Uitslagen landelijke competitie 2017 Heren 1e klasse Afdelingnr 514
Bijgewerkt t/m 16 juni 2017 Home


2017 Heren 1e klasse afdelingnr 514

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) T.V. Badhoevedorp 1 7 36
(KNLTB) T.C. Bilthoven 1 7 28
(KNLTB) L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 7 23
(KNLTB) T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 7 21
(KNLTB) A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 7 18
(KNLTB) H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 7 18
(KNLTB) Haarlemsche L.T.C. 1 7 13
(KNLTB) T.V. Forescate (Voorschoten) 1 7 11

Uitslagen

28 mei 2017 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 6-0
1e HE Rutger Meijer (1,3986) / Edwin Beffers (2,5306) 6-3, 6-2
2e HE Ivo Hu (3,4718) / Colin van der Hel (3,2598) 6-3, 6-2
3e HE Ties Klapwijk (2,8659) / Thijs Willemsen (3,8059) 6-7, 6-1, 6-1
4e HE / Opgave uit
1e HD Ivo Hu (2,9669) - Bojan Brkić (2,0941) / Edwin Beffers (2,9072) - Colin van der Hel (2,9072) 3-6, 6-2, 6-1
2e HD / Opgave uit
28 mei 2017 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 4-2
1e HE Nick Beumer (1,8844) / Robert Ameshoff (2,1068) 6-3, 6-1
2e HE Bert Scholten (2,5400) / Paul Wennink (3,0332) 6-2, 6-3
3e HE Jeroen Kops (3,1009) / Bram Huijgen (3,2761) 5-7, 3-6
4e HE Charley Ebbink (4,1764) / Robbert Mihalj (3,7074) 6-3, 6-2
1e HD Bert Scholten (2,6030) - Tomas Tallart Fabré (2,0417) / Robert Ameshoff (2,9145) - Robert Ameshoff (2,9145) 7-6, 6-3
2e HD / Opgave thuis
28 mei 2017 T.V. Forescate (Voorschoten) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 1-5
1e HE Wimpe Thomas (2,8749) / Siem Fenne (1,9230) 6-0, 3-2
2e HE Jan Jaap Overgaauw (2,2517) / Bas van Bentum (1,7051) 6-1, 4-6, 2-6
3e HE Lucas Semprimoschnig (4,2311) / Jan-Willem Feilzer (2,5041) 1-6, 0-6
4e HE Daan Parlevliet (4,2020) / Bart Cordemeijer (2,7974) 4-6, 1-6
1e HD Wimpe Thomas (2,6807) - Jan Jaap Overgaauw (3,1177) / Siem Fenne (2,4580) - Bas van Bentum (1,9148) Opgave thuis
2e HD Lucas Semprimoschnig (4,6420) - Daan Parlevliet (4,4442) / Jan-Willem Feilzer (2,3782) - Bart Cordemeijer (2,6075) Opgave uit
28 mei 2017 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Corneill Spaapen (3,9302) / Tim van Leeuwen (1,7284) 0-6, 0-6
2e HE / Opgave uit
3e HE Romar Beke (2,5706) / Christiaan Hesselink (2,7306) 5-7, 6-4, 0-6
4e HE Tribb de Jong (2,8933) / Talbert Boef (3,6828) 6-3, 2-6, 6-3
1e HD Romar Beke (3,4925) - Florent Bessis (2,8636) / Tim van Leeuwen (1,9423) - Christiaan Hesselink (2,1160) 2-6, 6-7
2e HD / Opgave uit

21 mei 2017 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 2-4
1e HE Rutger Meijer (1,5930) / Pim Zijlstra (1,8333) 4-6, 6-1, 6-1
2e HE Bojan Brkić (2,5906) / Bas van Bentum (1,7733) 4-6, 2-6
3e HE Ties Klapwijk (2,8241) / Siem Fenne (1,9313) 1-6, 1-6
4e HE Fabian Koning (3,3669) / Jan-Willem Feilzer (2,5886) 5-7, 5-7
1e HD Ties Klapwijk (2,6781) - Fabian Koning (2,5488) / Pim Zijlstra (2,2015) - Bas van Bentum (1,9792) 6-7, 2-6
2e HD Rutger Meijer (2,6020) - Bojan Brkić (2,2026) / Jan-Willem Feilzer (2,1945) - Bart Cordemeijer (2,5028) 6-3, 6-4
21 mei 2017 Haarlemsche L.T.C. 1 / T.V. Forescate (Voorschoten) 1 3-3
1e HE Edwin Beffers (2,5958) / Wimpe Thomas (2,6089) 3-6
2e HE Colin van der Hel (3,2095) / Jan Jaap Overgaauw (2,3145) 3-6, 1-6
3e HE Thijs Willemsen (3,8690) / Lucas Semprimoschnig (4,1014) 6-2, 6-2
4e HE / Daan Parlevliet (4,2020) Opgave thuis
1e HD Edwin Beffers (2,9072) - Colin van der Hel (2,9072) / Jan Jaap Overgaauw (3,1177) - Daan Parlevliet (4,4442) 4-6, 6-3, 7-6
2e HD / Wimpe Thomas (2,6807) - Lucas Semprimoschnig (4,6420) Opgave thuis
21 mei 2017 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 5-1
1e HE Corneill Spaapen (3,9302) / Roelof Ameshoff (2,1068) 0-6, 1-6
2e HE / Opgave uit
3e HE / Opgave uit
4e HE / Opgave uit
1e HD / Opgave uit
2e HD / Opgave uit
21 mei 2017 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / T.C. Bilthoven 1 2-4
1e HE Tim van Leeuwen (1,8585) / Tomas Tallart Fabré (2,2192) 6-2, 6-3
2e HE Talbert Boef (3,6828) / Nick Beumer (1,8844) 2-6, 2-6
3e HE Christiaan Hesselink (2,5497) / Bert Scholten (2,6151) 4-6, 6-2, 5-7
4e HE Niels de Boer (3,0545) / Einar Hart (2,6567) 4-6, 5-7
1e HD Tim van Leeuwen (2,1050) - Christiaan Hesselink (2,3976) / Bert Scholten (2,5310) - Nick Beumer (2,0757) 6-4, 6-0
2e HD Talbert Boef (3,5838) - Niels de Boer (2,9656) / Einar Hart (3,1275) - Tomas Tallart Fabré (2,0833) 3-6, 3-6

14 mei 2017 T.C. Bilthoven 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 5-1
1e HE Nick Beumer (1,9724) / Lennart Pronk (2,6587) 7-6, 6-4
2e HE Tomas Tallart Fabré (2,2635) / Florent Bessis (2,4201) 3-6, 6-4, 6-4
3e HE Einar Hart (2,8487) / Tribb de Jong (2,7447) 2-6, 6-1, 6-4
4e HE Jeroen Kops (3,1672) / Corneill Spaapen (3,8405) 3-6, 6-2, 6-0
1e HD Nick Beumer (2,0201) - Tomas Tallart Fabré (2,1565) / Lennart Pronk (3,0980) - Florent Bessis (2,8636) Opgave uit
2e HD Einar Hart (3,1275) - Jeroen Kops (3,3300) / Tribb de Jong (3,7245) - Corneill Spaapen (3,7807) Opgave thuis
14 mei 2017 T.V. Forescate (Voorschoten) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 1-5
1e HE Wimpe Thomas (2,3251) / Bojan Brkić (2,7031) 6-2, 0-3
2e HE Jan Jaap Overgaauw (2,4633) / Ties Klapwijk (2,6936) 6-2, 6-1
3e HE Lucas Semprimoschnig (4,0553) / Fabian Koning (3,3669) 2-6, 3-6
4e HE Daan Parlevliet (4,2020) / Ivo Hu (3,4718) 2-6, 1-6
1e HD Jan Jaap Overgaauw (3,1177) - Daan Parlevliet (4,4442) / Bojan Brkić (2,2026) - Fabian Koning (2,5488) 4-6, 3-6
2e HD Wimpe Thomas (2,6807) - Lucas Semprimoschnig (4,6420) / Ties Klapwijk (2,6781) - Ivo Hu (2,9669) 1-6, 3-6
14 mei 2017 T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Roelof Ameshoff (2,2898) / Tim van Leeuwen (1,6435) 6-2, 6-3
2e HE Paul Wennink (3,0035) / Christiaan Hesselink (2,6374) 6-7, 4-6
3e HE Robert Ameshoff (2,6408) / Talbert Boef (3,5438) 6-2, 6-7, 6-2
4e HE Robbert Mihalj (3,6683) / Niels de Boer (3,0669) 0-6, 2-6
1e HD Robert Ameshoff (2,5676) - Robert Ameshoff (2,5676) / Tim van Leeuwen (2,1582) - Christiaan Hesselink (2,6163) 1-6, 2-6
2e HD Paul Wennink (2,6178) - Bram Huijgen (2,3943) / Talbert Boef (3,5838) - Niels de Boer (2,9656) 6-1, 6-4
14 mei 2017 T.V. Badhoevedorp 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 6-0
1e HE Bas van Bentum (1,8647) / Edwin Beffers (2,4517) 6-1, 6-4
2e HE Pim Zijlstra (1,8333) / Colin van der Hel (3,2095) 7-5, 6-0
3e HE Bart Cordemeijer (2,8148) / Thijs Willemsen (3,8133) 6-3, 6-4
4e HE Jan-Willem Feilzer (2,5886) / Opgave uit
1e HD Jan-Willem Feilzer (2,3015) - Bart Cordemeijer (2,6888) / Edwin Beffers (2,6580) - Colin van der Hel (2,6580) 6-4, 6-4
2e HD Bas van Bentum (1,9792) - Pim Zijlstra (2,2015) / Opgave uit

7 mei 2017 Haarlemsche L.T.C. 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 5-1
1e HE Edwin Beffers (2,4605) / Niels de Boer (2,9473) 6-1, 6-4
2e HE Thijs Willemsen (3,8133) / Christiaan Hesselink (2,6374) 5-7, 1-6
3e HE Colin van der Hel (3,3300) / Talbert Boef (3,2900) 6-4, 6-1
4e HE Andrzej Stolarczyk (6,4051) / Opgave uit
1e HD Edwin Beffers (2,6580) - Colin van der Hel (2,6580) / Niels de Boer (2,8634) - Talbert Boef (3,5523) 6-3, 6-3
2e HD Thijs Willemsen (3,7701) - Ben Spee (2,6020) / Opgave uit
7 mei 2017 T.V. Badhoevedorp 1 / T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 6-0
1e HE Bas van Bentum (2,0000) / Roelof Ameshoff (2,1883) 6-2, 7-5
2e HE Siem Fenne (1,9313) / Paul Wennink (3,0035) 6-0, 6-3
3e HE Pim Zijlstra (1,8333) / Robert Ameshoff (2,8373) 6-3, 6-3
4e HE Jan-Willem Feilzer (2,5886) / Robbert Mihalj (3,6683) 6-2, 6-1
1e HD Siem Fenne (2,6950) - Pim Zijlstra (2,4223) / Robert Ameshoff (2,7060) - Paul Wennink (2,5046) 6-0, 6-3
2e HD Jan-Willem Feilzer (2,3727) - Ming Lie (3,7972) / Michiel Otten (4,6408) - Roelof Ameshoff (2,7060) 7-5, 6-3
7 mei 2017 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 4-2
1e HE Rutger Meijer (1,6665) / Romar Beke (2,5589) 6-2, 6-0
2e HE Bojan Brkić (2,4226) / Florent Bessis (2,6830) 4-6, 6-1, 4-6
3e HE Fabian Koning (3,1598) / Tribb de Jong (2,8776) 6-4, 3-6, 4-6
4e HE Ivo Hu (3,5092) / Corneill Spaapen (3,6938) 6-7, 7-6, 6-1
1e HD Rutger Meijer (2,6020) - Bojan Brkić (2,2026) / Florent Bessis (2,8636) - Tribb de Jong (3,7245) 6-0, 6-1
2e HD Fabian Koning (2,5488) - Ivo Hu (2,9669) / Romar Beke (3,4925) - Corneill Spaapen (3,7807) Opgave uit
7 mei 2017 T.V. Forescate (Voorschoten) 1 / T.C. Bilthoven 1 0-6
1e HE Wimpe Thomas (2,1092) / Tomas Tallart Fabré (2,2953) 4-6, 3-6
2e HE Jan Jaap Overgaauw (2,3804) / Nick Beumer (2,0842) 4-6, 5-7
3e HE Lucas Semprimoschnig (4,0553) / Bert Scholten (2,3333) 0-6, 0-6
4e HE Daan Parlevliet (4,2020) / Jeroen Kops (3,1672) 1-6, 0-6
1e HD Wimpe Thomas (2,5863) - Jan Jaap Overgaauw (3,0844) / Nick Beumer (2,0465) - Tomas Tallart Fabré (2,1565) 6-7, 2-6
2e HD Lucas Semprimoschnig (4,6420) - Daan Parlevliet (4,4442) / Bert Scholten (2,5310) - Jeroen Kops (3,3300) 3-6, 3-6

30 april 2017 T.C. Bilthoven 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 4-2
1e HE Nick Beumer (1,9834) / Rutger Meijer (1,8360) 6-1, 4-6, 3-6
2e HE Tomas Tallart Fabré (2,3687) / Bojan Brkić (2,1944) 7-5, 6-3
3e HE Bert Scholten (2,3333) / Fabian Koning (3,0434) 6-2, 2-6, 6-4
4e HE Einar Hart (3,0034) / Ivo Hu (3,3283) 6-4, 6-2
1e HD Nick Beumer (2,2751) - Tomas Tallart Fabré (2,1565) / Bojan Brkić (2,0000) - Fabian Koning (2,3462) 6-2, 6-2
2e HD Einar Hart (3,2197) - Bert Scholten (2,3633) / Rutger Meijer (2,6367) - Ivo Hu (3,1080) 4-6, 1-6
30 april 2017 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.V. Forescate (Voorschoten) 1 2-4
1e HE Lennart Pronk (2,5038) / Lodewijk Weststrate (1,9291) 1-6, 1-6
2e HE Florent Bessis (2,6552) / Wimpe Thomas (2,1667) 1-6, 3-6
3e HE Romar Beke (2,3950) / Jan Jaap Overgaauw (2,5790) 4-6, 3-6
4e HE Tribb de Jong (2,8776) / Daan Parlevliet (4,2020) 6-2, 6-2
1e HD Lennart Pronk (3,2067) - Florent Bessis (2,7246) / Lodewijk Weststrate (2,9867) - Wimpe Thomas (2,6812) 4-6, 6-3, 3-6
2e HD Romar Beke (3,5619) - Tribb de Jong (3,7939) / Jan Jaap Overgaauw (2,9869) - Lucas Semprimoschnig (4,5587) 7-6, 6-4
30 april 2017 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 1-5
1e HE Tim van Leeuwen (1,8333) / Bas van Bentum (1,8611) 6-7, 5-5
2e HE Niels de Boer (2,9473) / Siem Fenne (1,9313) 0-6, 0-6
3e HE Christiaan Hesselink (2,3804) / Bart Cordemeijer (3,0712) 6-4, 3-6, 2-6
4e HE Talbert Boef (3,1393) / Jan-Willem Feilzer (2,7111) 2-6, 2-6
1e HD Tim van Leeuwen (2,0642) - Talbert Boef (3,4690) / Pim Zijlstra (2,5446) - Siem Fenne (2,7923) 4-6, 2-6
2e HD Niels de Boer (2,7572) - Christiaan Hesselink (2,5014) / Bart Cordemeijer (2,8797) - Jan-Willem Feilzer (2,4845) 6-4, 4-6, 6-7
30 april 2017 T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 5-1
1e HE Roelof Ameshoff (2,4326) / Ben Spee (1,7226) 5-7, 7-6, 6-0
2e HE Michiel Otten (3,5341) / Edwin Beffers (2,4605) 1-6, 1-6
3e HE Robert Ameshoff (2,9282) / Colin van der Hel (3,1774) 6-1, 6-4
4e HE Bram Huijgen (3,4222) / Thijs Willemsen (3,6563) 3-6, 6-0, 6-1
1e HD Robert Ameshoff (2,4596) - Bram Huijgen (2,7868) / Edwin Beffers (2,3875) - Colin van der Hel (2,3875) 6-4, 6-1
2e HD Roelof Ameshoff (2,7742) - Michiel Otten (4,7380) / Ben Spee (2,5326) - Thijs Willemsen (3,7007) 6-4, 2-0

17 april 2017 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 2-4
1e HE Rutger Meijer (1,9571) / Roelof Ameshoff (2,2730) 6-4, 6-2
2e HE Ivo Hu (3,0663) / Paul Wennink (3,4900) 6-7, 0-6
3e HE Ties Klapwijk (2,7244) / Michiel Otten (3,4960) 6-4, 6-2
4e HE Fabian Koning (2,7840) / Robert Ameshoff (3,1913) 6-7, 0-6
1e HD Ties Klapwijk (2,0833) - Rutger Meijer (2,3365) / Robert Ameshoff (2,7068) - Paul Wennink (2,8962) 2-6, 2-6
2e HD Fabian Koning (2,0000) - Ivo Hu (2,8681) / Bram Huijgen (3,1716) - Roelof Ameshoff (2,9824) 5-7, 4-6
17 april 2017 Haarlemsche L.T.C. 1 / T.C. Bilthoven 1 2-4
1e HE Ben Spee (1,8333) / Tomas Tallart Fabré (2,3355) 6-2, 6-2
2e HE Edwin Beffers (2,2660) / Timion Meijs (2,1667) 4-6, 3-6
3e HE Colin van der Hel (3,1774) / Nick Beumer (1,9834) 0-6, 1-6
4e HE Thijs Willemsen (3,5598) / Einar Hart (3,0595) 6-7, 5-7
1e HD Edwin Beffers (2,4036) - Colin van der Hel (2,4036) / Einar Hart (3,1470) - Timion Meijs (2,0833) 6-1, 6-4
2e HD Ben Spee (2,5326) - Thijs Willemsen (3,7007) / Tomas Tallart Fabré (2,1565) - Nick Beumer (2,2751) 3-6, 7-6, 4-6
17 april 2017 T.V. Forescate (Voorschoten) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Wimpe Thomas (2,0000) / Tim van Leeuwen (2,0000) 3-6, 6-7
2e HE Jan Jaap Overgaauw (2,7124) / Niels de Boer (2,7857) 6-1, 6-4
3e HE Lucas Semprimoschnig (4,0553) / Christiaan Hesselink (2,3804) 0-6, 0-6
4e HE Daan Parlevliet (4,6895) / Talbert Boef (2,6589) 6-4, 2-6, 6-4
1e HD Wimpe Thomas (2,5349) - Jan Jaap Overgaauw (2,9018) / Tim van Leeuwen (2,1111) - Christiaan Hesselink (2,7138) 2-6, 1-6
2e HD Lucas Semprimoschnig (4,5587) - Daan Parlevliet (4,4442) / Niels de Boer (2,7572) - Talbert Boef (3,4690) 4-6, 6-2, 1-6
17 april 2017 T.V. Badhoevedorp 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 5-1
1e HE Bas van Bentum (1,8611) / Laurens Lammers (2,9843) 6-1, 6-2
2e HE Pim Zijlstra (1,8333) / Tribb de Jong (2,8776) 6-3, 6-2
3e HE Siem Fenne (1,9859) / Romar Beke (2,3301) 6-1, 6-2
4e HE Bart Cordemeijer (2,9183) / Florent Bessis (2,8355) 5-7, 4-6
1e HD Bas van Bentum (2,0000) - Pim Zijlstra (2,6952) / Laurens Lammers (3,0839) - Florent Bessis (2,6667) 6-3, 3-6, 6-1
2e HD Bart Cordemeijer (2,8797) - Jan-Willem Feilzer (2,4845) / Tribb de Jong (3,7939) - Romar Beke (3,5619) 6-2, 6-4

9 april 2017 T.C. Bilthoven 1 / T.V. Badhoevedorp 1 1-5
1e HE Timion Meijs (2,0000) / Pim Zijlstra (2,0000) 1-6, 1-6
2e HE Tomas Tallart Fabré (2,3136) / Siem Fenne (2,0532) 2-6, 6-7
3e HE Bert Scholten (2,1667) / Bas van Bentum (2,0000) 3-6, 2-6
4e HE Einar Hart (2,8966) / Jan-Willem Feilzer (2,8740) 4-6, 6-2, 2-6
1e HD Timion Meijs (2,0000) - Einar Hart (3,0847) / Pim Zijlstra (2,7785) - Siem Fenne (2,8756) 5-7, 6-4, 0-6
2e HD Bert Scholten (2,4813) - Tomas Tallart Fabré (2,3326) / Bart Cordemeijer (2,7742) - Jan-Willem Feilzer (2,3000) 7-6, 6-2
9 april 2017 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 4-2
1e HE Tim van Leeuwen (2,1667) / Bojan Brkić (2,0000) 7-6, 6-0
2e HE Niels de Boer (2,7428) / Rutger Meijer (2,0000) 2-6, 0-6
3e HE Christiaan Hesselink (2,5295) / Fabian Koning (2,6349) 6-2, 6-4
4e HE Talbert Boef (2,8070) / Ivo Hu (2,9182) 6-7, 6-0, 6-4
1e HD Tim van Leeuwen (2,1667) - Talbert Boef (3,4690) / Bojan Brkić (2,0000) - Fabian Koning (2,0000) 4-6, 4-6
2e HD Niels de Boer (3,0448) - Christiaan Hesselink (2,9928) / Rutger Meijer (2,0000) - Ivo Hu (2,6380) 7-5, 2-6, 6-4
9 april 2017 T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 / T.V. Forescate (Voorschoten) 1 6-0
1e HE Roelof Ameshoff (2,9242) / Jan Jaap Overgaauw (2,5865) 6-3, 6-1
2e HE Pjotr van Dalfsen (2,5652) / Edwin Weststrate (4,3048) 6-1, 6-0
3e HE Robert Ameshoff (2,3420) / Daan Parlevliet (4,6895) 6-1, 6-1
4e HE / Opgave uit
1e HD Roelof Ameshoff (3,0111) - Michiel Otten (4,8213) / Edwin Weststrate (2,6511) - Daan Parlevliet (4,3034) 6-4, 6-1
2e HD / Opgave uit
9 april 2017 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / Haarlemsche L.T.C. 1 4-2
1e HE Lennart Pronk (2,0000) / Ben Spee (2,0000) 1-6, 2-6
2e HE Romar Beke (2,5961) / Edwin Beffers (2,0000) 6-1, 6-4
3e HE Florent Bessis (3,0000) / Colin van der Hel (3,0129) 6-7, 6-0, 6-2
4e HE Tribb de Jong (2,9570) / Thijs Willemsen (3,4803) 6-1, 6-7, 6-2
1e HD Lennart Pronk (3,8428) - Florent Bessis (3,0000) / Edwin Beffers (2,0000) - Colin van der Hel (2,0000) 4-6, 6-2, 6-4
2e HD Romar Beke (3,4786) - Tribb de Jong (3,7106) / Ben Spee (2,6159) - Thijs Willemsen (3,7840) 3-6, 4-6