Uitslagen landelijke competitie 2017 Heren 1e klasse Afdelingnr 515
Bijgewerkt t/m 16 juni 2017 Home


2017 Heren 1e klasse afdelingnr 515

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 6⅔ 35
(KNLTB) T.C. Groenendaal (Tiel) 1 7 32
(KNLTB) L.T.V. Vormer (Wijchen) 1 7 25
(KNLTB) T.V. Beekhuizen (Velp) 1 7 20
(KNLTB) L.T.C. Uden 1 6⅔ 17
(KNLTB) T.V. 't Root (Asten) 1 7 16
(KNLTB) T.C. Domstad (Utrecht) 1 7 12
(KNLTB) T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 7 9

Uitslagen

28 mei 2017 L.T.V. Vormer (Wijchen) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 4-2
1e HE Joffe van der Heijden (1,2499) / Arno Otterman (2,0044) 6-0, 6-0
2e HE Bas van den Broek (1,9412) / Wouter Meijer (2,9459) 6-3, 6-4
3e HE Bob Breukhoven (3,6947) / Coen-Willem Buys (2,5758) 4-6, 6-4, 3-6
4e HE Patrick van Lokven (3,0334) / Freek Consten (2,3010) 2-6, 4-6
1e HD Bob Breukhoven (3,0178) - Bas van den Broek (2,0675) / Arno Otterman (2,0149) - Wouter Meijer (3,2471) Opgave uit
2e HD Joffe van der Heijden (1,9219) - Patrick van Lokven (2,4621) / Coen-Willem Buys (3,5290) - Freek Consten (2,7320) Opgave uit
28 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.C. Groenendaal (Tiel) 1 0-6
1e HE Paul Klaver (2,4892) / Boris Oomes (1,6452) 3-6, 4-6
2e HE Jos Eeland (2,4168) / Aloys van Baal (1,7439) 6-1, 2-6, 4-6
3e HE Yannick van der Weerden (2,6146) / Remi de Jager (2,8054) 4-6, 4-6
4e HE Jelle Heida (3,5874) / Jaap Smits (2,5766) 4-6, 4-6
1e HD Jos Eeland (2,0039) - Jelle Heida (3,2306) / Aloys van Baal (2,0743) - Jaap Smits (2,4097) 4-6, 6-4, 6-7
2e HD Yannick van der Weerden (3,5046) - Paul Klaver (2,7786) / Jim de Graaf (2,8461) - Boris Oomes (2,2212) 5-7, 6-4, 6-7
28 mei 2017 L.T.C. Uden 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 0-4 Gestaakt
1e HE Thomas Does (1,5482) / Guus Oerlemans (1,2539) 4-6, 6-2, 2-6
2e HE Wouter van den Berg (2,4874) / Joost de Wildt (1,8153) 4-6, 3-6
3e HE Kevin van Zoelen (3,5923) / Gijs Akkermans (2,2862) 4-6, 7-5, 3-6
4e HE Bas van Lith (2,9668) / Rik Muller (2,6965) 2-6, 4-6
1e HD / Niet gespeeld
2e HD / Niet gespeeld
28 mei 2017 T.V. 't Root (Asten) 1 / T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 4-2
1e HE Tom Viswat (3,5137) / Bart Sonnenschein (2,1939) 3-6, 3-6
2e HE Stijn Simons (2,7839) / Ilie Zenden (2,8190) 6-1, 6-4
3e HE Koen Dekkers (3,2861) / Edgar Simonyan (3,5656) 6-3, 3-6, 1-6
4e HE Bart Theelen (2,5884) / Bryan Kerkhofs (4,1723) 6-3, 7-5
1e HD Stijn Simons (1,9025) - Tiemen van Ingen (2,2851) / Ilie Zenden (3,0951) - Bart Sonnenschein (2,6015) 6-1, 6-4
2e HD Tom Viswat (3,5701) - Bart Theelen (3,4113) / Edgar Simonyan (3,2825) - Bryan Kerkhofs (3,5957) Opgave uit

21 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 1-5
1e HE Jos Eeland (2,2280) / Arno Otterman (2,1330) 4-6, 6-1, 1-6
2e HE Paul Klaver (2,5142) / Wouter Meijer (2,8503) 6-1, 6-7, 7-5
3e HE Yannick van der Weerden (2,5447) / Jochem Gosselink (2,1241) 2-6, 2-6
4e HE Jelle Heida (3,5874) / Coen-Willem Buys (2,5758) 2-6, 2-6
1e HD Paul Klaver (2,7075) - Saco Koelma (2,4714) / Arno Otterman (2,0833) - Jochem Gosselink (2,2335) 2-6, 6-2, 2-6
2e HD Yannick van der Weerden (3,3385) - Jos Eeland (1,9319) / Coen-Willem Buys (3,5613) - Freek Consten (2,7945) 6-4, 4-6, 6-7
21 mei 2017 T.C. Groenendaal (Tiel) 1 / L.T.V. Vormer (Wijchen) 1 4-2
1e HE Boris Oomes (1,5686) / Joffe van der Heijden (1,4885) 6-3, 3-6, 4-6
2e HE Aloys van Baal (1,8131) / Bas van den Broek (1,8443) 6-4, 6-2
3e HE Remi de Jager (2,8164) / Bob Breukhoven (3,6744) 7-5, 6-2
4e HE Jaap Smits (2,6116) / Tommy Derks (2,7284) 6-4, 6-1
1e HD Aloys van Baal (2,2693) - Remi de Jager (2,5218) / Joffe van der Heijden (1,7143) - Bas van den Broek (1,8349) 6-3, 3-6, 6-4
2e HD Boris Oomes (1,9360) - Jim de Graaf (2,7499) / Patrick van Lokven (2,7098) - Tommy Derks (2,7125) 4-6, 5-7
21 mei 2017 T.V. 't Root (Asten) 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 1-5
1e HE Tiemen van Ingen (2,8633) / Stan de Haan (2,3035) 2-6, 4-6
2e HE Koen Dekkers (3,2861) / Joost de Wildt (1,8153) 2-6, 3-6
3e HE Stijn Simons (2,7839) / Guus Oerlemans (1,2539) 4-6, 1-6
4e HE Tom Viswat (3,3735) / Rik Muller (2,7504) 0-6, 3-6
1e HD Tiemen van Ingen (2,5464) - Stijn Simons (2,0652) / Guus Oerlemans (1,5822) - Rik Muller (2,4650) 6-3, 6-4
2e HD Koen Dekkers (3,0548) - Tom Viswat (3,5701) / Stan de Haan (2,2225) - Gijs Akkermans (2,8752) 3-6, 4-6
21 mei 2017 T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 / L.T.C. Uden 1 0-6
1e HE Bart Sonnenschein (2,0769) / Thomas Does (1,7021) 1-6, 0-6
2e HE Ilie Zenden (2,6936) / Wouter van den Berg (2,6008) 3-6, 1-6
3e HE Edgar Simonyan (3,4180) / Bas van Lith (3,0060) 2-6, 3-6
4e HE Bryan Kerkhofs (3,9243) / Kevin van Zoelen (3,6737) 6-4, 3-6, 3-6
1e HD Bart Sonnenschein (2,2849) - Ilie Zenden (2,9160) / Thomas Does (2,8551) - Bas van Lith (2,9442) 4-6, 4-6
2e HD Edgar Simonyan (3,1558) - Bryan Kerkhofs (3,5243) / Wouter van den Berg (2,1806) - Kevin van Zoelen (4,1676) 1-6, 5-7

14 mei 2017 L.T.C. Uden 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 3-3
1e HE Thomas Does (1,7021) / Koen Dekkers (3,2861) 6-1, 6-2
2e HE Wouter van den Berg (2,6595) / Tom Viswat (3,2485) 6-3, 6-4
3e HE Bas van Lith (3,1135) / Tiemen van Ingen (2,6081) 7-5, 3-6, 6-2
4e HE Kevin van Zoelen (3,6062) / Stijn Simons (2,8174) 1-6, 1-6
1e HD Thomas Does (2,8018) - Wouter van den Berg (2,0833) / Stijn Simons (2,1273) - Bart Theelen (3,4646) 3-6, 7-6, 5-7
2e HD Bas van Lith (2,8728) - Kevin van Zoelen (4,0703) / Tom Viswat (3,6511) - Tiemen van Ingen (2,6243) 4-6, 7-5, 0-6
14 mei 2017 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 6-0
1e HE Guus Oerlemans (1,2539) / Bart Sonnenschein (2,0769) Opgave uit
2e HE Stan de Haan (2,3035) / Bryan Kerkhofs (3,9243) 6-1, 6-2
3e HE Joost de Wildt (1,8669) / Ilie Zenden (2,6904) 6-3, 6-3
4e HE Rik Muller (2,7976) / Edgar Simonyan (3,3051) 6-0, 6-2
1e HD Stan de Haan (2,2225) - Rik Muller (2,4650) / Bart Sonnenschein (2,2849) - Bryan Kerkhofs (3,5243) Opgave uit
2e HD Guus Oerlemans (1,5822) - Gijs Akkermans (2,8752) / Ilie Zenden (2,9160) - Edgar Simonyan (3,1558) 6-2, 6-0
14 mei 2017 L.T.V. Vormer (Wijchen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 6-0
1e HE Bas van den Broek (1,9044) / Paul Klaver (2,3635) 6-4, 7-6
2e HE Joffe van der Heijden (1,5644) / Yannick van der Weerden (2,5447) 6-1, 6-0
3e HE Tommy Derks (3,0034) / Saco Koelma (2,9859) 7-5, 6-0
4e HE Bob Breukhoven (3,8308) / Jelle Heida (3,2697) 6-3, 1-6, 7-5
1e HD Bas van den Broek (1,9329) - Tommy Derks (2,9292) / Paul Klaver (2,5910) - Saco Koelma (2,2329) 6-4, 6-4
2e HD Joffe van der Heijden (1,8480) - Bob Breukhoven (3,1683) / Jelle Heida (3,1154) - Yannick van der Weerden (3,1961) 6-1, 6-2
14 mei 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Groenendaal (Tiel) 1 2-4
1e HE Arno Otterman (2,0000) / Aloys van Baal (1,7982) 1-6, 5-7
2e HE Coen-Willem Buys (2,5758) / Boris Oomes (1,5686) 0-6, 7-6, 2-6
3e HE Freek Consten (2,4706) / Remi de Jager (2,5835) 7-6, 3-6, 6-3
4e HE Wouter Meijer (2,9895) / Jim de Graaf (3,1058) 6-4, 4-6, 6-2
1e HD Freek Consten (2,7948) - Jochem Gosselink (1,9861) / Aloys van Baal (2,3313) - Remi de Jager (2,6374) 1-2
2e HD Coen-Willem Buys (3,5613) - Wouter Meijer (3,2471) / Boris Oomes (1,9360) - Jaap Smits (2,3112) 2-6, 1-6

7 mei 2017 T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 / T.C. Groenendaal (Tiel) 1 2-4
1e HE Bart Sonnenschein (1,9722) / Boris Oomes (1,6282) 4-6, 4-6
2e HE Bryan Kerkhofs (3,9243) / Aloys van Baal (1,9074) 3-6, 1-6
3e HE Edgar Simonyan (3,1078) / Jim de Graaf (3,3041) 6-7, 6-2, 3-6
4e HE Ilie Zenden (2,9114) / Jaap Smits (2,5218) 6-1, 6-4
1e HD Bart Sonnenschein (2,4828) - Ilie Zenden (3,2514) / Boris Oomes (1,6248) - Jaap Smits (2,0000) 0-6, 6-4, 6-4
2e HD Bryan Kerkhofs (3,5243) - Edgar Simonyan (3,1558) / Aloys van Baal (2,1822) - Jim de Graaf (2,7499) 2-6, 1-6
7 mei 2017 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-1
1e HE Guus Oerlemans (1,2539) / Coen-Willem Buys (2,5758) 6-1, 6-1
2e HE Joost de Wildt (1,8669) / Wouter Meijer (2,9895) 6-0, 6-1
3e HE Gijs Akkermans (2,3564) / Freek Consten (2,6542) 6-1, 6-1
4e HE Stan de Haan (2,3108) / Jochem Gosselink (2,2596) 2-6, 2-6
1e HD Guus Oerlemans (1,4474) - Rik Muller (2,6000) / Freek Consten (2,7466) - Jochem Gosselink (1,9167) 7-6, 6-3
2e HD Joost de Wildt (2,2428) - Gijs Akkermans (3,0764) / Coen-Willem Buys (3,4939) - Wouter Meijer (3,1566) 6-2, 6-3
7 mei 2017 T.V. 't Root (Asten) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 2-4
1e HE Tiemen van Ingen (2,4863) / Jos Eeland (2,3136) 7-6, 3-6, 3-6
2e HE Stijn Simons (2,7169) / Paul Klaver (2,4106) 2-6
3e HE Koen Dekkers (3,0467) / Saco Koelma (3,2059) 3-6, 1-6
4e HE Bart Theelen (2,6576) / Jelle Heida (3,1476) 6-4, 6-4
1e HD Tiemen van Ingen (2,6910) - Stijn Simons (2,1806) / Jos Eeland (1,8702) - Yannick van der Weerden (3,0741) 7-5, 6-2
2e HD Koen Dekkers (3,0548) - Bart Theelen (3,4646) / Paul Klaver (2,5910) - Saco Koelma (2,2329) 5-7, 2-6
7 mei 2017 L.T.C. Uden 1 / L.T.V. Vormer (Wijchen) 1 2-4
1e HE Wouter van den Berg (2,5530) / Joffe van der Heijden (1,6389) 1-6, 1-6
2e HE Thomas Does (1,9086) / Bas van den Broek (1,7610) 6-2, 7-5
3e HE Kevin van Zoelen (3,4754) / Tommy Derks (3,1969) 0-6, 2-6
4e HE Bas van Lith (3,1502) / Bob Breukhoven (3,6737) 6-3, 6-4
1e HD Wouter van den Berg (2,0000) - Kevin van Zoelen (3,9870) / Bas van den Broek (2,0139) - Tommy Derks (3,0147) 4-6, 6-7
2e HD Thomas Does (2,7562) - Bas van Lith (2,8354) / Joffe van der Heijden (1,9626) - Bob Breukhoven (3,2973) 4-6, 2-6

30 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / L.T.C. Uden 1 2-4
1e HE Paul Klaver (2,2380) / Thomas Does (2,0356) 3-6, 4-6
2e HE Jos Eeland (2,0278) / Wouter van den Berg (2,7150) 2-6, 2-6
3e HE Yannick van der Weerden (2,5877) / Kevin van Zoelen (3,4462) 6-7, 6-4, 7-6
4e HE Jelle Heida (2,9248) / Bas van Lith (3,2616) 2-6, 6-3, 6-7
1e HD Jos Eeland (1,8702) - Saco Koelma (2,2329) / Kevin van Zoelen (3,9870) - Wouter van den Berg (2,0000) 6-4, 6-4
2e HD Yannick van der Weerden (2,8835) - Jelle Heida (2,9386) / Thomas Does (2,9347) - Bas van Lith (3,0355) 1-6, 5-7
30 april 2017 T.C. Groenendaal (Tiel) 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 2-4
1e HE Boris Oomes (1,5489) / Guus Oerlemans (1,3421) 6-4, 2-6, 3-6
2e HE Remi de Jager (2,3683) / Joost de Wildt (1,9722) 5-7, 4-6
3e HE Aloys van Baal (2,0154) / Stan de Haan (1,9350) 6-3, 6-1
4e HE Jaap Smits (2,4342) / Rik Muller (2,9900) 4-6, 6-4, 3-6
1e HD Remi de Jager (2,4785) - Boris Oomes (1,7498) / Gijs Akkermans (3,0702) - Stan de Haan (2,0000) 7-6, 7-6
2e HD Aloys van Baal (2,0146) - Jim de Graaf (2,7334) / Guus Oerlemans (1,5518) - Joost de Wildt (2,4603) 4-6, 3-6
30 april 2017 L.T.V. Vormer (Wijchen) 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 4-2
1e HE Joffe van der Heijden (1,6389) / Koen Dekkers (3,0467) 6-0, 6-2
2e HE Bas van den Broek (1,7843) / Bart Theelen (2,6207) 7-6
3e HE Bob Breukhoven (3,5826) / Stijn Simons (2,7543) 6-2, 0-6, 6-7
4e HE Tommy Derks (3,1969) / Tiemen van Ingen (2,5506) 2-6, 1-6
1e HD Tommy Derks (3,0879) - Bas van den Broek (2,0833) / Stijn Simons (2,0833) - Tiemen van Ingen (2,6054) 6-4, 2-0
2e HD Joffe van der Heijden (2,0608) - Bob Breukhoven (3,4079) / Koen Dekkers (2,9576) - Bart Theelen (3,3673) 7-6, 6-4
30 april 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 4-2
1e HE Arno Otterman (2,0000) / Bart Sonnenschein (1,9722) Opgave thuis
2e HE Jochem Gosselink (2,3785) / Ilie Zenden (2,8229) 6-1, 6-4
3e HE Wouter Meijer (3,0152) / Bryan Kerkhofs (3,7862) 6-4, 6-4
4e HE Coen-Willem Buys (2,7351) / Edgar Simonyan (3,0053) 6-4, 6-2
1e HD Arno Otterman (2,0833) - Coen-Willem Buys (3,4939) / Bart Sonnenschein (2,4828) - Edgar Simonyan (3,1558) Opgave thuis
2e HD Wouter Meijer (3,2222) - Jochem Gosselink (2,0000) / Ilie Zenden (3,1191) - Bryan Kerkhofs (3,3974) 6-7, 7-6, 6-3

17 april 2017 L.T.C. Uden 1 / T.C. Groenendaal (Tiel) 1 0-6
1e HE Wouter van den Berg (2,5754) / Boris Oomes (1,8374) 2-6, 4-6
2e HE Thomas Does (1,8333) / Aloys van Baal (2,2134) 1-6, 6-4, 4-6
3e HE Bas van Lith (3,4903) / Remi de Jager (2,4117) 3-6, 6-7
4e HE Kevin van Zoelen (3,4123) / Jaap Smits (2,6154) 6-7, 4-6
1e HD Wouter van den Berg (2,0000) - Kevin van Zoelen (3,9870) / Boris Oomes (1,9167) - Remi de Jager (2,4785) 6-7, 6-3, 6-7
2e HD Thomas Does (2,8453) - Bas van Lith (2,9676) / Aloys van Baal (2,0995) - Jim de Graaf (2,9381) 6-7, 4-6
17 april 2017 T.V. 't Root (Asten) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 4-2
1e HE Frederik van de Ven (2,0000) / Arno Otterman (2,1667) 4-6, 5-7
2e HE Tiemen van Ingen (2,7859) / Jochem Gosselink (2,1702) 7-5, 6-4
3e HE Stijn Simons (2,9133) / Wouter Meijer (2,8531) 6-3, 6-2
4e HE Koen Dekkers (2,8550) / Coen-Willem Buys (2,9194) 1-6, 3-6
1e HD Stijn Simons (2,0833) - Bart Theelen (3,3673) / Jochem Gosselink (2,0000) - Wouter Meijer (3,2222) Opgave uit
2e HD Frederik van de Ven (2,7805) - Tiemen van Ingen (2,6748) / Coen-Willem Buys (3,3884) - Arno Otterman (2,0000) 6-0, 6-2
17 april 2017 T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 / L.T.V. Vormer (Wijchen) 1 2-4
1e HE Bart Sonnenschein (1,8333) / Joffe van der Heijden (1,8333) 4-6, 4-6
2e HE Edgar Simonyan (3,1203) / Bob Breukhoven (3,4304) 6-1, 6-2
3e HE Bryan Kerkhofs (3,5886) / Tommy Derks (3,3714) 3-6, 3-6
4e HE Ilie Zenden (2,9906) / Patrick van Lokven (2,8420) 6-1, 6-1
1e HD Bart Sonnenschein (2,2276) - Ilie Zenden (3,0014) / Joffe van der Heijden (2,1500) - Patrick van Lokven (2,9121) 2-6, 6-7
2e HD Bryan Kerkhofs (3,1769) - Edgar Simonyan (2,8952) / Tommy Derks (3,2532) - Bob Breukhoven (3,6638) 0-6, 4-6
17 april 2017 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 6-0
1e HE Guus Oerlemans (1,4283) / Paul Klaver (2,1667) 6-0, 6-1
2e HE Joost de Wildt (2,1667) / Jos Eeland (1,8333) 6-4, 6-1
3e HE Stan de Haan (1,8611) / Yannick van der Weerden (2,5616) 6-4, 6-4
4e HE Gijs Akkermans (2,3754) / Saco Koelma (3,2046) 7-6, 6-1
1e HD Guus Oerlemans (1,9167) - Rik Muller (2,8784) / Saco Koelma (2,0000) - Paul Klaver (2,4800) 6-2, 6-3
2e HD Joost de Wildt (2,6191) - Gijs Akkermans (3,3714) / Jelle Heida (2,7602) - Yannick van der Weerden (2,6913) 6-3, 6-3

9 april 2017 L.T.V. Vormer (Wijchen) 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 1-5
1e HE Bas van den Broek (1,4176) / Guus Oerlemans (1,6920) 4-6, 3-6
2e HE Joffe van der Heijden (2,0000) / Joost de Wildt (2,0000) 6-4, 6-2
3e HE Tommy Derks (3,3714) / Gijs Akkermans (2,3760) 1-6, 1-6
4e HE Bob Breukhoven (3,2918) / Rik Muller (3,0394) 4-6, 1-6
1e HD Bas van den Broek (2,0000) - Patrick van Lokven (2,8288) / Guus Oerlemans (2,0000) - Bas Muller (3,1222) 5-7, 4-6
2e HD Bob Breukhoven (3,5713) - Tommy Derks (3,0700) / Joost de Wildt (2,6788) - Gijs Akkermans (3,5734) 2-6, 3-6
9 april 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.C. Uden 1 4-2
1e HE Arno Otterman (2,0000) / Thomas Does (2,0000) 1-6, 3-6
2e HE Jochem Gosselink (2,3684) / Wouter van den Berg (2,3474) 6-3, 2-6, 6-0
3e HE Wouter Meijer (2,9407) / Bas van Lith (3,4152) 3-6, 7-5, 7-6
4e HE Coen-Willem Buys (2,9610) / Luuk Broekhaus (3,7117) 6-4, 6-0
1e HD Arno Otterman (2,0000) - Jochem Gosselink (2,0000) / Wouter van den Berg (2,0000) - Luuk Broekhaus (3,9135) 6-1, 6-0
2e HD Wouter Meijer (3,0660) - Coen-Willem Buys (3,2552) / Thomas Does (2,9822) - Bas van Lith (3,1260) 3-6, 1-6
9 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 5-1
1e HE Paul Klaver (2,0000) / Bart Sonnenschein (2,0000) 6-4, 4-6, 4-6
2e HE Jos Eeland (2,0000) / David Hofman (2,0000) 6-2, 6-7, 6-3
3e HE Yannick van der Weerden (2,7043) / Ilie Zenden (2,8478) 7-6, 1-6, 6-3
4e HE Saco Koelma (3,3671) / Bryan Kerkhofs (3,3918) 2-6, 7-6, 6-0
1e HD Paul Klaver (2,7318) - Jos Eeland (2,0000) / Bart Sonnenschein (2,0000) - David Hofman (2,4424) 6-3, 6-2
2e HD Yannick van der Weerden (2,8418) - Jelle Heida (2,9245) / Ilie Zenden (2,8251) - Bryan Kerkhofs (3,0523) 6-2, 6-3
9 april 2017 T.C. Groenendaal (Tiel) 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 6-0
1e HE Boris Oomes (1,9103) / Bart Theelen (2,5628) 5-2
2e HE Aloys van Baal (2,2842) / Koen Dekkers (2,7691) 6-2, 6-0
3e HE Remi de Jager (2,4439) / Stijn Simons (2,8072) 6-4, 6-3
4e HE Jaap Smits (2,8031) / Tiemen van Ingen (2,5825) 6-2, 6-1
1e HD Boris Oomes (2,0000) - Remi de Jager (2,4816) / Stijn Simons (2,0000) - Bart Theelen (3,2840) 3-1
2e HD Aloys van Baal (2,0833) - Jim de Graaf (3,1344) / Tiemen van Ingen (2,5915) - Koen Dekkers (2,8743) 6-0, 6-1