Uitslagen landelijke competitie 2018 Gemengd Eredivisie Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 9 augustus 2019 Home


2018 Gemengd Eredivisie afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 6 23
L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 6 22
T.C. Zandvoort 1 6 22
L.T.C. Naaldwijk 1 6 20
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 6 17
T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 6 13
T.C. Salland (Bathmen) 1 6 9

Uitslagen

7 juni 2018 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.C. Zandvoort 1 3-3
1e HE Sebastian Fanselow (1) / Scott Griekspoor (1) 3-6, 3-6
2e HE Matwé Middelkoop (1) / Yannick Mertens (1) 6-3, 3-6, 5-7
1e DE Tereza Mrdeža (1) / Chantal Skamlova (1) 6-1, 6-0
2e DE Sarah Gronert (3) / Daniëlle Harmsen (2) 3-6, 6-3, 3-6
 HD Boy Westerhof (1) - Arko Zoutendijk (2) / Joris Bodin (2) - Stijn Pel (3) 6-0, 6-1
 DD Sarah Gronert (3) - Tereza Mrdeža (1) / Chantal Skamlova (1) - Daniëlle Harmsen (2) 3-6, 7-6, [10-7]
7 juni 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 3-3
1e HE Antal van der Duim (1) / Jeroen Vanneste (1) 4-6, 5-7
2e HE Nick van der Meer (2) / Jasper Smit (1) 6-3, 6-3
1e DE Raluka Serban (1) / Sviatlana Pirazhenka (1) 7-6, 6-0
2e DE Sandra Zaniewska (1) / Dominique Karregat (1) 6-7, 5-7
 HD Antal van der Duim (1) - Nick van der Meer (2) / Jasper Smit (2) - Niels Lootsma (1) 4-6, 2-6
 DD Raluka Serban (1) - Sandra Zaniewska (1) / Sviatlana Pirazhenka (1) - Annick Melgers (2) 6-3, 6-3
7 juni 2018 T.C. Salland (Bathmen) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 1-5
1e HE Jelle Sels (1) / Miliaan Niesten (1) 4-6, 3-6
2e HE Stephan Gerritsen (1) / Mick Veldheer (1) 6-7, 2-6
1e DE Annelou Nab (1) / Chayenne Ewijk (1) 1-6, 4-6
2e DE Laura Pous-Tió (1) / Eva Wacanno (2) 6-1, 6-2
 HD Stephan Gerritsen (1) - Jelle Sels (1) / Miliaan Niesten (1) - Alban Meuffels (1) 5-7, 4-6
 DD Annelou Nab (2) - Nicola Geuer (1) / Chayenne Ewijk (1) - Eva Wacanno (1) 0-6, 2-6

5 juni 2018 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 4-2
1e HE Jeroen Vanneste (1) / Jelle Sels (1) 6-3, 6-2
2e HE Niels Lootsma (1) / Stephan Gerritsen (1) 6-3, 6-3
1e DE Valentini Grammatikopoulou (1) / Annelou Nab (1) 6-4, 6-1
2e DE Sviatlana Pirazhenka (1) / Laura Pous-Tió (1) 6-2, 1-6, 6-3
 HD Sander Arends (1) - Jasper Smit (2) / Jelle Sels (1) - Stephan Gerritsen (1) 6-2, 3-3 Opgave
 DD Valentini Grammatikopoulou (1) - Sviatlana Pirazhenka (1) / Laura Pous-Tió (2) - Nicola Geuer (1) 4-6, 6-7
5 juni 2018 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.C. Zandvoort 1 4-2
1e HE Kimmer Coppejans (1) / Scott Griekspoor (1) 6-1, 6-4
2e HE Ryan Nijboer (1) / Yannick Mertens (1) 4-6, 7-5, 6-7
1e DE Valentyna Ivakhnenko (1) / Chantal Skamlova (1) 5-7, 6-1, 6-3
2e DE Stéphanie Visscher (1) / Quirine Lemoine (1) 1-6, 1-6
 HD Ryan Nijboer (1) - Maxime Authom (1) / Scott Griekspoor (1) - Yannick Mertens (1) 6-4, 6-2
 DD Valentyna Ivakhnenko (1) - Stéphanie Visscher (1) / Chantal Skamlova (1) - Daniëlle Harmsen (2) 7-5, 5-7, [10-8]
5 juni 2018 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 1-5
1e HE Miliaan Niesten (1) / Antal van der Duim (1) 2-6, 6-3, 3-6
2e HE Alban Meuffels (1) / Nick van der Meer (2) 7-5, 6-4
1e DE Chayenne Ewijk (1) / Bibiane Schoofs (1) 1-6, 3-6
2e DE Rosalie van der Hoek (1) / Raluka Serban (1) 3-6, 1-6
 HD Miliaan Niesten (1) - Wesley Koolhof (1) / Antal van der Duim (1) - Nick van der Meer (2) 3-6, 7-5, [9-11]
 DD Eva Wacanno (1) - Rosalie van der Hoek (1) / Bibiane Schoofs (1) - Sandra Zaniewska (1) 6-7, 2-6

3 juni 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 6-0
1e HE Antal van der Duim (1) / Gijs Brouwer (1) 6-1, 6-4
2e HE Nick van der Meer (2) / Stephan Gerritsen (1) 6-3, 7-5
1e DE Bibiane Schoofs (1) / Annelou Nab (1) 4-6, 7-6, 6-2
2e DE Raluka Serban (1) / Laura Pous-Tió (1) 6-1, 6-4
 HD Gero Kretschmer (1) - Antal van der Duim (1) / Gijs Brouwer (1) - Stephan Gerritsen (1) 3-6, 6-3, [10-5]
 DD Bibiane Schoofs (1) - Raluka Serban (1) / Laura Pous-Tió (2) - Nicola Geuer (1) 7-6, 6-3
3 juni 2018 L.T.C. Naaldwijk 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 5-1
1e HE Boy Westerhof (1) / Kimmer Coppejans (1) 3-6, 6-7
2e HE Sebastian Fanselow (1) / Maxime Authom (1) 6-4, 7-6
1e DE Arantxa Rus (1) / Valentyna Ivakhnenko (1) 6-3, 6-7, 7-6
2e DE Sarah Gronert (3) / Olga Kalyuzhnaya (1) 6-1, 6-3
 HD Boy Westerhof (1) - Arko Zoutendijk (2) / Kimmer Coppejans (1) - Niels Desein (1) 7-6, 6-3
 DD Arantxa Rus (1) - Tereza Mrdeža (1) / Valentyna Ivakhnenko (1) - Olga Kalyuzhnaya (2) 6-4, 7-6
3 juni 2018 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 4-2
1e HE Niels Lootsma (1) / Miliaan Niesten (1) 6-3, 6-2
2e HE Jasper Smit (1) / Alban Meuffels (1) 2-6, 7-5, 1-6
1e DE Valentini Grammatikopoulou (1) / Polina Leykina (1) 2-6, 7-6, 3-6
2e DE Sviatlana Pirazhenka (1) / Saara Orav (3) 6-0, 6-3
 HD Sander Arends (1) - Jasper Smit (2) / Alban Meuffels (1) - Miliaan Niesten (1) 6-4, 3-6, [10-3]
 DD Valentini Grammatikopoulou (1) - Sviatlana Pirazhenka (1) / Polina Leykina (1) - Rosalie van der Hoek (1) 6-4, 6-2

2 juni 2018 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 3-3
1e HE Maxime Authom (1) / Gijs Brouwer (1) 6-2, 6-4
2e HE Niels Desein (1) / Jelle Sels (1) 4-6, 3-6
1e DE Valentyna Ivakhnenko (1) / Annelou Nab (1) 6-3, 6-4
2e DE Olga Kalyuzhnaya (1) / Laura Pous-Tió (1) 4-6, 4-6
 HD Maxime Authom (1) - Niels Desein (1) / Stephan Gerritsen (1) - Jelle Sels (1) 6-2, 6-1
 DD Valentyna Ivakhnenko (1) - Olga Kalyuzhnaya (2) / Nicola Geuer (1) - Laura Pous-Tió (2) 2-6, 6-7
2 juni 2018 L.T.C. Naaldwijk 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3-3
1e HE Boy Westerhof (1) / Antal van der Duim (1) 6-4, 6-1
2e HE Sebastian Fanselow (1) / Nick van der Meer (2) 6-4, 6-3
1e DE Arantxa Rus (1) / Bibiane Schoofs (1) 2-6, 5-7
2e DE Tereza Mrdeža (1) / Raluka Serban (1) 7-5, 6-7, 5-7
 HD Boy Westerhof (1) - Arko Zoutendijk (2) / Antal van der Duim (1) - Gero Kretschmer (1) 7-6, 6-0
 DD Arantxa Rus (1) - Sarah Gronert (3) / Bibiane Schoofs (1) - Nicole Thyssen (2) 2-6, 3-6
2 juni 2018 T.C. Zandvoort 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 2-4
1e HE Scott Griekspoor (1) / Jeroen Vanneste (1) 7-5, 7-6
2e HE Yannick Mertens (1) / Niels Lootsma (1) 4-6, 6-4, 6-7
1e DE Lesley Kerkhove (1) / Valentini Grammatikopoulou (1) 6-3, 5-7, 3-6
2e DE Quirine Lemoine (1) / Annick Melgers (2) 6-0, 6-1
 HD Scott Griekspoor (1) - Yannick Mertens (1) / Sander Arends (1) - Jasper Smit (2) 7-6, 4-6, [12-14]
 DD Quirine Lemoine (1) - Chantal Skamlova (1) / Valentini Grammatikopoulou (1) - Sviatlana Pirazhenka (1) 3-6, 3-6

30 mei 2018 T.C. Salland (Bathmen) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 2-4
1e HE Gijs Brouwer (1) / Boy Westerhof (1) 7-6, 3-6, 6-3
2e HE Jelle Sels (1) / Sebastian Fanselow (1) 0-6, 2-4 Opgave
1e DE Annelou Nab (1) / Tereza Mrdeža (1) 0-6, 6-7
2e DE Laura Pous-Tió (1) / Sarah Gronert (3) 4-6, 4-6
 HD Gijs Brouwer (1) - Stephan Gerritsen (1) / Boy Westerhof (1) - Arko Zoutendijk (2) 4-6, 5-7
 DD Laura Pous-Tió (2) - Nicola Geuer (1) / Tereza Mrdeža (1) - Sarah Gronert (3) 6-3, 6-3
30 mei 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 4-2
1e HE Antal van der Duim (1) / Maxime Authom (1) 6-3, 0-6, 6-4
2e HE Nick van der Meer (2) / Ryan Nijboer (1) 4-6, 2-6
1e DE Bibiane Schoofs (1) / Valentyna Ivakhnenko (1) 6-3, 6-1
2e DE Raluka Serban (1) / Olga Kalyuzhnaya (1) 6-4, 6-0
 HD Antal van der Duim (1) - Nick van der Meer (2) / Maxime Authom (1) - Niels Desein (1) 6-7, 0-6
 DD Bibiane Schoofs (1) - Raluka Serban (1) / Valentyna Ivakhnenko (1) - Olga Kalyuzhnaya (2) 6-1, 6-0
30 mei 2018 T.C. Zandvoort 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 6-0
1e HE Scott Griekspoor (1) / Miliaan Niesten (1) 3-6, 7-5, 6-3
2e HE Yannick Mertens (1) / Alban Meuffels (1) 7-5, 6-4
1e DE Chantal Skamlova (1) / Chayenne Ewijk (1) 4-6, 6-2, 6-1
2e DE Quirine Lemoine (1) / Saara Orav (3) 6-2, 6-0
 HD Scott Griekspoor (1) - Yannick Mertens (1) / Miliaan Niesten (1) - Mick Veldheer (2) 6-3, 6-4
 DD Daniëlle Harmsen (2) - Quirine Lemoine (1) / Chayenne Ewijk (1) - Eva Wacanno (1) 6-0, 4-6, [10-8]

27 mei 2018 T.C. Salland (Bathmen) 1 / T.C. Zandvoort 1 1-5
1e HE Gijs Brouwer (1) / Scott Griekspoor (1) 4-6, 2-6
2e HE Jelle Sels (1) / Yannick Mertens (1) 6-7, 6-4, 6-7
1e DE Annelou Nab (1) / Chantal Skamlova (1) 0-6, 0-6
2e DE Laura Pous-Tió (1) / Quirine Lemoine (1) 7-5, 1-6, 1-6
 HD Gijs Brouwer (1) - Jelle Sels (1) / Scott Griekspoor (1) - Yannick Mertens (1) 4-6, 7-6, [6-10]
 DD Laura Pous-Tió (2) - Nicola Geuer (1) / Daniëlle Harmsen (2) - Chantal Skamlova (1) 6-3, 4-6, [10-8]
27 mei 2018 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 3-3
1e HE Maxime Authom (1) / Niels Lootsma (1) 6-4, 6-7, 6-4
2e HE Niels Desein (1) / Jasper Smit (1) 6-3, 2-6, 6-4
1e DE Valentyna Ivakhnenko (1) / Valentini Grammatikopoulou (1) 6-2, 3-6, 3-6
2e DE Olga Kalyuzhnaya (1) / Dominique Karregat (1) 6-4, 6-7, 6-4
 HD Maxime Authom (1) - Niels Desein (1) / Niels Lootsma (1) - Jasper Smit (2) 5-7, 6-2, [8-10]
 DD Valentyna Ivakhnenko (1) - Olga Kalyuzhnaya (2) / Valentini Grammatikopoulou (1) - Sviatlana Pirazhenka (1) 0-6, 3-6
27 mei 2018 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 3-3
1e HE Miliaan Niesten (1) / Boy Westerhof (1) 6-4, 2-6, 6-4
2e HE Alban Meuffels (1) / Sebastian Fanselow (1) 7-6, 6-3
1e DE Polina Leykina (1) / Elyne Boeykens (1) 7-5, 2-6, 2-6
2e DE Saara Orav (3) / Sarah Gronert (3) 1-6, 1-6
 HD Alban Meuffels (1) - Miliaan Niesten (1) / Boy Westerhof (1) - Arko Zoutendijk (2) 3-6, 7-6, [13-11]
 DD Polina Leykina (1) - Saara Orav (3) / Elyne Boeykens (1) - Sarah Gronert (3) 6-3, 3-6, [8-10]

26 mei 2018 T.C. Zandvoort 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-2
1e HE Scott Griekspoor (1) / Antal van der Duim (1) 1-6, 6-3, 6-4
2e HE Yannick Mertens (1) / Nick van der Meer (2) 6-1, 3-6, 7-6
1e DE Lesley Kerkhove (1) / Bibiane Schoofs (1) 1-6, 4-6
2e DE Quirine Lemoine (1) / Nicole Thyssen (2) 7-5, 6-4
 HD Yannick Mertens (1) - Scott Griekspoor (1) / Antal van der Duim (1) - Nick van der Meer (2) 4-6, 4-6
 DD Lesley Kerkhove (1) - Chantal Skamlova (1) / Bibiane Schoofs (1) - Nicole Thyssen (2) 3-6, 7-5, [10-7]
26 mei 2018 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 2-4
1e HE Miliaan Niesten (1) / Maxime Authom (1) 6-3, 4-6, 3-6
2e HE Alban Meuffels (1) / Niels Desein (1) 6-3, 6-0
1e DE Polina Leykina (1) / Valentyna Ivakhnenko (1) 5-7, 1-6
2e DE Saara Orav (3) / Stéphanie Visscher (1) 6-7, 7-5, 6-2
 HD Miliaan Niesten (1) - Alban Meuffels (1) / Maxime Authom (1) - Niels Desein (1) 2-6, 4-6
 DD Polina Leykina (1) - Eva Wacanno (1) / Valentyna Ivakhnenko (1) - Olga Kalyuzhnaya (2) 1-6, 6-3, [8-10]
26 mei 2018 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 4-2
1e HE Jeroen Vanneste (1) / Boy Westerhof (1) 3-6, 6-2, 6-2
2e HE Jasper Smit (1) / Sebastian Fanselow (1) 6-4, 3-6, 2-6
1e DE Valentini Grammatikopoulou (1) / Elyne Boeykens (1) 6-4, 6-3
2e DE Sviatlana Pirazhenka (1) / Sarah Gronert (3) 6-2, 7-6
 HD Niels Lootsma (1) - Sander Arends (1) / Boy Westerhof (1) - Arko Zoutendijk (2) 3-6, 5-7
 DD Valentini Grammatikopoulou (1) - Sviatlana Pirazhenka (1) / Elyne Boeykens (1) - Sarah Gronert (3) 6-0, 6-1