) / Vincent van den Honert (1) 6-7, 1-6
4e HE Wesley Visser (2) / Pedro Mol (2) 6-3, 6-4
1e HD Lennert van der Linden (1) - Glenn Smits (1) / Stefan Wauters (1) - Thiemo de Bakker (1) 2-6, 1-6
2e HD Nigel Visser (2) - Wesley Visser (2) / Vincent van den Honert (2) - Stijn de Gier (2) 6-3, 4-6, [10-4]
13 mei 2018 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 2-4
1e HE Michel Koning (2) / Thorsten Sollie (1) 6-4, 5-7, 3-6
2e HE Martijn van Haasteren (2) / Boy Vergeer (2) 6-3, 3-6, 6-4
3e HE Xander Spong (2) / Patrick Speelman (2) 6-3, 6-2
4e HE Philippe Niewerth (2) / Jannick Lupescu (2) 3-6, 3-6
1e HD Michel Koning (2) - Xander Spong (2) / Thorsten Sollie (1) - Stefan Weeda (2) 6-7, 1-6
2e HD Bart van Kampen (2) - Martijn van Haasteren (2) / Jannick Lupescu (2) - Boy Vergeer (1) 3-6, 2-6
13 mei 2018 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 4-2
1e HE Guy den Heijer (1) / David Pel (1) 3-6, 7-5, 6-3
2e HE Stephan Fransen (1) / Ingmar Zwagerman (2) 6-2, 6-0
3e HE Bart van den Berg (1) / Dennis van Scheppingen (2) 2-6, 3-6
4e HE Yoran Verschoor (2) / Deney Wassermann (2) 4-6, 6-7
1e HD Guy den Heijer (1) - Yoran Verschoor (2) / Dennis van Scheppingen (2) - Stefan Bergman (2) 1-6, 6-3, [10-6]
2e HD Jeroen Camfferman (2) - Stephan Fransen (1) / Sander Hommel (3) - David Pel (1) 6-3, 6-3

6 mei 2018 T.V. DUNO (Doorwerth) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 1-5
1e HE Jesse Timmermans (1) / Guy den Heijer (1) 6-4, 2-6, 4-6
2e HE Sidané Pontjodikromo (1) / Bart van den Berg (1) 2-6, 4-6
3e HE Tom Schönenberg (1) / Stephan Fransen (1) 2-6, 2-6
4e HE Tim van Terheijden (1) / Jeroen Camfferman (2) 6-3, 6-2
1e HD Tim van Terheijden (1) - Jesse Timmermans (1) / Yoran Verschoor (2) - Guy den Heijer (1) 6-3, 4-6, [10-12]
2e HD Kevin Schimmel (2) - Tom Schönenberg (1) / Jeroen Camfferman (2) - Stephan Fransen (1) 4-6, 1-6
6 mei 2018 L.T.C. Spijkenisse 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 3-3
1e HE Matthew Pierot (2) / Vincent van den Honert (1) 6-4, 5-7, 2-6
2e HE Jannick Lupescu (2) / Sander Gillé (1) 2-6, 4-6
3e HE Patrick Speelman (2) / Stefan Wauters (1) 6-4, 5-7, 1-6
4e HE Boy Vergeer (2) / Pedro Mol (2) 6-1, 5-7, 6-3
1e HD Thorsten Sollie (1) - Stefan Weeda (2) / Sander Gillé (1) - Joran Vliegen (1) 7-6, 4-6, [10-4]
2e HD Jannick Lupescu (2) - Boy Vergeer (1) / Stefan Wauters (1) - Stijn de Gier (2) 3-6, 6-3, [10-8]
6 mei 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 1-5
1e HE Steven Korteling (2) / David Pel (1) 0-6, 4-6
2e HE Wouter Verhoef (2) / Dennis van Scheppingen (2) 4-6, 2-6
3e HE Jeroen van den Hoek (2) / Stefan Bergman (2) 7-6, 6-3
4e HE David de Goede (2) / Deney Wassermann (2) 6-4, 6-7, 1-6
1e HD Steven Korteling (2) - Jeroen van den Hoek (2) / Dennis van Scheppingen (2) - Ingmar Zwagerman (2) 4-6, 1-6
2e HD David de Goede (2) - Dille Rikkert (2) / David Pel (1) - Sander Hommel (3) 2-6, 5-7
6 mei 2018 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 / T.O.P. Papendrecht 1 1-5
1e HE Xander Spong (2) / Colin van Beem (1) 1-6, 0-6
2e HE Philippe Niewerth (2) / Lennert van der Linden (1) 0-6, 2-6
3e HE Michel Koning (2) / Nigel Visser (2) 7-5, 6-1
4e HE Roel Oostdam (3) / Wesley Visser (2) 6-2, 2-6, 6-7
1e HD Michel Koning (2) - Xander Spong (2) / Colin van Beem (1) - Lennert van der Linden (1) 1-6, 7-6, [5-10]
2e HD Philippe Niewerth (2) - Bart van Kampen (2) / Nigel Visser (2) - Wesley Visser (2) 1-6, 4-6

22 april 2018 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Stefan Wauters (1) / Philippe Niewerth (2) 6-0, 6-3
2e HE Thiemo de Bakker (1) / Xander Spong (2) 6-2, 6-1
3e HE Pedro Mol (2) / Martijn van Haasteren (2) 6-1, 3-6, 6-7
4e HE Remko de Rijke (2) / Michel Koning (2) 7-6, 3-6, 4-6
1e HD Thiemo de Bakker (1) - Aloys van Baal (1) / Michel Koning (2) - Martijn van Haasteren (2) 6-4, 6-2
2e HD Stijn de Gier (2) - Stefan Wauters (1) / Bart van Kampen (2) - Roel Oostdam (3) 6-3, 6-3
22 april 2018 T.O.P. Papendrecht 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 5-1
1e HE Lennert van der Linden (1) / Thorsten Sollie (1) 6-2, 6-3
2e HE Colin van Beem (1) / Boy Vergeer (2) 6-4, 6-7, 6-3
3e HE Justin Eleveld (1) / Patrick Speelman (2) 6-2, 6-2
4e HE Glenn Smits (2) / Jannick Lupescu (2) 6-7, 3-6
1e HD Glenn Smits (1) - Colin van Beem (1) / Thorsten Sollie (1) - Patrick Speelman (2) 6-2, 6-2
2e HD Lennert van der Linden (1) - Justin Eleveld (1) / Boy Vergeer (1) - Ivo Noorlander (2) 6-1, 6-3
22 april 2018 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 / T.V. DUNO (Doorwerth) 1 1-5
1e HE David Pel (1) / Tim van Terheijden (1) 6-7, 1-6
2e HE Deney Wassermann (2) / Jesse Timmermans (1) 6-0, 6-3
3e HE Dennis van Scheppingen (2) / Botic van de Zandschulp (1) 3-6, 2-6
4e HE Stefan Bergman (2) / Sidané Pontjodikromo (1) 6-0, 2-6, 1-6
1e HD David Pel (1) - Dennis van Scheppingen (2) / Jesse Timmermans (1) - Tim van Terheijden (1) 6-7, 7-6, [7-10]
2e HD Stefan Bergman (2) - Ingmar Zwagerman (2) / Botic van de Zandschulp (1) - Kevin Schimmel (2) 3-6, 3-6
22 april 2018 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 6-0
1e HE Guy den Heijer (1) / Steven Korteling (2) 7-6, 6-2
2e HE Stephan Fransen (1) / Wouter Verhoef (2) 6-1, 6-3
3e HE Yoran Verschoor (2) / Jeroen van den Hoek (2) 6-4, 6-3
4e HE Jeroen Camfferman (2) / David de Goede (2) 6-2, 6-2
1e HD Guy den Heijer (1) - Yoran Verschoor (2) / Steven Korteling (2) - Dille Rikkert (2) 6-4, 6-2
2e HD Jeroen Camfferman (2) - Stephan Fransen (1) / David de Goede (2) - Jeroen van den Hoek (2) 6-0, 6-0

15 april 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.O.P. Papendrecht 1 0-6
1e HE Steven Korteling (2) / Lennert van der Linden (1) 3-6, 2-6
2e HE Jeroen van den Hoek (2) / Justin Eleveld (1) 4-6, 3-6
3e HE David de Goede (2) / Glenn Smits (2) 2-6, 2-6
4e HE Wouter Verhoef (2) / Nigel Visser (2) 6-7, 5-7
1e HD Dille Rikkert (2) - David de Goede (2) / Glenn Smits (1) - Lennert van der Linden (1) 1-6, 2-6
2e HD Jeroen van den Hoek (2) - Steven Korteling (2) / Justin Eleveld (1) - Wesley Visser (2) 0-6, 2-6
15 april 2018 T.V. DUNO (Doorwerth) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 2-4
1e HE Botic van de Zandschulp (1) / Thiemo de Bakker (1) 0-6, 3-6
2e HE Jesse Timmermans (1) / Sander Gillé (1) 4-6, 6-7
3e HE Tim van Terheijden (1) / Stefan Wauters (1) 2-6, 1-6
4e HE Johann Willems (2) / Remko de Rijke (2) 6-4, 6-2
1e HD Jesse Timmermans (1) - Tim van Terheijden (1) / Sander Gillé (1) - Joran Vliegen (1) 6-3, 5-7, [11-13]
2e HD Kevin Schimmel (2) - Botic van de Zandschulp (1) / Stefan Wauters (1) - Remko de Rijke (2) 4-6, 7-5, [10-8]
15 april 2018 L.T.C. Spijkenisse 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 2-4
1e HE Jannick Lupescu (2) / Guy den Heijer (1) 4-6, 3-6
2e HE Matthew Pierot (2) / Stephan Fransen (1) 1-6, 0-6
3e HE Boy Vergeer (2) / Jeroen Camfferman (2) 6-4, 0-6, 7-6
4e HE Patrick Speelman (2) / Yoran Verschoor (2) 3-6, 4-6
1e HD Boy Vergeer (1) - Ivo Noorlander (2) / Stephan Fransen (1) - Jeroen Camfferman (2) 6-4, 3-6, [6-10]
2e HD Thorsten Sollie (1) - Stefan Weeda (2) / Guy den Heijer (1) - Yoran Verschoor (2) 6-4, 6-4
15 april 2018 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 1-5
1e HE Martijn van Haasteren (2) / David Pel (1) 7-6, 3-6, 4-6
2e HE Xander Spong (2) / Stefan Bergman (2) 6-3, 4-6, 6-1
3e HE Michel Koning (2) / Dennis van Scheppingen (2) 3-6, 2-6
4e HE Philippe Niewerth (2) / Deney Wassermann (2) 1-6, 3-6
1e HD Martijn van Haasteren (2) - Michel Koning (2) / Sander Hommel (3) - David Pel (1) 4-6, 6-3, [5-10]
2e HD Philippe Niewerth (2) - Bart van Kampen (2) / Stefan Bergman (2) - Dennis van Scheppingen (2) 5-7, 3-6

8 april 2018 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 5-1
1e HE Stephan Fransen (1) / Martijn van Haasteren (2) 6-0, 6-1
2e HE Guy den Heijer (1) / Philippe Niewerth (2) 6-4, 6-4
3e HE Yoran Verschoor (2) / Xander Spong (2) 2-6, 5-7
4e HE Jeroen Camfferman (2) / Roel Oostdam (3) 6-1, 6-0
1e HD Stephan Fransen (1) - Ronald Tijveleijn / Philippe Niewerth (2) - Bart van Kampen (2) 6-1, 7-6
2e HD Guy den Heijer (1) - Yoran Verschoor (2) / Martijn van Haasteren (2) - Xander Spong (2) 6-4, 6-4
8 april 2018 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 5-1
1e HE Thiemo de Bakker (1) / Jeroen van den Hoek (2) 6-2, 6-0
2e HE Stefan Wauters (1) / David de Goede (2) 6-1, 6-2
3e HE Remko de Rijke (2) / Steven Korteling (2) 6-1, 6-1
4e HE Stijn de Gier (2) / Wouter Verhoef (2) 2-6, 6-7
1e HD Stefan Wauters (1) - Remko de Rijke (2) / Wouter Verhoef (2) - Dille Rikkert (2) 6-0, 6-1
2e HD Thiemo de Bakker (1) - Pedro Mol (2) / Steven Korteling (2) - David de Goede (2) 6-4, 6-2
8 april 2018 T.O.P. Papendrecht 1 / T.V. DUNO (Doorwerth) 1 2-4
1e HE Justin Eleveld (1) / Botic van de Zandschulp (1) 3-6, 6-7
2e HE Lennert van der Linden (1) / Sidané Pontjodikromo (1) 6-4, 6-4
3e HE Wesley Visser (2) / Tim van Terheijden (1) 1-6, 5-7
4e HE Glenn Smits (2) / Johann Willems (2) 2-6, 7-6, 6-4
1e HD Glenn Smits (1) - Lennert van der Linden (1) / Tim van Terheijden (1) - Jesse Timmermans (1) 6-2, 4-6, [8-10]
2e HD Justin Eleveld (1) - Wesley Visser (2) / Kevin Schimmel (2) - Botic van de Zandschulp (1) 6-2, 3-6, [6-10]
8 april 2018 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 3-3
1e HE David Pel (1) / Thorsten Sollie (1) 3-6, 7-6, 1-1 Opgave
2e HE Deney Wassermann (2) / Jannick Lupescu (2) 5-7, 3-6
3e HE Dennis van Scheppingen (2) / Boy Vergeer (2) 6-3, 3-6, 4-6
4e HE Stefan Bergman (2) / Matthew Pierot (2) 4-6, 2-6
1e HD David Pel (1) - Sander Hommel (3) / Boy Vergeer (1) - Ivo Noorlander (2) 6-7, 6-4, [10-4]
2e HD Dennis van Scheppingen (2) - Deney Wassermann (3) / Jannick Lupescu (2) - Patrick Speelman (2) 6-4, 6-4