Uitslagen landelijke competitie 2017 Gemengd Hoofdklasse Afdelingnr 7
Bijgewerkt t/m 16 juni 2017 Home


2017 Gemengd Hoofdklasse afdelingnr 7

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) T.C. Salland (Bathmen) 1 7 46
(KNLTB) THOR De Bataaf (Den Haag) 1 7 32
(KNLTB) T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 7 31
(KNLTB) A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 7 25
(KNLTB) T.V. Victoria (Rotterdam) 1 7 24
(KNLTB) R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 7 23
(KNLTB) T.V. Heerhugowaard 2 7 23
(KNLTB) T.C. Domstad (Utrecht) 1 7 20

Uitslagen

28 mei 2017 T.C. Salland (Bathmen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 8-0
1e HE Gijs Brouwer (0,9692) / Victor van Ruissen (2,1205) 6-0, 6-1
2e HE Stephan Gerritsen (0,7504) / Philippe Brand (1,6950) 6-3, 6-4
1e DE Joany Pontjodikromo (1,6492) / Regien Vleems (2,4178) 6-4, 6-3
2e DE Elke Tiel (1,8335) / Sarah de Boer (2,0178) 6-4, 7-6
 HD Gijs Brouwer (0,6671) - Stephan Gerritsen (1,7270) / Philippe Brand (1,1112) - Thijs Buur (2,1837) 6-1, 6-0
 DD Joany Pontjodikromo (1,6633) - Elke Tiel (0,8518) / Stephanie Gomperts (1,6898) - Sarah de Boer (2,0059) 6-4, 3-6, 7-5
1e GD Stephan Gerritsen (1,7270) - Joany Pontjodikromo (1,6633) / Philippe Brand (1,1112) - Regien Vleems (2,2524) 6-3, 6-3
2e GD Gijs Brouwer (0,6671) - Elke Tiel (0,8518) / Thijs Buur (2,1837) - Stephanie Gomperts (1,6898) 6-7, 6-4, 7-6
28 mei 2017 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 4-4
1e HE Kevin Benning (1,6018) / André van der Bijl (0,6775) 3-6, 5-7
2e HE Ilco van Buuren (1,2555) / Daniël de Jonge (1,8787) 6-3, 6-4
1e DE Josanne van Bennekom (2,3757) / Perla Nieuwboer (1,9199) 3-6, 2-6
2e DE Lizzy Bitter (1,0112) / Margriet Timmermans (2,1483) 6-0, 6-7, 6-2
 HD Kevin Benning (2,2704) - Ilco van Buuren (2,5412) / Julian Prins (1,6479) - Daniël de Jonge (3,5994) 6-1, 5-7, 6-2
 DD Josanne van Bennekom (1,8181) - Lizzy Bitter (1,8938) / Margriet Timmermans (2,5827) - Perla Nieuwboer (2,0534) 3-6, 7-6, 2-6
1e GD Josanne van Bennekom (1,8181) - Ilco van Buuren (2,5412) / Margriet Timmermans (2,5827) - André van der Bijl (1,1764) Opgave thuis
2e GD Lizzy Bitter (1,8938) - Kevin Benning (2,2704) / Perla Nieuwboer (2,0534) - Julian Prins (1,6479) Opgave uit
28 mei 2017 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 3-5
1e HE Stefan de Jong (1,8854) / Jeroen van der Ven (1,3896) 6-2, 1-6, 6-4
2e HE Alexander van Rosendael (1,6730) / Zen Zijlstra (1,4461) 1-6, 0-6
1e DE Sabine van der Sar (1,3751) / Femke Reinhard (1,9944) 2-6, 5-7
2e DE Lizette Blankers (2,2590) / Rowie Kouw (2,1750) 6-4, 2-6, 2-6
 HD Stefan de Jong (2,0708) - Alexander van Rosendael (2,0488) / Zen Zijlstra (1,9707) - Adriaan de Jager (2,0328) 6-2, 6-3
 DD Sabine van der Sar (1,5936) - Lianne de Jong (2,2867) / Rowie Kouw (2,1327) - Aniek van Rossum (1,9422) 6-1, 2-6, 6-3
1e GD Stefan de Jong (2,0708) - Sabine van der Sar (1,5936) / Femke Reinhard (1,7892) - Zen Zijlstra (1,9707) 7-6, 3-6, 6-7
2e GD Lizette Blankers (2,5884) - Alexander van Rosendael (2,0488) / Rowie Kouw (2,1327) - Jeroen van der Ven (2,2381) 6-4, 4-6, 6-7
28 mei 2017 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 6-2
1e HE Mats Hermans (1,5440) / Boy Wijnmalen (2,0000) 6-3, 4-2
2e HE Zizou Bergs (1,5314) / Romano Frantzen (1,3186) 6-2, 6-3
1e DE Tiffany Höberth (2,7725) / Mandy Wagemaker (1,7343) 5-3
2e DE Debbie Gach (2,4940) / Jade Schoelink (1,6098) 3-6, 4-6
 HD Mats Hermans (1,8787) - Marc Merry (2,1556) / Boy Wijnmalen (1,7914) - Romano Frantzen (1,8510) 3-6, 7-6, 2-6
 DD Tiffany Höberth (1,6508) - Debbie Gach (1,7500) / Mandy Wagemaker (1,3485) - Jade Schoelink (2,2398) 7-5, 6-4
1e GD Tiffany Höberth (1,6508) - Mats Hermans (1,8787) / Mandy Wagemaker (1,3485) - Boy Wijnmalen (1,7914) 1-0
2e GD Debbie Gach (1,7500) - Marc Merry (2,1556) / Jade Schoelink (2,2398) - Romano Frantzen (1,8510) 3-0

21 mei 2017 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 6-2
1e HE Mats Hermans (1,5440) / Adriaan de Jager (2,0447) 7-5, 6-4
2e HE Zizou Bergs (1,8288) / Zen Zijlstra (1,2157) 6-2, 6-2
1e DE Tiffany Höberth (2,9419) / Aniek van Rossum (1,9832) 6-4, 6-3
2e DE Debbie Gach (2,4162) / Rowie Kouw (2,2723) 2-6, 6-7
 HD Zizou Bergs (1,6496) - Mats Hermans (2,2371) / Jeroen van der Ven (2,0958) - Zen Zijlstra (1,8626) 6-3, 6-4
 DD Tiffany Höberth (1,5945) - Debbie Gach (1,6928) / Rowie Kouw (2,3809) - Femke Reinhard (1,8332) 7-5, 4-6, 4-6
1e GD Tiffany Höberth (1,5945) - Mats Hermans (2,2371) / Aniek van Rossum (1,8340) - Adriaan de Jager (1,9067) 6-3, 6-2
2e GD Debbie Gach (1,6928) - Zizou Bergs (1,6496) / Femke Reinhard (1,8332) - Jeroen van der Ven (2,0958) 6-4, 6-2
21 mei 2017 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 5-3
1e HE Paul Monteban (1,2285) / Stefan de Jong (1,6806) 6-2, 6-4
2e HE Romano Frantzen (1,4078) / Alexander van Rosendael (1,6050) 2-6, 6-2, 6-4
1e DE Mandy Wagemaker (1,4839) / Sabine van der Sar (1,5024) 3-6, 1-6
2e DE Jade Schoelink (1,7422) / Lizette Blankers (2,2053) 6-0, 6-0
 HD Romano Frantzen (1,6337) - Boy Wijnmalen (1,7408) / Stefan de Jong (2,0416) - Alexander van Rosendael (2,2676) 6-2, 3-6, 4-6
 DD Marcella Koek (1,7218) - Jade Schoelink (2,0842) / Sabine van der Sar (1,6097) - Lianne de Jong (2,2574) 3-6, 7-6, 4-6
1e GD Mandy Wagemaker (1,3770) - Boy Wijnmalen (1,7408) / Lianne de Jong (2,2574) - Stefan de Jong (2,0416) 6-4, 6-7, 7-6
2e GD Marcella Koek (1,7218) - Paul Monteban (1,4636) / Lizette Blankers (2,6440) - Alexander van Rosendael (2,2676) 6-1, 7-6
21 mei 2017 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 5-3
1e HE Ilco van Buuren (1,2630) / Victor van Ruissen (2,1046) 6-1, 7-6
2e HE Marc Geers (2,3390) / Philippe Brand (1,5124) 6-4, 6-4
1e DE Josanne van Bennekom (2,3071) / Eva Vedder (1,4116) 0-6, 5-7
2e DE Lizzy Bitter (1,1642) / Stephanie Gomperts (2,0820) 0-1
 HD Ilco van Buuren (2,5412) - Kevin Benning (2,4570) / Philippe Brand (0,7533) - Thijs Buur (2,1837) 4-6, 2-6
 DD Josanne van Bennekom (1,8609) - Lizzy Bitter (2,0602) / Stephanie Gomperts (1,6728) - Eva Vedder (1,6821) 6-3, 6-7, 3-6
1e GD Josanne van Bennekom (1,8609) - Marc Geers (2,4224) / Stephanie Gomperts (1,6728) - Victor van Ruissen (1,6460) 6-3, 6-4
2e GD Lizzy Bitter (2,0602) - Kevin Benning (2,4570) / Eva Vedder (1,6821) - Philippe Brand (0,7533) 6-3, 6-2
21 mei 2017 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 / T.C. Salland (Bathmen) 1 3-5
1e HE Michal Nevřela (1,2379) / Gijs Brouwer (0,7880) 6-3, 6-7, 6-2
2e HE André van der Bijl (0,6775) / Stephan Gerritsen (0,9292) 3-6, 3-6
1e DE Margriet Timmermans (2,1274) / Joany Pontjodikromo (1,6492) 3-6, 4-6
2e DE Perla Nieuwboer (2,0035) / Elke Tiel (1,6663) 6-2, 6-4
 HD André van der Bijl (0,9692) - Julian Prins (1,6978) / Gijs Brouwer (1,1820) - Stephan Gerritsen (1,6559) 6-4, 1-6, 2-6
 DD Margriet Timmermans (2,5827) - Gabriëlla Mujan (1,9429) / Joany Pontjodikromo (1,4980) - Elke Tiel (0,8976) 1-6, 3-6
1e GD Gabriëlla Mujan (1,9429) - Julian Prins (1,6978) / Joany Pontjodikromo (1,4980) - Stephan Gerritsen (1,6559) 7-5, 7-6
2e GD Perla Nieuwboer (2,0534) - Michal Nevřela (1,1002) / Elke Tiel (0,8976) - Gijs Brouwer (1,1820) 3-6, 2-6

14 mei 2017 T.C. Salland (Bathmen) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 6-2
1e HE Jelle Sels (1,0399) / Kevin Benning (1,5620) 6-0, 6-1
2e HE Stephan Gerritsen (1,0590) / Ilco van Buuren (1,2211) 7-5, 6-2
1e DE Joany Pontjodikromo (1,4110) / Lizzy Bitter (1,4291) 2-6, 4-6
2e DE Elke Tiel (1,7516) / Maurien Rikkert (2,4880) 6-3, 6-2
 HD Jelle Sels (0,8194) - Stephan Gerritsen (1,2531) / Kevin Benning (2,4570) - Marc Geers (2,6982) 6-4, 6-1
 DD Joany Pontjodikromo (1,1782) - Elke Tiel (0,8976) / Lizzy Bitter (2,0602) - Josanne van Bennekom (2,1351) 6-3, 6-3
1e GD Joany Pontjodikromo (1,1782) - Stephan Gerritsen (1,2531) / Josanne van Bennekom (2,1351) - Marc Geers (2,6982) 6-4, 3-6, 6-7
2e GD Jelle Sels (0,8194) - Elke Tiel (0,8976) / Lizzy Bitter (2,0602) - Kevin Benning (2,4570) 6-4, 6-3
14 mei 2017 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 7-1
1e HE Stefan de Jong (1,6806) / Marc Merry (2,0389) 6-4, 6-3
2e HE Alexander van Rosendael (1,7535) / Rogier Wassen (2,1087) 2-6, 7-5, 6-3
1e DE Lizette Blankers (2,2646) / Tiffany Höberth (2,7312) 6-2, 6-1
2e DE Lianne de Jong (2,4104) / Debbie Gach (2,3058) 7-6, 3-6, 6-1
 HD Stefan de Jong (2,0734) - Alexander van Rosendael (2,4136) / Marc Merry (1,9484) - Rogier Wassen (2,3000) 6-2, 6-3
 DD Lianne de Jong (2,3524) - Sabine van der Sar (1,7364) / Debbie Gach (1,5426) - Tiffany Höberth (1,3184) 6-7, 6-4, 7-5
1e GD Stefan de Jong (2,0734) - Sabine van der Sar (1,7364) / Rogier Wassen (2,3000) - Tiffany Höberth (1,3184) 6-2, 6-4
2e GD Alexander van Rosendael (2,4136) - Lizette Blankers (2,6440) / Debbie Gach (1,5426) - Marc Merry (1,9484) 3-6, 4-6
14 mei 2017 T.V. Heerhugowaard 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 4-4
1e HE Adriaan de Jager (1,8353) / Paul Monteban (1,2560) 3-6, 2-6
2e HE Jeroen van der Ven (1,6854) / Romano Frantzen (1,2253) 6-1, 3-6, 7-5
1e DE Femke Reinhard (2,3113) / Mandy Wagemaker (1,0987) 6-4, 6-4
2e DE Rowie Kouw (2,1522) / Marcella Koek (1,7204) 2-6, 2-6
 HD Jeroen van der Ven (2,0218) - Zen Zijlstra (1,8901) / Paul Monteban (1,4710) - Boy Wijnmalen (1,7562) 6-7, 6-7
 DD Rowie Kouw (2,2176) - Aniek van Rossum (1,9043) / Marcella Koek (1,8783) - Jade Schoelink (2,0821) 7-5, 1-6, 3-6
1e GD Aniek van Rossum (1,9043) - Adriaan de Jager (2,1919) / Mandy Wagemaker (1,0984) - Romano Frantzen (1,2923) 1-6, 6-4, 7-6
2e GD Femke Reinhard (2,0133) - Zen Zijlstra (1,8901) / Jade Schoelink (2,0821) - Boy Wijnmalen (1,7562) 6-3, 6-4
14 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 3-5
1e HE Victor van Ruissen (2,1010) / Michal Nevřela (1,1338) 1-6, 2-6
2e HE Philippe Brand (1,4596) / André van der Bijl (0,9342) 5-7, 0-6
1e DE Eva Vedder (1,4614) / Margriet Timmermans (2,1129) 6-2, 6-1
2e DE Suzanne van Soest (2,0586) / Gabriëlla Mujan (2,5884) 5-7, 5-7
 HD Victor van Ruissen (1,8350) - Thijs Buur (2,1837) / Michal Nevřela (1,1949) - André van der Bijl (0,9022) 3-6, 2-6
 DD Eva Vedder (1,4928) - Stephanie Gomperts (1,6379) / Perla Nieuwboer (2,4747) - Margriet Timmermans (2,9190) 3-6, 4-6
1e GD Eva Vedder (1,4928) - Philippe Brand (1,0028) / Perla Nieuwboer (2,4747) - André van der Bijl (0,9022) 7-6, 6-4
2e GD Stephanie Gomperts (1,6379) - Victor van Ruissen (1,8350) / Gabriëlla Mujan (1,8295) - Michal Nevřela (1,1949) 6-3, 6-2

7 mei 2017 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 1-7
1e HE Michal Nevřela (1,1338) / Paul Monteban (1,4003) 6-2, 3-6, 4-6
2e HE André van der Bijl (1,2587) / Romano Frantzen (1,0530) 6-4, 6-3
1e DE Gabriëlla Mujan (2,5600) / Jade Schoelink (1,8156) 1-6, 0-6
2e DE Perla Nieuwboer (1,9396) / Marcella Koek (1,8971) 6-7, 1-6
 HD Michal Nevřela (1,1949) - Daniël de Jonge (3,5994) / Boy Wijnmalen (1,7562) - Romano Frantzen (1,3220) 3-6, 5-7
 DD Gabriëlla Mujan (1,8295) - Margriet Timmermans (2,9190) / Jade Schoelink (2,0821) - Mandy Wagemaker (1,1558) 5-7, 3-6
1e GD Perla Nieuwboer (2,4747) - André van der Bijl (0,8448) / Mandy Wagemaker (1,1558) - Romano Frantzen (1,3220) 4-6, 6-2, 6-7
2e GD Margriet Timmermans (2,9190) - Daniël de Jonge (3,5994) / Marcella Koek (1,8783) - Paul Monteban (1,4710) 4-6, 3-6
7 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 5-3
1e HE Philippe Brand (1,3114) / Zen Zijlstra (1,4971) 3-6, 6-2, 3-6
2e HE Thijs Buur (1,8716) / Jeroen van der Ven (1,8734) 6-4, 2-6, 4-6
1e DE Jeltje Loomans (2,2221) / Femke Reinhard (2,1076) 1-6, 6-4, 6-3
2e DE Eva Vedder (1,6199) / Rowie Kouw (2,0489) 6-7, 6-2, 6-2
 HD Philippe Brand (1,3674) - Victor van Ruissen (2,1976) / Zen Zijlstra (1,7414) - Adriaan de Jager (1,9970) 6-4, 6-4
 DD Jeltje Loomans (1,7983) - Eva Vedder (1,4063) / Aniek van Rossum (1,8902) - Femke Reinhard (2,2463) 5-7, 6-2, 5-7
1e GD Eva Vedder (1,4063) - Philippe Brand (1,3674) / Aniek van Rossum (1,8902) - Adriaan de Jager (1,9970) 6-3, 6-0
2e GD Jeltje Loomans (1,7983) - Victor van Ruissen (2,1976) / Jeroen van der Ven (1,8592) - Rowie Kouw (2,0512) 6-2, 6-2
7 mei 2017 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 6-2
1e HE Ilco van Buuren (1,2334) / Marc Merry (2,0000) 6-0, 6-3
2e HE Marc Geers (2,3454) / Sebastian Heinrichs (3,1114) 6-3, 6-2
1e DE Josanne van Bennekom (2,3906) / Tiffany Höberth (2,4994) 6-4, 6-2
2e DE Lizzy Bitter (1,5499) / Debbie Gach (2,2752) 6-7, 6-1, 6-0
 HD Ilco van Buuren (2,4371) - Kevin Benning (2,5479) / Marc Merry (2,0000) - Sebastian Heinrichs (3,2315) 4-6, 6-2, 6-1
 DD Josanne van Bennekom (1,9437) - Lizzy Bitter (2,0572) / Tiffany Höberth (1,3742) - Debbie Gach (1,5479) 6-4, 3-6, 4-6
1e GD Josanne van Bennekom (1,9437) - Ilco van Buuren (2,4371) / Tiffany Höberth (1,3742) - Marc Merry (2,0000) 6-7, 2-6
2e GD Lizzy Bitter (2,0572) - Kevin Benning (2,5479) / Debbie Gach (1,5479) - Sebastian Heinrichs (3,2315) 6-1, 6-2
7 mei 2017 T.C. Salland (Bathmen) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 8-0
1e HE Gijs Brouwer (0,8289) / Stefan de Jong (1,5424) 6-4, 6-3
2e HE Stephan Gerritsen (1,1030) / Alexander van Rosendael (1,7364) 6-1, 6-3
1e DE Joany Pontjodikromo (1,5223) / Sabine van der Sar (1,3324) 6-3, 6-3
2e DE Elke Tiel (1,8891) / Lizette Blankers (2,1753) 6-2, 6-2
 HD Gijs Brouwer (1,1820) - Stephan Gerritsen (1,2531) / Stefan de Jong (2,0734) - Alexander van Rosendael (2,4136) 6-1, 6-2
 DD Joany Pontjodikromo (1,1782) - Elke Tiel (0,8976) / Lianne de Jong (2,3524) - Sabine van der Sar (1,7364) 7-5, 6-2
1e GD Stephan Gerritsen (1,2531) - Joany Pontjodikromo (1,1782) / Stefan de Jong (2,0734) - Lianne de Jong (2,3524) 6-4, 6-0
2e GD Gijs Brouwer (1,1820) - Elke Tiel (0,8976) / Alexander van Rosendael (2,4136) - Lizette Blankers (2,6440) 6-0, 6-4

30 april 2017 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 2-6
1e HE Mats Hermans (1,3889) / Gijs Brouwer (0,9308) 0-6, 1-6
2e HE Nick Faessen (1,9994) / Stephan Gerritsen (1,1030) 1-6, 2-6
1e DE Laura Heinrichs (1,0033) / Joany Pontjodikromo (1,3551) 6-1, 6-1
2e DE Debbie Gach (2,1677) / Elke Tiel (2,0278) 3-6, 6-4, 4-6
 HD Mats Hermans (2,1736) - Nick Faessen (2,5504) / Gijs Brouwer (1,3955) - Stephan Gerritsen (0,9167) Opgave thuis
 DD Debbie Gach (1,4478) - Tiffany Höberth (1,4869) / Joany Pontjodikromo (0,9306) - Elke Tiel (1,3665) 6-1, 1-6, 4-6
1e GD Tiffany Höberth (1,4869) - Nick Faessen (2,5504) / Joany Pontjodikromo (0,9306) - Stephan Gerritsen (0,9167) 2-6, 6-4, 7-6
2e GD Laura Heinrichs (1,2648) - Mats Hermans (2,1736) / Elke Tiel (1,3665) - Gijs Brouwer (1,3955) 4-6, 7-5, 6-7
30 april 2017 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 5-3
1e HE Stefan de Jong (1,3280) / Ilco van Buuren (1,2867) 3-6, 6-3, 4-6
2e HE Alexander van Rosendael (2,0000) / Kevin Benning (1,4182) 6-2, 7-6
1e DE Lizette Blankers (2,3434) / Josanne van Bennekom (2,1667) 6-4, 7-5
2e DE Lianne de Jong (2,2993) / Lizzy Bitter (1,6667) 5-7, 3-6
 HD Stefan de Jong (2,0734) - Alexander van Rosendael (2,2778) / Kevin Benning (2,4694) - Marc Geers (2,5842) 6-1, 6-3
 DD Lianne de Jong (2,3524) - Sabine van der Sar (1,7364) / Lizzy Bitter (1,8831) - Maurien Rikkert (2,3816) 6-0, 6-4
1e GD Stefan de Jong (2,0734) - Sabine van der Sar (1,7364) / Maurien Rikkert (2,3816) - Marc Geers (2,5842) 6-2, 6-1
2e GD Lizette Blankers (2,5520) - Alexander van Rosendael (2,2778) / Josanne van Bennekom (2,0412) - Ilco van Buuren (2,5346) 4-6, 3-6
30 april 2017 T.V. Heerhugowaard 2 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 3-5
1e HE Adriaan de Jager (1,5577) / André van der Bijl (1,6658) 3-6, 4-6
2e HE Zen Zijlstra (1,8081) / Michal Nevřela (1,1338) 7-6, 6-1
1e DE Femke Reinhard (1,9638) / Angelique van der Meet (1,8628) 3-6, 2-6
2e DE Aniek van Rossum (2,1389) / Margriet Timmermans (2,0662) 6-2, 6-2
 HD Jeroen van der Ven (1,9507) - Zen Zijlstra (1,7414) / André van der Bijl (0,8194) - Michal Nevřela (1,1949) 5-7, 2-6
 DD Rowie Kouw (2,0384) - Femke Reinhard (2,1397) / Angelique van der Meet (1,5157) - Margriet Timmermans (2,8850) 2-6, 4-6
1e GD Adriaan de Jager (1,9691) - Aniek van Rossum (1,6956) / Angelique van der Meet (1,5157) - André van der Bijl (0,8194) 3-6, 5-7
2e GD Jeroen van der Ven (1,9507) - Rowie Kouw (2,0384) / Margriet Timmermans (2,8850) - Michal Nevřela (1,1949) 6-3, 6-1
30 april 2017 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 6-2
1e HE Paul Monteban (1,4338) / Thijs Buur (1,7993) 6-4, 6-4
2e HE Romano Frantzen (1,3637) / Philippe Brand (1,1360) 7-6, 6-4
1e DE Mandy Wagemaker (1,1667) / Eva Vedder (1,5921) 6-3, 6-1
2e DE Jade Schoelink (1,9722) / Jeltje Loomans (2,0601) 7-5, 6-3
 HD Romano Frantzen (0,9525) - Paul Monteban (1,2083) / Thijs Buur (2,1837) - Victor van Ruissen (2,4614) 6-4, 6-2
 DD Marcella Koek (1,8819) - Mandy Wagemaker (1,1956) / Jeltje Loomans (1,9723) - Eva Vedder (1,5503) 6-4, 3-6, 7-5
1e GD Jade Schoelink (1,9861) - Paul Monteban (1,2083) / Eva Vedder (1,5503) - Philippe Brand (1,6012) 5-7, 4-6
2e GD Marcella Koek (1,8819) - Romano Frantzen (0,9525) / Jeltje Loomans (1,9723) - Victor van Ruissen (2,4614) 3-6, 4-6

17 april 2017 T.C. Salland (Bathmen) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 6-2
1e HE Jelle Sels (1,1667) / Paul Monteban (1,2393) 7-5, 6-3
2e HE Gijs Brouwer (1,0378) / Romano Frantzen (1,3574) 6-2, 6-3
1e DE Joany Pontjodikromo (1,3828) / Marcella Koek (1,8333) 6-4, 6-4
2e DE Elke Tiel (1,8333) / Jade Schoelink (2,1667) 1-6, 1-6
 HD Gijs Brouwer (1,7427) - Stephan Gerritsen (0,9236) / Romano Frantzen (0,9167) - Paul Monteban (0,9167) 6-2, 3-6, 6-4
 DD Joany Pontjodikromo (0,8403) - Elke Tiel (1,7427) / Mandy Wagemaker (1,1667) - Marcella Koek (1,8333) 2-6, 6-4, 7-5
1e GD Joany Pontjodikromo (0,8403) - Stephan Gerritsen (0,9236) / Mandy Wagemaker (1,1667) - Romano Frantzen (0,9167) 2-6, 6-4, 6-7
2e GD Elke Tiel (1,7427) - Jelle Sels (0,9167) / Paul Monteban (0,9167) - Jade Schoelink (1,9167) 6-1, 6-2
17 april 2017 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 3-5
1e HE Ilco van Buuren (1,3462) / Adriaan de Jager (1,3333) 6-2, 6-1
2e HE Marc Geers (2,2027) / Jeroen van der Ven (2,0063) 1-6, 1-6
1e DE Maurien Rikkert (2,2935) / Rowie Kouw (2,1667) 3-6, 5-7
2e DE Lizzy Bitter (1,8333) / Aniek van Rossum (2,0000) 6-1, 6-0
 HD Ilco van Buuren (2,3626) - Kevin Benning (2,2667) / Adriaan de Jager (2,0833) - Zen Zijlstra (1,9810) 5-7, 6-7
 DD Josanne van Bennekom (2,0833) - Lizzy Bitter (2,0972) / Aniek van Rossum (1,3472) - Femke Reinhard (2,0833) 6-1, 7-6
1e GD Josanne van Bennekom (2,0833) - Marc Geers (2,4122) / Femke Reinhard (2,0833) - Zen Zijlstra (1,9810) 3-6, 0-6
2e GD Maurien Rikkert (2,1945) - Kevin Benning (2,2667) / Rowie Kouw (2,1667) - Jeroen van der Ven (2,0789) 2-6, 7-6, 6-7
17 april 2017 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 7-1
1e HE Michal Nevřela (1,2135) / Olaf de Weerdt (1,0973) 7-5, 7-6
2e HE André van der Bijl (2,0000) / Stefan de Jong (0,9947) 6-3, 6-3
1e DE Angelique van der Meet (2,0000) / Lizette Blankers (2,1768) 6-1, 6-0
2e DE Perla Nieuwboer (1,8953) / Sabine van der Sar (1,5165) 7-5, 4-6, 1-6
 HD Michal Nevřela (1,7022) - Daniël de Jonge (3,7661) / Stefan de Jong (1,5083) - Olaf de Weerdt (1,9128) 6-2, 4-6, 6-3
 DD Angelique van der Meet (2,0625) - Perla Nieuwboer (3,0100) / Sabine van der Sar (1,0000) - Lianne de Jong (1,9297) 6-4, 4-6, 6-3
1e GD Angelique van der Meet (2,0625) - Michal Nevřela (1,7022) / Sabine van der Sar (1,0000) - Stefan de Jong (1,5083) 7-6, 6-2
2e GD Perla Nieuwboer (3,0100) - André van der Bijl (0,9167) / Lizette Blankers (2,4630) - Alexander van Rosendael (2,1667) 6-3, 6-3
17 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 4-4
1e HE Victor van Ruissen (1,9726) / Zizou Bergs (2,0000) 7-6, 2-6, 0-6
2e HE Philippe Brand (1,3102) / Nick Faessen (1,9551) 6-2, 6-2
1e DE Jeltje Loomans (2,0601) / Laura Heinrichs (0,8732) 3-6, 5-7
2e DE Eva Vedder (1,6949) / Tiffany Höberth (2,3836) 6-3, 6-4
 HD Thijs Buur (1,8484) - Victor van Ruissen (2,2500) / Zizou Bergs (2,0000) - Nick Faessen (2,5362) 4-6, 4-6
 DD Stephanie Gomperts (2,0000) - Eva Vedder (1,8290) / Debbie Gach (1,4873) - Tiffany Höberth (1,1678) 6-1, 6-7, 6-3
1e GD Jeltje Loomans (1,8484) - Thijs Buur (1,8484) / Debbie Gach (1,4873) - Zizou Bergs (2,0000) 6-3, 6-7, 6-7
2e GD Philippe Brand (1,7296) - Stephanie Gomperts (2,0000) / Nick Faessen (2,5362) - Laura Heinrichs (0,8556) 6-2, 6-1

9 april 2017 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 6-2
1e HE Paul Monteban (1,0000) / Ilco van Buuren (1,4360) 1-6, 5-7
2e HE Romano Frantzen (1,5000) / Marc Geers (2,1443) 6-4, 6-2
1e DE Marcella Koek (2,0000) / Josanne van Bennekom (2,0000) 6-2, 5-7, 6-1
2e DE Jade Schoelink (2,0000) / Lizzy Bitter (2,0000) 6-3, 6-7, 1-6
 HD Romano Frantzen (1,0000) - Boy Wijnmalen (2,0000) / Marc Geers (2,2819) - Kevin Benning (2,0738) 6-2, 7-6
 DD Mandy Wagemaker (1,1667) - Marcella Koek (2,0000) / Lizzy Bitter (2,0000) - Maurien Rikkert (2,0000) 6-0, 6-3
1e GD Paul Monteban (1,0000) - Jade Schoelink (2,0000) / Ilco van Buuren (2,2394) - Josanne van Bennekom (2,0000) 7-6, 6-1
2e GD Boy Wijnmalen (2,0000) - Mandy Wagemaker (1,1667) / Kevin Benning (2,0738) - Maurien Rikkert (2,0000) 6-4, 3-6, 7-6
9 april 2017 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 2-6
1e HE Nick Faessen (1,9077) / Michal Nevřela (1,2390) 4-6, 2-6
2e HE Benedikt Heinrichs (3,0938) / André van der Bijl (2,0000) 1-6, 0-6
1e DE Laura Heinrichs (0,8732) / Angelique van der Meet (2,0000) 6-4, 6-3
2e DE Debbie Gach (2,0345) / Perla Nieuwboer (1,9670) 2-6, 0-6
 HD Nick Faessen (2,3882) - Benedikt Heinrichs (3,4031) / Michal Nevřela (1,8162) - Julian Prins (1,8124) 1-6, 2-6
 DD Tiffany Höberth (1,0833) - Debbie Gach (1,6667) / Angelique van der Meet (2,0000) - Gabriëlla Mujan (1,8474) 6-2, 7-6
1e GD Tiffany Höberth (1,0833) - Benedikt Heinrichs (3,4031) / André van der Bijl (1,0000) - Perla Nieuwboer (3,0933) 1-6, 4-6
2e GD Laura Heinrichs (0,8000) - Nick Faessen (2,3882) / Julian Prins (1,8124) - Gabriëlla Mujan (1,8474) 1-6, 2-6
9 april 2017 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 5-3
1e HE Stefan de Jong (1,0000) / Victor van Ruissen (1,9680) 6-2, 6-2
2e HE Olaf de Weerdt (1,0000) / Philippe Brand (1,3102) 6-3, 6-3
1e DE Sabine van der Sar (1,6924) / Jeltje Loomans (1,9447) 3-6, 7-6, 6-4
2e DE Lizette Blankers (2,0341) / Eva Vedder (1,8558) 5-7, 2-6
 HD Stefan de Jong (1,1667) - Olaf de Weerdt (1,0000) / Thijs Buur (2,0000) - Victor van Ruissen (2,2500) 7-5, 6-3
 DD Lianne de Jong (1,5880) - Sabine van der Sar (1,0000) / Jeltje Loomans (2,0000) - Eva Vedder (2,0995) 6-1, 6-3
1e GD Lianne de Jong (1,5880) - Stefan de Jong (1,1667) / Eva Vedder (2,0995) - Philippe Brand (2,0000) 7-6, 1-6, 6-7
2e GD Lizette Blankers (2,1806) - Alexander van Rosendael (2,0000) / Jeltje Loomans (2,0000) - Thijs Buur (2,0000) 6-4, 2-6, 6-7
9 april 2017 T.V. Heerhugowaard 2 / T.C. Salland (Bathmen) 1 1-7
1e HE Jeroen van der Ven (2,0000) / Gijs Brouwer (1,0378) 2-6, 2-6
2e HE Zen Zijlstra (1,7850) / Stephan Gerritsen (1,1389) 3-6, 6-3, 0-6
1e DE Femke Reinhard (2,2971) / Joany Pontjodikromo (1,0000) 2-6, 7-6, 6-3
2e DE Rowie Kouw (2,0000) / Elke Tiel (2,0000) 3-6, 6-1, 2-6
 HD Zen Zijlstra (1,9123) - Adriaan de Jager (2,0000) / Gijs Brouwer (2,0000) - Jelle Sels (1,0000) 3-6, 4-6
 DD Femke Reinhard (2,0000) - Aniek van Rossum (1,0833) / Joany Pontjodikromo (1,0000) - Elke Tiel (2,0000) 6-3, 4-6, 2-6
1e GD Adriaan de Jager (2,0000) - Aniek van Rossum (1,0833) / Joany Pontjodikromo (1,0000) - Stephan Gerritsen (1,0000) 4-6, 6-4, 6-7
2e GD Jeroen van der Ven (1,9123) - Rowie Kouw (2,0000) / Gijs Brouwer (2,0000) - Elke Tiel (2,0000) 6-7, 5-7