Uitslagen landelijke competitie 2018 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 3
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Gemengd 2e klasse afdelingnr 3

Stand

GespeeldPunten
T.V. Cromwijck (Woerden) 1 7 39
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 7 32
T.C. Domstad (Utrecht) 3 7 32
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 7 31
L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 7 28
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 7 26
Hillegomse T.C. 1 7 23
Tielse L.T.C. 1 7 13

Uitslagen

3 juni 2018 Hillegomse T.C. 1 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 5-3
1e HE Jesse Huta Galung (1) / Michal Nevřela (2) 6-2, 6-1
2e HE Tim Muller (3) / Melvin Hauwert (3) 6-7, 7-6, 3-6
1e DE Romy Krijger (3) / Ilona Somers (2) 1-6, 1-6
2e DE Famke van Trigt (4) / Aniek Remmerswaal (3) 3-6, 6-4, 6-0
 HD Jesse Huta Galung (2) - Teis Visser (3) / Michal Nevřela (2) - Alexander Popping (2) 6-3-Opgave
 DD Romy Krijger (3) - Famke van Trigt (3) / Kika Hogendoorn (2) - Ilona Somers (2) 0-6, 0-6
1e GD Jesse Huta Galung (2) - Romy Krijger (3) / Michal Nevřela (2) - Kika Hogendoorn (2) Walkover
2e GD Teis Visser (3) - Famke van Trigt (3) / Alexander Popping (2) - Aniek Remmerswaal (3) 6-3, 6-3
3 juni 2018 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / Tielse L.T.C. 1 8-0
1e HE David Valstar (2) / Tommie van Gruijthuijsen (2) 5-7, 6-3, 6-3
2e HE Reinoud Haal (3) / Wouter Bruel (3) 7-5, 6-3
1e DE Rebecca Indrakusuma (2) / Sofieke Nout (2) 6-4, 6-3
2e DE Julia van Wissen (2) / Nienke Hermans (3) 6-1, 6-1
 HD Reinoud Haal (3) - David Valstar (2) / Wouter Bruel (3) - Victor Straatman (3) 6-1, 6-3
 DD Rebecca Indrakusuma (2) - Kimberly Loo (3) / Sofieke Nout (3) - Anne Riemsdijk (3) 6-1, 6-1
1e GD Reinoud Haal (3) - Julia van Wissen (2) / Nienke Hermans (3) - Wouter Bruel (3) 6-2, 6-3
2e GD Kimberly Loo (3) - David Valstar (2) / Anne Riemsdijk (3) - Victor Straatman (3) 6-1, 6-1
3 juni 2018 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 6-2
1e HE Björn Luitink (2) / Max Oskam (3) 6-2, 6-1
2e HE Stan Soels (3) / Lars Hordijk (3) 7-6, 6-3
1e DE Carmen van Poelgeest (2) / Emma Goedkoop (2) 2-6, 6-4, 6-7
2e DE Isabel Bos (3) / Merlin Passchier (3) 4-6, 2-6
 HD Björn Luitink (2) - Kjell Reeker (3) / Max Oskam (3) - Lars Hordijk (4) Walkover
 DD Beau Blokker (2) - Carmen van Poelgeest (2) / Lara Hijbeek (2) - Merlin Passchier (2) 6-2, 6-3
1e GD Stan Soels (3) - Beau Blokker (2) / Max Oskam (3) - Emma Goedkoop (2) Walkover
2e GD Kjell Reeker (3) - Isabel Bos (3) / Lars Hordijk (4) - Lara Hijbeek (2) Walkover
3 juni 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 1-7
1e HE Dennis Kockx (2) / Elgin Khoeblal (3) 7-6, 6-1
2e HE Ydo Bruinsma (4) / Yannick van der Weerden (3) 6-7, 6-2, 6-7
1e DE Anoek Pruijmboom (4) / Sarah de Boer (2) 2-6, 5-7
2e DE Nadine Terschegget (4) / Suzanne van Soest (2) 2-6, 2-6
 HD Dennis Kockx (2) - Ydo Bruinsma (3) / Bram Stultiens (3) - Elgin Khoeblal (3) Walkover
 DD Anoek Pruijmboom (4) - Shanna Buitenhuis (3) / Suzanne van Soest (3) - Pauline Kuijer (3) 1-6, 2-6
1e GD Thomas de Sain (3) - Nadine Terschegget (4) / Bram Stultiens (3) - Sarah de Boer (2) 2-6, 0-6
2e GD Anoek Pruijmboom (4) - Ydo Bruinsma (3) / Yannick van der Weerden (3) - Pauline Kuijer (3) Walkover

27 mei 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 3-5
1e HE Joost van der Linden (3) / Michal Nevřela (2) 4-6, 6-7
2e HE Tijmen van der Linden (3) / Melvin Hauwert (3) 6-4, 4-6, 6-7
1e DE Nadine Terschegget (4) / Ilona Somers (2) 0-6, 1-6
2e DE Anoek Pruijmboom (4) / Aniek Remmerswaal (3) 6-0, 6-3
 HD Dennis Kockx (2) - Joost van der Linden (3) / Melvin Hauwert (3) - Michal Nevřela (2) 7-6, 6-1
 DD Anoek Pruijmboom (4) - Shanna Buitenhuis (3) / Ilona Somers (2) - Kika Hogendoorn (2) 1-6, 1-6
1e GD Joost van der Linden (3) - Shanna Buitenhuis (3) / Kika Hogendoorn (2) - Michal Nevřela (2) 4-6, 3-6
2e GD Dennis Kockx (2) - Anoek Pruijmboom (4) / Alexander Popping (2) - Ilona Somers (2) 6-2, 6-2
27 mei 2018 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 3-5
1e HE Reinoud Haal (3) / Max Oskam (3) 7-5, 2-6, 2-6
2e HE Jonathan van Bemmel (3) / Lars Hordijk (3) 6-7, 2-6
1e DE Julia van Wissen (2) / Emma Goedkoop (2) 4-6, 5-7
2e DE Kimberly Loo (2) / Merlin Passchier (3) 5-7, 6-1, 6-1
 HD Reinoud Haal (3) - Jonathan van Bemmel (2) / Rens in 't Veld (2) - Max Oskam (3) 4-6, 6-7
 DD Rebecca Indrakusuma (2) - Julia van Wissen (2) / Merlin Passchier (2) - Lara Hijbeek (2) 6-1, 6-3
1e GD Rebecca Indrakusuma (2) - Marcel Crok (2) / Rens in 't Veld (2) - Lara Hijbeek (2) 6-2, 6-2
2e GD Reinoud Haal (3) - Kimberly Loo (3) / Lars Hordijk (4) - Emma Goedkoop (2) 4-6, 1-6
27 mei 2018 Tielse L.T.C. 1 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 3-5
1e HE Tommie van Gruijthuijsen (2) / Björn Luitink (2) 6-3, 3-6, 3-6
2e HE Wouter Bruel (3) / Kjell Reeker (3) 6-2, 6-3
1e DE Sofieke Nout (2) / Carmen van Poelgeest (2) 4-6, 2-6
2e DE Anne Riemsdijk (3) / Isabel Bos (3) 6-2, 6-7, 1-6
 HD Victor Straatman (3) - Wouter Bruel (3) / Björn Luitink (2) - Kjell Reeker (3) 0-6, 5-7
 DD Nienke Hermans (3) - Sofieke Nout (3) / Beau Blokker (2) - Carmen van Poelgeest (2) 3-6, 0-6
1e GD Tommie van Gruijthuijsen (2) - Nienke Hermans (3) / Beau Blokker (2) - Björn Luitink (2) 7-5, 3-6, [10-8]
2e GD Anne Riemsdijk (3) - Victor Straatman (3) / Kjell Reeker (3) - Isabel Bos (3) 4-6, 7-5, [10-4]
27 mei 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / Hillegomse T.C. 1 5-3
1e HE Elgin Khoeblal (3) / Teis Visser (2) 3-6, 6-4, 5-7
2e HE Steven Ammerlaan (3) / Tim Muller (3) 3-6, 7-6, 6-4
1e DE Pauline Kuijer (3) / Romy Krijger (3) 6-0, 6-2
2e DE Femke Paap (3) / Famke van Trigt (4) 6-1, 6-0
 HD Bram Stultiens (3) - Steven Ammerlaan (4) / Tim Muller (4) - Teis Visser (3) 4-6, 6-3, [5-10]
 DD Pauline Kuijer (3) - Femke Paap (3) / Romy Krijger (3) - Famke van Trigt (3) 7-6, 6-3
1e GD Elgin Khoeblal (3) - Pauline Kuijer (3) / Famke van Trigt (3) - Teis Visser (3) 6-1, 6-4
2e GD Femke Paap (3) - Bram Stultiens (3) / Romy Krijger (3) - Tim Muller (4) 6-7, 2-6

13 mei 2018 Hillegomse T.C. 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 3-5
1e HE Jesse Huta Galung (1) / Tijmen van der Linden (3) 6-4, 6-0
2e HE Teis Visser (2) / Joost van der Linden (3) 3-6, 5-7
1e DE Romy Krijger (3) / Eniek van den Broek (2) 1-6, 0-6
2e DE Famke van Trigt (4) / Shanna Buitenhuis (3) 0-6, 3-6
 HD Jesse Huta Galung (2) - Teis Visser (3) / Dennis Kockx (2) - Tijmen van der Linden (3) 6-1, 6-4
 DD Romy Krijger (3) - Famke van Trigt (3) / Anoek Pruijmboom (4) - Eniek van den Broek (3) 0-6, 3-6
1e GD Jesse Huta Galung (2) - Romy Krijger (3) / Eniek van den Broek (3) - Joost van der Linden (3) 2-6, 1-6
2e GD Teis Visser (3) - Famke van Trigt (3) / Nadine Terschegget (4) - Dennis Kockx (2) 6-2, 6-1
13 mei 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / Tielse L.T.C. 1 5-3
1e HE Lars Hordijk (3) / Tommie van Gruijthuijsen (2) 3-6, 6-0, 2-6
2e HE Max Oskam (3) / Wouter Bruel (3) 3-6, 6-1, 3-6
1e DE Emma Goedkoop (2) / Nienke Hermans (3) 6-3, 6-4
2e DE Lara Hijbeek (3) / Anne Riemsdijk (3) 4-6, 0-6
 HD Rens in 't Veld (2) - Max Oskam (3) / Tommie van Gruijthuijsen (2) - Victor Straatman (3) 6-1, 6-3
 DD Lara Hijbeek (2) - Merlin Passchier (2) / Sofieke Nout (3) - Nienke Hermans (3) 6-0, 6-2
1e GD Rens in 't Veld (2) - Emma Goedkoop (2) / Anne Riemsdijk (3) - Tommie van Gruijthuijsen (2) 6-3, 6-1
2e GD Lars Hordijk (4) - Merlin Passchier (2) / Sofieke Nout (3) - Wouter Bruel (3) 6-2, 6-3
13 mei 2018 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 3-5
1e HE Björn Luitink (2) / David Valstar (2) 1-6, 1-6
2e HE Kjell Reeker (3) / Reinoud Haal (3) 1-6, 0-6
1e DE Carmen van Poelgeest (2) / Rebecca Indrakusuma (2) 3-6, 6-7
2e DE Isabel Bos (3) / Julia van Wissen (2) 2-6, 0-6
 HD Björn Luitink (2) - Kjell Reeker (3) / Reinoud Haal (3) - David Valstar (2) 6-2, 5-7, [13-11]
 DD Beau Blokker (2) - Carmen van Poelgeest (2) / Kimberly Loo (3) - Julia van Wissen (2) 6-2, 3-6, [10-6]
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover
13 mei 2018 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 7-1
1e HE Michal Nevřela (2) / Elgin Khoeblal (3) 6-2, 6-3
2e HE Melvin Hauwert (3) / Bram Stultiens (3) 6-4, 6-1
1e DE Ilona Somers (2) / Suzanne van Soest (2) 6-1, 6-0
2e DE Aniek Remmerswaal (3) / Pauline Kuijer (3) 3-6, 1-6
 HD Melvin Hauwert (3) - Michal Nevřela (2) / Elgin Khoeblal (3) - Yannick van der Weerden (3) 6-3, 6-1
 DD Kika Hogendoorn (2) - Ilona Somers (2) / Pauline Kuijer (3) - Suzanne van Soest (3) 6-0, 6-2
1e GD Michal Nevřela (2) - Kika Hogendoorn (2) / Pauline Kuijer (3) - Bram Stultiens (3) 6-3, 6-4
2e GD Melvin Hauwert (3) - Ilona Somers (2) / Suzanne van Soest (3) - Yannick van der Weerden (3) 5-7, 6-1, [10-5]

6 mei 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 5-3
1e HE Joost van der Linden (3) / David Valstar (2) 3-6, 2-6
2e HE Tijmen van der Linden (3) / Reinoud Haal (3) 3-6, 6-4, 7-5
1e DE Eniek van den Broek (2) / Julia van Wissen (2) 6-2, 6-4
2e DE Anoek Pruijmboom (4) / Kimberly Loo (2) 0-6, 6-3, 4-6
 HD Dennis Kockx (2) - Tijmen van der Linden (3) / Rick Louwerse (2) - Reinoud Haal (3) 7-5, 6-3
 DD Anoek Pruijmboom (4) - Shanna Buitenhuis (3) / Julia van Wissen (2) - Rebecca Indrakusuma (2) 2-6, 1-6
1e GD Eniek van den Broek (3) - Joost van der Linden (3) / Rebecca Indrakusuma (2) - Rick Louwerse (2) 6-3, 6-4
2e GD Nadine Terschegget (4) - Dennis Kockx (2) / Kimberly Loo (3) - David Valstar (2) 6-4, 6-3
6 mei 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / Tielse L.T.C. 1 7-1
1e HE Elgin Khoeblal (3) / Tommie van Gruijthuijsen (2) 7-5, 2-6, 6-4
2e HE Bram Stultiens (3) / Wouter Bruel (3) 6-7, 6-3, 3-6
1e DE Suzanne van Soest (2) / Sofieke Nout (2) 6-4, 6-3
2e DE Pauline Kuijer (3) / Nienke Hermans (3) 6-4, 6-3
 HD Elgin Khoeblal (3) - Yannick van der Weerden (3) / Victor Straatman (3) - Wouter Bruel (3) 6-3, 6-1
 DD Suzanne van Soest (3) - Pauline Kuijer (3) / Anne Riemsdijk (3) - Nienke Hermans (3) 6-0, 6-1
1e GD Bram Stultiens (3) - Pauline Kuijer (3) / Tommie van Gruijthuijsen (2) - Anne Riemsdijk (3) 3-6, 6-3, [10-6]
2e GD Yannick van der Weerden (3) - Suzanne van Soest (3) / Victor Straatman (3) - Sofieke Nout (3) 6-1, 6-1
6 mei 2018 Hillegomse T.C. 1 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 2-6
1e HE Teis Visser (2) / Björn Luitink (2) 2-6, 6-3, 6-4
2e HE Tim Muller (3) / Kjell Reeker (3) 6-0, 6-4
1e DE Romy Krijger (3) / Carmen van Poelgeest (2) 2-6, 1-6
2e DE Famke van Trigt (4) / Isabel Bos (3) 3-6, 6-4, 4-6
 HD Teis Visser (3) - Tim Muller (4) / Björn Luitink (2) - Kjell Reeker (3) 6-7, 4-6
 DD Romy Krijger (3) - Famke van Trigt (3) / Carmen van Poelgeest (2) - Beau Blokker (2) 3-6, 0-6
1e GD Teis Visser (3) - Romy Krijger (3) / Björn Luitink (2) - Carmen van Poelgeest (2) 2-6, 5-7
2e GD Tim Muller (4) - Famke van Trigt (3) / Kjell Reeker (3) - Isabel Bos (3) 2-6, 4-6
6 mei 2018 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 7-1
1e HE Michal Nevřela (2) / Lars Hordijk (3) 6-1, 6-1
2e HE Melvin Hauwert (3) / Max Oskam (3) 7-6, 6-3
1e DE Ilona Somers (2) / Emma Goedkoop (2) 6-1, 6-1
2e DE Aniek Remmerswaal (3) / Merlin Passchier (3) 2-6, 1-6
 HD Melvin Hauwert (3) - Michal Nevřela (2) / Max Oskam (3) - Rens in 't Veld (2) 6-4, 6-3
 DD Kika Hogendoorn (2) - Ilona Somers (2) / Emma Goedkoop (2) - Lara Hijbeek (2) 6-2, 6-2
1e GD Michal Nevřela (2) - Kika Hogendoorn (2) / Rens in 't Veld (2) - Merlin Passchier (2) 6-2, 6-1
2e GD Alexander Popping (2) - Ilona Somers (2) / Lara Hijbeek (2) - Lars Hordijk (4) 4-6, 6-3, [10-5]

22 april 2018 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / Hillegomse T.C. 1 4-4
1e HE David Valstar (2) / Jesse Huta Galung (1) 1-6, 2-6
2e HE Reinoud Haal (3) / Teis Visser (2) 2-6, 2-6
1e DE Julia van Wissen (2) / Romy Krijger (3) 6-1, 6-1
2e DE Rebecca Indrakusuma (2) / Famke van Trigt (4) 6-1, 6-0
 HD Reinoud Haal (3) - Rick Louwerse (2) / Jesse Huta Galung (2) - Tim Muller (4) 5-7, 6-3, [3-10]
 DD Julia van Wissen (2) - Kimberly Loo (3) / Romy Krijger (3) - Famke van Trigt (3) 6-1, 6-0
1e GD Rick Louwerse (2) - Rebecca Indrakusuma (2) / Jesse Huta Galung (2) - Romy Krijger (3) 1-6, 6-4, [3-10]
2e GD David Valstar (2) - Kimberly Loo (3) / Famke van Trigt (3) - Teis Visser (3) 6-4, 6-4
22 april 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 5-3
1e HE Max Oskam (3) / Elgin Khoeblal (3) 6-7, 2-6
2e HE Lars Hordijk (3) / Yannick van der Weerden (3) 7-5, 6-4
1e DE Emma Goedkoop (2) / Suzanne van Soest (2) 6-2, 7-6
2e DE Lara Hijbeek (3) / Pauline Kuijer (3) 2-6, 4-6
 HD Lars Hordijk (4) - Max Oskam (3) / Elgin Khoeblal (3) - Bram Stultiens (3) 7-6, 6-1
 DD Lara Hijbeek (2) - Merlin Passchier (2) / Pauline Kuijer (3) - Suzanne van Soest (3) 6-1, 7-5
1e GD Merlin Passchier (2) - Max Oskam (3) / Bram Stultiens (3) - Suzanne van Soest (3) 3-6, 6-2, [10-7]
2e GD Lars Hordijk (4) - Emma Goedkoop (2) / Yannick van der Weerden (3) - Pauline Kuijer (3) 3-6, 2-6
22 april 2018 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 4-4
1e HE Björn Luitink (2) / Dennis Kockx (2) 7-6, 1-6, 6-4
2e HE Stan Soels (3) / Tijmen van der Linden (3) 3-6, 6-2, 6-2
1e DE Beau Blokker (2) / Eniek van den Broek (2) 0-6, 1-6
2e DE Carmen van Poelgeest (2) / Shanna Buitenhuis (3) 6-2, 7-6
 HD Björn Luitink (2) - Kjell Reeker (3) / Dennis Kockx (2) - Joost van der Linden (3) 3-6, 3-6
 DD Isabel Bos (3) - Carmen van Poelgeest (2) / Anoek Pruijmboom (4) - Nadine Terschegget (4) 4-6, 7-5, [10-6]
1e GD Björn Luitink (2) - Beau Blokker (2) / Joost van der Linden (3) - Eniek van den Broek (3) 4-6, 4-6
2e GD Stan Soels (3) - Isabel Bos (3) / Tijmen van der Linden (3) - Anoek Pruijmboom (4) 2-6, 2-6
22 april 2018 Tielse L.T.C. 1 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 1-7
1e HE Tommie van Gruijthuijsen (2) / Michal Nevřela (2) 1-6, 1-6
2e HE Wouter Bruel (3) / Alexander Popping (3) 3-6, 6-2, 4-6
1e DE Anne Riemsdijk (3) / Ilona Somers (2) 0-6, 0-6
2e DE Nienke Hermans (3) / Aniek Remmerswaal (3) 6-0, 6-1
 HD Victor Straatman (3) - Wouter Bruel (3) / Michal Nevřela (2) - Melvin Hauwert (3) 2-6, 2-6
 DD Anne Riemsdijk (3) - Sofieke Nout (3) / Kika Hogendoorn (2) - Ilona Somers (2) 1-6, 0-6
1e GD Tommie van Gruijthuijsen (2) - Nienke Hermans (3) / Kika Hogendoorn (2) - Michal Nevřela (2) 3-6, 5-7
2e GD Victor Straatman (3) - Sofieke Nout (3) / Ilona Somers (2) - Melvin Hauwert (3) 0-6, 1-6

15 april 2018 Hillegomse T.C. 1 / Tielse L.T.C. 1 4-4
1e HE Jesse Huta Galung (1) / Tommie van Gruijthuijsen (2) 6-1, 6-1
2e HE Teis Visser (2) / Wouter Bruel (3) 7-5, 6-3
1e DE Romy Krijger (3) / Sofieke Nout (2) 3-6, 3-6
2e DE Famke van Trigt (4) / Nienke Hermans (3) 6-4, 0-6, 3-6
 HD Jesse Huta Galung (2) - Tim Muller (4) / Wouter Bruel (3) - Victor Straatman (3) 6-1, 6-4
 DD Romy Krijger (3) - Famke van Trigt (3) / Nienke Hermans (3) - Anne Riemsdijk (3) 6-3, 7-6
1e GD Teis Visser (3) - Famke van Trigt (3) / Tommie van Gruijthuijsen (2) - Anne Riemsdijk (3) 0-6, 3-6
2e GD Tim Muller (4) - Romy Krijger (3) / Victor Straatman (3) - Sofieke Nout (3) 5-7, 2-6
15 april 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 6-2
1e HE Joost van der Linden (3) / Max Oskam (3) 4-6, 7-5, 2-6
2e HE Tijmen van der Linden (3) / Lars Hordijk (3) 6-3, 7-5
1e DE Eniek van den Broek (2) / Emma Goedkoop (2) 6-0, 6-2
2e DE Shanna Buitenhuis (3) / Merlin Passchier (3) 6-3, 7-6
 HD Dennis Kockx (2) - Tijmen van der Linden (3) / Max Oskam (3) - Rens in 't Veld (2) 3-6, 6-4, [10-5]
 DD Anoek Pruijmboom (4) - Nadine Terschegget (4) / Merlin Passchier (2) - Lara Hijbeek (2) 3-6, 6-4, [6-10]
1e GD Eniek van den Broek (3) - Joost van der Linden (3) / Max Oskam (3) - Lara Hijbeek (2) 6-1, 6-1
2e GD Dennis Kockx (2) - Anoek Pruijmboom (4) / Lars Hordijk (4) - Emma Goedkoop (2) 6-2, 6-4
15 april 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 6-2
1e HE Elgin Khoeblal (3) / Björn Luitink (2) 1-6, 7-6, 6-4
2e HE Yannick van der Weerden (3) / Jelmer Broers (4) 6-2, 6-3
1e DE Suzanne van Soest (2) / Carmen van Poelgeest (2) 4-6, 4-6
2e DE Pauline Kuijer (3) / Isabel Bos (3) 7-5, 6-1
 HD Elgin Khoeblal (3) - Bram Stultiens (3) / Kjell Reeker (3) - Björn Luitink (2) 7-5, 6-3
 DD Pauline Kuijer (3) - Suzanne van Soest (3) / Beau Blokker (2) - Isabel Bos (3) 6-1, 6-2
1e GD Bram Stultiens (3) - Suzanne van Soest (3) / Carmen van Poelgeest (2) - Björn Luitink (2) 4-6, 4-6
2e GD Yannick van der Weerden (3) - Pauline Kuijer (3) / Beau Blokker (2) - Kjell Reeker (3) 6-2, 6-1
15 april 2018 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Michal Nevřela (2) / David Valstar (2) 6-4, 6-4
2e HE Melvin Hauwert (3) / Reinoud Haal (3) 2-6, 6-4, 2-6
1e DE Ilona Somers (2) / Rebecca Indrakusuma (2) 6-4, 6-4
2e DE Aniek Remmerswaal (3) / Kimberly Loo (2) 0-6, 3-6
 HD Michal Nevřela (2) - Alexander Popping (2) / Reinoud Haal (3) - Rick Louwerse (2) 2-6, 3-6
 DD Kika Hogendoorn (2) - Ilona Somers (2) / Julia van Wissen (2) - Kimberly Loo (3) 1-6, 6-3, [10-3]
1e GD Alexander Popping (2) - Kika Hogendoorn (2) / Rick Louwerse (2) - Rebecca Indrakusuma (2) 4-6, 2-6
2e GD Michal Nevřela (2) - Ilona Somers (2) / Julia van Wissen (2) - David Valstar (2) 6-3, 6-3

8 april 2018 Tielse L.T.C. 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 1-7
1e HE Tommie van Gruijthuijsen (2) / Joost van der Linden (3) 6-3, 1-6, 4-6
2e HE Wouter Bruel (3) / Tijmen van der Linden (3) 6-7, 1-6
1e DE Sofieke Nout (2) / Eniek van den Broek (2) 0-6, 1-6
2e DE Anne Riemsdijk (3) / Anoek Pruijmboom (4) 4-6, 1-6
 HD Victor Straatman (3) - Wouter Bruel (3) / Tijmen van der Linden (3) - Dennis Kockx (2) 2-6, 4-6
 DD Nienke Hermans (3) - Anne Riemsdijk (3) / Nadine Terschegget (4) - Shanna Buitenhuis (3) 6-1, 6-3
1e GD Tommie van Gruijthuijsen (2) - Sofieke Nout (3) / Shanna Buitenhuis (3) - Dennis Kockx (2) 4-6, 2-6
2e GD Victor Straatman (3) - Nienke Hermans (3) / Eniek van den Broek (3) - Joost van der Linden (3) 1-6, 0-6
8 april 2018 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 2-6
1e HE Björn Luitink (2) / Michal Nevřela (2) 2-6, 2-6
2e HE Roy Gomersbach (3) / Melvin Hauwert (3) 6-3, 2-6, 4-6
1e DE Beau Blokker (2) / Ilona Somers (2) 3-6, 1-6
2e DE Carmen van Poelgeest (2) / Aniek Remmerswaal (3) 6-0, 6-0
 HD Roy Gomersbach (3) - Kjell Reeker (3) / Alexander Popping (2) - Melvin Hauwert (3) 5-7, 7-5, [7-10]
 DD Beau Blokker (2) - Isabel Bos (3) / Ilona Somers (2) - Kika Hogendoorn (2) 0-6, 0-6
1e GD Carmen van Poelgeest (2) - Björn Luitink (2) / Michal Nevřela (2) - Kika Hogendoorn (2) 6-1, 2-6, [5-10]
2e GD Isabel Bos (3) - Kjell Reeker (3) / Alexander Popping (2) - Aniek Remmerswaal (3) 6-4, 6-3
8 april 2018 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 5-3
1e HE David Valstar (2) / Elgin Khoeblal (3) 6-7, 7-6, 4-6
2e HE Reinoud Haal (3) / Bram Stultiens (3) 3-6, 6-3, 6-0
1e DE Rebecca Indrakusuma (2) / Suzanne van Soest (2) 4-6, 3-6
2e DE Kimberly Loo (2) / Pauline Kuijer (3) 4-6, 6-4, 6-0
 HD Reinoud Haal (3) - Rick Louwerse (2) / Bram Stultiens (3) - Yannick van der Weerden (3) 6-3, 6-0
 DD Kimberly Loo (3) - Julia van Wissen (2) / Suzanne van Soest (3) - Cheryl Weerdenburg (2) 6-7, 7-5, [10-0]
1e GD David Valstar (2) - Julia van Wissen (2) / Bram Stultiens (3) - Suzanne van Soest (3) 3-6, 3-6
2e GD Rebecca Indrakusuma (2) - Rick Louwerse (2) / Yannick van der Weerden (3) - Pauline Kuijer (3) 6-3, 3-6, [10-2]
8 april 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / Hillegomse T.C. 1 6-2
1e HE Lars Hordijk (3) / Jesse Huta Galung (1) 1-6, 2-6
2e HE Max Oskam (3) / Teis Visser (2) 5-7, 6-4, 6-2
1e DE Emma Goedkoop (2) / Romy Krijger (3) 6-2, 6-0
2e DE Lara Hijbeek (3) / Famke van Trigt (4) 6-4, 3-6, 3-6
 HD Rens in 't Veld (2) - Max Oskam (3) / Jesse Huta Galung (2) - Tim Muller (4) 6-1, 6-1
 DD Lara Hijbeek (2) - Merlin Passchier (2) / Romy Krijger (3) - Famke van Trigt (3) 6-2, 6-4
1e GD Merlin Passchier (2) - Rens in 't Veld (2) / Jesse Huta Galung (2) - Famke van Trigt (3) 5-7, 6-2, [10-8]
2e GD Emma Goedkoop (2) - Lars Hordijk (4) / Romy Krijger (3) - Tim Muller (4) 4-6, 6-4, [10-5]