Uitslagen landelijke competitie 2018 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 4
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Gemengd 2e klasse afdelingnr 4

Stand

GespeeldPunten
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 7 43
T.V. Victoria (Rotterdam) 2 7 36
T.V. Smash Bergen op Zoom 1 7 34
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 7 28
T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 7 27
THOR De Bataaf (Den Haag) 3 7 25
M.L.T.V. '90 (Monster) 1 7 16
T.V. Pijnacker 1 7 15

Uitslagen

3 juni 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 4-4
1e HE Ronald Blonk (3) / Wieger Moen (2) 6-3, 3-6, 3-6
2e HE Christian Vroomen (4) / Yannick Nederpelt (3) 7-6, 6-4
1e DE Denise Smits (2) / Cleo van Engelen (3) 6-2, 6-2
2e DE Kimberley van Heugten (3) / Lotte van der Elst (3) 7-6, 6-0
 HD Ronald Blonk (3) - Christian Vroomen (3) / Wieger Moen (2) - Yannick Nederpelt (3) 2-6, 4-6
 DD Vivian Polak (2) - Denise Smits (2) / Lotte van der Elst (3) - Cleo van Engelen (3) 7-6, 4-6, [7-10]
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover
3 juni 2018 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 4-4
1e HE Xavier van der Heijden (3) / René Lindenbergh (2) 1-6, 2-6
2e HE Christian van Diemen-Ribas (3) / Daan Hendriks (4) 7-6, 4-6, 6-7
1e DE Shandra de Graaff (3) / Bernice van de Velde (2) 6-3, 6-4
2e DE Sanne Bakker (3) / Flory Bierma (2) 6-4, 2-6, 2-6
 HD Jasper Stoter (2) - Christian van Diemen-Ribas (3) / Robert Wijnveen (3) - Martijn Janssens (3) 6-4, 2-6, [10-1]
 DD Sanne Bakker (2) - Shandra de Graaff (2) / Bernice van de Velde (2) - Flory Bierma (2) 6-4, 6-7, [10-7]
1e GD Jasper Stoter (2) - Sanne Bakker (2) / Bernice van de Velde (2) - Robert Wijnveen (3) Walkover
2e GD Xavier van der Heijden (3) - Shandra de Graaff (2) / Martijn Janssens (3) - Loes Siderius (2) Walkover
3 juni 2018 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / M.L.T.V. '90 (Monster) 1 7-1
1e HE Jurriaan Bol (3) / Reinier Luijkx (3) 6-2, 6-4
2e HE Raphael Mujan (3) / Sebastiaan Schijf (3) 6-2, 4-6, 3-6
1e DE Denise van der Leer (2) / Jeanine Grabe (4) 6-4, 6-4
2e DE Sanne Schalekamp (2) / Viviënne van Dijk (4) 6-1, 6-0
 HD Jurriaan Bol (3) - Raphael Mujan (3) / Sebastiaan Schijf (3) - Reinier Luijkx (2) 6-3, 6-2
 DD Sanne Schalekamp (3) - Denise van der Leer (3) / Jeanine Grabe (3) - Carmen Zwinkels (4) 6-1, 7-5
1e GD Denise van der Leer (3) - Jurriaan Bol (3) / Carmen Zwinkels (4) - Reinier Luijkx (2) 6-1, 6-2
2e GD Sanne Schalekamp (3) - Raphael Mujan (3) / Jeanine Grabe (3) - Sebastiaan Schijf (3) 6-1, 6-2
3 juni 2018 T.V. Pijnacker 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 0-8
1e HE Timo Tergau (2) / Chris Politiek (2) 6-4, 0-6, 2-6
2e HE Sander de With (3) / Wouter van Dijk (3) 4-6, 6-4, 6-7
1e DE Mirjam Swarte (2) / Polly Lam Po Kuen (2) 6-7, 4-6
2e DE Marloes Hendriksen (3) / Inge Kaars Sijpesteijn (2) 0-6, 1-6
 HD Sander de With (2) - Timo Tergau (2) / Yannick Goossens (2) - Chris Politiek (2) 3-6, 2-6
 DD Mirjam Swarte (2) - Marloes Hendriksen (3) / Polly Lam Po Kuen (2) - Stéphanie Zaaijer (3) 0-6, 1-6
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover

27 mei 2018 THOR De Bataaf (Den Haag) 3 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 4-4
1e HE Wieger Moen (2) / Jasper Stoter (2) 6-4, 2-6, 6-4
2e HE Yannick Nederpelt (3) / Xavier van der Heijden (3) 6-2, 6-4
1e DE Lotte van der Elst (3) / Shandra de Graaff (3) 4-6, 6-4, 5-7
2e DE Cleo van Engelen (3) / Sanne Bakker (3) 2-6, 7-6, 6-7
 HD Yannick Nederpelt (3) - Wieger Moen (2) / Jasper Stoter (2) - Christian van Diemen-Ribas (3) 6-7, 6-2, [10-2]
 DD Cleo van Engelen (3) - Eva Haslinghuis (2) / Sanne Bakker (2) - Shandra de Graaff (2) 5-7, 4-6
1e GD Lotte van der Elst (3) - Wieger Moen (2) / Sanne Bakker (2) - Jasper Stoter (2) Walkover
2e GD Cleo van Engelen (3) - Yannick Nederpelt (3) / Shandra de Graaff (2) - Xavier van der Heijden (3) Walkover
27 mei 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 4-4
1e HE Ronald Blonk (3) / René Lindenbergh (2) 0-6, 1-6
2e HE Joost Weerheim (4) / Daan Hendriks (4) 6-2, 4-6, 1-6
1e DE Vivian Polak (2) / Bernice van de Velde (2) 6-2, 7-6
2e DE Kimberley van Heugten (3) / Flory Bierma (2) 7-5, 6-4
 HD / Walkover
 DD Vivian Polak (2) - Denise Smits (2) / Flory Bierma (2) - Loes Siderius (2) 6-4 Opgave
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover
27 mei 2018 M.L.T.V. '90 (Monster) 1 / T.V. Pijnacker 1 5-3
1e HE Reinier Luijkx (3) / Timo Tergau (2) 6-3, 6-3
2e HE Sebastiaan Schijf (3) / Sander de With (3) 3-6, 6-7
1e DE Femke Verhaart (3) / Inge Spronk (2) 6-4, 6-7, 6-3
2e DE Jeanine Grabe (4) / Mirjam Swarte (2) 1-6, 1-6
 HD Reinier Luijkx (2) - Sebastiaan Schijf (3) / Sander de With (2) - Timo Tergau (2) 6-3, 6-3
 DD Jeanine Grabe (3) - Femke Verhaart (3) / Marloes Hendriksen (3) - Marlot van 't Hof (3) 6-2, 5-7, [11-9]
1e GD Reinier Luijkx (2) - Femke Verhaart (3) / Sander de With (2) - Inge Spronk (2) Walkover
2e GD Sebastiaan Schijf (3) - Jeanine Grabe (3) / Timo Tergau (2) - Mirjam Swarte (2) 1-6, 3-6
27 mei 2018 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 3-5
1e HE Raphael Mujan (3) / Leon Vellekoop (2) 6-7, 4-6
2e HE Jurriaan Bol (3) / Wouter van Dijk (3) 6-4, 6-2
1e DE Sanne Schalekamp (2) / Inge Kaars Sijpesteijn (2) 6-3, 6-3
2e DE Denise van der Leer (2) / Stéphanie Zaaijer (2) 3-6, 1-6
 HD Jurriaan Bol (3) - Raphael Mujan (3) / Leon Vellekoop (2) - Chris Politiek (2) 6-3, 6-3
 DD Sanne Schalekamp (3) - Denise van der Leer (3) / Inge Kaars Sijpesteijn (2) - Stéphanie Zaaijer (3) 1-6, 1-6
1e GD Sanne Schalekamp (3) - Jurriaan Bol (3) / Inge Kaars Sijpesteijn (2) - Chris Politiek (2) 4-6, 6-3, [5-10]
2e GD Denise van der Leer (3) - Raphael Mujan (3) / Stéphanie Zaaijer (3) - Leon Vellekoop (2) 0-6, 3-6

13 mei 2018 T.V. Pijnacker 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 0-8
1e HE Timo Tergau (2) / Jurriaan Bol (3) 0-6, 0-6
2e HE / Walkover
1e DE Mirjam Swarte (2) / Sanne Schalekamp (2) 4-6, 0-6
2e DE Marlot van 't Hof (3) / Denise van der Leer (2) 1-6, 0-6
 HD Timo Tergau (2) - Tim van Pagée (2) / Jurriaan Bol (3) - Raphael Mujan (3) 2-6, 2-6
 DD Inge Spronk (2) - Marlot van 't Hof (3) / Sanne Schalekamp (3) - Denise van der Leer (3) 0-6, 4-6
1e GD Mirjam Swarte (2) - Timo Tergau (2) / Sanne Schalekamp (3) - Raphael Mujan (3) 3-6, 5-7
2e GD Marloes Hendriksen (3) - Tim van Pagée (2) / Denise van der Leer (3) - Jurriaan Bol (3) 3-6, 2-6
13 mei 2018 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 7-1
1e HE René Lindenbergh (2) / Wieger Moen (2) 6-4, 6-2
2e HE Daan Hendriks (4) / Yannick Nederpelt (3) 4-6, 6-2, 6-4
1e DE Bernice van de Velde (2) / Lotte van der Elst (3) 6-2, 6-4
2e DE Flory Bierma (2) / Cleo van Engelen (3) 6-3, 6-4
 HD René Lindenbergh (3) - Robert Wijnveen (3) / Wieger Moen (2) - Yannick Nederpelt (3) 6-4, 6-4
 DD Loes Siderius (2) - Bernice van de Velde (2) / Lotte van der Elst (3) - Cleo van Engelen (3) 6-2, 6-2
1e GD Robert Wijnveen (3) - Loes Siderius (2) / Wieger Moen (2) - Lotte van der Elst (3) 6-4, 6-4
2e GD Daan Hendriks (4) - Flory Bierma (2) / Yannick Nederpelt (3) - Cleo van Engelen (3) 3-6, 7-5, [8-10]
13 mei 2018 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 6-2
1e HE Jasper Stoter (2) / Ronald Blonk (3) 6-4, 6-3
2e HE Xavier van der Heijden (3) / Thomas Vissenberg (3) 2-6, 6-3, 6-0
1e DE Sanne Bakker (3) / Vivian Polak (2) 4-6, 3-6
2e DE Shandra de Graaff (3) / Denise Smits (2) 6-4, 3-6, 4-6
 HD Jasper Stoter (2) - Xavier van der Heijden (3) / Ronald Blonk (3) - Thomas Vissenberg (4) Walkover
 DD Sanne Bakker (2) - Shandra de Graaff (2) / Vivian Polak (2) - Kimberley van Heugten (2) 6-7, 6-2, [10-5]
1e GD Sanne Bakker (2) - Jasper Stoter (2) / Ronald Blonk (3) - Kimberley van Heugten (2) 6-3, 7-5
2e GD Shandra de Graaff (2) - Xavier van der Heijden (3) / Thomas Vissenberg (4) - Denise Smits (2) Walkover
13 mei 2018 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / M.L.T.V. '90 (Monster) 1 8-0
1e HE Leon Vellekoop (2) / Sebastiaan Schijf (3) 6-0, 6-1
2e HE Wouter van Dijk (3) / Reinier Luijkx (3) 6-4, 6-4
1e DE Inge Kaars Sijpesteijn (2) / Femke Verhaart (3) 7-5, 6-3
2e DE Polly Lam Po Kuen (2) / Jeanine Grabe (4) 6-0, 6-1
 HD Leon Vellekoop (2) - Chris Politiek (2) / Reinier Luijkx (2) - Sebastiaan Schijf (3) 6-2, 6-7, [14-12]
 DD Inge Kaars Sijpesteijn (2) - Polly Lam Po Kuen (2) / Jeanine Grabe (3) - Femke Verhaart (3) 6-1, 6-2
1e GD Chris Politiek (2) - Inge Kaars Sijpesteijn (2) / Reinier Luijkx (2) - Femke Verhaart (3) 6-3, 7-5
2e GD Leon Vellekoop (2) - Polly Lam Po Kuen (2) / Jeanine Grabe (3) - Sebastiaan Schijf (3) 6-1, 6-3

6 mei 2018 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 2-6
1e HE René Lindenbergh (2) / Leon Vellekoop (2) 6-3, 6-2
2e HE Daan Hendriks (4) / Wouter van Dijk (3) 1-6, 0-6
1e DE Flory Bierma (2) / Stéphanie Zaaijer (2) 5-7, 2-6
2e DE Bernice van de Velde (2) / Polly Lam Po Kuen (2) 7-6, 1-6, 4-6
 HD Robert Wijnveen (3) - René Lindenbergh (3) / Leon Vellekoop (2) - Chris Politiek (2) 2-6, 6-2, [5-10]
 DD Bernice van de Velde (2) - Loes Siderius (2) / Polly Lam Po Kuen (2) - Inge Kaars Sijpesteijn (2) 1-6, 6-4, [5-10]
1e GD René Lindenbergh (3) - Flory Bierma (2) / Chris Politiek (2) - Inge Kaars Sijpesteijn (2) 6-4, 7-5
2e GD Daan Hendriks (4) - Loes Siderius (2) / Leon Vellekoop (2) - Stéphanie Zaaijer (3) 4-6, 5-7
6 mei 2018 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.V. Pijnacker 1 4-4
1e HE Jasper Stoter (2) / Timo Tergau (2) 6-3, 6-2
2e HE Xavier van der Heijden (3) / Sander de With (3) 6-2, 6-3
1e DE Shandra de Graaff (3) / Mirjam Swarte (2) 6-1, 6-1
2e DE Sanne Bakker (3) / Marloes Hendriksen (3) 6-3, 6-2
 HD Jasper Stoter (2) - Xavier van der Heijden (3) / Timo Tergau (2) - Sander de With (2) 1-6, 2-6
 DD Sanne Bakker (2) - Shandra de Graaff (2) / Inge Spronk (2) - Mirjam Swarte (2) 2-6, 6-2, [5-10]
1e GD Shandra de Graaff (2) - Jasper Stoter (2) / Inge Spronk (2) - Eric Reuijl (2) 2-6, 2-6
2e GD Sanne Bakker (2) - Xavier van der Heijden (3) / Marloes Hendriksen (3) - Timo Tergau (2) 1-6, 6-1, [8-10]
6 mei 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 3-5
1e HE Ronald Blonk (3) / Bram Bruinse (3) 3-6, 2-6
2e HE Joost Weerheim (4) / Jurriaan Bol (3) 2-6, 2-6
1e DE Vivian Polak (2) / Sanne Schalekamp (2) 6-2, 6-3
2e DE Kimberley van Heugten (3) / Denise van der Leer (2) 6-2, 6-4
 HD Ronald Blonk (3) - Joost Weerheim (3) / Raphael Mujan (3) - Jurriaan Bol (3) 6-7, 0-6
 DD Vivian Polak (2) - Denise Smits (2) / Sanne Schalekamp (3) - Denise van der Leer (3) 6-3, 6-2
1e GD Kimberley van Heugten (2) - Ronald Blonk (3) / Sanne Schalekamp (3) - Jurriaan Bol (3) 6-2, 3-6, [4-10]
2e GD Denise Smits (2) - Joost Weerheim (3) / Denise van der Leer (3) - Bram Bruinse (3) Walkover
6 mei 2018 THOR De Bataaf (Den Haag) 3 / M.L.T.V. '90 (Monster) 1 4-4
1e HE Wieger Moen (2) / Sebastiaan Schijf (3) 6-4, 6-3
2e HE Yannick Nederpelt (3) / Reinier Luijkx (3) 6-7, 2-6
1e DE Lotte van der Elst (3) / Femke Verhaart (3) 4-6, 6-2, 6-1
2e DE Cleo van Engelen (3) / Jeanine Grabe (4) 7-6, 6-4
 HD Wieger Moen (2) - Yannick Nederpelt (3) / Reinier Luijkx (2) - Sebastiaan Schijf (3) 6-4, 6-3
 DD Lotte van der Elst (3) - Cleo van Engelen (3) / Jeanine Grabe (3) - Femke Verhaart (3) 6-4, 4-6, [10-12]
1e GD Lotte van der Elst (3) - Wieger Moen (2) / Reinier Luijkx (2) - Femke Verhaart (3) 2-6, 6-7
2e GD Cleo van Engelen (3) - Yannick Nederpelt (3) / Sebastiaan Schijf (3) - Jeanine Grabe (3) 6-4, 3-6, [10-12]

22 april 2018 M.L.T.V. '90 (Monster) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 3-5
1e HE Sebastiaan Schijf (3) / Martijn Janssens (2) 3-0 Opgave
2e HE Reinier Luijkx (3) / Daan Hendriks (4) 6-4, 6-1
1e DE Femke Verhaart (3) / Bernice van de Velde (2) 4-6, 5-7
2e DE Jeanine Grabe (4) / Flory Bierma (2) 0-6, 4-6
 HD Reinier Luijkx (2) - Sebastiaan Schijf (3) / Daan Hendriks (4) - Robert Wijnveen (3) 6-4, 6-2
 DD Jeanine Grabe (3) - Femke Verhaart (3) / Flory Bierma (2) - Bernice van de Velde (2) 2-6, 1-6
1e GD Reinier Luijkx (2) - Femke Verhaart (3) / Robert Wijnveen (3) - Flory Bierma (2) 3-6, 3-6
2e GD Sebastiaan Schijf (3) - Jeanine Grabe (3) / Daan Hendriks (4) - Bernice van de Velde (2) 2-6, 3-6
22 april 2018 T.V. Pijnacker 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 4-4
1e HE Uriël Maarsen (2) / Arthur Pinkse (3) 4-6, 6-4, 6-2
2e HE Sander de With (3) / Ronald Blonk (3) 6-7, 6-1, 6-4
1e DE Mirjam Swarte (2) / Vivian Polak (2) 2-6, 1-6
2e DE Marlot van 't Hof (3) / Denise Smits (2) 7-5, 3-6, 2-6
 HD Sander de With (2) - Timo Tergau (2) / Ronald Blonk (3) - Arthur Pinkse (2) 6-4, 6-7, [4-10]
 DD Inge Spronk (2) - Mirjam Swarte (2) / Vivian Polak (2) - Kimberley van Heugten (2) 5-7, 7-5, [10-6]
1e GD Inge Spronk (2) - Timo Tergau (2) / Arthur Pinkse (2) - Denise Smits (2) 7-5, 7-6
2e GD Marlot van 't Hof (3) - Tim van Pagée (2) / Ronald Blonk (3) - Kimberley van Heugten (2) 1-6, 6-7
22 april 2018 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 5-3
1e HE Chris Politiek (2) / Wieger Moen (2) 4-6, 7-6, 3-6
2e HE Wouter van Dijk (3) / Yannick Nederpelt (3) 6-3, 6-4
1e DE Polly Lam Po Kuen (2) / Cleo van Engelen (3) 6-0, 6-2
2e DE Inge Kaars Sijpesteijn (2) / Lotte van der Elst (3) 6-0, 6-2
 HD Chris Politiek (2) - Leon Vellekoop (2) / Wieger Moen (2) - Yannick Nederpelt (3) 5-7, 5-7
 DD Polly Lam Po Kuen (2) - Stéphanie Zaaijer (3) / Lotte van der Elst (3) - Cleo van Engelen (3) 6-2, 6-3
1e GD Chris Politiek (2) - Inge Kaars Sijpesteijn (2) / Wieger Moen (2) - Lotte van der Elst (3) 3-6, 7-5, [9-11]
2e GD Leon Vellekoop (2) - Stéphanie Zaaijer (3) / Yannick Nederpelt (3) - Cleo van Engelen (3) 6-1, 6-2
22 april 2018 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 6-2
1e HE Jurriaan Bol (3) / Jasper Stoter (2) 3-6, 6-2, 4-1 Opgace
2e HE Raphael Mujan (3) / Xavier van der Heijden (3) 4-6, 6-4, 6-4
1e DE Sanne Schalekamp (2) / Shandra de Graaff (3) 4-6, 6-3, 6-2
2e DE Denise van der Leer (2) / Sanne Bakker (3) 3-6, 6-4, 6-3
 HD Jurriaan Bol (3) - Raphael Mujan (3) / Jasper Stoter (2) - Xavier van der Heijden (3) 6-2, 4-6, [10-3]
 DD Sanne Schalekamp (3) - Denise van der Leer (3) / Shandra de Graaff (2) - Sanne Bakker (2) 6-7, 6-3, [5-10]
1e GD Sanne Schalekamp (3) - Raphael Mujan (3) / Shandra de Graaff (2) - Jasper Stoter (2) 6-3, 7-6
2e GD Denise van der Leer (3) - Jurriaan Bol (3) / Sanne Bakker (2) - Xavier van der Heijden (3) 6-4, 1-6, [5-10]

15 april 2018 THOR De Bataaf (Den Haag) 3 / T.V. Pijnacker 1 5-3
1e HE Wieger Moen (2) / Timo Tergau (2) 6-4, 6-2
2e HE Yannick Nederpelt (3) / Sander de With (3) 6-0, 6-4
1e DE Cleo van Engelen (3) / Mirjam Swarte (2) 6-3, 6-7, 6-3
2e DE Lotte van der Elst (3) / Marloes Hendriksen (3) 6-1, 6-1
 HD Wieger Moen (2) - Yannick Nederpelt (3) / Timo Tergau (2) - Sander de With (2) 3-6, 7-5, [7-10]
 DD Lotte van der Elst (3) - Cleo van Engelen (3) / Marloes Hendriksen (3) - Inge Spronk (2) 1-6, 6-4, [8-10]
1e GD Lotte van der Elst (3) - Wieger Moen (2) / Mirjam Swarte (2) - Sander de With (2) 6-4, 6-2
2e GD Cleo van Engelen (3) - Yannick Nederpelt (3) / Timo Tergau (2) - Inge Spronk (2) 4-6, 2-6
15 april 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 4-4
1e HE Ronald Blonk (3) / Leon Vellekoop (2) 2-6, 0-6
2e HE Thomas Vissenberg (3) / Chris Politiek (2) 1-2 Opgave
1e DE Vivian Polak (2) / Inge Kaars Sijpesteijn (2) 6-3, 6-1
2e DE Denise Smits (2) / Stéphanie Zaaijer (2) 6-1, 3-6, 3-6
 HD Arthur Pinkse (2) - Ronald Blonk (3) / Wouter van Dijk (3) - Chris Politiek (2) 7-6, 2-6, [9-11]
 DD Vivian Polak (2) - Kimberley van Heugten (2) / Polly Lam Po Kuen (2) - Stéphanie Zaaijer (3) 6-3, 6-1
1e GD Arthur Pinkse (2) - Vivian Polak (2) / Leon Vellekoop (2) - Polly Lam Po Kuen (2) 6-3, 7-5
2e GD Ronald Blonk (3) - Kimberley van Heugten (2) / Wouter van Dijk (3) - Inge Kaars Sijpesteijn (2) 6-3, 6-1
15 april 2018 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 5-3
1e HE Martijn Janssens (2) / Raphael Mujan (3) 6-1, 6-3
2e HE Daan Hendriks (4) / Jurriaan Bol (3) 3-6, 6-4, 6-3
1e DE Bernice van de Velde (2) / Denise van der Leer (2) 6-4, 6-4
2e DE Flory Bierma (2) / Sanne Schalekamp (2) 6-4, 1-6, 2-6
 HD Daan Hendriks (4) - Robert Wijnveen (3) / Jurriaan Bol (3) - Raphael Mujan (3) 6-4, 6-7, [7-10]
 DD Loes Siderius (2) - Bernice van de Velde (2) / Sanne Schalekamp (3) - Denise van der Leer (3) 6-7, 6-1, [10-8]
1e GD Martijn Janssens (3) - Loes Siderius (2) / Sanne Schalekamp (3) - Jurriaan Bol (3) 0-6, 4-6
2e GD Robert Wijnveen (3) - Flory Bierma (2) / Denise van der Leer (3) - Raphael Mujan (3) 6-4, 7-6
15 april 2018 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / M.L.T.V. '90 (Monster) 1 6-2
1e HE Jasper Stoter (2) / Sebastiaan Schijf (3) 6-1, 6-0
2e HE Enzo van der Heijden (3) / Reinier Luijkx (3) 6-1, 6-2
1e DE Shandra de Graaff (3) / Femke Verhaart (3) 6-2, 6-0
2e DE Sanne Bakker (3) / Jeanine Grabe (4) 7-5, 6-1
 HD Jasper Stoter (2) - Xavier van der Heijden (3) / Reinier Luijkx (2) - Sebastiaan Schijf (3) 7-6, 1-6, [8-10]
 DD Sanne Bakker (2) - Shandra de Graaff (2) / Jeanine Grabe (3) - Femke Verhaart (3) 6-7, 6-0, [11-9]
1e GD Jasper Stoter (2) - Shandra de Graaff (2) / Femke Verhaart (3) - Reinier Luijkx (2) 6-4, 5-7, [10-5]
2e GD Sanne Bakker (2) - Xavier van der Heijden (3) / Jeanine Grabe (3) - Sebastiaan Schijf (3) 6-2, 4-6, [12-14]

8 april 2018 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 4-4
1e HE Jurriaan Bol (3) / Wieger Moen (2) 6-3, 3-6, 4-6
2e HE Raphael Mujan (3) / Yannick Nederpelt (3) 0-6, 6-1, 6-1
1e DE Sanne Schalekamp (2) / Cleo van Engelen (3) 6-2, 6-1
2e DE Denise van der Leer (2) / Lotte van der Elst (3) 6-7, 1-6
 HD Raphael Mujan (3) - Jurriaan Bol (3) / Wieger Moen (2) - Jack Haslinghuis (2) 6-7, 6-2, [4-10]
 DD Sanne Schalekamp (3) - Denise van der Leer (3) / Lotte van der Elst (3) - Marjolein van de Ven (2) 6-0, 6-2
1e GD Denise van der Leer (3) - Jurriaan Bol (3) / Marjolein van de Ven (2) - Jack Haslinghuis (2) 6-4, 6-4
2e GD Sanne Schalekamp (3) - Raphael Mujan (3) / Cleo van Engelen (3) - Yannick Nederpelt (3) 6-7, 6-3, [11-13]
8 april 2018 M.L.T.V. '90 (Monster) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 1-7
1e HE Reinier Luijkx (3) / John Naaktgeboren (2) 4-6, 2-6
2e HE Sebastiaan Schijf (3) / Thomas Vissenberg (3) 3-6, 1-6
1e DE Femke Verhaart (3) / Lexie Stevens (2) 1-6, 0-6
2e DE Jeanine Grabe (4) / Vivian Polak (2) 1-6, 0-6
 HD Reinier Luijkx (2) - Sebastiaan Schijf (3) / Ronald Blonk (3) - Thomas Vissenberg (4) 6-2, 5-7, [10-7]
 DD Femke Verhaart (3) - Jeanine Grabe (3) / Denise Smits (2) - Lexie Stevens (3) 3-6, 2-6
1e GD Femke Verhaart (3) - Reinier Luijkx (2) / Janine Hemmes (1) - John Naaktgeboren (2) 3-6, 3-6
2e GD Jeanine Grabe (3) - Sebastiaan Schijf (3) / Lexie Stevens (3) - Ronald Blonk (3) 4-6, 3-6
8 april 2018 T.V. Pijnacker 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 1-7
1e HE Timo Tergau (2) / Martijn Janssens (2) 0-6, 3-6
2e HE Sander de With (3) / Daan Hendriks (4) 6-3, 6-1
1e DE Mirjam Swarte (2) / Bernice van de Velde (2) 2-6, 1-6
2e DE Inge Spronk (2) / Flory Bierma (2) 5-7, 7-5, 2-6
 HD Timo Tergau (2) - Sander de With (2) / Robert Wijnveen (3) - Martijn Janssens (3) 6-3, 4-6, [8-10]
 DD Marloes Hendriksen (3) - Mirjam Swarte (2) / Flory Bierma (2) - Loes Siderius (2) 4-6, 2-6
1e GD Inge Spronk (2) - Timo Tergau (2) / Bernice van de Velde (2) - Robert Wijnveen (3) 4-6, 4-6
2e GD Marloes Hendriksen (3) - Sander de With (2) / Loes Siderius (2) - Daan Hendriks (4) 4-6, 7-6, [4-10]
8 april 2018 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 7-1
1e HE Leon Vellekoop (2) / Enzo van der Heijden (3) 6-1, 7-6
2e HE Wouter van Dijk (3) / Xavier van der Heijden (3) 6-3, 6-1
1e DE Stéphanie Zaaijer (2) / Shandra de Graaff (3) 1-6, 1-6
2e DE Polly Lam Po Kuen (2) / Sanne Bakker (3) 6-2, 6-1
 HD Wouter van Dijk (3) - Chris Politiek (2) / Xavier van der Heijden (3) - Jasper Stoter (2) 6-3, 6-2
 DD Stéphanie Zaaijer (3) - Inge Kaars Sijpesteijn (2) / Shandra de Graaff (2) - Sanne Bakker (2) 6-1, 6-2
1e GD Polly Lam Po Kuen (2) - Leon Vellekoop (2) / Sanne Bakker (2) - Jasper Stoter (2) 6-3, 7-6
2e GD Inge Kaars Sijpesteijn (2) - Chris Politiek (2) / Shandra de Graaff (2) - Enzo van der Heijden (3) 6-7, 6-4, [10-6]