Uitslagen landelijke competitie 2017 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 29
Bijgewerkt t/m 16 juni 2017 Home


2017 Gemengd 2e klasse afdelingnr 29

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 7 41
(KNLTB) L.T.C. Soestdijk 1 7 35
(KNLTB) T.V. Heerhugowaard 5 7 34
(KNLTB) T.V. Cromwijck (Woerden) 1 7 33
(KNLTB) T.C. Domstad (Utrecht) 3 7 26
(KNLTB) H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 7 22
(KNLTB) U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 7 21
(KNLTB) L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 2 7 12

Uitslagen

28 mei 2017 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / L.T.C. Soestdijk 1 5-3
1e HE Niels de Morée (2,2992) / Michiel Wolters (2,3571) 6-4, 6-4
2e HE Melvin Hauwert (2,8436) / Paul Sevinga (3,1580) 2-6, 3-6
1e DE Ilona Somers (1,5729) / Anna Kostiouk (1,9043) 6-2, 6-4
2e DE / Opgave thuis
 HD Melvin Hauwert (2,8577) - Alexander Popping (2,0995) / Michiel Harmsen (1,5804) - Paul Sevinga (1,8972) 1-6, 7-6, 7-5
 DD Kika Hogendoorn (2,0457) - Ilona Somers (1,5854) / Elleke Brölman (2,0097) - Anna Kostiouk (2,0833) 1-6, 6-4, 6-4
1e GD / Opgave uit
2e GD / Opgave thuis
28 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 7-1
1e HE Hugo Strang (2,3342) / Oskar Knötschke (3,1892) 6-0, 6-1
2e HE Luuk Ammerlaan (3,2241) / Lamar Kiel (3,7426) 6-2, 6-3
1e DE Suzanne van Soest (2,1976) / Polly Lam Po Kuen (2,2884) 6-3, 6-3
2e DE Cheryl Weerdenburg (2,6254) / Inge Kaars Sijpesteijn (1,7026) 5-7, 2-6
 HD Bram Stultiens (3,4227) - Luuk Ammerlaan (4,3307) / Lamar Kiel (3,9710) - Oskar Knötschke (2,8586) Opgave uit
 DD Cheryl Weerdenburg (1,9917) - Lidwien Mentink (1,8709) / Polly Lam Po Kuen (2,0486) - Inge Kaars Sijpesteijn (1,5950) 6-3, 4-6, 7-5
1e GD Bram Stultiens (3,4227) - Lidwien Mentink (1,8709) / Inge Kaars Sijpesteijn (1,5950) - Oskar Knötschke (2,8586) Opgave uit
2e GD Hugo Strang (2,0746) - Suzanne van Soest (2,9973) / Lamar Kiel (3,9710) - Stéphanie Zaaijer (3,1897) 6-3, 6-1
28 mei 2017 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.V. Heerhugowaard 5 2-6
1e HE Bastiaan Storm (2,4605) / Koen van der Meer (2,0024) 4-6, 7-5, 0-6
2e HE Robin Roelofs (1,8871) / Remco Pondman (1,9068) 3-6, 2-6
1e DE Marjolein de Hair (2,4018) / Sanne Brand (1,7689) 3-6, 7-6, 3-6
2e DE Natalie Drost (3,5064) / Elise van Zijst (3,4895) 4-6, 0-6
 HD Robin Roelofs (2,2163) - Robbert Vink (2,7511) / Koen van der Meer (2,5522) - Remco Pondman (1,6661) 3-6, 4-6
 DD Marjolein de Hair (3,3572) - Eva Boschloo (2,1399) / Sanne Brand (2,4172) - Sophie Feller (2,5634) 3-6, 1-6
1e GD Eva Boschloo (2,1399) - Robbert Vink (2,7511) / Elise van Zijst (2,6746) - Remco Pondman (1,6661) Opgave uit
2e GD Natalie Drost (3,4100) - Bastiaan Storm (2,9131) / Koen van der Meer (2,5522) - Sophie Feller (2,5634) Opgave uit
28 mei 2017 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 2-6
1e HE Sander de Bruijn (2,6571) / Erik Goris (1,7958) 5-7, 2-6
2e HE / Opgave thuis
1e DE Carmen van Poelgeest (3,0494) / Caroline Ebeling Koning-Kooyman (3,4864) 6-1, 6-0
2e DE Marcellina Covelli (3,7841) / Isabelle Haverlag (2,7549) 1-6, 0-6
 HD Emil van Gorkum (3,7001) - Sander de Bruijn (3,7266) / Erik Goris (1,2942) - Bas Haverlag (1,5462) 2-6, 1-6
 DD Noëlle Roorda (3,2447) - Marcellina Covelli (3,6866) / Isabelle Haverlag (2,7526) - Ilvi van Boxel (2,1547) 2-6, 4-6
1e GD Emil van Gorkum (3,7001) - Carmen van Poelgeest (1,8799) / Bas Haverlag (1,5462) - Isabelle Haverlag (2,7526) Opgave uit
2e GD Sander de Bruijn (3,7266) - Noëlle Roorda (3,2447) / Erik Goris (1,2942) - Caroline Ebeling Koning-Kooyman (3,8004) Opgave thuis

21 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / L.T.C. Soestdijk 1 3-5
1e HE Luuk Ammerlaan (3,0788) / Michiel Harmsen (2,0321) 6-3, 2-6, 4-6
2e HE Bram Stultiens (3,1762) / Michiel Wolters (2,3772) 3-6, 6-7
1e DE Sarah de Boer (1,8347) / Anna Kostiouk (2,0985) 0-6, 4-6
2e DE Lidwien Mentink (2,1838) / Elleke Brölman (2,3542) 7-6, 6-4
 HD Luuk Ammerlaan (4,2592) - Mathijs Wicherson (3,8901) / Michiel Harmsen (1,5804) - Paul Sevinga (1,8972) 3-6, 4-6
 DD Cheryl Weerdenburg (2,1477) - Sarah de Boer (2,1618) / Roos Gerritsen (2,3109) - Elleke Brölman (1,8173) 6-4, 6-3
1e GD Mathijs Wicherson (3,8901) - Cheryl Weerdenburg (2,1477) / Elleke Brölman (1,8173) - Paul Sevinga (1,8972) 3-6, 7-6, 6-7
2e GD Lidwien Mentink (1,9209) - Bram Stultiens (3,4681) / Anna Kostiouk (2,0000) - Michiel Wolters (2,2550) 6-0, 6-2
21 mei 2017 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 2-6
1e HE Wouter van Dijk (2,9805) / Alexander Popping (2,8018) 6-2, 3-6, 2-6
2e HE Lamar Kiel (3,7288) / Melvin Hauwert (2,8528) 5-7, 0-6
1e DE Polly Lam Po Kuen (2,1699) / Ilona Somers (1,7112) 1-6, 5-7
2e DE Stéphanie Zaaijer (2,0584) / Evy Markovits (3,2065) 5-0
 HD Wouter van Dijk (3,0308) - Lamar Kiel (3,9710) / Melvin Hauwert (2,8577) - Niels de Morée (2,1287) Opgave thuis
 DD Inge Kaars Sijpesteijn (1,3596) - Polly Lam Po Kuen (1,9117) / Kika Hogendoorn (2,2024) - Ilona Somers (1,8128) 6-2, 4-6, 6-7
1e GD Inge Kaars Sijpesteijn (1,3596) - Lamar Kiel (3,9710) / Niels de Morée (2,1287) - Ilona Somers (1,8128) Opgave uit
2e GD Wouter van Dijk (3,0308) - Stéphanie Zaaijer (3,1897) / Kika Hogendoorn (2,2024) - Alexander Popping (2,0995) Opgave thuis
21 mei 2017 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 3-5
1e HE Bastiaan Storm (2,3487) / Erik Goris (1,6708) 3-6, 1-6
2e HE Robbert Vink (2,2855) / Bas Haverlag (1,6142) 4-6, 5-7
1e DE Marjolein de Hair (2,4018) / Caroline Ebeling Koning-Kooyman (3,4864) 6-4, 6-4
2e DE Natalie Drost (3,2092) / Isabelle Haverlag (2,7836) 4-6, 4-6
 HD Robbert Vink (2,7511) - Robin Roelofs (2,1607) / Erik Goris (1,2980) - Bas Haverlag (1,5396) 4-6, 5-7
 DD Marjolein de Hair (3,5577) - Bibianne de Zwart (3,1286) / Caroline Ebeling Koning-Kooyman (3,5196) - Isabelle Haverlag (2,6844) 6-3, 6-4
1e GD Bibianne de Zwart (3,1286) - Robin Roelofs (2,1607) / Erik Goris (1,2980) - Isabelle Haverlag (2,6844) 4-6, 2-6
2e GD Natalie Drost (3,4721) - Bastiaan Storm (2,9735) / Caroline Ebeling Koning-Kooyman (3,5196) - Bas Haverlag (1,5396) 7-5, 7-6
21 mei 2017 T.V. Heerhugowaard 5 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 2 7-1
1e HE Koen van der Meer (2,0024) / Emil van Gorkum (4,0292) 6-0, 6-1
2e HE / Opgave uit
1e DE Sophie Feller (3,5194) / Noëlle Roorda (3,4345) 6-3, 6-1
2e DE Elise van Zijst (3,3391) / Carmen van Poelgeest (3,1283) 4-6, 4-6
 HD / Opgave uit
 DD Sophie Feller (2,5634) - Sanne Brand (2,4172) / Noëlle Roorda (3,2447) - Marcellina Covelli (3,6866) 6-3, 5-7, 6-1
1e GD Elise van Zijst (2,7460) - Remco Pondman (1,7375) / Carmen van Poelgeest (1,8799) - Emil van Gorkum (3,6025) 6-1, 7-6
2e GD / Opgave uit

14 mei 2017 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.V. Heerhugowaard 5 6-2
1e HE Erik Goris (1,7980) / Remco Pondman (1,7738) 6-4, 5-7, 6-4
2e HE Bas Haverlag (1,8027) / Koen van der Meer (1,8686) 6-4, 6-7, 6-3
1e DE Moesha van Leeuwen (2,3268) / Sanne Brand (1,9061) 3-6, 6-4
2e DE Isabelle Haverlag (2,8022) / Sophie Feller (3,4489) 6-4, 6-1
 HD Erik Goris (1,3244) - Bas Haverlag (1,6962) / Koen van der Meer (2,4671) - Remco Pondman (1,6524) 7-5, 6-4
 DD Isabelle Haverlag (2,7759) - Ilvi van Boxel (2,2543) / Sanne Brand (2,1647) - Elise van Zijst (2,6410) 4-6, 7-5, 6-3
1e GD Erik Goris (1,3244) - Isabelle Haverlag (2,7759) / Elise van Zijst (2,6410) - Remco Pondman (1,6524) Opgave uit
2e GD Bas Haverlag (1,6962) - Ilvi van Boxel (2,2543) / Koen van der Meer (2,4671) - Sophie Feller (2,5634) Opgave thuis
14 mei 2017 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 3-5
1e HE Emil van Gorkum (4,0292) / Robbert Vink (2,2855) 5-7, 1-6
2e HE / Opgave thuis
1e DE Noëlle Roorda (3,4345) / Marjolein de Hair (2,4018) 4-6, 6-2, 2-6
2e DE Carmen van Poelgeest (3,2910) / Natalie Drost (2,8273) 6-4, 6-2
 HD / Opgave thuis
 DD Noëlle Roorda (3,4815) - Marcellina Covelli (3,9955) / Marjolein de Hair (3,3188) - Bibianne de Zwart (2,7979) 4-6, 6-2, 7-5
1e GD Carmen van Poelgeest (2,0842) - Emil van Gorkum (3,6617) / Bibianne de Zwart (2,7979) - Robin Roelofs (2,0982) 6-7, 6-3, 7-6
2e GD / Opgave thuis
14 mei 2017 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 6-2
1e HE Alexander Popping (2,9440) / Luuk Ammerlaan (2,9483) 6-2, 6-2
2e HE Melvin Hauwert (2,9739) / Bram Stultiens (3,0581) 6-2, 6-2
1e DE Ilona Somers (1,8714) / Lidwien Mentink (2,0386) 6-3, 6-1
2e DE Evy Markovits (2,9079) / Cheryl Weerdenburg (2,7916) 5-7, 2-6
 HD Melvin Hauwert (2,8577) - Niels de Morée (2,1287) / Mathijs Wicherson (3,8901) - Luuk Ammerlaan (4,2592) 6-2, 6-2
 DD Kika Hogendoorn (2,2946) - Ilona Somers (1,9853) / Sarah de Boer (1,9718) - Cheryl Weerdenburg (1,9577) 6-4, 6-2
1e GD Ilona Somers (1,9853) - Niels de Morée (2,1287) / Mathijs Wicherson (3,8901) - Sarah de Boer (1,9718) 6-2, 6-3
2e GD Alexander Popping (2,0139) - Kika Hogendoorn (2,2946) / Bram Stultiens (3,5181) - Lidwien Mentink (1,9764) 1-6, 7-5, 6-7
14 mei 2017 L.T.C. Soestdijk 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 5-3
1e HE Michiel Harmsen (2,0321) / Oskar Knötschke (3,1892) 0-1
2e HE Michiel Wolters (2,3772) / Lamar Kiel (3,7288) 6-3, 6-4
1e DE Elleke Brölman (2,2153) / Inge Kaars Sijpesteijn (1,8333) 3-6, 4-6
2e DE Roos Gerritsen (2,4326) / Stéphanie Zaaijer (2,1530) 5-7, 6-4, 6-7
 HD Michiel Harmsen (1,5804) - Paul Sevinga (1,8972) / Wouter van Dijk (3,0308) - Lamar Kiel (3,9710) 6-1, 6-0
 DD Elleke Brölman (1,6828) - Roos Gerritsen (2,1765) / Inge Kaars Sijpesteijn (1,5380) - Polly Lam Po Kuen (2,0753) 3-6, 6-7
1e GD Elleke Brölman (1,6828) - Paul Sevinga (1,8972) / Polly Lam Po Kuen (2,0753) - Lamar Kiel (3,9710) 6-1, 4-6, 7-6
2e GD Anna Kostiouk (2,0000) - Michiel Wolters (2,2550) / Stéphanie Zaaijer (3,1897) - Wouter van Dijk (3,0308) 6-3, 6-2

7 mei 2017 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 4-4
1e HE Robbert Vink (2,2855) / Bram Stultiens (3,0547) 3-6, 6-3, 6-2
2e HE Bastiaan Storm (1,9629) / Luuk Ammerlaan (3,3146) 6-2, 3-6, 0-6
1e DE Natalie Drost (2,6793) / Sarah de Boer (1,8882) 6-3, 6-7, 0-6
2e DE Marjolein de Hair (2,2067) / Lidwien Mentink (2,1708) 1-6, 3-6
 HD Robbert Vink (2,7511) - Robin Roelofs (2,2168) / Bram Stultiens (3,5181) - Mathijs Wicherson (3,7388) 6-1, 7-6
 DD Marjolein de Hair (3,3882) - Maud Dekkers (2,5141) / Lidwien Mentink (1,9764) - Cheryl Weerdenburg (1,8923) 1-6, 6-7
1e GD Marjolein de Hair (3,3882) - Robin Roelofs (2,2168) / Sarah de Boer (1,9044) - Mathijs Wicherson (3,7388) 2-6, 6-2, 7-6
2e GD Natalie Drost (3,5254) - Bastiaan Storm (3,0253) / Luuk Ammerlaan (4,0751) - Cheryl Weerdenburg (1,8923) 5-7, 6-3, 7-6
7 mei 2017 T.V. Heerhugowaard 5 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 5-3
1e HE Remco Pondman (1,7738) / Oskar Knötschke (3,1892) 6-1, 6-2
2e HE Koen van der Meer (1,8686) / Lamar Kiel (3,7288) 6-3, 6-0
1e DE Sanne Brand (2,1000) / Polly Lam Po Kuen (1,9866) 6-2, 6-1
2e DE Elise van Zijst (3,3391) / Inge Kaars Sijpesteijn (1,8333) 3-6, 2-6
 HD Remco Pondman (1,7735) - Koen van der Meer (2,3290) / Oskar Knötschke (2,9208) - Lamar Kiel (3,8132) 6-2, 6-2
 DD Sanne Brand (2,0057) - Sophie Feller (2,3181) / Polly Lam Po Kuen (2,1129) - Inge Kaars Sijpesteijn (1,7952) 2-6, 6-7
1e GD Elise van Zijst (2,7473) - Remco Pondman (1,7735) / Polly Lam Po Kuen (2,1129) - Lamar Kiel (3,8132) 6-3, 6-3
2e GD Koen van der Meer (2,3290) - Sophie Feller (2,3181) / Inge Kaars Sijpesteijn (1,7952) - Oskar Knötschke (2,9208) 6-7, 3-6
7 mei 2017 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / L.T.C. Soestdijk 1 6-2
1e HE Bas Haverlag (1,9640) / Michiel Harmsen (2,0321) 6-3, 3-6, 6-4
2e HE Erik Goris (1,9129) / Michiel Wolters (2,3103) 6-0, 6-2
1e DE Moesha van Leeuwen (2,4245) / Anna Kostiouk (1,8611) 6-1, 6-1
2e DE Ilvi van Boxel (2,6844) / Roos Gerritsen (2,6730) 4-6, 5-7
 HD Erik Goris (1,4790) - Bas Haverlag (2,0833) / Paul Sevinga (1,6995) - Michiel Harmsen (1,4763) 6-4, 6-3
 DD Ilvi van Boxel (2,1017) - Isabelle Haverlag (2,8037) / Elleke Brölman (1,7349) - Roos Gerritsen (2,0960) 6-4, 4-6, 6-7
1e GD Erik Goris (1,4790) - Isabelle Haverlag (2,8037) / Elleke Brölman (1,7349) - Paul Sevinga (1,6995) 6-1, 6-3
2e GD Bas Haverlag (2,0833) - Moesha van Leeuwen (1,9767) / Roos Gerritsen (2,0960) - Michiel Wolters (2,0833) 3-6, 7-5, 7-6
7 mei 2017 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 2 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 2-6
1e HE Sander de Bruijn (2,7952) / Niels de Morée (2,0000) 6-0, 3-6, 6-4
2e HE Roland van Paridon (3,7720) / Melvin Hauwert (2,9759) 1-6, 1-6
1e DE Marcellina Covelli (3,7841) / Ilona Somers (1,8714) 0-6, 1-6
2e DE Noëlle Roorda (3,6742) / Evy Markovits (2,4622) 6-3
 HD Marc Vorstermans (3,2367) - Emil van Gorkum (3,5696) / Melvin Hauwert (2,8577) - Alexander Popping (2,0139) 3-6, 6-7
 DD Noëlle Roorda (3,4098) - Carmen van Poelgeest (2,0842) / Ilona Somers (2,1140) - Kika Hogendoorn (2,3660) 2-6, 3-6
1e GD Carmen van Poelgeest (2,0842) - Emil van Gorkum (3,5696) / Ilona Somers (2,1140) - Niels de Morée (2,2001) 6-2, 3-6, 6-7
2e GD Noëlle Roorda (3,4098) - Sander de Bruijn (3,7266) / Kika Hogendoorn (2,3660) - Alexander Popping (2,0139) 0-6, 1-6

30 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 2 5-3
1e HE Bram Stultiens (3,2806) / Mehdi Bdiri (2,3330) 6-4, 3-6, 6-3
2e HE Bram Stultiens (3,2806) / Sander de Bruijn (2,8420) 3-6, 2-6
1e DE Lidwien Mentink (2,1708) / Marcellina Covelli (3,7841) 6-0, 6-2
2e DE Sarah de Boer (1,8882) / Noëlle Roorda (3,6742) 6-1, 6-2
 HD Mathijs Wicherson (3,5899) - Luuk Ammerlaan (3,9092) / Mehdi Bdiri (3,3308) - Emil van Gorkum (3,6002) 5-7, 4-6
 DD Lidwien Mentink (1,8514) - Sarah de Boer (1,9895) / Noëlle Roorda (3,5625) - Andrea Bijlsma (3,3140) 6-2, 6-2
1e GD Mathijs Wicherson (3,5899) - Sarah de Boer (1,9895) / Andrea Bijlsma (3,3140) - Emil van Gorkum (3,6002) 6-4, 6-3
2e GD Bram Stultiens (3,4070) - Lidwien Mentink (1,8514) / Noëlle Roorda (3,5625) - Sander de Bruijn (3,8708) 6-3, 1-6, 6-7
30 april 2017 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 2-6
1e HE Oskar Knötschke (3,1892) / Bas Haverlag (1,9640) 4-6, 6-7
2e HE Lamar Kiel (3,7288) / Erik Goris (1,9129) 3-6, 4-6
1e DE Polly Lam Po Kuen (2,0904) / Moesha van Leeuwen (2,3769) 6-4, 6-3
2e DE Stéphanie Zaaijer (1,8333) / Isabelle Haverlag (2,9180) 4-6, 7-6, 1-6
 HD Lamar Kiel (3,6780) - Oskar Knötschke (2,9208) / Erik Goris (1,5504) - Bas Haverlag (2,0833) 6-4, 2-6, 1-6
 DD Inge Kaars Sijpesteijn (1,9167) - Polly Lam Po Kuen (2,3038) / Ilvi van Boxel (1,9167) - Moesha van Leeuwen (1,7917) 6-2, 6-3
1e GD Inge Kaars Sijpesteijn (1,9167) - Lamar Kiel (3,6780) / Erik Goris (1,5504) - Isabelle Haverlag (2,8453) 2-6, 0-6
2e GD Oskar Knötschke (2,9208) - Stéphanie Zaaijer (3,1897) / Bas Haverlag (2,0833) - Ilvi van Boxel (1,9167) 6-4, 5-7, 6-7
30 april 2017 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 5-3
1e HE Alexander Popping (2,7774) / Bastiaan Storm (2,0000) 4-6, 1-6
2e HE Melvin Hauwert (2,8542) / Robin Roelofs (2,5147) 2-6, 4-6
1e DE Ilona Somers (1,9513) / Natalie Drost (2,5207) 6-1, 6-0
2e DE Evy Markovits (2,2400) / Marjolein de Hair (2,3333) 2-6, 3-6
 HD Melvin Hauwert (3,0848) - Niels de Morée (2,2807) / Bastiaan Storm (2,8842) - Robbert Vink (2,5880) 6-1, 6-0
 DD Kika Hogendoorn (2,4667) - Ilona Somers (2,1140) / Marjolein de Hair (3,3049) - Bibianne de Zwart (2,7539) 6-2, 6-4
1e GD Niels de Morée (2,2807) - Kika Hogendoorn (2,4667) / Marjolein de Hair (3,3049) - Robin Roelofs (2,1144) 6-2, 6-1
2e GD Evy Markovits (3,6704) - Alexander Popping (2,0833) / Natalie Drost (3,4281) - Robbert Vink (2,5880) 5-7, 6-3, 7-6
30 april 2017 L.T.C. Soestdijk 1 / T.V. Heerhugowaard 5 4-4
1e HE Michiel Harmsen (2,0321) / Remco Pondman (1,9351) 1-6, 2-6
2e HE Michiel Wolters (2,2117) / Koen van der Meer (2,0000) 3-6, 2-6
1e DE Elleke Brölman (2,0000) / Sanne Brand (2,2917) 3-6, 6-7
2e DE Roos Gerritsen (2,7977) / Sophie Feller (3,3791) 6-3, 6-2
 HD Paul Sevinga (2,0682) - Michiel Harmsen (1,8112) / Remco Pondman (1,7431) - Koen van der Meer (2,0000) 6-3, 7-5
 DD Elleke Brölman (2,0000) - Roos Gerritsen (2,0833) / Sophie Feller (2,1695) - Elise van Zijst (2,8161) 6-1, 6-1
1e GD Elleke Brölman (2,0000) - Paul Sevinga (2,0682) / Sanne Brand (1,8333) - Koen van der Meer (2,0000) 6-3, 5-7, 7-6
2e GD Roos Gerritsen (2,0833) - Michiel Wolters (2,0000) / Elise van Zijst (2,8161) - Remco Pondman (1,7431) 1-6, 1-6

17 april 2017 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 7-1
1e HE Erik Goris (1,7326) / Mathijs Wicherson (3,5649) 6-1, 6-0
2e HE Bas Haverlag (1,9640) / Bram Stultiens (3,2806) 6-2, 6-1
1e DE Moesha van Leeuwen (2,3290) / Sarah de Boer (2,0000) 3-6, 4-6
2e DE Ilvi van Boxel (2,8747) / Lidwien Mentink (1,8583) 6-3, 6-7, 6-4
 HD Erik Goris (1,6861) - Bas Haverlag (2,0833) / Mathijs Wicherson (3,5899) - Luuk Ammerlaan (3,9179) 6-4, 6-4
 DD Ilvi van Boxel (2,0000) - Isabelle Haverlag (3,0352) / Sarah de Boer (1,9196) - Cheryl Weerdenburg (1,8363) 6-4, 6-3
1e GD Erik Goris (1,6861) - Isabelle Haverlag (3,0352) / Lidwien Mentink (1,7800) - Bram Stultiens (3,3445) 6-4, 6-4
2e GD Bas Haverlag (2,0833) - Moesha van Leeuwen (1,7917) / Cheryl Weerdenburg (1,8363) - Luuk Ammerlaan (3,9179) 6-2, 6-0
17 april 2017 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 1-7
1e HE Sander de Bruijn (2,9220) / Oskar Knötschke (3,0426) 7-6, 4-6, 6-4
2e HE / Opgave thuis
1e DE Noëlle Roorda (3,5424) / Polly Lam Po Kuen (2,6909) 3-6, 4-6
2e DE Marcellina Covelli (3,7841) / Inge Kaars Sijpesteijn (1,8333) 0-6, 2-6
 HD / Opgave thuis
 DD Marcellina Covelli (3,9122) - Carmen van Poelgeest (2,2593) / Stéphanie Zaaijer (3,3842) - Inge Kaars Sijpesteijn (2,0000) 2-6, 1-6
1e GD Noëlle Roorda (3,4792) - Emil van Gorkum (3,5169) / Polly Lam Po Kuen (2,2682) - Lamar Kiel (3,5474) 4-6, 0-6
2e GD Carmen van Poelgeest (2,2593) - Sander de Bruijn (3,7801) / Niels van Hal (2,0000) - Stéphanie Zaaijer (3,3842) 1-6, 2-6
17 april 2017 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / L.T.C. Soestdijk 1 0-8
1e HE Robbert Vink (2,0000) / Michiel Harmsen (2,7130) 3-6, 5-7
2e HE Robin Roelofs (2,4583) / Michiel Wolters (2,3373) 6-1, 3-6, 5-7
1e DE Marjolein de Hair (2,1667) / Anna Kostiouk (2,0000) 6-2, 3-6, 4-6
2e DE Natalie Drost (2,1667) / Roos Gerritsen (3,1244) 5-7, 3-6
 HD Robin Roelofs (1,9820) - Bastiaan Storm (2,8360) / Michiel Harmsen (2,0833) - Paul Sevinga (2,1667) 3-6, 6-4, 1-6
 DD Marjolein de Hair (3,3049) - Natalie Drost (3,4281) / Anna Kostiouk (2,0000) - Elleke Brölman (2,0000) 2-6, 6-7
1e GD Marjolein de Hair (3,3049) - Robbert Vink (2,5880) / Elleke Brölman (2,0000) - Paul Sevinga (2,1667) 3-6, 2-6
2e GD Natalie Drost (3,4281) - Bastiaan Storm (2,8360) / Roos Gerritsen (2,0833) - Michiel Wolters (2,0000) 6-3, 3-6, 6-7
17 april 2017 T.V. Heerhugowaard 5 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 6-2
1e HE Remco Pondman (2,0000) / Alexander Popping (2,6107) 6-2, 6-2
2e HE Dax Donders (1,9881) / Melvin Hauwert (2,8202) 6-1, 6-2
1e DE Sophie Feller (3,3791) / Ilona Somers (1,9513) 1-6, 0-6
2e DE Elise van Zijst (3,3391) / Evy Markovits (2,2400) 6-4, 6-7, 4-6
 HD Remco Pondman (2,0000) - Dax Donders (3,5143) / Melvin Hauwert (3,0154) - Niels de Morée (2,0000) 6-2, 7-5
 DD Elise van Zijst (2,8974) - Sanne Brand (2,0000) / Evy Markovits (3,5871) - Kika Hogendoorn (2,3000) 6-2, 6-3
1e GD Sophie Feller (2,3681) - Remco Pondman (2,0000) / Ilona Somers (1,9167) - Niels de Morée (2,0000) 6-4, 6-4
2e GD Dax Donders (3,5143) - Sanne Brand (2,0000) / Alexander Popping (2,0000) - Kika Hogendoorn (2,3000) 6-3, 6-2

9 april 2017 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 3-5
1e HE Alexander Popping (2,4440) / Erik Goris (2,0000) 2-6, 5-7
2e HE Melvin Hauwert (2,7842) / Bas Haverlag (2,0000) 3-6, 4-6
1e DE Ilona Somers (2,0000) / Ilvi van Boxel (2,7080) 6-2, 6-3
2e DE Evy Markovits (2,0000) / Moesha van Leeuwen (2,4397) 0-6, 1-6
 HD Melvin Hauwert (3,0987) - Niels de Morée (2,0000) / Bas Haverlag (2,0000) - Erik Goris (1,7352) 3-6, 6-4, 6-4
 DD Kika Hogendoorn (2,3000) - Ilona Somers (2,0000) / Isabelle Haverlag (2,9058) - Moesha van Leeuwen (1,7500) 6-3, 6-3
1e GD Kika Hogendoorn (2,3000) - Niels de Morée (2,0000) / Erik Goris (1,7352) - Isabelle Haverlag (2,9058) 7-5, 4-6, 6-7
2e GD Evy Markovits (3,5871) - Alexander Popping (2,0000) / Bas Haverlag (2,0000) - Ilvi van Boxel (2,0000) 1-6, 6-4, 6-7
9 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / T.V. Heerhugowaard 5 4-4
1e HE Bram Stultiens (3,2806) / Remco Pondman (2,0000) 3-6, 0-6
2e HE Luuk Ammerlaan (3,3147) / Dax Donders (1,9881) 3-6, 2-6
1e DE Lidwien Mentink (2,0000) / Sanne Brand (2,1500) 6-1, 6-1
2e DE Cheryl Weerdenburg (2,9047) / Elise van Zijst (3,2260) 6-2, 1-6, 6-4
 HD Luuk Ammerlaan (3,9253) - Mathijs Wicherson (3,5899) / Dax Donders (3,4310) - Remco Pondman (2,0000) 0-6, 3-6
 DD Sarah de Boer (2,0000) - Cheryl Weerdenburg (1,9167) / Sophie Feller (2,1500) - Elise van Zijst (2,8852) 5-7, 6-3, 6-3
1e GD Mathijs Wicherson (3,5899) - Sarah de Boer (2,0000) / Remco Pondman (2,0000) - Sanne Brand (2,0000) 4-6, 6-7
2e GD Bram Stultiens (3,4160) - Lidwien Mentink (1,8829) / Dax Donders (3,4310) - Sophie Feller (2,1500) 7-6, 6-3
9 april 2017 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 4-4
1e HE Oskar Knötschke (3,0426) / Robbert Vink (2,0000) 6-3, 0-6, 4-6
2e HE Lamar Kiel (3,6941) / Robin Roelofs (2,6100) 3-6, 2-6
1e DE Inge Kaars Sijpesteijn (2,0000) / Marjolein de Hair (2,0000) 6-3, 6-2
2e DE Stéphanie Zaaijer (2,0000) / Natalie Drost (2,0000) 6-3, 6-2
 HD Niels van Hal (2,0000) - Lamar Kiel (3,3668) / Robbert Vink (2,7034) - Bastiaan Storm (2,8360) 3-6, 4-6
 DD Inge Kaars Sijpesteijn (2,0000) - Polly Lam Po Kuen (1,9905) / Marjolein de Hair (3,3049) - Bibianne de Zwart (3,0262) 6-4, 2-6, 7-6
1e GD Polly Lam Po Kuen (1,9905) - Oskar Knötschke (2,7940) / Bibianne de Zwart (3,0262) - Robin Roelofs (2,0833) 6-2, 2-6, 6-7
2e GD Stéphanie Zaaijer (3,4675) - Niels van Hal (2,0000) / Natalie Drost (3,3448) - Bastiaan Storm (2,8360) 7-5, 6-1
9 april 2017 L.T.C. Soestdijk 1 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 2 8-0
1e HE Michiel Harmsen (2,9981) / Mehdi Bdiri (2,4768) 6-2, 6-3
2e HE Michiel Wolters (2,6407) / Sander de Bruijn (2,8421) 6-1, 6-4
1e DE Anna Kostiouk (2,0000) / Marcellina Covelli (3,7841) 6-4, 6-1
2e DE Roos Gerritsen (3,2596) / Noëlle Roorda (3,3159) 6-1, 6-3
 HD Paul Sevinga (2,1667) - Michiel Harmsen (2,0833) / Sander de Bruijn (3,7801) - Emil van Gorkum (3,5169) 6-2, 6-1
 DD Elleke Brölman (2,0000) - Anna Kostiouk (2,0000) / Marcellina Covelli (3,9122) - Carmen van Poelgeest (2,2593) 6-2, 6-2
1e GD Elleke Brölman (2,0000) - Paul Sevinga (2,1667) / Noëlle Roorda (3,4792) - Emil van Gorkum (3,5169) 4-6, 6-4, 7-6
2e GD Roos Gerritsen (2,0833) - Michiel Wolters (2,0000) / Sander de Bruijn (3,7801) - Carmen van Poelgeest (2,2593) 4-6, 6-1, 7-6