Uitslagen landelijke competitie 2017 Gemengd 1e klasse Afdelingnr 15
Bijgewerkt t/m 16 juni 2017 Home


2017 Gemengd 1e klasse afdelingnr 15

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 7 42
(KNLTB) E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 7 37
(KNLTB) A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 7 32
(KNLTB) D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 7 31
(KNLTB) G.T.R. (Spaubeek) 1 7 25
(KNLTB) E.L.T.V. (Eindhoven) 1 7 25
(KNLTB) T.C. Domstad (Utrecht) 2 7 15
(KNLTB) O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 7 13

Uitslagen

28 mei 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 6-2
1e HE John Naaktgeboren (1,6790) / Bart van Opstal (2,0000) Opgave uit
2e HE Wilco Geenen (2,4031) / Sam van Dijk (2,9204) Opgave uit
1e DE Danique Baart (2,3666) / Mandy Wolfert (1,4416) 7-5, 3-6, 4-6
2e DE Vivian Polak (1,6912) / Sharon Coone (2,3546) 6-3, 6-4
 HD Wilco Geenen (1,3064) - John Naaktgeboren (2,1786) / Sam van Dijk (3,4395) - Bart van Opstal (1,4970) Opgave uit
 DD Kimberley van Heugten (2,3514) - Vivian Polak (2,2872) / Sharon Coone (2,4758) - Flory Bierma (2,0259) 6-3, 6-3
1e GD John Naaktgeboren (2,1786) - Kimberley van Heugten (2,3514) / Sharon Coone (2,4758) - Bart van Opstal (1,4970) Opgave uit
2e GD Danique Baart (1,3174) - Wilco Geenen (1,3064) / Sam van Dijk (3,4395) - Flory Bierma (2,0259) 5-7, 6-7
28 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / G.T.R. (Spaubeek) 1 3-5
1e HE Olivier van Gorkom (2,7317) / Pascal Wilkat (1,2287) 2-6, 6-3, 2-6
2e HE Vuk Trbojevic (2,7700) / François Brand (2,4987) 1-6, 6-3, 6-7
1e DE Milou Ettekoven (2,2313) / Sarina Berghmans (2,8759) 2-6, 6-3, 6-0
2e DE Maruschka van Soest (2,9422) / Maxine Palmen (1,9506) 4-6, 1-6
 HD Alexander van Meel (2,3237) - Olivier van Gorkom (1,8938) / François Brand (1,7990) - Steven Gallacher (2,5268) 4-6, 6-1, 1-6
 DD Milou Ettekoven (2,0268) - Maruschka van Soest (2,2594) / Manon Veldman (3,1522) - Maxine Palmen (2,1073) 6-2, 6-7, 6-4
1e GD Olivier van Gorkom (1,8938) - Milou Ettekoven (2,0268) / François Brand (1,7990) - Sarina Berghmans (2,4987) Opgave uit
2e GD Alexander van Meel (2,3237) - Maruschka van Soest (2,2594) / Manon Veldman (3,1522) - Steven Gallacher (2,5268) Opgave thuis
28 mei 2017 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 6-2
1e HE Michel van der Goes (1,3666) / Jorg van der Vloed (2,4442) 6-4, 6-4
2e HE Yannick Goossens (1,8935) / Friso Schonck (1,7757) 6-4, 6-0
1e DE Pleun Burgmans (1,2578) / Stéphanie Visscher (1,5472) 6-4, 7-6
2e DE Ilona van de Wetering (2,3172) / Laura Rijkers (2,0202) 3-6, 2-6
 HD Yannick Goossens (1,4734) - Michel van der Goes (1,3095) / Friso Schonck (2,3708) - Jorg van der Vloed (2,2789) 6-1, 6-3
 DD Pleun Burgmans (1,4756) - Marilien van der Valk-de Vries (1,7258) / Laura Rijkers (1,6061) - Anne-Fleur Schonck (2,7336) 6-3, 6-3
1e GD Ilona van de Wetering (1,5157) - Michel van der Goes (1,3095) / Stéphanie Visscher (1,7410) - Jorg van der Vloed (2,2789) 1-6, 0-6
2e GD Yannick Goossens (1,4734) - Pleun Burgmans (1,4756) / Friso Schonck (2,3708) - Anne-Fleur Schonck (2,7336) 7-6, 6-2
28 mei 2017 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 2-2
1e HE Ricardo Hagedoorn (1,6750) / Guus Koevermans (1,0000) 7-6, 5-7, 7-6
2e HE Benjamin Reek (1,4013) / Yannick Verwater (2,3296) 1-6, 6-7
1e DE Kim Hansen (2,0172) / Opgave uit
2e DE Daphne van den Heuvel (1,6575) / Noa Liauw-A-Fong (1,5561) 2-6, 6-1, 3-6
 HD / Niet gespeeld
 DD / Niet gespeeld
1e GD / Niet gespeeld
2e GD / Niet gespeeld

21 mei 2017 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 7-1
1e HE Ricardo Hagedoorn (1,7995) / Bart van Opstal (2,0000) Opgave uit
2e HE Jochem Mol (2,1159) / Sam van Dijk (2,9204) Opgave uit
1e DE Daphne van den Heuvel (1,7869) / Sharon Coone (2,2234) 7-6, 6-2
2e DE Britt Schreuder (1,5457) / Mandy Wolfert (1,3506) 6-4, 7-5
 HD Ricardo Hagedoorn (2,2943) - Sander Geeris (1,8825) / Bart van Opstal (1,3664) - Sam van Dijk (3,3507) 6-3, 6-0
 DD Britt Schreuder (1,2401) - Daphne van den Heuvel (1,6854) / Flory Bierma (2,0990) - Mandy Wolfert (1,8710) 3-6, 6-2, 1-6
1e GD Sander Geeris (1,8825) - Daphne van den Heuvel (1,6854) / Bart van Opstal (1,3664) - Flory Bierma (2,0990) 4-0
2e GD Benjamin Reek (1,7440) - Tess Demin (1,3146) / Sam van Dijk (3,3507) - Sharon Coone (2,4758) Opgave uit
21 mei 2017 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 4-4
1e HE Yannick Verwater (2,2454) / Wilco Geenen (2,5083) 4-6, 5-7
2e HE Amadatus Admiraal (1,5811) / John Naaktgeboren (1,5286) 4-6, 6-1, 6-0
1e DE Nadine Gobin (1,8182) / Vivian Polak (1,8882) 0-6, 5-7
2e DE Noa Liauw-A-Fong (1,6199) / Danique Baart (2,3304) 3-6, 7-5, 6-2
 HD Yannick Verwater (2,0421) - Guy Stokman (3,2886) / John Naaktgeboren (1,9266) - Wilco Geenen (1,4030) 6-1, 4-6, 3-6
 DD Nadine Gobin (1,4105) - Noa Liauw-A-Fong (1,6556) / Kimberley van Heugten (2,3514) - Vivian Polak (2,2872) 7-5, 2-6, 7-6
1e GD Amadatus Admiraal (1,9361) - Noa Liauw-A-Fong (1,6556) / Danique Baart (1,3174) - Wilco Geenen (1,4030) Opgave thuis
2e GD Guy Stokman (3,2886) - Nadine Gobin (1,4105) / Kimberley van Heugten (2,3514) - John Naaktgeboren (1,9266) Opgave uit
21 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
1e HE Vuk Trbojevic (2,6657) / Jorg van der Vloed (2,5000) 6-1, 6-7, 4-6
2e HE Olivier van Gorkom (2,7217) / Friso Schonck (1,8221) 5-7, 3-6
1e DE Maruschka van Soest (2,7697) / Laura Rijkers (2,0349) 3-6, 4-6
2e DE Regien Vleems (2,2222) / Anne-Fleur Schonck (2,1740) 4-6, 3-6
 HD Alexander van Meel (2,8443) - Olivier van Gorkom (2,1355) / Jorg van der Vloed (1,9792) - Friso Schonck (2,0598) 7-5, 6-2
 DD Milou Ettekoven (2,1009) - Maruschka van Soest (2,2069) / Stéphanie Visscher (1,6093) - Laura Rijkers (1,6437) 0-6, 3-6
1e GD Alexander van Meel (2,8443) - Regien Vleems (2,3909) / Jorg van der Vloed (1,9792) - Anne-Fleur Schonck (2,5863) 6-1, 6-2
2e GD Milou Ettekoven (2,1009) - Olivier van Gorkom (2,1355) / Friso Schonck (2,0598) - Stéphanie Visscher (1,6093) 6-1, 6-4
21 mei 2017 G.T.R. (Spaubeek) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 3-5
1e HE Steven Gallacher (2,3611) / Yannick Goossens (2,0000) 0-6, 0-6
2e HE Pascal Wilkat (1,5152) / Michel van der Goes (1,2807) 7-5, 6-3
1e DE Sarina Berghmans (3,2631) / Ilona van de Wetering (1,9400) 6-3, 2-6, 7-5
2e DE Maxine Palmen (1,9148) / Pleun Burgmans (1,2720) 5-7, 4-6
 HD Pascal Wilkat (0,9773) - François Brand (1,7754) / Yannick Goossens (1,5550) - Michel van der Goes (1,2386) 3-6, 7-5, 6-3
 DD Maxine Palmen (2,1073) - Manon Veldman (3,0966) / Pleun Burgmans (1,5325) - Marilien van der Valk-de Vries (1,7258) 4-6, 0-6
1e GD François Brand (1,7754) - Sarina Berghmans (2,4930) / Yannick Goossens (1,5550) - Pleun Burgmans (1,5325) 0-6, 3-6
2e GD Pascal Wilkat (0,9773) - Manon Veldman (3,0966) / Michel van der Goes (1,2386) - Ilona van de Wetering (1,6563) 0-4

14 mei 2017 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 3-5
1e HE Friso Schonck (1,9315) / François Brand (2,3434) 1-6, 6-2, 6-3
2e HE Jorg van der Vloed (2,3973) / Pascal Wilkat (1,6157) 1-6, 2-6
1e DE Stéphanie Visscher (1,3739) / Maxine Palmen (2,1075) 2-6, 6-3, 5-7
2e DE Laura Rijkers (2,0349) / Sarina Berghmans (3,2631) 6-1, 6-2
 HD Friso Schonck (2,2470) - Jorg van der Vloed (1,9792) / François Brand (1,3831) - Pascal Wilkat (1,0520) 1-6, 4-6
 DD Stéphanie Visscher (1,4718) - Anne-Fleur Schonck (2,4609) / Manon Veldman (3,4724) - Maxine Palmen (2,2796) 3-6, 2-6
1e GD Jorg van der Vloed (1,9792) - Laura Rijkers (1,6021) / Pascal Wilkat (1,0520) - Manon Veldman (3,4724) 5-7, 4-6
2e GD Anne-Fleur Schonck (2,4609) - Friso Schonck (2,2470) / François Brand (1,3831) - Sarina Berghmans (2,3701) 7-5, 3-6, 7-6
14 mei 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 3-5
1e HE Wilco Geenen (2,4896) / Sander Geeris (2,2360) 6-7, 4-6
2e HE John Naaktgeboren (1,6953) / Jochem Mol (2,0000) 6-4, 0-6, 6-4
1e DE Vivian Polak (1,7215) / Daphne van den Heuvel (2,0000) 4-6, 2-6
2e DE Danique Baart (2,4263) / Tess Demin (2,7549) 2-6, 6-0, 7-5
 HD John Naaktgeboren (1,9718) - Wilco Geenen (1,2725) / Ricardo Hagedoorn (2,2251) - Benjamin Reek (1,7115) 6-1, 3-6, 6-4
 DD Kimberley van Heugten (2,2803) - Vivian Polak (2,1744) / Daphne van den Heuvel (1,8142) - Britt Schreuder (1,5387) 5-7, 6-7
1e GD John Naaktgeboren (1,9718) - Kimberley van Heugten (2,2803) / Tess Demin (1,3355) - Benjamin Reek (1,7115) 3-6, 4-6
2e GD Danique Baart (1,1704) - Wilco Geenen (1,2725) / Ricardo Hagedoorn (2,2251) - Britt Schreuder (1,5387) 3-6, 5-7
14 mei 2017 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 7-1
1e HE Michel van der Goes (1,2807) / Olivier van Gorkom (2,7217) 6-1, 6-2
2e HE Yannick Goossens (2,0000) / Alexander van Meel (3,1711) 6-0, 6-1
1e DE Ilona van de Wetering (2,0064) / Maruschka van Soest (2,6020) 6-4, 2-6, 6-4
2e DE Pleun Burgmans (1,2720) / Milou Ettekoven (2,1860) 6-3, 2-6, 6-3
 HD Yannick Goossens (1,2556) - Niels van Hal (1,9167) / Olivier van Gorkom (2,3297) - Alexander van Meel (3,2636) 2-6, 6-4, 5-7
 DD Pleun Burgmans (1,6613) - Marilien van der Valk-de Vries (1,7970) / Maruschka van Soest (2,1199) - Regien Vleems (2,3345) 6-3, 6-4
1e GD Michel van der Goes (1,2475) - Ilona van de Wetering (1,7920) / Olivier van Gorkom (2,3297) - Milou Ettekoven (2,0411) 1-6, 6-0, 7-6
2e GD Marilien van der Valk-de Vries (1,7970) - Niels van Hal (1,9167) / Alexander van Meel (3,2636) - Regien Vleems (2,3345) 7-5, 6-4
14 mei 2017 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 3-5
1e HE Bart van Opstal (2,0000) / Amadatus Admiraal (1,5811) Opgave thuis
2e HE Sam van Dijk (2,9204) / Yannick Verwater (2,2454) Opgave thuis
1e DE Mandy Wolfert (1,6673) / Suzan Lamens (1,0998) 7-6, 7-6
2e DE Flory Bierma (2,4769) / Nadine Gobin (1,9054) 3-6, 6-3, 5-7
 HD Sam van Dijk (3,4174) - Bart van Opstal (1,7838) / Amadatus Admiraal (1,8738) - Yannick Verwater (1,9226) 6-3, 6-3
 DD Flory Bierma (2,1445) - Sharon Coone (2,4758) / Nadine Gobin (1,4105) - Noa Liauw-A-Fong (1,6556) 5-7, 4-6
1e GD Sharon Coone (2,4758) - Sam van Dijk (3,4174) / Amadatus Admiraal (1,8738) - Noa Liauw-A-Fong (1,6556) Opgave thuis
2e GD Bart van Opstal (1,7838) - Mandy Wolfert (2,1692) / Suzan Lamens (0,5000) - Yannick Verwater (1,9226) 4-6, 6-4, 7-6

7 mei 2017 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 6-2
1e HE Michel van der Goes (1,2807) / Wilco Geenen (2,4896) 6-2, 6-0
2e HE Niels van Hal (3,3328) / John Naaktgeboren (1,6953) 5-7, 7-6, 0-6
1e DE Ilona van de Wetering (2,2543) / Vivian Polak (1,5125) 7-5, 6-1
2e DE Pleun Burgmans (1,2720) / Danique Baart (2,4263) 6-3, 6-1
 HD Michel van der Goes (1,4409) - Yannick Goossens (1,4983) / John Naaktgeboren (1,9006) - Wilco Geenen (1,1864) 5-7, 6-3, 6-0
 DD Pleun Burgmans (1,8101) - Marilien van der Valk-de Vries (1,9119) / Kimberley van Heugten (2,1836) - Vivian Polak (2,0309) 6-0, 6-2
1e GD Michel van der Goes (1,4409) - Ilona van de Wetering (1,7428) / Danique Baart (1,4051) - Wilco Geenen (1,1864) 5-7, 2-6
2e GD Yannick Goossens (1,4983) - Marilien van der Valk-de Vries (1,9119) / John Naaktgeboren (1,9006) - Kimberley van Heugten (2,1836) Opgave uit
7 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 0-8
1e HE Olivier van Gorkom (2,6976) / Ricardo Hagedoorn (1,9145) 5-7, 2-6
2e HE Vuk Trbojevic (2,6657) / Benjamin Reek (1,4013) 3-6, 3-6
1e DE Maruschka van Soest (2,4275) / Kim Hansen (2,0466) 6-3, 3-6, 3-6
2e DE Regien Vleems (2,1064) / Britt Schreuder (1,6946) 0-6, 2-6
 HD Alexander van Meel (3,1690) - Olivier van Gorkom (2,1168) / Jochem Mol (2,2938) - Sander Geeris (1,9707) 3-6, 6-2, 3-6
 DD Milou Ettekoven (1,7941) - Maruschka van Soest (1,9762) / Britt Schreuder (1,7245) - Daphne van den Heuvel (2,0000) 3-6, 4-6
1e GD Milou Ettekoven (1,7941) - Olivier van Gorkom (2,1168) / Benjamin Reek (1,8195) - Kim Hansen (1,5016) 3-6, 5-7
2e GD Alexander van Meel (3,1690) - Regien Vleems (2,3345) / Sander Geeris (1,9707) - Daphne van den Heuvel (2,0000) 4-6, 6-3, 6-7
7 mei 2017 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 7-1
1e HE Jorg van der Vloed (2,3973) / Bart van Opstal (2,0000) Opgave uit
2e HE Friso Schonck (1,9718) / Sam van Dijk (2,7584) 6-1
1e DE Stéphanie Visscher (1,3739) / Flory Bierma (2,4769) 6-4, 6-2
2e DE Anne-Fleur Schonck (2,3407) / Sharon Coone (2,0000) 6-3, 6-4
 HD Friso Schonck (2,2470) - Jorg van der Vloed (1,9589) / Sam van Dijk (3,4174) - Bart van Opstal (2,0000) Opgave uit
 DD Chloé Ruette (1,0000) - Stéphanie Visscher (1,4718) / Flory Bierma (2,3047) - Sharon Coone (2,4758) 6-1, 4-6, 6-1
1e GD Friso Schonck (2,2470) - Stéphanie Visscher (1,4718) / Sharon Coone (2,4758) - Sam van Dijk (3,4174) Opgave uit
2e GD Laura Rijkers (1,4470) - Jorg van der Vloed (1,9589) / Bart van Opstal (2,0000) - Flory Bierma (2,3047) 4-6, 6-3, 6-7
7 mei 2017 G.T.R. (Spaubeek) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 1-7
1e HE François Brand (2,1906) / Jeroen Bénard (1,9171) 1-6, 2-6
2e HE Pascal Wilkat (1,7479) / Yannick Verwater (2,2067) 6-3, 6-4
1e DE Manon Veldman (2,1389) / Suzan Lamens (1,0998) 1-6, 2-6
2e DE Sarina Berghmans (3,2631) / Noa Liauw-A-Fong (1,6199) 1-6, 4-6
 HD François Brand (1,2569) - Steven Gallacher (2,3802) / Yannick Verwater (1,9680) - Jeroen Bénard (1,9543) 0-6, 6-1, 6-7
 DD Sarina Berghmans (2,3246) - Maxine Palmen (2,1724) / Nadine Gobin (1,5893) - Noa Liauw-A-Fong (1,6963) 2-6, 4-6
1e GD Manon Veldman (3,3644) - Pascal Wilkat (0,9731) / Nadine Gobin (1,5893) - Jeroen Bénard (1,9543) 6-1, 1-6, 6-7
2e GD Sarina Berghmans (2,3246) - Steven Gallacher (2,3802) / Suzan Lamens (0,5000) - Yannick Verwater (1,9680) 3-6, 2-6

30 april 2017 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 4-4
1e HE Sander Geeris (2,2360) / Niels van Hal (3,3328) 6-3, 6-3
2e HE Ricardo Hagedoorn (1,8207) / Michel van der Goes (1,4773) 1-6, 2-6
1e DE Britt Schreuder (2,0393) / Pleun Burgmans (0,9321) 6-3, 6-2
2e DE Kim Hansen (2,0980) / Ilona van de Wetering (2,0713) 6-3, 6-2
 HD Ricardo Hagedoorn (1,9057) - Benjamin Reek (1,4723) / Michel van der Goes (1,8333) - Yannick Goossens (2,0000) 6-7, 4-6
 DD Britt Schreuder (1,7650) - Kim Hansen (1,6880) / Pleun Burgmans (1,9722) - Marilien van der Valk-de Vries (1,7908) 6-3, 6-4
1e GD Benjamin Reek (1,4723) - Tess Demin (1,1292) / Yannick Goossens (2,0000) - Pleun Burgmans (1,9722) 5-7, 4-6
2e GD Jochem Mol (2,1480) - Britt Schreuder (1,7650) / Michel van der Goes (1,8333) - Ilona van de Wetering (1,9167) 3-6, 7-6, 6-7
30 april 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 8-0
1e HE John Naaktgeboren (1,8657) / Vuk Trbojevic (2,6324) 6-2, 6-1
2e HE Wilco Geenen (2,6048) / Olivier van Gorkom (2,5680) 6-4, 6-4
1e DE Danique Baart (2,5652) / Maruschka van Soest (2,1667) 6-2, 6-4
2e DE Vivian Polak (1,6667) / Milou Ettekoven (2,0748) 6-0, 6-0
 HD Wilco Geenen (1,2048) - John Naaktgeboren (2,1576) / Vuk Trbojevic (3,7970) - Alexander van Meel (3,0880) 6-2, 6-1
 DD Kimberley van Heugten (2,3867) - Vivian Polak (2,2152) / Maruschka van Soest (1,7594) - Regien Vleems (2,0294) 7-6, 6-2
1e GD Kimberley van Heugten (2,3867) - John Naaktgeboren (2,1576) / Regien Vleems (2,0294) - Alexander van Meel (3,0880) 6-4, 6-4
2e GD Danique Baart (1,5903) - Wilco Geenen (1,2048) / Olivier van Gorkom (2,0506) - Milou Ettekoven (1,7279) 6-1, 7-6
30 april 2017 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 7-1
1e HE Yannick Verwater (2,3281) / Friso Schonck (1,7504) 6-3, 6-2
2e HE Amadatus Admiraal (1,6919) / Jorg van der Vloed (2,2820) 3-6, 6-3, 6-3
1e DE Nadine Gobin (2,0443) / Anne-Fleur Schonck (2,1667) 6-4, 4-6, 6-4
2e DE Elyne Boeykens (1,0000) / Stéphanie Visscher (1,2956) 6-3, 6-3
 HD Amadatus Admiraal (2,0833) - Yannick Verwater (1,9600) / Friso Schonck (1,9943) - Jorg van der Vloed (2,3245) 6-4, 6-3
 DD Noa Liauw-A-Fong (1,7136) - Nadine Gobin (1,8537) / Laura Rijkers (1,3562) - Stéphanie Visscher (1,4718) 7-5, 6-1
1e GD Elyne Boeykens (1,0000) - Amadatus Admiraal (2,0833) / Anne-Fleur Schonck (2,3236) - Friso Schonck (1,9943) 6-4, 6-1
2e GD Yannick Verwater (1,9600) - Noa Liauw-A-Fong (1,7136) / Laura Rijkers (1,3562) - Jorg van der Vloed (2,3245) 4-6, 6-3, 6-7
30 april 2017 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 3-5
1e HE Bart van Opstal (2,0000) / François Brand (2,1906) Opgave thuis
2e HE Sam van Dijk (2,7584) / Pascal Wilkat (1,7479) 3-6, 2-6
1e DE Mandy Wolfert (1,8333) / Maxine Palmen (2,0038) 6-1, 2-6, 6-0
2e DE Sharon Coone (2,0000) / Sarina Berghmans (3,2631) 3-6, 7-6, 6-2
 HD Sam van Dijk (3,3318) - Bart van Opstal (2,0000) / Pascal Wilkat (1,0484) - François Brand (1,2569) Opgave thuis
 DD Mandy Wolfert (2,2164) - Flory Bierma (2,3602) / Manon Veldman (3,3273) - Maxine Palmen (2,0764) 6-1, 4-6, 7-5
1e GD Bart van Opstal (2,0000) - Flory Bierma (2,3602) / Sarina Berghmans (2,3246) - Steven Gallacher (2,3802) Opgave thuis
2e GD Sam van Dijk (3,3318) - Sharon Coone (2,3364) / Manon Veldman (3,3273) - Pascal Wilkat (1,0484) 2-6, 2-6

17 april 2017 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 3-5
1e HE Friso Schonck (1,9210) / Sander Geeris (1,9768) 7-5, 6-2
2e HE Jorg van der Vloed (2,1667) / Benjamin Reek (1,6921) 4-6, 2-6
1e DE Stéphanie Visscher (1,3257) / Kim Hansen (2,0853) 6-4, 6-3
2e DE Laura Rijkers (1,9613) / Britt Schreuder (2,2124) 1-6, 1-6
 HD Jorg van der Vloed (2,6851) - Friso Schonck (2,0903) / Ricardo Hagedoorn (1,5078) - Jochem Mol (1,9167) 6-7, 6-4, 6-4
 DD Anne-Fleur Schonck (2,0903) - Laura Rijkers (1,1660) / Kim Hansen (1,9167) - Tess Demin (1,4591) 1-6, 3-6
1e GD Stéphanie Visscher (1,4718) - Jorg van der Vloed (2,6851) / Benjamin Reek (1,6191) - Tess Demin (1,4591) 6-7, 1-6
2e GD Friso Schonck (2,0903) - Anne-Fleur Schonck (2,0903) / Ricardo Hagedoorn (1,5078) - Britt Schreuder (1,9167) 6-3, 2-6, 6-7
17 april 2017 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 7-1
1e HE Bas van der Valk (2,0000) / Yannick Verwater (2,2670) 3-6, 6-1, 6-3
2e HE Michel van der Goes (1,7166) / Guy Stokman (1,5638) 6-4, 7-6
1e DE Ilona van de Wetering (2,2657) / Nadine Gobin (1,8333) 6-3, 6-4
2e DE Pleun Burgmans (1,0000) / Noa Liauw-A-Fong (1,5927) 6-4, 6-1
 HD Michel van der Goes (2,0000) - Bas van der Valk (1,9167) / Guy Stokman (3,2192) - Yannick Verwater (1,7569) 7-6, 6-2
 DD Pleun Burgmans (1,8333) - Marilien van der Valk-de Vries (1,8472) / Nadine Gobin (1,9000) - Noa Liauw-A-Fong (1,7669) 2-6, 3-6
1e GD Marilien van der Valk-de Vries (1,8472) - Bas van der Valk (1,9167) / Nadine Gobin (1,9000) - Yannick Verwater (1,7569) 6-1, 6-1
2e GD Michel van der Goes (2,0000) - Ilona van de Wetering (2,0000) / Noa Liauw-A-Fong (1,7669) - Sven Taal (3,3980) 6-2, 6-4
17 april 2017 G.T.R. (Spaubeek) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 4-4
1e HE Pascal Wilkat (1,3289) / Wilco Geenen (2,7674) 6-3, 6-4
2e HE Steven Gallacher (2,1944) / John Naaktgeboren (2,0000) 4-6, 7-5, 2-6
1e DE Manon Veldman (2,0000) / Vivian Polak (1,8333) 0-6, 1-6
2e DE Maxine Palmen (2,1076) / Danique Baart (2,3806) 6-2, 7-6
 HD Pascal Wilkat (1,2902) - François Brand (1,0833) / Wilco Geenen (1,0833) - John Naaktgeboren (2,1827) 7-6, 7-5
 DD Sarina Berghmans (2,1667) - Manon Veldman (3,3829) / Vivian Polak (2,1130) - Kimberley van Heugten (2,3791) 6-4, 7-5
1e GD Maxine Palmen (2,0000) - François Brand (1,0833) / Danique Baart (1,8333) - Wilco Geenen (1,0833) 1-6, 4-6
2e GD Sarina Berghmans (2,1667) - Steven Gallacher (2,1667) / Kimberley van Heugten (2,3791) - John Naaktgeboren (2,1827) 2-6, 5-7
17 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 6-2
1e HE Vuk Trbojevic (2,6324) / Opgave uit
2e HE Olivier van Gorkom (2,7516) / Sam van Dijk (2,4665) 6-3, 6-4
1e DE Maruschka van Soest (2,0000) / Mandy Wolfert (2,0000) 2-6, 6-7
2e DE Milou Ettekoven (2,1667) / Flory Bierma (2,4491) 6-2, 7-5
 HD Alexander van Meel (3,0186) - Vuk Trbojevic (3,7970) / Opgave uit
 DD Regien Vleems (2,0648) - Maruschka van Soest (1,8889) / Flory Bierma (2,2721) - Sharon Coone (2,1736) 6-3, 6-1
1e GD Milou Ettekoven (1,7279) - Vuk Trbojevic (3,7970) / Opgave uit
2e GD Alexander van Meel (3,0186) - Regien Vleems (2,0648) / Sam van Dijk (3,4012) - Mandy Wolfert (2,2569) 7-5, 2-6, 6-7

9 april 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-4
1e HE Wilco Geenen (2,5258) / Friso Schonck (2,0000) 2-6, 3-6
2e HE John Naaktgeboren (2,0000) / Jorg van der Vloed (2,0000) 6-3, 2-6, 6-2
1e DE Vivian Polak (2,0000) / Anne-Fleur Schonck (2,0000) 4-6, 6-1, 6-4
2e DE Danique Baart (2,2120) / Laura Rijkers (2,0113) 2-6, 4-6
 HD Wilco Geenen (1,0833) - John Naaktgeboren (1,9167) / Friso Schonck (2,0000) - Jorg van der Vloed (3,0304) 6-4, 6-4
 DD Kimberley van Heugten (2,0000) - Vivian Polak (2,0000) / Laura Rijkers (1,1937) - Stéphanie Visscher (2,1625) 7-5, 3-6, 4-6
1e GD Danique Baart (2,0000) - Wilco Geenen (1,0833) / Anne-Fleur Schonck (2,0000) - Friso Schonck (2,0000) 7-6, 6-3
2e GD John Naaktgeboren (1,9167) - Kimberley van Heugten (2,0000) / Jorg van der Vloed (3,0304) - Stéphanie Visscher (2,1625) 6-7, 4-6
9 april 2017 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 1-7
1e HE Bart van Opstal (2,0000) / Bas van der Valk (2,0000) Opgave thuis
2e HE Sam van Dijk (2,2998) / Michel van der Goes (2,0000) 3-6, 2-6
1e DE Sharon Coone (2,0000) / Pleun Burgmans (1,0000) 4-6, 2-6
2e DE Flory Bierma (2,5944) / Ilona van de Wetering (2,0000) 6-0, 6-3
 HD Sam van Dijk (3,3179) - Bart van Opstal (2,0000) / Michel van der Goes (2,0000) - Bas van der Valk (2,0000) Opgave thuis
 DD Sharon Coone (2,0000) - Mandy Wolfert (2,0000) / Marilien van der Valk-de Vries (2,0833) - Pleun Burgmans (2,0000) 4-6, 2-6
1e GD Mandy Wolfert (2,0000) - Sam van Dijk (3,3179) / Marilien van der Valk-de Vries (2,0833) - Bas van der Valk (2,0000) 2-6, 6-2, 6-7
2e GD Flory Bierma (2,2721) - Bart van Opstal (2,0000) / Michel van der Goes (2,0000) - Ilona van de Wetering (2,0000) Opgave thuis
9 april 2017 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 6-2
1e HE Guy Stokman (1,5638) / Vuk Trbojevic (2,6324) 6-3, 6-1
2e HE Yannick Verwater (2,3409) / Olivier van Gorkom (2,5281) 6-1, 6-3
1e DE Noa Liauw-A-Fong (1,6383) / Regien Vleems (2,0000) 6-1, 6-0
2e DE Nadine Gobin (2,0000) / Milou Ettekoven (2,0000) 5-7, 6-3, 6-3
 HD Guy Stokman (3,2192) - Yannick Verwater (1,5844) / Alexander van Meel (3,1019) - Vuk Trbojevic (3,7970) 6-2, 6-1
 DD Noa Liauw-A-Fong (1,7778) - Nadine Gobin (2,0000) / Regien Vleems (2,0000) - Milou Ettekoven (1,7995) 6-2, 6-1
1e GD Maarten Jansen (4,1565) - Nadine Gobin (2,0000) / Alexander van Meel (3,1019) - Regien Vleems (2,0000) 3-6, 4-6
2e GD Yannick Verwater (1,5844) - Noa Liauw-A-Fong (1,7778) / Olivier van Gorkom (2,2704) - Milou Ettekoven (1,7995) 6-3, 3-6, 6-7
9 april 2017 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 6-2
1e HE Ricardo Hagedoorn (1,4873) / Pascal Wilkat (2,0000) 3-6, 6-3, 4-6
2e HE Sander Geeris (2,1435) / François Brand (2,0000) 6-4, 6-2
1e DE Kim Hansen (2,0853) / Sarina Berghmans (3,2631) 6-2, 6-3
2e DE Britt Schreuder (2,0000) / Maxine Palmen (2,2743) 2-6, 2-6
 HD Benjamin Reek (2,0000) - Ricardo Hagedoorn (1,5078) / François Brand (1,0000) - Steven Gallacher (2,0000) 6-4, 6-3
 DD Tess Demin (1,7193) - Kim Hansen (2,0000) / Manon Veldman (3,2162) - Sarina Berghmans (2,0000) 6-1, 6-0
1e GD Britt Schreuder (2,0000) - Jochem Mol (2,0000) / Sarina Berghmans (2,0000) - Pascal Wilkat (1,0000) 4-6, 6-3, 7-6
2e GD Tess Demin (1,7193) - Benjamin Reek (2,0000) / Steven Gallacher (2,0000) - Manon Veldman (3,2162) 6-1, 6-4