Uitslagen landelijke competitie 2017 Gemengd Hoofdklasse Afdelingnr 8
Bijgewerkt t/m 16 juni 2017 Home


2017 Gemengd Hoofdklasse afdelingnr 8

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) T.V. Heerhugowaard 1 7 46
(KNLTB) L.T.C. Naaldwijk 2 7 33
(KNLTB) T.C. Van Horne (Weert) 1 7 30
(KNLTB) E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 7 29
(KNLTB) Z.T.C. Shot (Zeist) 1 7 28
(KNLTB) T.C. Salland (Bathmen) 2 7 28
(KNLTB) T.C. Bilthoven 1 7 24
(KNLTB) B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7 2

Uitslagen

28 mei 2017 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 3-5
1e HE Tim van der Horst (1,2791) / Phillipe Drouen (1,5865) 6-3, 6-3
2e HE Maarten Witte (1,9057) / Stijn de Haan (2,3569) 4-6, 3-6
1e DE Annick Verhaar (3,1025) / Lara Salden (0,9395) 1-6, 0-6
2e DE Lisa Borckink (1,2610) / Justine Pysson (1,6615) 4-6, 7-5, 6-1
 HD Tim van der Horst (2,1126) - Maarten Witte (2,0901) / Phillipe Drouen (1,8389) - Stijn de Haan (2,2202) 3-6, 4-6
 DD Lisa Borckink (2,0913) - Dido Blonk (1,7822) / Lara Salden (1,0000) - Antje Rubbrecht (1,8167) 1-6, 1-6
1e GD Dido Blonk (1,7822) - Tim van der Horst (2,1126) / Antje Rubbrecht (1,8167) - Stijn de Haan (2,2202) 6-3, 6-3
2e GD Lisa Borckink (2,0913) - Maarten Witte (2,0901) / Justine Pysson (1,9748) - Phillipe Drouen (1,8389) 3-6, 5-7
28 mei 2017 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.C. Salland (Bathmen) 2 1-3
1e HE Roy Bruggeling (1,0437) / Maikel Borg (1,0696) 7-6, 6-4
2e HE Rick Schalkers (1,9109) / Gijs Buntsma (1,6679) 6-1, 4-6, 6-7
1e DE Kim Rus (1,4762) / Lotte van Leeuwen (1,6889) 2-6, 1-6
2e DE Sanne Bakker (2,6319) / Annelou Nab (1,7836) 4-6, 6-3, 6-7
 HD Marcus Hilpert (1,5187) - Rick Schalkers (1,8333) / Maikel Borg (2,0641) - Gijs Buntsma (1,4679) Niet gespeeld
 DD Kim Rus (0,8691) - Sanne Bakker (1,9789) / Lotte van Leeuwen (2,4313) - Annelou Nab (2,2502) Niet gespeeld
1e GD Kim Rus (0,8691) - Marcus Hilpert (1,5187) / Lotte van Leeuwen (2,4313) - Gijs Buntsma (1,4679) Niet gespeeld
2e GD Roy Bruggeling (1,2654) - Sanne Bakker (1,9789) / Annelou Nab (2,2502) - Maikel Borg (2,0641) Niet gespeeld
28 mei 2017 T.V. Heerhugowaard 1 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 7-1
1e HE Bart de Gier (0,7620) / Stefan Nab (2,5470) 6-1, 6-1
2e HE Roderik Franken (1,4322) / Romano Tatuhey (1,7157) 6-4, 6-4
1e DE Nina Kruijer (0,7653) / Daevenia Achong (1,0412) Opgave uit
2e DE Annick Melgers (1,6772) / Shura Poppe (1,8684) 4-6, 1-6
 HD Bart de Gier (0,8353) - Jake Mak (1,4525) / Stefan Nab (2,5586) - Romano Tatuhey (1,7972) Opgave uit
 DD Nina Kruijer (0,3333) - Lisanne Balk (1,8016) / Daevenia Achong (2,0465) - Shura Poppe (2,4738) Opgave uit
1e GD Annick Melgers (1,4529) - Roderik Franken (1,7114) / Daevenia Achong (2,0465) - Jan-Wouter Roep (1,6622) Opgave uit
2e GD Lisanne Balk (1,8016) - Jake Mak (1,4525) / Shura Poppe (2,4738) - Stefan Nab (2,5586) Opgave uit
28 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 8-0
1e HE Bart Brons (1,3902) / Lex Enklaar (2,6154) 6-2, 6-1
2e HE Sidanť Pontjodikromo (2,0469) / Koen Schuurmans (2,5212) 6-0, 6-2
1e DE Nicolette van Uitert (2,2542) / Karlijn van den Dungen (2,4564) 4-6, 6-2, 7-6
2e DE Margo Verbeet (2,4739) / GabriŽlle Dekkers (3,0789) 6-1, 6-1
 HD Bart Brons (1,7592) - Casper Bonapart (2,2906) / Tim van Rodijnen (2,8018) - Koen Schuurmans (2,8444) 6-4, 6-0
 DD Nicolette van Uitert (0,8789) - Kim Kilsdonk (1,2874) / Noesjka Brink (2,4154) - GabriŽlle Dekkers (3,8746) 6-4, 6-4
1e GD Kim Kilsdonk (1,2874) - Sidanť Pontjodikromo (1,8691) / Noesjka Brink (2,4154) - Lex Enklaar (2,7141) 6-2, 6-1
2e GD Margo Verbeet (2,0482) - Casper Bonapart (2,2906) / Karlijn van den Dungen (2,8037) - Tim van Rodijnen (2,8018) 6-2, 7-5

21 mei 2017 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 0-8
1e HE Lex Enklaar (2,6618) / Roderik Franken (1,4322) 5-7, 2-6
2e HE Koen Schuurmans (2,5307) / Jake Mak (1,9565) 4-6, 4-6
1e DE Karlijn van den Dungen (2,4564) / Nina Kruijer (0,7653) 2-6, 3-6
2e DE GabriŽlle Dekkers (3,0789) / Annick Melgers (1,6772) 1-6, 5-7
 HD Tim van Rodijnen (2,8018) - Koen Schuurmans (2,8444) / Bart de Gier (0,8353) - Jake Mak (1,4525) 0-6, 2-6
 DD Noesjka Brink (2,4154) - GabriŽlle Dekkers (3,8746) / Nina Kruijer (0,3333) - Lisanne Balk (1,8016) 1-6, 0-6
1e GD Noesjka Brink (2,4154) - Tim van Rodijnen (2,8018) / Bart de Gier (0,8353) - Lisanne Balk (1,8016) 0-6, 2-6
2e GD Karlijn van den Dungen (2,8037) - Lex Enklaar (2,7141) / Annick Melgers (1,4529) - Jake Mak (1,4525) 6-3, 2-6, 6-7
21 mei 2017 T.C. Salland (Bathmen) 2 / T.C. Bilthoven 1 3-5
1e HE Maikel Borg (1,0696) / Timion Meijs (2,0443) 6-1, 6-1
2e HE Gijs Buntsma (1,4440) / Tim van der Horst (1,3433) 3-6, 4-6
1e DE Lotte van Leeuwen (1,6889) / Annick Verhaar (3,1025) 6-1, 6-0
2e DE Annelou Nab (1,7292) / Lisa Borckink (1,3274) 2-6, 3-6
 HD Maikel Borg (1,9541) - Gijs Buntsma (1,0000) / Tim van der Horst (2,3499) - Maarten Witte (2,2653) 0-6, 6-7
 DD Lotte van Leeuwen (2,2627) - Annelou Nab (2,2387) / Lisa Borckink (2,2314) - Dido Blonk (1,9918) 3-6, 4-6
1e GD Lotte van Leeuwen (2,2627) - Gijs Buntsma (1,0000) / Dido Blonk (1,9918) - Tim van der Horst (2,3499) 5-7, 4-6
2e GD Annelou Nab (2,2387) - Maikel Borg (1,9541) / Annick Verhaar (2,6954) - Maarten Witte (2,2653) 6-1, 6-2
21 mei 2017 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.C. Van Horne (Weert) 1 5-3
1e HE Marcus Hilpert (1,8202) / Phillipe Drouen (1,7831) 3-6, 1-6
2e HE Roy Bruggeling (1,0437) / Stijn de Haan (2,3569) 6-2, 6-0
1e DE Kim Rus (1,8104) / Antje Rubbrecht (0,9945) 6-2, 6-4
2e DE Dainah Cameron (1,9248) / Justine Pysson (1,8407) 3-6, 7-5, 6-7
 HD Marcus Hilpert (1,6612) - Roy Bruggeling (1,3603) / Phillipe Drouen (1,6405) - Stijn de Haan (2,0833) 7-5, 6-2
 DD Dainah Cameron (1,8628) - Steffie Weterings (1,2600) / Antje Rubbrecht (1,9256) - Justine Pysson (2,1466) 6-2, 4-6, 6-7
1e GD Roy Bruggeling (1,3603) - Steffie Weterings (1,2600) / Stijn de Haan (2,0833) - Antje Rubbrecht (1,9256) 7-5, 6-0
2e GD Kim Rus (1,0535) - Marcus Hilpert (1,6612) / Justine Pysson (2,1466) - Phillipe Drouen (1,6405) 6-1, 6-4
21 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 4-4
1e HE Casper Bonapart (1,7940) / Jan-Wouter Roep (1,6382) 6-4, 4-6, 2-6
2e HE Bart Brons (1,6232) / Romano Tatuhey (1,6022) 6-2, 6-4
1e DE Nicolette van Uitert (2,2542) / Daevenia Achong (1,0412) 3-6, 5-7
2e DE Margo Verbeet (2,4256) / Shura Poppe (1,9087) 1-6, 2-6
 HD Bart Brons (1,9230) - Sidanť Pontjodikromo (1,8439) / Stefan Nab (2,3843) - Romano Tatuhey (1,6500) 6-2, 6-4
 DD Kim Kilsdonk (0,9461) - Nicolette van Uitert (0,8789) / Daevenia Achong (2,2530) - Shura Poppe (2,3923) 6-4, 7-6
1e GD Kim Kilsdonk (0,9461) - Sidanť Pontjodikromo (1,8439) / Daevenia Achong (2,2530) - Jan-Wouter Roep (1,8432) 6-3, 3-6, 6-7
2e GD Margo Verbeet (2,1582) - Casper Bonapart (2,4195) / Shura Poppe (2,3923) - Stefan Nab (2,3843) 3-6, 7-6, 7-6

14 mei 2017 T.C. Bilthoven 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 2-6
1e HE Maarten Witte (2,0856) / Roy Bruggeling (1,1961) 0-6, 3-6
2e HE Tim van der Horst (1,2707) / Marcus Hilpert (1,7751) 7-5, 7-5
1e DE Lisa Borckink (1,3916) / Dainah Cameron (1,8782) 6-2, 7-6
2e DE Annick Verhaar (3,1025) / Kim Rus (1,8104) 3-6, 0-6
 HD Maarten Witte (2,1607) - Timion Meijs (2,3905) / Roy Bruggeling (1,5204) - Marcus Hilpert (1,7353) 3-6, 1-6
 DD Dido Blonk (1,9146) - Annick Verhaar (2,6659) / Kim Rus (1,0535) - Steffie Weterings (1,4059) 0-6, 3-6
1e GD Dido Blonk (1,9146) - Tim van der Horst (2,3337) / Steffie Weterings (1,4059) - Roy Bruggeling (1,5204) 3-6, 4-6
2e GD Annick Verhaar (2,6659) - Timion Meijs (2,3905) / Dainah Cameron (2,0687) - Marcus Hilpert (1,7353) 3-6, 3-6
14 mei 2017 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 2 5-3
1e HE Phillipe Drouen (1,7650) / Maikel Borg (1,1087) 2-6, 6-4, 2-6
2e HE Buvaysar Gadamauri (2,6639) / Gijs Buntsma (1,0000) 6-4, 6-1
1e DE Lara Salden (1,0000) / Lotte van Leeuwen (1,6371) 6-7, 6-3, 6-1
2e DE Justine Pysson (2,0775) / Annelou Nab (1,5794) 6-1, 6-2
 HD Phillipe Drouen (1,6405) - Buvaysar Gadamauri (3,2861) / Maikel Borg (2,0321) - Gijs Buntsma (1,0000) 5-7, 6-3, 3-6
 DD Lara Salden (1,0000) - Antje Rubbrecht (1,9643) / Lotte van Leeuwen (2,1824) - Annelou Nab (2,2754) 6-4, 6-3
1e GD Justine Pysson (2,1466) - Phillipe Drouen (1,6405) / Lotte van Leeuwen (2,1824) - Gijs Buntsma (1,0000) Opgave uit
2e GD Antje Rubbrecht (1,9643) - Buvaysar Gadamauri (3,2861) / Annelou Nab (2,2754) - Maikel Borg (2,0321) 1-6, 6-4, 6-7
14 mei 2017 T.V. Heerhugowaard 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 5-3
1e HE Roderik Franken (1,5049) / Sidanť Pontjodikromo (1,9960) 6-1, 6-2
2e HE Jake Mak (1,8198) / Bart Brons (1,8199) 2-6, 2-6
1e DE Nina Kruijer (0,7653) / Nicolette van Uitert (2,2542) 6-4, 6-0
2e DE Lisanne Balk (1,6340) / Margo Verbeet (2,3995) 6-3, 6-2
 HD Bart de Gier (0,4568) - Roderik Franken (1,5271) / Bart Brons (2,2576) - Sidanť Pontjodikromo (1,9549) 5-7, 2-6
 DD Lisanne Balk (1,7765) - Annick Melgers (1,4418) / Nicolette van Uitert (0,9441) - Kim Kilsdonk (1,0112) 4-6, 6-7
1e GD Nina Kruijer (0,3333) - Bart de Gier (0,4568) / Kim Kilsdonk (1,0112) - Bart Brons (2,2576) 7-6, 6-0
2e GD Annick Melgers (1,4418) - Jake Mak (1,5070) / Margo Verbeet (2,0792) - Sidanť Pontjodikromo (1,9549) 6-1, 6-1
14 mei 2017 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7-1
1e HE Jan-Wouter Roep (1,7084) / Koen Schuurmans (2,5786) 6-2, 6-3
2e HE Romano Tatuhey (1,6022) / Tim van Rodijnen (3,5410) 6-1, 6-0
1e DE Shura Poppe (1,9701) / Karlijn van den Dungen (2,2947) 6-4, 6-2
2e DE Daevenia Achong (1,0412) / GabriŽlle Dekkers (3,0789) 6-1, 6-2
 HD Stefan Nab (2,5138) - Jan-Wouter Roep (1,9224) / Koen Schuurmans (2,9047) - Tim van Rodijnen (2,6681) 6-3, 6-1
 DD Shura Poppe (2,3734) - Daevenia Achong (2,2060) / GabriŽlle Dekkers (4,0528) - Noesjka Brink (2,4562) 4-6, 5-7
1e GD Shura Poppe (2,3734) - Romano Tatuhey (1,7230) / Noesjka Brink (2,4562) - Tim van Rodijnen (2,6681) 6-1, 6-2
2e GD Daevenia Achong (2,2060) - Jan-Wouter Roep (1,9224) / Lex Enklaar (2,5367) - Karlijn van den Dungen (2,6264) 6-3, 6-4

7 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 3-5
1e HE Casper Bonapart (1,7384) / Roy Bruggeling (1,4064) 3-6, 4-6
2e HE Bart Brons (1,6300) / Rick Schalkers (2,1392) 3-6, 0-6
1e DE Nicolette van Uitert (2,4939) / Kim Rus (1,5615) 7-6, 6-2
2e DE Margo Verbeet (2,6449) / Dainah Cameron (1,6818) 6-2, 6-3
 HD Casper Bonapart (2,3546) - Sidanť Pontjodikromo (1,7650) / Roy Bruggeling (1,6771) - Marcus Hilpert (1,9410) 4-6, 3-6
 DD Kim Kilsdonk (0,9861) - Nicolette van Uitert (1,0000) / Kim Rus (1,2602) - Dainah Cameron (2,0687) 6-0, 6-3
1e GD Kim Kilsdonk (0,9861) - Bart Brons (2,1494) / Kim Rus (1,2602) - Marcus Hilpert (1,9410) 6-4, 3-6, 6-7
2e GD Margo Verbeet (1,9441) - Sidanť Pontjodikromo (1,7650) / Steffie Weterings (1,5968) - Rick Schalkers (2,0242) 4-6, 5-7
7 mei 2017 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 4-4
1e HE Romano Tatuhey (1,7395) / Phillipe Drouen (1,6417) 6-3, 5-7, 6-4
2e HE Stefan Nab (2,2116) / Buvaysar Gadamauri (3,0120) 2-6, 1-6
1e DE Shura Poppe (1,9668) / Antje Rubbrecht (1,0000) 5-7, 3-6
2e DE Daevenia Achong (1,2005) / Justine Pysson (2,0441) 6-4, 6-3
 HD Romano Tatuhey (1,8340) - Jan-Wouter Roep (2,0049) / Phillipe Drouen (1,6204) - Buvaysar Gadamauri (3,2167) 6-3, 6-4
 DD Shura Poppe (2,2552) - Daevenia Achong (2,0060) / Antje Rubbrecht (2,1092) - Justine Pysson (2,2915) 3-6, 6-2, 3-6
1e GD Daevenia Achong (2,0060) - Jan-Wouter Roep (2,0049) / Justine Pysson (2,2915) - Phillipe Drouen (1,6204) Opgave thuis
2e GD Shura Poppe (2,2552) - Stefan Nab (2,5138) / Antje Rubbrecht (2,1092) - Buvaysar Gadamauri (3,2167) Opgave uit
7 mei 2017 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 2 0-8
1e HE Lex Enklaar (2,6618) / Niels Lootsma (0,7054) 0-6, 4-6
2e HE Koen Schuurmans (2,5786) / Maikel Borg (1,1087) 2-6, 0-6
1e DE Noesjka Brink (2,6562) / Lotte van Leeuwen (1,6371) 1-6, 0-6
2e DE Karlijn van den Dungen (2,1900) / Annelou Nab (1,6280) 1-6, 6-3, 2-6
 HD Tim van Rodijnen (2,8734) - Koen Schuurmans (2,9047) / Niels Lootsma (1,2778) - Maikel Borg (2,0321) 1-6, 3-6
 DD Noesjka Brink (2,4562) - GabriŽlle Dekkers (4,0528) / Lotte van Leeuwen (2,2736) - Annelou Nab (2,2754) 7-5, 3-6, 5-7
1e GD Karlijn van den Dungen (2,4971) - Lex Enklaar (2,4074) / Niels Lootsma (1,2778) - Lotte van Leeuwen (2,2736) 3-6, 4-6
2e GD GabriŽlle Dekkers (4,0528) - Tim van Rodijnen (2,8734) / Maikel Borg (2,0321) - Annelou Nab (2,2754) 1-6, 1-6
7 mei 2017 T.V. Heerhugowaard 1 / T.C. Bilthoven 1 8-0
1e HE Bart de Gier (0,7620) / Timion Meijs (2,0443) 6-0, 6-2
2e HE Jake Mak (2,0000) / Maarten Witte (1,9189) 6-3, 6-1
1e DE Nina Kruijer (0,7653) / Annick Verhaar (3,1025) 7-6, 4-6, 6-2
2e DE Annick Melgers (1,7241) / Dido Blonk (1,9734) 7-5, 6-4
 HD Bart de Gier (0,4568) - Roderik Franken (1,6924) / Maarten Witte (2,1607) - Tim van der Horst (2,2456) 6-7, 6-3, 6-2
 DD Annick Melgers (1,4505) - Lisanne Balk (2,0328) / Annick Verhaar (2,6532) - Lisa Borckink (2,1078) 6-4, 6-2
1e GD Nina Kruijer (0,3333) - Jake Mak (1,5070) / Maarten Witte (2,1607) - Lisa Borckink (2,1078) 6-1, 7-6
2e GD Lisanne Balk (2,0328) - Roderik Franken (1,6924) / Dido Blonk (1,7708) - Tim van der Horst (2,2456) 6-2, 6-3

30 april 2017 T.C. Bilthoven 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 4-4
1e HE Maarten Witte (1,7800) / Bart Brons (1,8333) 4-6, 3-6
2e HE Tim van der Horst (1,3020) / Sidanť Pontjodikromo (1,9577) 6-1, 7-5
1e DE Annick Verhaar (3,4384) / Nicolette van Uitert (2,0875) 7-6, 6-4
2e DE Lisa Borckink (1,3916) / Margo Verbeet (2,6449) 6-2, 6-4
 HD Tim van der Horst (2,1020) - Timion Meijs (2,1806) / Sidanť Pontjodikromo (1,8429) - Casper Bonapart (2,6762) 7-5, 4-6, 0-6
 DD Dido Blonk (1,8750) - Annick Verhaar (2,6532) / Kim Kilsdonk (0,9167) - Nicolette van Uitert (1,0000) 3-6, 2-6
1e GD Tim van der Horst (2,1020) - Dido Blonk (1,8750) / Bart Brons (2,0566) - Kim Kilsdonk (0,9167) 1-6, 6-4, 7-6
2e GD Maarten Witte (1,9274) - Lisa Borckink (1,9306) / Casper Bonapart (2,6762) - Margo Verbeet (2,1226) 6-2, 2-6, 6-7
30 april 2017 T.C. Van Horne (Weert) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7-1
1e HE Seppe Cuypers (1,0000) / Lex Enklaar (2,6618) 6-1, 7-6
2e HE Buvaysar Gadamauri (3,3000) / Koen Schuurmans (2,5717) 6-1, 6-1
1e DE Antje Rubbrecht (1,0000) / Karlijn van den Dungen (2,1900) 6-1, 7-5
2e DE Justine Pysson (2,0441) / GabriŽlle Dekkers (3,0789) 6-0, 6-0
 HD Seppe Cuypers (2,0000) - Phillipe Drouen (1,6827) / Tim van Rodijnen (2,7198) - Koen Schuurmans (2,6429) 6-1, 7-5
 DD Antje Rubbrecht (2,0194) - Justine Pysson (2,1604) / Noesjka Brink (2,5326) - GabriŽlle Dekkers (4,2056) 4-6, 4-6
1e GD Justine Pysson (2,1604) - Phillipe Drouen (1,6827) / Noesjka Brink (2,5326) - Tim van Rodijnen (2,7198) 5-7, 6-2, 7-6
2e GD Antje Rubbrecht (2,0194) - Buvaysar Gadamauri (3,3000) / Karlijn van den Dungen (2,3546) - Lex Enklaar (2,2778) 6-4, 6-2
30 april 2017 T.C. Salland (Bathmen) 2 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 5-3
1e HE Maikel Borg (1,1640) / Romano Tatuhey (1,6687) 6-2, 6-2
2e HE Igor Straatsma (2,2503) / Jan-Wouter Roep (1,8333) 4-6, 3-6
1e DE Lotte van Leeuwen (1,6570) / Shura Poppe (1,8805) 6-2, 6-3
2e DE Jainy Scheepens (1,9000) / Daevenia Achong (1,3838) 3-6, 6-4, 5-7
 HD Maikel Borg (2,3965) - Igor Straatsma (2,0833) / Romano Tatuhey (1,6273) - Stefan Nab (2,3014) 6-4, 7-6
 DD Lotte van Leeuwen (2,0940) - Annelou Nab (2,2875) / Shura Poppe (2,2391) - Daevenia Achong (1,9172) 1-6, 5-7
1e GD Annelou Nab (2,2875) - Maikel Borg (2,3965) / Daevenia Achong (1,9172) - Jan-Wouter Roep (1,7812) 6-3, 7-5
2e GD Jainy Scheepens (2,2388) - Igor Straatsma (2,0833) / Shura Poppe (2,2391) - Stefan Nab (2,3014) 6-2, 6-1
30 april 2017 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.V. Heerhugowaard 1 4-4
1e HE Marcus Hilpert (1,7751) / Bart de Gier (0,7620) 0-6, 4-6
2e HE Roy Bruggeling (1,7029) / Roderik Franken (1,2210) 6-4, 6-4
1e DE Kim Rus (1,7868) / Annick Melgers (1,6482) 6-2, 5-7, 7-6
2e DE Steffie Weterings (1,8056) / Lisanne Balk (1,8330) 3-6, 6-7
 HD Marcus Hilpert (1,7967) - Roy Bruggeling (1,7578) / Bart de Gier (0,5926) - Jake Mak (1,6852) 3-6, 4-6
 DD Kim Rus (1,6261) - Steffie Weterings (1,7222) / Annick Melgers (1,4534) - Lisanne Balk (1,9032) 6-2, 5-7, 7-6
1e GD Kim Rus (1,6261) - Roy Bruggeling (1,7578) / Lisanne Balk (1,9032) - Bart de Gier (0,5926) 6-2, 7-5
2e GD Steffie Weterings (1,7222) - Marcus Hilpert (1,7967) / Jake Mak (1,6852) - Annick Melgers (1,4534) 2-6, 6-4, 6-7

17 april 2017 T.V. Heerhugowaard 1 / T.C. Salland (Bathmen) 2 7-1
1e HE Bart de Gier (0,6056) / Niels Lootsma (0,9378) 6-7, 2-6
2e HE Roderik Franken (1,3992) / Maikel Borg (0,9308) 6-4, 1-6, 6-0
1e DE Nina Kruijer (0,7920) / Lotte van Leeuwen (1,5250) 6-4, 6-0
2e DE Lisanne Balk (2,0966) / Annelou Nab (1,4182) 6-3, 6-1
 HD Bart de Gier (0,7222) - Jake Mak (1,8889) / Niels Lootsma (1,0833) - Maikel Borg (2,1542) 6-2, 6-3
 DD Lisanne Balk (2,1000) - Annick Melgers (1,7661) / Lotte van Leeuwen (1,9384) - Jainy Scheepens (2,0000) 4-6, 6-3, 6-1
1e GD Nina Kruijer (0,5000) - Jake Mak (1,8889) / Jainy Scheepens (2,0000) - Niels Lootsma (1,0833) 6-2, 7-6
2e GD Annick Melgers (1,7661) - Roderik Franken (1,8333) / Annelou Nab (2,1542) - Maikel Borg (2,1542) 6-7, 7-5, 7-6
17 april 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 3-5
1e HE Casper Bonapart (1,6642) / Niels Cleeren (1,4798) 4-6, 6-3, 4-6
2e HE Sidanť Pontjodikromo (1,9324) / Maxime Braeckman (1,1350) 3-6, 1-6
1e DE Julyette Steur (1,3770) / Antje Rubbrecht (2,4625) 6-2, 6-1
2e DE Margo Verbeet (2,5663) / Justine Pysson (2,1164) 5-7, 3-6
 HD Casper Bonapart (2,5362) - Bart Brons (1,9167) / Maxime Braeckman (1,6661) - Phillipe Drouen (2,0137) 4-6, 6-7
 DD Kim Kilsdonk (0,9167) - Julyette Steur (1,9167) / Justine Pysson (2,3624) - Antje Rubbrecht (2,0749) 2-6, 6-2, 6-2
1e GD Kim Kilsdonk (0,9167) - Bart Brons (1,9167) / Antje Rubbrecht (2,0749) - Niels Cleeren (2,4074) 6-3, 7-5
2e GD Margo Verbeet (1,9246) - Sidanť Pontjodikromo (1,6508) / Justine Pysson (2,3624) - Phillipe Drouen (2,0137) 6-7, 4-6
17 april 2017 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Bilthoven 1 0-8
1e HE Lex Enklaar (2,6618) / Tim van der Horst (1,3321) 1-6, 2-6
2e HE Koen Schuurmans (2,5942) / Dennis Mertens (2,3031) 3-6, 2-6
1e DE Noesjka Brink (2,6562) / Lisa Borckink (1,4522) 2-6, 7-5, 4-6
2e DE Karlijn van den Dungen (2,0000) / Dido Blonk (2,1401) 3-6, 6-1, 5-7
 HD Tim van Rodijnen (2,3333) - Koen Schuurmans (2,4444) / Dennis Mertens (2,2148) - Maarten Witte (2,1667) 3-6, 5-7
 DD Noesjka Brink (2,5326) - GabriŽlle Dekkers (4,1223) / Lisa Borckink (1,9306) - Annick Verhaar (2,8027) 5-7, 5-7
1e GD Karlijn van den Dungen (2,1667) - Tim van Rodijnen (2,3333) / Dido Blonk (2,0000) - Tim van der Horst (2,2557) 2-6, 4-6
2e GD GabriŽlle Dekkers (4,1223) - Lex Enklaar (2,1667) / Annick Verhaar (2,8027) - Maarten Witte (2,1667) 1-6, 4-6
17 april 2017 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 4-4
1e HE Romano Tatuhey (1,8354) / Rick Schalkers (2,0000) 6-3, 6-4
2e HE Stefan Nab (2,0562) / Marcus Hilpert (1,9324) 0-6, 1-6
1e DE Daevenia Achong (1,6231) / Dainah Cameron (1,5642) 5-7, 7-5, 6-2
2e DE Shura Poppe (1,7206) / Kim Rus (2,0000) 3-6, 7-6, 4-6
 HD Romano Tatuhey (1,8333) - Jan-Wouter Roep (1,8333) / Marcus Hilpert (1,8472) - Rick Schalkers (1,6806) 6-1, 3-6, 7-5
 DD Daevenia Achong (1,8933) - Shura Poppe (1,8933) / Dainah Cameron (2,3030) - Kim Rus (2,0000) 4-6, 5-7
1e GD Stefan Nab (2,5633) - Daevenia Achong (1,8933) / Rick Schalkers (1,6806) - Dainah Cameron (2,3030) 6-4, 6-3
2e GD Jan-Wouter Roep (1,8333) - Shura Poppe (1,8933) / Marcus Hilpert (1,8472) - Kim Rus (2,0000) 5-7

9 april 2017 T.C. Bilthoven 1 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 2-6
1e HE Tim van der Horst (1,3375) / Stefan Nab (2,0000) 6-3, 6-0
2e HE Dennis Mertens (2,0000) / Jan-Wouter Roep (2,0000) 6-4, 5-7, 4-5
1e DE Dido Blonk (2,0000) / Shura Poppe (1,8406) 0-6, 2-6
2e DE Annick Verhaar (3,4384) / Daevenia Achong (1,6231) 6-7, 0-6
 HD Tim van der Horst (2,0000) - Maarten Witte (2,0000) / Jan-Wouter Roep (2,0000) - Romano Tatuhey (2,0000) 4-6, 6-7
 DD Annick Verhaar (2,8027) - Lisa Borckink (1,9167) / Shura Poppe (2,0000) - Daevenia Achong (2,0000) 2-6, 6-7
1e GD Lisa Borckink (1,9167) - Maarten Witte (2,0000) / Shura Poppe (2,0000) - Jan-Wouter Roep (2,0000) Opgave thuis
2e GD Tim van der Horst (2,0000) - Dido Blonk (2,0000) / Daevenia Achong (2,0000) - Romano Tatuhey (2,0000) Opgave uit
9 april 2017 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 1-7
1e HE Maxime Braeckman (1,0000) / Bart de Gier (0,7723) 3-6, 6-7
2e HE Turpal Gadamauri (2,5870) / Roderik Franken (1,3992) 1-6, 2-6
1e DE Antje Rubbrecht (1,0000) / Nina Kruijer (0,8910) 1-6, 0-6
2e DE Justine Pysson (2,0000) / Annick Melgers (1,6981) 7-5, 5-7, 5-7
 HD Maxime Braeckman (2,0000) - Niels Cleeren (1,0000) / Bart de Gier (0,8333) - Jake Mak (1,8333) 2-6, 2-6
 DD Antje Rubbrecht (2,0000) - Justine Pysson (2,0000) / Annick Melgers (2,0995) - Lisanne Balk (2,1500) 3-6, 6-4, 1-6
1e GD Justine Pysson (2,0000) - Turpal Gadamauri (2,0000) / Annick Melgers (2,0995) - Roderik Franken (2,0000) 3-6, 2-6
2e GD Antje Rubbrecht (2,0000) - Maxime Braeckman (2,0000) / Lisanne Balk (2,1500) - Jake Mak (1,8333) 1-6, 6-2, 7-6
9 april 2017 L.T.C. Naaldwijk 2 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 8-0
1e HE Marcus Hilpert (2,0000) / Lex Enklaar (2,5942) 6-1, 7-5
2e HE Roy Bruggeling (2,0000) / Koen Schuurmans (2,5604) 6-0, 6-1
1e DE Sarah Gronert (1,0000) / Karlijn van den Dungen (2,0000) 6-1, 6-0
2e DE Dainah Cameron (1,5642) / GabriŽlle Dekkers (3,0789) 6-1, 7-5
 HD Marcus Hilpert (2,0000) - Rick Schalkers (2,0000) / Koen Schuurmans (2,1667) - Tim van Rodijnen (2,0000) 6-3, 6-3
 DD Sarah Gronert (2,0000) - Steffie Weterings (2,0000) / GabriŽlle Dekkers (4,1223) - Noesjka Brink (2,3659) 6-0, 6-0
1e GD Sarah Gronert (2,0000) - Roy Bruggeling (2,0000) / Noesjka Brink (2,3659) - Lex Enklaar (2,0000) 6-3, 6-3
2e GD Steffie Weterings (2,0000) - Rick Schalkers (2,0000) / Karlijn van den Dungen (2,0000) - Tim van Rodijnen (2,0000) 6-1, 6-0
9 april 2017 T.C. Salland (Bathmen) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 5-3
1e HE Niels Lootsma (1,0000) / Casper Bonapart (1,6269) 6-0, 6-0
2e HE Maikel Borg (0,9423) / Sidanť Pontjodikromo (1,9308) 6-1, 3-6, 6-1
1e DE Lotte van Leeuwen (1,5250) / Nicolette van Uitert (2,0000) 6-2, 6-3
2e DE Jainy Scheepens (2,0000) / Margo Verbeet (2,3997) 4-6, 6-1, 6-2
 HD Niels Lootsma (1,0000) - Maikel Borg (2,0000) / Casper Bonapart (2,5362) - Bart Brons (2,0000) 7-5, 7-5
 DD Annelou Nab (2,0000) - Jainy Scheepens (2,0000) / Nicolette van Uitert (1,0000) - Kim Kilsdonk (1,0000) 5-7, 6-4, 5-7
1e GD Lotte van Leeuwen (1,8758) - Niels Lootsma (1,0000) / Kim Kilsdonk (1,0000) - Bart Brons (2,0000) 3-6, 7-5, 6-7
2e GD Annelou Nab (2,0000) - Maikel Borg (2,0000) / Margo Verbeet (2,0912) - Sidanť Pontjodikromo (1,7592) 6-3, 5-7, 6-7