Uitslagen landelijke competitie 2017 Heren 1e klasse Afdelingnr 516
Bijgewerkt t/m 16 juni 2017 Home


2017 Heren 1e klasse afdelingnr 516

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 7 33
(KNLTB) L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 7 33
(KNLTB) L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 7 24
(KNLTB) D.L.T.C. Drachten 1 7 23
(KNLTB) Hillegomse T.C. 1 7 18
(KNLTB) T.V. Badhoevedorp 2 7 17
(KNLTB) KrommenieŽr L.T.V. 1 7 14
(KNLTB) L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 7 6

Uitslagen

28 mei 2017 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 6-0
1e HE Robert Fox (2,0341) / Max Pootjes (2,9676) 6-1, 6-0
2e HE Tim America (2,6325) / Nikander Damianos (2,2021) 5-7, 7-5, 6-1
3e HE Steffan Kokkelink (1,9077) / Sjoerd Migchelsen (3,3320) 6-7, 6-3, 6-4
4e HE Yvar Debets (2,3532) / Joost Bos (2,5388) 7-6, 6-4
1e HD Robert Fox (1,1494) - Luke Ekker (2,8648) / Max Pootjes (1,8638) - Nikander Damianos (2,3022) 6-4, 2-6, 6-4
2e HD Yvar Debets (1,5698) - Steffan Kokkelink (2,3932) / Joost Bos (2,7726) - Sjoerd Migchelsen (3,2365) Opgave uit
28 mei 2017 T.V. Badhoevedorp 2 / Hillegomse T.C. 1 3-3
1e HE Martijn van der Zalm (2,3489) / Ryan Geerdink (1,5570) 3-6, 2-6
2e HE Erik van der Zalm (3,1557) / Mark Kerkhof (3,1352) 6-7, 6-4, 6-4
3e HE Bob Altelaar (2,7752) / Robert van de Graaf (2,3781) 6-7, 6-3, 4-6
4e HE Wouter Kramps (2,4528) / Pieter Visser (3,2942) 3-6, 7-6, 7-5
1e HD Wouter Kramps (3,5425) - Nick Hogenhout (2,3826) / Ryan Geerdink (2,4082) - Mark Kerkhof (2,5761) 2-6, 4-6
2e HD Martijn van der Zalm (3,8255) - Bob Altelaar (1,7060) / Pieter Visser (2,1222) - Robert van de Graaf (2,1154) 3-6, 6-3, 6-4
28 mei 2017 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 0-6
1e HE Wilmar Guleij (2,7554) / Martijn Helmonds (1,8585) 2-6, 5-7
2e HE Indy Pranger (2,6102) / Thomas Rohof (1,0712) 2-6, 0-6
3e HE Rob van Hilten (3,6217) / Quirijn van Veen (1,7073) 0-6, 0-6
4e HE Tony Greitemann (3,5976) / Matthijs Bolsius (2,1647) 0-6, 4-6
1e HD Mark Oudshoorn (2,2313) - Wilmar Guleij (3,8772) / Quirijn van Veen (1,8034) - Thomas Rohof (1,9550) 2-6, 0-6
2e HD Indy Pranger (3,6456) - Rob van Hilten (4,2851) / Matthijs Bolsius (3,3974) - Martijn Helmonds (2,7113) 3-6, 5-7
28 mei 2017 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 4-2
1e HE Timo de Mooy (1,9222) / Stefan Deinum (2,4098) 7-5, 0-6, 6-4
2e HE Mathys Bloem (2,6207) / Tijn Bokma (2,1279) 6-3, 6-4
3e HE Jeff Toth (2,6730) / Jouke Jan Schaap (2,7799) 4-6, 0-6
4e HE Garnik Murad (2,7709) / Gooitzen van der Schaaf (2,9999) 4-6, 5-7
1e HD Daan de Ru (1,7079) - Jordie van der Meer (3,0342) / Jouke Jan Schaap (3,0447) - Tijn Bokma (2,8208) 6-2, 6-2
2e HD Garnik Murad (3,1313) - Jeff Toth (3,2423) / Stefan Deinum (1,7876) - Gooitzen van der Schaaf (3,2305) 6-4, 7-5

21 mei 2017 T.V. Badhoevedorp 2 / D.L.T.C. Drachten 1 2-4
1e HE Martijn van der Zalm (2,4886) / Stefan Deinum (2,1617) 0-6, 6-1, 6-2
2e HE Erik van der Zalm (3,1551) / Tijn Bokma (2,2244) 1-6, 6-7
3e HE Bob Altelaar (2,6875) / Roderick Lagendijk (2,5370) 2-6, 6-7
4e HE Nick Hogenhout (3,2949) / Gooitzen van der Schaaf (3,1008) 2-6, 4-6
1e HD Erik van der Zalm (2,2778) - Bob Altelaar (1,7681) / Tijn Bokma (2,8208) - Roderick Lagendijk (2,4338) 6-2, 6-2
2e HD Martijn van der Zalm (3,7498) - Nick Hogenhout (2,2565) / Stefan Deinum (1,8894) - Gooitzen van der Schaaf (3,3564) 7-5, 6-7, 3-6
21 mei 2017 Hillegomse T.C. 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 3-3
1e HE Ryan Geerdink (1,7427) / Timo de Mooy (1,8859) 6-4, 7-5
2e HE Willem Visser (3,5894) / Mathys Bloem (2,6207) 2-6, 2-6
3e HE Pieter Visser (3,1325) / Jeff Toth (2,7743) 4-6, 4-6
4e HE Robert van de Graaf (2,0864) / Garnik Murad (3,1287) 3-6, 7-5, 3-6
1e HD Ryan Geerdink (2,5421) - Mark Kerkhof (2,6386) / Timo de Mooy (3,1629) - Daan de Ru (1,6524) 6-4, 7-5
2e HD Pieter Visser (2,1670) - Robert van de Graaf (2,2482) / Garnik Murad (3,1247) - Mathys Bloem (2,3380) 6-7, 6-4, 7-5
21 mei 2017 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Tim America (2,5008) / Quirijn van Veen (1,7905) 6-4, 2-6, 4-6
2e HE Steffan Kokkelink (1,8643) / Thomas Rohof (1,2604) 2-6, 2-6
3e HE Robert Fox (1,8593) / Martijn Helmonds (2,0486) 4-6, 6-7
4e HE Yvar Debets (2,2648) / Matthijs Bolsius (2,4343) 2-6, 1-6
1e HD Tim America (1,7230) - Robert Fox (1,3438) / Quirijn van Veen (1,7145) - Thomas Rohof (1,9526) 6-4, 6-4
2e HD Yvar Debets (1,5698) - Steffan Kokkelink (2,3932) / Matthijs Bolsius (3,3974) - Martijn Helmonds (2,7113) 6-4, 7-6
21 mei 2017 KrommenieŽr L.T.V. 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 5-1
1e HE Nikander Damianos (2,2597) / Wilmar Guleij (2,6834) 6-3, 6-2
2e HE Max Pootjes (2,8713) / Indy Pranger (2,7374) 2-6, 6-3, 4-6
3e HE Jefke Plasmeijer (2,4450) / Rob van Hilten (3,6605) 6-2, 4-6, 6-4
4e HE Joost Bos (2,5388) / Tony Greitemann (3,5976) 7-5, 6-4
1e HD Nikander Damianos (2,3022) - Max Pootjes (1,8638) / Wilmar Guleij (3,8772) - Indy Pranger (3,6456) 6-0, 6-2
2e HD Joost Bos (2,7726) - Sjoerd Migchelsen (3,2365) / Rob van Hilten (4,3022) - Tony Greitemann (4,3076) 6-0, 6-2

14 mei 2017 D.L.T.C. Drachten 1 / Hillegomse T.C. 1 4-2
1e HE Gooitzen van der Schaaf (3,1008) / Ryan Geerdink (1,7427) 4-6, 3-6
2e HE Tijn Bokma (2,2244) / Willem Visser (3,5894) 6-0, 6-2
3e HE Jouke Jan Schaap (2,5256) / Mark Kerkhof (3,3060) 6-2, 6-7, 3-6
4e HE Roderick Lagendijk (2,6327) / Pieter Visser (2,9944) 6-4, 6-3
1e HD Roderick Lagendijk (2,7043) - Stefan Deinum (1,9861) / Ryan Geerdink (2,3179) - Mark Kerkhof (2,5208) 6-4, 6-3
2e HD Gooitzen van der Schaaf (3,3740) - Jouke Jan Schaap (3,1280) / Willem Visser (3,4227) - Pieter Visser (2,0717) 6-4, 6-2
14 mei 2017 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 0-6
1e HE Wilmar Guleij (2,6442) / Robert Fox (1,9186) 6-7, 2-6
2e HE Indy Pranger (2,6904) / Steffan Kokkelink (1,9159) 3-6, 6-7
3e HE Tony Greitemann (3,6445) / Tim America (2,5008) 2-6, 1-6
4e HE Rob van Hilten (3,6833) / Yvar Debets (2,2648) 0-6, 3-6
1e HD Mark Oudshoorn (2,2697) - Indy Pranger (3,6456) / Robert Fox (1,3438) - Tim America (1,7230) 2-6, 4-6
2e HD Tony Greitemann (4,1446) - Rob van Hilten (4,0627) / Yvar Debets (1,5698) - Steffan Kokkelink (2,3932) 2-6, 2-6
14 mei 2017 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.V. Badhoevedorp 2 3-3
1e HE Daan de Ru (1,0761) / Martijn van der Zalm (2,4886) 7-5, 6-0
2e HE Garnik Murad (3,3192) / Nick Hogenhout (3,0900) 6-2, 6-0
3e HE Jeff Toth (2,5766) / Bob Altelaar (2,9264) 4-6, 3-6
4e HE Timo de Mooy (2,0646) / Wouter Kramps (2,4528) 6-2, 6-4
1e HD Jeff Toth (3,1914) - Mathys Bloem (2,2183) / Bob Altelaar (1,8727) - Wouter Kramps (3,5466) 1-6, 1-6
2e HD Daan de Ru (1,5274) - Garnik Murad (2,9880) / Martijn van der Zalm (3,8992) - Nick Hogenhout (2,3627) 4-6, 5-7
14 mei 2017 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 6-0
1e HE Thomas Rohof (1,2604) / Nikander Damianos (2,3527) 6-4
2e HE Martijn Helmonds (2,0577) / Max Pootjes (2,9459) 6-1, 6-0
3e HE Quirijn van Veen (1,7905) / Sjoerd Migchelsen (3,3320) 6-1, 6-3
4e HE Matthijs Bolsius (2,6755) / Joost Bos (2,4355) 6-4, 6-3
1e HD Matthijs Bolsius (3,3974) - Quirijn van Veen (1,7145) / Max Pootjes (1,8181) - Nikander Damianos (2,1938) Opgave uit
2e HD Thomas Rohof (2,0606) - Martijn Helmonds (2,8432) / Sjoerd Migchelsen (3,1227) - Joost Bos (2,6201) 6-2, 6-2

7 mei 2017 KrommenieŽr L.T.V. 1 / Hillegomse T.C. 1 3-3
1e HE Jefke Plasmeijer (2,4450) / Willem Visser (3,5894) 6-4, 7-6
2e HE Nikander Damianos (2,3610) / Mark Kerkhof (3,2950) 6-0, 6-0
3e HE Max Pootjes (2,5795) / Pieter Visser (3,1985) 3-6, 4-6
4e HE Joost Bos (2,3158) / Robert van de Graaf (2,6320) 1-6, 3-6
1e HD Nikander Damianos (2,1938) - Max Pootjes (1,8181) / Ryan Geerdink (2,3179) - Willem Visser (3,4227) 6-3, 7-5
2e HD Sjoerd Migchelsen (3,0482) - Eric van Kuik (2,8126) / Robert van de Graaf (2,3478) - Pieter Visser (2,0833) 1-6, 4-6
7 mei 2017 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 5-1
1e HE Thomas Rohof (1,4116) / Stefan Deinum (2,0931) 6-1, 6-3
2e HE Quirijn van Veen (1,9251) / Tijn Bokma (2,1926) 6-3, 6-4
3e HE Martijn Helmonds (2,1389) / Jouke Jan Schaap (2,5127) 6-0, 6-4
4e HE Matthijs Bolsius (2,9214) / Roderick Lagendijk (2,4073) 6-2, 6-3
1e HD Thomas Rohof (2,0606) - Quirijn van Veen (1,7145) / Stefan Deinum (1,9861) - Gooitzen van der Schaaf (3,4794) 6-1, 7-6
2e HD Matthijs Bolsius (3,2666) - Arjan Blom (3,9453) / Tijn Bokma (2,9644) - Roderick Lagendijk (2,7770) 2-6, 3-6
7 mei 2017 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.V. Badhoevedorp 2 5-1
1e HE Robert Fox (2,0325) / Martijn van der Zalm (2,3165) 3-6, 6-4, 6-4
2e HE Steffan Kokkelink (1,9281) / Bob Altelaar (2,9264) 2-1
3e HE Yvar Debets (2,3944) / Erik van der Zalm (3,1262) 6-1, 4-6, 6-2
4e HE Luke Ekker (2,5349) / Wouter Kramps (2,7257) 5-7, 3-6
1e HD Yvar Debets (1,7027) - Steffan Kokkelink (2,4905) / Erik van der Zalm (2,1667) - Wouter Kramps (3,4072) 3-6, 6-2, 6-1
2e HD Robert Fox (1,5090) - Luke Ekker (2,9481) / Bob Altelaar (1,8194) - Martijn van der Zalm (3,8129) 6-4, 6-7, 6-2
7 mei 2017 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 1-5
1e HE Wilmar Guleij (2,7499) / Garnik Murad (3,2331) 6-4, 6-3
2e HE Indy Pranger (2,4988) / Jeff Toth (2,7835) 6-0, 3-6, 2-6
3e HE Rob van Hilten (3,6833) / Timo de Mooy (2,0646) 3-6, 1-6
4e HE Tony Greitemann (3,6445) / Mathys Bloem (2,6207) 2-6, 4-6
1e HD Mark Oudshoorn (2,1597) - Rob van Hilten (3,9493) / Daan de Ru (1,5988) - Garnik Murad (3,0851) 5-7, 2-6
2e HD Indy Pranger (3,5840) - Wilmar Guleij (3,8526) / Jordie van der Meer (3,0974) - Jeff Toth (3,3027) 3-6, 1-6

30 april 2017 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Daan de Ru (1,2442) / Robert Fox (1,9918) 6-4, 6-2
2e HE Timo de Mooy (2,2706) / Tim America (2,2890) 6-1, 7-6
3e HE Garnik Murad (3,2331) / Steffan Kokkelink (1,9281) 3-6, 7-5, 1-6
4e HE Mathys Bloem (2,4364) / Yvar Debets (2,6390) 2-6, 3-6
1e HD Daan de Ru (1,5926) - Mathys Bloem (2,0833) / Robert Fox (1,7027) - Tim America (1,9167) 4-6, 7-6, 6-7
2e HD Timo de Mooy (3,1629) - Jeff Toth (3,3027) / Steffan Kokkelink (2,4905) - Yvar Debets (1,7027) 2-6, 6-4, 4-6
30 april 2017 Hillegomse T.C. 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 1-5
1e HE Ryan Geerdink (1,6362) / Thomas Rohof (1,6389) 6-2, 2-6, 2-6
2e HE Willem Visser (3,5894) / Martijn Helmonds (2,1389) 1-6, 1-6
3e HE Mark Kerkhof (3,2950) / Quirijn van Veen (1,9251) 2-6, 2-6
4e HE Pieter Visser (2,9874) / Matthijs Bolsius (3,0706) 6-2, 2-6, 2-6
1e HD Ryan Geerdink (2,1396) - Mark Kerkhof (2,1968) / Thomas Rohof (2,2857) - Quirijn van Veen (1,8531) 0-6, 1-6
2e HD Pieter Visser (2,0833) - Robert van de Graaf (2,4451) / Matthijs Bolsius (3,2666) - Martijn Helmonds (2,8432) 7-6, 7-5
30 april 2017 T.V. Badhoevedorp 2 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 3-3
1e HE Martijn van der Zalm (1,9722) / Wilmar Guleij (3,0658) 2-6, 2-6
2e HE Bob Altelaar (2,8225) / Indy Pranger (2,6341) 3-6, 4-3
3e HE Wouter Kramps (2,8102) / Rob van Hilten (3,6652) 6-1, 6-0
4e HE Erik van der Zalm (3,2303) / Tony Greitemann (3,5957) 7-5, 6-1
1e HD Erik van der Zalm (2,1667) - Twan van Zijl (5,2189) / Rob van Hilten (3,9493) - Tony Greitemann (4,1446) 6-4, 6-4
2e HD Wouter Kramps (3,0884) - Martijn van der Zalm (3,6150) / Wilmar Guleij (4,1361) - Indy Pranger (3,8305) 2-6, 4-6
30 april 2017 D.L.T.C. Drachten 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 5-1
1e HE Stefan Deinum (2,1931) / Max Pootjes (2,4002) 6-0, 6-3
2e HE Tijn Bokma (2,4451) / Nikander Damianos (2,2192) 6-0, 6-1
3e HE Roderick Lagendijk (2,6407) / Joost Bos (2,1686) 6-0, 6-3
4e HE Gooitzen van der Schaaf (3,2709) / Sjoerd Migchelsen (3,0803) 3-6, 6-2, 6-1
1e HD Tijn Bokma (3,3838) - Roderick Lagendijk (3,1256) / Jefke Plasmeijer (2,0833) - Nikander Damianos (1,8181) 6-7, 6-3, 6-4
2e HD / Opgave thuis

17 april 2017 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.V. Badhoevedorp 2 4-2
1e HE Thomas Rohof (1,8333) / Martijn van der Zalm (1,8333) 6-2, 6-3
2e HE Martijn Helmonds (2,1389) / Erik van der Zalm (3,2303) 6-1, 6-3
3e HE Quirijn van Veen (1,9567) / Wouter Kramps (2,8102) 7-6, 6-3
4e HE Matthijs Bolsius (2,8826) / Bob Altelaar (3,0105) 4-6, 1-6
1e HD Thomas Rohof (2,4358) - Quirijn van Veen (1,9167) / Wouter Kramps (3,0709) - Nick Hogenhout (2,1667) 6-2, 7-5
2e HD Martijn Helmonds (2,7459) - Matthijs Bolsius (3,1694) / Martijn van der Zalm (3,7122) - Bob Altelaar (1,9167) 0-6, 2-6
17 april 2017 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 5-1
1e HE Robert Fox (2,1585) / Stefan Deinum (2,0000) 6-3, 6-1
2e HE Tim America (2,0000) / Tijn Bokma (2,7341) 7-5, 6-7, 6-7
3e HE Steffan Kokkelink (2,0000) / Roderick Lagendijk (2,5688) 6-1, 6-4
4e HE Yvar Debets (2,7206) / Hoite Schaap (3,4142) 6-4, 6-4
1e HD Robert Fox (1,8166) - Yvar Debets (1,8166) / Stefan Deinum (1,9167) - Roderick Lagendijk (3,0423) 6-3, 3-6, 6-4
2e HD Tim America (1,9167) - Luke Ekker (2,9481) / Tijn Bokma (3,3838) - Lennard de Groot (3,2158) 6-3, 6-1
17 april 2017 KrommenieŽr L.T.V. 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 2-4
1e HE Nikander Damianos (2,1667) / Daan de Ru (1,6667) 4-6, 0-6
2e HE Max Pootjes (2,5390) / Jordie van der Meer (2,1667) 6-4, 6-1
3e HE Sjoerd Migchelsen (2,9516) / Mathys Bloem (2,5334) 2-6, 3-6
4e HE Joost Bos (1,9991) / Timo de Mooy (2,5249) 6-7, 7-6, 0-6
1e HD Nikander Damianos (1,8181) - Max Pootjes (1,8181) / Mathys Bloem (2,0833) - Timo de Mooy (3,1629) 6-1, 6-4
2e HD Eric van Kuik (2,7153) - Joost Bos (2,5368) / Daan de Ru (1,8194) - Jeff Toth (3,3860) 7-5, 5-7, 0-6
17 april 2017 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / Hillegomse T.C. 1 1-5
1e HE Wilmar Guleij (3,0658) / Ryan Geerdink (1,7844) 2-6, 1-6
2e HE Mark Oudshoorn (2,7873) / Willem Visser (3,5498) 6-4, 7-5
3e HE Rob van Hilten (3,9272) / Pieter Visser (2,9874) 1-6, 4-6
4e HE Tony Greitemann (3,6070) / Robert van de Graaf (2,8718) 6-4, 3-6, 4-6
1e HD Wilmar Guleij (4,1361) - Mark Oudshoorn (2,2083) / Ryan Geerdink (1,9568) - Mark Kerkhof (2,0139) 1-6, 3-6
2e HD Rob van Hilten (3,7686) - Tony Greitemann (4,2279) / Pieter Visser (2,0833) - Robert van de Graaf (2,4451) 1-6, 2-6

9 april 2017 T.V. Badhoevedorp 2 / KrommenieŽr L.T.V. 1 3-3
1e HE Martijn van der Zalm (2,0000) / Nikander Damianos (2,0000) 4-6, 6-3, 6-0
2e HE Wouter Kramps (3,1722) / Max Pootjes (2,0000) 7-5, 6-4
3e HE Erik van der Zalm (3,2207) / Jefke Plasmeijer (2,2784) 4-6, 1-6
4e HE Nick Hogenhout (3,0900) / Joost Bos (1,9991) 5-7, 6-4, 4-6
1e HD Erik van der Zalm (2,0000) - Nick Hogenhout (2,0000) / Nikander Damianos (2,0000) - Max Pootjes (2,0000) 3-6, 2-6
2e HD Martijn van der Zalm (3,7955) - Bob Altelaar (2,0000) / Jefke Plasmeijer (2,0000) - Eric van Kuik (2,6320) 6-2, 6-1
9 april 2017 Hillegomse T.C. 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 1-5
1e HE Ryan Geerdink (1,9510) / Robert Fox (2,0000) 6-2, 6-3
2e HE Mark Kerkhof (3,2950) / Tim America (2,0000) 4-6, 0-6
3e HE Robert van de Graaf (3,1369) / Steffan Kokkelink (2,0000) 3-6, 1-6
4e HE Pieter Visser (2,8041) / Yvar Debets (2,9039) 3-6, 3-6
1e HD Ryan Geerdink (1,8820) - Mark Kerkhof (1,9167) / Robert Fox (2,0000) - Yvar Debets (2,0000) 7-6, 6-7, 5-7
2e HD Pieter Visser (2,0000) - Willem Visser (3,3394) / Steffan Kokkelink (2,5738) - Tim America (2,0000) 4-6, 2-6
9 april 2017 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Daan de Ru (1,8333) / Martijn Helmonds (2,0000) 6-4, 2-6, 6-2
2e HE Jordie van der Meer (2,0000) / Thomas Rohof (2,0000) 0-6, 3-6
3e HE Jeff Toth (2,7402) / Quirijn van Veen (2,0000) 3-6, 1-6
4e HE Timo de Mooy (2,5249) / Arjan Blom (4,2574) 6-4, 6-2
1e HD Mathys Bloem (2,0000) - Timo de Mooy (3,0796) / Thomas Rohof (2,5191) - Quirijn van Veen (2,0000) 6-7, 2-6
2e HD Daan de Ru (1,9167) - Garnik Murad (3,1678) / Martijn Helmonds (2,6626) - Matthijs Bolsius (3,0861) 6-1, 6-2
9 april 2017 D.L.T.C. Drachten 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 6-0
1e HE Stefan Deinum (2,0000) / Wilmar Guleij (3,0658) 6-2, 6-1
2e HE Jouke Jan Schaap (2,7089) / Mark Oudshoorn (2,8845) 6-3, 6-3
3e HE Tijn Bokma (2,7341) / Rob van Hilten (3,9272) 6-0, 6-4
4e HE Roderick Lagendijk (2,5688) / Tony Greitemann (3,6070) 7-6, 6-2
1e HD Stefan Deinum (2,0000) - Tijn Bokma (3,4671) / Wilmar Guleij (4,0528) - Mark Oudshoorn (2,0000) 7-5, 6-2
2e HD Lennard de Groot (3,2158) - Jouke Jan Schaap (3,1280) / Tony Greitemann (4,2279) - Rob van Hilten (3,7686) 6-1, 6-0