Uitslagen landelijke competitie 2018 Gemengd Hoofdklasse Afdelingnr 2
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Gemengd Hoofdklasse afdelingnr 2

Stand

GespeeldPunten
T.C. Salland (Bathmen) 2 7 39
THOR De Bataaf (Den Haag) 1 7 37
T.V. Victoria (Rotterdam) 1 7 36
T.C. Van Horne (Weert) 1 7 32
R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 7 26
T.V. Heerhugowaard 1 7 23
E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 7 17
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 7 14

Uitslagen

3 juni 2018 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 3-5
1e HE Bart Stevens (1) / Bart de Gier (1) 1-0 Opgave
2e HE Nick Faessen (2) / Dax Donders (2) 0-6, 3-6
1e DE Laura Heinrichs (1) / Sophia Grippo (2) 6-1, 6-1
2e DE Debbie Gach (2) / Rowie Kouw (2) 5-7, 3-6
 HD Bart Stevens (1) - Nick Faessen (2) / Bart de Gier (1) - Jeroen van der Ven (2) 4-6, 1-6
 DD Laura Heinrichs (2) - Tiffany Höberth (1) / Sophia Grippo (2) - Rowie Kouw (2) 6-2, 6-2
1e GD Tiffany Höberth (1) - Bart Stevens (1) / Rowie Kouw (2) - Jeroen van der Ven (2) 3-6, 6-4, [10-5]
2e GD Debbie Gach (1) - Nick Faessen (2) / Sophia Grippo (2) - Dax Donders (3) 6-3, 5-7, [8-10]
3 juni 2018 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 5-3
1e HE Kevin Boelhouwer (1) / Sander Geeris (2) 6-2, 6-2
2e HE Stefan de Jong (1) / Jim Hendrikx (3) 6-1, 6-1
1e DE Lizette Blankers (1) / Mandy Wagemaker (2) 7-5, 4-6, 2-6
2e DE Lianne de Jong (1) / Daphne van den Heuvel (2) 4-6, 4-6
 HD Kevin Boelhouwer (1) - Stefan de Jong (1) / Sander Geeris (2) - Jim Hendrikx (3) 6-2, 6-2
 DD Lizette Blankers (1) - Lianne de Jong (1) / Daphne van den Heuvel (2) - Mandy Wagemaker (1) 6-4, 1-0 Opgave
1e GD Stefan de Jong (1) - Lianne de Jong (1) / Ricardo Hagedoorn (1) - Mandy Wagemaker (1) Walkover
2e GD Kevin Boelhouwer (1) - Lizette Blankers (1) / Daphne van den Heuvel (2) - Jim Hendrikx (3) Walkover
3 juni 2018 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 8-0
1e HE Romano Frantzen (2) / Bas van der Valk (2) 6-0, 6-1
2e HE Tom Smit (2) / Michel van der Goes (2) 6-2, 6-2
1e DE Jade Schoelink (2) / Marilien van der Valk-de Vries (3) 6-3, 6-3
2e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (2) / Walkover
 HD Bart Overbeek (2) - Tom Smit (2) / Michel van der Goes (2) - Tim van der Horst (2) 6-1, 2-6, [10-2]
 DD Sanne Jansen (2) - Jade Schoelink (2) / Marilien van der Valk-de Vries (2) - Wendeline ten Kate 6-2, 3-6, [10-4]
1e GD Bart Overbeek (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) / Tim van der Horst (2) - Marilien van der Valk-de Vries (2) 0-6, 7-6, [10-4]
2e GD Romano Frantzen (2) - Sanne Jansen (2) / Bas van der Valk (2) - Wendeline ten Kate 6-3, 6-2
3 juni 2018 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 2 3-5
1e HE Niels Cleeren (1) / Maikel Borg (1) 6-4, 6-3
2e HE Buvaysar Gadamauri (2) / Max Houkes (2) 3-6, 6-2, 4-6
1e DE Justine Pysson (1) / Joany Pontjodikromo (2) 6-3, 6-3
2e DE Noa Liauw-A-Fong (1) / Elke Tiel (2) 2-6, 4-6
 HD Phillipe Drouen (2) - Buvaysar Gadamauri (3) / Max Houkes (2) - Igor Straatsma (2) 7-5, 3-6, [5-10]
 DD Justine Pysson (2) - Noa Liauw-A-Fong (2) / Joany Pontjodikromo (2) - Elke Tiel (2) 4-6, 1-6
1e GD Noa Liauw-A-Fong (2) - Niels Cleeren (2) / Joany Pontjodikromo (2) - Maikel Borg (1) 6-4, 3-6, [11-13]
2e GD Justine Pysson (2) - Phillipe Drouen (2) / Elke Tiel (2) - Igor Straatsma (2) 3-6, 6-3, [10-6]

27 mei 2018 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 3-5
1e HE Niels Cleeren (1) / Bart de Gier (1) 2-6, 6-7
2e HE Phillipe Drouen (2) / Dax Donders (2) 6-4, 3-6, 3-6
1e DE Noa Liauw-A-Fong (1) / Rowie Kouw (2) 6-7, 7-5, 3-6
2e DE Mathilde Devits (1) / Sophia Grippo (2) 7-5, 7-5
 HD Niels Cleeren (2) - Phillipe Drouen (2) / Dax Donders (3) - Jeroen van der Ven (2) 7-6, 6-2
 DD Noa Liauw-A-Fong (2) - Mathilde Devits (2) / Rowie Kouw (2) - Sophia Grippo (2) Walkover
1e GD Mathilde Devits (2) - Niels Cleeren (2) / Sophia Grippo (2) - Bart de Gier (1) Walkover
2e GD Noa Liauw-A-Fong (2) - Phillipe Drouen (2) / Rowie Kouw (2) - Jeroen van der Ven (2) 6-2, 6-2
27 mei 2018 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 1-7
1e HE Ricardo Hagedoorn (1) / Romano Frantzen (2) 6-3, 4-6, 3-6
2e HE Sander Geeris (2) / Tom Smit (2) 2-6, 3-6
1e DE Mandy Wagemaker (2) / Jade Schoelink (2) 6-0, 4-6, 0-6
2e DE Daphne van den Heuvel (2) / Kimberley Wehrmann-Cassar (2) 6-1, 6-0
 HD Benjamin Reek (2) - Sander Geeris (2) / Romano Frantzen (2) - Bart Overbeek (2) 6-4, 6-7, [7-10]
 DD Daphne van den Heuvel (2) - Min Chae Kim (3) / Jade Schoelink (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) 1-6, 4-6
1e GD Ricardo Hagedoorn (1) - Daphne van den Heuvel (2) / Tom Smit (2) - Jade Schoelink (2) Walkover
2e GD Benjamin Reek (2) - Min Chae Kim (3) / Bart Overbeek (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) 5-7, 4-6
27 mei 2018 T.C. Salland (Bathmen) 2 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 3-5
1e HE Maikel Borg (1) / Bart Stevens (1) 7-6, 1-6, 1-6
2e HE Igor Straatsma (1) / Mats Hermans (1) 0-6, 0-6
1e DE Joany Pontjodikromo (2) / Laura Heinrichs (1) 6-1, 7-6
2e DE Elke Tiel (2) / Tiffany Höberth (2) 6-3, 6-1
 HD Maikel Borg (1) - Igor Straatsma (2) / Bart Stevens (1) - Mats Hermans (2) 3-6, 1-6
 DD Joany Pontjodikromo (2) - Elke Tiel (2) / Laura Heinrichs (2) - Debbie Gach (1) 4-6, 6-4, [5-10]
1e GD Elke Tiel (2) - Maikel Borg (1) / Debbie Gach (1) - Bart Stevens (1) 6-3, 6-1
2e GD Joany Pontjodikromo (2) - Igor Straatsma (2) / Tiffany Höberth (1) - Mats Hermans (2) 2-6, 2-6
27 mei 2018 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 7-1
1e HE Kevin Boelhouwer (1) / Tim van der Horst (1) 6-2, 6-2
2e HE Stefan de Jong (1) / Michel van der Goes (2) 3-6, 6-2, 6-4
1e DE Lizette Blankers (1) / Stéphanie Visscher (1) 2-6, 3-6
2e DE Lianne de Jong (1) / Marilien van der Valk-de Vries (3) 6-3, 6-0
 HD Kevin Boelhouwer (1) - Stefan de Jong (1) / Bas van der Valk (2) - Tim van der Horst (2) 4-6, 6-2, [10-5]
 DD Lizette Blankers (1) - Lianne de Jong (1) / Stéphanie Visscher (1) - Marilien van der Valk-de Vries (2) 6-3, 6-2
1e GD Lianne de Jong (1) - Stefan de Jong (1) / Stéphanie Visscher (1) - Michel van der Goes (2) 1-6, 6-1, [10-4]
2e GD Kevin Boelhouwer (1) - Lizette Blankers (1) / Marilien van der Valk-de Vries (2) - Bas van der Valk (2) 4-6, 6-4, [11-9]

13 mei 2018 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 2-6
1e HE Mats Hermans (1) / Buvaysar Gadamauri (2) 6-3, 6-1
2e HE Nick Faessen (2) / Phillipe Drouen (2) 2-6, 6-7
1e DE Debbie Gach (2) / Noa Liauw-A-Fong (1) 3-6, 1-6
2e DE Tiffany Höberth (2) / Mathilde Devits (1) 4-6, 1-6
 HD Mats Hermans (2) - Nick Faessen (2) / Buvaysar Gadamauri (3) - Phillipe Drouen (2) 6-7, 3-6
 DD Debbie Gach (1) - Tiffany Höberth (1) / Noa Liauw-A-Fong (2) - Mathilde Devits (2) 2-6, 3-6
1e GD Tiffany Höberth (1) - Mats Hermans (2) / Mathilde Devits (2) - Phillipe Drouen (2) 7-5, 6-2
2e GD Debbie Gach (1) - Nick Faessen (2) / Noa Liauw-A-Fong (2) - Buvaysar Gadamauri (3) 2-6, 3-6
13 mei 2018 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 5-3
1e HE Ryan Nijboer (1) / Sander Geeris (2) 6-1, 6-0
2e HE Bas van der Valk (2) / Fons van Sambeek (3) 6-3, 6-3
1e DE Olga Kalyuzhnaya (1) / Mandy Wagemaker (2) 6-2, 7-6
2e DE Marilien van der Valk-de Vries (3) / Daphne van den Heuvel (2) 0-6, 1-6
 HD Ryan Nijboer (1) - Bas van der Valk (2) / Fons van Sambeek (4) - Ricardo Hagedoorn (1) 7-5, 6-4
 DD Olga Kalyuzhnaya (2) - Marilien van der Valk-de Vries (2) / Mandy Wagemaker (1) - Daphne van den Heuvel (2) 2-6, 4-6
1e GD Ryan Nijboer (1) - Olga Kalyuzhnaya (2) / Ricardo Hagedoorn (1) - Daphne van den Heuvel (2) 6-4, 3-6, [7-10]
2e GD Bas van der Valk (2) - Marilien van der Valk-de Vries (2) / Fons van Sambeek (4) - Tess Demin (2) 6-3, 6-3
13 mei 2018 T.V. Heerhugowaard 1 / T.C. Salland (Bathmen) 2 2-6
2R HE / Walkover
1e HE Bart de Gier (1) / Maikel Borg (1) 6-3, 4-6, 6-1
1e DE Bibi Kruijer (2) / Annelou Nab (1) 1-6, 3-6
2e DE Rowie Kouw (2) / Elke Tiel (2) 2-6, 1-6
 HD Bart de Gier (1) - Dax Donders (3) / Maikel Borg (1) - Stephan Gerritsen (1) 1-6, 4-6
 DD Rowie Kouw (2) - Bibi Kruijer (3) / Annelou Nab (2) - Elke Tiel (2) 1-6, 2-6
1e GD Bart de Gier (1) - Bibi Kruijer (3) / Maikel Borg (1) - Elke Tiel (2) 7-6, 4-6, [4-10]
2e GD Dax Donders (3) - Rowie Kouw (2) / Stephan Gerritsen (1) - Annelou Nab (2) 4-6, 5-7
13 mei 2018 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 5-3
1e HE Romano Frantzen (2) / Kevin Boelhouwer (1) 6-3, 4-6, 6-3
2e HE Tom Smit (2) / Stefan de Jong (1) 1-6, 6-3, 6-3
1e DE Jade Schoelink (2) / Lizette Blankers (1) 6-2, 6-0
2e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (2) / Sabine van der Sar (2) 3-6, 4-6
 HD Romano Frantzen (2) - Bart Overbeek (2) / Kevin Boelhouwer (1) - Stefan de Jong (1) 6-7, 4-6
 DD Jade Schoelink (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) / Lianne de Jong (1) - Sabine van der Sar (2) 6-3, 2-6, [10-8]
1e GD Jade Schoelink (2) - Tom Smit (2) / Lizette Blankers (1) - Kevin Boelhouwer (1) 4-6, 7-6, [10-5]
2e GD Bart Overbeek (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) / Lianne de Jong (1) - Stefan de Jong (1) 0-6, 2-6

6 mei 2018 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 1-7
1e HE Nick Faessen (2) / Romano Frantzen (2) 6-7, 2-6
2e HE Benedikt Heinrichs (3) / Tom Smit (2) 2-6, 0-6
1e DE Tiffany Höberth (2) / Kimberley Wehrmann-Cassar (2) 3-6, 6-2, 7-6
2e DE Debbie Gach (2) / Jade Schoelink (2) 4-6, 0-6
 HD Nick Faessen (2) - Benedikt Heinrichs (3) / Romano Frantzen (2) - Bart Overbeek (2) 2-6, 6-7
 DD Tiffany Höberth (1) - Debbie Gach (1) / Jade Schoelink (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) 3-6, 6-7
1e GD Tiffany Höberth (1) - Nick Faessen (2) / Jade Schoelink (2) - Tom Smit (2) 3-6, 4-6
2e GD Debbie Gach (1) - Benedikt Heinrichs (3) / Kimberley Wehrmann-Cassar (2) - Bart Overbeek (2) 6-7, 3-6
6 mei 2018 T.C. Salland (Bathmen) 2 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 6-2
1e HE Maikel Borg (1) / Sander Geeris (2) 6-3, 6-1
2e HE Igor Straatsma (1) / Jochem Mol (3) 6-2, 6-3
1e DE Joany Pontjodikromo (2) / Mandy Wagemaker (2) 6-7, 3-6
2e DE Elke Tiel (2) / Daphne van den Heuvel (2) 5-7, 6-3, 4-6
 HD Maikel Borg (1) - Igor Straatsma (2) / Benjamin Reek (2) - Ricardo Hagedoorn (1) 6-2, 6-4
 DD Joany Pontjodikromo (2) - Elke Tiel (2) / Daphne van den Heuvel (2) - Kim Hansen (2) 6-2, 6-4
1e GD Elke Tiel (2) - Maikel Borg (1) / Ricardo Hagedoorn (1) - Kim Hansen (2) 4-6, 6-2, [10-7]
2e GD Joany Pontjodikromo (2) - Igor Straatsma (2) / Jochem Mol (2) - Mandy Wagemaker (1) 2-6, 6-4, [11-9]
6 mei 2018 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 3-5
1e HE Niels Cleeren (1) / Kevin Boelhouwer (1) 5-7, 0-6
2e HE Buvaysar Gadamauri (2) / Stefan de Jong (1) 2-6, 3-6
1e DE Justine Pysson (1) / Lianne de Jong (1) 6-1, 6-3
2e DE Noa Liauw-A-Fong (1) / Sabine van der Sar (2) 6-1, 6-3
 HD Buvaysar Gadamauri (3) - Phillipe Drouen (2) / Kevin Boelhouwer (1) - Stefan de Jong (1) 2-6, 6-7
 DD Justine Pysson (2) - Noa Liauw-A-Fong (2) / Lianne de Jong (1) - Sabine van der Sar (2) 7-6, 6-2
1e GD Justine Pysson (2) - Phillipe Drouen (2) / Lizette Blankers (1) - Stefan de Jong (1) 5-7, 6-4, [9-11]
2e GD Noa Liauw-A-Fong (2) - Niels Cleeren (2) / Sabine van der Sar (2) - Kevin Boelhouwer (1) 5-7, 4-6
6 mei 2018 T.V. Heerhugowaard 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 4-4
1e HE Bart de Gier (1) / Ryan Nijboer (1) 6-2, 7-6
2e HE Dax Donders (2) / Bas van der Valk (2) 3-6, 2-6
1e DE Bibi Kruijer (2) / Olga Kalyuzhnaya (1) 0-6, 0-6
2e DE Sophia Grippo (2) / Stéphanie Visscher (1) 1-6, 4-6
 HD Bart de Gier (1) - Jeroen van der Ven (2) / Bas van der Valk (2) - Michel van der Goes (2) 3-6, 6-2, [13-11]
 DD Bibi Kruijer (3) - Sophia Grippo (2) / Olga Kalyuzhnaya (2) - Stéphanie Visscher (1) 0-6, 3-6
1e GD Jeroen van der Ven (2) - Sophia Grippo (2) / Stéphanie Visscher (1) - Michel van der Goes (2) 4-6, 6-3, [10-7]
2e GD Bart de Gier (1) - Bibi Kruijer (3) / Olga Kalyuzhnaya (2) - Ryan Nijboer (1) 6-4, 7-5

22 april 2018 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 4-4
1e HE Ricardo Hagedoorn (1) / Bart de Gier (1) 1-6, 1-6
2e HE Sander Geeris (2) / Dax Donders (2) 1-6, 4-6
1e DE Daphne van den Heuvel (2) / Rowie Kouw (2) 7-5, 6-2
2e DE Kim Hansen (2) / Sophia Grippo (2) 6-1, 6-2
 HD Benjamin Reek (2) - Jochem Mol (2) / Bart de Gier (1) - Jeroen van der Ven (2) 6-7, 3-6
 DD Mandy Wagemaker (1) - Daphne van den Heuvel (2) / Sophia Grippo (2) - Bibi Kruijer (3) 6-1, 6-4
1e GD Jochem Mol (2) - Mandy Wagemaker (1) / Bart de Gier (1) - Bibi Kruijer (3) 6-3, 6-7, [10-3]
2e GD Benjamin Reek (2) - Kim Hansen (2) / Jeroen van der Ven (2) - Rowie Kouw (2) 6-3, 5-7, [5-10]
22 april 2018 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Salland (Bathmen) 2 1-7
1e HE Tim van der Horst (1) / Maikel Borg (1) 6-4, 0-6, 3-6
2e HE Michel van der Goes (2) / Max Houkes (2) 1-6, 3-6
1e DE Stéphanie Visscher (1) / Joany Pontjodikromo (2) 6-3, 2-6, 3-6
2e DE Alisa Axyanova (2) / Elke Tiel (2) 2-6, 4-6
 HD Tim van der Horst (2) - Bas van der Valk (2) / Max Houkes (2) - Igor Straatsma (2) 7-5, 2-6, [10-8]
 DD Stéphanie Visscher (1) - Ilona van de Wetering (2) / Joany Pontjodikromo (2) - Elke Tiel (2) 3-6, 2-6
1e GD Stéphanie Visscher (1) - Bas van der Valk (2) / Elke Tiel (2) - Max Houkes (2) 2-6, 5-7
2e GD Marilien van der Valk-de Vries (2) - Tim van der Horst (2) / Joany Pontjodikromo (2) - Igor Straatsma (2) 3-6, 2-6
22 april 2018 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 6-2
1e HE Kevin Boelhouwer (1) / Mats Hermans (1) 6-4, 6-1
2e HE Stefan de Jong (1) / Nick Faessen (2) 6-4, 6-4
1e DE Lizette Blankers (1) / Laura Heinrichs (1) 5-7, 3-6
2e DE Sabine van der Sar (2) / Tiffany Höberth (2) 6-4, 6-4
 HD Stefan de Jong (1) - Kevin Boelhouwer (1) / Nick Faessen (2) - Mats Hermans (2) 6-3, 6-4
 DD Lianne de Jong (1) - Sabine van der Sar (2) / Laura Heinrichs (2) - Tiffany Höberth (1) 6-1, 2-6, [10-7]
1e GD Stefan de Jong (1) - Lianne de Jong (1) / Mats Hermans (2) - Tiffany Höberth (1) 2-6, 2-6
2e GD Kevin Boelhouwer (1) - Lizette Blankers (1) / Nick Faessen (2) - Laura Heinrichs (2) 6-1, 6-4
22 april 2018 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 3-5
1e HE Romano Frantzen (2) / Phillipe Drouen (2) 7-5, 6-3
2e HE Tom Smit (2) / Buvaysar Gadamauri (2) 7-6, 6-2
1e DE Jade Schoelink (2) / Justine Pysson (1) 3-6, 1-6
2e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (2) / Noa Liauw-A-Fong (1) 1-6, 4-6
 HD Romano Frantzen (2) - Bart Overbeek (2) / Phillipe Drouen (2) - Buvaysar Gadamauri (3) 7-5, 0-6, [3-10]
 DD Kimberley Wehrmann-Cassar (2) - Jade Schoelink (2) / Justine Pysson (2) - Mathilde Devits (2) 6-2, 4-6, [2-10]
1e GD Jade Schoelink (2) - Tom Smit (2) / Mathilde Devits (2) - Phillipe Drouen (2) 6-4, 6-3
2e GD Kimberley Wehrmann-Cassar (2) - Bart Overbeek (2) / Noa Liauw-A-Fong (2) - Buvaysar Gadamauri (3) 3-6, 2-6

15 april 2018 T.C. Van Horne (Weert) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 6-2
1e HE Niels Cleeren (1) / Tim van der Horst (1) 6-2, 7-6
2e HE Phillipe Drouen (2) / Michel van der Goes (2) 6-2, 0-6, 6-1
1e DE Justine Pysson (1) / Stéphanie Visscher (1) 2-6, 6-2, 3-6
2e DE Noa Liauw-A-Fong (1) / Alisa Axyanova (2) 6-4, 7-5
 HD Niels Cleeren (2) - Phillipe Drouen (2) / Tim van der Horst (2) - Bas van der Valk (2) 2-6, 3-6
 DD Noa Liauw-A-Fong (2) - Justine Pysson (2) / Stéphanie Visscher (1) - Marilien van der Valk-de Vries (2) 7-6, 6-2
1e GD Noa Liauw-A-Fong (2) - Niels Cleeren (2) / Ilona van de Wetering (2) - Michel van der Goes (2) 6-3, 6-0
2e GD Justine Pysson (2) - Phillipe Drouen (2) / Stéphanie Visscher (1) - Bas van der Valk (2) 5-7, 7-6, [10-5]
15 april 2018 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 6-2
1e HE Bart Stevens (1) / Ricardo Hagedoorn (1) 7-6, 6-3
2e HE Mats Hermans (1) / Sander Geeris (2) 6-1, 5-7, 6-2
1e DE Laura Heinrichs (1) / Kim Hansen (2) 6-1, 6-0
2e DE Debbie Gach (2) / Daphne van den Heuvel (2) 1-6, 1-6
 HD Mats Hermans (2) - Nick Faessen (2) / Ricardo Hagedoorn (1) - Benjamin Reek (2) 6-3, 2-6, [10-6]
 DD Debbie Gach (1) - Laura Heinrichs (2) / Daphne van den Heuvel (2) - Mandy Wagemaker (1) 2-6, 6-2, [7-10]
1e GD Bart Stevens (1) - Laura Heinrichs (2) / Ricardo Hagedoorn (1) - Mandy Wagemaker (1) 6-2, 6-4
2e GD Nick Faessen (2) - Debbie Gach (1) / Benjamin Reek (2) - Kim Hansen (2) 3-6, 7-5, [10-5]
15 april 2018 T.C. Salland (Bathmen) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 7-1
1e HE Igor Straatsma (1) / Romano Frantzen (2) 3-6, 2-6
2e HE Max Houkes (2) / Tom Smit (2) 6-4, 7-6
1e DE Joany Pontjodikromo (2) / Sanne Jansen (2) 6-4, 6-2
2e DE Jainy Scheepens (2) / Jade Schoelink (2) 4-6, 6-4, 6-1
 HD Max Houkes (2) - Igor Straatsma (2) / Romano Frantzen (2) - Bart Overbeek (2) 6-3, 3-6, [10-7]
 DD Joany Pontjodikromo (2) - Elke Tiel (2) / Jade Schoelink (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) 7-6, 6-2
1e GD Max Houkes (2) - Elke Tiel (2) / Tom Smit (2) - Sanne Jansen (2) 6-2, 6-0
2e GD Igor Straatsma (2) - Jainy Scheepens (2) / Bart Overbeek (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) 6-2, 6-4
15 april 2018 T.V. Heerhugowaard 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 1-7
1e HE Bart de Gier (1) / Stefan de Jong (1) 6-2, 6-3
2e HE Jeroen van der Ven (2) / Kevin Boelhouwer (1) 2-6, 4-6
1e DE Rowie Kouw (2) / Lizette Blankers (1) 1-6, 6-2, 3-6
2e DE Bibi Kruijer (2) / Lianne de Jong (1) 3-6, 3-6
 HD Jeroen van der Ven (2) - Bart de Gier (1) / Kevin Boelhouwer (1) - Stefan de Jong (1) 3-6, 7-5, [5-10]
 DD Sophia Grippo (2) - Bibi Kruijer (3) / Lianne de Jong (1) - Sabine van der Sar (2) 1-6, 2-6
1e GD Bart de Gier (1) - Sophia Grippo (2) / Stefan de Jong (1) - Lizette Blankers (1) 4-6, 7-5, [7-10]
2e GD Jeroen van der Ven (2) - Rowie Kouw (2) / Sabine van der Sar (2) - Kevin Boelhouwer (1) 3-6, 6-3, [8-10]

8 april 2018 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 2 3-5
1e HE Kevin Boelhouwer (1) / Maikel Borg (1) 7-6, 4-6, 6-4
2e HE Stefan de Jong (1) / Max Houkes (2) 6-7, 6-4, 3-6
1e DE Lizette Blankers (1) / Joany Pontjodikromo (2) 1-6, 4-6
2e DE Sabine van der Sar (2) / Jainy Scheepens (2) 3-6, 6-2, 3-6
 HD Stefan de Jong (1) - Kevin Boelhouwer (1) / Igor Straatsma (2) - Max Houkes (2) 6-3, 3-6, [10-5]
 DD Lianne de Jong (1) - Sabine van der Sar (2) / Joany Pontjodikromo (2) - Elke Tiel (2) 5-7, 6-1, [10-7]
1e GD Kevin Boelhouwer (1) - Lizette Blankers (1) / Elke Tiel (2) - Maikel Borg (1) 3-6, 4-6
2e GD Lianne de Jong (1) - Stefan de Jong (1) / Jainy Scheepens (2) - Igor Straatsma (2) 6-3, 4-6, [6-10]
8 april 2018 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 2-6
1e HE Ricardo Hagedoorn (1) / Niels Cleeren (1) 6-2, 6-1
2e HE Sander Geeris (2) / Buvaysar Gadamauri (2) 2-6, 3-6
1e DE Kim Hansen (2) / Justine Pysson (1) 4-6, 3-6
2e DE Daphne van den Heuvel (2) / Noa Liauw-A-Fong (1) 1-6, 3-6
 HD Benjamin Reek (2) - Ricardo Hagedoorn (1) / Phillipe Drouen (2) - Buvaysar Gadamauri (3) 6-2, 6-2
 DD Mandy Wagemaker (1) - Kim Hansen (2) / Justine Pysson (2) - Noa Liauw-A-Fong (2) 4-6, 6-7
1e GD Benjamin Reek (2) - Mandy Wagemaker (1) / Niels Cleeren (2) - Noa Liauw-A-Fong (2) 4-6, 6-7
2e GD Sander Geeris (2) - Daphne van den Heuvel (2) / Phillipe Drouen (2) - Justine Pysson (2) 6-3, 5-7, [4-10]
8 april 2018 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 1-7
1e HE Tim van der Horst (1) / Bart Stevens (1) 5-7, 4-6
2e HE Michel van der Goes (2) / Mats Hermans (1) 2-6, 6-3, 4-6
1e DE Stéphanie Visscher (1) / Laura Heinrichs (1) 1-6, 3-6
2e DE Alisa Axyanova (2) / Debbie Gach (2) 5-7, 4-6
 HD Tim van der Horst (2) - Bas van der Valk (2) / Bart Stevens (1) - Mats Hermans (2) 6-4, 4-6, [12-10]
 DD Stéphanie Visscher (1) - Marilien van der Valk-de Vries (2) / Laura Heinrichs (2) - Debbie Gach (1) 4-6, 1-6
1e GD Bas van der Valk (2) - Stéphanie Visscher (1) / Bart Stevens (1) - Laura Heinrichs (2) 6-7, 3-6
2e GD Ilona van de Wetering (2) - Michel van der Goes (2) / Mats Hermans (2) - Debbie Gach (1) 2-6, 4-6
8 april 2018 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 6-2
1e HE Romano Frantzen (2) / Bart de Gier (1) 6-1, 2-6, 4-6
2e HE Tom Smit (2) / Jeroen van der Ven (2) 6-2, 2-6, 7-6
1e DE Jade Schoelink (2) / Sophia Grippo (2) 6-3, 6-0
2e DE Sanne Jansen (2) / Rowie Kouw (2) 7-5, 5-7, 6-4
 HD Romano Frantzen (2) - Bart Overbeek (2) / Dax Donders (3) - Bart de Gier (1) 6-7, 3-6
 DD Jade Schoelink (2) - Kimberley Wehrmann-Cassar (2) / Sophia Grippo (2) - Bibi Kruijer (3) 6-3, 6-0
1e GD Tom Smit (2) - Sanne Jansen (2) / Jeroen van der Ven (2) - Rowie Kouw (2) 6-2, 7-6
2e GD Kimberley Wehrmann-Cassar (2) - Bart Overbeek (2) / Dax Donders (3) - Bibi Kruijer (3) 6-4, 6-4