Uitslagen landelijke competitie 2017 Heren 1e klasse Afdelingnr 513
Bijgewerkt t/m 16 juni 2017 Home


2017 Heren 1e klasse afdelingnr 513

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 7 37
(KNLTB) T.V. te Werve (Rijswijk) 1 7 27
(KNLTB) A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 7 24
(KNLTB) T.V. Boskoop 1 7 20
(KNLTB) T.C. Bilthoven 2 7 18
(KNLTB) L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 7 16
(KNLTB) U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 7 14
(KNLTB) T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 7 12

Uitslagen

28 mei 2017 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 4-2
1e HE Theo Driessen (2,3366) / Pim van Leeuwen (1,9576) 6-1, 7-6
2e HE Jeroen Poots (2,9408) / Robin Blickman (3,2658) 6-4, 4-6, 2-6
3e HE Menno Serlier (3,4783) / Mike Zwaan (2,7446) 6-3, 6-1
4e HE Walter van Schie (3,0370) / Marnix van Dalen (3,9449) 6-2, 6-2
1e HD Walter van Schie (3,0866) - Wouter van Tongeren (3,2131) / Pim van Leeuwen (2,5817) - Faber Sporken (3,1337) 3-6, 2-6
2e HD / Opgave uit
28 mei 2017 T.V. te Werve (Rijswijk) 1 / T.V. Boskoop 1 3-3
1e HE Martijn Molenkamp (2,5731) / Paul Baans (2,6826) Opgave thuis
2e HE Charles Deans van Swelm (2,1647) / Ralph de Boer (3,5075) Opgave uit
3e HE Robert van de Pas (2,3027) / Gareth Lau (2,9006) Opgave uit
4e HE JoŽl de Jong (2,6188) / Michael Rusman (2,6744) Opgave thuis
1e HD Martijn Molenkamp (2,8600) - Charles Deans van Swelm (2,6248) / Paul Baans (1,7017) - Michael Rusman (2,4068) Opgave uit
2e HD JoŽl de Jong (2,7914) - Robert van de Pas (2,5756) / Rutger Baans (2,0900) - Youri de Vries (3,8404) Opgave thuis
28 mei 2017 T.C. Bilthoven 2 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 3-3
1e HE Timo Vromen (2,6890) / Matthijs van Starkenburg (3,2744) 1-6, 3-6
2e HE Nick Peters (2,6212) / Pascal van der Sande (2,2684) 6-3, 6-0
3e HE Einar Hart (2,5164) / Sabin Tigu (2,8814) 6-1, 6-2
4e HE Maarten Hulst (2,5383) / Tim Geers (3,0863) 6-4, 3-6, 6-0
1e HD Maarten Hulst (2,3764) - Einar Hart (3,0303) / Sabin Tigu (2,1996) - Pascal van der Sande (2,1871) Opgave thuis
2e HD Timo Vromen (3,5325) - Nick Peters (2,9688) / Tim Geers (1,6250) - Matthijs van Starkenburg (2,1506) 6-7, 3-6
28 mei 2017 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 5-1
1e HE Jasper Hunting (1,8000) / Giancarlo Balzarelli (3,4163) 6-0, 6-0
2e HE Maarten Kamermans (1,7889) / Michiel van Rijn van Alkemade (3,5124) 6-2, 6-4
3e HE Robert van Boesschoten (2,6454) / Terence Jacometti (2,1384) 5-7, 6-1, 6-0
4e HE Arno Jongsma (2,3995) / Mischa Dimitopoulos (3,4012) 3-6, 3-6
1e HD Andries Cupido (1,9167) - Jasper Hunting (1,7419) / Terence Jacometti (3,0985) - Michiel van Rijn van Alkemade (2,9218) 6-1, 6-4
2e HD Jan Noorda (3,1542) - Robert van Boesschoten (2,0705) / Mischa Dimitopoulos (3,6564) - Giancarlo Balzarelli (3,1646) 4-6, 6-3, 6-0

21 mei 2017 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 4-2
1e HE Jasper Hunting (1,8000) / Faber Sporken (3,2522) 6-0, 6-0
2e HE Jan Noorda (1,8732) / Robin Blickman (3,2658) 7-6, 3-2
3e HE Andries Cupido (2,8015) / Floris Herrema (2,6858) 3-6, 6-3, 6-7
4e HE Arno Jongsma (2,3518) / Pim van Leeuwen (2,0442) 6-3, 4-6, 1-6
1e HD Jasper Hunting (1,7694) - Maarten Kamermans (2,4036) / Pim van Leeuwen (2,5372) - Faber Sporken (3,1337) 6-1, 7-5
2e HD / Opgave uit
21 mei 2017 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 2-4
1e HE Michiel van Rijn van Alkemade (3,5124) / Theo Driessen (2,3366) 6-7, 5-7
2e HE Terence Jacometti (2,1384) / Menno Serlier (3,4783) 6-1, 6-3
3e HE Thijs Hagen (2,8762) / Jeroen Poots (3,0721) 4-6, 1-6
4e HE Giancarlo Balzarelli (3,2008) / Walter van Schie (3,2202) 1-6, 6-7
1e HD Jonas Laschen (3,2358) - Giancarlo Balzarelli (3,0397) / Theo Driessen (2,1616) - Jeroen Poots (2,8460) 3-6, 4-6
2e HD Terence Jacometti (3,3482) - Michiel van Rijn van Alkemade (3,0252) / Wouter van Tongeren (3,0702) - Harold van Schie (3,6328) 6-4, 6-0
21 mei 2017 T.V. Boskoop 1 / T.C. Bilthoven 2 3-3
1e HE Paul Baans (2,3868) / Maarten Hulst (2,7747) 4-6, 2-6
2e HE Ralph de Boer (3,6296) / Charley Ebbink (3,8592) 6-2, 2-6, 6-3
3e HE Gareth Lau (3,1552) / Laurens Tallart Fabrť (2,6190) 6-3, 6-3
4e HE Youri de Vries (2,8461) / Timo Vromen (2,9199) 3-6, 2-6
1e HD Paul Baans (1,6729) - Youri de Vries (3,6781) / Maarten Hulst (2,3941) - Timo Vromen (3,7318) 6-7, 4-6
2e HD Rutger Baans (2,0900) - Gareth Lau (3,3275) / Charley Ebbink (4,2307) - Laurens Tallart Fabrť (3,5738) 6-3, 4-6, 6-3
21 mei 2017 T.V. te Werve (Rijswijk) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 5-1
1e HE Robert van de Pas (2,6209) / Pascal van der Sande (1,9983) 7-6
2e HE JoŽl de Jong (2,8189) / Matthijs van Starkenburg (2,9713) 6-2, 6-2
3e HE / Opgave uit
4e HE / Opgave uit
1e HD Martijn Molenkamp (2,4123) - Charles Deans van Swelm (2,3984) / Pascal van der Sande (2,3728) - Matthijs van Starkenburg (2,3445) 1-6, 7-5, 2-6
2e HD / Opgave uit

14 mei 2017 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 0-6
1e HE Theo Driessen (2,1824) / Maarten Kamermans (1,9252) 6-7, 5-7
2e HE Menno Serlier (3,4783) / Jan Noorda (1,8732) 6-4, 0-6, 3-6
3e HE Jeroen Poots (2,9346) / Arno Jongsma (2,4890) 5-7, 1-6
4e HE Wouter van Tongeren (4,0844) / Robert van Boesschoten (2,6454) 0-6, 0-6
1e HD Theo Driessen (2,1616) - Harold van Schie (3,6328) / Jasper Hunting (1,7694) - Andries Cupido (1,9167) 3-6, 3-6
2e HD Jeroen Poots (2,7593) - Walter van Schie (3,0866) / Arno Jongsma (2,5479) - Robert van Boesschoten (2,0833) 3-6, 4-6
14 mei 2017 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 3-3
1e HE Robin Blickman (3,1934) / Terence Jacometti (2,2794) 6-7, 0-6
2e HE Mike Zwaan (2,2992) / Giancarlo Balzarelli (3,4721) 5-7, 2-6
3e HE Pim van Leeuwen (2,0447) / Mischa Dimitopoulos (3,0411) 6-2, 6-4
4e HE Faber Sporken (3,4367) / Michiel van Rijn van Alkemade (3,3298) 6-3, 6-1
1e HD Faber Sporken (3,2799) - Pim van Leeuwen (2,6206) / Giancarlo Balzarelli (2,8403) - Mischa Dimitopoulos (3,7976) 1-6, 6-2, 6-4
2e HD / Terence Jacometti (3,3482) - Jonas Laschen (3,2358) Opgave thuis
14 mei 2017 T.C. Bilthoven 2 / T.V. te Werve (Rijswijk) 1 2-4
1e HE Bert Scholten (2,3333) / Martijn Molenkamp (2,6905) 1-6, 1-6
2e HE Nick Peters (2,5919) / Charles Deans van Swelm (2,2327) 3-6, 6-3, 3-6
3e HE Charley Ebbink (3,9867) / Robert van de Pas (2,6209) 4-6, 1-6
4e HE Laurens Tallart Fabrť (2,8378) / JoŽl de Jong (2,7080) 7-6, 6-4
1e HD Nick Peters (2,9119) - Bert Scholten (2,5310) / Martijn Molenkamp (2,4123) - Charles Deans van Swelm (2,3984) Opgave uit
2e HD Laurens Tallart Fabrť (3,5738) - Charley Ebbink (4,1862) / JoŽl de Jong (2,7914) - Robert van de Pas (2,5756) Opgave thuis
14 mei 2017 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.V. Boskoop 1 4-2
1e HE Matthijs van Starkenburg (2,7768) / Paul Baans (2,1667) 2-6, 6-2, 1-6
2e HE Pascal van der Sande (1,9983) / Rutger Baans (3,0186) 6-2, 4-6, 6-3
3e HE Sabin Tigu (3,0597) / Michael Rusman (2,5447) 6-1, 6-1
4e HE Tim Geers (3,2070) / Gareth Lau (2,9784) 6-4, 6-1
1e HD Pascal van der Sande (2,2790) - Sabin Tigu (2,0192) / Paul Baans (1,9329) - Rutger Baans (2,2319) 6-7, 6-2, 2-6
2e HD / Opgave uit

7 mei 2017 T.C. Bilthoven 2 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 4-2
1e HE Charley Ebbink (4,0548) / Theo Driessen (2,1824) 2-6, 7-6, 3-6
2e HE Einar Hart (2,9086) / Harold van Schie (3,5369) 6-0, 6-0
3e HE Nick Peters (2,6955) / Jeroen Poots (2,7626) 6-4, 7-5
4e HE Laurens Tallart Fabrť (2,9409) / Menno Serlier (3,4016) 6-2, 7-5
1e HD Maarten Hulst (2,3947) - Einar Hart (3,3299) / Walter van Schie (3,0117) - Wouter van Tongeren (2,9813) 7-6, 4-6, 6-0
2e HD Nick Peters (2,8198) - Laurens Tallart Fabrť (3,4079) / Jeroen Poots (2,8729) - Menno Serlier (3,3325) 2-6, 1-6
7 mei 2017 T.V. Boskoop 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 3-3
1e HE Rutger Baans (2,9294) / Terence Jacometti (2,4645) 0-5
2e HE Youri de Vries (2,8904) / Giancarlo Balzarelli (3,3116) 6-4, 6-1
3e HE Gareth Lau (3,1627) / Mischa Dimitopoulos (3,0411) 6-2, 6-3
4e HE Ralph de Boer (3,8083) / Jonas Laschen (3,5206) 6-1, 6-3
1e HD Rutger Baans (2,1273) - Ralph de Boer (3,1327) / Giancarlo Balzarelli (2,8994) - Mischa Dimitopoulos (3,7976) 4-6, 4-6
2e HD Youri de Vries (3,4595) - Gareth Lau (3,0899) / Terence Jacometti (3,6108) - Jonas Laschen (3,4198) 5-7, 4-6
7 mei 2017 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 5-1
1e HE Pascal van der Sande (2,1384) / Mike Zwaan (2,1593) 6-1, 6-2
2e HE Matthijs van Starkenburg (2,7768) / Robin Blickman (3,0382) 6-1, 7-6
3e HE Sabin Tigu (2,8094) / Floris Herrema (3,1162) 4-6, 0-6
4e HE / Opgave uit
1e HD Pascal van der Sande (2,4753) - Sabin Tigu (2,1289) / Floris Herrema (1,8543) - Robin Blickman (2,8298) 6-4, 6-3
2e HD / Opgave uit
7 mei 2017 T.V. te Werve (Rijswijk) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 1-5
1e HE Martijn Molenkamp (2,8272) / Jasper Hunting (1,8000) 6-4, 3-6, 2-6
2e HE Robert van de Pas (2,6070) / Maarten Kamermans (1,9907) 1-6, 2-6
3e HE JoŽl de Jong (2,7080) / Jan Noorda (1,7674) 6-2, 4-6, 1-6
4e HE Alex Pezzoni (3,3057) / Andries Cupido (2,9136) 2-6, 3-6
1e HD Martijn Molenkamp (2,4123) - Alex Pezzoni (2,8532) / Maarten Kamermans (2,4036) - Andries Cupido (1,9167) Opgave thuis
2e HD Robert van de Pas (2,6820) - JoŽl de Jong (2,9174) / Jan Noorda (3,0547) - Robert van Boesschoten (2,0000) 7-6, 3-6, 7-5

30 april 2017 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / T.V. te Werve (Rijswijk) 1 2-4
1e HE Theo Driessen (2,2222) / Martijn Molenkamp (2,7613) 7-6, 4-6, 6-3
2e HE Jeroen Poots (2,6583) / Charles Deans van Swelm (2,2896) 6-3, 3-6, 6-7
3e HE Menno Serlier (3,3654) / Robert van de Pas (2,6974) 2-6, 4-6
4e HE Walter van Schie (3,1230) / JoŽl de Jong (2,8828) 1-6, 2-6
1e HD Walter van Schie (3,4126) - Wouter van Tongeren (3,3682) / Martijn Molenkamp (2,0139) - Charles Deans van Swelm (2,0000) 6-1, 6-4
2e HD Menno Serlier (3,2048) - Harold van Schie (3,5962) / Robert van de Pas (2,7520) - JoŽl de Jong (3,0461) 2-6, 4-6
30 april 2017 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Bilthoven 2 6-0
1e HE Jasper Hunting (1,8000) / Laurens Tallart Fabrť (2,9409) 7-5, 6-1
2e HE Maarten Kamermans (1,9907) / Charley Ebbink (4,0548) 6-1, 6-1
3e HE Arno Jongsma (2,5974) / Jeroen Kops (3,1073) 6-2, 6-0
4e HE Robert van Boesschoten (2,8878) / Nick Peters (2,5816) 4-6, 7-6, 6-2
1e HD Andries Cupido (1,9167) - Jasper Hunting (1,7694) / Nick Peters (2,8198) - Laurens Tallart Fabrť (3,4079) 6-2, 6-2
2e HD Jan Noorda (3,0547) - Robert van Boesschoten (2,0000) / Jeroen Kops (3,3300) - Charley Ebbink (4,2556) 6-0, 6-4
30 april 2017 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / T.V. Boskoop 1 0-6
1e HE Faber Sporken (3,4367) / Paul Baans (2,1667) 4-6, 3-6
2e HE Robin Blickman (2,7806) / Gareth Lau (3,3904) 3-6, 7-5, 1-6
3e HE Mike Zwaan (2,3415) / Youri de Vries (3,1981) 3-6, 3-6
4e HE / Michael Rusman (2,6383) Opgave thuis
1e HD Faber Sporken (3,1966) - Mike Zwaan (3,1916) / Rutger Baans (2,1806) - Ralph de Boer (3,2021) 2-6, 5-7
2e HD / Youri de Vries (3,2949) - Gareth Lau (3,0899) Opgave thuis
30 april 2017 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 1-5
1e HE Michiel van Rijn van Alkemade (3,3298) / Pascal van der Sande (2,1384) 3-6, 2-6
2e HE Jonas Laschen (3,4354) / Matthijs van Starkenburg (2,7768) 3-6, 3-6
3e HE Giancarlo Balzarelli (3,0887) / Tim Geers (3,2643) 4-6, 0-6
4e HE Terence Jacometti (2,6997) / Sabin Tigu (2,6285) 6-4, 6-4
1e HD Michiel van Rijn van Alkemade (3,0252) - Jonas Laschen (3,4198) / Pascal van der Sande (2,4753) - Sabin Tigu (2,1289) 6-3, 3-6, 4-6
2e HD Terence Jacometti (3,6108) - Giancarlo Balzarelli (2,8994) / Tim Geers (2,1633) - Matthijs van Starkenburg (2,3445) 4-6, 7-5, 0-6

17 april 2017 T.C. Bilthoven 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 4-2
1e HE Charley Ebbink (4,0548) / Terence Jacometti (2,6997) 2-6, 4-6
2e HE Nick Peters (2,8966) / Giancarlo Balzarelli (2,9271) 6-3, 6-2
3e HE Laurens Tallart Fabrť (3,0764) / Michiel van Rijn van Alkemade (3,2072) 6-3, 7-5
4e HE Maarten Hulst (2,8525) / Jonas Laschen (3,3377) 6-1, 6-2
1e HD Maarten Hulst (2,3947) - Nick Peters (2,8576) / Giancarlo Balzarelli (2,7541) - Jonas Laschen (3,3785) 6-4, 6-1
2e HD Laurens Tallart Fabrť (3,1906) - Robert-Jan Zumbrink (3,3450) / Terence Jacometti (3,8501) - Michiel van Rijn van Alkemade (2,9716) 3-6, 2-6
17 april 2017 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 1-5
1e HE Matthijs van Starkenburg (2,6333) / Jasper Hunting (1,8611) 0-6, 5-7
2e HE Pascal van der Sande (1,9440) / Maarten Kamermans (2,1667) 7-6, 6-7, 0-6
3e HE Sabin Tigu (2,5920) / Jan Noorda (1,8333) 7-6, 3-6, 0-6
4e HE Tim Geers (3,0854) / Arno Jongsma (2,7094) 0-6, 1-6
1e HD Pascal van der Sande (2,3326) - Sabin Tigu (1,8996) / Jasper Hunting (1,9167) - Arno Jongsma (2,8343) 6-3, 2-6, 6-7
2e HD Matthijs van Starkenburg (2,5126) - Tim Geers (2,3300) / Maarten Kamermans (2,1667) - Jan Noorda (2,9541) 6-4, 7-6
17 april 2017 T.V. te Werve (Rijswijk) 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 6-0
1e HE Martijn Molenkamp (2,6477) / Pim van Leeuwen (1,9141) 7-5, 6-2
2e HE Charles Deans van Swelm (2,3399) / Robin Blickman (2,6982) 6-4, 6-4
3e HE Robert van de Pas (2,9074) / Floris Herrema (2,6471) 6-4, 7-6
4e HE JoŽl de Jong (2,9342) / Marnix van Dalen (3,8634) 6-2, 6-0
1e HD Martijn Molenkamp (2,0139) - Charles Deans van Swelm (2,0000) / Pim van Leeuwen (2,6206) - Floris Herrema (1,8543) Opgave uit
2e HD Robert van de Pas (2,8202) - JoŽl de Jong (3,1732) / Marnix van Dalen (4,4056) - Faber Sporken (3,1966) 6-1, 4-6
17 april 2017 T.V. Boskoop 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 3-3
1e HE Paul Baans (2,3333) / Theo Driessen (2,0000) 6-1, 6-2
2e HE Ralph de Boer (3,6566) / Menno Serlier (3,5026) 2-6, 3-6
3e HE Gareth Lau (3,2948) / Jeroen Poots (2,7198) 4-6, 6-7
4e HE Michael Rusman (2,8159) / Walter van Schie (3,0370) 6-2, 6-3
1e HD Paul Baans (2,0139) - Michael Rusman (2,5824) / Jeroen Poots (2,8729) - Wouter van Tongeren (3,3682) 6-2, 6-2
2e HD Rutger Baans (2,0833) - Youri de Vries (3,2306) / Theo Driessen (2,2100) - Harold van Schie (3,6795) 4-6, 5-7

9 april 2017 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.V. te Werve (Rijswijk) 1 2-4
1e HE Jonas Laschen (3,2659) / Martijn Molenkamp (2,6965) 4-6, 3-6
2e HE Terence Jacometti (3,0396) / Charles Deans van Swelm (2,0000) 6-1, 4-6, 6-3
3e HE Cas Teijssen (2,7453) / JoŽl de Jong (3,1720) 3-6, 3-6
4e HE Michiel van Rijn van Alkemade (3,3408) / Roy Oldenburger (3,5390) 6-7, 6-3, 7-6
1e HD Giancarlo Balzarelli (2,7541) - Cas Teijssen (2,7982) / Charles Deans van Swelm (2,0000) - Martijn Molenkamp (2,0000) 6-3, 1-6, 2-6
2e HD Terence Jacometti (3,8501) - Michiel van Rijn van Alkemade (2,9716) / JoŽl de Jong (3,1732) - Robert van de Pas (2,8202) 6-4, 6-7, 3-6
9 april 2017 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.V. Boskoop 1 6-0
1e HE Jasper Hunting (2,0000) / Paul Baans (2,1667) 6-1, 6-1
2e HE Andries Cupido (2,9778) / Ralph de Boer (3,5923) 6-3, 6-3
3e HE Arno Jongsma (2,7577) / Youri de Vries (3,4680) 6-0, 6-2
4e HE Robert van Boesschoten (3,0360) / Gareth Lau (3,1466) 6-0, 6-3
1e HD Jasper Hunting (2,0000) - Andries Cupido (2,0000) / Rutger Baans (2,0000) - Ralph de Boer (3,1188) 7-6, 6-1
2e HD Robert van Boesschoten (2,0000) - Jan Noorda (2,8176) / Youri de Vries (3,2306) - Gareth Lau (3,0899) 6-0, 6-3
9 april 2017 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 1-5
1e HE Harold van Schie (3,5176) / Matthijs van Starkenburg (2,6333) 2-6, 2-6
2e HE Jeroen Poots (2,6638) / Pascal van der Sande (2,0000) 6-7, 1-6
3e HE Menno Serlier (3,4803) / Sabin Tigu (2,6144) 3-6, 2-6
4e HE Walter van Schie (3,2999) / Tim Geers (2,7225) 6-7, 7-6, 6-4
1e HD Jeroen Poots (2,7955) - Theo Driessen (2,0000) / Pascal van der Sande (2,5196) - Sabin Tigu (2,0000) 3-6, 5-7
2e HD Menno Serlier (3,1327) - Wouter van Tongeren (3,3289) / Matthijs van Starkenburg (2,5690) - Tim Geers (2,5609) 3-6, 4-6
9 april 2017 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / T.C. Bilthoven 2 4-2
1e HE Pim van Leeuwen (2,0907) / Maarten Hulst (2,8049) 6-1, 6-3
2e HE Mike Zwaan (2,8500) / Laurens Tallart Fabrť (2,9381) 6-3, 6-3
3e HE Robin Blickman (2,8451) / Nick Peters (2,9634) 6-3, 1-6, 6-3
4e HE Marnix van Dalen (4,0963) / Charley Ebbink (3,4658) 6-0, 6-1
1e HD Floris Herrema (1,9167) - Pim van Leeuwen (2,8195) / Maarten Hulst (2,1667) - Nick Peters (3,0852) 6-2, 7-5
2e HD Mike Zwaan (3,4043) - Marnix van Dalen (4,6018) / Laurens Tallart Fabrť (3,1073) - Charley Ebbink (4,1723) 6-4, 6-7, 6-4