Uitslagen landelijke competitie 2017 Gemengd 1e klasse Afdelingnr 14
Bijgewerkt t/m 16 juni 2017 Home


2017 Gemengd 1e klasse afdelingnr 14

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 45
(KNLTB) T.A.M. (Groningen) 1 7 42
(KNLTB) T.V. Beekhuizen (Velp) 1 7 36
(KNLTB) A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 7 24
(KNLTB) G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 21
(KNLTB) T.V. Hoorn 1 7 20
(KNLTB) T.V. Strokel (Harderwijk) 1 7 18
(KNLTB) T.C. Salland (Bathmen) 3 7 16

Uitslagen

28 mei 2017 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 6-2
1e HE Thom van der Wiel (2,6373) / Floris van den Brink (1,5126) 2-6, 2-6
2e HE Tom Clavel (1,6529) / Anwar Salam (1,5608) 6-1, 6-2
1e DE Martine Dijkman (1,7335) / Anita Bos (2,0928) 6-4, 6-4
2e DE Florence Na (2,5406) / Shanna Buitenhuis (3,4099) 6-1, 6-0
 HD Rens Kamphuis (2,9477) - Tom Clavel (1,9462) / Jori Meulenbeld (1,8803) - Anwar Salam (2,2622) 7-5, 6-3
 DD Florence Na (2,5367) - Martine Dijkman (1,9757) / Anita Bos (2,6332) - Lisanne Muuse (2,3728) 6-4, 6-1
1e GD Martine Dijkman (1,9757) - Tom Clavel (1,9462) / Floris van den Brink (0,9167) - Anita Bos (2,6332) 6-2, 6-3
2e GD Rens Kamphuis (2,9477) - Florence Na (2,5367) / Jori Meulenbeld (1,8803) - Lisanne Muuse (2,3728) 5-7, 6-4, 6-7
28 mei 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.V. Hoorn 1 6-2
1e HE Koen Slijkhuis (3,4517) / David Josepa (2,1636) 0-6, 2-6
2e HE Alwin van Engelenburg (2,2763) / Wesley de Kwaadsteniet (3,3507) Opgave uit
1e DE Bo van Beveren (2,5223) / Annabelle Hageman (1,9331) 7-6, 6-3
2e DE Shanna de Cortie (1,5477) / Patricia BŲntgen (2,4497) 6-4, 6-1
 HD Alwin van Engelenburg (2,8817) - Lody Teeuwsen (1,6502) / David Josepa (2,7669) - Wesley de Kwaadsteniet (3,0023) 4-6, 7-5, 6-0
 DD Bo van Beveren (1,9337) - Miriam Westerink (1,5224) / Denise van der Ben (3,0209) - Annabelle Hageman (2,9420) 6-0, 6-1
1e GD Lody Teeuwsen (1,6502) - Miriam Westerink (1,5224) / Patricia BŲntgen (2,3244) - Wesley de Kwaadsteniet (3,0023) Opgave uit
2e GD Koen Slijkhuis (1,6054) - Shanna de Cortie (2,1532) / David Josepa (2,7669) - Denise van der Ben (3,0209) 4-6, 7-5, 6-7
28 mei 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-1 Gestaakt
1e HE Tim van den Dijssel (1,7815) / Niels Visker (2,4291) 6-2, 7-6
2e HE Dennis Kockx (1,4414) / Sander Jans (2,0303) 6-2, 3-6, 3-6
1e DE Donnaroza Gouvernante (1,6240) / Jasmijn GimbrŤre (2,5833) 6-2, 3-6, 6-2
2e DE Marleen Habes (1,9978) / Rixt van der Werff (2,4464) 6-4, 7-6
 HD Tim van den Dijssel (1,5442) - Ruben Konings (1,7402) / Henny Meijer (2,6997) - Niels Visker (2,8500) 6-4
 DD Anouk Tigu (1,1607) - Donnaroza Gouvernante (1,3310) / Elja Vegter (3,1775) - Jasmijn GimbrŤre (2,6018) 6-3, 6-3
1e GD / Niet gespeeld
2e GD / Niet gespeeld
28 mei 2017 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 3 8-0
1e HE Job van Eijk (2,6183) / Max Houkes (1,7800) 6-4, 3-6, 6-3
2e HE Ingmar Scholte (2,6132) / Igor Straatsma (2,1962) 6-4, 7-5
1e DE DaniŽlle Koetje (1,1577) / Priscilla Visser (2,0000) 6-0, 6-2
2e DE Celine Koets (1,9389) / Marwa Hakimi (2,9490) 6-4, 5-2
 HD Job van Eijk (1,6445) - Yoram Hilberts (1,7987) / Max Houkes (2,1624) - Igor Straatsma (1,9147) 6-7, 7-5, 6-3
 DD DaniŽlle Koetje (1,8721) - Celine Koets (2,4311) / Priscilla Visser (2,1624) - Melanie Vlak (2,1256) 6-1, 6-0
1e GD DaniŽlle Koetje (1,8721) - Ingmar Scholte (1,7129) / Igor Straatsma (1,9147) - Melanie Vlak (2,1256) Opgave uit
2e GD Celine Koets (2,4311) - Yoram Hilberts (1,7987) / Marwa Hakimi (5,7871) - Guido Janssen (3,6895) Opgave uit

21 mei 2017 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 1-7
1e HE Jori Meulenbeld (2,3596) / Ruben Konings (1,8897) 3-6, 1-6
2e HE Anwar Salam (1,4837) / Dennis Kockx (1,6010) 2-6, 2-6
1e DE Anita Bos (2,0000) / Anouk Tigu (2,0000) 2-6, 2-6
2e DE Shanna Buitenhuis (3,3731) / Marleen Habes (1,9978) 0-6, 3-6
 HD Jori Meulenbeld (2,2612) - Anwar Salam (2,6372) / Ruben Konings (1,4960) - Dennis Kockx (1,4327) 6-3, 7-5
 DD Shanna Buitenhuis (4,0833) - Lisanne Muuse (2,3262) / Anouk Tigu (1,1607) - Donnaroza Gouvernante (1,3310) 0-6, 0-6
1e GD Lisanne Muuse (2,3262) - Jori Meulenbeld (2,2612) / Donnaroza Gouvernante (1,3310) - Ruben Konings (1,4960) 3-6, 2-6
2e GD Anita Bos (2,7086) - Anwar Salam (2,6372) / Marleen Habes (1,5894) - Dennis Kockx (1,4327) 3-6, 1-6
21 mei 2017 T.A.M. (Groningen) 1 / T.V. Hoorn 1 7-1
1e HE Job van Eijk (2,2364) / David Josepa (2,2909) 4-6, 3-6
2e HE Ingmar Scholte (2,6132) / Wesley de Kwaadsteniet (3,3250) 6-2, 6-3
1e DE DaniŽlle Koetje (1,3451) / Annabelle Hageman (1,8756) 6-2, 7-5
2e DE Celine Koets (1,9838) / Denise van der Ben (2,7310) 7-5, 2-0
 HD Job van Eijk (1,6827) - Yoram Hilberts (1,7987) / David Josepa (2,6126) - Wesley de Kwaadsteniet (3,0023) 6-3, 6-3
 DD DaniŽlle Koetje (1,8721) - Celine Koets (2,4693) / Sandra Drenth (3,5745) - Annabelle Hageman (2,9420) 6-3, 6-3
1e GD DaniŽlle Koetje (1,8721) - Ingmar Scholte (1,7129) / Wesley de Kwaadsteniet (3,0023) - Sandra Drenth (3,5745) 6-2, 6-3
2e GD Celine Koets (2,4693) - Job van Eijk (1,6827) / Denise van der Ben (2,9286) - David Josepa (2,6126) 6-1, 6-0
21 mei 2017 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-3
1e HE Tom Clavel (1,6944) / Henny Meijer (2,2103) 6-0, 6-0
2e HE Thom van der Wiel (2,4450) / Sander Jans (2,1536) 3-6, 4-6
1e DE Martine Dijkman (1,8094) / Jasmijn GimbrŤre (2,5447) 5-7, 6-4, 6-1
2e DE Florence Na (2,2808) / Rixt van der Werff (2,5590) 6-4, 4-6, 6-7
 HD Rens Kamphuis (2,9857) - Tom Clavel (1,9989) / Niels Visker (2,7652) - Sander Jans (1,4311) 6-7, 6-4, 7-6
 DD Florence Na (2,5615) - Martine Dijkman (2,0005) / Jasmijn GimbrŤre (2,5919) - Elja Vegter (3,1104) 6-4, 6-1
1e GD Tom Clavel (1,9989) - Florence Na (2,5615) / Sander Jans (1,4311) - Elja Vegter (3,1104) 6-0, 6-1
2e GD Rens Kamphuis (2,9857) - Evianne Bouw (3,6828) / Niels Visker (2,7652) - Rixt van der Werff (2,5844) 2-6, 6-4, 6-7
21 mei 2017 T.C. Salland (Bathmen) 3 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2-6
1e HE Max Houkes (1,7249) / Lody Teeuwsen (1,8258) 3-6, 3-6
2e HE Quinten Kleiboer (2,6028) / Alwin van Engelenburg (2,2763) Opgave uit
1e DE Melanie Vlak (2,8816) / Miriam Westerink (1,1471) 6-1, 3-6, 0-6
2e DE Marwa Hakimi (3,0757) / Bo van Beveren (2,1764) 6-2, 6-4
 HD Quinten Kleiboer (4,8906) - Igor Straatsma (1,7891) / Koen Slijkhuis (1,6054) - Lody Teeuwsen (1,8009) 6-2, 2-6, 5-7
 DD Melanie Vlak (2,0000) - Marwa Hakimi (5,7871) / Bo van Beveren (1,9337) - Shanna de Cortie (2,1532) 1-6, 2-6
1e GD Melanie Vlak (2,0000) - Igor Straatsma (1,7891) / Miriam Westerink (1,7067) - Lody Teeuwsen (1,8009) 2-6, 1-6
2e GD Marwa Hakimi (5,7871) - Quinten Kleiboer (4,8906) / Shanna de Cortie (2,1532) - Koen Slijkhuis (1,6054) 2-6, 2-6

14 mei 2017 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 2-6
1e HE Paul van den Tempel (2,2663) / Floris van den Brink (1,5126) 1-6, 1-6
2e HE Niels Visker (2,4291) / Anwar Salam (1,5608) 7-6, 3-6, 2-6
1e DE Jasmijn GimbrŤre (2,5833) / Anita Bos (2,0928) 6-3, 1-6, 2-6
2e DE Rixt van der Werff (2,4464) / Shanna Buitenhuis (3,4099) 6-2, 6-2
 HD Henny Meijer (2,6997) - Sander Jans (1,7414) / Jori Meulenbeld (2,0053) - Floris van den Brink (0,9167) 7-5, 6-7, 2-6
 DD Elja Vegter (3,1775) - Jasmijn GimbrŤre (2,6018) / Lisanne Muuse (2,3262) - Shanna Buitenhuis (4,0833) 6-0, 6-1
1e GD Sander Jans (1,7414) - Elja Vegter (3,1775) / Jori Meulenbeld (2,0053) - Lisanne Muuse (2,3262) 6-7, 4-6
2e GD Niels Visker (2,8500) - Rixt van der Werff (2,5844) / Anwar Salam (2,2622) - Anita Bos (2,6332) 2-6, 6-1, 6-7
14 mei 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 5-3
1e HE Lody Teeuwsen (1,9399) / Job van Eijk (1,9131) 6-3, 6-3
2e HE Alwin van Engelenburg (2,3503) / Ingmar Scholte (2,3881) 6-4, 6-4
1e DE Bo van Beveren (2,0936) / DaniŽlle Koetje (1,4962) 3-6, 6-2, 4-6
2e DE Shanna de Cortie (1,5987) / Celine Koets (1,8840) 6-3, 6-3
 HD Alwin van Engelenburg (2,8817) - Koen Slijkhuis (1,9542) / Ingmar Scholte (2,0069) - Yoram Hilberts (1,6946) 6-4, 6-7, 2-6
 DD Miriam Westerink (2,0561) - Bo van Beveren (2,1012) / DaniŽlle Koetje (1,8680) - Celine Koets (2,1220) 6-4, 2-6, 6-2
1e GD Shanna de Cortie (1,9970) - Lody Teeuwsen (1,6385) / DaniŽlle Koetje (1,8680) - Ingmar Scholte (2,0069) 4-6, 2-6
2e GD Miriam Westerink (2,0561) - Koen Slijkhuis (1,9542) / Celine Koets (2,1220) - Yoram Hilberts (1,6946) 7-6, 2-1
14 mei 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 6-2
1e HE Tim van den Dijssel (1,6422) / Tom Clavel (1,8957) 4-6, 6-7
2e HE Dennis Kockx (1,6010) / Rens Kamphuis (2,6359) 6-2, 6-2
1e DE Donnaroza Gouvernante (1,5218) / Martine Dijkman (2,0558) 6-3, 5-7, 6-7
2e DE Marleen Habes (2,1496) / Florence Na (2,0892) 6-3, 6-2
 HD Tim van den Dijssel (1,6547) - Ruben Konings (1,6570) / Tom Clavel (1,9176) - Thom van der Wiel (2,7570) 6-3, 6-1
 DD Marleen Habes (1,5894) - Anouk Tigu (1,1607) / Martine Dijkman (2,0005) - Florence Na (2,4679) 6-2, 4-6, 6-3
1e GD Donnaroza Gouvernante (1,4655) - Ruben Konings (1,6570) / Tom Clavel (1,9176) - Florence Na (2,4679) 6-3, 6-4
2e GD Anouk Tigu (1,1607) - Dennis Kockx (1,4327) / Thom van der Wiel (2,7570) - Evianne Bouw (3,6828) 6-0, 6-4
14 mei 2017 T.V. Hoorn 1 / T.C. Salland (Bathmen) 3 4-4
1e HE David Josepa (2,0728) / Igor Straatsma (2,3086) 6-7, 5-7
2e HE Wesley de Kwaadsteniet (3,2980) / Quinten Kleiboer (2,6208) 4-6, 1-6
1e DE Annabelle Hageman (1,8956) / Melanie Vlak (2,8798) 6-2, 6-3
2e DE Denise van der Ben (2,8690) / Marwa Hakimi (3,0146) 6-4, 6-7, 6-3
 HD David Josepa (2,6126) - Wesley de Kwaadsteniet (3,0023) / Igor Straatsma (1,7891) - Quinten Kleiboer (4,8906) 6-1, 6-7, 4-6
 DD Annabelle Hageman (2,9420) - Sandra Drenth (3,5745) / Melanie Vlak (2,0000) - Marwa Hakimi (5,7871) 6-2, 2-6, 6-1
1e GD Annabelle Hageman (2,9420) - Wesley de Kwaadsteniet (3,0023) / Melanie Vlak (2,0000) - Igor Straatsma (1,7891) 2-6, 4-6
2e GD Denise van der Ben (2,9286) - David Josepa (2,6126) / Marwa Hakimi (5,7871) - Quinten Kleiboer (4,8906) 6-4, 6-3

7 mei 2017 T.C. Salland (Bathmen) 3 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 4-4
1e HE Max Houkes (1,6631) / Floris van den Brink (1,8381) 0-6, 3-6
2e HE Quinten Kleiboer (2,6208) / Anwar Salam (1,4837) 6-7, 5-7
1e DE Melanie Vlak (3,0068) / Lisanne Muuse (2,9907) 6-2, 6-3
2e DE Marwa Hakimi (3,0799) / Shanna Buitenhuis (3,2317) 6-3, 6-3
 HD Max Houkes (1,9167) - Quinten Kleiboer (4,8906) / Mark Beemer (2,6017) - Jori Meulenbeld (2,4418) 2-6, 6-3, 6-4
 DD Melanie Vlak (2,0000) - Priscilla Visser (1,9167) / Anita Bos (2,7086) - Shanna Buitenhuis (4,0833) 6-0, 6-1
1e GD Priscilla Visser (1,9167) - Max Houkes (1,9167) / Lisanne Muuse (2,5068) - Jori Meulenbeld (2,4418) 6-2, 4-6, 6-7
2e GD Marwa Hakimi (5,7871) - Igor Straatsma (1,7891) / Anwar Salam (2,6372) - Anita Bos (2,7086) 2-6, 6-2, 6-7
7 mei 2017 T.V. Hoorn 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
1e HE David Josepa (2,1951) / Paul van den Tempel (2,2663) 6-1, 6-2
2e HE Wesley de Kwaadsteniet (3,2980) / Niels Visker (2,4280) 2-6, 5-7
1e DE Annabelle Hageman (1,8956) / Elja Vegter (3,7605) 6-0, 7-5
2e DE Patricia BŲntgen (2,1667) / Rixt van der Werff (2,6982) 4-6, 3-6
 HD Wesley de Kwaadsteniet (3,0875) - David Josepa (2,2692) / Henny Meijer (2,3854) - Sander Jans (1,3065) 6-4, 5-7, 5-7
 DD Annabelle Hageman (2,7408) - Denise van der Ben (2,3447) / Elja Vegter (3,2630) - Rixt van der Werff (3,4124) 4-6, 3-6
1e GD Patricia BŲntgen (2,3495) - Wesley de Kwaadsteniet (3,0875) / Sander Jans (1,3065) - Elja Vegter (3,2630) 6-4, 6-1
2e GD Denise van der Ben (2,3447) - David Josepa (2,2692) / Rixt van der Werff (3,4124) - Niels Visker (3,0082) 2-6, 2-6
7 mei 2017 T.A.M. (Groningen) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 8-0
1e HE Job van Eijk (1,9620) / Tom Clavel (1,7067) 7-5, 7-6
2e HE Ingmar Scholte (2,4380) / Rens Kamphuis (2,7010) 6-4, 7-6
1e DE DaniŽlle Koetje (1,6722) / Martine Dijkman (1,9438) 7-6, 6-1
2e DE Celine Koets (1,8840) / Evianne Bouw (3,7127) 6-3, 6-2
 HD Job van Eijk (1,6827) - Yoram Hilberts (1,6946) / Rens Kamphuis (2,9857) - Tom Clavel (1,9176) 6-2, 3-6, 6-4
 DD DaniŽlle Koetje (1,8680) - Celine Koets (2,1220) / Martine Dijkman (2,0718) - Evianne Bouw (3,6828) Opgave uit
1e GD Celine Koets (2,1220) - Yoram Hilberts (1,6946) / Evianne Bouw (3,6828) - Tom Clavel (1,9176) 6-2, 6-2
2e GD DaniŽlle Koetje (1,8680) - Ingmar Scholte (2,0069) / Martine Dijkman (2,0718) - Rens Kamphuis (2,9857) Opgave uit
7 mei 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 2-6
1e HE Lody Teeuwsen (1,7945) / Ruben Konings (1,9581) 4-6, 2-6
2e HE Alwin van Engelenburg (2,3195) / Tim van den Dijssel (1,6883) 2-6, 1-6
1e DE Bo van Beveren (2,0000) / Donnaroza Gouvernante (1,5619) 4-6, 3-6
2e DE Miriam Westerink (1,1471) / Marleen Habes (2,1496) 6-7, 6-3, 6-1
 HD Lody Teeuwsen (1,7282) - Koen Slijkhuis (2,3897) / Dennis Kockx (1,1616) - Ruben Konings (1,6147) 6-3, 2-6, 6-4
 DD Shanna de Cortie (1,7666) - Miriam Westerink (1,9444) / Anouk Tigu (1,5602) - Marleen Habes (1,7801) 6-2, 2-6, 1-6
1e GD Shanna de Cortie (1,7666) - Lody Teeuwsen (1,7282) / Anouk Tigu (1,5602) - Tim van den Dijssel (1,8634) 4-6, 6-7
2e GD Bo van Beveren (2,0000) - Koen Slijkhuis (2,3897) / Donnaroza Gouvernante (1,5997) - Ruben Konings (1,6147) 1-6, 2-6

30 april 2017 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2-6
1e HE Tom Clavel (1,8150) / Lody Teeuwsen (1,6244) 6-2, 2-6, 7-5
2e HE Rens Kamphuis (2,5803) / Alwin van Engelenburg (2,3935) 4-6, 3-6
1e DE Martine Dijkman (1,8333) / Shanna de Cortie (1,6625) 4-6, 2-6
2e DE Florence Na (2,0379) / Miriam Westerink (1,3075) 3-6, 3-6
 HD Rens Kamphuis (3,0869) - Tom Clavel (1,8809) / Koen Slijkhuis (2,3897) - Alwin van Engelenburg (2,8374) 6-4, 6-4
 DD Martine Dijkman (1,9167) - Evianne Bouw (3,6828) / Shanna de Cortie (1,9502) - Bo van Beveren (2,0000) 3-6, 7-5, 4-6
1e GD Martine Dijkman (1,9167) - Tom Clavel (1,8809) / Shanna de Cortie (1,9502) - Lody Teeuwsen (1,9118) 7-5, 4-6, 6-7
2e GD Rens Kamphuis (3,0869) - Evianne Bouw (3,6828) / Koen Slijkhuis (2,3897) - Miriam Westerink (1,9444) 3-6, 0-6
30 april 2017 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / T.V. Hoorn 1 4-4
1e HE Floris van den Brink (2,0000) / David Josepa (2,0284) 6-3, 6-1
2e HE Anwar Salam (1,4837) / Wesley de Kwaadsteniet (3,2980) 6-2, 6-0
1e DE Lisanne Muuse (2,9907) / Annabelle Hageman (1,8956) 4-6, 1-6
2e DE Shanna Buitenhuis (3,2317) / Patricia BŲntgen (2,1667) 1-6, 6-7
 HD Mark Beemer (2,6797) - Jori Meulenbeld (2,6034) / David Josepa (2,1500) - Wesley de Kwaadsteniet (2,9139) 6-2, 7-6
 DD Anita Bos (2,3391) - Shanna Buitenhuis (4,0000) / Denise van der Ben (2,6056) - Annabelle Hageman (2,8679) 1-6, 6-2, 5-7
1e GD Lisanne Muuse (2,5904) - Jori Meulenbeld (2,6034) / Patricia BŲntgen (2,0833) - Wesley de Kwaadsteniet (2,9139) 4-6, 6-4, 7-6
2e GD Anita Bos (2,3391) - Anwar Salam (2,4076) / Denise van der Ben (2,6056) - David Josepa (2,1500) 4-6, 6-4, 6-7
30 april 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.A.M. (Groningen) 1 6-2
1e HE Ruben Konings (2,0473) / Job van Eijk (1,6208) 7-5, 6-0
2e HE Tim van den Dijssel (1,7509) / Ingmar Scholte (2,3128) 6-3, 6-2
1e DE Donnaroza Gouvernante (1,4478) / DaniŽlle Koetje (1,9309) 4-6, 6-4, 4-6
2e DE Marleen Habes (1,9738) / Celine Koets (2,0550) 6-2, 5-7, 5-7
 HD Dennis Kockx (1,6378) - Ruben Konings (1,8643) / Yoram Hilberts (1,4474) - Job van Eijk (1,5576) 6-2, 5-7, 6-3
 DD Marleen Habes (2,0000) - Anouk Tigu (2,0000) / DaniŽlle Koetje (1,5278) - Celine Koets (1,8333) 6-3, 6-2
1e GD Tim van den Dijssel (2,0833) - Anouk Tigu (2,0000) / DaniŽlle Koetje (1,5278) - Ingmar Scholte (1,8333) 6-3, 6-3
2e GD Dennis Kockx (1,6378) - Donnaroza Gouvernante (1,8263) / Celine Koets (1,8333) - Yoram Hilberts (1,4474) 6-2, 6-3
30 april 2017 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 3 4-4
1e HE Sander Jans (2,5692) / Max Houkes (1,6686) 6-7, 6-7
2e HE Niels Visker (2,3644) / Quinten Kleiboer (2,6993) 6-4, 6-7, 4-6
1e DE Jasmijn GimbrŤre (2,5764) / Melanie Vlak (2,9119) 6-3, 6-3
2e DE Elja Vegter (3,6672) / Marwa Hakimi (3,1174) 4-6, 6-4, 2-6
 HD Henny Meijer (2,1161) - Sander Jans (1,3065) / Max Houkes (2,0000) - Quinten Kleiboer (4,8906) 6-4, 6-2
 DD Jasmijn GimbrŤre (2,5919) - Rixt van der Werff (3,4124) / Marwa Hakimi (5,7871) - Priscilla Visser (2,0000) 6-3, 6-1
1e GD Henny Meijer (2,1161) - Elja Vegter (3,1229) / Max Houkes (2,0000) - Priscilla Visser (2,0000) 2-6, 4-6
2e GD Niels Visker (3,0082) - Jasmijn GimbrŤre (2,5919) / Quinten Kleiboer (4,8906) - Melanie Vlak (2,0000) 6-7, 6-2, 7-6

17 april 2017 T.A.M. (Groningen) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 7-1
1e HE Job van Eijk (1,6208) / Paul van den Tempel (2,7350) 6-3, 6-3
2e HE Ingmar Scholte (2,0833) / Niels Visker (2,3769) 6-7, 6-0, 2-6
1e DE DaniŽlle Koetje (1,9981) / Jasmijn GimbrŤre (2,5967) 6-4, 7-6
2e DE Celine Koets (2,1389) / Rixt van der Werff (2,4968) 3-6, 6-1, 7-5
 HD Job van Eijk (1,8390) - Yoram Hilberts (1,8390) / Sander Jans (1,0000) - Henny Meijer (1,6225) 7-6, 0-6, 6-2
 DD DaniŽlle Koetje (1,6667) - Celine Koets (1,8333) / Rixt van der Werff (3,4124) - Elja Vegter (3,0028) 6-3, 6-2
1e GD DaniŽlle Koetje (1,6667) - Yoram Hilberts (1,8390) / Elja Vegter (3,0028) - Henny Meijer (1,6225) 6-4, 6-2
2e GD Celine Koets (1,8333) - Job van Eijk (1,8390) / Jasmijn GimbrŤre (2,5492) - Niels Visker (3,1188) 6-2, 6-0
17 april 2017 T.C. Salland (Bathmen) 3 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 0-8
1e HE Igor Straatsma (2,1426) / Ruben Konings (2,1119) 2-6, 1-6
2e HE Guido Janssen (3,0482) / Tim van den Dijssel (1,7509) 0-6, 1-6
1e DE Lian Tran (2,2073) / Donnaroza Gouvernante (1,4697) 2-6, 5-7
2e DE Marwa Hakimi (3,1174) / Marleen Habes (1,9738) 6-7, 3-6
 HD Quinten Kleiboer (4,8906) - Guido Janssen (3,6895) / Dennis Kockx (1,6378) - Ruben Konings (1,8643) 1-6, 0-6
 DD Lian Tran (4,9834) - Marwa Hakimi (5,7871) / Donnaroza Gouvernante (1,8263) - Marleen Habes (2,0000) 1-6, 0-6
1e GD Melanie Vlak (2,0000) - Quinten Kleiboer (4,8906) / Tim van den Dijssel (2,0833) - Donnaroza Gouvernante (1,8263) 1-6, 0-6
2e GD Marwa Hakimi (5,7871) - Igor Straatsma (2,0833) / Dennis Kockx (1,6378) - Marleen Habes (2,0000) 0-6, 0-6
17 april 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 8-0
1e HE Lody Teeuwsen (1,9022) / Anwar Salam (1,3333) 7-6, 6-3
2e HE Alwin van Engelenburg (2,5368) / Jori Meulenbeld (2,1035) 6-1, 6-4
1e DE Miriam Westerink (1,3075) / Shanna Buitenhuis (3,2317) 6-1, 6-0
2e DE Bo van Beveren (2,0000) / Opgave uit
 HD Alwin van Engelenburg (3,1548) - Koen Slijkhuis (3,0012) / Mark Beemer (2,3333) - Jori Meulenbeld (2,0000) 6-3, 6-3
 DD Bo van Beveren (2,0000) - Shanna de Cortie (2,0833) / Lisanne Muuse (2,3333) - Shanna Buitenhuis (4,0000) 6-4, 6-2
1e GD Shanna de Cortie (2,0833) - Lody Teeuwsen (1,9861) / Anita Bos (2,1667) - Anwar Salam (2,2352) 5-7, 7-5, 7-6
2e GD Miriam Westerink (2,0833) - Koen Slijkhuis (3,0012) / Lisanne Muuse (2,3333) - Jori Meulenbeld (2,0000) 6-1, 6-2
17 april 2017 T.V. Hoorn 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 5-3
1e HE Alexander Blom (1,8856) / Tom Clavel (1,9051) 3-6, 4-6
2e HE David Josepa (2,1529) / Thom van der Wiel (2,2528) 6-3, 6-2
1e DE Patricia BŲntgen (2,0000) / Martine Dijkman (2,0000) 4-6, 1-6
2e DE Annabelle Hageman (2,0861) / Florence Na (1,8569) 6-4, 2-6, 6-4
 HD Alexander Blom (2,4848) - Wesley de Kwaadsteniet (3,0117) / Tom Clavel (1,8040) - Rens Kamphuis (2,9432) 6-2, 6-3
 DD Patricia BŲntgen (2,0000) - Denise van der Ben (2,5223) / Martine Dijkman (2,0000) - Evianne Bouw (3,7384) 5-7, 4-6
1e GD Alexander Blom (2,4848) - Annabelle Hageman (3,1305) / Florence Na (2,1667) - Rens Kamphuis (2,9432) 6-3, 6-2
2e GD David Josepa (2,1500) - Denise van der Ben (2,5223) / Thom van der Wiel (2,7570) - Evianne Bouw (3,7384) 6-2, 6-1

9 april 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.V. Hoorn 1 7-1
1e HE Ruben Konings (2,0465) / Alexander Blom (1,9621) 5-7, 4-6
2e HE Tim van den Dijssel (1,9176) / David Josepa (2,0000) 6-3, 6-1
1e DE Donnaroza Gouvernante (1,5166) / Annabelle Hageman (2,0000) 6-2, 6-1
2e DE Marleen Habes (2,0000) / Denise van der Ben (2,8428) 6-1, 6-0
 HD Ruben Konings (1,8643) - Dennis Kockx (1,6378) / Alexander Blom (2,4848) - Wesley de Kwaadsteniet (3,0117) 6-7, 6-3, 7-5
 DD Marleen Habes (2,0000) - Nicole Thyssen (2,0000) / Annabelle Hageman (3,1305) - Sandra Drenth (3,5745) 6-4, 6-3
1e GD Nicole Thyssen (2,0000) - Dennis Kockx (1,6378) / Annabelle Hageman (3,1305) - Alexander Blom (2,4848) 6-4, 5-7, 7-6
2e GD Donnaroza Gouvernante (1,8263) - Tim van den Dijssel (2,0833) / Denise van der Ben (2,5223) - Wesley de Kwaadsteniet (3,0117) 6-0, 6-1
9 april 2017 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 3 6-2
1e HE Tom Clavel (2,0539) / Igor Straatsma (2,0124) 6-1, 6-1
2e HE Thom van der Wiel (2,3221) / Quinten Kleiboer (2,5847) 6-4, 6-4
1e DE Florence Na (2,0000) / Lian Tran (2,1413) 6-0, 6-2
2e DE Evianne Bouw (3,6218) / Marwa Hakimi (3,1670) 4-6, 4-6
 HD Rens Kamphuis (2,9432) - Tom Clavel (1,8040) / Quinten Kleiboer (4,8906) - Guido Janssen (3,6895) 6-3, 6-4
 DD Florence Na (2,0000) - Evianne Bouw (3,5717) / Marwa Hakimi (5,9538) - Lian Tran (5,1501) 4-6, 6-4, 2-6
1e GD Tom Clavel (1,8040) - Florence Na (2,0000) / Marwa Hakimi (5,9538) - Igor Straatsma (2,0833) 6-3, 3-6, 7-6
2e GD Rens Kamphuis (2,9432) - Evianne Bouw (3,5717) / Lian Tran (5,1501) - Guido Janssen (3,6895) 7-6, 7-5
9 april 2017 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-3
1e HE Paul van den Tempel (2,7149) / Lody Teeuwsen (1,9864) 3-6, 0-6
2e HE Niels Visker (2,4437) / Alwin van Engelenburg (2,3746) 6-4, 7-6
1e DE Jasmijn GimbrŤre (2,7484) / Shanna de Cortie (1,4729) 6-1, 6-7, 6-0
2e DE Rixt van der Werff (2,4968) / Miriam Westerink (1,3075) 3-6, 1-6
 HD Henny Meijer (1,6225) - Sander Jans (1,0000) / Lody Teeuwsen (1,9167) - Alwin van Engelenburg (3,0715) 6-3, 6-2
 DD Elja Vegter (3,0427) - Rixt van der Werff (3,4124) / Miriam Westerink (2,0000) - Bo van Beveren (2,0000) 1-6, 1-6
1e GD Henny Meijer (1,6225) - Elja Vegter (3,0427) / Shanna de Cortie (2,0000) - Lody Teeuwsen (1,9167) 6-3, 7-5
2e GD Jasmijn GimbrŤre (2,6554) - Niels Visker (3,2373) / Miriam Westerink (2,0000) - Alwin van Engelenburg (3,0715) 6-4, 4-6, 7-6
9 april 2017 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 1-7
1e HE Jori Meulenbeld (2,0000) / Job van Eijk (1,6208) 6-7, 5-7
2e HE Anwar Salam (1,5000) / Ingmar Scholte (2,0000) 7-6, 6-2
1e DE Lisanne Muuse (2,9888) / DaniŽlle Koetje (2,0000) 1-6, 1-6
2e DE Shanna Buitenhuis (3,2317) / Celine Koets (2,1389) 0-6, 1-6
 HD Mark Beemer (2,0000) - Anwar Salam (2,0685) / Job van Eijk (2,0000) - Yoram Hilberts (2,0000) 7-5, 3-6, 6-7
 DD Lisanne Muuse (2,0000) - Anita Bos (2,0000) / DaniŽlle Koetje (2,0000) - Celine Koets (2,0000) 4-6, 3-6
1e GD Mark Beemer (2,0000) - Lisanne Muuse (2,0000) / Ingmar Scholte (2,0000) - DaniŽlle Koetje (2,0000) 1-6, 3-6
2e GD Jori Meulenbeld (2,0000) - Shanna Buitenhuis (4,0000) / Yoram Hilberts (2,0000) - Celine Koets (2,0000) 2-6, 5-7