Uitslagen landelijke competitie 2018 Gemengd 1e klasse Afdelingnr 2
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Gemengd 1e klasse afdelingnr 2

Stand

GespeeldPunten
T.C. Domstad (Utrecht) 1 5 34
T.C. Zandvoort 4 5 24
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 5 24
L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 5 14
L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 5 13
B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 2 5 11

Uitslagen

3 juni 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 2 4-4
1e HE Wilco Geenen (2) / Jan Snoeij (2) 6-2, 4-6, 6-2
2e HE John Naaktgeboren (2) / Mike Groenendijk (3) 4-6, 0-6
1e DE Mandy Wolfert (2) / Karlijn van den Dungen (2) 6-1, 6-1
2e DE Danique Baart (2) / Tess van Dinteren (2) 2-6, 6-2, 4-6
 HD Wilco Geenen (1) - John Naaktgeboren (2) / Lex Enklaar (3) - Mike Groenendijk (3) 6-2, 1-6, [7-10]
 DD Danique Baart (2) - Janine Hemmes (1) / Karlijn van den Dungen (3) - Tess van Dinteren (3) 5-7, 7-6, [10-6]
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover
3 juni 2018 T.C. Zandvoort 4 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 4-4
1e HE Koen Heupers (2) / Roderik Bratianu (2) 4-6, 5-7
2e HE Colin de Heer (3) / Rutger-Jan Lange (2) 6-4, 3-6, 2-6
1e DE Melissa Boyden (2) / Carlijn Prinsze (3) 6-1, 6-0
2e DE Nicky van Bakel (2) / Julia van Rosendael (3) 6-2, 6-3
 HD Colin de Heer (2) - Koen Heupers (2) / Roderik Bratianu (2) - Floris Pagano Mirani (3) 4-6, 6-7
 DD Nicky van Bakel (2) - Andrea van den Hurk (2) / Hester Lange (4) - Sophie van Rosendael (2) 6-2, 6-3
1e GD / Walkover
2e GD / Walkover

27 mei 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 1-7
1e HE Rutger-Jan Lange (2) / Guy den Ouden (2) 6-3, 6-2
2e HE Floris Pagano Mirani (2) / Laurens Deelstra (2) 3-6, 1-6
1e DE Sophie van Rosendael (2) / Eva Vedder (2) 1-6, 1-6
2e DE Carlijn Prinsze (3) / Sarah de Boer (2) 6-3, 1-6, 0-6
 HD Roderik Bratianu (2) - Rutger-Jan Lange (2) / Laurens Deelstra (3) - Thijs Buur (3) 4-6, 4-6
 DD Hester Lange (4) - Julia van Rosendael (3) / Sarah de Boer (2) - Eva Vedder (2) 1-6, 0-6
1e GD Julia van Rosendael (3) - Rutger-Jan Lange (2) / Guy den Ouden (3) - Eva Vedder (2) 1-6, 1-6
2e GD Hester Lange (4) - Roderik Bratianu (2) / Sarah de Boer (2) - Thijs Buur (3) 7-6, 4-6, [8-10]
27 mei 2018 L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 5-3
1e HE Daan Maasdam (2) / Wilco Geenen (2) 0-6, 0-6
2e HE Brian Kajou (9) / John Naaktgeboren (2) 6-1, 6-4
1e DE An-Sophie Mestach (1) / Mandy Wolfert (2) 6-3, 6-2
2e DE Vicky van de Peer (1) / Danique Baart (2) 6-3, 7-6
 HD Daan Maasdam (2) - Brian Kajou (9) / Wilco Geenen (1) - John Naaktgeboren (2) 7-6, 2-6, [10-7]
 DD An-Sophie Mestach (1) - Evelyne Dom (2) / Danique Baart (2) - Janine Hemmes (1) 6-4, 6-4
1e GD / Walkover
2e GD Brian Kajou (9) - Vicky van de Peer (2) / Mandy Wolfert (2) - John Naaktgeboren (2) 6-3, 2-6, [6-10]

21 mei 2018 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 2 / L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 5-3
1e HE Jan Snoeij (2) / Daan Maasdam (2) 6-4, 5-7, 7-5
2e HE Mike Groenendijk (3) / Joost van Loon (3) 6-3, 6-1
1e DE Tess van Dinteren (2) / Vicky van de Peer (1) 2-6, 0-6
2e DE Karlijn van den Dungen (2) / Evelyne Dom (2) 4-6, 6-0, 6-4
 HD Mike Groenendijk (3) - Jan Snoeij (3) / Daan Maasdam (2) - Joost van Loon (3) 6-3, 7-6
 DD Karlijn van den Dungen (3) - Tess van Dinteren (3) / Annouck Meys (2) - Vicky van de Peer (2) 1-6, 7-5, [4-10]
1e GD Karlijn van den Dungen (3) - Jeroen Bok / Evelyne Dom (2) - Daan Maasdam (2) 6-3, 3-6, [9-2] Opgave
2e GD GabriŽlle Dekkers (3) - Mike Groenendijk (3) / Vicky van de Peer (2) - Joost van Loon (3) 1-6, 4-6

13 mei 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.C. Zandvoort 4 5-3
1e HE Guy den Ouden (2) / Colin de Heer (3) 6-2, 6-4
2e HE Laurens Deelstra (2) / Jesse de Jager (3) 6-1, 2-6, 2-6
1e DE Eva Vedder (2) / Nicky van Bakel (2) 6-2, 6-3
2e DE Sarah de Boer (2) / Melissa Boyden (2) 6-2, 2-6, 6-3
 HD Laurens Deelstra (3) - Thijs Buur (3) / Colin de Heer (2) - Koen Heupers (2) 3-6, 6-7
 DD Eva Vedder (2) - Sarah de Boer (2) / Nicky van Bakel (2) - Andrea van den Hurk (2) 2-6, 4-6
1e GD Laurens Deelstra (3) - Eva Vedder (2) / Koen Heupers (2) - Andrea van den Hurk (2) 6-4, 7-6
2e GD / Walkover

6 mei 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 2-6
1e HE Wilco Geenen (2) / Guy den Ouden (2) 7-5, 2-6, 1-6
2e HE John Naaktgeboren (2) / Thijs Buur (2) 3-6, 6-3, 3-6
1e DE Danique Baart (2) / Eva Vedder (2) 2-6, 0-6
2e DE Mandy Wolfert (2) / Sarah de Boer (2) 6-4, 6-1
 HD Wilco Geenen (1) - John Naaktgeboren (2) / Guy den Ouden (3) - Laurens Deelstra (3) 6-4, 6-2
 DD Janine Hemmes (1) - Mandy Wolfert (2) / Sarah de Boer (2) - Eva Vedder (2) 3-6, 0-6
1e GD Wilco Geenen (1) - Danique Baart (2) / Thijs Buur (3) - Sarah de Boer (2) 2-6, 6-3, [6-10]
2e GD John Naaktgeboren (2) - Janine Hemmes (1) / Laurens Deelstra (3) - Eva Vedder (2) 3-6, 5-7
6 mei 2018 L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 5-3
1e HE Daan Maasdam (2) / Floris Pagano Mirani (2) 7-5, 6-4
2e HE Joost van Loon (3) / Roderik Bratianu (2) 2-6, 6-7
1e DE Vicky van de Peer (1) / Hester Lange (2) 6-3, 6-7, 6-2
2e DE Evelyne Dom (2) / Julia van Rosendael (3) 4-6, 1-6
 HD Daan Maasdam (2) - Joost van Loon (3) / Rutger-Jan Lange (2) - Floris Pagano Mirani (3) 4-6, 6-3, [10-7]
 DD Vicky van de Peer (2) - Annouck Meys (2) / Julia van Rosendael (3) - Sophie van Rosendael (2) 6-4, 6-2
1e GD Daan Maasdam (2) - Evelyne Dom (2) / Sophie van Rosendael (2) - Roderik Bratianu (2) Walkover
2e GD Joost van Loon (3) - Annouck Meys (2) / Hester Lange (4) - Rutger-Jan Lange (2) Walkover

22 april 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 2 6-2
1e HE Floris Pagano Mirani (2) / Jan Snoeij (2) 6-1, 6-4
2e HE Rutger-Jan Lange (2) / Lex Enklaar (3) 6-3, 4-6, 6-1
1e DE Hester Lange (2) / Karlijn van den Dungen (2) 3-6, 7-5, 6-1
2e DE Julia van Rosendael (3) / GabriŽlle Dekkers (3) 4-6, 3-6
 HD Roderik Bratianu (2) - Floris Pagano Mirani (3) / Tim van Rodijnen (3) - Jan Snoeij (3) 6-4, 6-1
 DD Julia van Rosendael (3) - Sophie van Rosendael (2) / GabriŽlle Dekkers (3) - Tess van Dinteren (3) 6-7, 5-7
1e GD Floris Pagano Mirani (3) - Sophie van Rosendael (2) / Lex Enklaar (3) - Karlijn van den Dungen (3) 4-6, 7-6, [10-8]
2e GD Roderik Bratianu (2) - Hester Lange (4) / Tess van Dinteren (3) - Tim van Rodijnen (3) 6-2, 6-1
22 april 2018 T.C. Zandvoort 4 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 1-7
1e HE Koen Heupers (2) / Boris Beumer (2) 6-3, 1-6, 4-6
2e HE Jesse de Jager (3) / John Naaktgeboren (2) 6-3, 3-6, 4-6
1e DE Melissa Boyden (2) / Lexie Stevens (2) 2-6, 5-7
2e DE Nicky van Bakel (2) / Mandy Wolfert (2) 3-6, 6-3, 5-7
 HD Koen Heupers (2) - Colin de Heer (2) / Wilco Geenen (1) - John Naaktgeboren (2) 4-6, 6-3, [10-5]
 DD Melissa Boyden (2) - Andrea van den Hurk (2) / Lexie Stevens (3) - Janine Hemmes (1) 5-7, 4-6
1e GD Melissa Boyden (2) - Colin de Heer (2) / Mandy Wolfert (2) - Wilco Geenen (1) Walkover
2e GD Nicky van Bakel (2) - Jesse de Jager (5) / Janine Hemmes (1) - Boris Beumer (2) 5-7, 0-6

15 april 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 8-0
1e HE Wilco Geenen (2) / Roderik Bratianu (2) 7-5, 6-4
2e HE John Naaktgeboren (2) / Rutger-Jan Lange (2) 2-6, 6-3, 6-0
1e DE Lexie Stevens (2) / Hester Lange (2) 6-0, 6-0
2e DE Mandy Wolfert (2) / Carlijn Prinsze (3) 6-2, 7-6
 HD Wilco Geenen (1) - John Naaktgeboren (2) / Roderik Bratianu (2) - Floris Pagano Mirani (3) 6-4, 6-2
 DD Lexie Stevens (3) - Janine Hemmes (1) / Sophie van Rosendael (2) - Carlijn Prinsze (2) 6-1, 6-4
1e GD Mandy Wolfert (2) - Wilco Geenen (1) / Floris Pagano Mirani (3) - Sophie van Rosendael (2) 7-5, 6-1
2e GD Janine Hemmes (1) - John Naaktgeboren (2) / Rutger-Jan Lange (2) - Hester Lange (4) 6-3, 6-3
15 april 2018 L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 0-8
1e HE Daan Maasdam (2) / Guy den Ouden (2) 2-6, 2-6
2e HE Alexander van Nieuwenhove / Thijs Buur (2) 1-6, 2-6
1e DE Vicky van de Peer (1) / Eva Vedder (2) 6-7, 1-6
2e DE Evelyne Dom (2) / Sarah de Boer (2) 5-7, 4-6
 HD Daan Maasdam (2) - Brian Kajou (9) / Laurens Deelstra (3) - Guy den Ouden (3) 1-6, 2-6
 DD Evelyne Dom (2) - Vicky van de Peer (2) / Eva Vedder (2) - Stephanie Gomperts (2) 5-7, 1-6
1e GD Evelyne Dom (2) - Alexander van Nieuwenhove / Stephanie Gomperts (2) - Laurens Deelstra (3) 4-6, 6-3, [6-10]
2e GD Vicky van de Peer (2) - Brian Kajou (9) / Sarah de Boer (2) - Thijs Buur (3) 3-6, 3-6
15 april 2018 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 2 / T.C. Zandvoort 4 0-8
1e HE Jan Snoeij (2) / Colin de Heer (3) 4-6, 2-6
2e HE Lex Enklaar (3) / Jesse de Jager (3) 2-6, 6-2, 6-7
1e DE Karlijn van den Dungen (2) / Melissa Boyden (2) 1-6, 6-3, 0-6
2e DE Tess van Dinteren (2) / Nicky van Bakel (2) 1-6, 4-6
 HD Jan Snoeij (3) - Mike Groenendijk (3) / Colin de Heer (2) - Koen Heupers (2) 4-6, 4-6
 DD GabriŽlle Dekkers (3) - Karlijn van den Dungen (3) / Melissa Boyden (2) - Nicky van Bakel (2) 4-6, 3-6
1e GD GabriŽlle Dekkers (3) - Lex Enklaar (3) / Melissa Boyden (2) - Koen Heupers (2) 4-6, 6-4, [9-11]
2e GD Karlijn van den Dungen (3) - Tim van Rodijnen (3) / Nicky van Bakel (2) - Jesse de Jager (5) 3-6, 1-6

8 april 2018 T.C. Zandvoort 4 / L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 8-0
1e HE Koen Heupers (2) / Daan Maasdam (2) 2-6, 6-3, 7-5
2e HE Jesse de Jager (3) / Joost van Loon (3) 7-6, 6-3
1e DE Melissa Boyden (2) / Evelyne Dom (2) 6-0, 6-1
2e DE Nicky van Bakel (2) / Dorien Cuypers (3) 3-6, 6-3, 7-6
 HD Koen Heupers (2) - Colin de Heer (2) / Joost van Loon (3) - AriŽn Dijkhoff (3) 6-0, 6-2
 DD Melissa Boyden (2) - Andrea van den Hurk (2) / Evelyne Dom (2) - Linde Mues 7-6, 6-1
1e GD Nicky van Bakel (2) - Colin de Heer (2) / Daan Maasdam (2) - Dorien Cuypers (3) 6-Opgave, 2-1, -1
2e GD Andrea van den Hurk (2) - Jesse de Jager (5) / Evelyne Dom (2) - AriŽn Dijkhoff (3) 6-1, 6-1
8 april 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 2 8-0
1e HE Guy den Ouden (2) / Jan Snoeij (2) 6-1, 1-0-Opgave
2e HE Laurens Deelstra (2) / Lex Enklaar (3) 6-2, 7-5
1e DE Eva Vedder (2) / Karlijn van den Dungen (2) 6-1, 6-3
2e DE Sarah de Boer (2) / GabriŽlle Dekkers (3) 6-1, 7-5
 HD Laurens Deelstra (3) - Thijs Buur (3) / Lex Enklaar (3) - Tim van Rodijnen (3) 6-3, 6-2
 DD Sarah de Boer (2) - Stephanie Gomperts (2) / Karlijn van den Dungen (3) - GabriŽlle Dekkers (3) 6-4, 6-4
1e GD Thijs Buur (3) - Stephanie Gomperts (2) / Karlijn van den Dungen (3) - Lex Enklaar (3) 6-7, 7-5, [10-6]
2e GD Eva Vedder (2) - Guy den Ouden (3) / GabriŽlle Dekkers (3) - Tim van Rodijnen (3) 6-0, 6-0