Uitslagen landelijke competitie 2018 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 8
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Gemengd 2e klasse afdelingnr 8

Stand

GespeeldPunten
L.T.C. Soestdijk 1 7 38
L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 7 31
T.V. Beekhuizen (Velp) 2 7 29
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 7 29
L.T.C. Barneveld 1 7 28
H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 7 27
T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 7 25
Z.T.C. Shot (Zeist) 1 7 17

Uitslagen

3 juni 2018 L.T.C. Soestdijk 1 / L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 4-4
1e HE Freddy Forger (3) / Jeffrey Bosch (3) 6-1, 6-2
2e HE Michiel Wolters (3) / Roy van de Ven (4) 6-0, 6-4
1e DE Danielle Lescrauwaet (3) / Esther Vermeulen (2) 0-6, 3-6
2e DE Nathalie Kiel (3) / Diane Schäfer (3) 6-2, 4-6, 6-7
 HD Freddy Forger (3) - Paul Sevinga (2) / Quirijn Bolink (3) - Brent van Dorssen (2) 4-6, 6-1, [7-10]
 DD Elleke Brölman (2) - Nathalie Kiel (3) / Diane Schäfer (2) - Esther Vermeulen (2) 4-6, 7-5, [10-3]
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover
3 juni 2018 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 3-5
1e HE Ruben Fernhout (3) / Ricky de Bruijn (2) 3-6, 3-6
2e HE Jorden Kassing (3) / Jasper van Kleef (3) 2-6, 0-6
1e DE Melody Taal (3) / Lienka Ammar (3) 6-1, 6-0
2e DE Yanniek Voogel (5) / Evi Buijsen (4) 5-7, 0-6
 HD Jorn Herber (2) - Jorden Kassing (3) / Ricky de Bruijn (2) - Jasper van Kleef (3) 2-6, 4-6
 DD Melody Taal (2) - Yanniek Voogel (5) / Evi Buijsen (3) - Nika Beukers (3) 4-6, 6-0, [10-5]
1e GD Jorn Herber (2) - Melody Taal (2) / Nika Beukers (3) - Jasper van Kleef (3) 6-3, 6-4
2e GD Jorden Kassing (3) - Yanniek Voogel (5) / Ricky de Bruijn (2) - Lienka Ammar (4) 3-6, 6-2, [3-10]
3 juni 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 0-8
1e HE Hugo Kampschreur (3) / Mikey Cairo (2) 1-6, 3-6
2e HE Koen Slijkhuis (3) / Rolf Alblas (2) 0-6, 0-6
1e DE Marleen Jansen (3) / Stephanie Oostveen (2) 4-6, 2-6
2e DE / Walkover
 HD Hugo Kampschreur (4) - Koen Slijkhuis (2) / Mikey Cairo (3) - Rolf Alblas (3) 0-6, 6-3, [5-10]
 DD Marleen Jansen (3) - Celina Bekker-Klappers (3) / Stephanie Oostveen (2) - Nina Morks (3) 2-6, 1-6
1e GD Celina Bekker-Klappers (3) - Koen Slijkhuis (2) / Stephanie Oostveen (2) - Rolf Alblas (3) 1-6, 2-6
2e GD Marleen Jansen (3) - Hugo Kampschreur (4) / Julia Tuhusula (4) - Mikey Cairo (3) 4-6, 2-6
3 juni 2018 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 / L.T.C. Barneveld 1 2-6
1e HE Sjoerd Janssen (3) / Holger Zühlsdorff-Pavlovic (2) 1-6, 4-6
2e HE Bob Coenen (3) / Gertjan van Hacht (3) 2-6, 6-3, 4-6
1e DE Margo Kok (2) / Esmée van der Helm (2) 1-6, 6-7
2e DE Nirielle de Bakker (3) / Michelle Rubbrecht (2) 6-1, 6-2
 HD Sjoerd Janssen (3) - Bob Coenen (3) / Holger Zühlsdorff-Pavlovic (3) - Gertjan van Hacht (3) 2-6, 6-4, [8-10]
 DD Nirielle de Bakker (3) - Margo Kok (3) / Esmée van der Helm (3) - Michelle Rubbrecht (3) 2-6, 1-6
1e GD Nirielle de Bakker (3) - Bob Coenen (3) / Holger Zühlsdorff-Pavlovic (3) - Michelle Rubbrecht (3) Walkover
2e GD Laurine Palmen (3) - Sjoerd Janssen (3) / Gertjan van Hacht (3) - Esmée van der Helm (3) Walkover

27 mei 2018 L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 5-3
1e HE Jeffrey Bosch (3) / Ruben Fernhout (3) 2-6, 2-6
2e HE Brent van Dorssen (3) / Jorn Herber (3) 6-7, 0-4
1e DE Esther Vermeulen (2) / Melody Taal (3) 6-2, 6-3
2e DE Diane Schäfer (3) / Yanniek Voogel (5) 6-2, 6-4
 HD Roy van de Ven (2) - Jeffrey Bosch (3) / Ruben Fernhout (4) - Jorden Kassing (3) 1-6, 6-2, [10-1]
 DD Esther Vermeulen (2) - Evelien Strijker (2) / Melody Taal (2) - Yanniek Voogel (5) 6-4, 6-4
1e GD Roy van de Ven (2) - Diane Schäfer (2) / Jorn Herber (2) - Melody Taal (2) 3-6, 3-6
2e GD Jeffrey Bosch (3) - Evelien Strijker (2) / Jorden Kassing (3) - Yanniek Voogel (5) Walkover
27 mei 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / L.T.C. Barneveld 1 4-4
1e HE Mikey Cairo (2) / Holger Zühlsdorff-Pavlovic (2) 3-6, 5-7
2e HE Rolf Alblas (2) / Wout Doumen (3) 6-2, 6-0
1e DE Stephanie Oostveen (2) / Esmée van der Helm (2) 3-6, 2-6
2e DE Nina Morks (3) / Nicole van Ginkel (4) 6-1, 6-4
 HD Mikey Cairo (3) - Rolf Alblas (3) / Gertjan van Hacht (3) - Holger Zühlsdorff-Pavlovic (3) 4-6, 7-5, [10-4]
 DD Tamara Reedijk-Mol (2) - Julia Tuhusula (4) / Esmée van der Helm (3) - Steffi Kröger (3) 3-6, 4-6
1e GD Stephanie Oostveen (2) - Rolf Alblas (3) / Esmée van der Helm (3) - Gertjan van Hacht (3) 6-3, 6-2
2e GD Tamara Reedijk-Mol (2) - Mikey Cairo (3) / Steffi Kröger (3) - Holger Zühlsdorff-Pavlovic (3) 5-7, 6-7
27 mei 2018 L.T.C. Soestdijk 1 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 7-1
1e HE Freddy Forger (3) / Jasper van Kleef (3) 6-3, 3-6, 2-6
2e HE Michiel Wolters (3) / Tom Booy (5) 6-0, 7-6
1e DE Nathalie Kiel (3) / Jade Kluijtmans (3) 1-0 Opgave
2e DE Danielle Lescrauwaet (3) / Lienka Ammar (3) 6-2, 4-6, 6-1
 HD Freddy Forger (3) - Paul Sevinga (2) / Jasper van Kleef (3) - Tom Booy (5) 6-4, 6-0
 DD Elleke Brölman (2) - Nathalie Kiel (3) / Lienka Ammar (4) - Nika Beukers (3) 6-0, 6-1
1e GD Michiel Wolters (2) - Elleke Brölman (2) / Jasper van Kleef (3) - Lienka Ammar (4) 7-5, 6-0
2e GD Paul Sevinga (2) - Nathalie Kiel (3) / Tom Booy (5) - Nika Beukers (3) Walkover
27 mei 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 5-3
1e HE Michel Meijer (2) / Cedric Stanke (3) 6-1, 6-0
2e HE Hugo Kampschreur (3) / Paul Jansen (9) 5-7, 5-7
1e DE Annelie de Vries (2) / Margo Kok (2) 6-2, 6-2
2e DE Margot de Haan (3) / Nirielle de Bakker (3) 2-6, 0-1 Opgave
 HD Michel Meijer (2) - Koen Slijkhuis (2) / Cedric Stanke (3) - Paul Jansen (9) 6-1, 6-2
 DD Annelie de Vries (2) - Margot de Haan (4) / Margo Kok (3) - Laurine Palmen (3) 6-0, 6-4
1e GD Margot de Haan (4) - Koen Slijkhuis (2) / Nirielle de Bakker (3) - Cedric Stanke (3) 7-5, 4-6, [7-10]
2e GD Annelie de Vries (2) - Hugo Kampschreur (4) / Laurine Palmen (3) - Paul Jansen (9) 7-5, 6-4

21 mei 2018 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 4-4
1e HE Wouter Kropman (3) / Mikey Cairo (2) 6-2, 3-6, 6-2
2e HE Bob Coenen (3) / Rolf Alblas (2) 6-7, 1-6
1e DE Margo Kok (2) / Stephanie Oostveen (2) 5-7, 7-6, 6-7
2e DE Nirielle de Bakker (3) / Nina Morks (3) 6-0, 6-4
 HD Bob Coenen (3) - Cedric Stanke (3) / Rolf Alblas (3) - Mikey Cairo (3) 2-6, 3-6
 DD Nirielle de Bakker (3) - Laurine Palmen (3) / Stephanie Oostveen (2) - Julia Tuhusula (4) 6-1, 6-4
1e GD Nirielle de Bakker (3) - Cedric Stanke (3) / Rolf Alblas (3) - Stephanie Oostveen (2) 6-4, 2-6, [6-10]
2e GD Wouter Kropman (3) - Laurine Palmen (3) / Julia Tuhusula (4) - Mikey Cairo (3) 4-6, 6-2, [10-6]
21 mei 2018 L.T.C. Barneveld 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 1-7
1e HE Gertjan van Hacht (3) / Michel Meijer (2) 0-6, 1-6
2e HE Wout Doumen (3) / Hugo Kampschreur (3) 6-7, 6-3, 6-3
1e DE Esmée van der Helm (2) / Annelie de Vries (2) 2-6, 4-6
2e DE Nicole van Ginkel (4) / Marleen Jansen (3) 2-6, 2-6
 HD Wout Doumen (3) - Rens Kok (3) / Koen Slijkhuis (2) - Michel Meijer (2) 4-6, 3-6
 DD Esmée van der Helm (3) - Steffi Kröger (3) / Marleen Jansen (3) - Annelie de Vries (2) 6-1, 0-6, [8-10]
1e GD Wout Doumen (3) - Esmée van der Helm (3) / Michel Meijer (2) - Margot de Haan (4) 2-6, 3-6
2e GD Nicole van Ginkel (3) - Ruben de Kleijn (3) / Annelie de Vries (2) - Hugo Kampschreur (4) 7-5, 6-7, [3-10]
21 mei 2018 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 / L.T.C. Soestdijk 1 4-4
1e HE Cedric Stanke (3) / Freddy Forger (3) 6-4, 6-2
2e HE Paul Jansen (9) / Michiel Wolters (3) 1-6, 2-6
1e DE Margo Kok (2) / Elleke Brölman (2) 2-6, 4-6
2e DE Nirielle de Bakker (3) / Danielle Lescrauwaet (3) 6-0, 6-0
 HD Bob Coenen (3) - Cedric Stanke (3) / Freddy Forger (3) - Michiel Wolters (2) 6-4, 6-3
 DD Nirielle de Bakker (3) - Laurine Palmen (3) / Elleke Brölman (2) - Nathalie Kiel (3) 4-6, 7-5, [11-9]
1e GD Margo Kok (3) - Wouter Kropman (3) / Elleke Brölman (2) - Michiel Wolters (2) 2-6, 3-6
2e GD Bob Coenen (3) - Nirielle de Bakker (3) / Nathalie Kiel (3) - Paul Sevinga (2) 4-6, 6-3, [7-10]

13 mei 2018 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / L.T.C. Soestdijk 1 1-7
1e HE Jorn Herber (3) / Freddy Forger (3) 7-6, 3-6, 3-6
2e HE Jorden Kassing (3) / Paul Sevinga (3) 0-6, 6-4, 6-4
1e DE Yanniek Voogel (5) / Danielle Lescrauwaet (3) 6-2, 3-6, 4-6
2e DE / Walkover
 HD Jorn Herber (2) - Jorden Kassing (3) / Freddy Forger (3) - Paul Sevinga (2) 4-6, 6-7
 DD Yanniek Voogel (5) - Henriëtte van Aalderen-Sprée (3) / Elleke Brölman (2) - Danielle Lescrauwaet (3) 1-6, 2-4 Opgave
1e GD Melody Taal (2) - Jorn Herber (2) / Michiel Wolters (2) - Elleke Brölman (2) 5-7, 6-3, [3-10]
2e GD Jorden Kassing (3) - Yanniek Voogel (5) / Freddy Forger (3) - Roos Gerritsen (2) 1-6, 5-7
13 mei 2018 H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 / L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 3-5
1e HE Guus van de Kerkhof (3) / Jeffrey Bosch (3) 6-7, 1-6
2e HE Jasper van Kleef (3) / Brent van Dorssen (3) 6-2, 7-5
1e DE Lienka Ammar (3) / Esther Vermeulen (2) 2-6, 0-6
2e DE Nika Beukers (3) / Diane Schäfer (3) 5-7, 6-2, 2-6
 HD Jasper van Kleef (3) - Guus van de Kerkhof (3) / Roy van de Ven (2) - Brent van Dorssen (2) 7-5, 6-3
 DD Lienka Ammar (4) - Nika Beukers (3) / Esther Vermeulen (2) - Evelien Strijker (2) 2-6, 0-6
1e GD Jasper van Kleef (3) - Nika Beukers (3) / Brent van Dorssen (2) - Evelien Strijker (2) -Walkover
2e GD Guus van de Kerkhof (3) - Lienka Ammar (4) / Quirijn Bolink (3) - Diane Schäfer (2) Walkover

10 mei 2018 L.T.C. Soestdijk 1 / L.T.C. Barneveld 1 5-3
1e HE Michiel Harmsen (2) / Holger Zühlsdorff-Pavlovic (2) 1-6, 5-7
2e HE Freddy Forger (3) / Wout Doumen (3) 7-6, 6-7, 6-7
1e DE Elleke Brölman (2) / Esmée van der Helm (2) 6-2, 3-6, 6-4
2e DE Danielle Lescrauwaet (3) / Steffi Kröger (3) 0-6, 1-6
 HD Michiel Wolters (2) - Freddy Forger (3) / Wout Doumen (3) - Rens Kok (3) 7-5, 7-5
 DD Elleke Brölman (2) - Nathalie Kiel (3) / Steffi Kröger (3) - Nicole van Ginkel (3) 6-4, 6-4
1e GD Elleke Brölman (2) - Michiel Wolters (2) / Steffi Kröger (3) - Wout Doumen (3) 6-3, 6-2
2e GD Paul Sevinga (2) - Nathalie Kiel (3) / Nicole van Ginkel (3) - Gertjan van Hacht (3) 7-6, 6-2

6 mei 2018 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 2-6
1e HE Ruben Fernhout (3) / Bob Coenen (3) 6-2, 6-2
2e HE Jorn Herber (3) / Jelmer Maurick (3) 6-1, 6-3
1e DE Mirjam Berkhout (3) / Margo Kok (2) 3-6, 0-6
2e DE / Nirielle de Bakker (3) Walkover
 HD Jorn Herber (2) - Jorden Kassing (3) / Bob Coenen (3) - Wouter Kropman (3) 6-7, 3-6
 DD Mirjam Berkhout (3) - Willemien Schutrops (2) / Margo Kok (3) - Laurine Palmen (3) 3-6, 3-6
1e GD Jorden Kassing (3) - Willemien Schutrops (2) / Jelmer Maurick (3) - Laurine Palmen (3) 6-2, 4-6, [7-10]
2e GD Jorn Herber (2) - Mirjam Berkhout (3) / Wouter Kropman (3) - Nirielle de Bakker (3) 6-1, 3-5 Opgave
6 mei 2018 L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 4-4
1e HE Jeffrey Bosch (3) / Michel Meijer (2) 1-6, 4-6
2e HE Brent van Dorssen (3) / Hugo Kampschreur (3) 6-4, 6-3
1e DE Evelien Strijker (2) / Annelie de Vries (2) 2-6, 0-6
2e DE Diane Schäfer (3) / Margot de Haan (3) 6-4, 6-7, 4-6
 HD Roy van de Ven (2) - Quirijn Bolink (3) / Michel Meijer (2) - Koen Slijkhuis (2) 2-6, 2-6
 DD Evelien Strijker (2) - Diane Schäfer (2) / Annelie de Vries (2) - Marleen Jansen (3) 4-6, 6-3, [10-5]
1e GD Roy van de Ven (2) - Fleur ter Steeg (2) / Michel Meijer (2) - Annelie de Vries (2) 6-3, 3-6, [10-8]
2e GD Jeffrey Bosch (3) - Diane Schäfer (2) / Koen Slijkhuis (2) - Marleen Jansen (3) 6-3, 3-6, [10-6]
6 mei 2018 L.T.C. Soestdijk 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 5-3
1e HE Freddy Forger (3) / Mikey Cairo (2) 6-2, 4-6, 3-6
2e HE Michiel Wolters (3) / Brandon van Kleef (4) 6-1, 6-1
1e DE Elleke Brölman (2) / Stephanie Oostveen (2) 6-4, 6-2
2e DE Danielle Lescrauwaet (3) / Nina Morks (3) 2-6, 6-7
 HD Paul Sevinga (2) - Michiel Wolters (2) / Rolf Alblas (3) - Brandon van Kleef (3) 2-6, 6-2, [12-14]
 DD Elleke Brölman (2) - Nathalie Kiel (3) / Nina Morks (3) - Tamara Reedijk-Mol (2) 6-2, 6-3
1e GD Michiel Wolters (2) - Elleke Brölman (2) / Rolf Alblas (3) - Stephanie Oostveen (2) 6-3, 7-6
2e GD Paul Sevinga (2) - Nathalie Kiel (3) / Mikey Cairo (3) - Tamara Reedijk-Mol (2) 6-4, 4-6, [11-9]
6 mei 2018 H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 / L.T.C. Barneveld 1 4-4
1e HE Guus van de Kerkhof (3) / Wout Doumen (3) 1-6, 2-6
2e HE Jasper van Kleef (3) / Ruben de Kleijn (3) 6-2, 6-4
1e DE Lienka Ammar (3) / Esmée van der Helm (2) 3-6, 2-6
2e DE Nika Beukers (3) / Nicole van Ginkel (4) 6-4, 6-4
 HD Guus van de Kerkhof (3) - Jasper van Kleef (3) / Ruben de Kleijn (3) - Wout Doumen (3) 6-4, 6-2
 DD Nika Beukers (3) - Jade Kluijtmans (3) / Steffi Kröger (3) - Esmée van der Helm (3) 7-5, 6-7, [9-11]
1e GD Jasper van Kleef (3) - Nika Beukers (3) / Ruben de Kleijn (3) - Nicole van Ginkel (3) 2-6, 4-6
2e GD Guus van de Kerkhof (3) - Lienka Ammar (4) / Wout Doumen (3) - Steffi Kröger (3) 6-3, 4-6, [13-11]

22 april 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 5-3
1e HE Mikey Cairo (2) / Jorden Kassing (3) 4-6, 6-4, 6-1
2e HE Brandon van Kleef (4) / Ruben Fernhout (3) 2-6, 2-6
1e DE Stephanie Oostveen (2) / Mirjam Berkhout (3) 4-3 Opgave
2e DE Nina Morks (3) / Yanniek Voogel (5) 6-3, 7-6
 HD Rolf Alblas (3) - Brandon van Kleef (3) / Jorn Herber (2) - Jorden Kassing (3) 6-3, 6-7, [9-11]
 DD Julia Tuhusula (4) - Tamara Reedijk-Mol (2) / Mirjam Berkhout (3) - Yanniek Voogel (5) 2-6, 6-3, [3-10]
1e GD Stephanie Oostveen (2) - Rolf Alblas (3) / Yanniek Voogel (5) - Jorn Herber (2) 6-3, 6-1
2e GD Tamara Reedijk-Mol (2) - Mikey Cairo (3) / Mirjam Berkhout (3) - Ruben Fernhout (4) 6-1, 6-4
22 april 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 6-2
1e HE Michel Meijer (2) / Jasper van Kleef (3) 6-2, 6-0
2e HE Hugo Kampschreur (3) / Guus van de Kerkhof (3) 6-7, 6-3, 7-5
1e DE Annelie de Vries (2) / Lienka Ammar (3) 6-2, 6-4
2e DE Marleen Jansen (3) / Jade Kluijtmans (3) 3-6, 4-6
 HD Michel Meijer (2) - Koen Slijkhuis (2) / Jasper van Kleef (3) - Guus van de Kerkhof (3) 6-3, 6-1
 DD Marleen Jansen (3) - Margot de Haan (4) / Lienka Ammar (4) - Nika Beukers (3) 7-5, 4-6, [10-7]
1e GD Annelie de Vries (2) - Koen Slijkhuis (2) / Jade Kluijtmans (3) - Guus van de Kerkhof (3) 6-1, 6-4
2e GD Margot de Haan (4) - Hugo Kampschreur (4) / Nika Beukers (3) - Jasper van Kleef (3) 3-6, 2-6
22 april 2018 L.T.C. Barneveld 1 / L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 4-4
1e HE Holger Zühlsdorff-Pavlovic (2) / Jeffrey Bosch (3) 6-1, 6-2
2e HE Wout Doumen (3) / Brent van Dorssen (3) 2-6, 6-7
1e DE Esmée van der Helm (2) / Esther Vermeulen (2) 6-4, 7-6
2e DE Steffi Kröger (3) / Diane Schäfer (3) 1-6, 0-6
 HD Wout Doumen (3) - Holger Zühlsdorff-Pavlovic (3) / Brent van Dorssen (2) - Quirijn Bolink (3) 0-6, 6-4, [10-2]
 DD Esmée van der Helm (3) - Nicole van Ginkel (3) / Esther Vermeulen (2) - Evelien Strijker (2) 4-6, 4-6
1e GD Steffi Kröger (3) - Holger Zühlsdorff-Pavlovic (3) / Evelien Strijker (2) - Roy van de Ven (2) 6-1, 7-6
2e GD Esmée van der Helm (3) - Wout Doumen (3) / Diane Schäfer (2) - Jeffrey Bosch (3) 3-6, 1-6

15 april 2018 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 3-5
1e HE Ruben Fernhout (3) / Koen Slijkhuis (3) 6-1, 6-3
2e HE Jorn Herber (3) / Hugo Kampschreur (3) 6-3, 4-6, 7-6
1e DE Mirjam Berkhout (3) / Annelie de Vries (2) 2-6, 2-6
2e DE Willemien Schutrops (3) / Marleen Jansen (3) 0-6, 0-6
 HD Ruben Fernhout (4) - Jorden Kassing (3) / Hugo Kampschreur (4) - Koen Slijkhuis (2) 5-7, 4-6
 DD Willemien Schutrops (2) - Mirjam Berkhout (3) / Annelie de Vries (2) - Marleen Jansen (3) 4-6, 7-5, [5-10]
1e GD Jorden Kassing (3) - Willemien Schutrops (2) / Annelie de Vries (2) - Koen Slijkhuis (2) 7-6, 2-6, [1-10]
2e GD Jorn Herber (2) - Mirjam Berkhout (3) / Marleen Jansen (3) - Hugo Kampschreur (4) 6-4, 6-1
15 april 2018 L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 4-4
1e HE Nicky Reijnders (2) / Bob Coenen (3) 6-1, 7-5
2e HE Jeffrey Bosch (3) / Cedric Stanke (3) 3-6, 1-6
1e DE Esther Vermeulen (2) / Margo Kok (2) 6-4, 6-1
2e DE Evelien Strijker (2) / Nirielle de Bakker (3) 4-6, 4-6
 HD Roy van de Ven (2) - Brent van Dorssen (2) / Bob Coenen (3) - Cedric Stanke (3) 6-4, 6-1
 DD Diane Schäfer (2) - Evelien Strijker (2) / Margo Kok (3) - Laurine Palmen (3) 6-3, 5-7, [8-10]
1e GD Roy van de Ven (2) - Esther Vermeulen (2) / Bob Coenen (3) - Laurine Palmen (3) 6-2, 6-3
2e GD Jeffrey Bosch (3) - Diane Schäfer (2) / Cedric Stanke (3) - Nirielle de Bakker (3) 2-6, 6-4, [8-10]
15 april 2018 H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 6-2
1e HE Ricky de Bruijn (2) / Rolf Alblas (2) 4-6, 2-6
2e HE Jasper van Kleef (3) / Mikey Cairo (2) 7-6, 6-1
1e DE Lienka Ammar (3) / Stephanie Oostveen (2) 4-6, 2-6
2e DE Nika Beukers (3) / Nina Morks (3) 7-5, 7-5
 HD Jasper van Kleef (3) - Guus van de Kerkhof (3) / Rolf Alblas (3) - Brandon van Kleef (3) 7-6, 3-6, [10-4]
 DD Lienka Ammar (4) - Jade Kluijtmans (3) / Stephanie Oostveen (2) - Julia Tuhusula (4) 7-6, 6-2
1e GD Guus van de Kerkhof (3) - Jade Kluijtmans (3) / Brandon van Kleef (3) - Nina Morks (3) 6-1, 6-4
2e GD Jasper van Kleef (3) - Nika Beukers (3) / Mikey Cairo (3) - Julia Tuhusula (4) 6-4, 6-2

8 april 2018 L.T.C. Barneveld 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 6-2
1e HE Wout Doumen (3) / Jorn Herber (3) 6-4, 6-2
2e HE Ruben de Kleijn (3) / Jorden Kassing (3) 7-5, 6-3
1e DE Esmée van der Helm (2) / Loes de Boer (2) 6-3, 6-3
2e DE Nicole van Ginkel (4) / Susan Gerritsen-Overakker (4) 6-2, 7-5
 HD Ruben de Kleijn (3) - Rens Kok (3) / Jorden Kassing (3) - Ruben Fernhout (4) 6-7, 4-6
 DD Esmée van der Helm (3) - Nicole van Ginkel (3) / Loes de Boer (3) - Susan Gerritsen-Overakker (3) 6-1, 6-3
1e GD Esmée van der Helm (3) - Wout Doumen (3) / Jorn Herber (2) - Susan Gerritsen-Overakker (3) Walkover
2e GD Nicole van Ginkel (3) - Rens Kok (3) / Loes de Boer (3) - Ruben Fernhout (4) Walkover
8 april 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 3-5
1e HE Mikey Cairo (2) / Jeffrey Bosch (3) 7-5, 6-3
2e HE Rolf Alblas (2) / Roy van de Ven (4) 6-2, 6-2
1e DE Stephanie Oostveen (2) / Evelien Strijker (2) 6-2, 6-0
2e DE Julia Tuhusula (3) / Diane Schäfer (3) 0-6, 2-6
 HD Mikey Cairo (3) - Brandon van Kleef (3) / Roy van de Ven (2) - Brent van Dorssen (2) 1-6, 2-6
 DD Julia Tuhusula (4) - Tamara Reedijk-Mol (2) / Evelien Strijker (2) - Esther Vermeulen (2) 3-6, 3-6
1e GD Stephanie Oostveen (2) - Rolf Alblas (3) / Esther Vermeulen (2) - Brent van Dorssen (2) 5-7, 5-7
2e GD Tamara Reedijk-Mol (2) - Brandon van Kleef (3) / Diane Schäfer (2) - Jeffrey Bosch (3) 2-6, 4-6
8 april 2018 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 2-6
1e HE Bob Coenen (3) / Ricky de Bruijn (2) 5-7, 0-6
2e HE Cedric Stanke (3) / Nick van der Horst (2) 1-6, 4-6
1e DE Margo Kok (2) / Nika Beukers (3) 6-2, 7-5
2e DE Nirielle de Bakker (3) / Lienka Ammar (3) 7-5, 6-3
 HD Paul Jansen (9) - Cedric Stanke (3) / Nick van der Horst (3) - Jasper van Kleef (3) 3-6, 4-6
 DD Margo Kok (3) - Laurine Palmen (3) / Lienka Ammar (4) - Jade Kluijtmans (3) 6-4, 4-6, [5-10]
1e GD Nirielle de Bakker (3) - Paul Jansen (9) / Guus van de Kerkhof (3) - Jade Kluijtmans (3) 6-3, 4-6, [8-10]
2e GD Laurine Palmen (3) - Bob Coenen (3) / Jasper van Kleef (3) - Nika Beukers (3) 4-6, 1-6
8 april 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / L.T.C. Soestdijk 1 2-6
1e HE Tim Evers (3) / Michiel Harmsen (2) 4-6, 6-4, 5-7
2e HE Hugo Kampschreur (3) / Freddy Forger (3) 2-6, 2-6
1e DE Marleen Jansen (3) / Elleke Brölman (2) 3-6, 3-6
2e DE Margot de Haan (3) / Danielle Lescrauwaet (3) 6-4, 6-4
 HD Tim Evers (4) - Koen Slijkhuis (2) / Michiel Wolters (2) - Freddy Forger (3) 6-3, 6-4
 DD Annelie de Vries (2) - Marleen Jansen (3) / Elleke Brölman (2) - Nathalie Kiel (3) 0-6, 1-6
1e GD Annelie de Vries (2) - Koen Slijkhuis (2) / Nathalie Kiel (3) - Michiel Harmsen (2) 7-6, 2-6, [5-10]
2e GD Margot de Haan (4) - Hugo Kampschreur (4) / Danielle Lescrauwaet (3) - Michiel Wolters (2) 3-6, 2-6