Uitslagen landelijke competitie 2018 Gemengd 1e klasse Afdelingnr 3
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Gemengd 1e klasse afdelingnr 3

Stand

GespeeldPunten
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 7 44
T.C. Bakkum 1 7 33
T.C. Zandvoort 3 7 32
T.V. Heerhugowaard 2 7 27
T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 7 25
T.C. Domstad (Utrecht) 2 7 23
L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 7 20
T.V. Hoorn 1 7 20

Uitslagen

3 juni 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Zandvoort 3 3-5
1e HE Sam Jesse (2) / Roland Stuurman (2) 2-6, 7-5, 6-1
2e HE / Walkover
1e DE Medy Blankvoort (2) / Anna Brinkmann Adsarias (2) 7-5, 7-5
2e DE Anna Kostiouk (2) / Bente Spee (3) 3-6, 3-6
 HD / Walkover
 DD Medy Blankvoort (2) - Anna Kostiouk (3) / Anna Brinkmann Adsarias (2) - Bente Spee (2) 6-4, 0-6, [10-6]
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover
3 juni 2018 T.V. Heerhugowaard 2 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 4-4
1e HE Tim Blaauboer (2) / Nick Broekhof (2) 4-6, 5-7
2e HE Tim Smit (3) / Kevin Noordermeer (2) 0-6, 1-6
1e DE Sanne Brand (2) / Leonie Guijt (2) 4-6, 6-3, 6-2
2e DE Jente Boersma (3) / Zawadi Fulani (2) 6-2, 3-6, 6-3
 HD Tim Blaauboer (2) - Tim Smit (4) / Nick Broekhof (2) - Kevin Noordermeer (2) 6-2, 4-6, [7-10]
 DD Sanne Brand (2) - Jente Boersma (3) / Leonie Guijt (2) - Frederique Woltering (4) 7-5, 6-3
1e GD Tim Blaauboer (2) - Liza Groenveld (2) / Leonie Guijt (2) - Nick Broekhof (2) 6-3, 1-6, [10-8]
2e GD Tim Smit (4) - Jente Boersma (3) / Frederique Woltering (4) - Kevin Noordermeer (2) 6-3, 4-6, [2-10]
3 juni 2018 T.C. Bakkum 1 / T.V. Hoorn 1 7-1
1e HE Ruud Vis (2) / Alexander Blom (2) 6-7, 6-0, 0-6
2e HE Viktor Rotteveel (2) / Wouter den Bakker (2) 6-1, 6-4
1e DE Gaby Beelen (2) / Natascha Kennis (2) 6-4, 3-0 Opgave
2e DE Kim van der Horst (2) / Anna Alzate (3) 6-0, 6-2
 HD Ruud Vis (2) - Viktor Rotteveel (2) / Wouter den Bakker (3) - Alexander Blom (2) 7-5, 6-2
 DD Gaby Beelen (2) - Kim van der Horst (2) / Anna Alzate (3) - Romy Bitorajac (6) 6-2, 6-2
1e GD Gaby Beelen (2) - Ruud Vis (2) / Anna Alzate (3) - Alexander Blom (2) 6-2, 6-2
2e GD Viktor Rotteveel (2) - Kim van der Horst (2) / Romy Bitorajac (6) - Wouter den Bakker (3) 1-6, 6-1, [10-8]
3 juni 2018 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 6-2
1e HE Nassim Slilam (2) / Laurens Deelstra (2) 5-7, 6-3, 6-1
2e HE Robert Lindgren (3) / Paul Klaver (3) 6-7, 6-4, 6-1
1e DE Diana Chehoudi (2) / Lidwien Mentink (2) 1-6, 6-3, 6-3
2e DE Valentina Ivanov (2) / Eva Vedder (2) 1-6, 6-2, 6-2
 HD Nassim Slilam (3) - Robert Lindgren (3) / Alexander van Meel (2) - Olivier van Gorkom (2) 6-4, 3-6, [10-2]
 DD Marrit Boonstra (3) - Vroni van Berlo (3) / Lidwien Mentink (2) - Milou Ettekoven (2) 6-2, 6-0
1e GD Diana Chehoudi (2) - Robert Lindgren (3) / Olivier van Gorkom (2) - Milou Ettekoven (2) 1-6, 6-2, [8-10]
2e GD Marrit Boonstra (3) - Melvyn op der Heijde (3) / Eva Vedder (2) - Laurens Deelstra (3) 4-6, 7-6, [5-10]

27 mei 2018 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.C. Zandvoort 3 4-4
1e HE Luka Somen (3) / Roland Stuurman (2) 4-6, 1-6
2e HE Robert Lindgren (3) / Jesse den Hartog (3) 7-5, 3-6, 1-6
1e DE Diana Chehoudi (2) / Anna Brinkmann Adsarias (2) 6-3, 6-4
2e DE Vroni van Berlo (3) / Bente Spee (3) 1-6, 6-4, 7-5
 HD Luka Somen (3) - Robert Lindgren (3) / Roland Stuurman (2) - Jesse den Hartog (3) 6-1, 6-7, [3-10]
 DD Diana Chehoudi (2) - Vroni van Berlo (3) / Anna Brinkmann Adsarias (2) - Bente Spee (2) 4-6, 7-6, [10-7]
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover
27 mei 2018 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / T.C. Bakkum 1 3-5
1e HE Nick Broekhof (2) / Ruud Vis (2) 6-3, 7-5
2e HE Ewout Hinnen (2) / Viktor Rotteveel (2) 7-6, 4-6, 6-0
1e DE Leonie Guijt (2) / Kim van der Horst (2) 3-6, 3-6
2e DE Frederique Woltering (3) / Gaby Beelen (2) 0-6, 6-1, 1-6
 HD Nick Broekhof (2) - Ewout Hinnen (2) / Viktor Rotteveel (2) - Ruud Vis (2) 6-7, 2-6
 DD Leonie Guijt (2) - Frederique Woltering (4) / Gaby Beelen (2) - Kim van der Horst (2) 1-6, 1-6
1e GD Nick Broekhof (2) - Leonie Guijt (2) / Ruud Vis (2) - Gaby Beelen (2) 6-4, 3-6, [10-5]
2e GD Ewout Hinnen (2) - Frederique Woltering (4) / Kim van der Horst (2) - Viktor Rotteveel (2) 4-6, 2-6
27 mei 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 6-2
1e HE Olivier van Gorkom (3) / Sebastiaan Bonapart (2) 6-0, 6-1
2e HE Paul Klaver (3) / Sam Jesse (2) 6-4, 7-6
1e DE Milou Ettekoven (2) / Anna Kostiouk (2) 7-5, 3-6, 6-2
2e DE Lidwien Mentink (2) / Federica van Adrichem (3) 6-3, 4-6, 3-6
 HD Alexander van Meel (2) - Paul Klaver (3) / Sebastiaan Bonapart (3) - Sam Jesse (4) 5-7, 6-2, [10-4]
 DD Lidwien Mentink (2) - Milou Ettekoven (2) / Federica van Adrichem (2) - Medy Blankvoort (2) 6-4, 7-6
1e GD Alexander van Meel (2) - Lidwien Mentink (2) / Sebastiaan Bonapart (3) - Medy Blankvoort (2) 6-1, 1-6, [4-10]
2e GD Olivier van Gorkom (2) - Milou Ettekoven (2) / Anna Kostiouk (3) - Sam Jesse (4) 6-4, 7-5
27 mei 2018 T.V. Heerhugowaard 2 / T.V. Hoorn 1 6-2
1e HE Tim Blaauboer (2) / Alexander Blom (2) 1-6, 3-6
2e HE Pascal Wagemaker (2) / Wouter den Bakker (2) 6-3, 6-0
1e DE Liza Groenveld (2) / Natascha Kennis (2) 6-4, 4-6, 6-3
2e DE Sanne Brand (2) / Anna Alzate (3) 6-4, 6-2
 HD Tim Blaauboer (2) - Pascal Wagemaker (3) / Alexander Blom (2) - Wouter den Bakker (3) 1-6, 5-7
 DD Jente Boersma (3) - Sanne Brand (2) / Anna Alzate (3) - Romy Bitorajac (6) 6-3, 7-6
1e GD Tim Blaauboer (2) - Liza Groenveld (2) / Alexander Blom (2) - Natascha Kennis (2) 1-6, 6-0, [10-7]
2e GD Pascal Wagemaker (3) - Jente Boersma (3) / Romy Bitorajac (6) - Wesley de Kwaadsteniet (3) 6-2, 7-5

13 mei 2018 T.V. Hoorn 1 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 4-4
1e HE Alexander Blom (2) / Nick Broekhof (2) 6-7, 6-2, 6-0
2e HE Wouter den Bakker (2) / Kevin Noordermeer (2) 6-2, 3-6, 0-6
1e DE Natascha Kennis (2) / Leonie Guijt (2) 1-6, 5-7
2e DE Anna Alzate (3) / Demi van der Togt (3) 6-0, 6-0
 HD Wouter den Bakker (3) - Alexander Blom (2) / Kevin Noordermeer (2) - Nick Broekhof (2) 6-4, 5-7, [10-8]
 DD Natascha Kennis (2) - Anna Alzate (3) / Leonie Guijt (2) - Demi van der Togt (3) 4-6, 6-1, [6-10]
1e GD Natascha Kennis (2) - Wesley de Kwaadsteniet (3) / Leonie Guijt (2) - Nick Broekhof (2) 3-6, 3-6
2e GD Anna Alzate (3) - Alexander Blom (2) / Demi van der Togt (3) - Kevin Noordermeer (2) 6-2, 6-2
13 mei 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 2-6
1e HE Sam Jesse (2) / Melvyn op der Heijde (2) 4-6, 4-6
2e HE Sebastiaan Bonapart (2) / Luka Somen (3) 2-6, 7-5, 0-6
1e DE Sophie van Rosendael (2) / Diana Chehoudi (2) 0-6, 4-6
2e DE Hester Lange (2) / Vroni van Berlo (3) 1-6, 6-3, 1-6
 HD Sebastiaan Bonapart (3) - Sam Jesse (4) / Robert Lindgren (3) - Luka Somen (3) Walkover
 DD Anna Kostiouk (3) - Carlijn Prinsze (2) / Vroni van Berlo (3) - Diana Chehoudi (2) 1-6, 6-7
1e GD Sebastiaan Bonapart (3) - Sophie van Rosendael (2) / Diana Chehoudi (2) - Robert Lindgren (3) Walkover
2e GD Sam Jesse (4) - Anna Kostiouk (3) / Vroni van Berlo (3) - Luka Somen (3) Walkover
13 mei 2018 T.C. Zandvoort 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 5-3
1e HE Roland Stuurman (2) / Olivier van Gorkom (3) 7-5, 6-4
2e HE Jesse den Hartog (3) / Paul Klaver (3) 6-4, 6-3
1e DE Anna Brinkmann Adsarias (2) / Milou Ettekoven (2) 1-6, 1-6
2e DE Madelief Hageman (2) / Bo Rol (3) 6-1, 6-2
 HD Jesse den Hartog (3) - Roland Stuurman (2) / Olivier van Gorkom (2) - Alexander van Meel (2) 3-6, 3-6
 DD Anna Brinkmann Adsarias (2) - Madelief Hageman (2) / Lidwien Mentink (2) - Milou Ettekoven (2) 1-6, 7-5, [17-15]
1e GD Anna Brinkmann Adsarias (2) - Roland Stuurman (2) / Paul Klaver (3) - Milou Ettekoven (2) 6-2, 6-2
2e GD Jesse den Hartog (3) - Madelief Hageman (2) / Bo Rol (3) - Alexander van Meel (2) 4-6, 4-6
13 mei 2018 T.C. Bakkum 1 / T.V. Heerhugowaard 2 5-3
1e HE Ruud Vis (2) / Jeroen van der Ven (2) 6-4, 3-6, 6-2
2e HE Viktor Rotteveel (2) / Tim Blaauboer (2) 6-2, 5-7, 1-6
1e DE Kim van der Horst (2) / Julia Enderink (3) 6-0, 6-0
2e DE Gaby Beelen (2) / Jente Boersma (3) 6-7, 6-3, 2-1 Opgave
 HD Viktor Rotteveel (2) - Ruud Vis (2) / Jeroen van der Ven (2) - Tim Blaauboer (2) 6-3, 6-2
 DD Gaby Beelen (2) - Kim van der Horst (2) / Jente Boersma (3) - Liza Groenveld (2) 6-3, 6-2
1e GD Ruud Vis (2) - Gaby Beelen (2) / Liza Groenveld (2) - Tim Blaauboer (2) 5-7, 3-6
2e GD Kim van der Horst (2) - Viktor Rotteveel (2) / Jeroen van der Ven (2) - Julia Enderink (3) 6-7, 4-6

6 mei 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 5-3
1e HE Olivier van Gorkom (3) / Nick Broekhof (2) 5-7, 6-7
2e HE Paul Klaver (3) / Ewout Hinnen (2) 6-1, 6-1
1e DE Milou Ettekoven (2) / Leonie Guijt (2) 3-5 Opgave
2e DE Birgit Heijnemans (3) / Anouk van der Kolk (4) 6-0, 6-1
 HD Alexander van Meel (2) - Paul Klaver (3) / Nick Broekhof (2) - Kevin Noordermeer (2) 3-6, 7-6, [5-10]
 DD Milou Ettekoven (2) - Birgit Heijnemans (3) / Leonie Guijt (2) - Anouk van der Kolk (4) 6-2, 6-1
1e GD Olivier van Gorkom (2) - Milou Ettekoven (2) / Kevin Noordermeer (2) - Leonie Guijt (2) 7-5, 7-5
2e GD Birgit Heijnemans (3) - Alexander van Meel (2) / Anouk van der Kolk (4) - Ewout Hinnen (2) 6-1, 6-4
6 mei 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Bakkum 1 3-5
1e HE Sebastiaan Bonapart (2) / Ruud Vis (2) 6-4, 7-5
2e HE Moos Sporken (2) / Viktor Rotteveel (2) 2-6, 4-6
1e DE Medy Blankvoort (2) / Kim van der Horst (2) 1-6, 1-6
2e DE Carlijn Prinsze (3) / Gaby Beelen (2) 1-6, 5-7
 HD Sam Jesse (4) - Moos Sporken (2) / Viktor Rotteveel (2) - Ruud Vis (2) 3-6, 4-6
 DD Medy Blankvoort (2) - Anna Kostiouk (3) / Gaby Beelen (2) - Kim van der Horst (2) 6-4, 6-2
1e GD Sebastiaan Bonapart (3) - Carlijn Prinsze (2) / Ruud Vis (2) - Gaby Beelen (2) 4-6, 6-7
2e GD Sam Jesse (4) - Medy Blankvoort (2) / Viktor Rotteveel (2) - Kim van der Horst (2) 6-3, 6-4
6 mei 2018 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 7-1
1e HE Paul Monteban (1) / Tim Blaauboer (2) 6-2, 6-4
2e HE Melvyn op der Heijde (2) / Zen Zijlstra (2) 6-2, 6-3
1e DE Marrit Boonstra (3) / Sanne Brand (2) 6-1, 6-1
2e DE Vroni van Berlo (3) / Jente Boersma (3) 6-1, 6-4
 HD / Walkover
 DD Marrit Boonstra (3) - Vroni van Berlo (3) / Jente Boersma (3) - Sanne Brand (2) 3-6, 6-2, [7-10]
1e GD Paul Monteban (1) - Marrit Boonstra (3) / Tim Blaauboer (2) - Jente Boersma (3) 6-1, 6-3
2e GD / Walkover
6 mei 2018 T.C. Zandvoort 3 / T.V. Hoorn 1 6-2
1e HE Roland Stuurman (2) / Alexander Blom (2) 6-7, 0-6
2e HE Jesse den Hartog (3) / Wouter den Bakker (2) 6-4, 6-3
1e DE Anna Brinkmann Adsarias (2) / Anna Alzate (3) 2-6, 0-6
2e DE Maud van Gorkom (2) / Romy Bitorajac (4) 6-1, 6-1
 HD Zachary Eisinga (3) - Roland Stuurman (2) / Wesley de Kwaadsteniet (3) - Alexander Blom (2) 5-7, 6-2, [10-5]
 DD Anna Brinkmann Adsarias (2) - DaniŽlle Harmsen (2) / Anna Alzate (3) - Natascha Kennis (2) 5-0 Opgave
1e GD Anna Brinkmann Adsarias (2) - Zachary Eisinga (3) / Natascha Kennis (2) - Wesley de Kwaadsteniet (3) 6-3, 7-6
2e GD DaniŽlle Harmsen (2) - Jesse den Hartog (3) / Romy Bitorajac (6) - Wouter den Bakker (3) 6-2, 7-5

22 april 2018 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / T.C. Zandvoort 3 4-4
1e HE Kevin Noordermeer (2) / Zachary Eisinga (2) 5-7, 6-2, 1-6
2e HE Nick Broekhof (2) / Roland Stuurman (2) 3-6, 6-4, 6-3
1e DE Leonie Guijt (2) / Anna Brinkmann Adsarias (2) 6-4, 6-3
2e DE Jolien van de Geest / Bente Spee (3) 0-6, 0-6
 HD Ewout Hinnen (2) - Nick Broekhof (2) / Jesse den Hartog (3) - Zachary Eisinga (3) 7-6, 4-6, [11-9]
 DD Leonie Guijt (2) - Jolien van de Geest / Anna Brinkmann Adsarias (2) - Maud van Gorkom (2) 7-5, 2-6, [6-10]
1e GD Kevin Noordermeer (2) - Leonie Guijt (2) / Roland Stuurman (2) - Maud van Gorkom (2) 6-2, 6-1
2e GD Nick Broekhof (2) - Jolien van de Geest / Jesse den Hartog (3) - Bente Spee (2) 4-6, 1-6
22 april 2018 T.V. Hoorn 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 6-2
1e HE Alexander Blom (2) / Paul Klaver (3) 6-3, 6-1
2e HE Wouter den Bakker (2) / Olivier van Gorkom (3) 4-6, 6-4, 6-2
1e DE Anna Alzate (3) / Milou Ettekoven (2) 6-4, 6-4
2e DE Romy Bitorajac (4) / Lidwien Mentink (2) 4-6, 0-6
 HD Wesley de Kwaadsteniet (3) - Alexander Blom (2) / Olivier van Gorkom (2) - Alexander van Meel (2) 6-3, 4-6, [10-8]
 DD Anna Alzate (3) - Natascha Kennis (2) / Milou Ettekoven (2) - Lidwien Mentink (2) 6-4, 1-6, [9-11]
1e GD Alexander Blom (2) - Natascha Kennis (2) / Alexander van Meel (2) - Lidwien Mentink (2) 6-4, 6-2
2e GD Wouter den Bakker (3) - Romy Bitorajac (6) / Paul Klaver (3) - Milou Ettekoven (2) 6-3, 3-6, [10-8]
22 april 2018 T.V. Heerhugowaard 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Tim Blaauboer (2) / Sebastiaan Bonapart (2) 6-3, 3-6, 6-4
2e HE Zen Zijlstra (2) / Sam Jesse (2) 6-1, 6-3
1e DE Sanne Brand (2) / Medy Blankvoort (2) 2-6, 2-6
2e DE Jente Boersma (3) / Anna Kostiouk (2) 0-6, 0-6
 HD Tim Blaauboer (2) - Zen Zijlstra (2) / Moos Sporken (2) - Sebastiaan Bonapart (3) 6-3, 6-1
 DD Jente Boersma (3) - Sanne Brand (2) / Medy Blankvoort (2) - Anna Kostiouk (3) 1-6, 1-6
1e GD Sanne Brand (2) - Tim Blaauboer (2) / Medy Blankvoort (2) - Moos Sporken (2) 5-7, 4-6
2e GD Jente Boersma (3) - Zen Zijlstra (2) / Anna Kostiouk (3) - Sam Jesse (4) 6-1, 7-5
22 april 2018 T.C. Bakkum 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 1-7
1e HE Viktor Rotteveel (2) / Paul Monteban (1) 2-6, 0-6
2e HE Ruud Vis (2) / Melvyn op der Heijde (2) 4-6, 6-1, 3-6
1e DE Gaby Beelen (2) / Diana Chehoudi (2) 2-6, 4-6
2e DE Kim van der Horst (2) / Marrit Boonstra (3) 3-6, 6-3, 4-6
 HD Viktor Rotteveel (2) - Ruud Vis (2) / Paul Monteban (1) - Nassim Slilam (3) 7-5, 7-5
 DD Gaby Beelen (2) - Kim van der Horst (2) / Marrit Boonstra (3) - Vroni van Berlo (3) 3-6, 0-6
1e GD Viktor Rotteveel (2) - Kim van der Horst (2) / Paul Monteban (1) - Diana Chehoudi (2) 5-7, 2-6
2e GD Ruud Vis (2) - Gaby Beelen (2) / Nassim Slilam (3) - Vroni van Berlo (3) 4-6, 7-6, [9-11]

15 april 2018 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.V. Hoorn 1 8-0
1e HE Paul Monteban (1) / Wouter den Bakker (2) 6-0, 6-3
2e HE Sem Verbeek (1) / Alexander Blom (2) 6-2, 3-6, 6-1
1e DE Diana Chehoudi (2) / Anna Alzate (3) 6-2, 6-1
2e DE Marrit Boonstra (3) / Romy Bitorajac (4) 6-0, 6-0
 HD Sem Verbeek (1) - Paul Monteban (1) / Alexander Blom (2) - Wesley de Kwaadsteniet (3) 6-2, 6-2
 DD Marrit Boonstra (3) - Vroni van Berlo (3) / Anna Alzate (3) - Natascha Kennis (2) 6-0, 6-2
1e GD Diana Chehoudi (2) - Paul Monteban (1) / Natascha Kennis (2) - Wesley de Kwaadsteniet (3) 6-1, 6-2
2e GD Vroni van Berlo (3) - Yoeri Somers (2) / Romy Bitorajac (6) - Wouter den Bakker (3) 6-3, 6-1
15 april 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 3-5
1e HE Sam Jesse (2) / Nick Broekhof (2) 6-7, 1-6
2e HE Moos Sporken (2) / Kevin Noordermeer (2) 4-6, 1-6
1e DE Medy Blankvoort (2) / Leonie Guijt (2) 7-6, 7-5
2e DE Anna Kostiouk (2) / Frederique Woltering (3) 6-1, 6-0
 HD Sebastiaan Bonapart (3) - Sam Jesse (4) / Nick Broekhof (2) - Kevin Noordermeer (2) 4-6, 0-6
 DD Medy Blankvoort (2) - Anna Kostiouk (3) / Leonie Guijt (2) - Frederique Woltering (4) 4-6, 6-1, [6-10]
1e GD Moos Sporken (2) - Medy Blankvoort (2) / Leonie Guijt (2) - Kevin Noordermeer (2) Walkover
2e GD Sebastiaan Bonapart (3) - Anna Kostiouk (3) / Nick Broekhof (2) - Frederique Woltering (4) Walkover
15 april 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / T.C. Bakkum 1 2-6
1e HE Philippe Brand (2) / Ruud Vis (2) 3-6, 6-7
2e HE Alexander van Meel (3) / Viktor Rotteveel (2) 2-6, 4-6
1e DE Jeltje Loomans (2) / Kim van der Horst (2) 7-5, 6-3
2e DE Lidwien Mentink (2) / Gaby Beelen (2) 3-6, 3-6
 HD Alexander van Meel (2) - Olivier van Gorkom (2) / Viktor Rotteveel (2) - Ruud Vis (2) 3-6, 7-6, [7-10]
 DD Milou Ettekoven (2) - Lidwien Mentink (2) / Gaby Beelen (2) - Kim van der Horst (2) 3-6, 7-6, [10-12]
1e GD Philippe Brand (2) - Milou Ettekoven (2) / Ruud Vis (2) - Gaby Beelen (2) 6-7, 6-2, [6-10]
2e GD Olivier van Gorkom (2) - Lidwien Mentink (2) / Viktor Rotteveel (2) - Kim van der Horst (2) 6-4, 6-2
15 april 2018 T.C. Zandvoort 3 / T.V. Heerhugowaard 2 4-4
1e HE Zachary Eisinga (2) / Zen Zijlstra (2) 6-4, 6-3
2e HE Niels Hoefsloot (2) / Dax Donders (2) 0-6, 0-6
1e DE Maud van Gorkom (2) / Sanne Brand (2) 4-6, 3-6
2e DE Bente Spee (3) / Jente Boersma (3) 6-4, 6-1
 HD Roland Stuurman (2) - Niels Hoefsloot (3) / Zen Zijlstra (2) - Dax Donders (3) 0-6, 4-6
 DD Bente Spee (2) - Anna Brinkmann Adsarias (2) / Sanne Brand (2) - Jente Boersma (3) 6-2, 6-2
1e GD Maud van Gorkom (2) - Roland Stuurman (2) / Sanne Brand (2) - Dax Donders (3) 5-7, 4-6
2e GD Anna Brinkmann Adsarias (2) - Zachary Eisinga (3) / Jente Boersma (3) - Zen Zijlstra (2) 6-0, 6-4

8 april 2018 T.C. Bakkum 1 / T.C. Zandvoort 3 4-4
1e HE Ruud Vis (2) / Roland Stuurman (2) 6-4, 6-3
2e HE Viktor Rotteveel (2) / Jesse den Hartog (3) 4-6, 5-7
1e DE Kim van der Horst (2) / Madelief Hageman (2) 6-1, 6-3
2e DE Gaby Beelen (2) / Bente Spee (3) 3-6, 3-6
 HD Ruud Vis (2) - Viktor Rotteveel (2) / Zachary Eisinga (3) - Roland Stuurman (2) 6-4, 4-6, [10-8]
 DD Kim van der Horst (2) - Gaby Beelen (2) / Madelief Hageman (2) - Bente Spee (2) 6-7, 5-7
1e GD Ruud Vis (2) - Gaby Beelen (2) / Jesse den Hartog (3) - Anna Brinkmann Adsarias (2) 6-1, 6-3
2e GD Viktor Rotteveel (2) - Kim van der Horst (2) / Zachary Eisinga (3) - Madelief Hageman (2) 3-6, 4-6
8 april 2018 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 2-6
1e HE Nick Broekhof (2) / Paul Monteban (1) 3-6, 2-6
2e HE Kevin Noordermeer (2) / Millen Mortier (3) 6-1, 6-1
1e DE Leonie Guijt (2) / Diana Chehoudi (2) 6-3, 6-7, 4-6
2e DE Maxime Bekkering (4) / Marrit Boonstra (3) 0-6, 1-6
 HD Nick Broekhof (2) - Kevin Noordermeer (2) / Millen Mortier (3) - Robert Lindgren (3) 6-3, 6-4
 DD Leonie Guijt (2) - Maxime Bekkering (3) / Marrit Boonstra (3) - Vroni van Berlo (3) 2-6, 5-7
1e GD Leonie Guijt (2) - Kevin Noordermeer (2) / Diana Chehoudi (2) - Paul Monteban (1) 4-6, 6-3, [7-10]
2e GD Maxime Bekkering (3) - Nick Broekhof (2) / Vroni van Berlo (3) - Robert Lindgren (3) 6-1, 3-6, [7-10]
8 april 2018 T.V. Hoorn 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 5-3
1e HE Wouter den Bakker (2) / Sebastiaan Bonapart (2) 7-5, 6-1
2e HE Alexander Blom (2) / Moos Sporken (2) 6-3, 6-1
1e DE Anna Alzate (3) / Medy Blankvoort (2) 1-6, 2-6
2e DE Romy Bitorajac (4) / Anna Kostiouk (2) 1-6, 2-6
 HD Alexander Blom (2) - Wesley de Kwaadsteniet (3) / Moos Sporken (2) - Sam Jesse (4) 4-6, 6-1, [10-2]
 DD Anna Alzate (3) - Natascha Kennis (2) / Hester Lange (4) - Medy Blankvoort (2) 4-6, 2-6
1e GD Natascha Kennis (2) - Wesley de Kwaadsteniet (3) / Sebastiaan Bonapart (3) - Anna Kostiouk (3) 7-5, 6-0
2e GD Romy Bitorajac (6) - Wouter den Bakker (3) / Sam Jesse (4) - Hester Lange (4) 0-6, 7-6, [10-3]
8 april 2018 T.V. Heerhugowaard 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 5-3
1e HE Zen Zijlstra (2) / Paul Klaver (3) 6-0, 7-5
2e HE Tim Blaauboer (2) / Olivier van Gorkom (3) 6-3, 6-3
1e DE Sanne Brand (2) / Milou Ettekoven (2) 5-7, 6-1, 6-0
2e DE Jente Boersma (3) / Lidwien Mentink (2) 4-6, 4-6
 HD Tim Blaauboer (2) - Zen Zijlstra (2) / Alexander van Meel (2) - Olivier van Gorkom (2) 2-6, 4-6
 DD Liza Groenveld (2) - Sanne Brand (2) / Milou Ettekoven (2) - Lidwien Mentink (2) 3-6, 3-6
1e GD Liza Groenveld (2) - Tim Blaauboer (2) / Milou Ettekoven (2) - Alexander van Meel (2) 6-3, 1-6, [12-10]
2e GD Jente Boersma (3) - Zen Zijlstra (2) / Lidwien Mentink (2) - Paul Klaver (3) 7-6, 6-2