Uitslagen landelijke competitie 2017 Gemengd Eredivisie Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 16 juni 2017 Home


2017 Gemengd Eredivisie afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 9 37
(KNLTB) L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 9 35
(KNLTB) T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 8 26
(KNLTB) T.C. Zandvoort 1 8 25
(KNLTB) T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 7 23
(KNLTB) L.T.C. Naaldwijk 1 7 21
(KNLTB) L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 7 14
(KNLTB) H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 7 5

Uitslagen

11 juni 2017 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3-3
1e HE Maxime Authom (0,5191) / Antal van der Duim (0,9236) 6-3, 7-6(0)
2e HE Niels Desein (0,7222) / Nick van der Meer (1,5358) 4-6, 4-6
1e DE Irina Maria Bara (0,9082) / Bernarda Pera (0,4815) 6-4, 0-6, 4-6
2e DE Mihaela Buzărnescu (0,6613) / Sandra Zaniewska (0,7708) 6-2, 4-6, 6-2
 HD Maxime Authom (0,7077) - Niels Desein (0,7303) / Antal van der Duim (0,4700) - Gero Kretschmer (0,7166) 6-4, 6-1
 DD Irina Maria Bara (0,8741) - Mihaela Buzărnescu (1,5911) / Bernarda Pera (0,7948) - Sandra Zaniewska (0,9428) 2-6, 7-5, 6-7

10 juni 2017 T.C. Zandvoort 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 2-4
1e HE Scott Griekspoor (0,9939) / Antal van der Duim (0,9236) 5-7, 5-7
2e HE Kevin Griekspoor (1,2902) / Nick van der Meer (1,5358) 6-2, 4-6, 2-6
1e DE Lesley Kerkhove (0,9740) / Bernarda Pera (0,4815) 3-6, 5-7
2e DE DaniŽlle Harmsen (1,8515) / Sandra Zaniewska (0,7708) 6-4, 6-3
 HD Scott Griekspoor (1,1703) - Kevin Griekspoor (2,2940) / Antal van der Duim (0,4700) - Gero Kretschmer (0,7166) 4-6, 2-6
 DD Lesley Kerkhove (0,6443) - DaniŽlle Harmsen (1,2054) / Bernarda Pera (0,7948) - Nicole Thyssen (1,8194) 6-4, 7-6
10 juni 2017 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 5-1
1e HE Maxime Authom (0,5191) / Yannick Mertens (0,7938) 6-4, 6-2
2e HE Niels Desein (0,7222) / Jesse Huta Galung (1,5955) 6-4, 6-4
1e DE Irina Maria Bara (0,9082) / Anastasia Pivovarova (1,3881) 6-2, 3-6, 1-6
2e DE Mihaela Buzărnescu (0,6613) / Bibiane Schoofs (0,1762) 7-6, 6-4
 HD Niels van Hal (1,9167) - Bas van der Valk (1,6242) / Jesse Huta Galung (0,9712) - Julian Prins (1,7034) 7-5 Opgave
 DD Mihaela Buzărnescu (1,5911) - Justyna Jegiolka (0,9167) / Bibiane Schoofs (1,5836) - Angelique van der Meet (0,8604) 6-4 Opgave

8 juni 2017 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 2-4
1e HE Lennert van der Linden (1,7107) / Yannick Mertens (0,7938) 2-6, 6-4, 2-6
2e HE Jasper Smit (0,1555) / Julian Prins (1,8632) 6-0, 6-2
1e DE Sviatlana Pirazhenka (1,6157) / Anastasia Pivovarova (1,3881) 3-6, 5-7
2e DE Dewi Dijkman (1,5555) / Bibiane Schoofs (0,1762) 2-6, 0-6
 HD Sander Arends (0,9924) - Jasper Smit (1,0787) / Yannick Mertens (1,2050) - Julian Prins (1,7034) Opgave uit
 DD Sviatlana Pirazhenka (1,6053) - Kelly Versteeg (1,3642) / Bibiane Schoofs (1,5836) - Angelique van der Meet (0,8604) 3-6, 2-6
8 juni 2017 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.C. Zandvoort 1 3-3
1e HE Robin Haase (0,5032) / Tallon Griekspoor (0,6255) 3-6, 7-6, 4-6
2e HE Marc Giner (1,2203) / Kevin Griekspoor (1,2902) 6-3, 6-7, 6-7
1e DE Arantxa Rus (0,8410) / Quirine Lemoine (1,1176) 7-6(3), 6-1
2e DE Sarah Gronert (0,5201) / Lesley Kerkhove (0,9740) 6-3, 7-5
 HD Robin Haase (0,9005) - Arko Zoutendijk (2,3416) / Kevin Griekspoor (2,2940) - Scott Griekspoor (1,1703) 4-6, 6-0, 7-6
 DD Arantxa Rus (1,0833) - Sarah Gronert (1,7003) / Lesley Kerkhove (0,6443) - DaniŽlle Harmsen (1,2054) 6-7, 2-6
8 juni 2017 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3-3
1e HE Maxime Authom (0,5191) / Antal van der Duim (0,9236) 6-1, 6-2
2e HE Niels Desein (0,7222) / Nick van der Meer (1,5358) 6-4, 6-2
1e DE Irina Maria Bara (0,9082) / Bernarda Pera (0,4815) 4-6, 3-6
2e DE Mihaela Buzărnescu (0,6613) / Sandra Zaniewska (0,7708) 2-6, 3-6
 HD Niels Desein (0,7303) - Bas van der Valk (1,6242) / Antal van der Duim (0,4700) - Nick van der Meer (1,5926) Opgave uit
 DD Irina Maria Bara (0,8741) - Justyna Jegiolka (0,9167) / Bernarda Pera (0,7948) - Demi Schuurs (1,0000) 2-6, 3-6
8 juni 2017 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 6-0
1e HE Miliaan Niesten (1,1018) / Roy de Valk (1,7645) 4-6, 6-4, 6-1
2e HE Matwť Middelkoop (0,9538) / Bobbie de Goeijen (1,2660) 6-2, 6-2
1e DE Valentini Grammatikopoulou (0,6688) / Erika Vogelsang (1,7261) 6-0, 6-0
2e DE Chayenne Ewijk (1,3671) / Janneke Wikkerink (1,5370) 6-3, 6-2
 HD Wesley Koolhof (1,1277) - Matwť Middelkoop (0,8494) / Roy de Valk (1,5235) - Bobbie de Goeijen (1,5560) 6-1, 6-4
 DD Chayenne Ewijk (1,3281) - Eva Wacanno (1,0997) / Janneke Wikkerink (2,3681) - Liv Geurts (1,9943) 7-6, 7-6

6 juni 2017 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 2-4
1e HE Yannick Mertens (0,7938) / Maxime Authom (0,5191) 2-6, 6-3, 6-7
2e HE Jesse Huta Galung (1,5955) / Niels Desein (0,7222) 6-7, 4-6
1e DE Elise Mertens (1,0000) / Irina Maria Bara (0,9082) 6-1, 4-6, 6-3
2e DE Anastasia Pivovarova (1,3881) / Mihaela Buzărnescu (0,6613) 3-6, 2-6
 HD Jesse Huta Galung (0,9712) - Yannick Mertens (1,2050) / Maxime Authom (0,7077) - Niels Desein (0,7303) 6-3, 5-7, 6-7
 DD Bibiane Schoofs (1,5836) - Angelique van der Meet (0,8604) / Mihaela Buzărnescu (1,5911) - Justyna Jegiolka (0,9167) 6-4, 6-0
6 juni 2017 T.C. Zandvoort 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 4-2
1e HE Tallon Griekspoor (0,9358) / Miliaan Niesten (0,9458) 6-3, 6-4
2e HE Scott Griekspoor (0,9939) / Matwť Middelkoop (0,7882) 6-4, 7-5
1e DE Quirine Lemoine (1,1111) / Valentini Grammatikopoulou (0,9836) 2-6, 4-6
2e DE Lesley Kerkhove (1,1103) / Chayenne Ewijk (1,1821) 7-6, 6-3
 HD Tallon Griekspoor (1,0185) - Scott Griekspoor (1,1806) / Matwť Middelkoop (0,9995) - Wesley Koolhof (1,2778) 6-3, 3-6, [3-10]
 DD Lesley Kerkhove (0,8066) - DaniŽlle Harmsen (1,4405) / Chayenne Ewijk (1,1409) - Eva Wacanno (0,9124) 6-0, 5-7, [10-3]
6 juni 2017 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 2-4
1e HE Lennert van der Linden (1,5463) / Antal van der Duim (0,9865) 6-2, 2-6, 5-7
2e HE Jasper Smit (0,1555) / Nick van der Meer (1,5358) 1-6, 6-3, 6-3
1e DE Kelly Versteeg (1,0000) / Bernarda Pera (0,6482) 3-6, 4-6
2e DE Dominique Karregat (1,7674) / Sandra Zaniewska (0,7712) 3-6, 2-6
 HD Sander Arends (1,2458) - Jasper Smit (1,4988) / Antal van der Duim (0,2413) - Gero Kretschmer (0,7166) 7-6, 7-6
 DD Dewi Dijkman (1,7876) - Dominique Karregat (2,2303) / Sandra Zaniewska (0,9428) - Demi Schuurs (1,0000) 1-6, 0-6
6 juni 2017 L.T.C. Naaldwijk 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 5-1
1e HE Robin Haase (0,5032) / Michiel de Krom (1,6266) 6-4, 6-4
2e HE Marc Giner (0,8956) / Roy de Valk (1,9486) 4-6, 4-6
1e DE RichŤl Hogenkamp (1,0000) / Janneke Wikkerink (1,3704) 6-1, 6-2
2e DE Arantxa Rus (0,8889) / Liv Geurts (1,7130) 6-0, 6-1
 HD Robin Haase (0,9861) - Arko Zoutendijk (2,3642) / Bobbie de Goeijen (1,4051) - Michiel de Krom (1,4140) 7-5, 6-3
 DD Arantxa Rus (1,0833) - Sarah Gronert (1,8638) / Janneke Wikkerink (2,2892) - Liv Geurts (1,7487) 6-3, 1-6, 7-6

4 juni 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 3-3
1e HE Antal van der Duim (0,8502) / Yannick Mertens (0,8180) 6-3, 4-6, 3-6
2e HE Nick van der Meer (1,7932) / Jesse Huta Galung (1,4554) 6-2, 5-7, 6-3
1e DE Bernarda Pera (0,8056) / Anastasia Pivovarova (1,0556) 6-0, 6-2
2e DE Sandra Zaniewska (0,6852) / Bibiane Schoofs (0,2875) 6-7, 0-6
 HD Antal van der Duim (0,4414) - Gero Kretschmer (0,9167) / Yannick Mertens (0,9167) - Jesse Huta Galung (0,6829) 6-1, 7-6
 DD Bernarda Pera (0,7527) - Nicole Thyssen (1,8194) / Anastasia Pivovarova (0,9005) - Bibiane Schoofs (1,9687) 6-1, 6-7, [7-10]
4 juni 2017 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 6-0
1e HE Yannik Reuter (1,3056) / Lennert van der Linden (1,3287) 3-6, 6-4, 6-1
2e HE Maxime Authom (0,6540) / Jeroen Vanneste (1,1907) 5-4 Opgave
1e DE Irina Maria Bara (1,0000) / Sviatlana Pirazhenka (1,4491) 7-5, 6-3
2e DE Mihaela Buzărnescu (0,6613) / Dominique Karregat (1,7674) 6-1, 6-1
 HD Maxime Authom (0,8260) - Yannik Reuter (1,1406) / Jasper Smit (1,4988) - Sander Arends (1,0820) 3-6, 7-5, 7-6
 DD Irina Maria Bara (1,0000) - Mihaela Buzărnescu (1,8837) / Sviatlana Pirazhenka (1,3650) - Kelly Versteeg (1,1238) 7-5, 4-6, 7-6
4 juni 2017 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 4-2
1e HE Miliaan Niesten (0,8295) / Robin Haase (0,6983) 2-6, 5-7
2e HE Matwť Middelkoop (1,0000) / Marc Giner (0,7289) 7-5, 7-5
1e DE Valentini Grammatikopoulou (1,3009) / Polina Leykina (1,0964) 4-6, 6-3, 6-3
2e DE Chayenne Ewijk (0,9960) / Ysaline Bonaventure (1,1168) 6-3, 1-6, 3-6
 HD Matwť Middelkoop (1,0710) - Miliaan Niesten (1,2030) / Robin Haase (0,9167) - Arko Zoutendijk (2,2408) 6-2, 1-6, 7-6
 DD Eva Wacanno (1,0833) - Chayenne Ewijk (1,3118) / Polina Leykina (0,9260) - Ysaline Bonaventure (1,0232) 6-3, 1-6, 7-6
4 juni 2017 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.C. Zandvoort 1 1-5
1e HE Michiel de Krom (1,5888) / Tallon Griekspoor (1,0043) 3-6, 2-6
2e HE Bobbie de Goeijen (1,0746) / Scott Griekspoor (1,1482) 4-6, 3-6
1e DE Erika Vogelsang (1,5278) / Quirine Lemoine (1,1898) 2-6, 2-6
2e DE Janneke Wikkerink (1,1620) / Lesley Kerkhove (1,2500) 3-6, 3-6
 HD Michiel de Krom (1,4263) - Roy de Valk (1,5235) / Scott Griekspoor (1,0833) - Kevin Griekspoor (2,1806) 7-5, 7-6
 DD Liv Geurts (1,5880) - Erika Vogelsang (0,9609) / Quirine Lemoine (1,0000) - Lesley Kerkhove (0,9275) 2-6, 0-6

3 juni 2017 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 0-6
1e HE Michiel de Krom (1,5515) / Antal van der Duim (0,9249) 3-6, 2-6
2e HE Roy de Valk (1,6111) / Nick van der Meer (2,0247) 6-3, 2-6, 3-6
1e DE Janneke Wikkerink (1,0000) / Bernarda Pera (0,9722) 2-6, 2-6
2e DE Liv Geurts (1,7130) / Sandra Zaniewska (0,6852) 0-6, 1-6
 HD Michiel de Krom (1,2940) - Roy de Valk (1,3773) / Antal van der Duim (0,5926) - Nick van der Meer (1,7222) 1-6, 2-6
 DD Janneke Wikkerink (2,2892) - Erika Vogelsang (0,9609) / Bernarda Pera (0,7527) - Sandra Zaniewska (0,9428) 3-6, 1-6
3 juni 2017 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 2-4
1e HE Miliaan Niesten (0,9722) / Yannik Reuter (1,1435) 6-2, 7-5
2e HE Alban Meuffels (0,3340) / Maxime Authom (0,9317) 4-6, 1-6
1e DE Valentini Grammatikopoulou (1,3009) / Mihaela Buzărnescu (0,9444) 3-6, 0-6
2e DE Jaimy-Gayle van de Wal (1,1667) / Corinna Dentoni (1,1667) 2-6, 2-6
 HD Matwť Middelkoop (1,2778) - Miliaan Niesten (1,4097) / Yannik Reuter (0,9167) - Maxime Authom (0,6020) 6-7, 6-2, [10-7]
 DD Valentini Grammatikopoulou (2,0833) - Rosalie van der Hoek (1,3118) / Mihaela Buzărnescu (2,1008) - Corinna Dentoni (2,1578) 6-7, 0-6
3 juni 2017 L.T.C. Naaldwijk 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 5-1
1e HE Robin Haase (0,8333) / Lennert van der Linden (1,1898) 6-1, 6-2
2e HE Marc Giner (0,6944) / Jasper Smit (0,2067) 6-7, 6-1, 3-6
1e DE Polina Leykina (1,2222) / Sviatlana Pirazhenka (1,2454) 7-5, 6-3
2e DE Ysaline Bonaventure (1,1667) / Dominique Karregat (1,7008) 6-2, 6-0
 HD Robin Haase (1,0000) - Arko Zoutendijk (2,2778) / Jasper Smit (1,4988) - Sander Arends (0,9988) 6-3, 6-4
 DD Polina Leykina (1,0833) - Ysaline Bonaventure (1,1806) / Kelly Versteeg (0,9352) - Sviatlana Pirazhenka (1,1763) 7-5, 6-3
3 juni 2017 T.C. Zandvoort 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 3-3
1e HE Tallon Griekspoor (0,6255) / Yannick Mertens (0,7938) 6-3, 6-4
2e HE Kevin Griekspoor (1,2902) / Jesse Huta Galung (1,5955) 6-3, 5-7, 6-7
1e DE Quirine Lemoine (1,1176) / Anastasia Pivovarova (1,3881) 1-6, 6-1, 7-5
2e DE Amra Sadiković (1,0000) / Bibiane Schoofs (0,1762) 2-6, 3-6
 HD Tallon Griekspoor (1,0185) - Scott Griekspoor (1,1703) / Yannick Mertens (1,2050) - Jesse Huta Galung (0,9712) 6-7, 6-3, [13=11]
 DD Quirine Lemoine (1,0000) - DaniŽlle Harmsen (1,2054) / Bibiane Schoofs (1,5836) - Angelique van der Meet (0,8604) 3-6, 2-6

31 mei 2017 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 5-1
1e HE Yannik Reuter (1,0000) / Marc Giner (0,8611) 6-7, 6-0, 4-6
2e HE Maxime Authom (1,0984) / Peter Torebko (1,0000) 6-0, 6-3
1e DE Mihaela Buzărnescu (1,3333) / Arantxa Rus (0,6667) 6-0, 6-1
2e DE Corinna Dentoni (1,3333) / Polina Leykina (1,0000) 6-3, 5-7, 6-1
 HD Yannik Reuter (1,0000) - Maxime Authom (0,7303) / Arko Zoutendijk (2,1667) - Peter Torebko (1,0000) 4-6, 6-3, [10-5]
 DD Mihaela Buzărnescu (2,1578) - Justyna Jegiolka (1,0000) / Ysaline Bonaventure (1,0833) - Polina Leykina (1,0000) 3-6, 6-2, [12-10]
31 mei 2017 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 2-4
1e HE Lennert van der Linden (1,0000) / Miliaan Niesten (1,1389) 6-1, 4-6, 1-6
2e HE Jeroen Vanneste (1,1104) / Alban Meuffels (0,4823) 2-6, 6-7
1e DE Sviatlana Pirazhenka (0,9722) / Valentini Grammatikopoulou (1,6389) 6-2, 3-6, 1-6
2e DE Dominique Karregat (1,5216) / Chayenne Ewijk (1,0757) 1-6, 6-4, 3-6
 HD Jasper Smit (1,8333) - Sander Arends (1,1667) / Miliaan Niesten (1,1597) - Alban Meuffels (0,8264) 6-2, 6-4
 DD Sviatlana Pirazhenka (1,3245) - Kelly Versteeg (1,0833) / Chayenne Ewijk (1,1111) - Rosalie van der Hoek (1,1111) 6-2, 6-2
31 mei 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Zandvoort 1 5-1
1e HE Antal van der Duim (1,1220) / Tallon Griekspoor (0,8173) 6-4, 7-5
2e HE Nick van der Meer (2,0000) / Scott Griekspoor (1,1482) 6-0, 5-7, 6-7
1e DE Bernarda Pera (1,1389) / Quirine Lemoine (1,0000) 6-4, 6-3
2e DE Sandra Zaniewska (0,8333) / Lesley Kerkhove (1,1111) 6-4, 3-6, 6-3
 HD Antal van der Duim (0,7222) - Nick van der Meer (1,8333) / Kevin Griekspoor (2,0833) - Tallon Griekspoor (0,9444) 7-6, 6-4
 DD Bernarda Pera (0,8595) - Nicole Thyssen (1,9167) / Lesley Kerkhove (0,8664) - DaniŽlle Harmsen (1,4405) 4-6, 6-3, 7-6
31 mei 2017 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 6-0
1e HE Ruben Bemelmans (0,6667) / Roy de Valk (1,5000) 6-7(7), 6-4, 6-2
2e HE Yannick Mertens (1,0000) / Bobbie de Goeijen (0,9080) 6-1, 6-0
1e DE Anastasia Pivovarova (1,1667) / Erika Vogelsang (1,3333) 6-2, 4-6, 6-3
2e DE Bibiane Schoofs (0,2875) / Liv Geurts (1,7130) 6-1, 6-0
 HD Ruben Bemelmans (0,7222) - Jesse Huta Galung (0,8056) / Bobbie de Goeijen (1,2778) - Roy de Valk (1,2500) 6-3, 6-2
 DD Anastasia Pivovarova (0,9861) - Bibiane Schoofs (2,0446) / Erika Vogelsang (0,8951) - Liv Geurts (1,4326) 6-3, 7-5

28 mei 2017 L.T.C. Naaldwijk 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3-3
1e HE Sebastian Fanselow (1,0000) / Antal van der Duim (1,1667) 6-1, 0-6, 6-7(6)
2e HE Marc Giner (1,0000) / Nick van der Meer (2,0000) 6-3, 5-7, 6-0
1e DE Arantxa Rus (0,8333) / Bernarda Pera (1,0000) 2-6, 7-5, 6-1
2e DE Sarah Gronert (1,0000) / Sandra Zaniewska (0,8333) 6-2, 2-6, 6-0
 HD Marc Giner (1,0000) - Arko Zoutendijk (2,0000) / Antal van der Duim (0,8333) - Nick van der Meer (2,0000) 4-6, 5-7
 DD Sarah Gronert (1,8638) - Steffie Weterings (1,4500) / Bernarda Pera (1,0000) - Sandra Zaniewska (1,0000) 0-6, 2-6
28 mei 2017 T.C. Zandvoort 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 3-3
1e HE Tallon Griekspoor (1,1667) / Maxime Authom (0,9039) 2-6, 6-4, 6-4
2e HE Scott Griekspoor (1,0000) / Niels Desein (0,8889) 6-7, 6-7
1e DE Lesley Kerkhove (1,0000) / Mihaela Buzărnescu (1,6667) 6-2, 0-6, 1-6
2e DE Alexa Glatch (1,0000) / Corinna Dentoni (1,1667) 7-6(3), 7-6(5)
 HD Tallon Griekspoor (0,8333) - Kevin Griekspoor (2,0000) / Maxime Authom (0,8403) - Niels Desein (0,8403) 6-3, 3-6, [7-10]
 DD Lesley Kerkhove (1,0000) - DaniŽlle Harmsen (1,8936) / Mihaela Buzărnescu (2,0833) - Corinna Dentoni (2,0833) 6-1, 6-3
28 mei 2017 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 3-3
1e HE Miliaan Niesten (1,0000) / Ruben Bemelmans (0,8333) 3-6, 6-1, 4-6
2e HE Alban Meuffels (0,7323) / Jesse Huta Galung (1,3333) 6-2, 6-2
1e DE Valentini Grammatikopoulou (2,0000) / Anastasia Pivovarova (0,8333) 6-0, 0-6, 6-4
2e DE Chayenne Ewijk (1,0000) / Bibiane Schoofs (0,4541) 6-3, 4-6, 5-7
 HD Alban Meuffels (0,6667) - Miliaan Niesten (1,0000) / Ruben Bemelmans (0,9167) - Jesse Huta Galung (1,0000) 6-7, 4-6
 DD Chayenne Ewijk (1,1667) - Rosalie van der Hoek (1,1667) / Anastasia Pivovarova (0,9167) - Bibiane Schoofs (1,9668) 6-3, 7-6
28 mei 2017 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 1-5
1e HE Michiel de Krom (1,4954) / Jeroen Vanneste (1,0000) 6-7, 6-3, 2-6
2e HE Bobbie de Goeijen (0,8603) / Jasper Smit (0,2857) 2-6, 4-6
1e DE Janneke Wikkerink (0,8333) / Sviatlana Pirazhenka (1,0000) 2-6, 1-6
2e DE Bobbie de Goeijen (0,8603) / Jasper Smit (0,2857) 2-6, 4-6
2e DE Liv Geurts (1,6682) / Dominique Karregat (1,2683) 2-6, 3-6
 HD Michiel de Krom (1,1806) - Bobbie de Goeijen (1,1667) / Jeroen Vanneste (1,0000) - Jasper Smit (2,0000) 4-6, 6-7
 DD Janneke Wikkerink (2,3193) - Erika Vogelsang (0,9815) / Sviatlana Pirazhenka (1,0000) - Dewi Dijkman (1,3970) 7-5, 6-7, [10-6]

27 mei 2017 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 4-2
1e HE Maxime Authom (1,0000) / Michiel de Krom (1,4234) 6-0, 6-1
2e HE Niels Desein (1,0000) / Roy de Valk (1,3333) 6-0, 7-6(5)
1e DE Mihaela Buzărnescu (2,0000) / Erika Vogelsang (1,0000) 6-2, 6-2
2e DE Corinna Dentoni (1,0000) / Janneke Wikkerink (1,0000) 3-6, 7-6(4), 3-6
 HD Maxime Authom (1,0000) - Niels Desein (1,0000) / Bobbie de Goeijen (1,0000) - Roy de Valk (1,0833) 6-3, 6-3
 DD Mihaela Buzărnescu (2,0000) - Corinna Dentoni (2,0000) / Erika Vogelsang (1,0556) - Janneke Wikkerink (2,3451) 7-5, 4-6, [9-11]
27 mei 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 4-2
1e HE Antal van der Duim (1,1667) / Alban Meuffels (0,7323) 4-6, 4-6
2e HE Nick van der Meer (2,0000) / Matwť Middelkoop (1,0000) 2-6, 7-5, 4-6
1e DE Bernarda Pera (1,0000) / Valentini Grammatikopoulou (2,0000) 6-1, 6-0
2e DE Sandra Zaniewska (0,8333) / Marina Melnikova (1,0000) 6-2, 6-1
 HD Nick van der Meer (2,0000) - Gero Kretschmer (1,0000) / Matwť Middelkoop (1,1667) - Wesley Koolhof (1,1667) 3-6, 6-4, 7-6
 DD Nicole Thyssen (2,0000) - Bernarda Pera (1,0000) / Valentini Grammatikopoulou (2,0000) - Eva Wacanno (1,0000) 7-5, 6-2
27 mei 2017 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.C. Zandvoort 1 2-4
1e HE Jeroen Vanneste (1,0000) / Tallon Griekspoor (1,1667) 3-6, 2-6
2e HE Jasper Smit (0,2857) / Kevin Griekspoor (1,0000) 7-5, 6-1
1e DE Sviatlana Pirazhenka (1,0000) / Lesley Kerkhove (1,0000) 2-6, 1-6
2e DE Dominique Karregat (1,2683) / DaniŽlle Harmsen (1,8515) 4-6, 2-6
 HD Jasper Smit (2,0000) - Lennert van der Linden (1,0000) / Tallon Griekspoor (0,8333) - Scott Griekspoor (1,0000) 7-6(5), 7-6(8)
 DD Sviatlana Pirazhenka (1,0000) - Dewi Dijkman (1,3970) / Lesley Kerkhove (1,0000) - DaniŽlle Harmsen (1,8936) 1-6, 2-6
27 mei 2017 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 4-2
1e HE Ruben Bemelmans (1,0000) / Sebastian Fanselow (1,0000) 6-4. 1-6, 7-6(3)
2e HE Jesse Huta Galung (1,1667) / Marc Giner (1,0000) 2-6, 3-6
1e DE Anastasia Pivovarova (1,0000) / Ysaline Bonaventure (1,0000) 6-3, 6-3
2e DE Bibiane Schoofs (0,2875) / Sarah Gronert (1,0000) 2-6, 4-6
 HD Ruben Bemelmans (1,0000) - Yannick Mertens (1,0000) / Arko Zoutendijk (2,0000) - Sebastian Fanselow (1,0000) 6-4, 6-3
 DD Anastasia Pivovarova (1,0000) - Bibiane Schoofs (2,0430) / Ysaline Bonaventure (1,0000) - Arantxa Rus (1,0000) 7-6(3), 4-6. 7-6(6)