Uitslagen landelijke competitie 2018 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Gemengd 2e klasse afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.C. Bosheim (Bussum) 1 7 40
H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 7 39
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 7 32
A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 7 31
T.C. Bakkum 2 7 26
T.V. Hoorn 2 7 23
T.V. Heerhugowaard 4 7 18
T.C. Zandvoort 5 7 15

Uitslagen

3 juni 2018 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Menno van de Bor (2) / Adrien Berkowicz (3) 6-3, 3-6, 0-6
2e HE Tim Geers (3) / Stefan Malovic 6-3, 6-4
1e DE Chantal Geers (2) / Rixt de Jong (3) 6-1, 6-0
2e DE Charlotte Wijkamp (3) / Dali Tjokrohamidjojo (4) 2-6, 4-6
 HD Menno van de Bor (3) - Matthijs van Starkenburg (2) / Adrien Berkowicz (3) - Willem van der Vlugt (3) 2-6, 3-6
 DD Eloise de Mooij (4) - Charlotte Wijkamp (4) / Rixt de Jong (3) - Dali Tjokrohamidjojo (4) 6-3, 6-3
1e GD Gertjan Egberink (3) - Chantal Geers (2) / Rixt de Jong (3) - Stefan Malovic 6-2, 6-1
2e GD Matthijs van Starkenburg (2) - Charlotte Wijkamp (4) / Dali Tjokrohamidjojo (4) - Adrien Berkowicz (3) 2-6, 3-6
3 juni 2018 T.C. Zandvoort 5 / T.C. Bakkum 2 2-6
1e HE EtiŽnne Bijsterveld (3) / Yvo van der Horst (3) 6-7, 1-6
2e HE Fabian van der Horst (4) / Mauk Smit (3) 0-6, 1-6
1e DE Amber Maatman (4) / Irene Kranendonk (2) 6-2, 6-7, 3-6
2e DE Gigi Sy-A-Foek (4) / Emma Kranendonk (3) 3-6, 1-6
 HD Steffan Kok (2) - Bart Hoonhout (2) / Yvo van der Horst (3) - Mauk Smit (4) 6-0, 6-1
 DD Amber Maatman (5) - Gigi Sy-A-Foek (5) / Irene Kranendonk (2) - Emma Kranendonk (3) Walkover
1e GD Bart Hoonhout (2) - Amber Maatman (5) / Irene Kranendonk (2) - Yvo van der Horst (3) Walkover
2e GD EtiŽnne Bijsterveld (4) - Gigi Sy-A-Foek (5) / Emma Kranendonk (3) - Mauk Smit (4) Walkover
3 juni 2018 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 3-5
1e HE Martijn Kerssens (2) / Julian van Heur (2) 3-6, 6-4, 6-0
2e HE Frank Kemper (3) / Figou Stam (3) 7-6, 3-6, 2-6
1e DE Lara van Tiggelen (2) / Regina Balcune (2) 5-7, 4-6
2e DE DaniŽlle van der Zee (3) / Femke Mars (2) 4-6, 3-6
 HD Martijn Kerssens (2) - Jeroen Gortworst (4) / Yellan Boendermaker (2) - Julian van Heur (3) 6-1, 6-3
 DD Lara van Tiggelen (2) - Rowan Sijpenhof (3) / Regina Balcune (2) - Kim van Heur (3) 3-6, 3-6
1e GD Lara van Tiggelen (2) - Martijn Kerssens (2) / Femke Mars (3) - Yellan Boendermaker (2) 6-3, 7-5
2e GD DaniŽlle van der Zee (2) - Jeroen Gortworst (4) / Regina Balcune (2) - Figou Stam (4) 6-4, 2-6, [8-10]
3 juni 2018 T.V. Hoorn 2 / T.V. Heerhugowaard 4 6-2
1e HE Ruben Hof (3) / Nikola Radovic (3) 6-2, 6-1
2e HE Charlie Koper (4) / Sandro Neefjes (3) 6-2, 6-2
1e DE Miriam van der Zee (3) / Julia Enderink (3) 6-4, 7-5
2e DE Naomi de Kwaadsteniet (4) / Pleun Kramer (4) 0-6, 2-6
 HD Ruben Hof (4) - Charlie Koper (3) / Skott van der Vliet (4) - Nikola Radovic (3) 6-1, 6-0
 DD Miriam van der Zee (3) - DaniŽlle Kruijver (4) / Pleun Kramer (4) - ZoŽ Gubbels (3) 2-6, 3-6
1e GD Naomi de Kwaadsteniet (3) - Charlie Koper (3) / ZoŽ Gubbels (3) - Sandro Neefjes (4) 6-4, 3-6, [10-5]
2e GD Ruben Hof (4) - DaniŽlle Kruijver (4) / Skott van der Vliet (4) - Julia Enderink (3) 6-2, 4-6, [10-4]

27 mei 2018 T.V. Hoorn 2 / T.C. Bakkum 2 3-5
1e HE David Josepa (2) / Mauk Smit (3) 6-1, 6-0
2e HE Ruben Hof (3) / Marnix Blom (3) 1-6, 3-6
1e DE Miriam van der Zee (3) / Irene Kranendonk (2) 6-4, 6-7, 4-6
2e DE DaniŽlle Kruijver (4) / Emma Kranendonk (3) 0-6, 0-6
 HD Ruben Hof (4) - Charlie Koper (3) / Yvo van der Horst (3) - Mauk Smit (4) 6-4, 6-4
 DD Naomi de Kwaadsteniet (3) - DaniŽlle Kruijver (4) / Irene Kranendonk (2) - Emma Kranendonk (3) 3-6, 2-6
1e GD Naomi de Kwaadsteniet (3) - David Josepa (3) / Irene Kranendonk (2) - Yvo van der Horst (3) 6-4, 6-4
2e GD Miriam van der Zee (3) - Charlie Koper (3) / Emma Kranendonk (3) - Marnix Blom (5) 6-4, 1-6, [0-10]
27 mei 2018 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 6-2
1e HE Julian van Heur (2) / Matthijs van Starkenburg (2) 6-4, 4-6, 4-6
2e HE Figou Stam (3) / Tim Geers (3) 6-3, 6-2
1e DE Regina Balcune (2) / Eloise de Mooij (3) 0-6, 6-2, 6-3
2e DE Femke Mars (2) / Charlotte Wijkamp (3) 6-1, 6-2
 HD Yellan Boendermaker (2) - Julian van Heur (3) / Menno van de Bor (3) - Matthijs van Starkenburg (2) 6-4, 3-6, [10-7]
 DD Regina Balcune (2) - Kim van Heur (3) / Chantal Geers (2) - Charlotte Wijkamp (4) 6-1, 6-3
1e GD Yellan Boendermaker (2) - Femke Mars (3) / Chantal Geers (2) - Menno van de Bor (3) 6-2, 6-4
2e GD Kim van Heur (3) - Figou Stam (4) / Eloise de Mooij (4) - Tim Geers (2) 6-2, 6-7, [5-10]
27 mei 2018 T.V. Heerhugowaard 4 / T.C. Zandvoort 5 8-0
1e HE Nikola Radovic (3) / EtiŽnne Bijsterveld (3) 6-4, 6-3
2e HE Skott van der Vliet (3) / Duco van der Veer (4) 6-3, 3-6, 7-6
1e DE Pleun Kramer (4) / Gigi Sy-A-Foek (4) 6-1, 6-2
2e DE Demi de Vries (4) / Amber Maatman (4) 6-2, 5-7, 6-4
 HD Nikola Radovic (3) - Kristian Blokhuis (4) / EtiŽnne Bijsterveld (4) - Duco van der Veer (3) 7-6, 6-3
 DD / Walkover
1e GD Demi de Vries (4) - Skott van der Vliet (4) / EtiŽnne Bijsterveld (4) - Amber Maatman (5) 6-2, 6-1
2e GD / Walkover
27 mei 2018 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Martijn Kerssens (2) / Adrien Berkowicz (3) 4-6, 6-7
2e HE Frank Kemper (3) / Daan Robberse (3) 6-0, 3-6, 4-6
1e DE Lara van Tiggelen (2) / Floor Grootjans (4) 6-0, 5-7, 6-3
2e DE DaniŽlle van der Zee (3) / Dali Tjokrohamidjojo (4) 6-2, 6-3
 HD Jeroen Gortworst (4) - Frank Kemper (3) / Willem van der Vlugt (3) - Adrien Berkowicz (3) 4-6, 6-7
 DD Rowan Sijpenhof (3) - Lara van Tiggelen (2) / Rixt de Jong (3) - Dali Tjokrohamidjojo (4) 6-1, 6-2
1e GD Martijn Kerssens (2) - DaniŽlle van der Zee (2) / Floor Grootjans (3) - Daan Robberse (2) 6-1, 6-2
2e GD Frank Kemper (3) - Rowan Sijpenhof (3) / Rixt de Jong (3) - Adrien Berkowicz (3) 6-3, 1-6, [5-10]

21 mei 2018 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 3-5
1e HE Daan Robberse (3) / Julian van Heur (2) 3-6, 4-6
2e HE Willem van der Vlugt (3) / Figou Stam (3) 4-6, 6-2, 6-2
1e DE Rixt de Jong (3) / Regina Balcune (2) 6-4, 0-6, 1-6
2e DE Floor Grootjans (4) / Femke Mars (2) 6-4, 4-6, 2-6
 HD Daan Robberse (2) - Willem van der Vlugt (3) / Figou Stam (4) - Julian van Heur (3) 2-6, 6-4, [10-5]
 DD Floor Grootjans (3) - Dali Tjokrohamidjojo (4) / Femke Mars (3) - Kim van Heur (3) 6-2, 6-2
1e GD Willem van der Vlugt (3) - Rixt de Jong (3) / Julian van Heur (3) - Regina Balcune (2) 2-6, 5-7
2e GD Adrien Berkowicz (3) - Dali Tjokrohamidjojo (4) / Figou Stam (4) - Kim van Heur (3) 6-7, 5-7

13 mei 2018 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 4-4
1e HE Menno van de Bor (2) / Martijn Kerssens (2) 4-6, 2-6
2e HE Matthijs van Starkenburg (2) / Frank Kemper (3) 6-3, 6-1
1e DE Charlotte Wijkamp (3) / Lara van Tiggelen (2) 6-7, 1-6
2e DE Eloise de Mooij (3) / DaniŽlle van der Zee (3) 1-6, 4-6
 HD Menno van de Bor (3) - Gertjan Egberink (3) / Frank Kemper (3) - Martijn Kerssens (2) 7-5, 6-3
 DD Chantal Geers (2) - Charlotte Wijkamp (4) / Rowan Sijpenhof (3) - Lara van Tiggelen (2) 3-6, 2-6
1e GD Chantal Geers (2) - Gertjan Egberink (3) / DaniŽlle van der Zee (2) - Martijn Kerssens (2) 6-3, 6-2
2e GD Eloise de Mooij (4) - Matthijs van Starkenburg (2) / Jeroen Gortworst (4) - Rowan Sijpenhof (3) 6-1, 7-5
13 mei 2018 T.C. Zandvoort 5 / T.V. Hoorn 2 2-6
1e HE EtiŽnne Bijsterveld (3) / Ruben Hof (3) 6-7, 4-6
2e HE / Charlie Koper (4) Walkover
1e DE Amber Maatman (4) / Miriam van der Zee (3) 0-6, 3-6
2e DE Gigi Sy-A-Foek (4) / Naomi de Kwaadsteniet (4) 6-3, 6-4
 HD Steffan Kok (2) - Niels Hoefsloot (3) / Ruben Hof (4) - Charlie Koper (3) 6-3, 6-2
 DD / DaniŽlle Kruijver (4) - Miriam van der Zee (3) Walkover
1e GD EtiŽnne Bijsterveld (4) - Gigi Sy-A-Foek (5) / Charlie Koper (3) - DaniŽlle Kruijver (4) 7-6, 6-7, [2-10]
2e GD / Ruben Hof (4) - Naomi de Kwaadsteniet (3) Walkover
13 mei 2018 T.C. Bakkum 2 / T.V. Heerhugowaard 4 4-4
1e HE Marnix Blom (3) / Skott van der Vliet (3) 6-7, 6-1, 5-7
2e HE Mauk Smit (3) / Nikola Radovic (3) 1-6, 2-6
1e DE Emma Kranendonk (3) / Pleun Kramer (4) 6-2, 7-5
2e DE Emily van der Werf (3) / Demi de Vries (4) 6-2, 6-7, 3-6
 HD Mauk Smit (4) - Yvo van der Horst (3) / Skott van der Vliet (4) - Kristian Blokhuis (4) 4-6, 7-6, [14-12]
 DD Emma Kranendonk (3) - Irene Kranendonk (2) / Demi de Vries (4) - Pleun Kramer (4) 6-1, 6-4
1e GD Irene Kranendonk (2) - Yvo van der Horst (3) / Demi de Vries (4) - Nikola Radovic (3) 3-6, 6-1, [10-2]
2e GD Emma Kranendonk (3) - Marnix Blom (5) / Pleun Kramer (4) - Kristian Blokhuis (4) 5-7, 1-6

6 mei 2018 T.V. Heerhugowaard 4 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 0-8
1e HE Skott van der Vliet (3) / Julian van Heur (2) 1-6, 5-7
2e HE Kristian Blokhuis (4) / Figou Stam (3) 1-6, 2-6
1e DE Demi de Vries (4) / Regina Balcune (2) 3-6, 6-4, 2-6
2e DE Pleun Kramer (4) / Femke Mars (2) 7-6, 2-6, 4-6
 HD Nikola Radovic (3) - Skott van der Vliet (4) / Julian van Heur (3) - Yellan Boendermaker (2) 4-6, 7-6, [1-10]
 DD Demi de Vries (4) - Pleun Kramer (4) / Femke Mars (3) - Kim van Heur (3) 5-7, 1-6
1e GD Pleun Kramer (4) - Nikola Radovic (3) / Femke Mars (3) - Yellan Boendermaker (2) 3-6, 4-6
2e GD Demi de Vries (4) - Kristian Blokhuis (4) / Regina Balcune (2) - Figou Stam (4) 0-6, 3-6
6 mei 2018 T.C. Bakkum 2 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 3-5
1e HE Marnix Blom (3) / Daan Robberse (3) 3-6, 4-6
2e HE Mauk Smit (3) / Willem van der Vlugt (3) 4-6, 4-6
1e DE Irene Kranendonk (2) / Rixt de Jong (3) 6-2, 6-4
2e DE Emma Kranendonk (3) / Dali Tjokrohamidjojo (4) 6-2, 6-1
 HD Mauk Smit (4) - Yvo van der Horst (3) / Daan Robberse (2) - Adrien Berkowicz (3) 1-6, 0-6
 DD Irene Kranendonk (2) - Emily van der Werf (3) / Dali Tjokrohamidjojo (4) - Floor Grootjans (3) 6-0, 6-2
1e GD Emily van der Werf (3) - Yvo van der Horst (3) / Adrien Berkowicz (3) - Floor Grootjans (3) 3-6, 1-6
2e GD Emma Kranendonk (3) - Marnix Blom (5) / Rixt de Jong (3) - Willem van der Vlugt (3) 4-6, 2-6
6 mei 2018 T.C. Zandvoort 5 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 3-5
1e HE Ben Spee (2) / Menno van de Bor (2) 7-5, 1-6, 4-6
2e HE EtiŽnne Bijsterveld (3) / Matthijs van Starkenburg (2) 3-6, 0-1 Opgave
1e DE Madelief Hageman (2) / Chantal Geers (2) 6-4, 6-2
2e DE Amber Maatman (4) / Eloise de Mooij (3) 0-6, 2-6
 HD Steffan Kok (2) - Niels Hoefsloot (3) / Tim Geers (2) - Matthijs van Starkenburg (2) 6-3, 7-6
 DD Amber Maatman (5) - Madelief Hageman (2) / Eloise de Mooij (4) - Chantal Geers (2) 3-6, 3-6
1e GD Niels Hoefsloot (3) - Madelief Hageman (2) / Chantal Geers (2) - Tim Geers (2) 6-3, 6-3
2e GD EtiŽnne Bijsterveld (4) - Amber Maatman (5) / Eloise de Mooij (4) - Menno van de Bor (3) 2-6, 2-6
6 mei 2018 T.V. Hoorn 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 2-6
1e HE Ruben Hof (3) / Martijn Kerssens (2) 0-6, 2-6
2e HE Charlie Koper (4) / Jeroen Gortworst (3) 6-1, 6-1
1e DE Miriam van der Zee (3) / Lara van Tiggelen (2) 0-6, 4-6
2e DE DaniŽlle Kruijver (4) / DaniŽlle van der Zee (3) 0-6, 2-6
 HD Charlie Koper (3) - Ruben Hof (4) / Jeroen Gortworst (4) - Frank Kemper (3) 1-6, 6-3, [10-4]
 DD DaniŽlle Kruijver (4) - Naomi de Kwaadsteniet (3) / Rowan Sijpenhof (3) - Lara van Tiggelen (2) 0-6, 5-7
1e GD Charlie Koper (3) - Naomi de Kwaadsteniet (3) / Martijn Kerssens (2) - DaniŽlle van der Zee (2) 1-6, 3-6
2e GD Ruben Hof (4) - DaniŽlle Kruijver (4) / Frank Kemper (3) - Rowan Sijpenhof (3) 7-5, 5-7, [8-10]

22 april 2018 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 4 6-2
1e HE Adrien Berkowicz (3) / Nikola Radovic (3) 6-1, 6-2
2e HE Willem van der Vlugt (3) / Kristian Blokhuis (4) 6-0, 5-7, 6-4
1e DE Dali Tjokrohamidjojo (4) / Pleun Kramer (4) 4-6, 6-4, 3-6
2e DE Floor Grootjans (4) / Demi de Vries (4) 2-6, 6-1, 6-2
 HD Daan Robberse (2) - Willem van der Vlugt (3) / Nikola Radovic (3) - Skott van der Vliet (4) 6-2, 6-3
 DD Rixt de Jong (3) - Floor Grootjans (3) / Demi de Vries (4) - Pleun Kramer (4) 6-2, 6-2
1e GD Adrien Berkowicz (3) - Rixt de Jong (3) / Pleun Kramer (4) - Kristian Blokhuis (4) 6-3, 6-1
2e GD Daan Robberse (2) - Dali Tjokrohamidjojo (4) / Skott van der Vliet (4) - Demi de Vries (4) 2-6, 4-6
22 april 2018 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.C. Zandvoort 5 8-0
1e HE Martijn Kerssens (2) / EtiŽnne Bijsterveld (3) 6-2, 6-0
2e HE Jeroen Gortworst (3) / Fabian van der Horst (4) 6-0, 6-2
1e DE Lara van Tiggelen (2) / Ginelle Richardson (3) 6-4, 6-1
2e DE DaniŽlle van der Zee (3) / Amber Maatman (4) 6-3, 6-3
 HD Jeroen Gortworst (4) - Frank Kemper (3) / EtiŽnne Bijsterveld (4) - Fabian van der Horst 6-4, 6-2
 DD Lara van Tiggelen (2) - DaniŽlle van der Zee (2) / Ginelle Richardson (4) - Amber Maatman (5) 7-5, 6-3
1e GD Lara van Tiggelen (2) - Martijn Kerssens (2) / Ginelle Richardson (4) - Fabian van der Horst 6-1, 6-3
2e GD Rowan Sijpenhof (3) - Frank Kemper (3) / Amber Maatman (5) - EtiŽnne Bijsterveld (4) 6-2, 6-2
22 april 2018 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.V. Hoorn 2 5-3
1e HE Menno van de Bor (2) / David Josepa (2) 3-6, 5-7
2e HE Matthijs van Starkenburg (2) / Charlie Koper (4) 6-3, 4-6, 6-4
1e DE Chantal Geers (2) / Miriam van der Zee (3) 6-2, 4-6, 6-1
2e DE Charlotte Wijkamp (3) / Naomi de Kwaadsteniet (4) 6-4, 3-6, 5-7
 HD Tim Geers (2) - Menno van de Bor (3) / Charlie Koper (3) - David Josepa (3) 2-6, 2-6
 DD Eloise de Mooij (4) - Charlotte Wijkamp (4) / Miriam van der Zee (3) - Naomi de Kwaadsteniet (3) 6-1, 6-3
1e GD Tim Geers (2) - Chantal Geers (2) / Charlie Koper (3) - Naomi de Kwaadsteniet (3) 6-3, 6-4
2e GD Matthijs van Starkenburg (2) - Eloise de Mooij (4) / Miriam van der Zee (3) - David Josepa (3) 6-4, 6-0
22 april 2018 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.C. Bakkum 2 5-3
1e HE Julian van Heur (2) / Yvo van der Horst (3) 6-2, 6-0
2e HE Figou Stam (3) / Marnix Blom (3) 6-2, 4-6, 1-6
1e DE Regina Balcune (2) / Irene Kranendonk (2) 2-6, 6-4, 6-4
2e DE / Emma Kranendonk (3) Walkover
 HD Yellan Boendermaker (2) - Julian van Heur (3) / Mauk Smit (4) - Yvo van der Horst (3) 6-1, 6-2
 DD Kim van Heur (3) - Regina Balcune (2) / Emma Kranendonk (3) - Irene Kranendonk (2) 6-3, 7-5
1e GD Yellan Boendermaker (2) - Femke Mars (3) / Irene Kranendonk (2) - Mauk Smit (4) 6-4, 6-1
2e GD Figou Stam (4) - Kim van Heur (3) / Marnix Blom (5) - Emma Kranendonk (3) 7-5, 1-6, [8-10]

15 april 2018 T.V. Hoorn 2 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 3-5
1e HE Ruben Hof (3) / Daan Robberse (3) 2-6, 2-6
2e HE Charlie Koper (4) / Adrien Berkowicz (3) 0-6, 6-7
1e DE Miriam van der Zee (3) / Rixt de Jong (3) 6-3, 6-1
2e DE Naomi de Kwaadsteniet (4) / Floor Grootjans (4) 6-4, 4-6, 5-7
 HD Ruben Hof (4) - Charlie Koper (3) / Adrien Berkowicz (3) - Willem van der Vlugt (3) 0-6, 6-7
 DD Miriam van der Zee (3) - Naomi de Kwaadsteniet (3) / Rixt de Jong (3) - Dali Tjokrohamidjojo (4) 6-3, 3-6, [10-6]
1e GD Naomi de Kwaadsteniet (3) - Charlie Koper (3) / Dali Tjokrohamidjojo (4) - Daan Robberse (2) 1-6, 6-4, [7-10]
2e GD Miriam van der Zee (3) - Ruben Hof (4) / Floor Grootjans (3) - Willem van der Vlugt (3) 6-3, 6-4
15 april 2018 T.C. Zandvoort 5 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 5-3
1e HE Jesse den Hartog (3) / Julian van Heur (2) 6-3, 6-3
2e HE EtiŽnne Bijsterveld (3) / Figou Stam (3) 3-6, 4-6
1e DE Andrea van den Hurk (2) / Regina Balcune (2) 6-3, 6-3
2e DE Amber Maatman (4) / Femke Mars (2) 6-3, 4-6, 0-6
 HD Jesse den Hartog (3) - Raoul Snijders (2) / Yellan Boendermaker (2) - Julian van Heur (3) 6-2, 6-3
 DD Amber Maatman (5) - Andrea van den Hurk (2) / Regina Balcune (2) - Kim van Heur (3) 3-6, 6-3, [10-5]
1e GD Andrea van den Hurk (2) - Raoul Snijders (2) / Yellan Boendermaker (2) - Femke Mars (3) 6-3, 6-4
2e GD EtiŽnne Bijsterveld (4) - Amber Maatman (5) / Figou Stam (4) - Kim van Heur (3) 3-6, 6-7
15 april 2018 T.V. Heerhugowaard 4 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 2-6
1e HE Skott van der Vliet (3) / Menno van de Bor (2) 1-6, 3-6
2e HE Nikola Radovic (3) / Matthijs van Starkenburg (2) 4-6, 6-4, 2-6
1e DE Pleun Kramer (4) / Chantal Geers (2) 7-6, 4-6, 6-1
2e DE Demi de Vries (4) / Eloise de Mooij (3) 7-6, 7-6
 HD Nikola Radovic (3) - Skott van der Vliet (4) / Menno van de Bor (3) - Tim Geers (2) 4-6, 2-6
 DD Demi de Vries (4) - Pleun Kramer (4) / Charlotte Wijkamp (4) - Chantal Geers (2) 4-6, 4-6
1e GD Demi de Vries (4) - Nikola Radovic (3) / Matthijs van Starkenburg (2) - Eloise de Mooij (4) 2-6, 1-6
2e GD Pleun Kramer (4) - Skott van der Vliet (4) / Charlotte Wijkamp (4) - Tim Geers (2) 4-6, 6-7
15 april 2018 T.C. Bakkum 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 2-6
1e HE Marnix Blom (3) / Martijn Kerssens (2) 3-6, 3-6
2e HE Yvo van der Horst (3) / Frank Kemper (3) 3-6, 2-6
1e DE Emily van der Werf (3) / Lara van Tiggelen (2) 2-6, 1-6
2e DE Emma Kranendonk (3) / DaniŽlle van der Zee (3) 6-4, 6-0
 HD Yvo van der Horst (3) - Mauk Smit (4) / Frank Kemper (3) - Jeroen Gortworst (4) 4-6, 6-7
 DD Emily van der Werf (3) - Irene Kranendonk (2) / Lara van Tiggelen (2) - Rowan Sijpenhof (3) 4-6, 5-7
1e GD Mauk Smit (4) - Irene Kranendonk (2) / DaniŽlle van der Zee (2) - Martijn Kerssens (2) 1-6, 1-6
2e GD Emma Kranendonk (3) - Marnix Blom (5) / Rowan Sijpenhof (3) - Jeroen Gortworst (4) 6-3, 6-3

8 april 2018 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Heerhugowaard 4 8-0
1e HE Martijn Kerssens (2) / Skott van der Vliet (3) 7-5, 6-3
2e HE Frank Kemper (3) / Kristian Blokhuis (4) 6-4, 6-3
1e DE Lara van Tiggelen (2) / Demi de Vries (4) 6-0, 6-1
2e DE DaniŽlle van der Zee (3) / Pleun Kramer (4) 6-4, 6-2
 HD Frank Kemper (3) - Jeroen Gortworst (4) / Kristian Blokhuis (4) - Nikola Radovic (3) 7-6, 6-1
 DD Lara van Tiggelen (2) - Rowan Sijpenhof (3) / Demi de Vries (4) - Pleun Kramer (4) 6-3, 6-4
1e GD DaniŽlle van der Zee (2) - Martijn Kerssens (2) / Nikola Radovic (3) - Demi de Vries (4) 4-6, 7-6, [10-4]
2e GD Rowan Sijpenhof (3) - Jeroen Gortworst (4) / Skott van der Vliet (4) - Pleun Kramer (4) 6-4, 6-1
8 april 2018 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Zandvoort 5 5-3
1e HE Willem van der Vlugt (3) / Niels Hoefsloot (2) 4-6, 5-7
2e HE Daan Robberse (3) / EtiŽnne Bijsterveld (3) 6-0, 6-4
1e DE Rixt de Jong (3) / Maud van Gorkom (2) 2-6, 0-6
2e DE Dali Tjokrohamidjojo (4) / Amber Maatman (4) 6-4, 6-4
 HD Willem van der Vlugt (3) - Adrien Berkowicz (3) / Niels Hoefsloot (3) - EtiŽnne Bijsterveld (4) 6-2, 6-1
 DD Dali Tjokrohamidjojo (4) - Floor Grootjans (3) / Maud van Gorkom (2) - Amber Maatman (5) 6-4, 6-1
1e GD Rixt de Jong (3) - Daan Robberse (2) / Maud van Gorkom (2) - Niels Hoefsloot (3) 5-7, 2-6
2e GD Floor Grootjans (3) - Adrien Berkowicz (3) / Amber Maatman (5) - EtiŽnne Bijsterveld (4) 6-2, 6-1
8 april 2018 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.C. Bakkum 2 5-3
1e HE Menno van de Bor (2) / Mauk Smit (3) 6-3, 6-2
2e HE Tim Geers (3) / Marnix Blom (3) 7-6, 6-7, 0-6
1e DE Charlotte Wijkamp (3) / Emma Kranendonk (3) 2-6, 1-6
2e DE Eloise de Mooij (3) / Emily van der Werf (3) 6-4, 6-3
 HD Tim Geers (2) - Matthijs van Starkenburg (2) / Yvo van der Horst (3) - Mauk Smit (4) 6-2, 4-6, [10-8]
 DD Chantal Geers (2) - Charlotte Wijkamp (4) / Emily van der Werf (3) - Irene Kranendonk (2) 6-7, 3-6
1e GD Menno van de Bor (3) - Chantal Geers (2) / Emma Kranendonk (3) - Yvo van der Horst (3) 6-3, 6-4
2e GD Eloise de Mooij (4) - Matthijs van Starkenburg (2) / Irene Kranendonk (2) - Marnix Blom (5) 6-3, 7-5
8 april 2018 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.V. Hoorn 2 8-0
1e HE Julian van Heur (2) / Ruben Hof (3) 3-6, 6-2, 6-2
2e HE Figou Stam (3) / Charlie Koper (4) 6-1, 6-1
1e DE Regina Balcune (2) / Naomi de Kwaadsteniet (4) 6-0, 6-0
2e DE Femke Mars (2) / DaniŽlle Kruijver (4) 6-4, 6-1
 HD Yellan Boendermaker (2) - Julian van Heur (3) / Ruben Hof (4) - Charlie Koper (3) 6-3, 6-1
 DD Kim van Heur (3) - Regina Balcune (2) / Miriam van der Zee (3) - DaniŽlle Kruijver (4) 3-6, 6-2, [10-5]
1e GD Yellan Boendermaker (2) - Femke Mars (3) / Charlie Koper (3) - Naomi de Kwaadsteniet (3) 6-4, 6-2
2e GD Figou Stam (4) - Kim van Heur (3) / Miriam van der Zee (3) - Ruben Hof (4) 6-4, 6-3