Uitslagen landelijke competitie 2018 Gemengd 1e klasse Afdelingnr 4
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Gemengd 1e klasse afdelingnr 4

Stand

GespeeldPunten
G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 7 38
T.A.M. (Groningen) 1 7 38
A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 7 29
U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 7 29
T.V. Beekhuizen (Velp) 1 7 27
G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 7 27
O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 7 23
R.C. Borne 1 7 13

Uitslagen

3 juni 2018 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 2-6
1e HE Victor van Ruissen (2) / Sander Jans (2) 0-6, 7-6, 6-2
2e HE Tom Clavel (2) / Jarno Jans (2) 2-6, 3-6
1e DE Liza Lebedzeva (2) / Jasmijn GimbrŤre (2) 0-6, 3-6
2e DE Florence Na (2) / Rixt van der Werff (2) 2-6, 2-6
 HD Victor van Ruissen (1) - Thom van der Wiel (3) / Sander Jans (2) - Jarno Jans (2) 4-6, 4-6
 DD Liza Lebedzeva (3) - Martine Dijkman (2) / Jasmijn GimbrŤre (2) - Rixt van der Werff (2) 6-4, 5-7, [6-10]
1e GD Victor van Ruissen (1) - Florence Na (2) / Jarno Jans (2) - Rixt van der Werff (2) 2-6, 6-4, [10-8]
2e GD Rens Kamphuis (3) - Martine Dijkman (2) / Jasmijn GimbrŤre (2) - Niels Visker (2) 3-6, 4-6
3 juni 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / R.C. Borne 1 7-1
1e HE Alwin van Engelenburg (2) / Noah ten Veen (3) 7-5, 6-4
2e HE Jordy Visser (3) / Floris Podzimek (3) -Walkover
1e DE Miriam Westerink (2) / Lisa Lubben (2) 6-2, 6-0
2e DE Bo van Beveren (2) / Ghislaine van Baal (3) 6-4, 6-4
 HD Alwin van Engelenburg (3) - Lody Teeuwsen (2) / Noah ten Veen (3) - Pascal Nijland (2) 6-3, 6-1
 DD Margo Verbeet (2) - Annelie de Vries (2) / Lisa Lubben (2) - Ghislaine van Baal (3) 6-4, 6-2
1e GD Miriam Westerink (2) - Lody Teeuwsen (2) / Lisa Lubben (2) - Pascal Nijland (2) -Walkover
2e GD Annelie de Vries (2) - Jordy Visser (2) / Ghislaine van Baal (3) - Noah ten Veen (3) 4-6, 6-7
3 juni 2018 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 4-4
1e HE Sander van Dongen (2) / Erik Goris (2) 6-3, 6-1
2e HE Robin Sietsma (2) / Bas Haverlag (2) 3-6, 1-6
1e DE Lisanne van Riet (2) / Isabelle Haverlag (2) 4-6, 2-6
2e DE Lisa Borckink (2) / Roos van Reek (2) 7-6, 6-3
 HD Laurens Haxelmans (2) - Sander van Dongen (2) / Erik Goris (2) - Bas Haverlag (2) 6-1, 6-4
 DD Lisanne van Riet (2) - Myrthe Wittkšmper (3) / Isabelle Haverlag (2) - Roos van Reek (2) 2-6, 6-7
1e GD Laurens Haxelmans (2) - Myrthe Wittkšmper (3) / Erik Goris (2) - Isabelle Haverlag (2) 6-3, 1-6, [5-10]
2e GD Robin Sietsma (3) - Lisa Borckink (2) / Bas Haverlag (2) - Roos van Reek (2) 4-6, 6-4, [12-10]
3 juni 2018 T.A.M. (Groningen) 1 / O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 7-1
1e HE Job van Eijk (2) / Ilco van Buuren (2) 3-6, 4-6
2e HE Ingmar Scholte (3) / Jorrit ter Maat (2) 6-1, 7-5
1e DE Celine Koets (2) / Nikki Luttikhuis (1) 6-1, 2-6, 7-5
2e DE DaniŽlle Koetje (2) / Vivien Sandberg (3) 7-5, 6-4
 HD Koen de Haan (3) - Job van Eijk (2) / Ilco van Buuren (2) - Jorrit ter Maat (1) 7-5, 1-6, [10-3]
 DD DaniŽlle Koetje (2) - Celine Koets (2) / Nikki Luttikhuis (2) - Maxim van Ossenbruggen (2) 5-7, 7-6, [10-7]
1e GD Celine Koets (2) - Job van Eijk (2) / Maxim van Ossenbruggen (2) - Jorrit ter Maat (1) 7-6, 6-4
2e GD DaniŽlle Koetje (2) - Koen de Haan (3) / Nikki Luttikhuis (2) - Ilco van Buuren (2) 6-1, 6-4

27 mei 2018 T.A.M. (Groningen) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-3
1e HE Job van Eijk (2) / Jarno Jans (2) 4-6, 6-4, 7-5
2e HE Ingmar Scholte (3) / Niels Visker (2) 4-6, 4-6
1e DE DaniŽlle Koetje (2) / Jasmijn GimbrŤre (2) 4-6, 1-6
2e DE Celine Koets (2) / Rixt van der Werff (2) 6-7, 2-6
 HD Job van Eijk (2) - Koen de Haan (3) / Sander Jans (2) - Niels Visker (2) 6-3, 3-6, [10-6]
 DD DaniŽlle Koetje (2) - Celine Koets (2) / Jasmijn GimbrŤre (2) - Rixt van der Werff (2) 7-6, 7-6
1e GD Celine Koets (2) - Job van Eijk (2) / Rixt van der Werff (2) - Jarno Jans (2) 4-6, 6-1, [10-5]
2e GD DaniŽlle Koetje (2) - Koen de Haan (3) / Jasmijn GimbrŤre (2) - Sander Jans (2) 7-5, 6-7, [13-11]
27 mei 2018 R.C. Borne 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 3-5
1e HE Floris Podzimek (3) / Robin Sietsma (2) 6-4, 5-7, 5-7
2e HE Noah ten Veen (3) / Laurens Haxelmans (3) 7-5, 6-2
1e DE Lisa Lubben (2) / Myrthe Wittkšmper (2) 7-5, 6-3
2e DE Ghislaine van Baal (3) / Lisanne van Riet (2) 5-7, 2-6
 HD Noah ten Veen (3) - Floris Podzimek (3) / Sander van Dongen (2) - Laurens Haxelmans (2) Walkover
 DD Lisa Lubben (2) - Ghislaine van Baal (3) / Lisanne van Riet (2) - Myrthe Wittkšmper (3) 1-6, 7-6, [10-7]
1e GD Lisa Lubben (2) - Noah ten Veen (3) / Lisanne van Riet (2) - Laurens Haxelmans (2) 4-6, 6-4, [4-10]
2e GD Ghislaine van Baal (3) - Floris Podzimek (3) / Myrthe Wittkšmper (3) - Sander van Dongen (2) 3-6, 1-2 Opgave
27 mei 2018 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
1e HE Jorrit ter Maat (2) / Victor van Ruissen (2) 2-6, 3-6
2e HE Mike Luttikhuis (3) / Thom van der Wiel (3) 6-4, 7-6
1e DE Nikki Luttikhuis (1) / Liza Lebedzeva (2) 6-3, 6-3
2e DE Maxim van Ossenbruggen (2) / Martine Dijkman (2) 0-6, 3-6
 HD Mike Luttikhuis (3) - Jorrit ter Maat (1) / Tom Clavel (1) - Victor van Ruissen (1) 7-6, 6-4
 DD Nikki Luttikhuis (2) - Maxim van Ossenbruggen (2) / Martine Dijkman (2) - Liza Lebedzeva (3) 4-6, 3-6
1e GD Jorrit ter Maat (1) - Maxim van Ossenbruggen (2) / Victor van Ruissen (1) - Liza Lebedzeva (3) 1-6, 6-3, [8-10]
2e GD Mike Luttikhuis (3) - Nikki Luttikhuis (2) / Thom van der Wiel (3) - Martine Dijkman (2) 1-6, 1-6
27 mei 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 6-2
1e HE Alwin van Engelenburg (2) / Erik Goris (2) 6-4, 6-2
2e HE Jordy Visser (3) / Bas Haverlag (2) 6-2, 6-2
1e DE Miriam Westerink (2) / Isabelle Haverlag (2) 6-3, 5-7, 6-4
2e DE Bo van Beveren (2) / Roos van Reek (2) 6-4, 6-1
 HD Alwin van Engelenburg (3) - Lody Teeuwsen (2) / Erik Goris (2) - Bas Haverlag (2) 6-4, 6-4
 DD Bo van Beveren (2) - Margo Verbeet (2) / Roos van Reek (2) - Isabelle Haverlag (2) 2-6 Opgave
1e GD Margo Verbeet (2) - Jordy Visser (2) / Isabelle Haverlag (2) - Erik Goris (2) 0-6, 2-6
2e GD Miriam Westerink (2) - Lody Teeuwsen (2) / Roos van Reek (2) - Bas Haverlag (2) 6-4, 6-4

21 mei 2018 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 7-1
1e HE Sander van Dongen (2) / Lody Teeuwsen (2) 6-4, 6-3
2e HE Robin Sietsma (2) / Jordy Visser (3) 5-7, 6-4, 1-6
1e DE Lisanne van Riet (2) / Miriam Westerink (2) 6-3, 4-1 Opgave
2e DE Lisa Borckink (2) / Bo van Beveren (2) 7-5, 6-1
 HD Sander van Dongen (2) - Laurens Haxelmans (2) / Jordy Visser (2) - Alwin van Engelenburg (3) 6-0, 6-4
 DD Lisanne van Riet (2) - Lisa Borckink (2) / Bo van Beveren (2) - Margo Verbeet (2) 6-3, 6-1
1e GD Lisanne van Riet (2) - Sander van Dongen (2) / Margo Verbeet (2) - Jordy Visser (2) 6-0, 7-5
2e GD Lisa Borckink (2) - Robin Sietsma (3) / Bo van Beveren (2) - Lody Teeuwsen (2) 6-4, 3-6, [10-1]

13 mei 2018 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / R.C. Borne 1 5-3
1e HE Erik Goris (2) / Floris Podzimek (3) 6-7, 6-7
2e HE Bas Haverlag (2) / Noah ten Veen (3) 6-1, 6-3
1e DE Roos van Reek (2) / Lisa Lubben (2) 0-6, 3-6
2e DE Isabelle Haverlag (2) / Ghislaine van Baal (3) 6-3, 6-2
 HD Erik Goris (2) - Bas Haverlag (2) / Floris Podzimek (3) - Noah ten Veen (3) 6-3, 6-0
 DD Isabelle Haverlag (2) - Roos van Reek (2) / Lisa Lubben (2) - Ghislaine van Baal (3) 6-2, 4-6, [3-10]
1e GD Erik Goris (2) - Isabelle Haverlag (2) / Noah ten Veen (3) - Lisa Lubben (2) 6-1, 6-3
2e GD Bas Haverlag (2) - Roos van Reek (2) / Pascal Nijland (2) - Ghislaine van Baal (3) 6-3, 6-2
13 mei 2018 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 3-5
1e HE Victor van Ruissen (2) / Job van Eijk (2) 7-5, 6-2
2e HE Thom van der Wiel (3) / Ingmar Scholte (3) 3-6, 0-6
1e DE Martine Dijkman (2) / DaniŽlle Koetje (2) 6-3, 4-6, 6-3
2e DE Liza Lebedzeva (2) / Celine Koets (2) 7-6, 1-6, 2-6
 HD Rens Kamphuis (3) - Victor van Ruissen (1) / Koen de Haan (3) - Job van Eijk (2) 6-3, 6-7, [8-10]
 DD Martine Dijkman (2) - Liza Lebedzeva (3) / DaniŽlle Koetje (2) - Celine Koets (2) 6-4, 6-3
1e GD Victor van Ruissen (1) - Martine Dijkman (2) / Celine Koets (2) - Job van Eijk (2) 4-6, 6-3, [5-10]
2e GD Rens Kamphuis (3) - Liza Lebedzeva (3) / DaniŽlle Koetje (2) - Koen de Haan (3) 4-6, 2-6
13 mei 2018 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 6-2
1e HE Jarno Jans (2) / Wouter van Tongeren (3) 0-6, 6-4, 6-4
2e HE Niels Visker (2) / Jorrit ter Maat (2) 6-1, 6-3
1e DE Jasmijn GimbrŤre (2) / Nikki Luttikhuis (1) 3-6, 3-6
2e DE Rixt van der Werff (2) / Maxim van Ossenbruggen (2) 6-4, 6-3
 HD Sander Jans (2) - Niels Visker (2) / Mike Luttikhuis (3) - Jorrit ter Maat (1) 4-6, 6-4, [6-10]
 DD Jasmijn GimbrŤre (2) - Rixt van der Werff (2) / Nikki Luttikhuis (2) - Maxim van Ossenbruggen (2) 7-6, 2-6, [10-7]
1e GD Sander Jans (2) - Jasmijn GimbrŤre (2) / Mike Luttikhuis (3) - Nikki Luttikhuis (2) 6-3, 6-0
2e GD Jarno Jans (2) - Rixt van der Werff (2) / Wouter van Tongeren (3) - Maxim van Ossenbruggen (2) 6-4, 6-1

10 mei 2018 R.C. Borne 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 1-7
1e HE Noah ten Veen (3) / Sander Jans (2) 2-6, 5-7
2e HE Floris Podzimek (3) / Niels Visker (2) 2-6, 4-6
1e DE Lisa Lubben (2) / Jasmijn GimbrŤre (2) 2-6, 6-4, 2-6
2e DE Ghislaine van Baal (3) / Rixt van der Werff (2) 6-4, 6-7, 7-6
 HD Pascal Nijland (2) - Floris Podzimek (3) / Sander Jans (2) - Jarno Jans (2) 4-6, 6-4, [3-10]
 DD Lisa Lubben (2) - Ghislaine van Baal (3) / Jasmijn GimbrŤre (2) - Rixt van der Werff (2) 2-6, 4-6
1e GD Lisa Lubben (2) - Noah ten Veen (3) / Rixt van der Werff (2) - Jarno Jans (2) 2-6, 4-6
2e GD Ghislaine van Baal (3) - Floris Podzimek (3) / Jasmijn GimbrŤre (2) - Niels Visker (2) 3-6, 4-6

6 mei 2018 T.A.M. (Groningen) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-3
1e HE Job van Eijk (2) / Lody Teeuwsen (2) 6-7, 6-3, 6-7
2e HE Ingmar Scholte (3) / Jordy Visser (3) 4-6, 6-2, 0-6
1e DE DaniŽlle Koetje (2) / Margo Verbeet (2) 6-1, 6-0
2e DE Celine Koets (2) / Miriam Westerink (2) 1-6, 0-6
 HD Job van Eijk (2) - Koen de Haan (3) / Alwin van Engelenburg (3) - Jordy Visser (2) 6-3, 6-4
 DD DaniŽlle Koetje (2) - Celine Koets (2) / Miriam Westerink (2) - Bo van Beveren (2) 6-0, 6-2
1e GD Celine Koets (2) - Job van Eijk (2) / Bo van Beveren (2) - Lody Teeuwsen (2) 6-3, 6-4
2e GD DaniŽlle Koetje (2) - Ingmar Scholte (2) / Margo Verbeet (2) - Alwin van Engelenburg (3) 6-1, 6-3
6 mei 2018 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / R.C. Borne 1 6-2
1e HE Jorrit ter Maat (2) / Noah ten Veen (3) 6-4, 6-3
2e HE Wouter van Tongeren (3) / Floris Podzimek (3) 4-6, 4-6
1e DE Nikki Luttikhuis (1) / Lisa Lubben (2) 6-0, 6-4
2e DE Maxim van Ossenbruggen (2) / Ghislaine van Baal (3) 3-6, 7-5, 6-7
 HD Mike Luttikhuis (3) - Jorrit ter Maat (1) / Pascal Nijland (2) - Floris Podzimek (3) 6-3, 7-5
 DD Nikki Luttikhuis (2) - Maxim van Ossenbruggen (2) / Lisa Lubben (2) - Ghislaine van Baal (3) 6-4, 6-2
1e GD Mike Luttikhuis (3) - Nikki Luttikhuis (2) / Pascal Nijland (2) - Ghislaine van Baal (3) 6-4, 7-5
2e GD Wouter van Tongeren (3) - Maxim van Ossenbruggen (2) / Noah ten Veen (3) - Lisa Lubben (2) 6-3, 6-2
6 mei 2018 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 6-2
1e HE Victor van Ruissen (2) / Robin Sietsma (2) 7-6, 6-4
2e HE Thom van der Wiel (3) / Laurens Haxelmans (3) 4-6, 3-6
1e DE Martine Dijkman (2) / Lisanne van Riet (2) 6-4, 1-6, 7-6
2e DE Florence Na (2) / Lisa Borckink (2) 6-4, 3-6, 1-6
 HD Victor van Ruissen (1) - Rens Kamphuis (3) / Laurens Haxelmans (2) - Robin Sietsma (3) 6-1, 3-6, [10-5]
 DD Martine Dijkman (2) - Florence Na (2) / Lisa Borckink (2) - Myrthe Wittkšmper (3) 6-3, 6-1
1e GD Victor van Ruissen (1) - Florence Na (2) / Laurens Haxelmans (2) - Myrthe Wittkšmper (3) 7-6, 6-4
2e GD Rens Kamphuis (3) - Martine Dijkman (2) / Robin Sietsma (3) - Lisa Borckink (2) 6-3, 3-6, [10-8]
6 mei 2018 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 6-2
1e HE Jarno Jans (2) / Bas Haverlag (2) 2-6, 6-3, 6-4
2e HE Sander Jans (2) / Joris Onverwagt (2) 6-2, 6-3
1e DE Rixt van der Werff (2) / Isabelle Haverlag (2) 6-3, 6-3
2e DE Jasmijn GimbrŤre (2) / Roos van Reek (2) 6-2, 6-3
 HD Sander Jans (2) - Niels Visker (2) / Erik Goris (2) - Joris Onverwagt (2) 6-2, 6-4
 DD Jasmijn GimbrŤre (2) - Rixt van der Werff (2) / Isabelle Haverlag (2) - Roos van Reek (2) 6-2, 4-6, [4-10]
1e GD Jarno Jans (2) - Rixt van der Werff (2) / Isabelle Haverlag (2) - Erik Goris (2) 4-6, 4-6
2e GD Niels Visker (2) - Jasmijn GimbrŤre (2) / Bas Haverlag (2) - Roos van Reek (2) 3-6, 6-1, [10-6]

22 april 2018 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 5-3
1e HE Joris Onverwagt (2) / Jorrit ter Maat (2) 6-3, 7-6
2e HE Erik Goris (2) / Platon Frolov (3) 6-4, 6-4
1e DE Roos van Reek (2) / Nikki Luttikhuis (1) 6-3, 1-6, 4-6
2e DE Isabelle Haverlag (2) / Maxim van Ossenbruggen (2) 6-3, 7-5
 HD Erik Goris (2) - Joris Onverwagt (2) / Mike Luttikhuis (3) - Wouter van Tongeren (3) 6-2, 6-2
 DD Roos van Reek (2) - Isabelle Haverlag (2) / Nikki Luttikhuis (2) - Maxim van Ossenbruggen (2) 4-6, 6-4, [10-8]
1e GD Erik Goris (2) - Isabelle Haverlag (2) / Jorrit ter Maat (1) - Maxim van Ossenbruggen (2) 4-6, 6-3, [6-10]
2e GD Joris Onverwagt (2) - Roos van Reek (2) / Nikki Luttikhuis (2) - Mike Luttikhuis (3) 4-6, 4-6
22 april 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
1e HE Lody Teeuwsen (2) / Victor van Ruissen (2) 2-6, 7-6, 7-6
2e HE Jordy Visser (3) / Thom van der Wiel (3) 6-2, 1-0 Opgave
1e DE Margo Verbeet (2) / Liza Lebedzeva (2) 3-6, 0-6
2e DE Miriam Westerink (2) / Martine Dijkman (2) 4-6, 6-4, 6-7
 HD Lody Teeuwsen (2) - Alwin van Engelenburg (3) / Victor van Ruissen (1) - Rens Kamphuis (3) 6-7, 5-7
 DD Margo Verbeet (2) - Miriam Westerink (2) / Martine Dijkman (2) - Florence Na (2) Walkover
1e GD Margo Verbeet (2) - Jordy Visser (2) / Florence Na (2) - Victor van Ruissen (1) 2-6, 2-6
2e GD Miriam Westerink (2) - Alwin van Engelenburg (3) / Liza Lebedzeva (3) - Rens Kamphuis (3) 6-3, 5-7, [10-5]
22 april 2018 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 4-4
1e HE Sander van Dongen (2) / Job van Eijk (2) 5-7, 1-6
2e HE Robin Sietsma (2) / Ingmar Scholte (3) 6-7, 7-5, 3-1 Opgave
1e DE Lisanne van Riet (2) / DaniŽlle Koetje (2) 6-4, 7-5
2e DE Lisa Borckink (2) / Celine Koets (2) 6-0, 6-4
 HD Laurens Haxelmans (2) - Robin Sietsma (3) / Koen de Haan (3) - Job van Eijk (2) 3-6, 4-6
 DD Lisa Borckink (2) - Myrthe Wittkšmper (3) / DaniŽlle Koetje (2) - Celine Koets (2) 3-6, 2-6
1e GD Laurens Haxelmans (2) - Lisanne van Riet (2) / Job van Eijk (2) - DaniŽlle Koetje (2) 4-6, 2-6
2e GD Myrthe Wittkšmper (3) - Sander van Dongen (2) / Koen de Haan (3) - Celine Koets (2) 6-2, 7-5

15 april 2018 T.A.M. (Groningen) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 4-4
1e HE Job van Eijk (2) / Joris Onverwagt (2) 6-3, 6-2
2e HE Ingmar Scholte (3) / Erik Goris (2) 6-2, 6-0
1e DE DaniŽlle Koetje (2) / Roos van Reek (2) 7-5, 6-4
2e DE Celine Koets (2) / Isabelle Haverlag (2) 6-3, 3-6, 3-6
 HD Koen de Haan (3) - Job van Eijk (2) / Erik Goris (2) - Joris Onverwagt (2) 6-3, 6-4
 DD DaniŽlle Koetje (2) - Celine Koets (2) / Isabelle Haverlag (2) - Roos van Reek (2) 1-6, 5-7
1e GD DaniŽlle Koetje (2) - Ingmar Scholte (2) / Erik Goris (2) - Isabelle Haverlag (2) 3-6, 4-6
2e GD Celine Koets (2) - Koen de Haan (3) / Joris Onverwagt (2) - Roos van Reek (2) 6-4, 1-6, [5-10]
15 april 2018 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / R.C. Borne 1 5-3
1e HE Victor van Ruissen (2) / Noah ten Veen (3) 7-6, 6-0
2e HE Max Friese / Floris Podzimek (3) 6-4, 3-6, 2-6
1e DE Liza Lebedzeva (2) / Lisa Lubben (2) 4-6, 6-1, 4-6
2e DE Florence Na (2) / Ghislaine van Baal (3) 2-6, 1-6
 HD Victor van Ruissen (1) - Thom van der Wiel (3) / Pascal Nijland (2) - Noah ten Veen (3) 6-1, 6-3
 DD Florence Na (2) - Martine Dijkman (2) / Laurie Nuchelmans (2) - Lisa Lubben (2) 6-2, 6-1
1e GD Victor van Ruissen (1) - Martine Dijkman (2) / Laurie Nuchelmans (2) - Floris Podzimek (3) 6-3, 6-1
2e GD Max Friese - Liza Lebedzeva (3) / Pascal Nijland (2) - Ghislaine van Baal (3) 3-6, 6-4, [11-9]
15 april 2018 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 4-4
1e HE Ilco van Buuren (2) / Robin Sietsma (2) 6-0, 6-0
2e HE Jorrit ter Maat (2) / Sander van Dongen (2) 4-6, 7-5, 4-6
1e DE Nikki Luttikhuis (1) / Lisanne van Riet (2) 6-1, 1-6, 6-4
2e DE Maxim van Ossenbruggen (2) / Lisa Borckink (2) 6-4, 4-6, 2-6
 HD Jorrit ter Maat (1) - Ilco van Buuren (2) / Robin Sietsma (3) - Laurens Haxelmans (2) 6-1, 6-4
 DD Nikki Luttikhuis (2) - Maxim van Ossenbruggen (2) / Lisa Borckink (2) - Lisanne van Riet (2) 2-6, 6-2, [6-10]
1e GD Jorrit ter Maat (1) - Maxim van Ossenbruggen (2) / Lisanne van Riet (2) - Sander van Dongen (2) 2-6, 2-6
2e GD Nikki Luttikhuis (2) - Ilco van Buuren (2) / Lisa Borckink (2) - Laurens Haxelmans (2) 6-0, 6-4
15 april 2018 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-3
1e HE Jarno Jans (2) / Alwin van Engelenburg (2) 7-5, 6-2
2e HE Niels Visker (2) / Jordy Visser (3) 5-7, 5-7
1e DE Jasmijn GimbrŤre (2) / Miriam Westerink (2) 1-6, 5-7
2e DE Isabelle Popma (3) / Margo Verbeet (2) 6-4, 6-3
 HD Niels Visker (2) - Sander Jans (2) / Lody Teeuwsen (2) - Jordy Visser (2) 6-2, 6-2
 DD Rixt van der Werff (2) - Jasmijn GimbrŤre (2) / Margo Verbeet (2) - Miriam Westerink (2) 6-2, 6-4
1e GD Jarno Jans (2) - Rixt van der Werff (2) / Jordy Visser (2) - Margo Verbeet (2) 6-2, 6-1
2e GD Sander Jans (2) - Jasmijn GimbrŤre (2) / Lody Teeuwsen (2) - Miriam Westerink (2) 1-6, 4-6

8 april 2018 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 5-3
1e HE Bas Haverlag (2) / Victor van Ruissen (2) 1-6, 2-6
2e HE Erik Goris (2) / Thom van der Wiel (3) 6-1, 6-3
1e DE Roos van Reek (2) / Liza Lebedzeva (2) 6-4, 6-1
2e DE Isabelle Haverlag (2) / Florence Na (2) 6-2, 4-6, 6-2
 HD Joris Onverwagt (2) - Bas Haverlag (2) / Victor van Ruissen (1) - Rens Kamphuis (3) 6-7, 2-6
 DD Isabelle Haverlag (2) - Roos van Reek (2) / Martine Dijkman (2) - Florence Na (2) 2-6, 6-2, [10-5]
1e GD Erik Goris (2) - Isabelle Haverlag (2) / Victor van Ruissen (1) - Liza Lebedzeva (3) 6-2, 5-7, [10-8]
2e GD Joris Onverwagt (2) - Roos van Reek (2) / Martine Dijkman (2) - Rens Kamphuis (3) 5-3 Opgave
8 april 2018 R.C. Borne 1 / T.A.M. (Groningen) 1 0-8
1e HE Pascal Nijland (2) / Job van Eijk (2) 3-6, 2-2
2e HE Floris Podzimek (3) / Ingmar Scholte (3) 4-6, 6-4, 3-6
1e DE Lisa Lubben (2) / DaniŽlle Koetje (2) 0-6, 5-7
2e DE Ghislaine van Baal (3) / Celine Koets (2) 4-6, 4-6
 HD Pascal Nijland (2) - Floris Podzimek (3) / Job van Eijk (2) - Koen de Haan (3) 3-6, 5-7
 DD Lisa Lubben (2) - Laurie Nuchelmans (2) / DaniŽlle Koetje (2) - Celine Koets (2) 6-7, 2-6
1e GD Floris Podzimek (3) - Laurie Nuchelmans (2) / Ingmar Scholte (2) - DaniŽlle Koetje (2) 3-6, 1-6
2e GD Noah ten Veen (3) - Ghislaine van Baal (3) / Koen de Haan (3) - Celine Koets (2) 4-6, 3-6
8 april 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 4-4
1e HE Alwin van Engelenburg (2) / Ilco van Buuren (2) 3-6, 4-6
2e HE Jordy Visser (3) / Jorrit ter Maat (2) 6-0, 6-4
1e DE Margo Verbeet (2) / Nikki Luttikhuis (1) 2-3 Opgave
2e DE Miriam Westerink (2) / Maxim van Ossenbruggen (2) 6-0, 6-3
 HD Alwin van Engelenburg (3) - Lody Teeuwsen (2) / Jorrit ter Maat (1) - Wouter van Tongeren (3) 6-4, 7-6
 DD Margo Verbeet (2) - Miriam Westerink (2) / Nikki Luttikhuis (2) - Maxim van Ossenbruggen (2) 6-1, 6-2
1e GD Margo Verbeet (2) - Lody Teeuwsen (2) / Nikki Luttikhuis (2) - Ilco van Buuren (2) 2-6, 2-6
2e GD Miriam Westerink (2) - Jordy Visser (2) / Maxim van Ossenbruggen (2) - Wouter van Tongeren (3) 6-4, 6-7, [10-12]
8 april 2018 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
1e HE Sander van Dongen (2) / Jarno Jans (2) 6-1, 6-3
2e HE Laurens Haxelmans (3) / Sander Jans (2) 3-6, 4-6
1e DE Lisanne van Riet (2) / Rixt van der Werff (2) 6-1, 6-2
2e DE Lisa Borckink (2) / Jasmijn GimbrŤre (2) 1-6, 6-3, 6-3
 HD Robin Sietsma (3) - Sander van Dongen (2) / Sander Jans (2) - Niels Visker (2) 6-1, 4-6, [9-11]
 DD Lisa Borckink (2) - Lisanne van Riet (2) / Jasmijn GimbrŤre (2) - Rixt van der Werff (2) 0-6, 3-6
1e GD Laurens Haxelmans (2) - Lisanne van Riet (2) / Jarno Jans (2) - Rixt van der Werff (2) 2-6, 2-6
2e GD Robin Sietsma (3) - Lisa Borckink (2) / Niels Visker (2) - Jasmijn GimbrŤre (2) 3-6, 3-6