Uitslagen landelijke competitie 2017 Heren Hoofdklasse Afdelingnr 506
Bijgewerkt t/m 16 juni 2017 Home


2017 Heren Hoofdklasse afdelingnr 506

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 6 30
(KNLTB) Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 6 29
(KNLTB) T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 6 25
(KNLTB) E.L.T.V. (Eindhoven) 1 6 15
(KNLTB) Z.L.T.B. (Zwolle) 1 6 11
(KNLTB) L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 6 11
(KNLTB) D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 6 5
(KNLTB) T.C. Venlo 1 Teruggetrokken

Uitslagen

28 mei 2017 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 6-0
1e HE Filippo Messori (1,7234) / Wisse Jonker (1,6200) 6-2, 6-3
2e HE Giordy Baron (1,5952) / Wilco Lindeboom (2,4902) 4-6, 6-1, 6-1
3e HE Andoni Kapnisakis (1,3968) / Bas de Vries (1,8674) 6-4, 6-1
4e HE Timo Luca (3,1886) / Roel Wessels (3,2360) 7-5, 6-3
1e HD Filippo Messori (1,7553) - Timo Luca (2,1558) / Wisse Jonker (1,9852) - Bas de Vries (2,4285) 7-5, 7-6
2e HD Giordy Baron (1,5023) - Andoni Kapnisakis (1,2783) / Wilco Lindeboom (3,4933) - Roel Wessels (2,2227) 6-1, 6-7, 7-6
28 mei 2017 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 1-5
1e HE Ronald Tijveleijn (1,8881) / David de Goede (1,1830) 6-7, 4-6
2e HE Yorick Simonis (2,1663) / Jeroen van den Hoek (1,1944) 2-6, 3-6
3e HE Niels Zijlstra (2,6013) / Wouter Verhoef (1,9214) 6-7, 2-6
4e HE Peter van Wilgen (2,1949) / Dille Rikkert (1,9245) 3-6, 6-4, 3-6
1e HD Yorick Simonis (2,5194) - Ronald Tijveleijn (1,8961) / Steven Korteling (1,6240) - Jeroen van den Hoek (1,8186) 6-2, 2-6, 6-7
2e HD Peter van Wilgen (2,2861) - Niels Zijlstra (2,1139) / David de Goede (1,5603) - Wouter Verhoef (1,9500) Opgave uit
28 mei 2017 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 5-1
1e HE Boy Westerhof (0,9318) / Hendrik Jan Davids (1,4076) 6-0, 6-4
2e HE Mattheo Knoop (1,5435) / Sjors van der Velden (2,0070) 6-4, 7-5
3e HE Floris Kilian (1,6944) / Stephen Noteboom (3,1731) 6-4, 7-6
4e HE / Opgave uit
1e HD Erik Dallinga (1,9668) - Roy Schoonveld (2,1853) / Hendrik Jan Davids (1,9290) - Sjors van der Velden (2,2120) 2-6, 6-2, 6-7
2e HD / Opgave uit

21 mei 2017 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 0-6
1e HE Wisse Jonker (1,5908) / Boy Westerhof (1,0000) 0-6, 2-6
2e HE Wilco Lindeboom (2,2665) / Roy Schoonveld (2,3427) 1-6, 6-2, 6-7
3e HE Bas de Vries (1,7604) / Mattheo Knoop (1,6414) 6-4, 3-6, 2-6
4e HE Roel Wessels (3,0972) / Erik Dallinga (2,4739) 3-6, 3-6
1e HD Wisse Jonker (1,7730) - Bas de Vries (2,2958) / Boy Westerhof (0,8194) - Roy Schoonveld (2,3176) 1-6, 4-6
2e HD Wilco Lindeboom (3,4933) - Roel Wessels (2,2227) / Erik Dallinga (1,9668) - Floris Kilian (1,9668) 2-6, 2-6
21 mei 2017 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 5-1
1e HE Serinho Wijdenbosch (1,6173) / Sjors van der Velden (1,9041) 7-5, 6-3
2e HE Filippo Messori (1,8896) / Fernon Wibier (2,0025) 6-1, 6-1
3e HE Giordy Baron (1,5952) / Wim Lemckert (3,5762) 6-0, 6-0
4e HE Andoni Kapnisakis (1,3968) / Stephen Noteboom (3,1731) 6-0, 6-1
1e HD Andoni Kapnisakis (1,3079) - Filippo Messori (1,9051) / Fernon Wibier (2,3492) - Stephen Noteboom (1,8532) 7-6, 7-5
2e HD Timo Luca (1,8511) - Serinho Wijdenbosch (2,1400) / Sjors van der Velden (2,5000) - Wim Lemckert (3,1556) 4-6, 6-7
21 mei 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 3-3
1e HE Roger Versteeg (2,3380) / Yorick Simonis (2,2766) 6-7, 3-6
2e HE Richard van de Wetering (2,3959) / Niels Zijlstra (2,3686) 7-6, 6-4
3e HE Jeroen Kuppens (2,7289) / Ronald Tijveleijn (1,9333) 1-6, 2-6
4e HE Louis Hu (2,5986) / Peter van Wilgen (1,9285) 6-2, 7-5
1e HD Paul Jansen (2,6620) - Ronald Blonk (2,8076) / Yorick Simonis (2,5636) - Ronald Tijveleijn (1,9403) 2-6, 1-6
2e HD Louis Hu (3,2837) - Jeroen Kuppens (2,9555) / Alex McCann (2,4711) - Peter van Wilgen (2,2861) Opgave uit

14 mei 2017 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 1-5
1e HE Floris Kilian (1,5046) / Filippo Messori (2,1389) 5-7, 6-4, 3-6
2e HE Roy Schoonveld (2,2559) / Andoni Kapnisakis (1,5208) 6-0, 5-7, 4-6
3e HE Mattheo Knoop (1,4655) / Serinho Wijdenbosch (1,8730) 7-5, 4-6, 5-7
4e HE Erik Dallinga (2,3569) / Giordy Baron (1,7023) 4-6, 4-6
1e HD Floris Kilian (1,8333) - Erik Dallinga (1,8333) / Filippo Messori (2,0996) - Andoni Kapnisakis (1,5023) 3-6, 4-6
2e HD Roy Schoonveld (2,4310) - Mattheo Knoop (1,0000) / Serinho Wijdenbosch (2,0486) - Timo Luca (1,8010) 3-6, 6-3, 7-6
14 mei 2017 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 2-4
1e HE Sjors van der Velden (1,7946) / Wisse Jonker (1,6571) 4-6, 4-6
2e HE Fernon Wibier (1,8436) / Bas de Vries (1,9532) 4-6, 6-7
3e HE Hendrik Jan Davids (1,5450) / Wilco Lindeboom (2,1756) 6-2, 6-2
4e HE Patrick Couprie (3,5883) / Roel Wessels (3,1060) 3-6, 2-5
1e HD Stephen Noteboom (1,8028) - Jurriaan Berendes (3,2298) / Bas de Vries (2,3250) - Roel Wessels (2,2623) 7-5, 2-6, 2-6
2e HD / Opgave uit
14 mei 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 6-0
1e HE David de Goede (1,1830) / Louis Hu (2,5986) 6-1, 6-0
2e HE Jeroen van den Hoek (1,1944) / Ronald Blonk (3,0999) 6-0, 6-0
3e HE Wouter Verhoef (1,9214) / Paul Jansen (2,9420) 6-4, 6-3
4e HE Dille Rikkert (1,9780) / Jeroen Kuppens (2,6791) 6-3, 6-4
1e HD Jeroen van den Hoek (1,8186) - Steven Korteling (1,6240) / Roger Versteeg (2,8602) - Richard van de Wetering (2,7975) 6-3, 6-4
2e HD David de Goede (1,5603) - Wouter Verhoef (1,9500) / Louis Hu (3,2837) - Paul Jansen (2,6620) 6-4, 7-5

7 mei 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 6-0
1e HE David de Goede (1,3865) / Fernon Wibier (1,7792) 6-4, 6-2
2e HE Jeroen van den Hoek (1,4066) / Sjors van der Velden (1,7268) 6-1, 6-1
3e HE Wouter Verhoef (1,9214) / Patrick Couprie (3,5883) 6-0, 6-1
4e HE Steven Korteling (2,0722) / Stephen Noteboom (3,1731) 7-5, 6-3
1e HD Wouter Verhoef (2,0286) - David de Goede (1,6946) / Wim Lemckert (3,0723) - Stephen Noteboom (1,7595) 6-4, 6-4
2e HD Steven Korteling (1,7214) - Dille Rikkert (1,9160) / Fernon Wibier (2,3469) - Sjors van der Velden (2,4841) 6-4, 7-6
7 mei 2017 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 2-4
1e HE Jasper Baggerman (2,4450) / Boy Westerhof (1,0000) 5-7, 1-6
2e HE Niels Zijlstra (2,5353) / Roy Schoonveld (2,0000) 7-6, 6-4
3e HE Ronald Tijveleijn (2,0702) / Erik Dallinga (2,1785) 7-6, 3-6, 6-4
4e HE Peter van Wilgen (1,8333) / Mattheo Knoop (1,5708) 1-6, 3-6
1e HD Niels Zijlstra (2,1139) - Peter van Wilgen (2,2861) / Mattheo Knoop (1,0000) - Floris Kilian (1,8333) 1-6, 6-2, 1-6
2e HD Yorick Simonis (2,5636) - Alex McCann (2,3400) / Boy Westerhof (0,8194) - Roy Schoonveld (2,4310) 2-6, 5-7
7 mei 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 1-5
1e HE Richard van de Wetering (2,2806) / Wisse Jonker (1,6913) 3-6, 5-7
2e HE Ronald Blonk (3,0999) / Bas de Vries (1,9532) 5-7, 2-6
3e HE Paul Jansen (2,8940) / Wilco Lindeboom (2,1933) 2-6, 2-6
4e HE Louis Hu (2,7124) / Roel Wessels (2,9275) 4-6, 6-3, 6-4
1e HD Richard van de Wetering (2,6181) - Ronald Blonk (2,7271) / Wisse Jonker (1,7730) - Bas de Vries (2,3796) 4-6, 3-6
2e HD Roger Versteeg (2,6659) - Jeroen Kuppens (2,8216) / Wilco Lindeboom (3,5654) - Roel Wessels (2,2962) 1-6, 4-6

30 april 2017 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 5-1
1e HE Andoni Kapnisakis (1,6597) / Yorick Simonis (2,1667) 6-1, 6-3
2e HE Serinho Wijdenbosch (2,0574) / Ronald Tijveleijn (1,8940) 6-3, 4-6, 6-4
3e HE Giordy Baron (1,8175) / Jasper Baggerman (2,3088) 6-7, 6-2, 6-2
4e HE Timo Luca (3,1886) / Peter van Wilgen (1,8333) 0-6, 0-6
1e HD Timo Luca (1,9260) - Serinho Wijdenbosch (2,1736) / Yorick Simonis (2,3887) - Peter van Wilgen (2,1111) 1-6, 6-3, 6-4
2e HD Giordy Baron (1,6834) - Andoni Kapnisakis (1,6834) / Niels Zijlstra (2,0000) - Ronald Tijveleijn (1,8264) 7-5, 6-1
30 april 2017 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 5-1
1e HE Sjors van der Velden (1,8611) / Roger Versteeg (2,1944) 7-5, 7-6
2e HE Hendrik Jan Davids (1,6839) / Richard van de Wetering (2,1667) 6-3, 6-2
3e HE Fernon Wibier (1,8333) / Louis Hu (2,6752) 6-1, 6-0
4e HE Wim Lemckert (3,4569) / Paul Jansen (2,9688) 3-6, 6-7
1e HD Stephen Noteboom (1,8333) - Sjeng Schalken (2,1448) / Ronald Blonk (2,6612) - Richard van de Wetering (2,4532) 4-6, 6-4, 6-2
2e HD Hendrik Jan Davids (2,0000) - Fernon Wibier (2,5520) / Jeroen Kuppens (2,6954) - Roger Versteeg (2,4532) 6-0, 6-7, 6-1
30 april 2017 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 0-6
1e HE Bas de Vries (1,8570) / David de Goede (1,5770) 3-6, 7-6, 1-6
2e HE Wilco Lindeboom (2,1006) / Jeroen van den Hoek (1,5565) 3-6, 6-7
3e HE Wisse Jonker (1,5441) / Wouter Verhoef (2,1640) 5-7, 1-6
4e HE Roel Wessels (2,8677) / Dille Rikkert (2,0000) 2-6, 3-6
1e HD Wisse Jonker (1,5912) - Wilco Lindeboom (3,4844) / Jeroen van den Hoek (1,9159) - Steven Korteling (1,8326) 2-6, 0-6
2e HD Bas de Vries (2,2130) - Roel Wessels (2,1296) / David de Goede (1,8327) - Wouter Verhoef (2,1667) 0-6, 1-6

17 april 2017 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 4-2
1e HE Ronald Tijveleijn (2,1667) / Wisse Jonker (1,3638) 6-3, 6-3
2e HE Niels Zijlstra (2,3333) / Wilco Lindeboom (2,2117) 4-6, 4-6
3e HE Jasper Baggerman (2,1421) / Bas de Vries (2,0000) 7-5, 5-7, 4-6
4e HE Peter van Wilgen (2,0000) / Sander Erkamp (2,0000) 6-2, 6-3
1e HD Yorick Simonis (2,4046) - Peter van Wilgen (2,1667) / Wisse Jonker (1,4353) - Wilco Lindeboom (3,4150) 2-6, 6-1, 7-5
2e HD Ronald Tijveleijn (2,0000) - Alex McCann (2,5555) / Bas de Vries (2,0000) - Roel Wessels (1,9167) 6-1, 7-6
17 april 2017 T.C. Venlo 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-3
1e HE Robert van Ewijk (0,8807) / Bart Beks (1,7578) 6-7, 1-6
2e HE Ricky de Bruijn (2,1033) / Hendrik Jan Davids (1,8333) 3-6, 3-6
3e HE Mika Avetisyan (3,4782) / Wim Lemckert (3,2526) 7-6, 6-2
4e HE Kevin B÷ttcher (2,7983) / Stephen Noteboom (3,0481) 0-6, 6-4, 6-3
1e HD Robert van Ewijk (1,7569) - Ricky de Bruijn (1,9805) / Bart Beks (1,8333) - Sjeng Schalken (2,0000) 2-6, 7-6, 6-2
2e HD Mika Avetisyan (4,1522) - Kevin B÷ttcher (3,0687) / Wim Lemckert (3,0723) - Hendrik Jan Davids (2,0000) 3-6, 0-6
17 april 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 0-6
1e HE Richard van de Wetering (2,1667) / Boy Westerhof (1,0000) 3-6, 2-6
2e HE Roger Versteeg (2,0000) / Roy Schoonveld (2,1667) 0-6, 3-6
3e HE Paul Jansen (2,9210) / Erik Dallinga (2,1917) 2-6, 1-6
4e HE Louis Hu (2,6752) / Mattheo Knoop (1,5708) 0-6, 2-6
1e HD Richard van de Wetering (2,3171) - Roger Versteeg (2,3171) / Boy Westerhof (0,9167) - Roy Schoonveld (2,5283) 3-6, 4-6
2e HD Ronald Blonk (2,6612) - Paul Jansen (2,6620) / Floris Kilian (1,8333) - Erik Dallinga (1,8333) 2-6, 2-6
17 april 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 4-2
1e HE David de Goede (1,8333) / Filippo Messori (1,4619) 6-3, 6-3
2e HE Jeroen van den Hoek (1,7340) / Serinho Wijdenbosch (1,9350) 7-5, 6-4
3e HE Wouter Verhoef (2,0000) / Giordy Baron (1,9842) 6-3, 2-6, 2-6
4e HE Steven Korteling (1,9583) / Andoni Kapnisakis (1,8333) 2-6, 1-6
1e HD Jeroen van den Hoek (2,0833) - Steven Korteling (2,0000) / Filippo Messori (1,9912) - Serinho Wijdenbosch (2,0000) 7-6, 6-2
2e HD David de Goede (2,0833) - Dille Rikkert (2,1667) / Giordy Baron (1,4960) - Andoni Kapnisakis (1,4960) 6-2, 6-2

9 april 2017 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3-3
1e HE Boy Westerhof (1,0000) / Wouter Verhoef (2,0000) 6-1, 6-1
2e HE Roy Schoonveld (2,0000) / David de Goede (2,0000) 0-6, 1-6
3e HE Mattheo Knoop (1,4042) / Jeroen van den Hoek (2,0000) 4-6, 1-6
4e HE Erik Dallinga (2,0000) / Steven Korteling (2,1500) 6-1, 4-6, 1-6
1e HD Erik Dallinga (2,0000) - Floris Kilian (2,0000) / Wouter Verhoef (2,0000) - Dille Rikkert (2,0000) 7-6, 4-6, 6-3
2e HD Boy Westerhof (1,0000) - Roy Schoonveld (2,6116) / David de Goede (2,0000) - Jeroen van den Hoek (2,0000) 6-1, 6-4
9 april 2017 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / T.C. Venlo 1 2-4
1e HE Wisse Jonker (1,2842) / Robert van Ewijk (1,0000) 1-6, 4-6
2e HE Wilco Lindeboom (2,0000) / Ricky de Bruijn (2,2700) 4-6, 2-6
3e HE Bas de Vries (2,0000) / Dirk Groth (3,1000) 7-6, 7-6
4e HE Roel Wessels (2,6412) / Alwin Kleinen (3,0000) 3-6, 5-7
1e HD Wisse Jonker (1,0833) - Sander Erkamp (2,0000) / Robert van Ewijk (2,0000) - Ricky de Bruijn (2,2235) 6-2, 6-7, 1-6
2e HD Wilco Lindeboom (3,4983) - Roel Wessels (2,0000) / Dirk Groth (3,0000) - Alwin Kleinen (3,0000) 6-1, 6-1
9 april 2017 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 6-0
1e HE Bart Beks (1,8525) / Jasper Baggerman (2,0000) 6-2, 6-7, 6-2
2e HE Sjors van der Velden (2,0000) / Niels Zijlstra (2,1667) 7-6, 6-4
3e HE Fernon Wibier (2,0000) / Yorick Simonis (2,0000) 6-4, 6-1
4e HE Hendrik Jan Davids (2,0000) / Ronald Tijveleijn (2,0000) 6-1, 6-4
1e HD Bart Beks (2,0000) - Stephen Noteboom (2,0000) / Jasper Baggerman (2,0000) - Peter van Wilgen (2,0000) 5-7, 6-2, 7-5
2e HD Sjors van der Velden (2,7235) - Fernon Wibier (2,8050) / Yorick Simonis (2,1106) - Alex McCann (2,4640) 3-6, 6-3, 6-4
9 april 2017 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 6-0
1e HE Andoni Kapnisakis (2,0000) / Richard van de Wetering (2,0000) 6-2, 3-6, 6-0
2e HE Filippo Messori (2,0000) / Ronald Blonk (3,0999) 6-1, 6-2
3e HE Giordy Baron (2,0000) / Paul Jansen (2,9052) 6-3, 6-1
4e HE Serinho Wijdenbosch (2,0000) / Louis Hu (2,6102) 6-1, 6-2
1e HD Andoni Kapnisakis (1,4960) - Giordy Baron (1,4960) / Richard van de Wetering (2,3171) - Roger Versteeg (2,3171) 6-4, 5-7, 6-2
2e HD Filippo Messori (2,0000) - Timo Luca (2,0000) / Jeroen Kuppens (2,5184) - Ronald Blonk (2,5934) 6-2, 6-