Uitslagen landelijke competitie 2017 Gemengd 2e klasse Afdelingnr 24
Bijgewerkt t/m 16 juni 2017 Home


2017 Gemengd 2e klasse afdelingnr 24

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) T.V. Woolderes (Hengelo) 1 39
(KNLTB) T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 7 34
(KNLTB) L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 7 30
(KNLTB) T.C. Bemmel 1 7 29
(KNLTB) L.T.C. Barneveld 1 7 29
(KNLTB) Z.T.C. Shot (Zeist) 2 7 27
(KNLTB) L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 22
(KNLTB) T.V. De Krekel (Veghel) 1 7 12

Uitslagen

28 mei 2017 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 5-1 Gestaakt
1e HE Pascal Nijland (2,1366) / Ingmar van Dongen (2,2014) 7-5, 7-5
2e HE Jort Mensink (3,3443) / Simon Burema (2,6943) 6-1, 6-7, 5-7
1e DE Lisa Lubben (2,0839) / Vivian Hegeman (3,1859) 6-0, 6-2
2e DE Bo Luttikhuis (2,2274) / Anne van Pelt (3,7370) 6-2, 6-2
 HD Pascal Nijland (1,8806) - Jorrin Rikkert (2,8210) / Simon Burema (2,4522) - Robbert van de Hoef (3,2618) 4-6, 7-5, 7-5
 DD Lisa Lubben (1,8087) - Laurie Nuchelmans (1,6519) / Anne van Pelt (3,8755) - Laura Sterkman (3,3390) 6-7, 6-3, 6-3
1e GD / Niet gespeeld
2e GD / Niet gespeeld
28 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 5-3
1e HE Sebastiaan Bonapart (2,6280) / Danny Potappel (2,7419) 6-3, 3-6, 6-4
2e HE Julian van Heur (2,6774) / Daan Pruijs (2,6851) 6-0, 6-2
1e DE Kim van Heur (2,5546) / Esther Vermeulen (1,6476) 3-6, 1-6
2e DE Melody Taal (2,0000) / Diane Schäfer (3,4718) 6-0, 6-3
 HD Jorn Herber (2,8451) - Sebastiaan Bonapart (2,7968) / Quirijn Bolink (2,6514) - Roy van de Ven (2,0022) 7-6, 6-7, 7-6
 DD Kim van Heur (2,7014) - Natalja Krekelberg (2,8464) / Diane Schäfer (1,9762) - Marlies Vermeulen (3,1839) 5-7, 4-6
1e GD Jorn Herber (2,8451) - Melody Taal (2,8025) / Esther Vermeulen (1,9329) - Roy van de Ven (2,0022) Opgave uit
2e GD Natalja Krekelberg (2,8464) - Julian van Heur (3,4340) / Quirijn Bolink (2,6514) - Marlies Vermeulen (3,1839) Opgave thuis
28 mei 2017 L.T.C. Barneveld 1 / T.C. Bemmel 1 5-3
1e HE Jan Snoeij (2,4658) / Joost Geurts (2,9219) 6-4, 6-3
2e HE Niels Hardeman (4,0482) / Luuk Kool (2,2099) 2-6, 0-6
1e DE Kim van Ginkel (2,0076) / Lonneke Muhlhaus (2,8835) 6-2, 6-2
2e DE Nicole van Ginkel (4,3128) / Marjolein Kamphuis (2,4054) 4-6, 4-6
 HD Rens Kok (3,4880) - Jan Snoeij (2,9836) / Nick van Boxtel (1,5524) - Luuk Kool (1,6088) 4-6, 7-6, 6-4
 DD Nicole van Ginkel (3,8951) - Steffi Kröger (3,0450) / Jill Jansen (3,7150) - Marjolein Kamphuis (1,7226) 4-6, 6-3, 6-2
1e GD Jan Snoeij (2,9836) - Kim van Ginkel (2,1421) / Nick van Boxtel (1,5524) - Marjolein Kamphuis (1,7226) Opgave uit
2e GD Niels Hardeman (3,3598) - Steffi Kröger (3,0450) / Joost Geurts (3,8403) - Jill Jansen (3,7150) Opgave thuis
28 mei 2017 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 / T.V. De Krekel (Veghel) 1 7-1
1e HE Ronald Wind (2,4540) / Bob Lankester (6,0284) 6-0, 6-0
2e HE / Opgave uit
1e DE Resie Hoeijmakers (2,6076) / Robin Vugs (2,6868) 6-2, 5-7, 4-6
2e DE Elsemieke Dokter (1,8766) / Vivienne Roelofs (4,4463) 6-1, 6-0
 HD / Opgave uit
 DD Resie Hoeijmakers (2,0902) - Elsemieke Dokter (2,1520) / Robin Vugs (3,6416) - Vivienne Roelofs (4,1299) 6-1, 7-5
1e GD / Opgave uit
2e GD / Opgave uit

21 mei 2017 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 / T.C. Bemmel 1 4-4
1e HE Ronald Wind (2,6118) / Joost Geurts (2,8592) 6-1, 6-3
2e HE Raynaud Vanwolleghem (3,0000) / Luuk Kool (2,2290) 7-6, 4-6, 5-7
1e DE Resie Hoeijmakers (2,5099) / Marjolein Kamphuis (2,4871) 6-7, 3-6
2e DE Elsemieke Dokter (1,8766) / Jill Jansen (4,5528) 6-1, 6-0
 HD Ronald Wind (2,1621) - Raynaud Vanwolleghem (3,0000) / Nick van Boxtel (1,5524) - Luuk Kool (1,6088) 3-6, 3-6
 DD Resie Hoeijmakers (2,1356) - Elsemieke Dokter (2,3472) / Jill Jansen (3,6594) - Marjolein Kamphuis (1,6908) 7-5, 6-3
1e GD Resie Hoeijmakers (2,1356) - Ronald Wind (2,1621) / Marjolein Kamphuis (1,6908) - Nick van Boxtel (1,5524) Opgave thuis
2e GD Elsemieke Dokter (2,3472) - Ruben Oberink (3,2050) / Jill Jansen (3,6594) - Joost Geurts (3,8403) Opgave uit
21 mei 2017 T.V. De Krekel (Veghel) 1 / L.T.C. Barneveld 1 0-8
1e HE Mitchel Gietman (3,0772) / Jan Snoeij (2,4917) 2-5
2e HE Bob Lankester (6,0284) / Niels Hardeman (4,0482) 0-6, 2-6
1e DE Robin Vugs (2,6868) / Kim van Ginkel (2,0598) 6-4, 2-6, 1-6
2e DE Vivienne Roelofs (4,2494) / Nicole van Ginkel (4,4310) 1-6, 6-4, 3-6
 HD Bob Lankester (4,0028) - Mitchel Gietman (2,8864) / Rens Kok (3,4880) - Jan Snoeij (3,0328) Opgave thuis
 DD Robin Vugs (3,5265) - Vivienne Roelofs (4,0268) / Kim van Ginkel (2,2046) - Nicole van Ginkel (3,9507) 4-6, 6-4, 2-6
1e GD Vivienne Roelofs (4,0268) - Mitchel Gietman (2,8864) / Niels Hardeman (3,3598) - Kim van Ginkel (2,2046) Opgave thuis
2e GD Robin Vugs (3,5265) - Bob Lankester (4,0028) / Steffi Kröger (3,0918) - Jan Snoeij (3,0328) 3-6, 3-6
21 mei 2017 L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 3-5
1e HE Brent van Dorssen (2,9606) / Jort Mensink (3,2882) 6-3, 6-3
2e HE Danny Potappel (2,7419) / Pascal Nijland (2,1366) Opgave thuis
1e DE Esther Vermeulen (1,8208) / Lisa Lubben (1,9610) 6-3, 6-0
2e DE Marlies Vermeulen (3,0506) / Bo Luttikhuis (2,2367) 2-6, 5-7
 HD Brent van Dorssen (1,9534) - Roy van de Ven (1,7642) / Pascal Nijland (1,9445) - Jorrin Rikkert (2,9102) 1-6, 5-7
 DD Esther Vermeulen (1,9329) - Marlies Vermeulen (3,1839) / Lisa Lubben (1,8087) - Laurie Nuchelmans (1,6519) 5-7, 6-2, 2-6
1e GD Esther Vermeulen (1,9329) - Danny Potappel (2,9980) / Pascal Nijland (1,9445) - Bo Luttikhuis (3,2298) Opgave thuis
2e GD Roy van de Ven (1,7642) - Marlies Vermeulen (3,1839) / Jorrin Rikkert (2,9102) - Laurie Nuchelmans (1,6519) Opgave uit
21 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 5-3
1e HE Sebastiaan Bonapart (2,7110) / Simon Burema (2,5018) 6-3, 6-2
2e HE Julian van Heur (2,6774) / Robbert van de Hoef (3,7324) 6-2, 7-6
1e DE Kim van Heur (2,3044) / Vivian Hegeman (3,5561) 3-6, 3-6
2e DE Melody Taal (2,0000) / Anne van Pelt (3,7370) 6-2, 6-2
 HD Jorn Herber (2,9507) - Sebastiaan Bonapart (2,7968) / Ingmar van Dongen (1,6169) - Simon Burema (2,2257) 6-4, 3-6, 6-7
 DD Kim van Heur (2,7014) - Natalja Krekelberg (2,6298) / Anne van Pelt (3,8755) - Vivian Hegeman (3,7724) 6-3, 7-6
1e GD Melody Taal (2,8858) - Jorn Herber (2,9507) / Laura Sterkman (3,2834) - Ingmar van Dongen (1,6169) 6-4, 6-3
2e GD Julian van Heur (3,1893) - Natalja Krekelberg (2,6298) / Vivian Hegeman (3,7724) - Robbert van de Hoef (3,3854) 3-6, 3-6

14 mei 2017 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 3-5
1e HE Ingmar van Dongen (1,9476) / Danny Potappel (2,7008) 6-4, 3-6, 6-3
2e HE Robbert van de Hoef (3,5745) / Brent van Dorssen (2,9992) 3-6, 6-3, 4-6
1e DE Anne van Pelt (3,7370) / Esther Vermeulen (1,8208) 1-6, 3-6
2e DE Laura Sterkman (3,4755) / Diane Schäfer (3,2711) 6-4, 5-7, 7-6
 HD Ingmar van Dongen (1,5818) - Simon Burema (2,1393) / Brent van Dorssen (2,0514) - Roy van de Ven (1,9542) 3-6, 4-6
 DD Anne van Pelt (3,8755) - Vivian Hegeman (3,7724) / Esther Vermeulen (1,9329) - Marlies Vermeulen (3,1306) 2-6, 0-6
1e GD Robbert van de Hoef (3,3854) - Vivian Hegeman (3,7724) / Roy van de Ven (1,9542) - Esther Vermeulen (1,9329) 5-7, 1-6
2e GD Ingmar van Dongen (1,5818) - Laura Sterkman (3,3459) / Brent van Dorssen (2,0514) - Marlies Vermeulen (3,1306) 6-4, 7-6
14 mei 2017 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 8-0
1e HE Jort Mensink (3,4801) / Julian van Heur (2,3700) 7-6, 6-3
2e HE Pascal Nijland (2,1416) / Jorn Herber (3,0914) 6-3, 6-2
1e DE Lisa Lubben (2,0958) / Kim van Heur (2,1913) 6-0, 6-1
2e DE Bo Luttikhuis (2,2412) / Natalja Krekelberg (3,1570) 6-2, 6-3
 HD Pascal Nijland (1,9885) - Jorrin Rikkert (2,9876) / Julian van Heur (3,1264) - Sebastiaan Bonapart (2,4418) 6-3, 6-3
 DD Lisa Lubben (1,8087) - Laurie Nuchelmans (1,7075) / Kim van Heur (2,6389) - Natalja Krekelberg (2,5673) 6-2, 6-2
1e GD Pascal Nijland (1,9885) - Bo Luttikhuis (3,2715) / Sebastiaan Bonapart (2,4418) - Kim van Heur (2,6389) 7-5, 6-4
2e GD Laurie Nuchelmans (1,7075) - Jorrin Rikkert (2,9876) / Jorn Herber (2,8882) - Natalja Krekelberg (2,5673) 7-5, 6-2
14 mei 2017 L.T.C. Barneveld 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 2-6
1e HE Jan Snoeij (2,6326) / Guido van den Broek (1,9908) 5-7, 6-4, 6-2
2e HE Evthimios Karaliolios (2,1500) / Ronald Wind (2,8877) 6-3, 3-2
1e DE Kim van Ginkel (2,1549) / Resie Hoeijmakers (2,4293) 6-3, 7-5
2e DE Nicole van Ginkel (4,4310) / Elsemieke Dokter (1,8766) 2-6, 2-6
 HD Rens Kok (2,8630) - Jan Snoeij (2,9925) / Guido van den Broek (3,1208) - Ronald Wind (2,3097) 4-6, 7-6, 4-6
 DD Steffi Kröger (2,7776) - Nicole van Ginkel (3,9507) / Elsemieke Dokter (2,5468) - Resie Hoeijmakers (2,2051) 6-4, 2-6, 2-6
1e GD Jan Snoeij (2,9925) - Kim van Ginkel (2,0291) / Resie Hoeijmakers (2,2051) - Ronald Wind (2,3097) 3-6, 0-6
2e GD Rens Kok (2,8630) - Steffi Kröger (2,7776) / Elsemieke Dokter (2,5468) - Ruben Oberink (3,5231) 5-7, 4-6
14 mei 2017 T.C. Bemmel 1 / T.V. De Krekel (Veghel) 1 6-2
1e HE Luuk Kool (2,3769) / Mitchel Gietman (3,0398) 6-0, 6-4
2e HE Joost Geurts (2,8592) / Jeffrey Pasmans (5,5912) 6-1, 6-3
1e DE Lonneke Muhlhaus (2,8835) / Hanneke Ketelaars (1,7016) 1-4
2e DE Marjolein Kamphuis (2,5516) / Robin Vugs (2,6126) 6-1, 7-6
 HD Luuk Kool (1,7361) - Nick van Boxtel (1,5524) / Mitchel Gietman (2,9088) - Jeffrey Pasmans (5,3683) 6-0, 6-0
 DD Marjolein Kamphuis (1,6635) - Jill Jansen (3,6594) / Hanneke Ketelaars (2,1235) - Robin Vugs (3,4551) 3-6, 1-6
1e GD Marjolein Kamphuis (1,6635) - Nick van Boxtel (1,5524) / Hanneke Ketelaars (2,1235) - Mitchel Gietman (2,9088) 6-2, 6-3
2e GD Jill Jansen (3,6594) - Joost Geurts (3,9507) / Robin Vugs (3,4551) - Jeffrey Pasmans (5,3683) 7-6, 6-3

7 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 4-4
1e HE Sebastiaan Bonapart (2,7562) / Ronald Wind (2,7293) 6-1, 6-3
2e HE Julian van Heur (2,4951) / Ruben Oberink (2,8850) 6-2, 7-6
1e DE Kim van Heur (1,9498) / Resie Hoeijmakers (2,6407) 4-6, 6-4, 4-6
2e DE Natalja Krekelberg (3,1570) / Elsemieke Dokter (1,8766) 5-7, 0-6
 HD Jorn Herber (2,9596) - Sebastiaan Bonapart (2,4715) / Ruben Oberink (3,4810) - Ronald Wind (2,2408) 7-6, 6-4
 DD Kim van Heur (2,2550) - Natalja Krekelberg (2,3922) / Resie Hoeijmakers (2,4070) - Elsemieke Dokter (2,8293) 0-6, 2-6
1e GD Kim van Heur (2,2550) - Julian van Heur (3,0910) / Resie Hoeijmakers (2,4070) - Ronald Wind (2,2408) 4-6, 0-6
2e GD Jorn Herber (2,9596) - Natalja Krekelberg (2,3922) / Ruben Oberink (3,4810) - Elsemieke Dokter (2,8293) Opgave uit
7 mei 2017 L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 / T.V. De Krekel (Veghel) 1 6-2
1e HE Nicky Reijnders (2,2570) / Mitchel Gietman (2,9831) 6-0, 6-4
2e HE Brent van Dorssen (2,9992) / Bart van Eekelen (4,4300) 6-0, 6-2
1e DE Esther Vermeulen (1,6668) / Hanneke Ketelaars (1,9238) 5-7, 2-6
2e DE Diane Schäfer (3,2711) / Opgave uit
 HD Roy van de Ven (1,9542) - Brent van Dorssen (2,0514) / Mitchel Gietman (3,1382) - Bart van Eekelen (4,0935) 6-3, 6-3
 DD Esther Vermeulen (1,9329) - Diane Schäfer (1,6915) / Opgave uit
1e GD Diane Schäfer (1,6915) - Quirijn Bolink (2,4568) / Hanneke Ketelaars (2,2778) - Mitchel Gietman (3,1382) 6-4, 2-6, 6-7
2e GD Esther Vermeulen (1,9329) - Nicky Reijnders (2,3848) / Opgave uit
7 mei 2017 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / T.C. Bemmel 1 2-6
1e HE Ingmar van Dongen (1,9730) / Joost Geurts (2,8478) 6-1, 1-6, 6-4
2e HE Robbert van de Hoef (3,5745) / Luuk Kool (2,3769) 4-6, 5-7
1e DE Vivian Hegeman (3,5561) / Marjolein Kamphuis (2,5516) 2-6, 1-6
2e DE Anne van Pelt (3,7831) / Jill Jansen (4,5067) 6-4, 6-4
 HD Robbert van de Hoef (3,3854) - Simon Burema (2,1393) / Nick van Boxtel (1,5524) - Luuk Kool (1,7361) 7-6, 4-6, 2-6
 DD Vivian Hegeman (3,6608) - Laura Sterkman (3,2745) / Marjolein Kamphuis (1,7830) - Jill Jansen (3,7206) 2-6, 3-6
1e GD Laura Sterkman (3,2745) - Simon Burema (2,1393) / Marjolein Kamphuis (1,7830) - Nick van Boxtel (1,5524) 3-6, 0-6
2e GD Ingmar van Dongen (1,4707) - Anne van Pelt (3,7088) / Jill Jansen (3,7206) - Joost Geurts (4,1167) 4-6, 6-3, 6-7
7 mei 2017 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / L.T.C. Barneveld 1 6-2
1e HE Jort Mensink (3,5610) / Platon Frolov (2,5217) 3-6, 6-7
2e HE Pascal Nijland (2,1014) / Jan Snoeij (2,6400) 6-4, 6-2
1e DE Lisa Lubben (2,0958) / Nicole van Ginkel (4,4310) 6-1, 6-4
2e DE Bo Luttikhuis (2,3031) / Steffi Kröger (2,1878) 6-3, 6-0
 HD Jorrin Rikkert (3,0800) - Jort Mensink (3,1144) / Platon Frolov (3,8392) - Jan Snoeij (2,8748) 6-2, 6-7, 6-1
 DD Lisa Lubben (1,9180) - Laurie Nuchelmans (1,6907) / Kim van Ginkel (1,9815) - Steffi Kröger (2,6686) 6-2, 6-3
1e GD Bo Luttikhuis (3,2260) - Pascal Nijland (1,9885) / Kim van Ginkel (1,9815) - Jan Snoeij (2,8748) 5-7, 6-7
2e GD Laurie Nuchelmans (1,6907) - Jorrin Rikkert (3,0800) / Platon Frolov (3,8392) - Nicole van Ginkel (3,9507) 6-4, 6-3

30 april 2017 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 4-4
1e HE Ronald Wind (2,7746) / Jort Mensink (3,5343) 7-6, 6-0
2e HE Ruben Oberink (2,8850) / Pascal Nijland (1,7828) 3-6, 6-7
1e DE Resie Hoeijmakers (2,9524) / Lisa Lubben (1,7704) 6-1, 2-6, 6-2
2e DE Elsemieke Dokter (2,0000) / Bo Luttikhuis (2,2596) 6-3, 3-6, 6-2
 HD Ronald Wind (2,1806) - Ruben Oberink (3,5878) / Jort Mensink (3,1144) - Jorrin Rikkert (3,0021) 6-1, 6-4
 DD Resie Hoeijmakers (2,2091) - Elsemieke Dokter (2,8293) / Lisa Lubben (1,9750) - Laurie Nuchelmans (1,7958) 6-1, 3-6, 2-6
1e GD Resie Hoeijmakers (2,2091) - Ronald Wind (2,1806) / Bo Luttikhuis (3,2760) - Pascal Nijland (2,0302) 3-6, 5-7
2e GD Elsemieke Dokter (2,8293) - Ruben Oberink (3,5878) / Jorrin Rikkert (3,0021) - Laurie Nuchelmans (1,7958) 7-6, 1-6, 6-7
30 april 2017 T.V. De Krekel (Veghel) 1 / L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 2-6
1e HE Mitchel Gietman (2,8380) / Ingmar van Dongen (2,0000) 6-4, 0-6, 4-6
2e HE Bob Lankester (6,0284) / Simon Burema (2,5018) 2-6, 0-6
1e DE Hanneke Ketelaars (1,9238) / Anne van Pelt (3,7831) 6-2, 6-2
2e DE Robin Vugs (2,7094) / Vivian Hegeman (3,5254) 6-3, 6-3
 HD Mitchel Gietman (2,9997) - Bob Lankester (4,0028) / Ingmar van Dongen (1,4707) - Robbert van de Hoef (3,3854) 1-6, 2-6
 DD Robin Vugs (3,1776) - Vivienne Roelofs (3,9082) / Vivian Hegeman (3,8189) - Laura Sterkman (3,4210) 7-5, 2-6, 5-7
1e GD Hanneke Ketelaars (2,1667) - Bob Lankester (4,0028) / Simon Burema (2,1949) - Laura Sterkman (3,4210) 3-6, 2-6
2e GD Vivienne Roelofs (3,9082) - Mitchel Gietman (2,9997) / Ingmar van Dongen (1,4707) - Anne van Pelt (3,7088) 4-6, 2-6
30 april 2017 L.T.C. Barneveld 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 5-3
1e HE Jan Snoeij (2,8434) / Sebastiaan Bonapart (2,4489) 6-2, 6-2
2e HE Platon Frolov (2,6801) / Jorn Herber (3,0403) 6-1, 6-3
1e DE Steffi Kröger (2,1500) / Julyette Steur (1,3770) 4-6, 4-6
2e DE Nicole van Ginkel (4,4310) / Natalja Krekelberg (3,1570) Opgave uit
 HD Jan Snoeij (3,2292) - Rens Kok (2,6683) / Julian van Heur (3,0455) - Jorn Herber (3,0224) 6-4, 6-4
 DD Kim van Ginkel (1,9861) - Nicole van Ginkel (3,8882) / Julyette Steur (1,9167) - Natalja Krekelberg (2,7388) 3-6, 4-6
1e GD Kim van Ginkel (1,9861) - Jan Snoeij (3,2292) / Sebastiaan Bonapart (2,3542) - Julyette Steur (1,9167) 3-6, 6-0, 7-6
2e GD Platon Frolov (3,8206) - Steffi Kröger (2,5230) / Julian van Heur (3,0455) - Natalja Krekelberg (2,7388) 6-7, 4-6
30 april 2017 T.C. Bemmel 1 / L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 4-4
1e HE Joost Geurts (2,8858) / Quirijn Bolink (3,5064) 1-6, 6-4, 6-2
2e HE Luuk Kool (2,4378) / Brent van Dorssen (2,9505) 6-4, 6-1
1e DE Marjolein Kamphuis (2,4245) / Esther Vermeulen (1,7627) 6-4, 2-6, 2-6
2e DE Lonneke Muhlhaus (2,9244) / Marlies Vermeulen (2,7549) 1-6, 6-3, 6-0
 HD Luuk Kool (1,9167) - Nick van Boxtel (1,6997) / Brent van Dorssen (1,9167) - Roy van de Ven (1,9167) 6-2, 6-4
 DD Lonneke Muhlhaus (2,4535) - Jill Jansen (3,4374) / Marlies Vermeulen (3,2279) - Diane Schäfer (1,8070) 6-3, 4-6, 2-6
1e GD Jill Jansen (3,4374) - Nick van Boxtel (1,6997) / Esther Vermeulen (2,0139) - Roy van de Ven (1,9167) 4-6, 6-3, 6-7
2e GD Lonneke Muhlhaus (2,4535) - Joost Geurts (4,1167) / Diane Schäfer (1,8070) - Nicky Reijnders (2,3848) 6-4, 3-6, 6-7

17 april 2017 L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 / L.T.C. Barneveld 1 5-3
1e HE Nicky Reijnders (1,9194) / Platon Frolov (3,0254) 6-1, 5-7, 4-6
2e HE Brent van Dorssen (2,7969) / Jan Snoeij (3,1790) 0-6, 7-5, 3-6
1e DE Esther Vermeulen (1,9294) / Kim van Ginkel (2,0000) 6-3, 6-1
2e DE Marlies Vermeulen (2,1500) / Nicole van Ginkel (4,7792) 6-3, 6-7, 3-6
 HD Quirijn Bolink (2,4568) - Brent van Dorssen (1,9167) / Platon Frolov (3,8206) - Rens Kok (2,4508) 6-2, 6-1
 DD Marlies Vermeulen (3,3112) - Diane Schäfer (2,0000) / Nicole van Ginkel (3,7578) - Steffi Kröger (2,2333) 6-3, 6-3
1e GD Roy van de Ven (2,0000) - Esther Vermeulen (2,0833) / Jan Snoeij (3,2074) - Kim van Ginkel (1,9167) 4-6, 6-3, 7-6
2e GD Nicky Reijnders (2,6101) - Diane Schäfer (2,0000) / Rens Kok (2,4508) - Steffi Kröger (2,2333) 6-2, 6-3
17 april 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.C. Bemmel 1 5-3
1e HE Julian van Heur (2,6357) / Joost Geurts (2,7920) 7-6, 6-2
2e HE Jorn Herber (3,0013) / Luuk Kool (2,5106) 6-7, 6-4, 2-6
1e DE Kim van Heur (2,0755) / Marjolein Kamphuis (2,2453) 6-3, 4-6, 7-5
2e DE Natalja Krekelberg (3,4864) / Lonneke Muhlhaus (2,5100) 6-2, 7-6
 HD Sebastiaan Bonapart (2,2333) - Julian van Heur (3,0455) / Nick van Boxtel (1,8333) - Luuk Kool (1,9167) 5-7, 2-6
 DD Kim van Heur (2,1632) - Natalja Krekelberg (3,1121) / Lonneke Muhlhaus (2,1806) - Jill Jansen (3,1711) 6-1, 7-6
1e GD Sebastiaan Bonapart (2,2333) - Kim van Heur (2,1632) / Marjolein Kamphuis (1,9167) - Nick van Boxtel (1,8333) 3-6, 5-7
2e GD Jorn Herber (3,1594) - Natalja Krekelberg (3,1121) / Joost Geurts (4,1129) - Jill Jansen (3,1711) 6-3, 1-6, 7-6
17 april 2017 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / T.V. De Krekel (Veghel) 1 6-2
1e HE Pascal Nijland (2,1924) / Mitchel Gietman (2,6923) 6-2, 6-2
2e HE Jort Mensink (3,5343) / Richard Debets (4,7207) 6-0, 6-2
1e DE Nicole Wandel (1,9991) / Hanneke Ketelaars (2,0906) 0-6, 3-6
2e DE Lisa Lubben (1,8188) / Robin Vugs (2,7094) 6-2, 6-0
 HD Pascal Nijland (2,1002) - Jorrin Rikkert (3,1174) / Mitchel Gietman (3,2401) - Richard Debets (4,1620) 6-4, 6-4
 DD Lisa Lubben (2,1598) - Laurie Nuchelmans (1,9694) / Hanneke Ketelaars (2,0000) - Robin Vugs (3,1221) 7-6, 6-4
1e GD Lisa Lubben (2,1598) - Jorrin Rikkert (3,1174) / Hanneke Ketelaars (2,0000) - Richard Debets (4,1620) 6-3, 7-6
2e GD Laurie Nuchelmans (1,9694) - Jort Mensink (3,0344) / Mitchel Gietman (3,2401) - Robin Vugs (3,1221) 4-6, 6-1, 6-7
17 april 2017 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 3-5
1e HE Simon Burema (2,7714) / Ronald Wind (2,6136) 6-4, 7-6
2e HE Robbert van de Hoef (3,4202) / Ruben Oberink (2,9779) 6-7, 6-7
1e DE Anne van Pelt (3,7831) / Resie Hoeijmakers (2,7430) 1-6, 3-6
2e DE Vivian Hegeman (3,5254) / Elsemieke Dokter (2,0000) 5-7, 3-6
 HD Ingmar van Dongen (1,5957) - Simon Burema (2,2038) / Ronald Wind (2,0833) - Stijn Rademaker (3,1633) 6-1, 6-1
 DD Anne van Pelt (3,7088) - Laura Sterkman (3,4567) / Elsemieke Dokter (2,9351) - Resie Hoeijmakers (1,9204) 1-6, 0-6
1e GD Ingmar van Dongen (1,5957) - Laura Sterkman (3,4567) / Resie Hoeijmakers (1,9204) - Stijn Rademaker (3,1633) 6-4, 6-4
2e GD Robbert van de Hoef (3,0960) - Vivian Hegeman (3,6718) / Ruben Oberink (3,8119) - Elsemieke Dokter (2,9351) 4-6, 3-6

9 april 2017 L.T.C. Barneveld 1 / L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 4-4
1e HE Jan Snoeij (3,2912) / Ingmar van Dongen (2,0000) 4-6, 6-7
2e HE Platon Frolov (2,8764) / Simon Burema (2,8847) 3-6, 4-6
1e DE Steffi Kröger (2,1500) / Anne van Pelt (3,7831) 6-1, 7-6
2e DE Nicole van Ginkel (4,7792) / Laura Sterkman (3,4755) 3-6, 6-2, 6-7
 HD Jan Snoeij (3,5768) - Platon Frolov (4,2088) / Simon Burema (2,1228) - Robbert van de Hoef (2,6366) 7-6, 6-1
 DD Kim van Ginkel (2,0000) - Nicole van Ginkel (3,7578) / Anne van Pelt (3,7088) - Vivian Hegeman (3,5746) 6-2, 6-3
1e GD Kim van Ginkel (2,0000) - Jan Snoeij (3,5768) / Robbert van de Hoef (2,6366) - Vivian Hegeman (3,5746) 6-3, 6-1
2e GD Platon Frolov (4,2088) - Steffi Kröger (2,1500) / Ingmar van Dongen (2,0212) - Laura Sterkman (3,4874) 0-6, 6-4, 6-7
9 april 2017 L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 4-4
1e HE Nicky Reijnders (2,0000) / Stijn Rademaker (2,5163) 6-1, 6-3
2e HE Brent van Dorssen (2,6528) / Ronald Wind (2,8058) 2-6, 2-6
1e DE Diane Schäfer (3,2711) / Elsemieke Dokter (2,0000) 2-6, 2-6
2e DE Esther Vermeulen (2,0000) / Resie Hoeijmakers (2,5763) 4-6, 6-2, 6-2
 HD Quirijn Bolink (2,5401) - Brent van Dorssen (2,0000) / Ruben Oberink (3,7286) - Ronald Wind (2,0000) 7-6, 6-1
 DD Esther Vermeulen (2,0000) - Diane Schäfer (2,0000) / Resie Hoeijmakers (1,9403) - Elsemieke Dokter (3,0184) 2-6, 4-6
1e GD Nicky Reijnders (2,6934) - Diane Schäfer (2,0000) / Stijn Rademaker (3,0800) - Resie Hoeijmakers (1,9403) 7-6, 7-6
2e GD Esther Vermeulen (2,0000) - Quirijn Bolink (2,5401) / Ruben Oberink (3,7286) - Elsemieke Dokter (3,0184) Opgave thuis
9 april 2017 T.C. Bemmel 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 3-5
1e HE Joost Geurts (2,9877) / Jort Mensink (3,4345) 7-6, 6-4
2e HE Luuk Kool (2,5628) / Pascal Nijland (2,6686) 1-6, 3-6
1e DE Marjolein Kamphuis (2,0833) / Lisa Lubben (1,9716) 2-6, 6-7
2e DE Lonneke Muhlhaus (2,0000) / Nicole Wandel (2,1657) 7-5, 4-6, 3-6
 HD Luuk Kool (2,0000) - Nick van Boxtel (2,0000) / Pascal Nijland (2,1366) - Jorrin Rikkert (3,3214) 7-5, 6-1
 DD Lonneke Muhlhaus (2,0000) - Jill Jansen (3,0878) / Lisa Lubben (2,1199) - Laurie Nuchelmans (2,0667) 1-6, 7-6, 2-6
1e GD Marjolein Kamphuis (2,0000) - Nick van Boxtel (2,0000) / Lisa Lubben (2,1199) - Jorrin Rikkert (3,3214) 6-1, 6-4
2e GD Jill Jansen (3,0878) - Joost Geurts (4,1129) / Laurie Nuchelmans (2,0667) - Jort Mensink (3,1806) 2-6, 2-6
9 april 2017 T.V. De Krekel (Veghel) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 3-5
1e HE Mitchel Gietman (2,7994) / Sebastiaan Bonapart (2,1490) 7-5, 4-6, 6-4
2e HE Bob Lankester (6,0284) / Julian van Heur (2,6357) 0-6, 1-6
1e DE Hanneke Ketelaars (2,0000) / Julyette Steur (1,5437) 6-3, 4-6, 4-6
2e DE Robin Vugs (3,1064) / Kim van Heur (1,7245) 7-5, 7-5
 HD Mitchel Gietman (3,4346) - Bob Lankester (4,0028) / Julian van Heur (3,1109) - Jorn Herber (3,3809) 2-6, 2-6
 DD Hanneke Ketelaars (2,0000) - Robin Vugs (2,9554) / Julyette Steur (2,0000) - Natalja Krekelberg (3,2788) 2-6, 4-6
1e GD Hanneke Ketelaars (2,0000) - Mitchel Gietman (3,4346) / Sebastiaan Bonapart (2,1500) - Kim van Heur (2,0685) 4-6, 6-3, 7-6
2e GD Robin Vugs (2,9554) - Bob Lankester (4,0028) / Natalja Krekelberg (3,2788) - Jorn Herber (3,3809) 7-6, 2-6, 6-7