Uitslagen landelijke competitie 2017 Gemengd 1e klasse Afdelingnr 16
Bijgewerkt t/m 16 juni 2017 Home


2017 Gemengd 1e klasse afdelingnr 16

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) T.V. De Gouw (Zaandam) 1 7 39
(KNLTB) L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 7 38
(KNLTB) T.C. Alkmaar 1 7 31
(KNLTB) T.C. Bakkum 1 7 28
(KNLTB) T.C. Zandvoort 2 7 27
(KNLTB) T.V. Heerhugowaard 3 7 26
(KNLTB) A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 7 20
(KNLTB) H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 7 15

Uitslagen

28 mei 2017 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / T.C. Bakkum 1 7-1
1e HE Alexander Nonnekes (2,4767) / Ruud Vis (2,3436) 4-6, 4-6
2e HE Jos van der Beek (2,2807) / Viktor Rotteveel (2,1453) 6-4, 6-2
1e DE Bo Verhulsdonk (1,5952) / Kim van der Horst (1,6659) 6-2, 6-1
2e DE Mireille Bink (1,4835) / Gaby Beelen (1,7559) 6-0, 6-1
 HD Jos van der Beek (1,9267) - Alexander Nonnekes (2,1753) / Ruud Vis (1,8930) - Viktor Rotteveel (1,6602) 6-4, 6-4
 DD Bo Verhulsdonk (2,2736) - Mireille Bink (1,1812) / Kim van der Horst (1,8193) - Kim Popping (1,8621) 6-0, 6-1
1e GD Mireille Bink (1,1812) - Alexander Nonnekes (2,1753) / Gaby Beelen (2,2500) - Ruud Vis (1,8930) 7-5, 6-4
2e GD Bo Verhulsdonk (2,2736) - Jos van der Beek (1,9267) / Kim Popping (1,8621) - Viktor Rotteveel (1,6602) 6-0, 6-2
28 mei 2017 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.C. Alkmaar 1 3-5
1e HE Lucas Bos (1,8628) / Marc Dijkhuizen (0,9252) 1-6, 0-6
2e HE Jeroen Gortworst (3,1844) / Nassim Slilam (2,3210) 1-6, 2-6
1e DE DaniŽlle van der Zee (2,5133) / Elise TamaŽla (1,6359) 1-6, 2-6
2e DE Jasmine Apawti (2,4546) / Rowan Sijpenhof (3,6149) 6-1, 6-2
 HD Lucas Bos (2,8911) - Jeroen Gortworst (3,5388) / Marc Dijkhuizen (0,8194) - Bart van Haarlem (1,8200) 6-7, 6-4, 3-6
 DD DaniŽlle van der Zee (2,2813) - Rebecca Indrakusuma (2,4062) / Elise TamaŽla (1,7177) - Lara van Tiggelen (1,4056) 4-6, 3-2
1e GD Lucas Bos (2,8911) - Rebecca Indrakusuma (2,4062) / Lara van Tiggelen (1,4056) - Bart van Haarlem (1,8200) Opgave uit
2e GD Jasmine Apawti (2,1806) - Jeroen Gortworst (3,5388) / Nassim Slilam (3,0567) - Rowan Sijpenhof (3,5628) 3-6, 7-5, 6-7
28 mei 2017 T.V. Heerhugowaard 3 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 7-1
1e HE Tim Blaauboer (1,5642) / Rick Louwerse (2,2878) 6-3, 1-6, 6-1
2e HE Dax Donders (1,8015) / Reinoud Haal (2,4401) 6-2, 6-4
1e DE Bibi Kruijer (2,1606) / Marjolein Klompmaker (2,3938) 1-6, 6-3, 6-1
2e DE Jente Boersma (3,3864) / Melissa Ravestein (2,4796) 6-2, 6-4
 HD Tim Blaauboer (2,0140) - Dax Donders (3,2869) / Rick Louwerse (2,4447) - David Valstar (1,7169) 6-2, 6-0
 DD Liza Groenveld (2,3620) - Bibi Kruijer (3,1994) / Marjolein Klompmaker (1,7840) - Julia van Wissen (1,1852) 7-6, 5-7, 5-7
1e GD Tim Blaauboer (2,0140) - Liza Groenveld (2,3620) / Marjolein Klompmaker (1,7840) - Reinoud Haal (2,5946) Opgave uit
2e GD Jente Boersma (2,8924) - Dax Donders (3,2869) / David Valstar (1,7169) - Julia van Wissen (1,1852) Opgave uit
28 mei 2017 T.C. Zandvoort 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 3-5
1e HE Joris Bodin (1,2714) / Bart van Monsjou (1,5512) 7-5, 6-2
2e HE Daan van Randtwijk (2,3815) / Remy Groenendaal (1,8751) 5-7, 4-6
1e DE Charlotte van der Meij (2,5905) / Medy Blankvoort (1,1468) 1-6, 0-6
2e DE Jetske Viveen (2,6526) / Marlot Meddens (2,1232) 6-1, 6-7, 0-6
 HD Mark Logger (1,8792) - Daan van Randtwijk (2,6967) / Moos Sporken (1,9943) - Bart van Monsjou (1,5914) 3-6, 7-6, 4-6
 DD Jetske Viveen (2,4390) - Nicky van Bakel (1,6606) / Medy Blankvoort (2,2833) - Sophie van Rosendael (1,8713) 6-2, 7-6
1e GD / Opgave uit
2e GD / Opgave uit

21 mei 2017 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 2-6
1e HE Lucas Bos (1,9809) / Moos Sporken (1,3274) 5-7, 6-4, 6-4
2e HE Jeroen Gortworst (3,1844) / Remy Groenendaal (1,8751) 1-6, 1-6
1e DE DaniŽlle van der Zee (2,5133) / Medy Blankvoort (1,3545) 0-6, 1-6
2e DE Rebecca Indrakusuma (2,3019) / Marlot Meddens (2,2562) 6-3, 2-6, 1-6
 HD Lucas Bos (2,8911) - Jeroen Gortworst (3,5388) / Bart van Monsjou (1,5914) - Remy Groenendaal (1,1360) 1-6, 3-6
 DD Rebecca Indrakusuma (2,6333) - DaniŽlle van der Zee (2,4905) / Medy Blankvoort (2,0230) - Sophie van Rosendael (1,6110) 6-1, 3-6, 6-4
1e GD Rebecca Indrakusuma (2,6333) - Jeroen Gortworst (3,5388) / Marlot Meddens (1,5822) - Bart van Monsjou (1,5914) 5-7, 2-6
2e GD DaniŽlle van der Zee (2,4905) - Lucas Bos (2,8911) / Sophie van Rosendael (1,6110) - Remy Groenendaal (1,1360) 2-6, 6-1, 6-7
21 mei 2017 T.C. Alkmaar 1 / T.C. Zandvoort 2 3-5
1e HE Marc Dijkhuizen (0,9252) / Daan van Randtwijk (2,3815) 6-1, 6-4
2e HE Nassim Slilam (2,4696) / Mark Logger (2,1086) 6-1, 6-4
1e DE / Opgave thuis
2e DE / Opgave thuis
 HD Marc Dijkhuizen (0,8194) - Bart van Haarlem (1,8200) / Daan van Randtwijk (2,6967) - Mark Logger (1,8792) Opgave uit
 DD / Opgave thuis
1e GD / Opgave thuis
2e GD / Opgave thuis
21 mei 2017 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 6-2
1e HE Christian Hansen (1,4846) / Reinoud Haal (2,3594) 6-2, 6-2
2e HE Alexander Nonnekes (2,1856) / David Valstar (2,7464) 6-4, 4-6, 5-7
1e DE Bo Verhulsdonk (1,7162) / Marjolein Klompmaker (2,2744) 6-1, 6-1
2e DE Mireille Bink (1,5924) / Julia van Wissen (2,3469) 6-0, 6-1
 HD Christian Hansen (2,1340) - Jos van der Beek (1,8962) / Rick Louwerse (2,4447) - Reinoud Haal (2,5214) 6-2, 6-4
 DD Bo Verhulsdonk (2,3060) - Mireille Bink (1,2748) / Julia van Wissen (1,3139) - Marjolein Klompmaker (1,6064) 6-0, 6-4
1e GD Christian Hansen (2,1340) - Mireille Bink (1,2748) / Rick Louwerse (2,4447) - Marjolein Klompmaker (1,6064) 6-1, 6-3
2e GD Jos van der Beek (1,8962) - Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,5590) / Julia van Wissen (1,3139) - David Valstar (1,9405) 6-3, 1-6, 6-7
21 mei 2017 T.C. Bakkum 1 / T.V. Heerhugowaard 3 5-3
1e HE Ruud Vis (2,2418) / Tim Blaauboer (1,6103) 2-6, 2-6
2e HE Viktor Rotteveel (2,0279) / Dax Donders (1,8498) 3-6, 7-6, 3-6
1e DE Kim van der Horst (1,7486) / Bibi Kruijer (2,0871) 6-3, 6-2
2e DE Kim Popping (2,0587) / Liza Groenveld (2,6516) 6-1, 3-6, 2-6
 HD Ruud Vis (2,0294) - Viktor Rotteveel (1,7158) / Tim Blaauboer (1,8221) - Dax Donders (3,2154) 4-6, 6-3, 6-3
 DD Kim van der Horst (1,8193) - Gaby Beelen (2,4535) / Bibi Kruijer (3,1994) - Jente Boersma (2,8924) 7-6, 6-4
1e GD Ruud Vis (2,0294) - Gaby Beelen (2,4535) / Tim Blaauboer (1,8221) - Liza Groenveld (2,2363) 6-2, 3-6, 7-6
2e GD Viktor Rotteveel (1,7158) - Kim Popping (1,8621) / Dax Donders (3,2154) - Bibi Kruijer (3,1994) 6-3, 6-3

14 mei 2017 T.C. Zandvoort 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 7-1
1e HE Zachary Eisinga (1,9409) / Lucas Bos (1,9009) 7-6, 6-0
2e HE Mark Logger (2,1086) / Jeroen Gortworst (3,0982) 6-1, 6-2
1e DE Charlotte van der Meij (2,3556) / Rebecca Indrakusuma (2,4093) 6-3, 3-6, 3-6
2e DE Nicky van Bakel (2,1944) / DaniŽlle van der Zee (2,3142) 6-2, 6-3
 HD Daan van Randtwijk (2,8488) - Zachary Eisinga (2,7444) / Lucas Bos (2,7617) - Jeroen Gortworst (3,4306) 6-4, 6-2
 DD Jetske Viveen (2,5410) - Nicky van Bakel (1,7709) / Rebecca Indrakusuma (2,3967) - DaniŽlle van der Zee (2,3796) 3-6, 6-4, 6-2
1e GD Mark Logger (1,8792) - Charlotte van der Meij (1,5913) / Lucas Bos (2,7617) - DaniŽlle van der Zee (2,3796) Opgave uit
2e GD Nicky van Bakel (1,7709) - Daan van Randtwijk (2,8488) / Rebecca Indrakusuma (2,3967) - Jeroen Gortworst (3,4306) 6-3, 6-7, 7-6
14 mei 2017 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Bakkum 1 3-5
1e HE Rick Louwerse (2,0546) / Ruud Vis (2,3994) 3-6, 4-6
2e HE Reinoud Haal (2,1649) / Viktor Rotteveel (2,1670) 6-1, 2-6, 3-6
1e DE Julia van Wissen (2,2071) / Kim van der Horst (1,8389) 0-6, 1-6
2e DE Marjolein Klompmaker (2,1241) / Gaby Beelen (1,9019) 4-6, 6-3, 2-6
 HD David Valstar (2,2371) - Reinoud Haal (2,4931) / Viktor Rotteveel (1,5599) - Ruud Vis (1,9335) 4-6, 3-6
 DD Marjolein Klompmaker (1,9156) - Julia van Wissen (1,7667) / Kim van der Horst (1,6791) - Kim Popping (1,6637) 6-7, 7-5, 6-3
1e GD Rick Louwerse (2,8145) - Marjolein Klompmaker (1,9156) / Ruud Vis (1,9335) - Gaby Beelen (2,2260) 7-5, 4-6, 7-6
2e GD David Valstar (2,2371) - Julia van Wissen (1,7667) / Viktor Rotteveel (1,5599) - Kim Popping (1,6637) 6-3, 3-6, 7-6
14 mei 2017 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Alkmaar 1 5-3
1e HE Bart van Monsjou (1,5512) / Marc Dijkhuizen (1,0000) 6-3, 4-6, 5-7
2e HE Remy Groenendaal (2,0168) / Nassim Slilam (2,3001) 6-3, 6-4
1e DE Medy Blankvoort (1,3545) / Lara van Tiggelen (1,7317) Opgave uit
2e DE Marlot Meddens (2,1431) / Elise TamaŽla (1,7787) 3-6, 3-6
 HD Moos Sporken (1,9237) - Remy Groenendaal (1,1360) / Marc Dijkhuizen (0,9167) - Bart van Haarlem (2,0754) 6-7, 4-6
 DD Marlot Meddens (1,5822) - Medy Blankvoort (2,0230) / Elise TamaŽla (1,7177) - Rowan Sijpenhof (3,5628) 6-2, 6-1
1e GD Medy Blankvoort (2,0230) - Bart van Monsjou (1,5914) / Marc Dijkhuizen (0,9167) - Rowan Sijpenhof (3,5628) 6-3, 6-1
2e GD Moos Sporken (1,9237) - Marlot Meddens (1,5822) / Elise TamaŽla (1,7177) - Bart van Haarlem (2,0754) Opgave uit
14 mei 2017 T.V. Heerhugowaard 3 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 2-6
1e HE Tim Blaauboer (1,6842) / Jos van der Beek (2,1667) 6-4, 6-1
2e HE Dax Donders (1,9042) / Alexander Nonnekes (2,0349) 6-4, 6-7, 6-4
1e DE Jente Boersma (3,3864) / Bo Verhulsdonk (1,7162) 0-6, 3-6
2e DE Bibi Kruijer (1,9909) / Mireille Bink (1,7606) 1-6, 2-6
 HD Tim Blaauboer (1,5931) - Dax Donders (3,1748) / Jos van der Beek (1,9824) - Alexander Nonnekes (2,3850) 3-6, 6-7
 DD Bibi Kruijer (3,1994) - Liza Groenveld (2,1215) / Bo Verhulsdonk (2,3060) - Mireille Bink (1,4653) 2-6, 3-6
1e GD Tim Blaauboer (1,5931) - Liza Groenveld (2,1215) / Alexander Nonnekes (2,3850) - Mireille Bink (1,4653) 6-2, 6-7, 6-7
2e GD Dax Donders (3,1748) - Jente Boersma (2,8924) / Bo Verhulsdonk (2,3060) - Jos van der Beek (1,9824) 1-6, 1-6

7 mei 2017 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 6-2
1e HE Alexander Nonnekes (1,8691) / Lucas Bos (1,9947) 2-6, 6-4, 4-6
2e HE Jos van der Beek (2,1667) / Jeroen Gortworst (3,0023) 6-1, 6-2
1e DE Bo Verhulsdonk (1,8542) / DaniŽlle van der Zee (2,1719) 6-3, 6-4
2e DE Mireille Bink (1,8611) / Jasmine Apawti (2,3966) 6-2, 6-1
 HD Jos van der Beek (2,1158) - Alexander Nonnekes (2,4250) / Lucas Bos (2,3012) - Jeroen Gortworst (3,2188) 6-2, 6-1
 DD Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,3935) - Bo Verhulsdonk (2,0472) / Rebecca Indrakusuma (2,5266) - DaniŽlle van der Zee (2,5789) 5-7, 6-3, 0-6
1e GD Alexander Nonnekes (2,4250) - Mireille Bink (1,4653) / Rebecca Indrakusuma (2,5266) - Jeroen Gortworst (3,2188) 6-3, 6-2
2e GD Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,3935) - Jos van der Beek (2,1158) / Lucas Bos (2,3012) - DaniŽlle van der Zee (2,5789) 6-2, 6-0
7 mei 2017 T.C. Bakkum 1 / T.C. Alkmaar 1 2-6
1e HE Ruud Vis (2,3994) / Marc Dijkhuizen (1,0000) 3-6, 6-4, 5-7
2e HE Viktor Rotteveel (2,3204) / Nassim Slilam (2,0801) 6-7, 7-6, 6-0
1e DE Kim van der Horst (1,6722) / Elise TamaŽla (2,0000) 3-6, 2-6
2e DE Kim Popping (1,9064) / Lara van Tiggelen (1,9140) 2-6, 2-6
 HD Ruud Vis (1,8620) - Viktor Rotteveel (1,5378) / Marc Dijkhuizen (1,0000) - Bart van Haarlem (2,0754) 3-6, 2-6
 DD Kim van der Horst (1,5327) - Gaby Beelen (2,0796) / Elise TamaŽla (1,9167) - Lara van Tiggelen (1,8401) 1-6, 1-6
1e GD Ruud Vis (1,8620) - Gaby Beelen (2,0796) / Marc Dijkhuizen (1,0000) - Rowan Sijpenhof (3,5628) 4-6, 6-4, 7-6
2e GD Viktor Rotteveel (1,5378) - Kim Popping (1,6357) / Bart van Haarlem (2,0754) - Lara van Tiggelen (1,8401) 6-1, 3-6, 6-7
7 mei 2017 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 1-7
1e HE Rick Louwerse (2,0000) / Moos Sporken (1,3274) 6-7, 1-6
2e HE Reinoud Haal (2,0465) / Bart van Monsjou (1,7101) 2-6, 6-3, 3-6
1e DE Marjolein Klompmaker (2,2675) / Sophie van Rosendael (2,1398) 6-0, 6-1
2e DE Melissa Ravestein (2,2917) / Marlot Meddens (2,2778) 7-5, 1-6, 4-6
 HD Rick Louwerse (2,8145) - David Valstar (2,1508) / Moos Sporken (1,9237) - Remy Groenendaal (1,1360) 2-6, 2-6
 DD Marjolein Klompmaker (1,5554) - Melissa Ravestein (2,3253) / Medy Blankvoort (2,3907) - Marlot Meddens (1,7588) 2-6, 2-6
1e GD David Valstar (2,1508) - Marjolein Klompmaker (1,5554) / Bart van Monsjou (1,7825) - Medy Blankvoort (2,3907) 4-6, 1-6
2e GD / Opgave thuis
7 mei 2017 T.V. Heerhugowaard 3 / T.C. Zandvoort 2 4-4
1e HE Tim Blaauboer (1,6287) / Joris Bodin (1,3333) 6-1, 2-6, 1-6
2e HE Dax Donders (1,9726) / Mark Logger (1,9465) 6-3, 6-2
1e DE Bibi Kruijer (2,1282) / Charlotte van der Meij (2,1676) 4-6, 6-2, 6-0
2e DE Liza Groenveld (2,9153) / Jetske Viveen (2,3333) 6-4, 6-4
 HD Tim Blaauboer (1,5935) - Dax Donders (3,2828) / Daan van Randtwijk (2,7506) - Zachary Eisinga (2,7303) 7-6, 0-6, 6-4
 DD Bibi Kruijer (3,1994) - Jente Boersma (2,8924) / Jetske Viveen (2,5410) - Nicky van Bakel (1,7709) 1-6, 2-6
1e GD Liza Groenveld (1,9708) - Tim Blaauboer (1,5935) / Charlotte van der Meij (1,7261) - Mark Logger (2,0822) 2-6, 4-6
2e GD Dax Donders (3,2828) - Jente Boersma (2,8924) / Nicky van Bakel (1,7709) - Zachary Eisinga (2,7303) 3-6, 6-3, 6-7

30 april 2017 T.C. Zandvoort 2 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 2-6
1e HE Mark Logger (1,8333) / Christian Hansen (1,6790) 3-6, 2-6
2e HE Daan van Randtwijk (2,2148) / Alexander Nonnekes (2,0000) 2-6, 1-6
1e DE Jetske Viveen (2,1667) / Mireille Bink (2,0000) 2-6, 6-4, 6-7
2e DE Nicky van Bakel (2,0250) / Bo Verhulsdonk (2,0167) 6-7, 6-4, 3-6
 HD Daan van Randtwijk (3,0192) - Zachary Eisinga (3,0624) / Christian Hansen (2,0140) - Alexander Nonnekes (2,0848) 6-3, 3-6, 7-6
 DD Nicky van Bakel (1,9152) - Charlotte van der Meij (1,4178) / Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,3328) - Bo Verhulsdonk (1,9361) 7-6, 2-6, 6-3
1e GD Mark Logger (1,9406) - Charlotte van der Meij (1,4178) / Mireille Bink (1,6854) - Christian Hansen (2,0140) 5-7, 4-6
2e GD Zachary Eisinga (3,0624) - Jetske Viveen (2,3327) / Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,3328) - Jos van der Beek (2,1662) 6-3, 5-7, 6-7
30 april 2017 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Bakkum 1 6-2
1e HE Bart van Monsjou (1,8333) / Ruud Vis (2,2605) 7-6, 6-3
2e HE Remy Groenendaal (2,1880) / Viktor Rotteveel (2,1224) 6-0, 6-3
1e DE Sophie van Rosendael (2,0000) / Kim van der Horst (1,8389) 2-6, 1-6
2e DE Medy Blankvoort (1,5529) / Gaby Beelen (1,8097) 6-3, 6-4
 HD Moos Sporken (2,1667) - Remy Groenendaal (1,6414) / Viktor Rotteveel (1,5247) - Ruud Vis (1,5593) 6-4, 6-4
 DD Medy Blankvoort (2,2558) - Marlot Meddens (1,8333) / Kim van der Horst (1,6919) - Kim Popping (1,9267) 2-6, 3-6
1e GD Bart van Monsjou (1,9920) - Marlot Meddens (1,8333) / Gaby Beelen (1,9275) - Ruud Vis (1,5593) 6-3, 6-4
2e GD Sophie van Rosendael (1,8233) - Remy Groenendaal (1,6414) / Kim Popping (1,9267) - Viktor Rotteveel (1,5247) 4-6, 6-4, 7-6
30 april 2017 T.C. Alkmaar 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 5-3
1e HE Sem Snoek (2,2791) / Reinoud Haal (2,1667) 3-6, 4-6
2e HE Nassim Slilam (2,1285) / David Valstar (2,7096) 6-2, 6-2
1e DE Lara van Tiggelen (2,0760) / Julia van Wissen (2,0278) 6-3, 6-1
2e DE Rowan Sijpenhof (3,6149) / Melissa Ravestein (2,2917) 0-6, 1-6
 HD Marc Dijkhuizen (1,0000) - Bart van Haarlem (2,0754) / David Valstar (2,1508) - Rick Louwerse (2,8145) 6-4, 6-1
 DD Rowan Sijpenhof (3,5628) - Lara van Tiggelen (1,9236) / Julia van Wissen (1,7667) - Marjolein Klompmaker (1,5554) 3-6, 5-7
1e GD Marc Dijkhuizen (1,0000) - Rowan Sijpenhof (3,5628) / Reinoud Haal (2,4931) - Marjolein Klompmaker (1,5554) 6-2, 6-3
2e GD Bart van Haarlem (2,0754) - Lara van Tiggelen (1,9236) / Rick Louwerse (2,8145) - Melissa Ravestein (2,1837) 6-2, 6-1
30 april 2017 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 4-4
1e HE Lucas Bos (2,1505) / Tim Blaauboer (1,4370) 6-2, 7-5
2e HE Jeroen Gortworst (2,9383) / Dax Donders (1,9752) 6-7, 0-6
1e DE Rebecca Indrakusuma (2,1991) / Bibi Kruijer (2,2616) 6-7, 6-0, 6-7
2e DE Jasmine Apawti (2,4382) / Jente Boersma (3,1467) 6-2, 6-2
 HD Lucas Bos (2,0439) - Jeroen Gortworst (2,9733) / Dax Donders (3,3754) - Tim Blaauboer (1,7230) 0-6, 2-6
 DD DaniŽlle van der Zee (2,6870) - Rebecca Indrakusuma (2,5266) / Liza Groenveld (1,9036) - Bibi Kruijer (3,0995) 7-6, 6-4
1e GD Jeroen Gortworst (2,9733) - Jasmine Apawti (2,1806) / Liza Groenveld (1,9036) - Tim Blaauboer (1,7230) 0-6, 5-7
2e GD DaniŽlle van der Zee (2,6870) - Lucas Bos (2,0439) / Jente Boersma (2,8924) - Dax Donders (3,3754) 6-1, 3-6, 7-6

17 april 2017 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Jos van der Beek (2,0000) / Bart van Monsjou (2,0000) 6-7, 1-6
2e HE Christian Hansen (1,8333) / Remy Groenendaal (2,0742) 6-2, 6-3
1e DE Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,0000) / Medy Blankvoort (1,7195) 1-6, 4-6
2e DE Bo Verhulsdonk (2,1667) / Marlot Meddens (2,1000) 6-3, 7-6
 HD Christian Hansen (2,0000) - Alexander Nonnekes (1,9167) / Remy Groenendaal (2,0178) - Bart van Monsjou (2,0000) 6-2, 3-6, 3-6
 DD Mireille Bink (1,9868) - Bo Verhulsdonk (2,0833) / Kelly de Beer (2,1500) - Medy Blankvoort (2,0833) 6-1, 5-7, 6-4
1e GD Christian Hansen (2,0000) - Mireille Bink (1,9868) / Bart van Monsjou (2,0000) - Kelly de Beer (2,1500) 7-6, 6-2
2e GD Jos van der Beek (2,0000) - Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,1667) / Remy Groenendaal (2,0178) - Sophie van Rosendael (1,9761) 3-6, 6-2, 6-7
17 april 2017 T.C. Bakkum 1 / T.C. Zandvoort 2 6-2
1e HE Ruud Vis (2,2050) / Joris Bodin (1,3333) 5-7, 5-7
2e HE Viktor Rotteveel (2,2890) / Daan van Randtwijk (2,0000) 6-0, 6-3
1e DE Kim van der Horst (2,0056) / Charlotte van der Meij (2,0000) 6-2, 6-1
2e DE Gaby Beelen (2,0000) / Nicky van Bakel (1,8583) 6-7, 7-6, 7-6
 HD Ruud Vis (1,6736) - Viktor Rotteveel (2,1337) / Mark Logger (2,0000) - Joris Bodin (1,1667) 6-2, 6-4
 DD Kim Popping (2,4849) - Kim van der Horst (1,8891) / Nicky van Bakel (1,7174) - Jetske Viveen (1,9167) 6-3, 6-4
1e GD Ruud Vis (1,6736) - Gaby Beelen (1,8058) / Mark Logger (2,0000) - Charlotte van der Meij (1,4612) 3-6, 7-5, 6-7
2e GD Viktor Rotteveel (2,1337) - Kim Popping (2,4849) / Daan van Randtwijk (2,9112) - Jetske Viveen (1,9167) 6-3, 6-1
17 april 2017 T.V. Heerhugowaard 3 / T.C. Alkmaar 1 3-5
1e HE Tim Blaauboer (1,6312) / Bart van Haarlem (1,8344) 6-1, 5-7, 6-4
2e HE Remco Reinhard (2,7708) / Nassim Slilam (2,0331) 2-6, 0-6
1e DE Bibi Kruijer (2,4561) / Lara van Tiggelen (1,8333) 6-1, 0-6, 6-3
2e DE Jente Boersma (3,1467) / Elise TamaŽla (2,0000) 2-6, 0-6
 HD Tim Blaauboer (2,0000) - Remco Reinhard (2,0125) / Marc Dijkhuizen (1,0000) - Sem Snoek (0,9259) 4-6, 1-6
 DD Bibi Kruijer (3,0139) - Liza Groenveld (2,0833) / Elise TamaŽla (2,0000) - Rowan Sijpenhof (3,6417) 6-7, 3-6
1e GD Tim Blaauboer (2,0000) - Liza Groenveld (2,0833) / Lara van Tiggelen (1,7500) - Sem Snoek (0,9259) 6-7, 6-2, 7-6
2e GD Jente Boersma (2,8924) - Remco Reinhard (2,0125) / Rowan Sijpenhof (3,6417) - Marc Dijkhuizen (1,0000) 1-6, 6-1, 6-7
17 april 2017 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 6-2
1e HE Willem Hornikx (1,6667) / Lucas Bos (2,0931) 6-3, 6-4
2e HE David Valstar (2,9078) / Jeroen Gortworst (2,7189) 6-2, 7-5
1e DE Julia van Wissen (2,1944) / Rebecca Indrakusuma (2,0000) 5-7, 6-2, 6-3
2e DE Marjolein Klompmaker (2,0000) / Jasmine Apawti (2,6049) 0-6, 6-2, 3-6
 HD Rick Louwerse (3,1321) - David Valstar (2,4023) / Jeroen Gortworst (2,5368) - Lucas Bos (1,5827) 6-3, 6-3
 DD Marjolein Klompmaker (1,6453) - Julia van Wissen (1,7286) / Jasmine Apawti (2,1806) - DaniŽlle van der Zee (2,7797) 6-3, 6-3
1e GD Willem Hornikx (2,0587) - Marjolein Klompmaker (1,6453) / Jeroen Gortworst (2,5368) - Rebecca Indrakusuma (2,3846) 7-5, 6-4
2e GD Rick Louwerse (3,1321) - Julia van Wissen (1,7286) / Lucas Bos (1,5827) - DaniŽlle van der Zee (2,7797) 5-7, 6-3, 6-7

9 april 2017 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.C. Bakkum 1 1-7
1e HE Lucas Bos (2,2298) / Ruud Vis (2,0000) 3-6, 6-4, 6-1
2e HE Jeroen Gortworst (2,5912) / Viktor Rotteveel (2,3572) 4-6, 0-6
1e DE DaniŽlle van der Zee (1,9758) / Kim van der Horst (2,1762) 2-6, 1-6
2e DE Jasmine Apawti (2,4382) / Kim Popping (2,0000) 4-6, 6-7
 HD Lucas Bos (1,0833) - Jeroen Gortworst (2,0000) / Ruud Vis (2,0000) - Viktor Rotteveel (2,8255) 7-6, 1-6, 3-6
 DD DaniŽlle van der Zee (2,7523) - Rebecca Indrakusuma (1,9167) / Kim van der Horst (2,0000) - Gaby Beelen (2,0000) 4-6, 6-7
1e GD Jasmine Apawti (2,0833) - Lucas Bos (1,0833) / Ruud Vis (2,0000) - Gaby Beelen (2,0000) 0-6, 3-6
2e GD Rebecca Indrakusuma (1,9167) - Jeroen Gortworst (2,0000) / Viktor Rotteveel (2,8255) - Kim Popping (2,7902) 6-3, 4-6, 6-7
9 april 2017 T.C. Alkmaar 1 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 4-4
1e HE Marc Dijkhuizen (1,0000) / Jos van der Beek (2,0000) 6-1, 6-3
2e HE Nassim Slilam (2,0000) / Christian Hansen (2,0000) 6-3, 3-6, 0-6
1e DE Lara van Tiggelen (2,0000) / Bo Verhulsdonk (2,0000) 6-0, 6-3
2e DE Rowan Sijpenhof (3,6149) / Mireille Bink (2,0000) 0-6, 2-6
 HD Sem Snoek (0,9444) - Bart van Haarlem (2,0452) / Christian Hansen (2,0000) - Alexander Nonnekes (2,0000) 6-7, 3-6
 DD Rowan Sijpenhof (3,7808) - Lara van Tiggelen (2,0000) / Mireille Bink (1,8458) - Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,0000) 6-4, 7-5
1e GD Sem Snoek (0,9444) - Lara van Tiggelen (2,0000) / Christian Hansen (2,0000) - Bo Verhulsdonk (2,0000) 6-3, 6-4
2e GD Bart van Haarlem (2,0452) - Rowan Sijpenhof (3,7808) / Jos van der Beek (2,0000) - Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,0000) 5-7, 3-6
9 april 2017 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 5-3
1e HE Moos Sporken (1,0000) / Tim Blaauboer (1,9646) 3-6, 4-6
2e HE Remy Groenendaal (2,1500) / Remco Reinhard (2,6950) 6-1, 6-3
1e DE Medy Blankvoort (1,8333) / Bibi Kruijer (2,3172) 6-1, 6-1
2e DE Marlot Meddens (2,1000) / Jente Boersma (3,1467) 6-1, 6-2
 HD Moos Sporken (2,0000) - Bart van Monsjou (2,0000) / Remco Reinhard (2,0000) - Tim Blaauboer (2,0000) 6-7, 4-6
 DD Medy Blankvoort (2,0000) - Sophie van Rosendael (2,0000) / Bibi Kruijer (3,0833) - Liza Groenveld (2,0000) 0-6, 5-7
1e GD Marlot Meddens (2,0000) - Bart van Monsjou (2,0000) / Liza Groenveld (2,0000) - Tim Blaauboer (2,0000) 7-5, 3-6, 7-6
2e GD Sophie van Rosendael (2,0000) - Remy Groenendaal (2,1500) / Remco Reinhard (2,0000) - Jente Boersma (2,7132) 6-1, 6-3
9 april 2017 T.C. Zandvoort 2 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Joris Bodin (1,0000) / Willem Hornikx (2,0000) 1-6, 2-6
2e HE Mark Logger (2,0000) / Reinoud Haal (2,0000) 7-6, 6-2
1e DE Charlotte van der Meij (2,1667) / Julia van Wissen (2,0000) 6-3, 6-3
2e DE Nicky van Bakel (2,0000) / Melissa Ravestein (2,1500) 6-2, 6-0
 HD Joris Bodin (1,0000) - Daan van Randtwijk (2,6612) / David Valstar (2,5690) - Rick Louwerse (3,2988) 6-3, 3-6, 4-6
 DD Charlotte van der Meij (1,0382) - Nicky van Bakel (1,7049) / Marjolein Klompmaker (2,0000) - Julia van Wissen (2,0000) 2-6, 6-2, 4-6
1e GD Joris Bodin (1,0000) - Nicky van Bakel (1,7049) / Willem Hornikx (2,0000) - Melissa Ravestein (2,1500) 7-5, 6-2
2e GD Charlotte van der Meij (1,0382) - Daan van Randtwijk (2,6612) / Marjolein Klompmaker (2,0000) - Reinoud Haal (2,5764) 4-6, 3-6