Uitslagen landelijke competitie 2017 Gemengd 1e klasse Afdelingnr 17
Bijgewerkt t/m 16 juni 2017 Home


2017 Gemengd 1e klasse afdelingnr 17

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) THOR De Bataaf (Den Haag) 2 7 41
(KNLTB) T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 7 39
(KNLTB) T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 7 33
(KNLTB) L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 7 32
(KNLTB) T.C. Zandvoort 3 7 25
(KNLTB) T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 7 23
(KNLTB) T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 7 20
(KNLTB) L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 7 11

Uitslagen

28 mei 2017 T.C. Zandvoort 3 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 3-5
1e HE Zachary Eisinga (1,9282) / Timothy Blok (1,8323) 5-7, 3-6
2e HE Koen Heupers (2,4856) / Robin Nicolai (2,2784) 7-5, 6-2
1e DE Anna Brinkmann Adsarias (2,3896) / Anastasiya Mulder (2,1335) 0-6, 2-6
2e DE Maud van Gorkom (2,2410) / Femke van Diemen (2,1764) 5-7, 7-6, 7-6
 HD Duco van der Veer (2,8220) - Colin de Heer (2,2600) / Robin Nicolai (1,7718) - Timothy Blok (2,1011) 3-6, 2-6
 DD Anna Brinkmann Adsarias (2,8500) - Maud van Gorkom (2,2218) / Martina Nevrlka (2,2855) - Femke van Diemen (2,4566) 1-6, 7-6, 2-6
1e GD Colin de Heer (2,2600) - Maud van Gorkom (2,2218) / Femke van Diemen (2,4566) - Robin Nicolai (1,7718) Opgave uit
2e GD Anna Brinkmann Adsarias (2,8500) - Duco van der Veer (2,8220) / Martina Nevrlka (2,2855) - Timothy Blok (2,1011) Opgave thuis
28 mei 2017 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 8-0
1e HE Sven den Exter (2,2394) / Menno van de Bor (2,6926) 6-2, 6-3
2e HE Christian van Diemen-Ribas (2,6168) / Remco Fehr (2,5008) Opgave uit
1e DE Shandra de Graaff (2,8192) / Gina Spek (2,0674) Opgave uit
2e DE Colet Weening (3,3718) / Myrthe van der Meer (2,5644) 6-2, 6-3
 HD Christian van Diemen-Ribas (3,1539) - Sven den Exter (2,7802) / Menno van de Bor (2,6354) - Remco Fehr (3,9159) Opgave uit
 DD Diana Chehoudi (2,2613) - Colet Weening (2,8848) / Myrthe van der Meer (2,6849) - Gina Spek (2,5663) Opgave uit
1e GD Diana Chehoudi (2,2613) - Sven den Exter (2,7802) / Menno van de Bor (2,6354) - Myrthe van der Meer (2,6849) Opgave uit
2e GD Christian van Diemen-Ribas (3,1539) - Shandra de Graaff (2,7399) / Gina Spek (2,5663) - Remco Fehr (3,9159) Opgave uit
28 mei 2017 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 3-5
1e HE Tom Smit (1,9409) / Jesper de Jong (0,9931) 2-6, 6-2, 3-6
2e HE Glenn Resodihardjo (3,2050) / Ewout Hinnen (2,4244) 1-6, 2-6
1e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (1,8652) / Leonie Guijt (1,5673) 6-3, 1-6, 2-6
2e DE Sanne Jansen (2,1186) / Demi van der Togt (3,3072) 6-2, 6-3
 HD Glenn Resodihardjo (2,1904) - Bart Overbeek (1,4906) / Jesper de Jong (1,6307) - Luuk Wassenaar (2,0215) 3-6, 4-6
 DD Sanne Jansen (2,3130) - Kimberley Wehrmann-Cassar (0,9392) / Leonie Guijt (2,6858) - Renate de Regt (2,3753) 6-3, 6-3
1e GD Kimberley Wehrmann-Cassar (0,9392) - Bart Overbeek (1,4906) / Renate de Regt (2,3753) - Kevin Noordermeer (1,4314) 3-6, 6-2, 6-7
2e GD Tom Smit (1,1135) - Sanne Jansen (2,3130) / Demi van der Togt (3,1834) - Luuk Wassenaar (2,0215) 5-7, 6-4, 7-6
28 mei 2017 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 2-6
1e HE Egbert Weverink (1,7811) / Senne Braun (1,7538) 4-6, 6-4, 4-6
2e HE Robert Lindgren (3,1257) / Arnout van Weelde (2,3981) 6-3, 6-2
1e DE Zawadi Fulani (2,5378) / Eliessa Vanlangendonck (0,9341) 2-6, 0-6
2e DE Sophia Grippo (2,6484) / Andreea Ehritt-Vanc (1,4205) 0-6, 4-6
 HD Egbert Weverink (2,1672) - Robert Lindgren (2,6908) / Senne Braun (2,1827) - Arnout van Weelde (2,5422) 3-6, 6-7
 DD Sophia Grippo (2,4245) - Marian Jade Capadocia (1,7931) / Eliessa Vanlangendonck (1,7267) - Andreea Ehritt-Vanc (1,7725) 5-7, 0-6
1e GD / Opgave uit
2e GD / Opgave thuis

21 mei 2017 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 3-5
1e HE Christian van Diemen-Ribas (2,6168) / Luuk Wassenaar (1,8258) Opgave thuis
2e HE Sven den Exter (2,3083) / Ewout Hinnen (2,2063) 6-2, 6-2
1e DE Diana Chehoudi (2,3585) / Leonie Guijt (1,6742) 3-6, 3-6
2e DE Shandra de Graaff (2,8192) / Demi van der Togt (3,0040) 6-1, 6-1
 HD Christian van Diemen-Ribas (3,1539) - Sven den Exter (3,0330) / Nick Broekhof (1,8741) - Ewout Hinnen (1,7114) Opgave thuis
 DD Shandra de Graaff (2,6106) - Colet Weening (2,8246) / Leonie Guijt (2,7328) - Renate de Regt (2,2990) 7-5, 3-6, 4-6
1e GD Diana Chehoudi (2,5587) - Sven den Exter (3,0330) / Luuk Wassenaar (1,7222) - Renate de Regt (2,2990) 6-1, 7-5
2e GD Colet Weening (2,8246) - Christian van Diemen-Ribas (3,1539) / Ewout Hinnen (1,7114) - Demi van der Togt (3,1834) Opgave thuis
21 mei 2017 T.C. Zandvoort 3 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 2-6
1e HE Zachary Eisinga (1,8253) / Senne Braun (1,8543) 2-6, 6-4, 5-7
2e HE Colin de Heer (2,5182) / Lennard van Weelde (1,9339) 5-7, 6-7
1e DE Maud van Gorkom (2,2410) / Eliessa Vanlangendonck (0,9341) 1-6, 1-6
2e DE Nicky van Bakel (2,0802) / Andreea Ehritt-Vanc (1,5738) 2-6, 1-6
 HD Colin de Heer (2,5527) - Koen Heupers (2,7372) / Arnout van Weelde (2,4553) - Senne Braun (2,0498) 6-3, 2-6, 6-3
 DD Maud van Gorkom (2,2218) - Anna Brinkmann Adsarias (2,8500) / Eliessa Vanlangendonck (1,7267) - Andreea Ehritt-Vanc (1,7725) 1-6, 2-6
1e GD Nicky van Bakel (1,6606) - Colin de Heer (2,5527) / Senne Braun (2,0498) - Eliessa Vanlangendonck (1,7267) Opgave thuis
2e GD Koen Heupers (2,7372) - Anna Brinkmann Adsarias (2,8500) / Arnout van Weelde (2,4553) - Andreea Ehritt-Vanc (1,7725) Opgave uit
21 mei 2017 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 1-7
1e HE Remco Fehr (2,5008) / Tom Smit (1,9409) Opgave thuis
2e HE Menno van de Bor (2,6926) / Glenn Resodihardjo (3,0113) 6-4, 6-4
1e DE Gina Spek (2,0674) / Kimberley Wehrmann-Cassar (1,8652) Opgave thuis
2e DE Myrthe van der Meer (2,4656) / Sanne Jansen (2,1570) 1-6, 0-6
 HD Remco Fehr (3,9159) - Menno van de Bor (2,6354) / Bart Overbeek (1,4906) - Glenn Resodihardjo (2,1904) Opgave thuis
 DD Myrthe van der Meer (2,6849) - Gina Spek (2,5663) / Sanne Jansen (2,3130) - Kimberley Wehrmann-Cassar (0,9392) Opgave thuis
1e GD Myrthe van der Meer (2,6849) - Menno van de Bor (2,6354) / Kimberley Wehrmann-Cassar (0,9392) - Bart Overbeek (1,4906) 3-6, 5-7
2e GD Remco Fehr (3,9159) - Gina Spek (2,5663) / Sanne Jansen (2,3130) - Tom Smit (1,1135) Opgave thuis
21 mei 2017 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 4-4
1e HE Timothy Blok (1,6864) / Egbert Weverink (2,0000) 4-6, 6-7
2e HE Robin Nicolai (2,1500) / Melvyn op der Heijde (1,9201) 2-6, 2-6
1e DE Claire Verwerda (1,8807) / Marian Jade Capadocia (1,8457) 6-2, 6-2
2e DE Femke van Diemen (1,9157) / Zawadi Fulani (2,7406) 3-6, 3-6
 HD Timothy Blok (2,3098) - Robin Nicolai (1,9984) / Melvyn op der Heijde (2,3394) - Robert Lindgren (2,5636) 4-6, 6-3, 6-1
 DD Femke van Diemen (2,2657) - Martina Nevrlka (2,2911) / Marian Jade Capadocia (1,9134) - Sophia Grippo (2,3776) 1-6, 6-2, 2-6
1e GD Robin Nicolai (1,9984) - Claire Verwerda (2,0074) / Sophia Grippo (2,3776) - Egbert Weverink (2,0000) 6-7, 6-3, 7-6
2e GD Martina Nevrlka (2,2911) - Timothy Blok (2,3098) / Zawadi Fulani (2,1981) - Robert Lindgren (2,5636) 6-2, 7-5

14 mei 2017 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 6-2
1e HE Senne Braun (2,1082) / Timothy Blok (1,5017) 6-4, 6-1
2e HE Lennard van Weelde (1,9211) / Robin Nicolai (2,1500) Opgave uit
1e DE Eliessa Vanlangendonck (0,9341) / Anastasiya Mulder (2,1335) 6-1, 6-2
2e DE Andreea Ehritt-Vanc (1,4327) / Deria Nur Haliza (1,8469) 4-6, 2-6
 HD Senne Braun (2,1544) - Lennard van Weelde (2,1745) / Robin Nicolai (1,8044) - Timothy Blok (2,2030) 6-3, 6-0
 DD Linda Sentis (1,8701) - Andreea Ehritt-Vanc (1,9123) / Martina Nevrlka (2,2053) - Femke van Diemen (2,1172) 6-2, 7-5
1e GD Eliessa Vanlangendonck (1,7267) - Lennard van Weelde (2,1745) / Femke van Diemen (2,1172) - Robin Nicolai (1,8044) Opgave thuis
2e GD Linda Sentis (1,8701) - Senne Braun (2,1544) / Martina Nevrlka (2,2053) - Timothy Blok (2,2030) Opgave uit
14 mei 2017 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.C. Zandvoort 3 5-3
1e HE Melvyn op der Heijde (2,0292) / Koen Heupers (2,4954) 6-1, 6-3
2e HE Robert Lindgren (3,0169) / Colin de Heer (2,6527) 5-7, 4-6
1e DE Marian Jade Capadocia (2,0000) / Maud van Gorkom (2,0744) 6-4, 6-2
2e DE Sophia Grippo (2,5589) / Anna Brinkmann Adsarias (2,4536) 1-6, 6-1, 5-7
 HD Robert Lindgren (3,0891) - Melvyn op der Heijde (2,2333) / Colin de Heer (2,4440) - Duco van der Veer (2,2308) 6-1, 6-0
 DD Zawadi Fulani (2,6831) - Marian Jade Capadocia (2,0000) / Maud van Gorkom (2,1732) - Anna Brinkmann Adsarias (2,7874) 6-2, 6-1
1e GD Melvyn op der Heijde (2,2333) - Sophia Grippo (2,1111) / Maud van Gorkom (2,1732) - Koen Heupers (3,0248) 0-6, 4-6
2e GD Robert Lindgren (3,0891) - Zawadi Fulani (2,6831) / Duco van der Veer (2,2308) - Anna Brinkmann Adsarias (2,7874) 6-4, 2-6, 7-6
14 mei 2017 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 6-2
1e HE Jesper de Jong (0,9931) / Remco Fehr (2,5008) 5-0
2e HE Nick Broekhof (1,9270) / Menno van de Bor (2,5382) 7-6, 6-4
1e DE Leonie Guijt (1,7851) / Myrthe van der Meer (2,3348) 6-2, 6-2
2e DE Demi van der Togt (2,8212) / Gina Spek (2,0972) 2-6, 2-6
 HD Nick Broekhof (1,8741) - Jesper de Jong (1,7155) / Remco Fehr (3,7992) - Menno van de Bor (2,4722) 6-4, 6-0
 DD Renate de Regt (2,2425) - Leonie Guijt (2,4730) / Myrthe van der Meer (2,6074) - Gina Spek (2,5102) 4-6, 6-4, 2-6
1e GD Jesper de Jong (1,7155) - Renate de Regt (2,2425) / Menno van de Bor (2,4722) - Gina Spek (2,5102) 2-6, 6-3, 7-6
2e GD Ewout Hinnen (1,8241) - Demi van der Togt (3,2334) / Remco Fehr (3,7992) - Myrthe van der Meer (2,6074) 6-2, 7-6
14 mei 2017 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 8-0
1e HE Tom Smit (2,0320) / Sven den Exter (2,3035) 6-4, 6-4
2e HE Bart Overbeek (2,6869) / Tim Schweig (2,5611) 6-2, 3-6, 6-3
1e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (1,9209) / Shandra de Graaff (2,6658) 6-0, 6-3
2e DE Sanne Jansen (2,2145) / Diana Chehoudi (2,2362) 7-5, 6-7, 6-2
 HD Tom Smit (1,1135) - Glenn Resodihardjo (2,1904) / Sven den Exter (3,0205) - Tim Schweig (2,1806) 6-1, 6-2
 DD Sanne Jansen (2,3130) - Kimberley Wehrmann-Cassar (0,9392) / Shandra de Graaff (2,6106) - Colet Weening (2,8246) 6-2, 6-4
1e GD Kimberley Wehrmann-Cassar (0,9392) - Bart Overbeek (1,4906) / Colet Weening (2,8246) - Sven den Exter (3,0205) 6-2, 6-2
2e GD Tom Smit (1,1135) - Sanne Jansen (2,3130) / Tim Schweig (2,1806) - Diana Chehoudi (2,5587) Opgave uit

7 mei 2017 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 1-7
1e HE Remco Fehr (2,5008) / Yannick Ebbinghaus (2,1327) Opgave uit
2e HE Menno van de Bor (2,5382) / Timothy Blok (1,5017) 4-6, 4-6
1e DE Myrthe van der Meer (2,1880) / Claire Verwerda (1,8807) 2-6, 1-6
2e DE Gina Spek (1,8976) / Deria Nur Haliza (2,1973) 3-6, 0-6
 HD Menno van de Bor (2,2778) - Remco Fehr (3,8102) / Timothy Blok (2,2655) - Robin Nicolai (1,9409) 1-6, 1-6
 DD Myrthe van der Meer (2,2500) - Gina Spek (2,0833) / Femke van Diemen (2,3927) - Martina Nevrlka (2,3958) 3-6, 2-6
1e GD Menno van de Bor (2,2778) - Gina Spek (2,0833) / Femke van Diemen (2,3927) - Robin Nicolai (1,9409) 1-6, 6-1, 6-7
2e GD Remco Fehr (3,8102) - Myrthe van der Meer (2,2500) / Martina Nevrlka (2,3958) - Timothy Blok (2,2655) 6-0, 4-6, 6-7
7 mei 2017 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 4-4
1e HE Jesper de Jong (0,9931) / Senne Braun (2,4315) 6-3, 6-3
2e HE Nick Broekhof (1,9519) / Lennard van Weelde (1,7492) 6-4, 6-2
1e DE Leonie Guijt (1,6762) / Andreea Ehritt-Vanc (1,6533) 3-6, 3-6
2e DE Demi van der Togt (2,6038) / Linda Sentis (2,3040) 3-6, 1-6
 HD Nick Broekhof (2,0905) - Jesper de Jong (2,0072) / Senne Braun (1,9864) - Arnout van Weelde (2,3405) 6-0, 6-1
 DD Leonie Guijt (2,3118) - Renate de Regt (2,3143) / Andreea Ehritt-Vanc (1,8333) - Linda Sentis (2,1011) 0-6, 1-6
1e GD Jesper de Jong (2,0072) - Renate de Regt (2,3143) / Arnout van Weelde (2,3405) - Andreea Ehritt-Vanc (1,8333) 4-6, 6-4, 7-6
2e GD Nick Broekhof (2,0905) - Demi van der Togt (3,1333) / Senne Braun (1,9864) - Linda Sentis (2,1011) 4-6, 3-6
7 mei 2017 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.C. Zandvoort 3 1-7
1e HE Sven den Exter (2,5946) / Koen Heupers (2,3733) 6-3, 0-6, 6-1
2e HE Christian van Diemen-Ribas (2,6168) / Duco van der Veer (3,6833) Opgave thuis
1e DE Diana Chehoudi (2,1089) / DaniŽlle Harmsen (2,0000) 3-6, 4-6
2e DE Colet Weening (3,3718) / Maud van Gorkom (2,0744) 0-6, 2-6
 HD Christian van Diemen-Ribas (3,1539) - Sven den Exter (2,6273) / Koen Heupers (3,0248) - Colin de Heer (2,7186) Opgave thuis
 DD Diana Chehoudi (2,4026) - Shandra de Graaff (2,0955) / Maud van Gorkom (2,2983) - Anna Brinkmann Adsarias (3,1644) 4-6, 6-2, 2-6
1e GD Sven den Exter (2,6273) - Shandra de Graaff (2,0955) / DaniŽlle Harmsen (2,0000) - Colin de Heer (2,7186) 3-6, 2-6
2e GD Colet Weening (2,8246) - Christian van Diemen-Ribas (3,1539) / Anna Brinkmann Adsarias (3,1644) - Duco van der Veer (2,2308) Opgave thuis
7 mei 2017 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 7-1
1e HE Tom Smit (2,0355) / Robert Lindgren (3,0110) 6-1, 6-0
2e HE Glenn Resodihardjo (3,0113) / Elbert Sie (1,8920) 7-5, 3-6, 0-6
1e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (1,9696) / Zawadi Fulani (2,7079) 5-7, 6-0, 6-2
2e DE Sanne Jansen (2,2287) / Sylvia Okafor (3,0021) 6-0, 6-1
 HD Tom Smit (1,3116) - Bart Overbeek (1,4906) / Robert Lindgren (3,0891) - Elbert Sie (2,4165) 6-1, 3-6, 7-6
 DD Kimberley Wehrmann-Cassar (1,1621) - Sanne Jansen (2,6155) / Zawadi Fulani (2,6248) - Sylvia Okafor (2,2318) 6-1, 6-1
1e GD Kimberley Wehrmann-Cassar (1,1621) - Bart Overbeek (1,4906) / Sylvia Okafor (2,2318) - Robert Lindgren (3,0891) 6-2, 6-3
2e GD Sanne Jansen (2,6155) - Tom Smit (1,3116) / Elbert Sie (2,4165) - Zawadi Fulani (2,6248) 6-4, 6-1

30 april 2017 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 7-1
1e HE Senne Braun (2,5972) / Menno van de Bor (2,2720) 6-1, 6-7, 6-1
2e HE Lennard van Weelde (2,0104) / Remco Fehr (2,3324) 4-6, 6-1, 6-1
1e DE Andreea Ehritt-Vanc (1,8610) / Gina Spek (1,7541) 6-0, 6-0
2e DE Anouk Sterk (2,0000) / Myrthe van der Meer (2,0213) 6-2, 7-5
 HD Arnout van Weelde (2,4030) - Senne Braun (2,0597) / Menno van de Bor (2,1667) - Remco Fehr (3,7086) 6-2, 6-3
 DD Anouk Sterk (2,0000) - Andreea Ehritt-Vanc (2,0000) / Gina Spek (1,9167) - Myrthe van der Meer (2,0833) 6-3, 6-0
1e GD Andreea Ehritt-Vanc (2,0000) - Arnout van Weelde (2,4030) / Menno van de Bor (2,1667) - Myrthe van der Meer (2,0833) Opgave uit
2e GD Anouk Sterk (2,0000) - Lennard van Weelde (2,2210) / Remco Fehr (3,7086) - Gina Spek (1,9167) Opgave thuis
30 april 2017 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 3-5
1e HE Yoeri Somers (2,1892) / Sven den Exter (2,7289) Opgave thuis
2e HE Melvyn op der Heijde (2,1500) / Christian van Diemen-Ribas (2,4251) 6-1, 7-5
1e DE Zawadi Fulani (2,6308) / Diana Chehoudi (2,1704) 6-7, 1-6
2e DE Samantha Nanere (3,0000) / Shandra de Graaff (2,3324) 7-5, 6-4
 HD Sam Jesse (4,3056) - Melvyn op der Heijde (2,1500) / Sven den Exter (2,3206) - Christian van Diemen-Ribas (3,0591) 5-7, 6-1, 1-6
 DD Samantha Nanere (3,0833) - Sophia Grippo (2,0833) / Diana Chehoudi (2,5301) - Shandra de Graaff (2,1533) 4-6, 4-6
1e GD Zawadi Fulani (2,6248) - Yoeri Somers (2,1588) / Shandra de Graaff (2,1533) - Sven den Exter (2,3206) Opgave thuis
2e GD Sophia Grippo (2,0833) - Sam Jesse (4,3056) / Colet Weening (2,8004) - Christian van Diemen-Ribas (3,0591) 6-3, 7-5
30 april 2017 T.C. Zandvoort 3 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 1-7
1e HE Koen Heupers (2,3073) / Tom Smit (2,1510) 3-6, 3-6
2e HE Colin de Heer (2,8241) / Glenn Resodihardjo (2,7956) 4-6, 7-6, 7-6
1e DE Maud van Gorkom (1,8817) / Kimberley Wehrmann-Cassar (2,1559) 3-6, 7-6, 3-6
2e DE Anna Brinkmann Adsarias (2,3839) / Sanne Jansen (2,2890) 2-6, 4-6
 HD Koen Heupers (2,9300) - Duco van der Veer (1,9861) / Glenn Resodihardjo (2,2807) - Bart Overbeek (1,5790) 3-6, 1-6
 DD Andrea van den Hurk (2,0000) - Maud van Gorkom (2,1843) / Kimberley Wehrmann-Cassar (1,4971) - Sanne Jansen (2,7451) 5-7, 4-6
1e GD Andrea van den Hurk (2,0000) - Duco van der Veer (1,9861) / Bart Overbeek (1,5790) - Kimberley Wehrmann-Cassar (1,4971) 4-6, 3-6
2e GD Anna Brinkmann Adsarias (3,1644) - Colin de Heer (2,7186) / Sanne Jansen (2,7451) - Tom Smit (1,3116) 6-3, 6-7, 6-7
30 april 2017 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 4-4
1e HE Yannick Ebbinghaus (2,1327) / Nick Broekhof (1,9519) Opgave thuis
2e HE Timothy Blok (1,7046) / Luuk Wassenaar (1,7830) 6-3, 6-2
1e DE Claire Verwerda (1,8807) / Demi van der Togt (2,4571) 6-1, 6-3
2e DE Anastasiya Mulder (2,0458) / Leonie Guijt (1,8352) 4-6, 3-6
 HD Timothy Blok (2,2946) - Robin Nicolai (2,0000) / Kevin Noordermeer (1,3966) - Nick Broekhof (2,2326) 6-3, 1-6, 4-6
 DD Femke van Diemen (2,1667) - Martina Nevrlka (2,2170) / Leonie Guijt (2,4465) - Renate de Regt (2,2654) 4-6, 5-7
1e GD Claire Verwerda (2,2034) - Robin Nicolai (2,0000) / Renate de Regt (2,2654) - Kevin Noordermeer (1,3966) 7-6, 5-7, 7-6
2e GD Martina Nevrlka (2,2170) - Timothy Blok (2,2946) / Demi van der Togt (3,0476) - Ewout Hinnen (1,7778) 6-3, 6-2

17 april 2017 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 2-6
1e HE Sven den Exter (3,0514) / Senne Braun (2,4610) 6-4, 6-1
2e HE Christian van Diemen-Ribas (2,1667) / Lennard van Weelde (2,5507) 3-6, 7-5, 1-6
1e DE Diana Chehoudi (2,1704) / Eliessa Vanlangendonck (0,7988) 5-7, 0-6
2e DE Shandra de Graaff (2,1658) / Andreea Ehritt-Vanc (2,0000) 3-6, 2-6
 HD Christian van Diemen-Ribas (2,9513) - Sven den Exter (1,9684) / Arnout van Weelde (2,3865) - Senne Braun (1,8404) 4-6, 6-7
 DD Diana Chehoudi (2,4707) - Shandra de Graaff (2,1667) / Eliessa Vanlangendonck (1,7263) - Andreea Ehritt-Vanc (2,0000) 6-3, 2-6, 2-6
1e GD Sven den Exter (1,9684) - Shandra de Graaff (2,1667) / Eliessa Vanlangendonck (1,7263) - Arnout van Weelde (2,3865) 6-4, 4-2
2e GD Diana Chehoudi (2,4707) - Christian van Diemen-Ribas (2,9513) / Lennard van Weelde (2,1662) - Andreea Ehritt-Vanc (2,0000) 3-6, 0-2
17 april 2017 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 3-5
1e HE Remco Fehr (2,1518) / Elbert Sie (2,0833) 1-6, 3-6
2e HE Garnik Murad (3,2331) / Melvyn op der Heijde (2,1500) 0-6, 6-4, 2-6
1e DE Gina Spek (1,8333) / Sophia Grippo (2,5246) 6-1, 6-2
2e DE Myrthe van der Meer (1,7138) / Zawadi Fulani (2,8452) 6-7, 1-6
 HD Remco Fehr (3,6827) - Garnik Murad (3,0845) / Robert Lindgren (3,0930) - Elbert Sie (2,4165) 2-6, 1-6
 DD Gina Spek (2,0000) - Myrthe van der Meer (2,0833) / Zawadi Fulani (2,6248) - Samantha Nanere (3,0000) 6-4, 6-1
1e GD Remco Fehr (3,6827) - Myrthe van der Meer (2,0833) / Melvyn op der Heijde (2,1500) - Sophia Grippo (2,0833) Opgave thuis
2e GD Gina Spek (2,0000) - Garnik Murad (3,0845) / Robert Lindgren (3,0930) - Samantha Nanere (3,0000) 6-4, 6-1
17 april 2017 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 5-3
1e HE Tom Smit (1,9325) / Yannick Ebbinghaus (2,3106) 6-2, 3-6, 4-6
2e HE Bart Overbeek (2,6869) / Timothy Blok (1,8040) 4-6, 7-5, 6-7
1e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (1,6707) / Claire Verwerda (1,9356) 4-6, 3-6
2e DE Sanne Jansen (2,3995) / Anastasiya Mulder (1,8524) 6-3, 6-1
 HD Bart Overbeek (1,7543) - Tom Smit (1,6316) / Timothy Blok (2,2302) - Yannick Ebbinghaus (1,6663) 2-1
 DD Kimberley Wehrmann-Cassar (1,5330) - Sanne Jansen (2,9396) / Claire Verwerda (2,0276) - Martina Nevrlka (2,1146) 6-3, 5-7, 6-4
1e GD Kimberley Wehrmann-Cassar (1,5330) - Bart Overbeek (1,7543) / Yannick Ebbinghaus (1,6663) - Martina Nevrlka (2,1146) Opgave uit
2e GD Tom Smit (1,6316) - Sanne Jansen (2,9396) / Claire Verwerda (2,0276) - Timothy Blok (2,2302) 6-1, 7-6
17 april 2017 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / T.C. Zandvoort 3 4-4
1e HE Nick Broekhof (2,0620) / Zachary Eisinga (1,7807) 7-6, 2-6, 6-4
2e HE Ewout Hinnen (2,0000) / Koen Heupers (2,4650) 5-7, 6-3, 2-6
1e DE Leonie Guijt (1,9464) / Anna Brinkmann Adsarias (2,3328) 6-4, 6-4
2e DE Demi van der Togt (2,2904) / Maud van Gorkom (2,0000) 3-6, 6-3, 4-6
 HD Kevin Noordermeer (1,8167) - Luuk Wassenaar (2,0000) / Colin de Heer (2,9258) - Duco van der Veer (1,9167) 6-2, 6-2
 DD Leonie Guijt (2,3113) - Renate de Regt (2,2280) / Anna Brinkmann Adsarias (3,5940) - Maud van Gorkom (2,0833) 1-6, 3-6
1e GD Kevin Noordermeer (1,8167) - Renate de Regt (2,2280) / Maud van Gorkom (2,0833) - Koen Heupers (2,9093) 6-0, 6-3
2e GD Nick Broekhof (1,8560) - Demi van der Togt (2,8432) / Colin de Heer (2,9258) - Anna Brinkmann Adsarias (3,5940) 2-6, 2-6

9 april 2017 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 7-1
1e HE Yannick Ebbinghaus (2,0000) / Sven den Exter (2,8524) 6-1, 6-4
2e HE Timothy Blok (2,0000) / Christian van Diemen-Ribas (2,0000) 6-3, 7-5
1e DE Claire Verwerda (1,9356) / Diana Chehoudi (2,0145) 6-3, 6-3
2e DE Anastasiya Mulder (1,9945) / Shandra de Graaff (2,0000) 6-0, 5-7, 6-2
 HD Yannick Ebbinghaus (2,0000) - Timothy Blok (2,5184) / Christian van Diemen-Ribas (2,7747) - Sven den Exter (1,4253) 6-3, 6-1
 DD Martina Nevrlka (2,0000) - Claire Verwerda (1,6984) / Diana Chehoudi (2,7950) - Colet Weening (3,1547) 4-6, 6-0, 4-6
1e GD Martina Nevrlka (2,0000) - Yannick Ebbinghaus (2,0000) / Shandra de Graaff (2,0000) - Sven den Exter (1,4253) 6-1, 6-3
2e GD Anastasiya Mulder (2,1500) - Timothy Blok (2,5184) / Colet Weening (3,1547) - Christian van Diemen-Ribas (2,7747) 6-3, 7-5
9 april 2017 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 3-5
1e HE Elbert Sie (2,3000) / Kevin Noordermeer (2,0000) 7-6, 6-1
2e HE Robert Lindgren (3,0000) / Nick Broekhof (2,0661) 2-6, 1-6
1e DE Zawadi Fulani (2,6785) / Leonie Guijt (2,0000) 6-4, 4-6, 4-6
2e DE Sophia Grippo (2,7424) / Demi van der Togt (2,0000) 6-3, 6-2
 HD Ryan Tanujoyo (3,0000) - Elbert Sie (2,3000) / Jesper de Jong (2,0833) - Nick Broekhof (1,9143) 4-6, 1-6
 DD Zawadi Fulani (2,9497) - Jiva de Veer (2,7858) / Leonie Guijt (2,0000) - Renate de Regt (2,0000) 4-6, 7-5, 6-3
1e GD Sophia Grippo (2,0000) - Ryan Tanujoyo (3,0000) / Kevin Noordermeer (1,9143) - Renate de Regt (2,0000) 6-7, 1-6
2e GD Jiva de Veer (2,7858) - Robert Lindgren (3,0000) / Jesper de Jong (2,0833) - Demi van der Togt (3,0332) 5-7, 2-6
9 april 2017 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 4-4
1e HE Senne Braun (2,1333) / Tom Smit (2,0770) 2-6, 4-6
2e HE Lennard van Weelde (3,0842) / Glenn Resodihardjo (2,7639) 7-5, 6-4
1e DE Eliessa Vanlangendonck (1,0000) / Kimberley Wehrmann-Cassar (1,6048) 6-2, 7-5
2e DE Linda Sentis (2,1500) / Sanne Jansen (2,5037) Opgave thuis
 HD Arnout van Weelde (1,8994) - Lennard van Weelde (2,0000) / Tom Smit (1,8067) - Bart Overbeek (2,1877) 3-6, 2-6
 DD Linda Sentis (2,1500) - Eliessa Vanlangendonck (1,0000) / Kimberley Wehrmann-Cassar (1,7601) - Sanne Jansen (2,9396) 6-7, 6-3, 6-2
1e GD Arnout van Weelde (1,8994) - Eliessa Vanlangendonck (1,0000) / Bart Overbeek (2,1877) - Kimberley Wehrmann-Cassar (1,7601) 1-6, 5-7
2e GD Senne Braun (1,8801) - Linda Sentis (2,1500) / Sanne Jansen (2,9396) - Glenn Resodihardjo (2,0000) 7-5, 7-6
9 april 2017 T.C. Zandvoort 3 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 5-3
1e HE Zachary Eisinga (1,9108) / Remco Fehr (2,0000) 6-0, 1-0
2e HE Koen Heupers (2,6317) / Menno van de Bor (2,0000) 4-6, 6-3, 6-4
1e DE Anna Brinkmann Adsarias (2,2828) / Myrthe van der Meer (1,8333) 4-6, 6-2, 4-6
2e DE Jetske Viveen (2,0000) / Gina Spek (2,0000) 5-7, 2-6
 HD Colin de Heer (3,0091) - Duco van der Veer (2,0000) / Menno van de Bor (2,0000) - Remco Fehr (3,5994) 6-4, 6-4
 DD Anna Brinkmann Adsarias (3,5940) - Maud van Gorkom (2,0833) / Gina Spek (2,0000) - Myrthe van der Meer (2,0000) 6-3, 3-6, 3-6
1e GD Jetske Viveen (2,0000) - Zachary Eisinga (3,1457) / Myrthe van der Meer (2,0000) - Menno van de Bor (2,0000) 6-2, 6-1
2e GD Colin de Heer (3,0091) - Maud van Gorkom (2,0833) / Remco Fehr (3,5994) - Gina Spek (2,0000) Opgave uit