Uitslagen landelijke competitie 2017 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 26
Bijgewerkt t/m 16 juni 2017 Home


2017 Gemengd 2e klasse afdelingnr 26

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 7 39
(KNLTB) B.L.T.V. (Breda) 1 7 37
(KNLTB) R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 7 32
(KNLTB) T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 30
(KNLTB) T.C. Domstad (Utrecht) 4 7 29
(KNLTB) D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 26
(KNLTB) O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 2 7 19
(KNLTB) T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 7 8

Uitslagen

28 mei 2017 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / B.L.T.V. (Breda) 1 0-8
1e HE Tim Faatz (2,9225) / Roland van de Kerkhof (2,1488) 3-6, 2-6
2e HE Kasper Kooij (3,5384) / Max van Nunen (2,8413) 0-6, 2-6
1e DE Kim Breukink (4,0211) / Anne Luijpen (2,0865) 1-6, 2-6
2e DE Julia van Tuyll van Serooskerken (4,6082) / Karen Evers (2,5396) Opgave thuis
 HD Lars de Jongh (2,7390) - Kasper Kooij (3,8358) / Roland van de Kerkhof (3,0006) - Max van Nunen (3,8638) 6-3, 3-6, 1-6
 DD Tine de Geest (3,4675) - Kim Breukink (4,0107) / Karen Evers (1,8560) - Janneke Luitjes (3,4229) 2-6, 2-6
1e GD Tine de Geest (3,4675) - Tim Faatz (3,1876) / Anne Luijpen (1,9068) - Roland van de Kerkhof (3,0006) 3-6, 2-6
2e GD Lars de Jongh (2,7390) - Julia van Tuyll van Serooskerken (4,9676) / Janneke Luitjes (3,4229) - Max van Nunen (3,8638) 6-7, 1-6
28 mei 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 3-1 Gestaakt
1e HE / Niet gespeeld
2e HE / Niet gespeeld
1e DE / Niet gespeeld
2e DE / Niet gespeeld
 HD Christian Vroomen (3,3206) - Maarten Zwanen (3,2866) / Frank van Gils (2,2794) - Bob Perik (2,5859) 5-7, 6-7
 DD Josine Bekkers (2,5483) - Maaike Groot (3,0378) / Liselotte Stienen (3,6282) - Marjolein Theeuwen (2,2858) 1-6, 6-2, 7-6
1e GD Josine Bekkers (2,5483) - Jurrian van der Weide (3,4565) / Marjolein Theeuwen (2,2858) - Frank van Gils (2,2794) Opgave uit
2e GD Maaike Groot (3,0378) - Maarten Zwanen (3,2866) / Liselotte Stienen (3,6282) - Bob Perik (2,5859) Opgave uit
28 mei 2017 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 2 6-2
1e HE Sebastian Heinrichs (3,0229) / Jesse Pepijn Voorn (2,8991) 6-2, 6-4
2e HE Quint Jessen (2,9236) / Sebastiaan van Marion (4,4528) 6-2, 6-3
1e DE Joan van Lochem (3,6340) / Finn Joziasse (3,0697) 3-6, 6-7
2e DE / Opgave uit
 HD Sebastian Heinrichs (3,0362) - Quint Jessen (3,7545) / Jesse Pepijn Voorn (3,2075) - Rens Vogelesang (3,1667) 3-6, 6-2, 6-7
 DD / Opgave uit
1e GD Savannah Sendar (2,3798) - Sebastian Heinrichs (3,0362) / Finn Joziasse (3,3699) - Rens Vogelesang (3,1667) 7-6, 6-1
2e GD / Opgave uit
28 mei 2017 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 6-2
1e HE Sander van Dongen (1,7262) / Mathijs Wicherson (3,5649) 6-1, 6-0
2e HE Laurens Haxelmans (2,6018) / Mark van Hesteren (3,3560) 6-1, 6-3
1e DE Myrthe Wittkämper (2,8390) / Pauline Kuijer (2,9167) 6-1, 6-2
2e DE Vanessa Tunn (3,5957) / Femke Paap (3,1696) 3-6, 1-6
 HD Sander van Dongen (1,7295) - Laurens Haxelmans (2,4705) / Mark van Hesteren (3,4195) - Steven Ammerlaan (3,6381) 6-1, 6-2
 DD Vanessa Tunn (3,5423) - Myrthe Wittkämper (2,6451) / Pauline Kuijer (3,2822) - Femke Paap (3,1307) 6-3, 3-6, 6-7
1e GD Sander van Dongen (1,7295) - Vanessa Tunn (3,5423) / Mathijs Wicherson (3,8901) - Pauline Kuijer (3,2822) 6-3, 1-6, 7-6
2e GD Myrthe Wittkämper (2,6451) - Laurens Haxelmans (2,4705) / Steven Ammerlaan (3,6381) - Femke Paap (3,1307) 6-4, 7-5

21 mei 2017 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 0-8
1e HE Lars de Jongh (3,0198) / Hugo Strang (2,4469) 1-6, 5-7
2e HE Kasper Kooij (3,4275) / Mark van Hesteren (3,4489) 2-6, 6-1, 4-6
1e DE Tine de Geest (3,2947) / Suzanne van Soest (2,1976) 5-7, 1-6
2e DE Kim Breukink (3,6752) / Pauline Kuijer (3,0750) 4-6, 1-6
 HD Tim Faatz (2,8387) - Lars de Jongh (2,2967) / Mark van Hesteren (3,5224) - Steven Ammerlaan (3,7860) 4-6, 6-7
 DD Kim Breukink (4,0107) - Julia van Tuyll van Serooskerken (4,9676) / Pauline Kuijer (3,2822) - Birgit Heijnemans (3,1506) 0-6, 2-6
1e GD Lars de Jongh (2,2967) - Kim Breukink (4,0107) / Hugo Strang (2,0746) - Suzanne van Soest (2,9973) Opgave thuis
2e GD Tim Faatz (2,8387) - Julia van Tuyll van Serooskerken (4,9676) / Steven Ammerlaan (3,7860) - Birgit Heijnemans (3,1506) Opgave thuis
21 mei 2017 B.L.T.V. (Breda) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 4-4
1e HE Roland van de Kerkhof (2,0000) / Sander van Dongen (1,8928) 1-6, 1-6
2e HE Max van Nunen (2,9012) / Laurens Haxelmans (2,4052) 7-6, 6-2
1e DE Cathelijn Brinkman (2,0496) / Myrthe Wittkämper (2,8390) 3-6, 6-1, 6-2
2e DE Janneke Luitjes (2,8696) / Vanessa Tunn (3,7841) 6-3, 3-6, 2-6
 HD Max van Nunen (3,8638) - Pepijn van Doorn (3,1981) / Laurens Haxelmans (2,4590) - Sander van Dongen (1,8396) 5-7, 3-6
 DD Anne Luijpen (1,8487) - Cathelijn Brinkman (1,8941) / Vanessa Tunn (3,5423) - Eva Boschloo (2,1914) 6-2, 6-3
1e GD Anne Luijpen (1,8487) - Pepijn van Doorn (3,1981) / Eva Boschloo (2,1914) - Sander van Dongen (1,8396) 2-6, 5-7
2e GD Karen Evers (1,9694) - Roland van de Kerkhof (3,0788) / Laurens Haxelmans (2,4590) - Myrthe Wittkämper (2,5918) 3-6, 6-3, 7-6
21 mei 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 2 5-3
1e HE Maarten Zwanen (3,0300) / Jesse Pepijn Voorn (2,9175) 7-6, 7-5
2e HE Jurrian van der Weide (3,9587) / Rens Vogelesang (3,1705) 6-7, 2-6
1e DE Maaike Groot (2,3956) / Finn Joziasse (3,1985) 6-7, 6-4, 0-6
2e DE Josine Bekkers (3,4065) / Michelle Hazenberg (2,7135) Opgave uit
 HD Jurrian van der Weide (3,4894) - Maarten Zwanen (3,1412) / Rens Vogelesang (3,3820) - Jesse Pepijn Voorn (3,2234) 6-7, 7-6, 3-6
 DD Eveline Folkerts (2,3642) - Maaike Groot (3,0378) / Finn Joziasse (3,2742) - Michelle Hazenberg (3,0921) Opgave uit
1e GD Josine Bekkers (2,5911) - Jurrian van der Weide (3,4894) / Finn Joziasse (3,2742) - Jesse Pepijn Voorn (3,2234) 6-1, 6-2
2e GD Maarten Zwanen (3,1412) - Eveline Folkerts (2,3642) / Michelle Hazenberg (3,0921) - Rens Vogelesang (3,3820) Opgave uit
21 mei 2017 T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 3-5
1e HE Frank van Gils (2,7795) / Quint Jessen (2,8285) 6-3, 2-6, 6-4
2e HE Bob Perik (2,9692) / Benedikt Heinrichs (2,8934) 6-7, 4-6
1e DE Marjolein Theeuwen (1,9929) / Savannah Sendar (2,2985) 2-6, 6-2, 0-6
2e DE Liselotte Stienen (3,1578) / Joan van Lochem (3,9293) 3-6, 6-3, 3-6
 HD Bowen Straatman (2,9267) - Bob Perik (2,2930) / Benedikt Heinrichs (3,3756) - Sebastian Heinrichs (3,3114) 3-6, 6-7
 DD Marjolein Theeuwen (2,3534) - Liselotte Stienen (3,8033) / Joan van Lochem (3,7764) - Savannah Sendar (2,2848) 6-4, 6-2
1e GD Marjolein Theeuwen (2,3534) - Frank van Gils (2,2169) / Savannah Sendar (2,2848) - Sebastian Heinrichs (3,3114) 6-7, 6-1, 6-7
2e GD Liselotte Stienen (3,8033) - Bowen Straatman (2,9267) / Joan van Lochem (3,7764) - Quint Jessen (3,6782) 7-6, 6-2

14 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / B.L.T.V. (Breda) 1 2-6
1e HE Steven Ammerlaan (3,4977) / Roland van de Kerkhof (2,0000) 1-6, 1-6
2e HE Mark van Hesteren (3,3962) / Max van Nunen (2,9231) 2-6, 0-6
1e DE Pauline Kuijer (3,4874) / Karen Evers (2,1500) 6-3, 6-2
2e DE Birgit Heijnemans (3,3082) / Janneke Luitjes (2,9814) 2-6, 0-6
 HD Steven Ammerlaan (3,6733) - Hugo Strang (2,0746) / Pepijn van Doorn (3,2559) - Roland van de Kerkhof (3,1457) 2-6, 2-6
 DD Pauline Kuijer (3,3933) - Birgit Heijnemans (3,1923) / Janneke Luitjes (3,2758) - Anne Luijpen (1,7274) 6-1, 6-4
1e GD Pauline Kuijer (3,3933) - Mark van Hesteren (3,5224) / Anne Luijpen (1,7274) - Pepijn van Doorn (3,2559) 3-6, 5-7
2e GD Steven Ammerlaan (3,6733) - Birgit Heijnemans (3,1923) / Max van Nunen (4,1277) - Karen Evers (2,0667) 7-6, 6-7, 6-7
14 mei 2017 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 2 / T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 1-7
1e HE Jesse Pepijn Voorn (2,7728) / Frank van Gils (2,9305) 6-4, 1-6, 3-6
2e HE Rens Vogelesang (2,8930) / Bowen Straatman (3,9957) 6-1, 3-6, 5-7
1e DE Michelle Hazenberg (2,6765) / Marjolein Theeuwen (2,0468) 3-6, 0-1
2e DE Finn Joziasse (3,2852) / Liselotte Stienen (3,1578) 1-6, 6-3, 7-5
 HD Rens Vogelesang (3,3820) - Jesse Pepijn Voorn (3,1833) / Frank van Gils (2,2169) - Bob Perik (2,3833) 4-6, 7-6, 2-6
 DD Michelle Hazenberg (3,0588) - Finn Joziasse (3,1634) / Liselotte Stienen (3,8747) - Marjolein Theeuwen (2,5856) 5-7, 4-6
1e GD Jesse Pepijn Voorn (3,1833) - Finn Joziasse (3,1634) / Marjolein Theeuwen (2,5856) - Bob Perik (2,3833) 5-7, 1-6
2e GD Rens Vogelesang (3,3820) - Michelle Hazenberg (3,0588) / Liselotte Stienen (3,8747) - Bowen Straatman (3,0848) Opgave thuis
14 mei 2017 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 4-4
1e HE Benedikt Heinrichs (2,8934) / Jurrian van der Weide (3,8439) 7-5, 4-6, 6-1
2e HE Quint Jessen (2,6495) / Maarten Zwanen (3,2601) 6-7, 1-6
1e DE Savannah Sendar (2,4294) / Eveline Folkerts (2,5136) 6-3, 6-3
2e DE Joan van Lochem (3,9293) / Maaike Groot (2,3956) 2-6, 3-6
 HD Quint Jessen (3,5628) - Benedikt Heinrichs (3,2962) / Christian Vroomen (3,3765) - Jurrian van der Weide (3,5953) 4-6, 6-4, 6-7
 DD Joan van Lochem (3,7785) - Clara Heinrichs (2,1458) / Josine Bekkers (2,3922) - Eveline Folkerts (2,2408) 3-6, 7-5, 6-2
1e GD Clara Heinrichs (2,1458) - Benedikt Heinrichs (3,2962) / Josine Bekkers (2,3922) - Christian Vroomen (3,3765) 6-4, 7-5
2e GD Sebastian Heinrichs (3,2315) - Joan van Lochem (3,7785) / Maarten Zwanen (3,2954) - Maaike Groot (3,1808) 6-3, 4-6, 6-7
14 mei 2017 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 7-1
1e HE Sander van Dongen (1,9111) / Tim Faatz (2,8904) 6-2, 6-0
2e HE Laurens Haxelmans (2,5925) / Thomas Janssens (2,5976) 6-0, 6-2
1e DE Myrthe Wittkämper (3,0291) / Tine de Geest (2,9565) 6-1, 6-2
2e DE Vanessa Tunn (3,5049) / Kim Breukink (3,6752) 2-6, 2-6
 HD Sander van Dongen (1,8396) - Laurens Haxelmans (2,4590) / Tim Faatz (2,8387) - Thomas Janssens (3,4323) 2-6, 6-2, 6-1
 DD Vanessa Tunn (3,5423) - Eva Boschloo (2,1914) / Tine de Geest (3,4675) - Julia van Tuyll van Serooskerken (4,9676) 6-0, 6-3
1e GD Eva Boschloo (2,1914) - Sander van Dongen (1,8396) / Kim Breukink (4,0107) - Thomas Janssens (3,4323) 7-6, 6-1
2e GD Myrthe Wittkämper (2,5918) - Laurens Haxelmans (2,4590) / Julia van Tuyll van Serooskerken (4,9676) - Tim Faatz (2,8387) 6-3, 6-4

7 mei 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 7-1
1e HE Maarten Zwanen (3,4251) / Lars de Jongh (2,7470) 6-2, 6-4
2e HE Jurrian van der Weide (3,6447) / Kasper Kooij (3,6173) 3-6, 3-6
1e DE Maaike Groot (2,4429) / Tine de Geest (2,7160) 6-7, 6-0, 6-2
2e DE Josine Bekkers (3,6682) / Kim Breukink (3,2305) 5-7, 7-6, 6-2
 HD Christian Vroomen (3,3807) - Jurrian van der Weide (3,8258) / Tim Faatz (2,6442) - Kasper Kooij (3,7247) 6-3, 6-4
 DD Josine Bekkers (2,4076) - Maaike Groot (3,2781) / Tine de Geest (3,4675) - Kim Breukink (3,9113) 6-1, 4-6, 6-2
1e GD Josine Bekkers (2,4076) - Christian Vroomen (3,3807) / Lars de Jongh (2,1829) - Kim Breukink (3,9113) 7-5, 6-2
2e GD Maaike Groot (3,2781) - Maarten Zwanen (3,3862) / Tim Faatz (2,6442) - Julia van Tuyll van Serooskerken (4,8704) 4-6, 6-3, 7-6
7 mei 2017 T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 4-4
1e HE Frank van Gils (3,0651) / Max van Nunen (2,8712) 6-3, 6-3
2e HE Bob Perik (2,7939) / Pepijn van Doorn (2,5861) 3-6, 4-6
1e DE Marjolein Theeuwen (1,8333) / Anne Luijpen (2,2809) 3-6, 7-5, 2-6
2e DE Liselotte Stienen (3,6465) / Janneke Luitjes (2,7035) 6-4, 2-6, 6-2
 HD Bowen Straatman (2,9690) - Frank van Gils (2,2169) / Max van Nunen (4,1277) - Roland van de Kerkhof (3,2031) 6-4, 7-6
 DD Liselotte Stienen (4,0290) - Marjolein Theeuwen (2,5486) / Anne Luijpen (1,7274) - Cathelijn Brinkman (1,8941) 3-6, 6-7
1e GD Marjolein Theeuwen (2,5486) - Bowen Straatman (2,9690) / Roland van de Kerkhof (3,2031) - Karen Evers (2,1500) 3-6, 3-6
2e GD Liselotte Stienen (4,0290) - Bob Perik (2,5021) / Pepijn van Doorn (3,1626) - Janneke Luitjes (3,2211) 4-6, 6-0, 7-6
7 mei 2017 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 4-4
1e HE Jesse Pepijn Voorn (2,9262) / Mark van Hesteren (3,5019) 7-5, 2-6, 6-1
2e HE Rens Vogelesang (3,1598) / Steven Ammerlaan (3,4031) 6-3, 6-4
1e DE Michelle Hazenberg (2,6226) / Suzanne van Soest (2,1070) 2-6, 1-6
2e DE Finn Joziasse (3,1829) / Birgit Heijnemans (3,4106) 6-4, 6-7, 3-6
 HD Joost van Dijk (4,1422) - Rens Vogelesang (3,0883) / Steven Ammerlaan (3,7370) - Mark van Hesteren (3,5261) 3-6, 4-6
 DD Michelle Hazenberg (3,0306) - Finn Joziasse (3,5286) / Suzanne van Soest (2,7835) - Pauline Kuijer (3,0720) 6-4, 6-4
1e GD Finn Joziasse (3,5286) - Jesse Pepijn Voorn (3,3408) / Mark van Hesteren (3,5261) - Pauline Kuijer (3,0720) 6-3, 1-6, 7-6
2e GD Michelle Hazenberg (3,0306) - Rens Vogelesang (3,0883) / Birgit Heijnemans (3,3182) - Steven Ammerlaan (3,7370) 2-6, 2-6
7 mei 2017 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2-6
1e HE Quint Jessen (2,6027) / Sander van Dongen (1,9773) 1-6, 1-6
2e HE Jip van Assendelft (3,4080) / Laurens Haxelmans (2,6448) 1-6, 1-6
1e DE Savannah Sendar (2,4294) / Vanessa Tunn (3,5049) 7-5, 6-4
2e DE Clara Heinrichs (2,4228) / Myrthe Wittkämper (3,3081) 5-7, 4-6
 HD Jip van Assendelft (4,6002) - Quint Jessen (3,5628) / Sander van Dongen (1,8396) - Laurens Haxelmans (2,4590) 3-6, 2-6
 DD Clara Heinrichs (2,1964) - Joan van Lochem (3,8479) / Eva Boschloo (2,0926) - Vanessa Tunn (3,3934) 1-6, 6-4, 6-4
1e GD Quint Jessen (3,5628) - Joan van Lochem (3,8479) / Sander van Dongen (1,8396) - Eva Boschloo (2,0926) 1-6, 4-6
2e GD Jip van Assendelft (4,6002) - Clara Heinrichs (2,1964) / Myrthe Wittkämper (2,5918) - Laurens Haxelmans (2,4590) 6-3, 6-7, 6-7

30 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 2-6
1e HE Hugo Strang (2,6276) / Bob Perik (2,6116) 6-3, 6-2
2e HE Mark van Hesteren (3,6212) / Bowen Straatman (3,7860) 6-4, 6-1
1e DE Suzanne van Soest (2,0058) / Lisanne van Riet (1,9168) 6-4, 3-6, 5-7
2e DE Birgit Heijnemans (3,4106) / Marjolein Theeuwen (1,8333) 4-6, 1-6
 HD Steven Ammerlaan (3,4769) - Mark van Hesteren (3,4824) / Frank van Gils (2,2883) - Bob Perik (2,6040) 6-3, 3-6, 2-6
 DD Pauline Kuijer (2,6790) - Suzanne van Soest (2,7449) / Liselotte Stienen (4,2605) - Marjolein Theeuwen (2,6597) 4-6, 4-6
1e GD Hugo Strang (2,0746) - Birgit Heijnemans (3,2626) / Frank van Gils (2,2883) - Lisanne van Riet (2,0000) 3-6, 6-0, 6-7
2e GD Steven Ammerlaan (3,4769) - Pauline Kuijer (2,6790) / Bob Perik (2,6040) - Liselotte Stienen (4,2605) 0-6, 6-3, 6-7
30 april 2017 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 6-2
1e HE Sander van Dongen (1,9773) / Jurrian van der Weide (3,6447) 6-2, 7-5
2e HE Laurens Haxelmans (2,7215) / Maarten Zwanen (3,2611) 6-3, 6-3
1e DE Myrthe Wittkämper (3,6576) / Maaike Groot (2,0000) 6-1, 4-6, 6-1
2e DE Vanessa Tunn (3,1819) / Josine Bekkers (3,9380) 3-6, 6-1, 6-7
 HD Sander van Dongen (1,9339) - Laurens Haxelmans (2,5919) / Jurrian van der Weide (3,8258) - Christian Vroomen (3,2396) 6-2, 7-6
 DD Vanessa Tunn (3,2658) - Eva Boschloo (2,0694) / Maaike Groot (3,3616) - Eveline Folkerts (2,1806) 1-6, 4-6
1e GD Eva Boschloo (2,0694) - Sander van Dongen (1,9339) / Eveline Folkerts (2,1806) - Christian Vroomen (3,2396) 6-2, 6-1
2e GD Myrthe Wittkämper (2,6891) - Laurens Haxelmans (2,5919) / Josine Bekkers (2,2780) - Maarten Zwanen (3,3210) 2-6, 7-6, 7-6
30 april 2017 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 1-7
1e HE Lars de Jongh (2,4736) / Sebastian Heinrichs (3,4283) 6-7, 3-6
2e HE Tim Faatz (2,7185) / Quint Jessen (2,7501) 6-3, 3-6, 2-6
1e DE Tine de Geest (2,4629) / Savannah Sendar (2,5189) 4-6, 2-6
2e DE Kim Breukink (2,9932) / Clara Heinrichs (2,4239) 6-4, 3-6, 1-6
 HD Lars de Jongh (2,0139) - Kasper Kooij (3,5580) / Sebastian Heinrichs (3,5509) - Quint Jessen (3,7048) 5-7, 7-5, 1-6
 DD Kim Breukink (3,8260) - Julia van Tuyll van Serooskerken (4,8704) / Joan van Lochem (3,8479) - Clara Heinrichs (2,1964) 3-6, 0-6
1e GD Lars de Jongh (2,0139) - Tine de Geest (3,4675) / Quint Jessen (3,7048) - Joan van Lochem (3,8479) 7-6, 6-3
2e GD Kim Breukink (3,8260) - Tim Faatz (2,5609) / Savannah Sendar (2,3156) - Sebastian Heinrichs (3,5509) 2-6, 2-6
30 april 2017 B.L.T.V. (Breda) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 2 7-1
1e HE Roland van de Kerkhof (2,0000) / Jesse Pepijn Voorn (3,2069) 6-3, 6-2
2e HE Pepijn van Doorn (2,5861) / Joost van Dijk (3,9338) 6-2, 6-0
1e DE Cathelijn Brinkman (2,1500) / Michelle Hazenberg (2,5473) 6-2, 6-1
2e DE Janneke Luitjes (2,8472) / Finn Joziasse (3,1165) 6-4, 6-4
 HD Max van Nunen (4,7082) - Pepijn van Doorn (3,1626) / Jesse Pepijn Voorn (3,2577) - Rens Vogelesang (2,6044) 6-4, 3-6, 2-6
 DD Anne Luijpen (1,7274) - Cathelijn Brinkman (1,8941) / Finn Joziasse (3,5286) - Michelle Hazenberg (2,8510) 6-2, 6-3
1e GD Anne Luijpen (1,7274) - Roland van de Kerkhof (3,2031) / Jesse Pepijn Voorn (3,2577) - Finn Joziasse (3,5286) 6-2, 7-6
2e GD Janneke Luitjes (3,4986) - Max van Nunen (4,7082) / Michelle Hazenberg (2,8510) - Rens Vogelesang (2,6044) 7-6, 6-4

17 april 2017 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 2 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 5-3
1e HE Jesse Pepijn Voorn (3,0111) / Lars de Jongh (2,6030) 2-6, 1-6
2e HE Rens Vogelesang (3,1415) / Kasper Kooij (3,5576) 6-0, 6-0
1e DE Finn Joziasse (3,3234) / Kim Breukink (2,6060) 5-7, 6-1, 6-0
2e DE Michelle Hazenberg (2,7774) / Tine de Geest (2,1667) 6-2, 6-1
 HD Jesse Pepijn Voorn (3,2438) - Joost van Dijk (4,1422) / Lars de Jongh (2,0833) - Thomas Janssens (3,3088) 1-6, 7-5, 1-6
 DD Michelle Hazenberg (2,9698) - Finn Joziasse (3,4115) / Julia van Tuyll van Serooskerken (4,8704) - Tine de Geest (3,5508) 6-4, 6-0
1e GD Finn Joziasse (3,4115) - Jesse Pepijn Voorn (3,2438) / Lars de Jongh (2,0833) - Tine de Geest (3,5508) 4-6, 5-7
2e GD Rens Vogelesang (2,7966) - Michelle Hazenberg (2,9698) / Kim Breukink (3,8146) - Thomas Janssens (3,3088) 6-4, 7-5
17 april 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 2-6
1e HE Jurrian van der Weide (3,6081) / Hugo Strang (2,6421) 3-6, 4-6
2e HE Maarten Zwanen (3,3721) / Steven Ammerlaan (3,0715) 6-3, 6-3
1e DE Eveline Folkerts (2,3298) / Suzanne van Soest (2,1023) 3-6, 0-6
2e DE Josine Bekkers (3,8006) / Pauline Kuijer (3,6248) 2-6, 3-6
 HD Christian Vroomen (2,8098) - Jurrian van der Weide (3,5896) / Mark van Hesteren (3,5061) - Steven Ammerlaan (3,8885) 0-6, 6-3, 3-6
 DD Maaike Groot (3,4457) - Eveline Folkerts (2,0833) / Pauline Kuijer (2,6790) - Birgit Heijnemans (3,0425) 6-7, 6-3, 5-7
1e GD Christian Vroomen (2,8098) - Josine Bekkers (2,0000) / Suzanne van Soest (3,0129) - Hugo Strang (2,3226) 3-6, 1-6
2e GD Maaike Groot (3,4457) - Maarten Zwanen (3,5137) / Mark van Hesteren (3,5061) - Birgit Heijnemans (3,0425) 7-6, 6-3
17 april 2017 T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 3-5
1e HE Frank van Gils (2,8638) / Sander van Dongen (2,0000) 3-6, 2-6
2e HE Bob Perik (2,5339) / Robin Sietsma (2,0000) 2-6, 6-4, 0-6
1e DE Marjolein Theeuwen (1,8333) / Vanessa Tunn (3,1819) 6-3, 6-3
2e DE Liselotte Stienen (4,0299) / Myrthe Wittkämper (3,3355) 6-4, 6-4
 HD Frank van Gils (2,3497) - Bowen Straatman (2,8571) / Sander van Dongen (2,0000) - Laurens Haxelmans (2,8896) 1-6, 2-6
 DD Marjolein Theeuwen (2,8264) - Liselotte Stienen (4,3716) / Vanessa Tunn (3,0850) - Eva Boschloo (1,9167) 6-3, 5-7, 7-5
1e GD Marjolein Theeuwen (2,8264) - Bowen Straatman (2,8571) / Eva Boschloo (1,9167) - Sander van Dongen (2,0000) 6-7, 2-6
2e GD Liselotte Stienen (4,3716) - Bob Perik (2,5484) / Myrthe Wittkämper (2,7724) - Laurens Haxelmans (2,8896) 3-6, 6-4, 6-7
17 april 2017 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 / B.L.T.V. (Breda) 1 5-3
1e HE Benedikt Heinrichs (3,0938) / Max van Nunen (2,8912) 6-2, 6-2
2e HE Quint Jessen (2,6024) / Pepijn van Doorn (2,7894) 6-3, 4-6, 2-6
1e DE Savannah Sendar (2,6855) / Anne Luijpen (2,0000) 5-7, 6-1, 6-0
2e DE Clara Heinrichs (3,1674) / Janneke Luitjes (2,6492) 6-1, 4-6, 6-3
 HD Sebastian Heinrichs (3,4780) - Quint Jessen (3,5268) / Roland van de Kerkhof (3,1308) - Pepijn van Doorn (3,2627) 4-6, 4-6
 DD Savannah Sendar (2,1628) - Clara Heinrichs (2,5664) / Anne Luijpen (1,8333) - Cathelijn Brinkman (2,0000) 3-6, 5-7
1e GD Clara Heinrichs (2,5664) - Benedikt Heinrichs (3,4864) / Roland van de Kerkhof (3,1308) - Janneke Luitjes (3,3931) 7-5, 6-4
2e GD Savannah Sendar (2,1628) - Sebastian Heinrichs (3,4780) / Max van Nunen (4,9334) - Cathelijn Brinkman (2,0000) 7-5, 2-6, 7-6

9 april 2017 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 2-6
1e HE Lars de Jongh (2,7878) / Frank van Gils (2,6790) 2-6, 6-3, 6-3
2e HE Kasper Kooij (3,7834) / Bowen Straatman (3,4288) 3-6, 6-0, 6-1
1e DE Tine de Geest (2,0000) / Marjolein Theeuwen (2,0000) 6-4, 5-7, 4-6
2e DE Kim Breukink (2,0000) / Liselotte Stienen (4,6359) 4-6, 6-7
 HD Lars de Jongh (2,0000) - Thomas Janssens (3,1421) / Frank van Gils (2,4686) - Bob Perik (2,7151) 5-7, 6-2, 1-6
 DD Tine de Geest (3,5508) - Julia van Tuyll van Serooskerken (4,7871) / Marjolein Theeuwen (2,8264) - Lisanne van Riet (2,0000) 1-6, 0-6
1e GD Kim Breukink (3,8146) - Kasper Kooij (3,5580) / Frank van Gils (2,4686) - Lisanne van Riet (2,0000) 1-6, 0-6
2e GD Thomas Janssens (3,1421) - Julia van Tuyll van Serooskerken (4,7871) / Bob Perik (2,7151) - Liselotte Stienen (4,4549) 1-6, 1-6
9 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 5-3
1e HE Hugo Strang (2,6956) / Sebastian Heinrichs (3,3748) 6-1, 6-2
2e HE Steven Ammerlaan (3,0386) / Quint Jessen (2,6280) 4-6, 5-7
1e DE Suzanne van Soest (2,2053) / Savannah Sendar (2,4846) 7-5, 6-2
2e DE Birgit Heijnemans (3,8941) / Clara Heinrichs (2,0000) 6-4, 6-3
 HD Steven Ammerlaan (3,8511) - Mark van Hesteren (3,2938) / Quint Jessen (3,6194) - Sebastian Heinrichs (3,7591) 6-3, 3-6, 1-6
 DD Pauline Kuijer (2,5106) - Suzanne van Soest (3,0843) / Clara Heinrichs (2,0000) - Joan van Lochem (3,7646) 6-2, 6-4
1e GD Mark van Hesteren (3,2938) - Pauline Kuijer (2,5106) / Savannah Sendar (2,2110) - Sebastian Heinrichs (3,7591) 3-6, 0-6
2e GD Birgit Heijnemans (3,0425) - Hugo Strang (2,3226) / Quint Jessen (3,6194) - Joan van Lochem (3,7646) 7-5, 6-1
9 april 2017 B.L.T.V. (Breda) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 5-3
1e HE Roland van de Kerkhof (2,0000) / Maarten Zwanen (3,3721) 7-6, 6-1
2e HE Max van Nunen (2,9205) / Jurrian van der Weide (3,4224) 6-4, 6-3
1e DE Karen Evers (2,1500) / Lexie Stevens (0,9776) 1-6, 1-6
2e DE Janneke Luitjes (2,9790) / Eveline Folkerts (2,0000) 4-6, 6-3, 6-2
 HD Pepijn van Doorn (3,3113) - Max van Nunen (4,9334) / Jurrian van der Weide (3,6169) - Christian Vroomen (2,8931) 6-3, 2-6, 6-7
 DD Anne Luijpen (2,0000) - Cathelijn Brinkman (2,0000) / Josine Bekkers (2,0000) - Maaike Groot (3,3624) 6-3, 6-1
1e GD Roland van de Kerkhof (3,0475) - Cathelijn Brinkman (2,0000) / Josine Bekkers (2,0000) - Christian Vroomen (2,8931) 4-6, 4-6
2e GD Pepijn van Doorn (3,3113) - Anne Luijpen (2,0000) / Eveline Folkerts (2,0000) - Maarten Zwanen (3,4304) 6-7, 6-2, 7-6
9 april 2017 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 2 5-3
1e HE Robin Sietsma (2,0000) / Jesse Pepijn Voorn (3,0111) 6-1, 6-2
2e HE Laurens Haxelmans (2,7215) / Sebastiaan van Marion (4,3794) 6-2, 6-1
1e DE Myrthe Wittkämper (3,0970) / Finn Joziasse (3,5278) 0-6, 0-6
2e DE Vanessa Tunn (3,0000) / Michelle Hazenberg (3,0916) 1-6, 4-6
 HD Sander van Dongen (2,0000) - Laurens Haxelmans (2,8896) / Sebastiaan van Marion (4,0755) - Rens Vogelesang (2,9714) 6-2, 6-1
 DD Eva Boschloo (2,0000) - Vanessa Tunn (3,0000) / Finn Joziasse (3,3112) - Michelle Hazenberg (3,0480) 7-6, 7-5
1e GD Sander van Dongen (2,0000) - Eva Boschloo (2,0000) / Jesse Pepijn Voorn (3,2438) - Finn Joziasse (3,3112) 6-4, 6-3
2e GD Robin Sietsma (2,8448) - Vanessa Tunn (3,0000) / Rens Vogelesang (2,9714) - Michelle Hazenberg (3,0480) 2-6, 6-7