Uitslagen landelijke competitie 2018 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 7
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Gemengd 2e klasse afdelingnr 7

Stand

GespeeldPunten
Meppeler L.T.C. 1 7 44
T.C. Veracket (Groningen) 1 7 37
T.A.M. (Groningen) 2 7 30
K.J.L.T.C. Kampen 1 7 29
A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 7 28
T.C. Salland (Bathmen) 3 7 22
T.C. Ludica (Enschede) 1 7 19
G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 7 15

Uitslagen

3 juni 2018 K.J.L.T.C. Kampen 1 / T.C. Salland (Bathmen) 3 7-1
1e HE Jelle Oosterhoff (3) / Sam Rijpert (5) 6-3, 6-0
2e HE Matthijs Penninks (3) / Thieme Thelosen (5) 6-1, 6-0
1e DE Josien Boverhof (2) / Marwa Hakimi (2) 6-2, 3-6, 2-6
2e DE Chantal Migo (3) / Frédérique de Vries (3) 6-1, 6-2
 HD Wilbrand Menzo (3) - Johan van Urk (3) / Sam Rijpert (5) - Thieme Thelosen (5) 6-2, 6-2
 DD Josien Boverhof (2) - Susanne Munting (3) / Frédérique de Vries (3) - Marwa Hakimi (6) 2-6, 6-3, [10-7]
1e GD Chantal Migo (3) - Matthijs Penninks (2) / Frédérique de Vries (3) - Thieme Thelosen (5) 6-3, 6-0
2e GD Susanne Munting (3) - Johan van Urk (3) / Marwa Hakimi (6) - Sam Rijpert (5) 6-1, 6-0
3 juni 2018 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 1-7
1e HE Allard van der Schuur (3) / Jochem Gosselink (2) 1-6, 4-6
2e HE Ruud den Hartigh (5) / Roan Valk (2) 2-6, 1-6
1e DE Anniek Stijkel (3) / Manon de Rijk (3) 6-4, 7-6
2e DE Joske van der Sluis (4) / Evianne Bouw (4) 1-6, 5-7
 HD Gwen Peeters (5) - Ruud den Hartigh (4) / Roelof Ameshoff (3) - Roan Valk (3) 3-6, 5-7
 DD Anniek Stijkel (3) - Mieke Zijl (3) / Evianne Bouw (3) - Manon de Rijk (2) 1-6, 3-6
1e GD Allard van der Schuur (3) - Mieke Zijl (3) / Jochem Gosselink (2) - Evianne Bouw (3) 6-3, 6-7, [5-10]
2e GD Gwen Peeters (5) - Joske van der Sluis (3) / Roelof Ameshoff (3) - Manon de Rijk (2) 1-6, 2-6
3 juni 2018 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. Ludica (Enschede) 1 5-3
1e HE Lars Bijsterbosch (2) / Patrick Shelepov (3) 6-4, 6-7, 6-1
2e HE Robin Grit (3) / Raymond Kip (3) 6-2, 6-3
1e DE Elysia Pool (2) / Evelien Bruningmeyer (4) 6-1, 6-1
2e DE Michelle de Haan (3) / Janna Ruisch (4) 6-2, 6-3
 HD Lars Bijsterbosch (1) - Jordy Grit (3) / Daniël Veger (3) - Raymond Kip (3) 6-7, 4-6
 DD Elysia Pool (3) - Michelle de Haan (3) / Evelien Bruningmeyer (3) - Claire van der Riet (4) Walkover
1e GD Michelle de Haan (3) - Lars Bijsterbosch (1) / Daniël Veger (3) - Janna Ruisch (3) Walkover
2e GD Elysia Pool (3) - Robin Grit (2) / Patrick Shelepov (3) - Claire van der Riet (4) Walkover
3 juni 2018 T.A.M. (Groningen) 2 / T.C. Veracket (Groningen) 1 3-5
1e HE Stan Bolhuis (3) / Paul van den Tempel (2) 7-6, 6-7, 0-1 Opgave
2e HE Bob Resink (3) / Henny Meijer (3) 6-4, 4-6, 3-6
1e DE Sanne Hoekstra (3) / Willie Nijborg (3) 5-7, 4-6
2e DE Puck Luttikhuis (3) / Elja Vegter (3) 6-3, 7-6
 HD Yoram Hilberts (2) - Bob Resink (3) / Paul van den Tempel (2) - Tom van der Bijl (3) 6-4, 6-7, [10-7]
 DD Sanne Hoekstra (3) - Puck Luttikhuis (2) / Monika Kavace (3) - Willie Nijborg (3) 4-6, 7-6, [11-13]
1e GD Puck Luttikhuis (2) - Yoram Hilberts (2) / Henny Meijer (2) - Elja Vegter (3) Walkover
2e GD Sanne Hoekstra (3) - Bob Resink (3) / Monika Kavace (3) - Tom van der Bijl (3) Walkover

27 mei 2018 T.C. Veracket (Groningen) 1 / K.J.L.T.C. Kampen 1 6-2
1e HE Paul van den Tempel (2) / Matthijs Penninks (3) 6-4, 6-3
2e HE Tom van der Bijl (3) / Johan van Urk (3) 5-7, 6-7
1e DE Willie Nijborg (3) / Chantal Migo (3) 6-3, 6-2
2e DE Monika Kavace (3) / Susanne Munting (4) 6-2, 6-2
 HD Henny Meijer (2) - Tom van der Bijl (3) / Wilbrand Menzo (3) - Johan van Urk (3) 6-1, 6-2
 DD Monika Kavace (3) - Willie Nijborg (3) / Susanne Munting (3) - Chantal Migo (3) 1-6, 6-3, [3-10]
1e GD Henny Meijer (2) - Willie Nijborg (3) / Matthijs Penninks (2) - Susanne Munting (3) 6-3, 6-2
2e GD Paul van den Tempel (2) - Monika Kavace (3) / Wilbrand Menzo (3) - Chantal Migo (3) 6-1, 6-2
27 mei 2018 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / Meppeler L.T.C. 1 0-8
1e HE Roelof Ameshoff (2) / Lars Bijsterbosch (2) 3-6, 3-6
2e HE Roan Valk (2) / Robin Grit (3) 2-6, 4-6
1e DE Manon de Rijk (3) / Elysia Pool (2) 0-6, 2-6
2e DE Evianne Bouw (4) / Michelle de Haan (3) 6-7, 2-6
 HD Roan Valk (3) - Ruud van der Plank (3) / Lars Bijsterbosch (1) - Robin Grit (2) 7-5, 2-6, [10-12]
 DD Evianne Bouw (3) - Manon de Rijk (2) / Elysia Pool (3) - Michelle de Haan (3) 6-3, 3-6, [7-10]
1e GD Manon de Rijk (2) - Roelof Ameshoff (3) / Elysia Pool (3) - Robin Grit (2) 1-6, 3-6
2e GD Evianne Bouw (3) - Ruud van der Plank (3) / Michelle de Haan (3) - Harold Jans (3) 3-6, 1-6
27 mei 2018 T.A.M. (Groningen) 2 / T.C. Salland (Bathmen) 3 4-4
1e HE Stan Bolhuis (3) / Sam Rijpert (5) 6-1, 6-4
2e HE Jeroen Franssen (5) / Thieme Thelosen (5) 6-2, 6-2
1e DE Puck Luttikhuis (3) / Marwa Hakimi (2) 7-6, 1-6, 3-6
2e DE Sanne Hoekstra (3) / Rose Marie Nijkamp (4) 6-4, 6-7, 2-6
 HD Stan Bolhuis (3) - Jeroen Franssen (6) / Sam Rijpert (5) - Thieme Thelosen (5) 5-7, 3-6
 DD Puck Luttikhuis (2) - Sanne Hoekstra (3) / Marwa Hakimi (6) - Rose Marie Nijkamp (5) 4-6, 6-3, [8-10]
1e GD Stan Bolhuis (3) - Sanne Hoekstra (3) / Rose Marie Nijkamp (5) - Thieme Thelosen (5) 6-1, 6-4
2e GD Jeroen Franssen (6) - Puck Luttikhuis (2) / Marwa Hakimi (6) - Sam Rijpert (5) 7-5, 3-6, [10-7]
27 mei 2018 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / T.C. Ludica (Enschede) 1 4-4
1e HE Niels Koetje (4) / Raymond Kip (3) 4-6, 1-6
2e HE Ruud den Hartigh (5) / Patrick Shelepov (3) 1-6, 0-6
1e DE Anniek Stijkel (3) / Evelien Bruningmeyer (4) 6-2, 6-1
2e DE Joske van der Sluis (4) / Janna Ruisch (4) 6-3, 6-1
 HD Gwen Peeters (5) - Allard van der Schuur (3) / Raymond Kip (3) - Patrick Shelepov (3) 3-6, 3-6
 DD Anniek Stijkel (3) - Mieke Zijl (3) / Evelien Bruningmeyer (3) - Janna Ruisch (3) 6-4, 6-1
1e GD Allard van der Schuur (3) - Mieke Zijl (3) / Raymond Kip (3) - Evelien Bruningmeyer (3) 4-6, 6-0, [10-5]
2e GD Niels Koetje (4) - Joske van der Sluis (3) / Patrick Shelepov (3) - Janna Ruisch (3) 7-5, 1-6, [7-10]

21 mei 2018 T.C. Ludica (Enschede) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 3-5
1e HE Daniël Veger (3) / Roan Valk (2) 1-6, 2-6
2e HE Patrick Shelepov (3) / Roelof Ameshoff (2) 6-3, 2-6, 6-4
1e DE Evelien Bruningmeyer (4) / Manon de Rijk (3) 2-6, 4-6
2e DE Claire van der Riet (5) / Evianne Bouw (4) 3-6, 4-6
 HD Patrick Shelepov (3) - Daniël Veger (3) / Roan Valk (3) - Ruud van der Plank (3) 2-6, 4-6
 DD Janna Ruisch (3) - Claire van der Riet (4) / Evianne Bouw (3) - Manon de Rijk (2) 2-6, 0-6
1e GD Evelien Bruningmeyer (3) - Raymond Kip (3) / Roelof Ameshoff (3) - Manon de Rijk (2) 6-3, 6-3
2e GD / Walkover

13 mei 2018 K.J.L.T.C. Kampen 1 / T.A.M. (Groningen) 2 4-4
1e HE Jelle Oosterhoff (3) / Bob Resink (3) 6-2, 6-1
2e HE Sven van der Feen (5) / Stan Bolhuis (3) 6-7, 2-6
1e DE Chantal Migo (3) / Sanne Hoekstra (3) 6-3, 7-6
2e DE Susanne Munting (4) / Ireen Kuipers (3) 2-6, 4-6
 HD Jelle Oosterhoff (3) - Wilbrand Menzo (3) / Stan Bolhuis (3) - Bob Resink (3) 6-4, 6-3
 DD Josien Boverhof (2) - Chantal Migo (3) / Puck Luttikhuis (2) - Ireen Kuipers (3) 4-6, 6-1, [7-10]
1e GD Josien Boverhof (2) - Wilbrand Menzo (3) / Puck Luttikhuis (2) - Bob Resink (3) 6-1, 6-4
2e GD Susanne Munting (3) - Johan van Urk (3) / Sanne Hoekstra (3) - Stan Bolhuis (3) 1-6, 6-3, [4-10]
13 mei 2018 T.C. Salland (Bathmen) 3 / T.C. Veracket (Groningen) 1 3-5
1e HE Quinten Kleiboer (2) / Paul van den Tempel (2) 6-2, 7-5
2e HE Thieme Thelosen (5) / Henny Meijer (3) 2-6, 0-6
1e DE Marwa Hakimi (2) / Elja Vegter (3) 6-3, 6-3
2e DE Frédérique de Vries (3) / Willie Nijborg (3) 0-6, 3-6
 HD Quinten Kleiboer (5) - Thieme Thelosen (5) / Henny Meijer (2) - Tom van der Bijl (3) Walkover
 DD Marwa Hakimi (6) - Frédérique de Vries (3) / Monika Kavace (3) - Elja Vegter (3) 4-6, 6-3, [10-8]
1e GD Frédérique de Vries (3) - Quinten Kleiboer (5) / Elja Vegter (3) - Henny Meijer (2) Walkover
2e GD Marwa Hakimi (6) - Thieme Thelosen (5) / Monika Kavace (3) - Tom van der Bijl (3) 3-6, 0-6
13 mei 2018 Meppeler L.T.C. 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 7-1
1e HE Robin Grit (3) / Allard van der Schuur (3) 6-3, 7-6
2e HE Jordy Grit (5) / Niels Koetje (4) 5-7, 3-6
1e DE Elysia Pool (2) / Mieke Zijl (4) 6-2, 6-1
2e DE Michelle de Haan (3) / Joske van der Sluis (4) 6-1, 6-4
 HD Robin Grit (2) - Harold Jans (3) / Niels Koetje (4) - Ruud den Hartigh (4) 6-0, 6-1
 DD Michelle de Haan (3) - Elysia Pool (3) / Mieke Zijl (3) - Anniek Stijkel (3) 6-3, 6-2
1e GD Elysia Pool (3) - Robin Grit (2) / Mieke Zijl (3) - Allard van der Schuur (3) 6-0, 6-2
2e GD Jordy Grit (3) - Michelle de Haan (3) / Ruud den Hartigh (4) - Joske van der Sluis (3) 6-3, 6-1

6 mei 2018 T.A.M. (Groningen) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 8-0
1e HE Bob Resink (3) / Allard van der Schuur (3) 7-5, 6-4
2e HE Stan Bolhuis (3) / Gwen Peeters (5) 6-0, 6-2
1e DE Ireen Kuipers (3) / Mieke Zijl (4) 3-6, 7-6, 6-0
2e DE Puck Luttikhuis (3) / Joske van der Sluis (4) 6-3, 6-2
 HD Stan Bolhuis (3) - Bob Resink (3) / Ruud den Hartigh (4) - Gwen Peeters (5) 6-4, 6-2
 DD Sanne Hoekstra (3) - Puck Luttikhuis (2) / Joske van der Sluis (3) - Mieke Zijl (3) 6-3, 6-4
1e GD Bob Resink (3) - Puck Luttikhuis (2) / Mieke Zijl (3) - Allard van der Schuur (3) 7-5, 6-2
2e GD Sanne Hoekstra (3) - Stan Bolhuis (3) / Ruud den Hartigh (4) - Joske van der Sluis (3) 6-0, 6-3
6 mei 2018 K.J.L.T.C. Kampen 1 / Meppeler L.T.C. 1 4-4
1e HE Jelle Oosterhoff (3) / Robin Grit (3) 0-6, 1-6
2e HE Johan van Urk (3) / Jordy Grit (5) 6-2, 6-1
1e DE Josien Boverhof (2) / Elysia Pool (2) 1-6, 3-6
2e DE Susanne Munting (4) / Michelle de Haan (3) 4-6, 2-6
 HD Wilbrand Menzo (3) - Jelle Oosterhoff (3) / Robin Grit (2) - Harold Jans (3) 2-6, 7-6, [12-10]
 DD Susanne Munting (3) - Josien Boverhof (2) / Daphne Haverkamp (3) - Elysia Pool (3) 6-4, 4-6, [10-6]
1e GD Josien Boverhof (2) - Wilbrand Menzo (3) / Robin Grit (2) - Daphne Haverkamp (3) 7-6, 7-6
2e GD Susanne Munting (3) - Johan van Urk (3) / Michelle de Haan (3) - Harold Jans (3) 6-7, 6-2, [4-10]
6 mei 2018 T.C. Veracket (Groningen) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 5-3
1e HE Paul van den Tempel (2) / Roelof Ameshoff (2) 6-3, 6-4
2e HE Tom van der Bijl (3) / Roan Valk (2) 3-6
1e DE Willie Nijborg (3) / Manon de Rijk (3) 6-0, 6-1
2e DE Elja Vegter (3) / Evianne Bouw (4) Walkover
 HD Henny Meijer (2) - Paul van den Tempel (2) / Ruud van der Plank (3) - Roan Valk (3) 6-7, 6-2, [10-8]
 DD Willie Nijborg (3) - Elja Vegter (3) / Evianne Bouw (3) - Manon de Rijk (2) 6-2, 4-6, [8-10]
1e GD Henny Meijer (2) - Elja Vegter (3) / Roelof Ameshoff (3) - Manon de Rijk (2) 6-7, 2-6
2e GD Paul van den Tempel (2) - Willie Nijborg (3) / Ruud van der Plank (3) - Evianne Bouw (3) 6-1, 6-2
6 mei 2018 T.C. Salland (Bathmen) 3 / T.C. Ludica (Enschede) 1 5-3
1e HE Quinten Kleiboer (2) / Daniël Veger (3) 6-1, 6-1
2e HE Thieme Thelosen (5) / Patrick Shelepov (3) 0-6, 5-7
1e DE Marwa Hakimi (2) / Janna Ruisch (4) 6-3, 6-0
2e DE Frédérique de Vries (3) / Evelien Bruningmeyer (4) 3-6, 6-1, 6-4
 HD Quinten Kleiboer (5) - Thieme Thelosen (5) / Daniël Veger (3) - Raymond Kip (3) 3-6, 1-6
 DD Marwa Hakimi (6) - Frédérique de Vries (3) / Janna Ruisch (3) - Claire van der Riet (4) 7-5, 6-2
1e GD Frédérique de Vries (3) - Thieme Thelosen (5) / Evelien Bruningmeyer (3) - Raymond Kip (3) 4-6, 0-6
2e GD Marwa Hakimi (6) - Quinten Kleiboer (5) / Claire van der Riet (4) - Patrick Shelepov (3) 6-2, 6-4

22 april 2018 T.C. Ludica (Enschede) 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 1-7
1e HE Raymond Kip (3) / Paul van den Tempel (2) 1-6, 2-6
2e HE Patrick Shelepov (3) / Tom van der Bijl (3) 3-6, 6-2, 5-7
1e DE Evelien Bruningmeyer (4) / Willie Nijborg (3) 5-7, 5-7
2e DE Claire van der Riet (5) / Monika Kavace (3) 0-6, 3-6
 HD Raymond Kip (3) - Daniël Veger (3) / Henny Meijer (2) - Tom van der Bijl (3) 3-6, 2-6
 DD Janna Ruisch (3) - Claire van der Riet (4) / Monika Kavace (3) - Elja Vegter (3) 7-6, 5-7, [6-10]
1e GD Evelien Bruningmeyer (3) - Raymond Kip (3) / Elja Vegter (3) - Henny Meijer (2) 7-6, 3-6, [10-6]
2e GD Patrick Shelepov (3) - Janna Ruisch (3) / Paul van den Tempel (2) - Willie Nijborg (3) 4-6, 4-6
22 april 2018 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / T.C. Salland (Bathmen) 3 5-3
1e HE Roan Valk (2) / Quinten Kleiboer (2) 2-6, 2-6
2e HE Roelof Ameshoff (2) / Pieter de Vries (5) 6-1, 6-1
1e DE Lisa Halfmann (3) / Marwa Hakimi (2) 6-4, 3-6, 2-6
2e DE Manon de Rijk (3) / Frédérique de Vries (3) 6-2, 6-2
 HD Ruud van der Plank (3) - Jochem Gosselink (2) / Quinten Kleiboer (5) - Pieter de Vries (7) 6-2, 6-2
 DD Lisa Halfmann (3) - Manon de Rijk (2) / Marwa Hakimi (6) - Frédérique de Vries (3) 7-5, 6-2
1e GD Manon de Rijk (2) - Roelof Ameshoff (3) / Frédérique de Vries (3) - Pieter de Vries (7) 6-1, 6-1
2e GD Lisa Halfmann (3) - Jochem Gosselink (2) / Marwa Hakimi (6) - Quinten Kleiboer (5) Walkover
22 april 2018 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / K.J.L.T.C. Kampen 1 5-3
1e HE Allard van der Schuur (3) / Jelle Oosterhoff (3) 3-6, 4-6
2e HE Niels Koetje (4) / Johan van Urk (3) 4-6, 6-2, 6-1
1e DE Mieke Zijl (4) / Chantal Migo (3) 6-7, 7-5, 6-0
2e DE Joske van der Sluis (4) / Susanne Munting (4) 6-7, 6-7
 HD Ruud den Hartigh (4) - Allard van der Schuur (3) / Wilbrand Menzo (3) - Jelle Oosterhoff (3) 6-7, 2-6
 DD Joske van der Sluis (3) - Mieke Zijl (3) / Chantal Migo (3) - Susanne Munting (3) 2-6, 6-4, [10-3]
1e GD Allard van der Schuur (3) - Mieke Zijl (3) / Wilbrand Menzo (3) - Chantal Migo (3) 7-6, 1-6, [10-8]
2e GD Niels Koetje (4) - Joske van der Sluis (3) / Susanne Munting (3) - Johan van Urk (3) 6-2, 6-4
22 april 2018 Meppeler L.T.C. 1 / T.A.M. (Groningen) 2 7-1
1e HE Robin Grit (3) / Stan Bolhuis (3) 6-0, 6-2
2e HE Jordy Grit (5) / Bob Resink (3) 7-5, 7-6
1e DE Elysia Pool (2) / Ireen Kuipers (3) 6-3, 6-2
2e DE Michelle de Haan (3) / Sanne Hoekstra (3) 6-3, 6-1
 HD Jordy Grit (3) - Robin Grit (2) / Stan Bolhuis (3) - Yoram Hilberts (2) 6-7, 1-6
 DD Anita Bos (3) - Michelle de Haan (3) / Sanne Hoekstra (3) - Puck Luttikhuis (2) 7-6, 6-1
1e GD Anita Bos (3) - Robin Grit (2) / Puck Luttikhuis (2) - Yoram Hilberts (2) 4-6, 7-5, [10-5]
2e GD Elysia Pool (3) - Harold Jans (3) / Ireen Kuipers (3) - Bob Resink (3) 6-2, 3-6, [10-5]

15 april 2018 T.A.M. (Groningen) 2 / T.C. Ludica (Enschede) 1 6-2
1e HE Stan Bolhuis (3) / Patrick Shelepov (3) 4-6, 6-7
2e HE Bob Resink (3) / Daniël Veger (3) 6-4, 6-1
1e DE Ireen Kuipers (3) / Janna Ruisch (4) 6-4, 6-4
2e DE Puck Luttikhuis (3) / Claire van der Riet (5) 6-3, 6-0
 HD Yoram Hilberts (2) - Bob Resink (3) / Raymond Kip (3) - Patrick Shelepov (3) 4-6, 6-4, [6-10]
 DD Sanne Hoekstra (3) - Puck Luttikhuis (2) / Evelien Bruningmeyer (3) - Claire van der Riet (4) 6-3, 7-5
1e GD Yoram Hilberts (2) - Ireen Kuipers (3) / Raymond Kip (3) - Evelien Bruningmeyer (3) 6-7, 7-6, [10-8]
2e GD Stan Bolhuis (3) - Sanne Hoekstra (3) / Patrick Shelepov (3) - Janna Ruisch (3) 7-5, 5-7, [10-8]
15 april 2018 T.C. Veracket (Groningen) 1 / Meppeler L.T.C. 1 2-6
1e HE Paul van den Tempel (2) / Robin Grit (3) 6-7, 6-4, 3-6
2e HE Henny Meijer (3) / Jordy Grit (5) 4-6, 6-4, 6-3
1e DE Willie Nijborg (3) / Elysia Pool (2) 1-6, 2-6
2e DE Monika Kavace (3) / Michelle de Haan (3) 2-6, 0-6
 HD Paul van den Tempel (2) - Tom van der Bijl (3) / Robin Grit (2) - Jordy Grit (3) 6-1, 6-4
 DD Willie Nijborg (3) - Elja Vegter (3) / Michelle de Haan (3) - Anita Bos (3) 0-6, 7-6, [4-10]
1e GD Henny Meijer (2) - Elja Vegter (3) / Anita Bos (3) - Robin Grit (2) 4-6, 6-3, [3-10]
2e GD Tom van der Bijl (3) - Monika Kavace (3) / Harold Jans (3) - Elysia Pool (3) 1-6, 2-6
15 april 2018 K.J.L.T.C. Kampen 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 4-4
1e HE Johan van Urk (3) / Roelof Ameshoff (2) 3-6, 6-0, 6-2
2e HE Matthijs Penninks (3) / Roan Valk (2) 3-6, 6-3, 2-6
1e DE Chantal Migo (3) / Lisa Halfmann (3) 5-7, 1-6
2e DE Susanne Munting (4) / Manon de Rijk (3) 1-6, 5-7
 HD Wilbrand Menzo (3) - Matthijs Penninks (2) / Roan Valk (3) - Ruud van der Plank (3) 6-3, 4-6, [10-5]
 DD Chantal Migo (3) - Josien Boverhof (2) / Evianne Bouw (3) - Manon de Rijk (2) 6-3, 6-3
1e GD Wilbrand Menzo (3) - Josien Boverhof (2) / Ruud van der Plank (3) - Lisa Halfmann (3) 3-6, 6-4, [10-8]
2e GD Johan van Urk (3) - Susanne Munting (3) / Roelof Ameshoff (3) - Evianne Bouw (3) 6-4, 2-6, [2-10]
15 april 2018 T.C. Salland (Bathmen) 3 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 5-3
1e HE Quinten Kleiboer (2) / Allard van der Schuur (3) 6-3, 6-3
2e HE Thieme Thelosen (5) / Niels Koetje (4) 1-6, 4-6
1e DE Marwa Hakimi (2) / Mieke Zijl (4) 6-2, 6-0
2e DE Frédérique de Vries (3) / Joske van der Sluis (4) 6-2, 4-6, 5-7
 HD Quinten Kleiboer (5) - Thieme Thelosen (5) / Allard van der Schuur (3) - Gwen Peeters (5) 6-4, 7-5
 DD Marwa Hakimi (6) - Frédérique de Vries (3) / Mieke Zijl (3) - Joske van der Sluis (3) 6-3, 2-6, [10-3]
1e GD Frédérique de Vries (3) - Thieme Thelosen (5) / Allard van der Schuur (3) - Mieke Zijl (3) 1-6, 1-6
2e GD Marwa Hakimi (6) - Quinten Kleiboer (5) / Niels Koetje (4) - Joske van der Sluis (3) Walkover

8 april 2018 T.C. Ludica (Enschede) 1 / K.J.L.T.C. Kampen 1 3-5
1e HE Daniël Veger (3) / Matthijs Penninks (3) 7-5, 6-3
2e HE Patrick Shelepov (3) / Johan van Urk (3) 4-6, 3-6
1e DE Janna Ruisch (4) / Chantal Migo (3) 1-6, 3-6
2e DE Claire van der Riet (5) / Susanne Munting (4) 7-5, 4-6, 2-6
 HD Raymond Kip (3) - Daniël Veger (3) / Wilbrand Menzo (3) - Johan van Urk (3) 6-2, 6-2
 DD Janna Ruisch (3) - Claire van der Riet (4) / Chantal Migo (3) - Susanne Munting (3) 3-6, 0-6
1e GD Janna Ruisch (3) - Patrick Shelepov (3) / Chantal Migo (3) - Matthijs Penninks (2) 7-6, 6-4
2e GD Claire van der Riet (4) - Raymond Kip (3) / Susanne Munting (3) - Johan van Urk (3) 6-2, 0-6, [9-11]
8 april 2018 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 4-4
1e HE Roelof Ameshoff (2) / Bob Resink (3) 6-3, 6-4
2e HE Roan Valk (2) / Stan Bolhuis (3) 4-6, 7-5, 4-6
1e DE Manon de Rijk (3) / Puck Luttikhuis (3) 6-1, 6-1
2e DE Evianne Bouw (4) / Sanne Hoekstra (3) 7-6, 3-6, 6-4
 HD Roelof Ameshoff (3) - Roan Valk (3) / Bob Resink (3) - Yoram Hilberts (2) 7-6, 6-7, [8-10]
 DD Manon de Rijk (2) - Evianne Bouw (3) / Ireen Kuipers (3) - Sanne Hoekstra (3) 6-4, 7-5
1e GD Manon de Rijk (2) - Roelof Ameshoff (3) / Ireen Kuipers (3) - Yoram Hilberts (2) 2-6, 6-1, [8-10]
2e GD Evianne Bouw (3) - Roan Valk (3) / Puck Luttikhuis (2) - Stan Bolhuis (3) 3-6, 6-4, [8-10]
8 april 2018 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / T.C. Veracket (Groningen) 1 1-7
1e HE Allard van der Schuur (3) / Paul van den Tempel (2) 5-7, 4-6
2e HE Niels Koetje (4) / Henny Meijer (3) 6-4, 5-7, 7-6
1e DE Anniek Stijkel (3) / Willie Nijborg (3) 5-7, 1-6
2e DE Joske van der Sluis (4) / Monika Kavace (3) 5-7, 5-7
 HD Allard van der Schuur (3) - Gwen Peeters (5) / Paul van den Tempel (2) - Tom van der Bijl (3) 4-6, 2-6
 DD Anniek Stijkel (3) - Mieke Zijl (3) / Willie Nijborg (3) - Elja Vegter (3) 6-1, 1-6, [6-10]
1e GD Allard van der Schuur (3) - Mieke Zijl (3) / Elja Vegter (3) - Henny Meijer (2) 1-6, 2-6
2e GD Niels Koetje (4) - Joske van der Sluis (3) / Tom van der Bijl (3) - Monika Kavace (3) 2-6, 6-7
8 april 2018 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. Salland (Bathmen) 3 7-1
1e HE Robin Grit (3) / Boris Hrgota (4) 6-1, 6-4
2e HE Jordy Grit (5) / Sam Rijpert (5) 5-7, 2-6
1e DE Elysia Pool (2) / Marwa Hakimi (2) 6-3, 6-2
2e DE Michelle de Haan (3) / Frédérique de Vries (3) 6-1, 6-2
 HD Robin Grit (2) - Jordy Grit (3) / Sam Rijpert (5) - Boris Hrgota (5) 6-1, 6-2
 DD Elysia Pool (3) - Daphne Haverkamp (3) / Frédérique de Vries (3) - Marwa Hakimi (6) 3-6, 6-2, [11-9]
1e GD Robin Grit (2) - Daphne Haverkamp (3) / Frédérique de Vries (3) - Boris Hrgota (5) 6-3, 6-4
2e GD Harold Jans (3) - Michelle de Haan (3) / Marwa Hakimi (6) - Sam Rijpert (5) 6-4, 7-5