Uitslagen landelijke competitie 2017 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 30
Bijgewerkt t/m 16 juni 2017 Home


2017 Gemengd 2e klasse afdelingnr 30

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 7 37
(KNLTB) L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 7 34
(KNLTB) G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 7 30
(KNLTB) T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 7 28
(KNLTB) T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 7 27
(KNLTB) T.C. Bakkum 2 7 26
(KNLTB) T.V. Heerhugowaard 4 7 23
(KNLTB) H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 7 19

Uitslagen

28 mei 2017 T.C. Bakkum 2 / T.V. Heerhugowaard 4 4-4
1e HE Bart Kuijs (1,8087) / Jurre van Rossum (2,0194) 6-1, 6-2
2e HE Yvo van der Horst (3,4240) / Pascal Wagemaker (2,4285) 1-6, 1-6
1e DE Kim Stabij (2,3477) / ZoŽ Gubbels (2,5505) 6-3, 4-6, 6-2
2e DE Katerina Antoniou (2,5380) / Sophie Wagemaker (3,8613) 6-0, 6-4
 HD Yvo van der Horst (3,0681) - Tim Kloosterman (3,0568) / Pascal Wagemaker (3,4500) - Dave Nijhuis (3,6974) 2-6, 3-6
 DD Katerina Antoniou (2,9024) - Irene Kranendonk (1,6806) / Sophie Wagemaker (2,9994) - Julia Enderink (3,6654) 2-6, 6-2, 6-3
1e GD Irene Kranendonk (1,6806) - Tim Kloosterman (3,0568) / ZoŽ Gubbels (2,9035) - Jurre van Rossum (2,8301) Opgave thuis
2e GD Katerina Antoniou (2,9024) - Yvo van der Horst (3,0681) / Julia Enderink (3,6654) - Dave Nijhuis (3,6974) Opgave thuis
28 mei 2017 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 3-5
1e HE Julien Maugenest (3,1612) / BjŲrn Luitink (3,0790) 2-6
2e HE Ytzen Zeilstra (3,9236) / Kjell Reeker (3,0031) 6-3, 7-6
1e DE Myrthe Mooi (2,2227) / Myrthe van der Boon (1,6028) 1-6, 2-6
2e DE Lisa van Tiel (3,1853) / Beau Blokker (2,2825) 0-6, 4-6
 HD Julien Maugenest (3,1622) - Ytzen Zeilstra (2,9192) / BjŲrn Luitink (1,5776) - Kjell Reeker (2,9725) 2-6, 2-6
 DD Daisy de Groot (2,4218) - Myrthe Mooi (2,4291) / Myrthe van der Boon (1,6654) - Jacomien Feilzer (4,0088) 5-7, 6-1, 7-5
1e GD Daisy de Groot (2,4218) - Julien Maugenest (3,1622) / Beau Blokker (1,7817) - Kjell Reeker (2,9725) 6-4, 7-5
2e GD Lisa van Tiel (2,7838) - Ytzen Zeilstra (2,9192) / Jacomien Feilzer (4,0088) - BjŲrn Luitink (1,5776) Opgave thuis
28 mei 2017 T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 3-5
1e HE Leo Pijnacker (2,1484) / Michiel van der Goes (3,1255) 6-3, 6-4
2e HE Milan Ludlage (3,7124) / Maarten Heideman (3,7754) 2-6, 1-6
1e DE Marlous Jutte Verkerk (2,1397) / GabriŽlle Altena (3,3594) 6-0, 6-2
2e DE MariŽtte Verbruggen (3,3323) / Hester Hooyschuur (3,1261) 6-2, 5-7, 5-7
 HD Leo Pijnacker (3,1475) - Milan Ludlage (3,7451) / Vincent Kleverlaan (3,4612) - Michiel van der Goes (3,3998) 3-6, 5-7
 DD Marlous Jutte Verkerk (1,3512) - Michelle Hoogenstein (2,6414) / GabriŽlle Altena (2,8936) - Inge van Wakeren (3,3435) 5-7, 4-6
1e GD Leo Pijnacker (3,1475) - Marlous Jutte Verkerk (1,3512) / Vincent Kleverlaan (3,4612) - Hester Hooyschuur (2,1013) Opgave uit
2e GD Milan Ludlage (3,7451) - Michelle Hoogenstein (2,6414) / Maarten Heideman (3,0142) - Inge van Wakeren (3,3435) Opgave thuis
28 mei 2017 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 5-3
1e HE Floris Pagano Mirani (1,9194) / Kayne Trustfull (2,1662) 4-6, 2-6
2e HE Rutger-Jan Lange (1,8073) / Marco van der Wal (2,4663) 6-3, 6-0
1e DE Carlijn Prinsze (2,8458) / Sylvia Okafor (2,8977) 7-5, 6-7, 6-7
2e DE Federica van Adrichem (3,0241) / Jiva de Veer (3,0938) 6-2, 6-4
 HD Roderik Bratianu (2,3618) - Floris Pagano Mirani (2,7925) / Kayne Trustfull (2,5768) - Marco van der Wal (2,4452) 6-4, 7-5
 DD Federica van Adrichem (1,8758) - Carlijn Prinsze (2,0553) / Sylvia Okafor (2,3287) - Enise Yigit (4,0400) 6-2, 6-1
1e GD Roderik Bratianu (2,3618) - Carlijn Prinsze (2,0553) / Marco van der Wal (2,4452) - Jiva de Veer (1,7480) Opgave uit
2e GD Rutger-Jan Lange (2,3773) - Hester Lange (4,0922) / Enise Yigit (4,0400) - Kayne Trustfull (2,5768) Opgave thuis

21 mei 2017 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 8-0
1e HE Floris Pagano Mirani (1,9194) / Michiel van der Goes (3,1255) 6-7, 7-5, 6-3
2e HE Roderik Bratianu (2,1071) / Vincent Kleverlaan (3,5593) 6-1, 6-1
1e DE Carlijn Prinsze (3,0692) / GabriŽlle Altena (3,0145) 6-2, 6-1
2e DE Hester Lange (3,4908) / Hester Hooyschuur (2,9499) 6-3, 6-1
 HD Roderik Bratianu (2,4525) - Floris Pagano Mirani (2,9019) / Vincent Kleverlaan (3,3693) - Maarten Heideman (2,9037) 6-2, 3-6, 6-3
 DD Federica van Adrichem (1,9650) - Carlijn Prinsze (2,1178) / Hester Hooyschuur (2,0457) - Inge van Wakeren (3,2810) 6-3, 2-6, 7-5
1e GD Floris Pagano Mirani (2,9019) - Federica van Adrichem (1,9650) / Maarten Heideman (2,9037) - Inge van Wakeren (3,2810) Opgave uit
2e GD Roderik Bratianu (2,4525) - Hester Lange (4,1805) / GabriŽlle Altena (2,8801) - Michiel van der Goes (3,2630) 6-3, 6-4
21 mei 2017 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 4-4
1e HE Kayne Trustfull (1,9412) / Leo Pijnacker (2,5163) 6-0, 3-6, 4-6
2e HE Hans Puijker (3,1271) / Milan Ludlage (3,9957) 6-2, 1-6, 3-6
1e DE Sylvia Okafor (2,8646) / Marlous Jutte Verkerk (2,1622) 0-6, 0-6
2e DE Jiva de Veer (3,0938) / Michelle Hoogenstein (4,1141) 6-1, 6-0
 HD Kayne Trustfull (2,5794) - Marco van der Wal (2,5284) / Leo Pijnacker (3,1475) - Milan Ludlage (3,6826) 6-4, 6-3
 DD Sylvia Okafor (2,4961) - Jiva de Veer (2,2664) / Michelle Hoogenstein (2,5797) - MariŽtte Verbruggen (2,3946) 6-1, 6-2
1e GD Jiva de Veer (2,2664) - Marco van der Wal (2,5284) / Marlous Jutte Verkerk (1,2798) - Milan Ludlage (3,6826) 7-5, 6-1
2e GD Sylvia Okafor (2,4961) - Kayne Trustfull (2,5794) / MariŽtte Verbruggen (2,3946) - Leo Pijnacker (3,1475) Opgave thuis
21 mei 2017 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / T.V. Heerhugowaard 4 6-2
1e HE Joris Onverwagt (2,0570) / Pascal Wagemaker (2,3763) 6-2, 7-5
2e HE Ytzen Zeilstra (3,9236) / Jurre van Rossum (2,0416) 0-6, 4-6
1e DE Daisy de Groot (1,9435) / ZoŽ Gubbels (2,5069) 7-6, 7-6
2e DE Myrthe Mooi (2,2227) / Julia Enderink (4,0697) 6-3, 6-0
 HD Joris Onverwagt (1,9167) - Julien Maugenest (3,3035) / Jurre van Rossum (2,9800) - Dave Nijhuis (4,1223) 6-3, 6-2
 DD Lisa van Tiel (2,6712) - Daisy de Groot (2,5219) / ZoŽ Gubbels (2,9757) - Sophie Wagemaker (2,8621) 6-4, 6-0
1e GD Daisy de Groot (2,5219) - Julien Maugenest (3,3035) / Pascal Wagemaker (3,5865) - Sophie Wagemaker (2,8621) 6-2, 6-3
2e GD Ytzen Zeilstra (2,7382) - Lisa van Tiel (2,6712) / ZoŽ Gubbels (2,9757) - Dave Nijhuis (4,1223) 6-4, 3-6, 6-7
21 mei 2017 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / T.C. Bakkum 2 6-2
1e HE BjŲrn Luitink (3,1409) / Geert Koeman (3,4599) 6-3, 6-0
2e HE Kjell Reeker (3,1071) / Yvo van der Horst (3,3102) 6-4, 7-5
1e DE Myrthe van der Boon (1,7318) / Kim Stabij (2,2258) 6-1, 6-0
2e DE Jacomien Feilzer (2,8810) / Katerina Antoniou (2,7801) 1-6, 1-6
 HD Kjell Reeker (3,1623) - BjŲrn Luitink (1,7069) / Yvo van der Horst (2,9681) - Tim Kloosterman (2,9444) 7-6, 6-1
 DD Jacomien Feilzer (3,7945) - Beau Blokker (1,8090) / Irene Kranendonk (1,6806) - Kim Stabij (3,3425) 3-6, 1-6
1e GD Myrthe van der Boon (1,8244) - BjŲrn Luitink (1,7069) / Geert Koeman (2,9809) - Irene Kranendonk (1,6806) 6-1, 7-5
2e GD Kjell Reeker (3,1623) - Beau Blokker (1,8090) / Katerina Antoniou (2,8681) - Yvo van der Horst (2,9681) 6-3, 6-4

14 mei 2017 T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 4-4
1e HE Leo Pijnacker (2,5163) / Floris Pagano Mirani (2,0000) 4-6, 6-3, 5-7
2e HE Milan Ludlage (3,9957) / Roderik Bratianu (2,1071) Opgave uit
1e DE Marlous Jutte Verkerk (2,1627) / Federica van Adrichem (2,9974) 6-0, 6-2
2e DE MariŽtte Verbruggen (3,0224) / Hester Lange (3,7726) 6-4, 3-6, 2-6
 HD Leo Pijnacker (3,6154) - Milan Ludlage (4,0044) / Floris Pagano Mirani (2,4855) - Roderik Bratianu (2,2099) 7-5, 3-6, 6-4
 DD Marlous Jutte Verkerk (1,4541) - Michelle Hoogenstein (2,4964) / Federica van Adrichem (2,0414) - Carlijn Prinsze (2,2617) 4-6, 6-4, 5-7
1e GD Leo Pijnacker (3,6154) - Marlous Jutte Verkerk (1,4541) / Floris Pagano Mirani (2,4855) - Carlijn Prinsze (2,2617) 6-0, 6-4
2e GD Michelle Hoogenstein (2,4964) - Milan Ludlage (4,0044) / Roderik Bratianu (2,2099) - Hester Lange (4,2561) 1-6, 2-6
14 mei 2017 T.C. Bakkum 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 4-4
1e HE Rick van der Velden (2,8269) / Ytzen Zeilstra (3,4122) 2-6, 6-2, 7-5
2e HE Yvo van der Horst (3,0684) / Julien Maugenest (3,6398) 2-6, 4-6
1e DE Kim Stabij (2,0419) / Daisy de Groot (2,1032) 2-6, 2-6
2e DE Katerina Antoniou (2,9675) / Lisa van Tiel (3,2100) 6-3, 3-6, 6-2
 HD Yvo van der Horst (2,9774) - Tim Kloosterman (3,0906) / Ytzen Zeilstra (2,4026) - Julien Maugenest (3,3828) 6-3, 6-3
 DD Kim Stabij (3,2173) - Irene Kranendonk (1,7479) / Lisa van Tiel (2,7337) - Myrthe Mooi (2,2948) 6-7, 4-6
1e GD Irene Kranendonk (1,7479) - Rick van der Velden (2,2741) / Myrthe Mooi (2,2948) - Ytzen Zeilstra (2,4026) 6-1, 7-6
2e GD Kim Stabij (3,2173) - Yvo van der Horst (2,9774) / Daisy de Groot (2,5926) - Julien Maugenest (3,3828) 4-6, 2-6
14 mei 2017 T.V. Heerhugowaard 4 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 4-4
1e HE Pascal Wagemaker (2,3909) / BjŲrn Luitink (3,1131) 6-0, 6-2
2e HE Dave Nijhuis (3,3904) / Kjell Reeker (2,8644) 3-6, 6-1, 6-4
1e DE ZoŽ Gubbels (2,6952) / Beau Blokker (2,0000) 7-6, 3-6, 6-1
2e DE Sophie Wagemaker (3,8613) / Myrthe van der Boon (1,7318) 2-6, 1-6
 HD / Opgave thuis
 DD ZoŽ Gubbels (3,0471) - Sophie Wagemaker (2,9076) / Beau Blokker (1,7649) - Jacomien Feilzer (3,8348) 7-5, 6-1
1e GD / Opgave thuis
2e GD / Opgave thuis
14 mei 2017 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 3-5
1e HE Koos van Driel (2,0000) / Kayne Trustfull (2,2332) 3-6, 3-6
2e HE Michiel van der Goes (2,8957) / Marco van der Wal (2,3786) 3-6, 6-4, 6-7
1e DE GabriŽlle Altena (2,6754) / Sylvia Okafor (3,0345) 3-6, 6-2, 5-7
2e DE / Opgave uit
 HD Michiel van der Goes (3,2630) - Vincent Kleverlaan (3,3693) / Kayne Trustfull (2,7461) - Marco van der Wal (2,2548) 3-6, 3-6
 DD Hester Hooyschuur (2,2424) - Inge van Wakeren (3,3524) / Sylvia Okafor (2,3538) - Ilse Puijker (2,0833) 6-2, 7-6
1e GD Hester Hooyschuur (2,2424) - Maarten Heideman (3,1922) / Ilse Puijker (2,0833) - Marco van der Wal (2,2548) 3-6, 6-2, 7-6
2e GD Inge van Wakeren (3,3524) - Vincent Kleverlaan (3,3693) / Sylvia Okafor (2,3538) - Kayne Trustfull (2,7461) 3-6, 2-6

7 mei 2017 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 6-2
1e HE Floris Pagano Mirani (2,0000) / Julien Maugenest (3,6398) 6-1, 6-0
2e HE Rutger-Jan Lange (1,8073) / Ytzen Zeilstra (3,4122) 3-6, 6-2, 6-3
1e DE Carlijn Prinsze (3,0692) / Myrthe Mooi (2,2227) 5-7, 3-6
2e DE Hester Lange (3,7726) / Daisy de Groot (2,1032) 3-6, 6-4, 3-6
 HD Roderik Bratianu (2,5344) - Floris Pagano Mirani (2,5802) / Julien Maugenest (3,0551) - Ytzen Zeilstra (2,0258) 6-1, 2-6, 6-3
 DD Federica van Adrichem (2,1667) - Carlijn Prinsze (2,9362) / Myrthe Mooi (2,0363) - Lisa van Tiel (2,4604) 2-6, 7-6, 7-6
1e GD Roderik Bratianu (2,5344) - Carlijn Prinsze (2,9362) / Lisa van Tiel (2,4604) - Ytzen Zeilstra (2,0258) 6-2, 3-6, 7-6
2e GD Rutger-Jan Lange (2,3948) - Hester Lange (4,3209) / Daisy de Groot (2,4365) - Julien Maugenest (3,0551) 6-4, 6-3
7 mei 2017 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / T.V. Heerhugowaard 4 4-4
1e HE Michiel van der Goes (2,6002) / Jurre van Rossum (2,7731) 2-6, 1-6
2e HE Vincent Kleverlaan (3,5593) / Pascal Wagemaker (2,4230) 0-6, 2-6
1e DE GabriŽlle Altena (2,3611) / ZoŽ Gubbels (2,8858) 3-6, 2-6
2e DE Hester Hooyschuur (3,0493) / Sophie Wagemaker (3,8378) 6-2, 6-1
 HD Vincent Kleverlaan (3,2631) - Maarten Heideman (3,1932) / Jurre van Rossum (3,1240) - Dave Nijhuis (4,2126) 4-6, 2-6
 DD Hester Hooyschuur (2,2792) - Inge van Wakeren (3,5634) / ZoŽ Gubbels (2,8261) - Julia Enderink (3,3883) 6-2, 6-3
1e GD Inge van Wakeren (3,5634) - Maarten Heideman (3,1932) / Sophie Wagemaker (2,7442) - Pascal Wagemaker (3,4545) 6-3, 1-6, 7-6
2e GD GabriŽlle Altena (2,9632) - Michiel van der Goes (3,2866) / Julia Enderink (3,3883) - Dave Nijhuis (4,2126) 6-4, 6-7, 7-6
7 mei 2017 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 3-5
1e HE Kayne Trustfull (2,3444) / BjŲrn Luitink (3,0842) 6-3, 6-3
2e HE Marco van der Wal (2,5459) / Kjell Reeker (2,7625) 6-0, 6-3
1e DE Quinty Janssen (2,0570) / Myrthe van der Boon (1,8890) 3-6, 2-6
2e DE Enise Yigit (4,0795) / Beau Blokker (2,0000) 4-6, 3-6
 HD Kayne Trustfull (2,5956) - Marco van der Wal (2,2776) / BjŲrn Luitink (2,1116) - Kjell Reeker (3,1808) 3-6, 4-6
 DD Quinty Janssen (3,4083) - Enise Yigit (4,0400) / Jacomien Feilzer (3,7266) - Beau Blokker (1,7649) 4-6, 3-6
1e GD Kayne Trustfull (2,5956) - Quinty Janssen (3,4083) / Myrthe van der Boon (1,7780) - Kjell Reeker (3,1808) 4-6, 0-2
2e GD Marco van der Wal (2,2776) - Enise Yigit (4,0400) / Jacomien Feilzer (3,7266) - BjŲrn Luitink (2,1116) 6-1, 6-1
7 mei 2017 T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 / T.C. Bakkum 2 5-3
1e HE Leo Pijnacker (2,8473) / Tim Kloosterman (2,1623) 4-1
2e HE Milan Ludlage (3,9487) / Yvo van der Horst (3,1084) 4-6, 6-4, 4-6
1e DE Marlous Jutte Verkerk (2,3293) / Irene Kranendonk (2,0000) 6-2, 6-2
2e DE Michelle Hoogenstein (4,1141) / Katerina Antoniou (2,9675) 2-6, 2-6
 HD Leo Pijnacker (3,9983) - Milan Ludlage (4,2718) / Tim Kloosterman (2,6964) - Yvo van der Horst (2,9533) 6-2, 6-3
 DD Marlous Jutte Verkerk (1,6035) - Michelle Hoogenstein (2,4964) / Irene Kranendonk (1,7125) - Kim Stabij (3,1829) 6-2, 6-3
1e GD Leo Pijnacker (3,9983) - Marlous Jutte Verkerk (1,6035) / Tim Kloosterman (2,6964) - Kim Stabij (3,1829) Opgave uit
2e GD Milan Ludlage (4,2718) - Michelle Hoogenstein (2,4964) / Yvo van der Horst (2,9533) - Katerina Antoniou (2,9815) 4-6, 6-7

30 april 2017 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 5-3
1e HE Joris Onverwagt (2,0824) / Leo Pijnacker (2,8473) 6-1, 6-7, 6-1
2e HE Ytzen Zeilstra (3,4122) / Milan Ludlage (3,8511) 3-6, 6-3, 6-3
1e DE Myrthe Mooi (1,9726) / Marlous Jutte Verkerk (2,5006) 4-6, 4-6
2e DE Lisa van Tiel (3,2360) / Michelle Hoogenstein (4,0897) 6-0, 6-4
 HD Julien Maugenest (2,9147) - Joris Onverwagt (1,9167) / Stefan Imanse (2,6596) - Milan Ludlage (4,2718) 3-6, 7-5, 6-1
 DD Daisy de Groot (2,1344) - Lisa van Tiel (2,6354) / Michelle Hoogenstein (2,5371) - Marlous Jutte Verkerk (1,8194) 6-7, 0-6
1e GD Daisy de Groot (2,1344) - Julien Maugenest (2,9147) / Marlous Jutte Verkerk (1,8194) - Leo Pijnacker (4,0874) 3-6, 1-6
2e GD Lisa van Tiel (2,6354) - Ytzen Zeilstra (2,0927) / Michelle Hoogenstein (2,5371) - Stefan Imanse (2,6596) 6-4, 7-6
30 april 2017 T.C. Bakkum 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 4-4
1e HE Tim Kloosterman (2,0000) / Rutger-Jan Lange (1,9740) 1-5
2e HE Yvo van der Horst (3,1084) / Roderik Bratianu (2,1140) 2-6, 2-6
1e DE Kim Stabij (2,0419) / Moon Grosfeld (3,4785) 4-0
2e DE Katerina Antoniou (3,0710) / Hester Lange (3,7129) 6-3, 6-1
 HD Yvo van der Horst (3,1346) - Tim Kloosterman (2,5498) / Roderik Bratianu (2,5841) - Floris Pagano Mirani (2,7146) 6-3, 3-6, 4-6
 DD Kim Stabij (3,2964) - Irene Kranendonk (1,7125) / Moon Grosfeld (4,2716) - Hester Lange (4,3209) Opgave uit
1e GD Irene Kranendonk (1,7125) - Tim Kloosterman (2,5498) / Hester Lange (4,3209) - Rutger-Jan Lange (2,3948) Opgave thuis
2e GD Kim Stabij (3,2964) - Yvo van der Horst (3,1346) / Moon Grosfeld (4,2716) - Roderik Bratianu (2,5841) 6-0, 6-3
30 april 2017 T.V. Heerhugowaard 4 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 3-5
1e HE Pascal Wagemaker (2,6036) / Kayne Trustfull (2,2024) 6-0, 3-6, 7-5
2e HE Dave Nijhuis (3,3904) / Marco van der Wal (2,3856) 3-6, 3-6
1e DE Julia Enderink (4,0697) / Sylvia Okafor (3,0021) 1-6, 1-6
2e DE Sophie Wagemaker (3,9855) / Enise Yigit (3,8037) 3-6, 6-4, 6-1
 HD Jurre van Rossum (3,4984) - Pascal Wagemaker (3,3766) / Kayne Trustfull (2,4178) - Marco van der Wal (2,0671) 6-3, 7-5
 DD ZoŽ Gubbels (2,5923) - Sophie Wagemaker (2,6618) / Jiva de Veer (2,5120) - Sylvia Okafor (2,2940) 5-7, 7-6, 0-6
1e GD ZoŽ Gubbels (2,5923) - Jurre van Rossum (3,4984) / Marco van der Wal (2,0671) - Jiva de Veer (2,5120) 6-4, 2-6, 6-7
2e GD Julia Enderink (3,2864) - Dave Nijhuis (4,1471) / Quinty Janssen (3,5194) - Kayne Trustfull (2,4178) 6-7, 4-6
30 april 2017 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 6-2
1e HE BjŲrn Luitink (3,3522) / Michiel van der Goes (2,2082) 6-2, 4-6, 6-3
2e HE Kjell Reeker (2,9702) / Chiel van der Plas (2,6878) 6-0, 6-1
1e DE Beau Blokker (2,0000) / Inge van Wakeren (3,4870) 6-2, 6-0
2e DE Jacomien Feilzer (2,5110) / Hester Hooyschuur (3,3698) 6-7, 4-6
 HD BjŲrn Luitink (2,4504) - Kjell Reeker (3,4503) / Maarten Heideman (2,9805) - Vincent Kleverlaan (3,1256) 7-5, 6-1
 DD Myrthe van der Boon (1,8004) - Jacomien Feilzer (3,6338) / Hester Hooyschuur (2,1500) - Inge van Wakeren (3,4761) 3-6, 6-7
1e GD Myrthe van der Boon (1,8004) - BjŲrn Luitink (2,4504) / Maarten Heideman (2,9805) - Hester Hooyschuur (2,1500) 6-7, 7-5, 7-6
2e GD Beau Blokker (1,8699) - Kjell Reeker (3,4503) / Inge van Wakeren (3,4761) - Michiel van der Goes (3,1660) 6-0, 6-3

17 april 2017 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.V. Heerhugowaard 4 7-1
1e HE Rutger-Jan Lange (2,0000) / Jurre van Rossum (2,8438) 6-2, 6-1
2e HE Roderik Bratianu (2,1140) / Dave Nijhuis (3,3904) 6-2, 6-0
1e DE Carlijn Prinsze (3,3549) / ZoŽ Gubbels (2,6410) 6-4, 6-2
2e DE Federica van Adrichem (3,0026) / Julia Enderink (3,9713) 7-6, 3-6, 6-1
 HD Floris Pagano Mirani (2,8670) - Roderik Bratianu (2,5841) / Dave Nijhuis (4,1471) - Pascal Wagemaker (3,2099) 6-1, 6-3
 DD Hester Lange (4,2931) - Carlijn Prinsze (3,1316) / Julia Enderink (3,3420) - Sophie Wagemaker (2,6618) 7-5, 2-6, 5-7
1e GD Floris Pagano Mirani (2,8670) - Carlijn Prinsze (3,1316) / ZoŽ Gubbels (2,2590) - Pascal Wagemaker (3,2099) 7-5, 6-4
2e GD Rutger-Jan Lange (2,4098) - Hester Lange (4,2931) / Sophie Wagemaker (2,6618) - Jurre van Rossum (3,4255) 7-5, 6-4
17 april 2017 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.C. Bakkum 2 5-3
1e HE Yoeri Somers (2,1892) / Yvo van der Horst (3,1084) 6-1, 6-1
2e HE Kayne Trustfull (2,2024) / Marnix Blom (3,4120) 5-7, 6-1, 6-3
1e DE Quinty Janssen (2,2514) / Kim Stabij (1,8333) 6-3, 3-6, 6-3
2e DE Jiva de Veer (2,8662) / Katerina Antoniou (3,3157) 1-6, 6-4, 6-7
 HD Yoeri Somers (2,1588) - Sam Jesse (4,3056) / Yvo van der Horst (3,1346) - Marnix Blom (5,1345) 6-3, 6-2
 DD Sylvia Okafor (2,1806) - Enise Yigit (3,9227) / Irene Kranendonk (1,8250) - Kim Stabij (3,3936) 3-6, 1-6
1e GD Sylvia Okafor (2,1806) - Kayne Trustfull (2,4178) / Marnix Blom (5,1345) - Irene Kranendonk (1,8250) Opgave uit
2e GD Yoeri Somers (2,1588) - Enise Yigit (3,9227) / Yvo van der Horst (3,1346) - Katerina Antoniou (2,9815) Opgave thuis
17 april 2017 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 3-5
1e HE Michiel van der Goes (2,0000) / Joris Onverwagt (2,2491) 2-6, 6-2, 6-7
2e HE Vincent Kleverlaan (3,8529) / Ytzen Zeilstra (3,0270) 6-4, 6-0
1e DE GabriŽlle Altena (2,1667) / Daisy de Groot (2,1667) 1-6, 5-7
2e DE Hester Hooyschuur (3,6059) / Lisa van Tiel (3,0173) 6-1, 6-1
 HD Michiel van der Goes (3,1660) - Koos van Driel (3,4001) / Joris Onverwagt (1,9167) - Julien Maugenest (2,9147) 3-6, 2-6
 DD GabriŽlle Altena (3,3823) - Hester Hooyschuur (2,2308) / Daisy de Groot (1,8333) - Myrthe Mooi (1,7352) 2-6, 6-2, 6-4
1e GD Hester Hooyschuur (2,2308) - Koos van Driel (3,4001) / Lisa van Tiel (2,7465) - Ytzen Zeilstra (2,1509) 4-6, 5-7
2e GD GabriŽlle Altena (3,3823) - Vincent Kleverlaan (3,1256) / Daisy de Groot (1,8333) - Julien Maugenest (2,9147) 5-7, 4-6
17 april 2017 T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 5-3
1e HE Stefan Imanse (3,2388) / BjŲrn Luitink (3,2044) 6-2, 6-3
2e HE Leo Pijnacker (3,0390) / Tom van Doorn (2,9985) 6-1, 6-2
1e DE Marlous Jutte Verkerk (2,3339) / Myrthe van der Boon (2,0000) 2-6, 7-6, 0-6
2e DE MariŽtte Verbruggen (3,3163) / Jacomien Feilzer (2,1500) 6-2, 7-5
 HD Stefan Imanse (2,6036) - Milan Ludlage (4,2290) / BjŲrn Luitink (2,5755) - Kjell Reeker (3,4153) 2-6, 1-6
 DD Michelle Hoogenstein (2,6884) - MariŽtte Verbruggen (1,9167) / Myrthe van der Boon (1,9167) - Beau Blokker (1,9167) 4-6, 2-6
1e GD Leo Pijnacker (4,1639) - Marlous Jutte Verkerk (1,9167) / Tom van Doorn (2,7142) - Beau Blokker (1,9167) 6-1, 6-2
2e GD Milan Ludlage (4,2290) - Michelle Hoogenstein (2,6884) / Kjell Reeker (3,4153) - Jacomien Feilzer (3,5542) 7-5, 6-3

9 april 2017 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 5-3
1e HE BjŲrn Luitink (3,2044) / Floris Pagano Mirani (2,0000) 5-7, 4-6
2e HE Kjell Reeker (2,9343) / Roderik Bratianu (2,1500) 2-6, 1-6
1e DE Beau Blokker (2,0000) / Carlijn Prinsze (3,3549) 6-0, 6-1
2e DE Myrthe van der Boon (2,0000) / Hester Lange (3,7129) 6-4, 6-1
 HD Tom van Doorn (3,0922) - BjŲrn Luitink (2,8257) / Rutger-Jan Lange (2,0000) - Floris Pagano Mirani (2,6486) 6-1, 2-6, 7-6
 DD Beau Blokker (2,0000) - Jacomien Feilzer (3,5769) / Federica van Adrichem (2,0000) - Hester Lange (4,2098) 6-1, 6-2
1e GD Myrthe van der Boon (2,0000) - Tom van Doorn (3,0922) / Federica van Adrichem (2,0000) - Rutger-Jan Lange (2,0000) 2-6, 6-4, 7-6
2e GD Jacomien Feilzer (3,5769) - Kjell Reeker (3,3102) / Roderik Bratianu (2,6122) - Carlijn Prinsze (3,2692) 2-6, 3-6
9 april 2017 T.C. Bakkum 2 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 6-2
1e HE Marnix Blom (3,4120) / Michiel van der Goes (2,0000) 3-6, 3-6
2e HE Yvo van der Horst (3,1752) / Vincent Kleverlaan (3,7884) 6-3, 5-7, 7-6
1e DE Kim Stabij (2,0000) / GabriŽlle Altena (2,0000) 6-2, 6-3
2e DE Katerina Antoniou (3,4657) / Hester Hooyschuur (3,4339) 6-1, 6-1
 HD Marnix Blom (5,1345) - Tim Kloosterman (2,7698) / Vincent Kleverlaan (3,1256) - Maarten Heideman (2,8996) 3-6, 2-6
 DD Kim Stabij (3,4769) - Irene Kranendonk (2,0000) / GabriŽlle Altena (3,2990) - Inge van Wakeren (3,2142) 6-4, 7-5
1e GD Irene Kranendonk (2,0000) - Tim Kloosterman (2,7698) / Hester Hooyschuur (2,0000) - Maarten Heideman (2,8996) 6-7, 6-2, 7-6
2e GD Katerina Antoniou (3,1622) - Yvo van der Horst (3,4085) / Inge van Wakeren (3,2142) - Michiel van der Goes (2,9421) 3-6, 6-3, 7-6
9 april 2017 T.V. Heerhugowaard 4 / T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 5-3
1e HE Pascal Wagemaker (2,7105) / Stefan Imanse (3,1444) 6-2, 6-7, 6-1
2e HE Jurre van Rossum (2,9738) / Milan Ludlage (3,8266) 6-0, 6-2
1e DE ZoŽ Gubbels (3,0034) / Marlous Jutte Verkerk (2,0000) 2-6, 7-5, 6-4
2e DE Sophie Wagemaker (4,3308) / MariŽtte Verbruggen (2,9134) 6-4, 6-0
 HD Dave Nijhuis (4,2542) - Jurre van Rossum (3,4883) / Milan Ludlage (4,1006) - Leo Pijnacker (4,1224) 6-3, 7-5
 DD Julia Enderink (3,1753) - ZoŽ Gubbels (2,1506) / MariŽtte Verbruggen (2,0000) - Michelle Hoogenstein (3,0059) 2-6, 7-5, 2-6
1e GD Pascal Wagemaker (3,0823) - Sophie Wagemaker (2,4835) / Stefan Imanse (2,7677) - Michelle Hoogenstein (3,0059) 1-6, 6-7
2e GD Dave Nijhuis (4,2542) - Julia Enderink (3,1753) / Leo Pijnacker (4,1224) - Marlous Jutte Verkerk (2,0000) 3-6, 2-6
9 april 2017 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 5-3
1e HE Joris Onverwagt (2,0000) / Kayne Trustfull (2,4944) 6-2, 2-6, 4-6
2e HE Ytzen Zeilstra (2,8227) / Marco van der Wal (2,7668) 0-6, 2-6
1e DE Myrthe Mooi (2,0000) / Sylvia Okafor (2,8354) 6-3, 6-4
2e DE Lisa van Tiel (3,1127) / Enise Yigit (3,6733) 6-2, 6-0
 HD Ytzen Zeilstra (2,0000) - Julien Maugenest (2,5721) / Kayne Trustfull (2,6442) - Yoeri Somers (2,1667) 2-6, 3-6
 DD Daisy de Groot (2,0000) - Lisa van Tiel (2,9132) / Quinty Janssen (3,4361) - Sylvia Okafor (2,0833) 6-4, 6-0
1e GD Daisy de Groot (2,0000) - Joris Onverwagt (2,0000) / Quinty Janssen (3,4361) - Marco van der Wal (1,9167) 7-5, 6-4
2e GD Lisa van Tiel (2,9132) - Ytzen Zeilstra (2,0000) / Enise Yigit (3,8221) - Yoeri Somers (2,1667) 5-7, 6-4, 7-6