Uitslagen landelijke competitie 2018 Gemengd Hoofdklasse Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Gemengd Hoofdklasse afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 7 43
L.T.C. Naaldwijk 2 7 37
T.C. Etten (Etten-Leur) 1 7 29
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 7 29
T.V. De Gouw (Zaandam) 1 7 25
T.C. Bilthoven 1 7 25
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 7 23
A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 7 11

Uitslagen

3 juni 2018 T.C. Etten (Etten-Leur) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 7-1
1e HE André van der Bijl (2) / Romano Tatuhey (2) 6-2, 6-1
2e HE Daniël de Jonge (2) / Marc Geers (2) 6-2, 6-1
1e DE Perla Nieuwboer (1) / Maurien Rikkert (2) 4-6, 6-3, 1-6
2e DE Angelique van der Meet (2) / Nicole Wandel (2) 6-2, 6-0
 HD Daniël de Jonge (3) - André van der Bijl (2) / Kevin Benning (1) - Marc Geers (2) 4-6, 6-3, [10-4]
 DD Perla Nieuwboer (2) - Angelique van der Meet (2) / Nicole Wandel (3) - Josanne Witjes-van-Bennekom (2) 6-1, 6-3
1e GD Perla Nieuwboer (2) - André van der Bijl (2) / Maurien Rikkert (2) - Kevin Benning (1) 6-1, 6-2
2e GD Angelique van der Meet (2) - Daniël de Jonge (3) / Josanne Witjes-van-Bennekom (2) - Marc Geers (2) 6-1, 6-3
3 juni 2018 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 6-2
1e HE Marcus Hilpert (2) / Lennard van Weelde (2) 6-1, 6-0
2e HE Roy Bruggeling (2) / Senne Braun (2) 6-4, 6-2
1e DE Kim Rus (2) / Marina Yudanov (1) 1-6, 1-6
2e DE Dainah Cameron (2) / Cemre Anil (1) 7-5, 6-2
 HD Roy Bruggeling (2) - Rick Schalkers (2) / Arnout van Weelde (2) - Lennard van Weelde (2) 6-0, 6-1
 DD Kim Rus (2) - Dainah Cameron (2) / Marina Yudanov (1) - Cemre Anil (2) 6-7, 3-6
1e GD Dainah Cameron (2) - Marcus Hilpert (2) / Marina Yudanov (1) - Senne Braun (2) 6-3, 4-6, [10-8]
2e GD Kim Rus (2) - Rick Schalkers (2) / Cemre Anil (2) - Arnout van Weelde (2) 6-2, 4-6, [10-5]
3 juni 2018 T.C. Bilthoven 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 6-2
1e HE Brian de Vrind (2) / Ruben Konings (2) 4-6, 0-6
2e HE Dennis Mertens (2) / Tim van den Dijssel (2) 6-3, 6-3
1e DE Sofie Oyen (1) / Marleen Habes (2) 6-3, 6-2
2e DE Katerina Antoniou (2) / Bo Luttikhuis (2) 5-7, 6-1, 6-2
 HD Bram Coene - Dennis Mertens (2) / Ruben Konings (2) - Tim van den Dijssel (2) 6-3, 7-5
 DD D.I.D.O. Blonk (2) - Sofie Oyen (2) / Marleen Habes (2) - Donnaroza Gouvernante (2) 7-6, 6-2
1e GD Bram Coene - D.I.D.O. Blonk (2) / Ruben Konings (2) - Donnaroza Gouvernante (2) 2-6, 2-6
2e GD Sofie Oyen (2) - Brian de Vrind (3) / Marleen Habes (2) - Tim van den Dijssel (2) 6-2, 6-2
3 juni 2018 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-4
1e HE Gijs Buntsma (2) / Michiel de Krom (1) 4-6, 5-7
2e HE Alexander Nonnekes (3) / Roy de Valk (1) 3-6, 1-6
1e DE Anouk Tigu (2) / Liv Geurts (1) 6-1, 6-3
2e DE Bo Verhulsdonk (2) / Janneke Wikkerink (2) 4-6, 4-6
 HD Jos van der Beek (2) - Alexander Nonnekes (2) / Michiel de Krom (1) - Roy de Valk (1) 3-6, 4-6
 DD Mireille Bink (2) - Bo Verhulsdonk (2) / Erika Vogelsang (1) - Janneke Wikkerink (2) 7-5, 6-2
1e GD Mireille Bink (2) - Alexander Nonnekes (2) / Erika Vogelsang (1) - Roy de Valk (1) Niet gespeeld
2e GD Chantal Nonnekes-Peperkamp (2) - Jos van der Beek (2) / Liv Geurts (1) - Michiel de Krom (1) Niet gespeeld

27 mei 2018 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 7-1
1e HE Christian Hansen (1) / Kevin Benning (2) 6-1, 6-3
2e HE Gijs Buntsma (2) / Marc Geers (2) 6-0, 6-3
1e DE Bo Verhulsdonk (2) / Maurien Rikkert (2) 6-3, 7-6
2e DE Chantal Nonnekes-Peperkamp (3) / Nicole Wandel (2) 6-7, 6-3, 6-7
 HD Christian Hansen (2) - Alexander Nonnekes (2) / Kevin Benning (1) - Romano Tatuhey (2) 6-3, 6-4
 DD Mireille Bink (2) - Bo Verhulsdonk (2) / Josanne Witjes-van-Bennekom (2) - Nicole Wandel (3) 6-0, 6-3
1e GD Bo Verhulsdonk (2) - Jos van der Beek (2) / Josanne Witjes-van-Bennekom (2) - Marc Geers (2) 6-2, 6-2
2e GD Mireille Bink (2) - Alexander Nonnekes (2) / Maurien Rikkert (2) - Kevin Benning (1) 6-4, 6-4
27 mei 2018 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.C. Bilthoven 1 5-3
1e HE Krzysztof Muzalewski (2) / Jesper de Jong (2) 1-6, 4-6
2e HE Senne Braun (2) / Dennis Mertens (2) 4-6, 3-6
1e DE Marina Yudanov (1) / Katerina Antoniou (2) 6-1, 6-1
2e DE Imke Küsgen (1) / D.I.D.O. Blonk (2) 6-2, 6-2
 HD Arnout van Weelde (2) - Lennard van Weelde (2) / Jesper de Jong (2) - Brian de Vrind (3) 4-6, 0-6
 DD Cemre Anil (2) - Marina Yudanov (1) / Katerina Antoniou (2) - D.I.D.O. Blonk (2) 6-3, 6-1
1e GD Senne Braun (2) - Marina Yudanov (1) / Dennis Mertens (2) - D.I.D.O. Blonk (2) 6-4, 6-2
2e GD Arnout van Weelde (2) - Cemre Anil (2) / Brian de Vrind (3) - Katerina Antoniou (2) 2-6, 6-4, [10-7]
27 mei 2018 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.C. Etten (Etten-Leur) 1 7-1
1e HE Michiel de Krom (1) / André van der Bijl (2) 6-0, 6-1
2e HE Roy de Valk (1) / Julian Prins (2) 6-0, 6-1
1e DE Liv Geurts (1) / Perla Nieuwboer (1) 6-1, 6-1
2e DE Janneke Wikkerink (2) / Gabriëlla Mujan (2) 6-2, 6-2
 HD Michiel de Krom (1) - Roy de Valk (1) / Julian Prins (2) - André van der Bijl (2) 6-4, 6-4
 DD Janneke Wikkerink (2) - Erika Vogelsang (1) / Margriet Timmermans (2) - Angelique van der Meet (2) 6-3, 1-6, [11-9]
1e GD Erika Vogelsang (1) - Roy de Valk (1) / André van der Bijl (2) - Angelique van der Meet (2) 6-3, 6-4
2e GD Liv Geurts (1) - Tom Vogelsang (4) / Julian Prins (2) - Gabriëlla Mujan (2) 4-6, 2-6
27 mei 2018 L.T.C. Naaldwijk 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 5-3
1e HE Roy Bruggeling (2) / Ruben Konings (2) 6-3, 6-1
2e HE Rick Schalkers (2) / Tim van den Dijssel (2) 6-0, 6-2
1e DE Dainah Cameron (2) / Marleen Habes (2) 7-5, 3-6, 2-6
2e DE Kim Rus (2) / Bo Luttikhuis (2) 6-2, 7-5
 HD Roy Bruggeling (2) - Marcus Hilpert (2) / Tim van den Dijssel (2) - Ruben Konings (2) 6-3, 6-3
 DD Dainah Cameron (2) - Kim Rus (2) / Bo Luttikhuis (3) - Marleen Habes (2) 6-3, 6-3
1e GD Rick Schalkers (2) - Dainah Cameron (2) / Tim van den Dijssel (2) - Marleen Habes (2) 7-5, 6-7, [6-10]
2e GD Marcus Hilpert (2) - Kim Rus (2) / Donnaroza Gouvernante (2) - Ruben Konings (2) 1-6, 4-6

13 mei 2018 T.C. Etten (Etten-Leur) 1 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 7-1
1e HE André van der Bijl (2) / Gijs Buntsma (2) 6-2, 6-1
2e HE Julian Prins (2) / Alexander Nonnekes (3) 6-4, 6-4
1e DE Margriet Timmermans (2) / Bo Verhulsdonk (2) 7-5, 7-5
2e DE Gabriëlla Mujan (2) / Chantal Nonnekes-Peperkamp (3) 6-1, 6-1
 HD Daniël de Jonge (3) - Julian Prins (2) / Jos van der Beek (2) - Alexander Nonnekes (2) 6-2, 6-7, [10-6]
 DD Perla Nieuwboer (2) - Margriet Timmermans (2) / Mireille Bink (2) - Bo Verhulsdonk (2) 4-6, 3-6
1e GD André van der Bijl (2) - Perla Nieuwboer (2) / Jos van der Beek (2) - Chantal Nonnekes-Peperkamp (2) 6-2, 6-2
2e GD Daniël de Jonge (3) - Gabriëlla Mujan (2) / Gijs Buntsma (2) - Mireille Bink (2) 6-0, 6-0
13 mei 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 6-2
1e HE Ruben Konings (2) / Krzysztof Muzalewski (2) 3-6, 6-2, 6-2
2e HE Tim van den Dijssel (2) / Lennard van Weelde (2) 6-4, 6-1
1e DE Donnaroza Gouvernante (1) / Cemre Anil (1) 2-6, 2-6
2e DE Marleen Habes (2) / Céline Schepers 6-1, 7-5
 HD Ruben Konings (2) - Tim van den Dijssel (2) / Arnout van Weelde (2) - Krzysztof Muzalewski (3) 6-4, 6-3
 DD Bo Luttikhuis (3) - Marleen Habes (2) / Cemre Anil (2) - Céline Schepers 2-6, 6-0, [10-8]
1e GD Ruben Konings (2) - Donnaroza Gouvernante (2) / Lennard van Weelde (2) - Céline Schepers 6-3, 6-1
2e GD Tim van den Dijssel (2) - Bo Luttikhuis (3) / Cemre Anil (2) - Arnout van Weelde (2) 6-7, 6-7
13 mei 2018 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-6
1e HE Kevin Benning (2) / Michiel de Krom (1) 2-6, 1-6
2e HE Marc Geers (2) / Roy de Valk (1) 2-6, 1-6
1e DE Maurien Rikkert (2) / Liv Geurts (1) 1-6, 2-6
2e DE Nicole Wandel (2) / Erika Vogelsang (2) 1-6, 4-6
 HD Kevin Benning (1) - Romano Tatuhey (2) / Roy de Valk (1) - Michiel de Krom (1) 1-6, 3-6
 DD Nicole Wandel (3) - Lizzy Bitter (2) / Erika Vogelsang (1) - Liv Geurts (1) 2-6, 4-6
1e GD Romano Tatuhey (2) - Maurien Rikkert (2) / Roy de Valk (1) - Liv Geurts (1) 6-4, 6-4
2e GD Marc Geers (2) - Josanne Witjes-van-Bennekom (2) / Erika Vogelsang (1) - Michiel de Krom (1) Walkover
13 mei 2018 T.C. Bilthoven 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 2-6
1e HE Maarten Witte (2) / Rick Schalkers (2) 1-6, 6-3, 1-6
2e HE Brian de Vrind (2) / Marcus Hilpert (2) 6-4, 6-3
1e DE Katerina Antoniou (2) / Kim Rus (2) 6-4, 4-6, 5-7
2e DE D.I.D.O. Blonk (2) / Dainah Cameron (2) 3-6, 3-6
 HD Maarten Witte (2) - Brian de Vrind (3) / Roy Bruggeling (2) - Marcus Hilpert (2) 6-4, 2-6, [10-12]
 DD Katerina Antoniou (2) - D.I.D.O. Blonk (2) / Kim Rus (2) - Steffie Weterings (2) 1-6, 2-6
1e GD D.I.D.O. Blonk (2) - Maarten Witte (2) / Dainah Cameron (2) - Roy Bruggeling (2) 6-3, 6-1
2e GD Katerina Antoniou (2) - Brian de Vrind (3) / Steffie Weterings (2) - Rick Schalkers (2) 5-7, 6-2, [5-10]

6 mei 2018 T.C. Etten (Etten-Leur) 1 / T.C. Bilthoven 1 4-4
1e HE André van der Bijl (2) / Jesper de Jong (2) 5-7, 4-6
2e HE Daniël de Jonge (2) / Brian de Vrind (2) 7-5, 4-6, 7-6
1e DE Perla Nieuwboer (1) / Sofie Oyen (1) 5-7, 2-6
2e DE Margriet Timmermans (2) / Katerina Antoniou (2) 7-5, 6-3
 HD Julian Prins (2) - André van der Bijl (2) / Brian de Vrind (3) - Maarten Witte (2) 6-4, 6-4
 DD Gabriëlla Mujan (2) - Margriet Timmermans (2) / D.I.D.O. Blonk (2) - Sofie Oyen (2) 0-6, 3-6
1e GD André van der Bijl (2) - Perla Nieuwboer (2) / Jesper de Jong (2) - D.I.D.O. Blonk (2) 5-7, 4-6
2e GD Julian Prins (2) - Gabriëlla Mujan (2) / Maarten Witte (2) - Sofie Oyen (2) 7-5, 6-3
6 mei 2018 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 6-2
1e HE Michiel de Krom (1) / Krzysztof Muzalewski (2) 6-0, 6-0
2e HE Roy de Valk (1) / Senne Braun (2) 6-3, 6-1
1e DE Isolde de Jong (2) / Cemre Anil (1) 6-3, 6-2
2e DE Janneke Wikkerink (2) / Imke Küsgen (1) 3-6, 6-1, 6-2
 HD Michiel de Krom (1) - Roy de Valk (1) / Arnout van Weelde (2) - Lennard van Weelde (2) 6-4, 6-0
 DD Janneke Wikkerink (2) - Liv Geurts (1) / Imke Küsgen (2) - Cemre Anil (2) 6-7, 6-0, [5-10]
1e GD Liv Geurts (1) - Michiel de Krom (1) / Imke Küsgen (2) - Senne Braun (2) 6-2, 6-2
2e GD Roy de Valk (1) - Isolde de Jong (2) / Cemre Anil (2) - Arnout van Weelde (2) 0-1 Opgave
6 mei 2018 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 4-4
1e HE Gijs Buntsma (2) / Roy Bruggeling (2) 1-6, 0-6
2e HE Alexander Nonnekes (3) / Marcus Hilpert (2) 7-5, 6-4
1e DE Bo Verhulsdonk (2) / Kim Rus (2) 4-6, 6-3, 6-3
2e DE Chantal Nonnekes-Peperkamp (3) / Dainah Cameron (2) 2-6, 2-6
 HD Alexander Nonnekes (2) - Jos van der Beek (2) / Marcus Hilpert (2) - Rick Schalkers (2) 1-6, 2-6
 DD Bo Verhulsdonk (2) - Mireille Bink (2) / Kim Rus (2) - Dainah Cameron (2) 6-4, 6-2
1e GD Chantal Nonnekes-Peperkamp (2) - Jos van der Beek (2) / Kim Rus (2) - Roy Bruggeling (2) 2-6, 1-6
2e GD Mireille Bink (2) - Alexander Nonnekes (2) / Dainah Cameron (2) - Rick Schalkers (2) 4-6, 6-3, [10-4]
6 mei 2018 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 1-7
1e HE Kevin Benning (2) / Ruben Konings (2) 3-6, 4-6
2e HE Marc Geers (2) / Tim van den Dijssel (2) 2-6, 6-7
1e DE Maurien Rikkert (2) / Donnaroza Gouvernante (1) 3-6, 5-7
2e DE Lizzy Bitter (2) / Marleen Habes (2) 2-6, 3-6
 HD Kevin Benning (1) - Romano Tatuhey (2) / Ruben Konings (2) - Tim van den Dijssel (2) 6-4, 7-5
 DD Lizzy Bitter (2) - Josanne Witjes-van-Bennekom (2) / Marleen Habes (2) - Bo Luttikhuis (3) 7-6, 2-6, [8-10]
1e GD Romano Tatuhey (2) - Maurien Rikkert (2) / Donnaroza Gouvernante (2) - Ruben Konings (2) 3-6, 4-6
2e GD Josanne Witjes-van-Bennekom (2) - Marc Geers (2) / Bo Luttikhuis (3) - Tim van den Dijssel (2) 4-6, 5-7

22 april 2018 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 6-2
1e HE Senne Braun (2) / Kevin Benning (2) 6-1, 6-2
2e HE Krzysztof Muzalewski (2) / Marc Geers (2) 6-2, 6-1
1e DE Imke Küsgen (1) / Maurien Rikkert (2) 7-6, 6-1
2e DE Jaimy-Gayle van de Wal (2) / Lizzy Bitter (2) 6-3, 6-4
 HD Senne Braun (2) - Lennard van Weelde (2) / Marc Geers (2) - Romano Tatuhey (2) 6-3, 6-4
 DD Imke Küsgen (2) - Jaimy-Gayle van de Wal (1) / Lizzy Bitter (2) - Nicole Wandel (3) 6-4, 6-3
1e GD Imke Küsgen (2) - Senne Braun (2) / Nicole Wandel (3) - Kevin Benning (1) 2-6, 4-6
2e GD Jaimy-Gayle van de Wal (1) - Krzysztof Muzalewski (3) / Maurien Rikkert (2) - Romano Tatuhey (2) 6-4, 3-6, [10-12]
22 april 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 0-8
1e HE Ruben Konings (2) / Roy de Valk (1) 0-6, 3-6
2e HE Tim van den Dijssel (2) / Bobbie de Goeijen (1) 5-7, 6-7
1e DE Donnaroza Gouvernante (1) / Janneke Wikkerink (2) 4-6, 2-6
2e DE Bo Luttikhuis (2) / Isolde de Jong (2) 2-6, 3-6
 HD Ruben Konings (2) - Tim van den Dijssel (2) / Bobbie de Goeijen (2) - Roy de Valk (1) Opgave-6, 4-1, 0
 DD Marleen Habes (2) - Bo Luttikhuis (3) / Janneke Wikkerink (2) - Liv Geurts (1) 5-7, 1-6
1e GD Ruben Konings (2) - Donnaroza Gouvernante (2) / Liv Geurts (1) - Bobbie de Goeijen (2) 5-7, 5-7
2e GD Tim van den Dijssel (2) - Marleen Habes (2) / Isolde de Jong (2) - Roy de Valk (1) Walkover
22 april 2018 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.C. Etten (Etten-Leur) 1 7-1
1e HE Rick Schalkers (2) / André van der Bijl (2) 6-4, 6-7, 7-6
2e HE Roy Bruggeling (2) / Daniël de Jonge (2) 6-2, 6-1
1e DE Dainah Cameron (2) / Angelique van der Meet (2) 6-3, 3-6, 6-3
2e DE Kim Rus (2) / Gabriëlla Mujan (2) 6-2, 6-1
 HD Roy Bruggeling (2) - Marcus Hilpert (2) / Daniël de Jonge (3) - Julian Prins (2) 4-6, 6-4, [12-10]
 DD Kim Rus (2) - Steffie Weterings (2) / Gabriëlla Mujan (2) - Margriet Timmermans (2) 6-7, 6-4, [10-8]
1e GD Steffie Weterings (2) - Rick Schalkers (2) / Angelique van der Meet (2) - Julian Prins (2) 0-6, 7-5, [2-10]
2e GD Dainah Cameron (2) - Marcus Hilpert (2) / Margriet Timmermans (2) - Daniël de Jonge (3) 4-6, 6-1, [10-7]
22 april 2018 T.C. Bilthoven 1 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 3-5
1e HE Sidney de Boer (2) / Christian Hansen (1) 1-6, 2-6
2e HE Brian de Vrind (2) / Alexander Nonnekes (3) 6-4, 6-3
1e DE Dewi Dijkman (2) / Bo Verhulsdonk (2) 4-6, 6-4, 7-5
2e DE Katerina Antoniou (2) / Anouk Tigu (2) 3-6, 2-6
 HD Sidney de Boer (1) - Brian de Vrind (3) / Christian Hansen (2) - Alexander Nonnekes (2) 4-6, 5-7
 DD Dewi Dijkman (1) - D.I.D.O. Blonk (2) / Anouk Tigu (2) - Mireille Bink (2) 3-6, 6-2, [11-9]
1e GD Katerina Antoniou (2) - Maarten Witte (2) / Mireille Bink (2) - Christian Hansen (2) 4-6, 6-1, [4-10]
2e GD D.I.D.O. Blonk (2) - Brian de Vrind (3) / Jos van der Beek (2) - Anouk Tigu (2) 6-3, 0-6, [6-10]

15 april 2018 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 2-6
1e HE Christian Hansen (1) / Ruben Konings (2) 6-4, 6-7, 6-3
2e HE Alexander Nonnekes (3) / Tim van den Dijssel (2) 2-6, 3-6
1e DE Anouk Tigu (2) / Donnaroza Gouvernante (1) 4-6, 6-3, 5-7
2e DE Chantal Nonnekes-Peperkamp (3) / Bo Luttikhuis (2) 2-6, 0-6
 HD Alexander Nonnekes (2) - Jos van der Beek (2) / Ruben Konings (2) - Tim van den Dijssel (2) 5-7, 3-6
 DD Anouk Tigu (2) - Mireille Bink (2) / Bo Luttikhuis (3) - Marleen Habes (2) 6-4, 5-7, [9-11]
1e GD Mireille Bink (2) - Christian Hansen (2) / Donnaroza Gouvernante (2) - Ruben Konings (2) 2-6, 2-6
2e GD Anouk Tigu (2) - Jos van der Beek (2) / Marleen Habes (2) - Tim van den Dijssel (2) 6-1, 5-7, [10-6]
15 april 2018 T.C. Etten (Etten-Leur) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 6-2
1e HE André van der Bijl (2) / Lennard van Weelde (2) 6-1, 6-2
2e HE Julian Prins (2) / Senne Braun (2) 5-7, 2-6
1e DE Angelique van der Meet (2) / Imke Küsgen (1) 6-1, 2-6, 6-4
2e DE Margriet Timmermans (2) / Jaimy-Gayle van de Wal (2) 6-7, 6-3, 6-1
 HD Daniël de Jonge (3) - Julian Prins (2) / Arnout van Weelde (2) - Lennard van Weelde (2) 6-2, 6-4
 DD Gabriëlla Mujan (2) - Perla Nieuwboer (2) / Imke Küsgen (2) - Jaimy-Gayle van de Wal (1) Walkover
1e GD Perla Nieuwboer (2) - André van der Bijl (2) / Jaimy-Gayle van de Wal (1) - Arnout van Weelde (2) 6-4, 7-5
2e GD Gabriëlla Mujan (2) - Daniël de Jonge (3) / Imke Küsgen (2) - Senne Braun (2) 6-4, 4-6, [4-10]
15 april 2018 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.C. Bilthoven 1 6-2
1e HE Roy de Valk (1) / Brian de Vrind (2) 6-4, 1-6, 6-1
2e HE Bobbie de Goeijen (1) / Dennis Mertens (2) 1-6, 3-6
1e DE Liv Geurts (1) / D.I.D.O. Blonk (2) 6-1, 6-1
2e DE Isolde de Jong (2) / Katerina Antoniou (2) 5-7, 6-1, 6-0
 HD Bobbie de Goeijen (2) - Roy de Valk (1) / Dennis Mertens (2) - Brian de Vrind (3) 3-6, 4-6
 DD Liv Geurts (1) - Erika Vogelsang (1) / Katerina Antoniou (2) - Annick Verhaar (1) 6-3, 6-0
1e GD Bobbie de Goeijen (2) - Erika Vogelsang (1) / Dennis Mertens (2) - D.I.D.O. Blonk (2) 3-6, 7-5, [12-10]
2e GD Roy de Valk (1) - Isolde de Jong (2) / Annick Verhaar (1) - Brian de Vrind (3) 7-5, 6-2
15 april 2018 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 1-7
1e HE Romano Tatuhey (2) / Rick Schalkers (2) 7-6, 1-6, 1-6
2e HE Marc Geers (2) / Marcus Hilpert (2) 0-6, 3-6
1e DE Lizzy Bitter (2) / Dainah Cameron (2) 6-7, 6-7
2e DE Maurien Rikkert (2) / Steffie Weterings (2) 2-6, 4-6
 HD Kevin Benning (1) - Marc Geers (2) / Marcus Hilpert (2) - Roy Bruggeling (2) 2-6, 3-6
 DD Lizzy Bitter (2) - Nicole Wandel (3) / Kim Rus (2) - Dainah Cameron (2) 6-2, 6-2
1e GD Kevin Benning (1) - Nicole Wandel (3) / Kim Rus (2) - Roy Bruggeling (2) 2-6, 5-7
2e GD Maurien Rikkert (2) - Romano Tatuhey (2) / Steffie Weterings (2) - Rick Schalkers (2) 6-3, 3-6, [8-10]

8 april 2018 T.C. Bilthoven 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 5-3
1e HE Jesper de Jong (2) / Marc Geers (2) 6-3, 6-1
2e HE Brian de Vrind (2) / Romano Tatuhey (2) 6-3, 6-1
1e DE Katerina Antoniou (2) / Lizzy Bitter (2) 0-6, 2-6
2e DE Annick Verhaar (2) / Maurien Rikkert (2) 1-6, 2-6
 HD Jesper de Jong (2) - Brian de Vrind (3) / Romano Tatuhey (2) - Kevin Benning (1) 6-3, 6-2
 DD Katerina Antoniou (2) - D.I.D.O. Blonk (2) / Lizzy Bitter (2) - Nicole Wandel (3) 1-6, 3-6
1e GD Jesper de Jong (2) - D.I.D.O. Blonk (2) / Kevin Benning (1) - Maurien Rikkert (2) 6-1, 6-2
2e GD Brian de Vrind (3) - Annick Verhaar (1) / Marc Geers (2) - Nicole Wandel (3) 6-3, 6-3
8 april 2018 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 4-4
1e HE Lennard van Weelde (2) / Jos van der Beek (2) 6-3, 4-6, 6-0
2e HE Senne Braun (2) / Alexander Nonnekes (3) 7-5, 6-4
1e DE Imke Küsgen (1) / Anouk Tigu (2) 6-3, 7-6
2e DE Jaimy-Gayle van de Wal (2) / Bo Verhulsdonk (2) 2-6, 6-2, 3-6
 HD Arnout van Weelde (2) - Krzysztof Muzalewski (3) / Jos van der Beek (2) - Alexander Nonnekes (2) 7-6, 3-6, [6-10]
 DD Imke Küsgen (2) - Jaimy-Gayle van de Wal (1) / Mireille Bink (2) - Anouk Tigu (2) 0-6, 0-6
1e GD Arnout van Weelde (2) - Jaimy-Gayle van de Wal (1) / Alexander Nonnekes (2) - Mireille Bink (2) 2-6, 1-6
2e GD Imke Küsgen (2) - Senne Braun (2) / Jos van der Beek (2) - Chantal Nonnekes-Peperkamp (2) 6-1, 6-4
8 april 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.C. Etten (Etten-Leur) 1 5-3
1e HE Ruben Konings (2) / Daniël de Jonge (2) 5-7, 6-3, 6-3
2e HE Tim van den Dijssel (2) / André van der Bijl (2) 6-3, 6-1
1e DE Donnaroza Gouvernante (1) / Perla Nieuwboer (1) 6-3, 7-6
2e DE Marleen Habes (2) / Angelique van der Meet (2) 4-6, 6-7
 HD Ruben Konings (2) - Tim van den Dijssel (2) / Daniël de Jonge (3) - Julian Prins (2) 7-5, 2-6, [10-5]
 DD Donnaroza Gouvernante (2) - Bo Luttikhuis (3) / Margriet Timmermans (2) - Gabriëlla Mujan (2) 6-4, 6-4
1e GD Ruben Konings (2) - Marleen Habes (2) / Perla Nieuwboer (2) - André van der Bijl (2) 4-6, 2-6
2e GD Tim van den Dijssel (2) - Bo Luttikhuis (3) / Angelique van der Meet (2) - Julian Prins (2) 3-6, 3-6
8 april 2018 L.T.C. Naaldwijk 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-6
1e HE Roy Bruggeling (2) / Michiel de Krom (1) 2-6, 4-6
2e HE Rick Schalkers (2) / Roy de Valk (1) 2-6, 6-2, 2-6
1e DE Kim Rus (2) / Liv Geurts (1) 3-6, 1-6
2e DE Dainah Cameron (2) / Janneke Wikkerink (2) 6-1, 6-3
 HD Roy Bruggeling (2) - Marcus Hilpert (2) / Roy de Valk (1) - Michiel de Krom (1) 6-3, 6-7, [6-10]
 DD Kim Rus (2) - Steffie Weterings (2) / Janneke Wikkerink (2) - Erika Vogelsang (1) 3-6, 5-7
1e GD Rick Schalkers (2) - Steffie Weterings (2) / Erika Vogelsang (1) - Michiel de Krom (1) 2-6, 3-6
2e GD Marcus Hilpert (2) - Dainah Cameron (2) / Roy de Valk (1) - Liv Geurts (1) 6-3, 4-6, [10-4]