Uitslagen landelijke competitie 2016, Heren zondag 1e klasse Afdelingnr 516
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Heren zondag 1e klasse afdelingnr 516

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 7 25
(KNLTB) L.T.C. Ru´ne van Brederode (Santpoort-Zuid) 1 7 24
(KNLTB) H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 7 23
(KNLTB) Haarlemsche L.T.C. 1 7 23
(KNLTB) A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 2 7 21
(KNLTB) KrommenieŰr L.T.V. 1 7 21
(KNLTB) T.V. Osdorp (Amsterdam) 1 7 16
(KNLTB) T.V. Maasland 1 7 15

Uitslagen

5 juni 2016 T.V. Maasland 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 2 1-5
1e HE Bob van Aalst (2,8389) / Christiaan Hesselink (2,4652) 4-6, 2-6
2e HE Arend-Jan de Lange (3,0436) / Ajdin Kolonic (2,5998) 6-4, 6-2
3e HE Bas Zwinkels (2,9376) / Alexander Soeters (2,4796) 6-4, 5-7, 2-6
4e HE Niels Berrevoets (4,2815) / Talbert Boef (2,8712) 2-6, 4-6
1e HD Bas Zwinkels (3,0437) - Arend-Jan de Lange (1,8972) / Alexander Soeters (3,6167) - Christiaan Hesselink (3,0682) 2-6, 2-6
2e HD Bob van Aalst (3,0458) - Niels Berrevoets (4,4991) / Patrick Wijffelman (3,1468) - Niels de Boer (3,0118) 6-4, 4-6, 4-6
5 juni 2016 T.V. Osdorp (Amsterdam) 1 / KrommenieŰr L.T.V. 1 4-2
1e HE Erwin Schmitz (2,4302) / Eric van Kuik (3,4874) 6-1, 6-3
2e HE Michael de Beer (3,2124) / Joost Bos (3,2010) 6-4, 2-6, 6-3
3e HE Yannick Roersma (3,2775) / Sjoerd Migchelsen (3,0816) 6-7, 6-0, 2-6
4e HE / Opgave uit
1e HD Erwin Schmitz (2,6602) - Teun Kuijken (2,8196) / Joost Bos (2,4904) - Sjoerd Migchelsen (2,4820) 3-6, 2-6
2e HD / Opgave uit
5 juni 2016 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 2-4
1e HE Casper Mantje (2,0464) / Deny Wassermann (2,2697) 4-6, 3-6
2e HE Dominic Bersee (2,6156) / Jasper Baggerman (2,7114) 3-6, 2-6
3e HE Jairo Seur (1,8612) / Romar Beke (3,0258) 6-0, 7-6
4e HE Ole Oosterom (2,8409) / Tribb de Jong (3,6578) 3-6, 3-6
1e HD Casper Mantje (2,9436) - Dominic Bersee (2,1932) / Jasper Baggerman (2,1023) - Romar Beke (3,5758) 3-6, 6-2, 2-6
2e HD Jairo Seur (2,8077) - Ole Oosterom (4,0717) / Deny Wassermann (3,7890) - Tribb de Jong (4,1520) 7-5, 5-7, 6-3
5 juni 2016 L.T.C. Ru´ne van Brederode (Santpoort-Zuid) 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 2-4
1e HE Bernard Jonkman (1,8382) / Colin van der Hel (3,1356) 3-6, 0-6
2e HE Tim Wiers (2,1400) / Ben Spee (2,0806) 0-6, 6-0, 4-6
3e HE Koen Heupers (2,4637) / Thijs Willemsen (3,4113) 6-2, 6-2
4e HE Hans Coesel (3,2128) / Edwin Beffers (2,3297) 1-6, 1-6
1e HD Bernard Jonkman (1,5922) - Koen Heupers (2,9761) / Ben Spee (2,0671) - Thijs Willemsen (3,5792) 7-6, 6-1
2e HD Tim Wiers (2,9712) - Hans Coesel (2,2888) / Colin van der Hel (2,3617) - Edwin Beffers (2,0939) 4-6, 3-6

29 mei 2016 L.T.C. Ru´ne van Brederode (Santpoort-Zuid) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 2 3-3
1e HE Bernard Jonkman (1,9330) / Niels de Boer (2,4310) 6-3, 6-1
2e HE Koen Heupers (2,3181) / Ajdin Kolonic (2,8035) 3-6, 4-6
3e HE Tim Wiers (1,9838) / Alexander Soeters (2,7748) 5-7, 6-4, 3-6
4e HE Hans Coesel (3,5601) / Talbert Boef (2,5779) 6-3, 6-4
1e HD Bernard Jonkman (1,5922) - Hans Coesel (2,2888) / Ajdin Kolonic (3,1619) - Alexander Soeters (3,6167) 7-6, 6-3
2e HD Xander van den Berg (3,7347) - Koen Heupers (2,8301) / Christiaan Hesselink (3,1622) - Niels de Boer (3,1258) 5-7, 3-6
29 mei 2016 Haarlemsche L.T.C. 1 / T.V. Maasland 1 3-3
1e HE Ben Spee (1,8888) / Sijmen de Lange (2,1508) 3-6, 6-7
2e HE Colin van der Hel (2,7826) / Bas Zwinkels (3,1182) 6-4, 1-6, 4-6
3e HE Edwin Beffers (2,4726) / Arend-Jan de Lange (2,8976) 7-6, 1-6, 6-3
4e HE Thijs Willemsen (3,4541) / Niels Berrevoets (4,1842) 6-1, 6-2
1e HD Ben Spee (1,9861) - Thijs Willemsen (3,4982) / Sijmen de Lange (2,5767) - Arend-Jan de Lange (1,9834) 1-6, 7-6, 3-6
2e HD Colin van der Hel (2,5107) - Edwin Beffers (2,1090) / Bas Zwinkels (2,8254) - Bob van Aalst (2,9933) 1-6, 7-5, 6-4
29 mei 2016 T.V. Osdorp (Amsterdam) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 4-2
1e HE Yannick Roersma (3,2775) / Deny Wassermann (2,2697) 2-6, 3-6
2e HE Teun Kuijken (2,9173) / Lothar Miedema (3,6832) 6-0, 6-3
3e HE Erwin Schmitz (2,3060) / Romar Beke (3,4184) 5-7, 6-4, 4-6
4e HE Michael de Beer (3,2124) / Tribb de Jong (3,5491) 7-5, 7-6
1e HD Teun Kuijken (2,8825) - Maarten Richard (3,2632) / Deny Wassermann (3,7417) - Lothar Miedema (2,9794) 4-6, 6-3, 6-1
2e HD Erwin Schmitz (2,6148) - Michael de Beer (2,4854) / Romar Beke (3,5758) - Tribb de Jong (4,1520) 6-1, 6-4
29 mei 2016 KrommenieŰr L.T.V. 1 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 2-4
1e HE Nikander Damianos (2,1769) / Casper Mantje (2,1706) 5-7, 3-6
2e HE Eric van Kuik (3,3817) / Dominic Bersee (2,6546) 7-6, 3-6, 6-7
3e HE Sjoerd Migchelsen (3,0816) / Jairo Seur (1,8612) 6-3, 2-6, 1-6
4e HE Joost Bos (3,2547) / Sven Haver (3,5558) 6-4, 6-2
1e HD Sjoerd Migchelsen (2,3676) - Eric van Kuik (2,7677) / Casper Mantje (3,2428) - Dominic Bersee (2,2653) 6-2, 5-7, 3-6
2e HD Nikander Damianos (2,3831) - Joost Bos (2,5277) / Jairo Seur (2,7251) - Sven Haver (3,6579) 6-0, 6-3

22 mei 2016 T.V. Maasland 1 / L.T.C. Ru´ne van Brederode (Santpoort-Zuid) 1 1-5
1e HE Sijmen de Lange (1,9666) / Bernard Jonkman (2,1053) 6-1, 3-6, 1-6
2e HE Arend-Jan de Lange (3,1620) / Koen Heupers (2,0108) 3-6, 6-4, 6-4
3e HE Bob van Aalst (2,7301) / Tim Wiers (2,1976) 1-6, 2-6
4e HE Niels Berrevoets (4,0522) / Hans Coesel (3,6617) 3-6, 3-6
F HE Sijmen de Lange (1,9666) / Bernard Jonkman (2,1053) 6-1, 3-6, 1-6
F HE Arend-Jan de Lange (3,1620) / Koen Heupers (2,0108) 3-6, 6-4, 6-4
F HE Bob van Aalst (2,7301) / Tim Wiers (2,1976) 1-6, 2-6
F HE Niels Berrevoets (4,0522) / Hans Coesel (3,6617) 3-6, 3-6
1e HD Arend-Jan de Lange (1,8057) - Sijmen de Lange (2,3990) / Bernard Jonkman (1,6739) - Hans Coesel (2,4583) 3-6, 5-7
2e HD Bob van Aalst (2,7246) - Bas Zwinkels (2,3910) / Koen Heupers (3,1151) - Xander van den Berg (4,0975) 3-6, 2-6
22 mei 2016 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 2 / Haarlemsche L.T.C. 1 4-2
1e HE Niels de Boer (2,4310) / Ben Spee (1,8888) 1-6, 3-6
2e HE Christiaan Hesselink (2,4652) / Colin van der Hel (2,7826) 6-3, 6-2
3e HE Ajdin Kolonic (2,8503) / Edwin Beffers (2,2394) 6-1, 4-6, 4-6
4e HE Talbert Boef (2,8712) / Thijs Willemsen (3,4151) 6-1, 7-5
1e HD Niels de Boer (2,9360) - Talbert Boef (3,5484) / Ben Spee (2,1616) - Thijs Willemsen (3,6738) 7-6, 4-6, 6-4
2e HD / Opgave uit
22 mei 2016 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / T.V. Osdorp (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Casper Mantje (2,2258) / Teun Kuijken (2,8396) 6-4, 6-2
2e HE Dominic Bersee (2,4288) / Maarten Richard (3,0332) 2-6, 4-6
3e HE Jairo Seur (2,0936) / Erwin Schmitz (2,2535) 7-6, 1-6, 6-4
4e HE Sven Haver (3,4884) / Yannick Roersma (3,3592) 3-6, 4-6
1e HD Casper Mantje (3,3314) - Dominic Bersee (2,2988) / Teun Kuijken (2,7904) - Michael de Beer (2,4852) 6-2, 6-3
2e HD Jairo Seur (2,9407) - Sven Haver (4,0729) / Maarten Richard (3,0113) - Erwin Schmitz (2,3220) 3-6, 6-1, 7-5
22 mei 2016 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / KrommenieŰr L.T.V. 1 4-2
1e HE Deny Wassermann (2,3237) / Nikander Damianos (2,0820) 3-6, 6-2, 6-4
2e HE Alec Deckers (2,3403) / Jefke Plasmeijer (1,8588) 6-4, 6-3
3e HE Jasper Baggerman (2,7566) / Eric van Kuik (3,2590) 6-0, 6-3
4e HE Tribb de Jong (3,4207) / Joost Bos (3,3305) 1-6, 3-6
1e HD Deny Wassermann (3,8084) - Jasper Baggerman (2,1591) / Jefke Plasmeijer (2,4039) - Eric van Kuik (2,6572) 7-6, 6-2
2e HD Tribb de Jong (4,1520) - Lothar Miedema (2,9794) / Nikander Damianos (2,3831) - Joost Bos (2,5277) 3-6, 3-6

8 mei 2016 KrommenieŰr L.T.V. 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 4-2
1e HE Nikander Damianos (1,8169) / Ben Spee (2,0860) 4-6, 4-6
2e HE Jefke Plasmeijer (1,9206) / Colin van der Hel (2,6292) 6-2, 6-2
3e HE Sjoerd Migchelsen (2,9935) / Edwin Beffers (2,5994) 4-6, 6-2, 2-6
4e HE Joost Bos (3,4348) / Thijs Willemsen (3,2884) 3-6, 6-1, 6-1
1e HD Jefke Plasmeijer (2,4176) - Eric van Kuik (2,7053) / Ben Spee (1,9167) - Thijs Willemsen (3,4288) 6-1, 6-0
2e HD Sjoerd Migchelsen (2,6971) - Joost Bos (2,7330) / Edwin Beffers (1,8232) - Colin van der Hel (2,3588) 6-3, 6-3
8 mei 2016 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 2 5-1
1e HE Alec Deckers (2,5676) / Christiaan Hesselink (2,2040) 6-7, 6-1, 6-2
2e HE Deny Wassermann (2,3550) / Ajdin Kolonic (2,6678) 7-5, 7-6
3e HE Jasper Baggerman (2,8866) / Alexander Soeters (2,5861) 5-7, 6-2, 6-1
4e HE Tribb de Jong (3,6114) / Patrick Wijffelman (3,4165) 6-3, 5-7, 6-2
1e HD Alec Deckers (4,1402) - Jasper Baggerman (2,2078) / Ajdin Kolonic (3,0544) - Patrick Wijffelman (3,0148) 6-2, 6-3
2e HD Deny Wassermann (3,8084) - Tribb de Jong (4,1520) / Christiaan Hesselink (3,1622) - Niels de Boer (3,1258) 2-6, 2-6
8 mei 2016 T.V. Osdorp (Amsterdam) 1 / L.T.C. Ru´ne van Brederode (Santpoort-Zuid) 1 1-5
1e HE Yannick Roersma (3,3592) / Bernard Jonkman (2,1053) 2-6, 5-7
2e HE Michael de Beer (3,2124) / Koen Heupers (2,0108) 3-6, 5-7
3e HE Maarten Richard (2,9370) / Tim Wiers (2,5188) 6-4, 1-6, 4-6
4e HE Teun Kuijken (2,8396) / Xander van den Berg (4,9594) 6-2, 6-3
1e HD Michael de Beer (2,4459) - Teun Kuijken (2,7100) / Hans Coesel (2,6050) - Bernard Jonkman (1,8358) 7-6, 6-7, 1-6
2e HD Maarten Richard (2,8139) - Yannick Roersma (3,4628) / Tim Wiers (3,0966) - Koen Heupers (3,2632) 3-6, 3-6
8 mei 2016 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / T.V. Maasland 1 5-1
1e HE Casper Mantje (2,3573) / Arend-Jan de Lange (3,0353) 6-3, 6-1
2e HE Jairo Seur (2,1910) / Bas Zwinkels (3,0641) 6-3, 6-3
3e HE Dominic Bersee (2,6166) / Bob van Aalst (2,5515) 6-3, 6-2
4e HE Sven Haver (3,6608) / Niels Berrevoets (3,9203) 7-5, 6-2
1e HD Casper Mantje (3,4073) - Dominic Bersee (2,3276) / Bas Zwinkels (2,2637) - Sijmen de Lange (2,2706) 6-3, 6-2
2e HD Jairo Seur (2,9407) - Sven Haver (4,0729) / Bob van Aalst (2,7246) - Arend-Jan de Lange (1,8057) 4-6, 3-6

24 april 2016 L.T.C. Ru´ne van Brederode (Santpoort-Zuid) 1 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 3-3
1e HE Bernard Jonkman (1,8235) / Casper Mantje (2,6908) 3-6, 0-6
2e HE Koen Heupers (2,4210) / Dominic Bersee (2,4929) 7-5, 6-7, 6-3
3e HE Hans Coesel (3,6617) / Jairo Seur (2,1910) 3-6, 2-5
4e HE Tim Wiers (2,5188) / Sven Haver (3,6608) 3-6, 6-3, 6-3
1e HD Bernard Jonkman (2,0091) - Koen Heupers (3,3010) / Dominic Bersee (2,2093) - Jairo Seur (2,8720) 6-2, 6-2
2e HD Hans Coesel (2,5200) - Xander van den Berg (3,8362) / Sven Haver (4,1562) - Casper Mantje (3,4724) 7-5, 3-6, 5-7
24 april 2016 T.V. Maasland 1 / T.V. Osdorp (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Sijmen de Lange (2,0000) / Teun Kuijken (2,7995) 6-3, 6-4
2e HE Arend-Jan de Lange (3,1439) / Michael de Beer (2,9452) 6-0, 6-1
3e HE Bas Zwinkels (2,8555) / Maarten Richard (3,1180) 6-7, 7-6, 3-6
4e HE Bob van Aalst (2,5997) / Yannick Roersma (3,2556) 7-6, 7-6
1e HD Sijmen de Lange (2,0000) - Bas Zwinkels (1,9931) / Michael de Beer (2,7772) - Erwin Schmitz (2,4700) 1-6, 6-4, 4-6
2e HD Bob van Aalst (2,7246) - Arend-Jan de Lange (1,8057) / Maarten Richard (2,8139) - Yannick Roersma (3,4628) 4-6, 6-4, 6-4
24 april 2016 Haarlemsche L.T.C. 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 3-3
1e HE Ben Spee (1,8146) / Deny Wassermann (2,6286) 6-3, 2-6, 5-6
2e HE Colin van der Hel (2,2564) / Jasper Baggerman (3,2362) 3-6, 1-6
3e HE Edwin Beffers (2,6555) / Romar Beke (3,4184) 7-5, 1-6, 6-1
4e HE Thijs Willemsen (3,4433) / Lothar Miedema (3,5117) 3-6, 6-1, 7-6
1e HD Ben Spee (1,9167) - Thijs Willemsen (3,4288) / Deny Wassermann (3,6896) - Jasper Baggerman (2,2078) Opgave thuis
2e HD Colin van der Hel (2,3588) - Edwin Beffers (1,8232) / Romar Beke (3,5758) - Lothar Miedema (2,9794) 6-2, 6-4
24 april 2016 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 2 / KrommenieŰr L.T.V. 1 3-3
1e HE Niels de Boer (2,2748) / Nikander Damianos (1,9378) 1-6, 0-6
2e HE Talbert Boef (2,6866) / Eric van Kuik (3,1479) 3-6, 6-3, 6-3
3e HE Ajdin Kolonic (2,7786) / Sjoerd Migchelsen (2,8756) 6-2, 6-4
4e HE Patrick Wijffelman (3,6161) / Joost Bos (3,3035) 6-2, 2-6, 6-3
1e HD Christiaan Hesselink (3,0254) - Talbert Boef (3,5247) / Nikander Damianos (2,5044) - Sjoerd Migchelsen (2,8292) 1-6, 4-6
2e HD Ajdin Kolonic (2,9091) - Alexander Soeters (2,5861) / Eric van Kuik (2,7470) - Joost Bos (2,8145) 7-6, 4-6, 2-6

17 april 2016 T.V. Osdorp (Amsterdam) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 2 3-3
1e HE Erwin Schmitz (2,2361) / Christiaan Hesselink (2,3313) 6-3, 5-7, 3-6
2e HE Michael de Beer (2,7428) / Alexander Soeters (2,7548) 6-3, 3-6, 5-7
3e HE Maarten Richard (3,1915) / Patrick Wijffelman (3,5010) 6-3, 6-4
4e HE Yannick Roersma (3,1187) / Talbert Boef (2,8002) 3-6, 7-5, 3-6
1e HD Erwin Schmitz (2,5281) - Michael de Beer (2,9080) / Alexander Soeters (3,5503) - Patrick Wijffelman (2,8490) 6-2, 6-2
2e HD Maarten Richard (2,9954) - Teun Kuijken (2,8486) / Niels de Boer (2,9666) - Christiaan Hesselink (2,8461) 6-1, 6-7, 6-3
17 april 2016 KrommenieŰr L.T.V. 1 / T.V. Maasland 1 5-1
1e HE Nikander Damianos (2,1074) / Bas Zwinkels (2,8153) 6-4, 6-2
2e HE Jefke Plasmeijer (2,0000) / Bob van Aalst (2,5239) 6-1, 6-1
3e HE Sjoerd Migchelsen (3,0711) / Arend-Jan de Lange (2,8982) 2-6, 6-2, 7-5
4e HE Eric van Kuik (3,1730) / Niels Berrevoets (3,8698) 6-1, 6-2
1e HD Jefke Plasmeijer (2,2527) - Eric van Kuik (2,6644) / Bas Zwinkels (2,0833) - Arend-Jan de Lange (1,8959) 4-6, 6-4, 5-7
2e HD Nikander Damianos (2,4890) - Sjoerd Migchelsen (2,8292) / Bob van Aalst (2,7246) - Niels Berrevoets (4,4991) 6-1, 6-1
17 april 2016 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 3-3
1e HE Casper Mantje (2,6836) / Ben Spee (1,8673) 3-6, 6-1, 4-6
2e HE Dominic Bersee (2,7793) / Colin van der Hel (1,9599) 6-4, 4-6, 7-6
3e HE Jairo Seur (2,3738) / Edwin Beffers (2,5523) 6-0, 6-3
4e HE Sven Haver (3,9548) / Thijs Willemsen (3,1909) 6-2, 2-6, 6-4
1e HD Dominic Bersee (2,0000) - Jairo Seur (2,8226) / Colin van der Hel (2,5908) - Edwin Beffers (1,9213) 5-7, 6-4, 2-6
2e HD Casper Mantje (3,4724) - Sven Haver (4,1562) / Ben Spee (1,9167) - Thijs Willemsen (3,4288) 6-3, 3-6, 3-6
17 april 2016 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / L.T.C. Ru´ne van Brederode (Santpoort-Zuid) 1 3-3
1e HE Romar Beke (3,4184) / Bernard Jonkman (1,8235) 2-6, 5-7
2e HE Lothar Miedema (3,5117) / Koen Heupers (2,4210) 6-3, 3-6, 1-6
3e HE Deny Wassermann (2,6286) / Hans Coesel (3,6617) 6-4, 6-4
4e HE Tribb de Jong (3,6114) / Xander van den Berg (5,2069) 6-2, 6-3
1e HD Deny Wassermann (3,7637) - Jasper Baggerman (2,2495) / Koen Heupers (3,0589) - Hans Coesel (2,4471) 6-3, 6-3
2e HD Lothar Miedema (2,8753) - Alec Deckers (4,0569) / Bernard Jonkman (2,1577) - Xander van den Berg (3,9751) 4-6, 2-6

10 april 2016 Haarlemsche L.T.C. 1 / T.V. Osdorp (Amsterdam) 1 6-0
1e HE Ben Spee (2,0000) / Erwin Schmitz (2,2040) 6-3, 6-4
2e HE Colin van der Hel (2,0000) / Teun Kuijken (2,7594) 6-4, 6-4
3e HE Edwin Beffers (2,7547) / Michael de Beer (2,5404) 6-3, 7-6
4e HE Thijs Willemsen (3,4408) / Maarten Richard (2,9416) 3-6, 6-3, 7-6
1e HD Colin van der Hel (2,8035) - Edwin Beffers (2,0000) / Erwin Schmitz (2,3172) - Teun Kuijken (2,7380) 7-5, 2-6, 7-6
2e HD Ben Spee (2,0000) - Thijs Willemsen (3,5121) / Michael de Beer (2,8475) - Yannick Roersma (3,3934) 6-3, 6-4
10 april 2016 T.V. Maasland 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 4-2
1e HE Sijmen de Lange (2,0000) / Lothar Miedema (3,5117) 6-4, 6-3
2e HE Arend-Jan de Lange (2,5970) / Jasper Baggerman (3,4044) 4-6, 6-3, 0-6
3e HE Bob van Aalst (2,5450) / Romar Beke (3,4184) 1-6, 6-4, 6-3
4e HE Bas Zwinkels (2,8663) / Tribb de Jong (3,5604) 7-5, 6-3
1e HD Arend-Jan de Lange (2,0000) - Bob van Aalst (2,9945) / Lothar Miedema (2,7509) - Jasper Baggerman (2,0000) 7-6, 4-6, 6-3
2e HD Bas Zwinkels (2,0000) - Niels Berrevoets (4,4158) / Romar Beke (3,6591) - Tribb de Jong (4,2353) 3-6, 1-6
10 april 2016 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 2 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 2-4
1e HE Niels de Boer (2,0000) / Jairo Seur (2,6485) 4-6, 2-6
2e HE Christiaan Hesselink (2,0000) / Casper Mantje (2,9877) 1-6, 0-6
3e HE Ajdin Kolonic (2,5405) / Dominic Bersee (2,9690) 5-7, 3-6
4e HE Alexander Soeters (2,7548) / Sven Haver (3,9548) 6-2, 6-1
1e HD Alexander Soeters (3,5503) - Patrick Wijffelman (2,7228) / Jairo Seur (2,9598) - Dominic Bersee (2,0000) 1-6, 6-1, 2-6
2e HD Niels de Boer (2,9666) - Christiaan Hesselink (2,8461) / Casper Mantje (3,4724) - Sven Haver (4,1562) 1-6, 7-5, 7-6
10 april 2016 L.T.C. Ru´ne van Brederode (Santpoort-Zuid) 1 / KrommenieŰr L.T.V. 1 3-3
1e HE Bernard Jonkman (2,0000) / Nikander Damianos (1,9408) 6-3, 6-2
2e HE Hans Coesel (3,6617) / Jefke Plasmeijer (2,0000) 5-7, 7-6, 2-6
3e HE Koen Heupers (2,5712) / Joost Bos (3,1660) 6-3, 6-4
4e HE Xander van den Berg (5,2319) / Sjoerd Migchelsen (3,0711) 1-6, 1-6
1e HD Bernard Jonkman (2,3748) - Hans Coesel (2,6575) / Jefke Plasmeijer (2,0000) - Eric van Kuik (2,4941) 0-6, 7-5, 6-4
2e HD Koen Heupers (3,0272) - Xander van den Berg (3,8918) / Nikander Damianos (2,5038) - Sjoerd Migchelsen (2,9305) 6-3, 3-6, 4-6