Uitslagen landelijke competitie 2016, Heren zondag 1e klasse Afdelingnr 515
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Heren zondag 1e klasse afdelingnr 515

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 6⅔ 30
(KNLTB) T.V. te Werve (Rijswijk) 1 7 28
(KNLTB) L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 6⅔ 26
(KNLTB) A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 7 25
(KNLTB) L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 7 19
(KNLTB) T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 7 18
(KNLTB) T.C. Roomburg (Leiden) 1 7 17
(KNLTB) G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 7 3

Uitslagen

5 juni 2016 T.V. te Werve (Rijswijk) 1 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 6-0
1e HE Martijn Molenkamp (2,2419) / Gijs Peelen (2,1598) 6-2, 6-4
2e HE Charles Deans van Swelm (2,3406) / Maarten de Jong (3,6483) 6-0, 6-0
3e HE Robert van de Pas (1,9293) / Ties Peelen (4,2510) 6-2, 6-3
4e HE JoŽl de Jong (3,1670) / Geert Jansen (3,9275) 6-3, 6-0
1e HD Charles Deans van Swelm (2,0913) - Martijn Molenkamp (2,3798) / Gijs Peelen (2,4705) - Ties Peelen (4,0808) 6-3, 6-2
2e HD JoŽl de Jong (3,1494) - Robert van de Pas (2,4054) / Geert Jansen (3,9937) - Maarten de Jong (3,7629) 6-4, 6-2
5 juni 2016 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 2-4
1e HE Sabin Tigu (2,3730) / Bojan Brkić (2,4486) 1-6, 1-6
2e HE Matthijs van Starkenburg (2,5216) / Rutger Meijer (2,0198) 6-7, 3-6
3e HE Pascal van der Sande (2,2249) / Fabian Koning (2,4937) 6-3, 7-5
4e HE Tim Geers (2,4532) / Ivo Hu (3,4273) 3-6, 4-6
1e HD Pascal van der Sande (2,3146) - Sabin Tigu (2,5353) / Rutger Meijer (2,0356) - Fabian Koning (2,0625) 7-6, 6-4
2e HD Tim Geers (2,0834) - Matthijs van Starkenburg (2,7987) / Bojan Brkić (2,4216) - Ivo Hu (2,9242) 6-7, 2-6
5 juni 2016 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / T.C. Roomburg (Leiden) 1 4-2
1e HE Robin Blickman (2,4435) / Gert-Jan Stevens (2,4971) 6-2, 7-6
2e HE Floris Herrema (2,3681) / Nick van der Kaaij (2,1222) 4-6, 0-3
3e HE Pim van Leeuwen (2,3132) / Victor Kwee (3,3284) 6-4, 5-0
4e HE Faber Sporken (3,0327) / Jeroen Visser (3,0588) 5-7, 6-7
1e HD Floris Herrema (1,8140) - Faber Sporken (3,4681) / Gert-Jan Stevens (2,5346) - Jeroen Visser (2,7021) 6-2, 6-7, 6-1
2e HD Pim van Leeuwen (3,4615) - Mike Zwaan (3,8970) / Nick van der Kaaij (2,6542) - Victor Kwee (3,7791) 6-1, 4-4
5 juni 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 6-0
1e HE Wouter Standaart (1,3877) / Theo Driessen (1,6822) 6-4, 6-0
2e HE Paul Jansen (2,4604) / Sjoerd van der Meer (2,9622) 6-2, 6-4
3e HE John Naaktgeboren (1,5529) / Jeroen Poots (2,6666) 7-6, 7-5
4e HE Louis Hu (2,5181) / Walter van Schie (3,2063) 3-6, 7-6
1e HD John Naaktgeboren (1,8384) - Wouter Standaart (1,8052) / Theo Driessen (1,8465) - Jeroen Poots (3,1810) 6-3, 6-4
2e HD Jurrian van der Weide (3,3854) - Michael Hartgers (2,9487) / Sjoerd van der Meer (2,8000) - Walter van Schie (3,3341) Opgave uit

29 mei 2016 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 3-1 Gestaakt
1e HE Bojan Brkić (2,4486) / Wouter Standaart (1,3877) 0-6, 6-2, 6-3
2e HE Fabian Koning (2,4937) / Paul Jansen (2,4604) 4-6, 6-0, 7-5
3e HE Rutger Meijer (2,0198) / John Naaktgeboren (1,6713) 5-7, 6-3, 4-6
4e HE Ivo Hu (3,4273) / Jurrian van der Weide (3,1720) 6-3, 6-2
29 mei 2016 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 3-3
1e HE Sabin Tigu (2,2472) / Theo Driessen (1,7546) 4-6, 2-6
2e HE Pascal van der Sande (2,3767) / Sjoerd van der Meer (2,8790) 6-2, 6-0
3e HE Tim Geers (2,3261) / Jeroen Poots (2,9520) 3-6, 6-7
4e HE Matthijs van Starkenburg (2,5679) / Walter van Schie (3,1044) 6-4, 6-4
1e HD Sabin Tigu (2,4631) - Pascal van der Sande (2,1982) / Theo Driessen (1,9076) - Jeroen Poots (3,2643) 4-6, 6-7
2e HD Tim Geers (2,1429) - Matthijs van Starkenburg (2,7987) / Walter van Schie (3,3341) - Harold van Schie (3,6795) 7-5, 6-1
29 mei 2016 T.V. te Werve (Rijswijk) 1 / T.C. Roomburg (Leiden) 1 4-2
1e HE Martijn Molenkamp (2,3302) / Gert-Jan Stevens (2,3582) 6-2, 4-6, 6-1
2e HE Charles Deans van Swelm (2,5293) / Nick van der Kaaij (1,8674) 6-4, 3-6, 6-3
3e HE Robert van de Pas (1,9293) / Victor Kwee (3,3284) 6-4, 6-1
4e HE JoŽl de Jong (3,3953) / Jeroen Visser (2,7704) 6-3, 6-4
1e HD Charles Deans van Swelm (1,7939) - Martijn Molenkamp (2,2152) / Gert-Jan Stevens (2,7005) - Jeroen Visser (2,8680) 4-6, 2-6
2e HD JoŽl de Jong (3,0961) - Robert van de Pas (2,2761) / Nick van der Kaaij (2,6542) - Victor Kwee (3,7934) 6-4, 3-6, 0-6
29 mei 2016 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 1-5
1e HE Maarten de Jong (3,6483) / Floris Herrema (2,1948) 3-6, 0-6
2e HE Nick Kokje (4,2201) / Robin Blickman (2,4435) 3-6, 0-6
3e HE Ties Peelen (4,2510) / Pim van Leeuwen (2,3132) 0-6, 0-6
4e HE Jon Emmelkamp (4,0729) / Mike Zwaan (3,1950) 7-5, 6-2
1e HD Maarten de Jong (3,7629) - Ties Peelen (4,0808) / Pim van Leeuwen (3,4615) - Mike Zwaan (3,8970) Opgave thuis
2e HD Nick Kokje (4,3259) - Jon Emmelkamp (4,3303) / Faber Sporken (3,3987) - Robin Blickman (3,5985) 0-6, 2-6

22 mei 2016 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 1-5
1e HE Theo Driessen (1,4707) / Bojan Brkić (2,7035) 2-6, 3-6
2e HE Harold van Schie (3,5176) / Fabian Koning (2,4937) 6-4, 0-6, 2-6
3e HE Jeroen Poots (2,9520) / Rutger Meijer (2,0278) 6-4, 6-7, 3-6
4e HE Walter van Schie (3,2301) / Ivo Hu (3,2019) 3-6, 6-1, 6-0
1e HD Theo Driessen (1,8362) - Walter van Schie (3,3218) / Bojan Brkić (2,5303) - Fabian Koning (2,1250) 5-7, 5-7
2e HD Harold van Schie (3,6795) - Jeroen Poots (3,2643) / Rutger Meijer (2,0356) - Ivo Hu (2,9242) 2-6, 4-6
22 mei 2016 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / T.V. te Werve (Rijswijk) 1 2-4
1e HE Floris Herrema (2,5551) / Martijn Molenkamp (2,0754) Opgave uit
2e HE Robin Blickman (2,3597) / Charles Deans van Swelm (2,2859) 2-6, 1-6
3e HE Faber Sporken (3,1879) / Robert van de Pas (1,9293) 5-7, 1-6
4e HE Pim van Leeuwen (2,3132) / JoŽl de Jong (3,1314) Opgave thuis
F HE Floris Herrema (2,5551) / Martijn Molenkamp (2,0754) 5-7, 6-2, 1-2
F HE Robin Blickman (2,3597) / Charles Deans van Swelm (2,2859) 2-6, 1-6
F HE Faber Sporken (3,1879) / Robert van de Pas (1,9293) 5-7, 1-6
F HE Pim van Leeuwen (2,3132) / JoŽl de Jong (3,1314) 1-6, 6-0, 2-3
1e HD Mike Zwaan (4,0474) - Faber Sporken (3,3987) / Charles Deans van Swelm (1,7939) - Martijn Molenkamp (2,0580) 0-6, 2-6
2e HD Robin Blickman (3,5985) - Pim van Leeuwen (3,4615) / Robert van de Pas (2,2761) - JoŽl de Jong (3,0961) 6-3, 6-2
22 mei 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 2-4
1e HE Wouter Standaart (1,3877) / Gertjan Egberink (2,2494) 6-2, 1-0
2e HE John Naaktgeboren (1,6713) / Matthijs van Starkenburg (2,5679) 6-0, 7-6
3e HE Paul Jansen (2,4541) / Pascal van der Sande (2,0090) 3-6, 3-6
4e HE Louis Hu (2,4368) / Tim Geers (2,7352) 7-6, 0-6, 1-6
1e HD / Opgave thuis
2e HD / Opgave thuis
22 mei 2016 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 6-0
1e HE Nick van der Kaaij (1,8674) / Maarten de Jong (3,6483) 6-3, 6-2
2e HE Gert-Jan Stevens (2,5244) / Gijs Peelen (2,0025) 6-3, 1-6, 7-6
3e HE Jeroen Visser (2,7704) / Ties Peelen (4,2510) 6-1, 6-2
4e HE Victor Kwee (3,3284) / Loek Peelen (4,4091) 6-1, 6-3
1e HD Gert-Jan Stevens (2,7005) - Jeroen Visser (2,8680) / Gijs Peelen (2,4649) - Loek Peelen (3,8189) 5-7, 6-0, 6-2
2e HD Victor Kwee (3,8057) - Nick van der Kaaij (2,6542) / Maarten de Jong (3,6494) - Ties Peelen (3,9975) 6-1, 6-3

8 mei 2016 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 1-5
1e HE Gijs Peelen (2,3996) / Bojan Brkić (2,4702) 6-4, 6-2
2e HE Jon Emmelkamp (4,0729) / Rutger Meijer (2,0278) 4-6, 2-6
3e HE Ties Peelen (4,2510) / Fabian Koning (2,4937) 1-6, 1-6
4e HE Geert Jansen (3,8676) / Ivo Hu (3,2036) 6-7, 2-6
1e HD Gijs Peelen (2,4649) - Ties Peelen (3,9975) / Bojan Brkić (2,5303) - Fabian Koning (2,1250) 3-6, 6-3, 2-6
2e HD Jon Emmelkamp (4,3303) - Geert Jansen (3,9937) / Rutger Meijer (2,0356) - Ivo Hu (2,9242) 0-6, 2-6
8 mei 2016 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 3-3
1e HE Gert-Jan Stevens (2,4302) / Theo Driessen (1,5657) 0-6, 2-6
2e HE Nick van der Kaaij (1,8878) / Sjoerd van der Meer (2,8772) 6-3, 6-2
3e HE Jeroen Visser (2,8026) / Harold van Schie (3,4716) 6-4, 6-1
4e HE Victor Kwee (3,5990) / Walter van Schie (2,9563) 7-6, 6-2
1e HD Nick van der Kaaij (2,4894) - Jeroen Visser (2,6726) / Theo Driessen (1,9310) - Walter van Schie (3,4541) 7-6, 3-6, 1-6
2e HD Gert-Jan Stevens (2,5290) - Victor Kwee (3,6734) / Harold van Schie (3,7621) - Sjoerd van der Meer (2,8833) 2-6, 3-6
8 mei 2016 T.V. te Werve (Rijswijk) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-2
1e HE Martijn Molenkamp (2,4830) / Gertjan Egberink (2,0023) 4-6, 6-3, 6-3
2e HE Charles Deans van Swelm (2,1667) / Sabin Tigu (2,3861) 1-6, 1-6
3e HE Robert van de Pas (2,2135) / Tim Geers (2,2572) 3-6, 7-6, 7-5
4e HE JoŽl de Jong (3,3953) / Pascal van der Sande (2,3767) 1-6, 6-7
1e HD Charles Deans van Swelm (1,9294) - Martijn Molenkamp (2,3263) / Sabin Tigu (2,3635) - Pascal van der Sande (2,0102) 1-6, 7-5, 6-1
2e HD JoŽl de Jong (3,4572) - Robert van de Pas (2,4244) / Gertjan Egberink (2,4005) - Tim Geers (1,8194) 7-5, 4-6, 7-6
8 mei 2016 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 1-5
1e HE Robin Blickman (2,3611) / Wouter Standaart (1,4942) 0-6, 0-6
2e HE Faber Sporken (3,1277) / John Naaktgeboren (1,6713) 0-6, 2-6
3e HE Pim van Leeuwen (2,5480) / Paul Jansen (2,2024) 2-6, 6-2, 7-6
4e HE Mike Zwaan (3,1395) / Louis Hu (2,6106) 5-7, 0-6
1e HD Faber Sporken (3,4820) - Robin Blickman (3,5985) / Wouter Standaart (1,8052) - Michael Hartgers (2,6897) 3-6, 0-6
2e HD Pim van Leeuwen (3,4615) - Mike Zwaan (3,9641) / Jurrian van der Weide (3,1777) - John Naaktgeboren (1,9329) 0-6, 3-6

24 april 2016 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.C. Roomburg (Leiden) 1 3-3
1e HE Fabian Koning (2,3270) / Nick van der Kaaij (2,0000) 3-6, 5-7
2e HE Bojan Brkić (2,2100) / Gert-Jan Stevens (2,5618) 6-1, 4-6, 3-6
3e HE Rutger Meijer (2,0278) / Victor Kwee (3,5990) 6-1, 6-0
4e HE Ivo Hu (3,0318) / Jeroen Visser (2,9080) 0-6, 4-6
1e HD Fabian Koning (2,2330) - Bojan Brkić (2,7521) / Gert-Jan Stevens (2,2803) - Jeroen Visser (2,4238) 1-6, 6-2, 6-2
2e HD Ivo Hu (3,0290) - Ties Klapwijk (1,8124) / Nick van der Kaaij (2,3480) - Victor Kwee (3,5600) 2-6, 6-1, 6-2
24 april 2016 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 6-0
1e HE Theo Driessen (1,6658) / Gijs Peelen (2,3996) 7-6, 2-6, 6-2
2e HE Harold van Schie (3,5267) / Ties Peelen (4,1959) 7-5, 7-5
3e HE Jeroen Poots (2,9844) / Geert Jansen (3,8442) 6-2, 7-6
4e HE Walter van Schie (2,9563) / Jon Emmelkamp (4,0729) 6-0, 6-4
1e HD Theo Driessen (2,0123) - Walter van Schie (3,5676) / Gijs Peelen (2,4024) - Sjoerd Noordhoff (3,8167) 7-6, 6-1
2e HD Jeroen Poots (3,2643) - Harold van Schie (3,8412) / Jon Emmelkamp (4,2858) - Nick Kokje (4,2805) 6-1, 7-6
24 april 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.V. te Werve (Rijswijk) 1 4-2
1e HE Wouter Standaart (1,5944) / Martijn Molenkamp (2,3986) 6-1, 6-4
2e HE John Naaktgeboren (1,8333) / Charles Deans van Swelm (2,0278) 6-4, 6-2
3e HE Paul Jansen (1,9441) / Robert van de Pas (2,5498) 4-6, 2-6
4e HE Louis Hu (2,6752) / JoŽl de Jong (3,3062) 6-2, 6-2
1e HD Wouter Standaart (1,7222) - Michael Hartgers (2,6246) / Charles Deans van Swelm (1,9552) - Martijn Molenkamp (2,5968) 4-6, 5-7
2e HD Paul Jansen (2,9290) - John Naaktgeboren (2,0139) / JoŽl de Jong (3,3600) - Robert van de Pas (2,2924) 7-5, 6-3
24 april 2016 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 4-2
1e HE Gertjan Egberink (2,1690) / Floris Herrema (2,0000) 6-4, 6-2
2e HE Sabin Tigu (2,1944) / Dino Jablonski (2,1500) 6-2, 2-6, 4-6
3e HE Pascal van der Sande (2,6114) / Pim van Leeuwen (2,3814) 5-7, 6-3, 6-4
4e HE Tim Geers (2,3700) / Mike Zwaan (3,1241) 6-4, 6-1
1e HD Pascal van der Sande (1,7758) - Sabin Tigu (2,2174) / Floris Herrema (1,9812) - Dino Jablonski (2,8313) 6-7, 4-6
2e HD Gertjan Egberink (2,4005) - Tim Geers (1,8194) / Mike Zwaan (3,9641) - Pim van Leeuwen (3,4615) 6-3, 6-3

17 april 2016 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 1-5
1e HE Nick van der Kaaij (2,1667) / Sabin Tigu (2,0000) 6-4, 6-1
2e HE Gert-Jan Stevens (2,3489) / Gertjan Egberink (2,2775) 7-6, 4-6, 1-6
3e HE Victor Kwee (3,5990) / Tim Geers (2,3700) 2-6, 2-6
4e HE Jeroen Visser (2,7206) / Pascal van der Sande (2,7895) 2-6, 0-6
1e HD Gert-Jan Stevens (2,0833) - Jeroen Visser (2,2269) / Sabin Tigu (2,4466) - Pascal van der Sande (1,9167) 2-6, 7-5, 3-6
2e HD Victor Kwee (3,4627) - Nick van der Kaaij (2,2269) / Tim Geers (1,9167) - Gertjan Egberink (2,4838) 1-6, 2-6
17 april 2016 T.V. te Werve (Rijswijk) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 3-3
1e HE Martijn Molenkamp (2,2597) / Theo Driessen (1,8333) 6-2, 2-6, 1-6
2e HE Charles Deans van Swelm (2,0278) / Harold van Schie (3,5267) 7-5, 6-2
3e HE Robert van de Pas (2,6351) / Garnik Murad (3,4504) 7-5, 6-1
4e HE JoŽl de Jong (3,1407) / Jeroen Poots (3,1340) 3-6, 6-1, 0-6
1e HD Charles Deans van Swelm (1,9552) - Martijn Molenkamp (2,5968) / Garnik Murad (2,8173) - Jeroen Poots (3,2643) 6-4, 6-2
2e HD JoŽl de Jong (3,2767) - Robert van de Pas (2,1792) / Theo Driessen (2,1111) - Walter van Schie (3,6648) 6-4, 2-6, 3-6
17 april 2016 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 0-6
1e HE Gijs Peelen (2,3564) / Wouter Standaart (1,7017) 1-6, 2-6
2e HE Maarten de Jong (3,6483) / John Naaktgeboren (1,8333) 3-6, 0-6
3e HE Jon Emmelkamp (4,0729) / Paul Jansen (1,9441) 0-6, 3-6
4e HE Ties Peelen (4,1959) / Louis Hu (2,6752) 1-6, 3-6
1e HD Gijs Peelen (2,2123) - Maarten de Jong (3,5522) / Wouter Standaart (1,8333) - Michael Hartgers (2,6801) 2-6, 3-6
2e HD Jon Emmelkamp (4,2858) - Ties Peelen (3,9975) / John Naaktgeboren (2,0139) - Jurrian van der Weide (3,1860) 4-6, 2-6
17 april 2016 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 1-5
1e HE Robin Blickman (2,1667) / Rutger Meijer (2,1667) 5-7, 3-6
2e HE Pim van Leeuwen (2,5160) / Ties Klapwijk (2,8036) 6-3, 6-2
3e HE / Opgave thuis
4e HE / Opgave thuis
1e HD Pim van Leeuwen (3,3745) - Jaap Plugge (3,3941) / Ivo Hu (3,1580) - Bojan Brkić (2,8018) 3-6, 2-6
2e HD / Opgave thuis

10 april 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.C. Roomburg (Leiden) 1 6-0
1e HE Wouter Standaart (1,8333) / Gert-Jan Stevens (2,2100) 6-2, 6-2
2e HE John Naaktgeboren (2,0000) / Nick van der Kaaij (2,0000) 6-3, 6-2
3e HE Paul Jansen (2,0000) / Jeroen Visser (2,6647) 4-6, 7-5, 6-0
4e HE Louis Hu (2,6943) / Victor Kwee (3,5799) 6-2, 6-2
1e HD Wouter Standaart (2,0000) - Michael Hartgers (2,7225) / Nick van der Kaaij (2,0000) - Jeroen Visser (2,0000) 6-4, 6-2
2e HD John Naaktgeboren (2,0833) - Jurrian van der Weide (2,9974) / Gert-Jan Stevens (2,0000) - Victor Kwee (3,3794) 6-0, 6-0
10 april 2016 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 3-3
1e HE Theo Driessen (2,0000) / Robin Blickman (2,0000) 6-0, 6-1
2e HE Garnik Murad (3,4504) / Dino Jablonski (2,1500) 2-6, 3-6
3e HE Jeroen Poots (3,0385) / Pim van Leeuwen (2,6115) 6-7, 4-6
4e HE Harold van Schie (3,5267) / Mike Zwaan (3,2777) Opgave uit
1e HD Theo Driessen (2,1667) - Walter van Schie (3,7481) / Dino Jablonski (2,7480) - Floris Herrema (1,9125) 7-6, 6-3
2e HD Garnik Murad (2,7340) - Harold van Schie (3,7579) / Robin Blickman (3,6818) - Pim van Leeuwen (3,4578) 1-6, 5-7
10 april 2016 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 5-1
1e HE Gertjan Egberink (2,0000) / Gijs Peelen (2,6648) 6-2, 4-6, 6-7
2e HE Sabin Tigu (2,0000) / Maarten de Jong (3,6483) 6-3, 6-4
3e HE Pascal van der Sande (2,7895) / Ties Peelen (4,1959) 6-2, 6-0
4e HE Tim Geers (2,3700) / Geert Jansen (3,8442) 6-1, 6-3
1e HD Pascal van der Sande (2,0000) - Sabin Tigu (2,5299) / Geert Jansen (3,9937) - Maarten de Jong (3,4689) 7-5, 6-4
2e HD Gertjan Egberink (2,4838) - Tim Geers (2,0000) / Ties Peelen (3,9975) - Jon Emmelkamp (4,2858) 6-3, 6-4
10 april 2016 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.V. te Werve (Rijswijk) 1 1-5
1e HE Bojan Brkić (2,0000) / Martijn Molenkamp (2,2597) 5-7, 3-6
2e HE Rutger Meijer (2,0000) / Charles Deans van Swelm (2,0000) 3-6, 6-3, 4-6
3e HE Fabian Koning (2,0000) / Robert van de Pas (2,9621) 2-6, 4-6
4e HE Ivo Hu (2,8776) / Alex Pezzoni (2,8030) 6-3, 4-6, 3-6
1e HD Fabian Koning (2,0000) - Bojan Brkić (2,6825) / Martijn Molenkamp (2,7964) - Charles Deans van Swelm (2,0000) 2-6, 4-6
2e HD Ties Klapwijk (2,0000) - Rutger Meijer (2,1500) / Robert van de Pas (2,0000) - Alex Pezzoni (2,9276) 6-1, 6-3