Uitslagen landelijke competitie 2018 Gemengd 1e klasse Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Gemengd 1e klasse afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.C. Zandvoort 2 6 34
A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 6 30
L.T.C. Naaldwijk 3 6 26
E.L.T.V. (Eindhoven) 1 6 26
E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 6 23
G.T.R. (Spaubeek) 1 6 22
L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 6 5

Uitslagen

3 juni 2018 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 1-5
1e HE Fons van Sambeek (3) / Yannick Verwater (2) 2-6, 2-6
2e HE Jasper Vanheste (3) / Christiaan de Jong (2) 0-6, 6-4, 1-6
1e DE Min Chae Kim (2) / Suzan Lamens (1) 1-6, 2-6
2e DE Sophie Schouten (3) / Anouk Koevermans (3) 2-6, 5-7
 HD Jochem Mol (2) - Fons van Sambeek (4) / Christiaan de Jong (2) - Yannick Verwater (1) 6-3, 6-4
 DD Renée van Bommel (3) - Min Chae Kim (3) / Cato Tangkau (2) - Anouk Koevermans (4) 3-6, 2-6
1e GD / Niet gespeeld
2e GD / Niet gespeeld
3 juni 2018 L.T.C. Naaldwijk 3 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
1e HE Amadatus Admiraal (1) / Niels Jaap van Dam (2) 6-1, 6-0
2e HE Sven den Exter (2) / Rik van Gerwen (2) 6-4, 1-6, 0-6
1e DE Anouck Vrancken Peeters (3) / Laura Rijkers (1) 7-5, 3-6, 6-3
2e DE Esmee Andresen (3) / Nynke Hamburg (2) 1-6, 0-6
 HD Sven den Exter (1) - Jay Zwinkels (4) / Niels Jaap van Dam (3) - Rik van Gerwen (2) 4-6, 2-6
 DD Anouck Vrancken Peeters (3) - Esmee Andresen (5) / Laura Rijkers (1) - Nynke Hamburg (2) 5-7, 3-6
1e GD Anouck Vrancken Peeters (3) - Jay Zwinkels (4) / Laura Rijkers (1) - Niels Jaap van Dam (3) 6-3 Opgave
2e GD Esmee Andresen (5) - Amadatus Admiraal (2) / Nynke Hamburg (2) - Rik van Gerwen (2) 3-6, 3-6
3 juni 2018 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 1-7
1e HE Mark Geurts (2) / Pascal Wilkat (2) 1-6, 4-6
2e HE Leon Gordijn (6) / François Brand (3) Walkover
1e DE April van Gennip (3) / Marjanne Vanoppen (2) 3-6, 3-6
2e DE Lucky van Gennip (3) / Sarina Berghmans (2) 6-4, 2-6, 2-6
 HD Mark Geurts (3) - Leon Gordijn (6) / François Brand (1) - Pascal Wilkat (1) Walkover
 DD April van Gennip (2) - Lucky van Gennip (2) / Sarina Berghmans (2) - Manon Veldman (3) Walkover
1e GD Mark Geurts (3) - Lucky van Gennip (2) / François Brand (1) - Marjanne Vanoppen (3) 6-4, 4-6, [4-10]
2e GD Leon Gordijn (6) - April van Gennip (2) / Pascal Wilkat (1) - Manon Veldman (3) 4-6, 0-6

27 mei 2018 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 0-8
1e HE Mark Geurts (2) / Yannick Verwater (2) 5-7, 1-6
2e HE Leon Gordijn (6) / Christiaan de Jong (2) Walkover
1e DE Lucky van Gennip (3) / Cato Tangkau (2) 2-6, 5-7
2e DE April van Gennip (3) / Anouk Koevermans (3) 1-6, 5-7
 HD Mark Geurts (3) - Leon Gordijn (6) / Christiaan de Jong (2) - Yannick Verwater (1) 2-6, 2-6
 DD April van Gennip (2) - Lucky van Gennip (2) / Anouk Koevermans (4) - Cato Tangkau (2) 6-1, 3-6, [7-10]
1e GD Mark Geurts (3) - Lucky van Gennip (2) / Cato Tangkau (2) - Yannick Verwater (1) Walkover
2e GD April van Gennip (2) - Leon Gordijn (6) / Anouk Koevermans (4) - Christiaan de Jong (2) Walkover
27 mei 2018 T.C. Zandvoort 2 / L.T.C. Naaldwijk 3 7-1
1e HE Zachary Eisinga (2) / Amadatus Admiraal (1) 7-6, 6-1
2e HE Stijn Pel (2) / Jay Zwinkels (3) 7-6, 6-4
1e DE Aniek van Rossum (2) / Esmee Andresen (3) 6-1, 6-3
2e DE Charlotte van der Meij - Logger (2) / Anouck Vrancken Peeters (3) 0-6, 4-6
 HD Zachary Eisinga (3) - Stijn Pel (3) / Amadatus Admiraal (2) - Sven den Exter (1) 7-5, 6-4
 DD Charlotte van der Meij - Logger (2) - Nicky van Bakel (2) / Anouck Vrancken Peeters (3) - Esmee Andresen (5) 6-3, 6-2
1e GD Joris Bodin (2) - Aniek van Rossum (2) / Jay Zwinkels (4) - Anouck Vrancken Peeters (3) 7-6, 5-7, [16-14]
2e GD Zachary Eisinga (3) - Charlotte van der Meij - Logger (2) / Amadatus Admiraal (2) - Esmee Andresen (5) 6-2, 6-1
27 mei 2018 G.T.R. (Spaubeek) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 3-5
1e HE Pascal Wilkat (2) / Fons van Sambeek (3) 6-3, 6-1
2e HE François Brand (3) / Jochem Mol (3) 7-6, 3-6, 2-6
1e DE Manon Veldman (2) / Sophie Schouten (3) 0-6, 2-6
2e DE Marjanne Vanoppen (2) / Renée van Bommel (3) 6-2, 2-6, 4-6
 HD Pascal Wilkat (1) - François Brand (1) / Fons van Sambeek (4) - Jochem Mol (2) 6-4, 6-0
 DD Sarina Berghmans (2) - Manon Veldman (3) / Sophie Schouten (3) - Renée van Bommel (3) 2-6, 0-6
1e GD François Brand (1) - Sarina Berghmans (2) / Jochem Mol (2) - Sophie Schouten (3) Walkover
2e GD Pascal Wilkat (1) - Marjanne Vanoppen (3) / Fons van Sambeek (4) - Renée van Bommel (3) Walkover

21 mei 2018 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 6-2
1e HE Jim Hendrikx (3) / Sjors van der Velden (2) 7-5, 7-6
2e HE Jasper Vanheste (3) / Mark Geurts (2) 6-3, 0-6, 1-6
1e DE Min Chae Kim (2) / Lucky van Gennip (3) 6-0, 6-0
2e DE Renée van Bommel (3) / April van Gennip (3) 6-3, 7-6
 HD Jim Hendrikx (3) - Jochem Mol (2) / Sjors van der Velden (2) - Sam van Dijk (3) 6-3, 7-5
 DD Sophie Schouten (3) - Min Chae Kim (3) / April van Gennip (2) - Lucky van Gennip (2) 4-6, 6-1, [10-5]
1e GD Jochem Mol (2) - Sophie Schouten (3) / Sam van Dijk (3) - April van Gennip (2) 6-1, 6-3
2e GD Jasper Vanheste (4) - Min Chae Kim (3) / Lucky van Gennip (2) - Mark Geurts (3) 1-6, 3-6

13 mei 2018 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. Zandvoort 2 2-6
1e HE Rik van Gerwen (2) / Zachary Eisinga (2) 3-6, 6-7
2e HE Niels Jaap van Dam (2) / Stijn Pel (2) 0-6, 1-6
1e DE Laura Rijkers (1) / Daniëlle Harmsen (2) 1-6, 1-6
2e DE Nynke Hamburg (2) / Aniek van Rossum (2) 3-6, 6-1, 6-3
 HD Rik van Gerwen (2) - Niels Jaap van Dam (3) / Stijn Pel (3) - Zachary Eisinga (3) 4-6, 7-6, [12-10]
 DD Nynke Hamburg (2) - Laura Rijkers (1) / Charlotte van der Meij - Logger (2) - Daniëlle Harmsen (2) 2-6, 2-6
1e GD Rik van Gerwen (2) - Nynke Hamburg (2) / Joris Bodin (2) - Daniëlle Harmsen (2) 6-4, 4-6, [3-10]
2e GD Niels Jaap van Dam (3) - Laura Rijkers (1) / Zachary Eisinga (3) - Charlotte van der Meij - Logger (2) 2-6, 4-6
13 mei 2018 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 4-4
1e HE Yannick Verwater (2) / Pascal Wilkat (2) 5-7, 6-4, 1-6
2e HE Christiaan de Jong (2) / François Brand (3) 6-4, 6-3
1e DE Cato Tangkau (2) / Marjanne Vanoppen (2) 6-4, 6-4
2e DE Anouk Koevermans (3) / Sarina Berghmans (2) 6-2, 6-1
 HD Yannick Verwater (1) - Christiaan de Jong (2) / Pascal Wilkat (1) - Steven Gallacher (2) 4-6, 6-4, [7-10]
 DD Anouk Koevermans (4) - Cato Tangkau (2) / Marjanne Vanoppen (3) - Manon Veldman (3) 7-5, 6-0
1e GD Yannick Verwater (1) - Anouk Koevermans (4) / Pascal Wilkat (1) - Marjanne Vanoppen (3) 3-6, 7-5, [6-10]
2e GD / Walkover

6 mei 2018 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 5-3
1e HE Yannick Verwater (2) / Niels Jaap van Dam (2) 6-1, 6-0
2e HE Christiaan de Jong (2) / Rik van Gerwen (2) 0-6, 6-1, 2-6
1e DE Cato Tangkau (2) / Laura Rijkers (1) 7-6, 1-6, 6-4
2e DE Anouk Koevermans (3) / Nynke Hamburg (2) 7-6, 2-6, 1-6
 HD Yannick Verwater (1) - Christiaan de Jong (2) / Rik van Gerwen (2) - Friso Schonck (2) 6-4, 6-2
 DD Anouk Koevermans (4) - Cato Tangkau (2) / Nynke Hamburg (2) - Laura Rijkers (1) 6-2, 4-6, [10-8]
1e GD Yannick Verwater (1) - Anouk Koevermans (4) / Friso Schonck (2) - Laura Rijkers (1) 6-0, 6-2
2e GD Christiaan de Jong (2) - Tamara Krielen (3) / Rik van Gerwen (2) - Nynke Hamburg (2) 4-6, 2-6
6 mei 2018 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / L.T.C. Naaldwijk 3 4-4
1e HE Jim Hendrikx (3) / Amadatus Admiraal (1) 2-6, 3-6
2e HE Jasper Vanheste (3) / Sven den Exter (2) 3-6, 4-6
1e DE Tess Demin (2) / Steffie Weterings (2) 3-6, 5-7
2e DE Renée van Bommel (3) / Esmee Andresen (3) 6-4, 6-2
 HD Jim Hendrikx (3) - Fons van Sambeek (4) / Jay Zwinkels (4) - Amadatus Admiraal (2) 2-6, 6-4, [11-9]
 DD Tess Demin (2) - Sophie Schouten (3) / Steffie Weterings (2) - Sascha Vreeswijk (3) 3-6, 3-6
1e GD Jim Hendrikx (3) - Renée van Bommel (3) / Sven den Exter (1) - Steffie Weterings (2) 3-6, 7-6, [13-11]
2e GD Fons van Sambeek (4) - Min Chae Kim (3) / Jay Zwinkels (4) - Sascha Vreeswijk (3) 6-4, 6-2
6 mei 2018 G.T.R. (Spaubeek) 1 / T.C. Zandvoort 2 3-5
1e HE François Brand (3) / Stijn Pel (2) 5-7, 2-6
2e HE Steven Gallacher (3) / Joris Bodin (2) 6-3, 7-6
1e DE Marjanne Vanoppen (2) / Aniek van Rossum (2) 4-6, 7-6, 7-6
2e DE Sarina Berghmans (2) / Charlotte van der Meij - Logger (2) 1-6, 2-6
 HD Pascal Wilkat (1) - François Brand (1) / Stijn Pel (3) - Colin de Heer (2) 6-2, 6-1
 DD Sarina Berghmans (2) - Marjanne Vanoppen (3) / Charlotte van der Meij - Logger (2) - Nicky van Bakel (2) 1-6, 7-6, [6-10]
1e GD Pascal Wilkat (1) - Sarina Berghmans (2) / Colin de Heer (2) - Nicky van Bakel (2) 3-6, 6-7
2e GD Steven Gallacher (2) - Marjanne Vanoppen (3) / Joris Bodin (2) - Aniek van Rossum (2) 4-6, 2-6

22 april 2018 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 5-3
1e HE Friso Schonck (2) / Pascal Wilkat (2) 1-6, 6-4, 5-7
2e HE Rik van Gerwen (2) / Steven Gallacher (3) 6-1, 6-1
1e DE Laura Rijkers (1) / Sarina Berghmans (2) 6-2, 6-3
2e DE Nynke Hamburg (2) / Manon Veldman (2) 6-1, 6-2
 HD Friso Schonck (2) - Rik van Gerwen (2) / François Brand (1) - Pascal Wilkat (1) 6-4, 3-6, [7-10]
 DD Nynke Hamburg (2) - Laura Rijkers (1) / Sarina Berghmans (2) - Manon Veldman (3) 6-0, 6-1
1e GD Rik van Gerwen (2) - Laura Rijkers (1) / Pascal Wilkat (1) - Sarina Berghmans (2) 6-4, 6-4
2e GD Niels Jaap van Dam (3) - Nynke Hamburg (2) / François Brand (1) - Marjanne Vanoppen (3) 1-6, 0-6
22 april 2018 T.C. Zandvoort 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 4-4
1e HE Stijn Pel (2) / Yannick Verwater (2) 6-3, 3-6, 4-6
2e HE Joris Bodin (2) / Arthur van der Kooij (3) 6-3, 6-0
1e DE Charlotte van der Meij - Logger (2) / Cato Tangkau (2) 3-6, 2-6
2e DE Aniek van Rossum (2) / Anouk Koevermans (3) 4-6, 1-6
 HD Joris Bodin (2) - Stijn Pel (3) / Yannick Verwater (1) - Arthur van der Kooij (3) 6-4, 6-4
 DD Charlotte van der Meij - Logger (2) - Aniek van Rossum (2) / Anouk Koevermans (4) - Cato Tangkau (2) 4-6, 4-6
1e GD Joris Bodin (2) - Aniek van Rossum (2) / Yannick Verwater (1) - Cato Tangkau (2) 1-6, 6-2, [10-2]
2e GD Stijn Pel (3) - Charlotte van der Meij - Logger (2) / Arthur van der Kooij (3) - Anouk Koevermans (4) 4-6, 6-1, [10-7]
22 april 2018 L.T.C. Naaldwijk 3 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 8-0
1e HE Amadatus Admiraal (1) / Mark Geurts (2) Walkover
2e HE Jay Zwinkels (3) / Walkover
1e DE Elyne Boeykens (1) / April van Gennip (3) 6-0, 6-0
2e DE Esmee Andresen (3) / Lucky van Gennip (3) 6-3, 6-1
 HD Sven den Exter (1) - Jay Zwinkels (4) / Mark Geurts (3) Walkover
 DD Elyne Boeykens (1) - Babette Burgersdijk (3) / April van Gennip (2) - Lucky van Gennip (2) 6-1, 6-1
1e GD Babette Burgersdijk (3) - Amadatus Admiraal (2) / Mark Geurts (3) - April van Gennip (2) Walkover
2e GD Esmee Andresen (5) - Sven den Exter (1) / - Lucky van Gennip (2) Walkover

15 april 2018 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 1-7
1e HE JingLong Weng (2) / Friso Schonck (2) 6-1, 6-2
2e HE Mark Geurts (2) / Rik van Gerwen (2) 1-6, 1-6
1e DE Lucky van Gennip (3) / Laura Rijkers (1) 1-6, 0-6
2e DE April van Gennip (3) / Nynke Hamburg (2) 0-6, 3-6
 HD Mark Geurts (3) - JingLong Weng (3) / Friso Schonck (2) - Rik van Gerwen (2) 2-6, 2-6
 DD April van Gennip (2) - Lucky van Gennip (2) / Nynke Hamburg (2) - Laura Rijkers (1) 2-6, 0-6
1e GD JingLong Weng (3) - April van Gennip (2) / Rik van Gerwen (2) - Nynke Hamburg (2) 3-6, 4-6
2e GD Mark Geurts (3) - Lucky van Gennip (2) / Laura Rijkers (1) - Niels Jaap van Dam (3) 3-6, 1-6
15 april 2018 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / T.C. Zandvoort 2 3-5
1e HE Fons van Sambeek (3) / Stijn Pel (2) 1-6, 5-7
2e HE Jim Hendrikx (3) / Mark Logger (2) 6-4, 6-3
1e DE Min Chae Kim (2) / Aniek van Rossum (2) 6-4, 6-1
2e DE Sophie Schouten (3) / Charlotte van der Meij - Logger (2) 6-4, 6-1
 HD Fons van Sambeek (4) - Jochem Mol (2) / Joris Bodin (2) - Stijn Pel (3) 5-7, 3-6
 DD Tess Demin (2) - Min Chae Kim (3) / Charlotte van der Meij - Logger (2) - Aniek van Rossum (2) 4-6, 2-6
1e GD Jim Hendrikx (3) - Sophie Schouten (3) / Mark Logger (2) - Charlotte van der Meij - Logger (2) 2-6, 3-6
2e GD Fons van Sambeek (4) - Min Chae Kim (3) / Joris Bodin (2) - Aniek van Rossum (2) 6-1, 3-6, [7-10]
15 april 2018 G.T.R. (Spaubeek) 1 / L.T.C. Naaldwijk 3 2-6
1e HE Pascal Wilkat (2) / Amadatus Admiraal (1) 6-1, 6-3
2e HE François Brand (3) / Sven den Exter (2) 4-6, 4-6
1e DE Marjanne Vanoppen (2) / Anouck Vrancken Peeters (3) 2-6, 4-6
2e DE Sarina Berghmans (2) / Babette Burgersdijk (3) 6-4, 4-6, 3-6
 HD François Brand (1) - Steven Gallacher (2) / Jay Zwinkels (4) - Amadatus Admiraal (2) 6-2, 6-7, [6-10]
 DD Marjanne Vanoppen (3) - Manon Veldman (3) / Esmee Andresen (5) - Babette Burgersdijk (3) 6-2, 6-7, [6-10]
1e GD Pascal Wilkat (1) - Sarina Berghmans (2) / Esmee Andresen (5) - Sven den Exter (1) 4-6, 6-2, [10-6]
2e GD Marjanne Vanoppen (3) - Steven Gallacher (2) / Anouck Vrancken Peeters (3) - Jay Zwinkels (4) 6-7, 3-6

8 april 2018 L.T.C. Naaldwijk 3 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 4-4
1e HE Amadatus Admiraal (1) / Yannick Verwater (2) 6-3, 6-3
2e HE Jay Zwinkels (3) / Christiaan de Jong (2) 1-6, 7-6, 7-6
1e DE Anouck Vrancken Peeters (3) / Tamara Krielen (3) 6-0, 6-0
2e DE Esmee Andresen (3) / Anouk Koevermans (3) 2-6, 1-6
 HD Sven den Exter (1) - Jay Zwinkels (4) / Christiaan de Jong (2) - Yannick Verwater (1) 0-6, 2-6
 DD Babette Burgersdijk (3) - Anouck Vrancken Peeters (3) / Tamara Krielen (3) - Cato Tangkau (2) 6-4, 1-6, [8-10]
1e GD Babette Burgersdijk (3) - Amadatus Admiraal (2) / Cato Tangkau (2) - Christiaan de Jong (2) 7-6, 5-7, [10-6]
2e GD Esmee Andresen (5) - Sven den Exter (1) / Anouk Koevermans (4) - Yannick Verwater (1) 7-5, 3-6, [5-10]
8 april 2018 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 4-4
1e HE Rik van Gerwen (2) / Jasper Vanheste (3) 6-0, 6-0
2e HE Friso Schonck (2) / Fons van Sambeek (3) 3-6, 2-6
1e DE Laura Rijkers (1) / Min Chae Kim (2) 2-6, 3-6
2e DE Nynke Hamburg (2) / Sophie Schouten (3) 6-3, 3-6, 6-3
 HD Niels Jaap van Dam (3) - Rik van Gerwen (2) / Jim Hendrikx (3) - Fons van Sambeek (4) 6-4, 3-6, [7-10]
 DD Laura Rijkers (1) - Nynke Hamburg (2) / Renée van Bommel (3) - Tess Demin (2) 6-4, 6-1
1e GD Laura Rijkers (1) - Friso Schonck (2) / Jim Hendrikx (3) - Sophie Schouten (3) 5-7, 1-6
2e GD Rik van Gerwen (2) - Nynke Hamburg (2) / Renée van Bommel (3) - Jasper Vanheste (4) 6-1, 6-1
8 april 2018 T.C. Zandvoort 2 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 7-1
1e HE Joris Bodin (2) / Mark Geurts (2) 6-2, 6-2
2e HE Stijn Pel (2) / JingLong Weng (2) 6-2, 6-3
1e DE Charlotte van der Meij - Logger (2) / April van Gennip (3) 4-6, 4-6
2e DE Aniek van Rossum (2) / Lucky van Gennip (3) 6-0, 6-1
 HD Mark Logger (2) - Stijn Pel (3) / JingLong Weng (3) - Mark Geurts (3) 6-2, 6-0
 DD Charlotte van der Meij - Logger (2) - Aniek van Rossum (2) / April van Gennip (2) - Lucky van Gennip (2) 6-2, 6-4
1e GD Aniek van Rossum (2) - Joris Bodin (2) / Lucky van Gennip (2) - Mark Geurts (3) 6-2, 7-5
2e GD Charlotte van der Meij - Logger (2) - Mark Logger (2) / April van Gennip (2) - JingLong Weng (3) 6-3, 6-3