Uitslagen landelijke competitie 2016, Heren zondag 1e klasse Afdelingnr 514
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Heren zondag 1e klasse afdelingnr 514

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) T.C. Kerkrade '54 1 7 34
(KNLTB) T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 7 28
(KNLTB) T.V. 't Root (Asten) 1 7 21
(KNLTB) T.C. Venlo 1 7 20
(KNLTB) T.C. OriŽnt (Sittard) 1 7 20
(KNLTB) T.C. Groenendaal (Tiel) 1 7 18
(KNLTB) T.C. Tilburg 1 7 14
(KNLTB) L.T.C. Uden 1 7 12

Uitslagen

5 juni 2016 T.C. Venlo 1 / T.C. Groenendaal (Tiel) 1 4-2
1e HE Robert van Ewijk (1,5049) / Remi de Jager (2,0167) 6-3, 3-6, 6-1
2e HE Kevin BŲttcher (2,6502) / Aloys van Baal (2,2002) 2-6, 7-5, 2-6
3e HE Ricky de Bruijn (2,4377) / Lars Gerbrands (3,8754) 6-1, 6-2
4e HE Sjors van Eck (2,3094) / Jim de Graaf (3,1855) 6-2, 6-4
1e HD Robert van Ewijk (1,6862) - Sjors van Eck (2,6065) / Remi de Jager (1,9028) - Lars Gerbrands (3,3711) 7-6, 6-0
2e HD Ricky de Bruijn (2,9265) - Kevin BŲttcher (3,0484) / Jim de Graaf (3,3066) - Aloys van Baal (1,7338) 1-6, 2-6
5 juni 2016 T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 / T.C. Tilburg 1 5-1
1e HE Bart Sonnenschein (1,3042) / Ido Kronenberg (3,2071) 6-0, 6-1
2e HE Job Steegh (2,0723) / Walter Neyens (3,4169) 6-1, 6-2
3e HE Ilie Zenden (2,9604) / Roel de Kok (2,6791) 7-6, 4-6, 6-4
4e HE Edgar Simonyan (2,8248) / Hardy Versteegen (2,6540) 5-7, 2-6
1e HD Job Steegh (1,9122) - Ilie Zenden (3,0325) / Roel de Kok (2,3723) - Stephen Meindert (2,5177) 6-4, 3-6, 6-2
2e HD Bjorn Boumans (3,0841) - Bart Sonnenschein (2,0094) / Ido Kronenberg (3,2652) - Hardy Versteegen (3,7504) 6-3, 6-1
5 juni 2016 T.C. OriŽnt (Sittard) 1 / L.T.C. Uden 1 4-2
1e HE Ralph Ubachs (1,9506) / Rob Kardol (2,5399) 3-6, 6-7
2e HE Ricardo Hagedoorn (1,9388) / Mark Voorn (2,9131) 7-5, 6-3
3e HE Willem Waaijen (3,7788) / Stijn Geurts (3,6753) 6-0, 6-3
4e HE Thom Femer (3,6758) / Bob Witsiers (3,9154) 3-6, 0-6
1e HD Ralph Ubachs (1,6144) - Ricardo Hagedoorn (1,4954) / Rob Kardol (2,1394) - Stijn Geurts (3,4087) 6-0, 6-2
2e HD Thom Femer (2,7307) - Willem Waaijen (3,1031) / Mark Voorn (3,0867) - Bob Witsiers (4,1639) Opgave uit
5 juni 2016 T.C. Kerkrade '54 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 4-2
1e HE Yannick Zenden (1,2474) / Stijn Simons (3,0141) 6-3, 6-1
2e HE Sam Meessen (2,0000) / Tiemen van Ingen (2,4200) Opgave uit
3e HE Stan Bormans (1,9034) / Koen Dekkers (2,8814) 1-6, 6-3, 6-4
4e HE Michael Kawczynski (2,6999) / Bart Theelen (2,4999) 3-6, 2-6
1e HD Sam Meessen (1,0000) - Stan Bormans (3,5346) / Tiemen van Ingen (2,5915) - Koen Dekkers (2,8743) 6-3, 3-6, 4-6
2e HD Michael Kawczynski (3,5866) - Yannick Zenden (1,1692) / Bart Theelen (3,2978) - Stijn Simons (1,9005) 2-6, 6-3, 6-4

29 mei 2016 T.C. Groenendaal (Tiel) 1 / T.C. OriŽnt (Sittard) 1 3-3
1e HE Remi de Jager (1,9015) / Ralph Ubachs (2,1687) 6-4, 5-7, 3-6
2e HE Lars Gerbrands (3,9557) / Ricardo Hagedoorn (1,9388) 3-6, 1-6
3e HE Aloys van Baal (2,2002) / Thom Femer (3,6758) 6-3, 6-1
4e HE Jim de Graaf (3,2896) / Willem Waaijen (3,5605) 7-6, 6-4
1e HD Aloys van Baal (1,5766) - Remi de Jager (1,8254) / Ricardo Hagedoorn (1,6089) - Ralph Ubachs (1,7449) 4-6, 5-7
2e HD Lars Gerbrands (3,4332) - Jim de Graaf (3,2441) / Willem Waaijen (3,1656) - Thom Femer (2,7307) Opgave uit
29 mei 2016 T.C. Kerkrade '54 1 / T.C. Tilburg 1 5-1
1e HE Yannick Zenden (1,2474) / Ido Kronenberg (3,2071) 6-2, 6-2
2e HE Sam Meessen (2,0000) / Walter Neyens (3,4169) 6-0, 6-0
3e HE Stan Bormans (1,9190) / Roel de Kok (2,6384) 4-6, 6-4, 6-2
4e HE Michael Kawczynski (2,5711) / Hardy Versteegen (2,8601) 5-7, 6-3, 2-6
1e HD Maarten Paas (2,0000) - Yannick Zenden (1,1692) / Stephen Meindert (2,5177) - Hardy Versteegen (3,7106) 6-1, 6-1
2e HD Sam Meessen (1,0000) - Stan Bormans (3,5346) / Ido Kronenberg (3,2652) - Roel de Kok (2,3723) 6-1, 4-6, 6-3
29 mei 2016 T.V. 't Root (Asten) 1 / T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 2-4
1e HE Tiemen van Ingen (2,4200) / Bart Sonnenschein (1,3042) 2-6
2e HE Stijn Simons (3,0141) / Job Steegh (2,0723) 4-6, 4-6
3e HE Koen Dekkers (2,6862) / Ilie Zenden (3,1946) 6-1, 4-6, 2-6
4e HE Bart Theelen (2,5350) / Bjorn Boumans (3,4176) 6-1, 6-4
1e HD Koen Dekkers (2,7020) - Tiemen van Ingen (2,4191) / Bart Sonnenschein (2,0826) - Job Steegh (1,9854) 5-7, 6-7
2e HD Stijn Simons (1,9861) - Bart Theelen (3,3645) / Bjorn Boumans (3,0008) - Edgar Simonyan (3,1046) 6-1, 6-1
29 mei 2016 T.C. Venlo 1 / L.T.C. Uden 1 5-1
1e HE Kevin BŲttcher (2,5148) / Wouter van den Berg (1,8125) 1-6, 4-6
2e HE Robert van Ewijk (1,5824) / Rob Kardol (2,5346) 6-4, 6-4
3e HE Ricky de Bruijn (2,5019) / Mark Voorn (2,7953) 6-4, 6-2
4e HE Sjors van Eck (2,3918) / Mark Liet (3,5964) 5-7, 6-3, 6-3
1e HD Robert van Ewijk (1,8024) - Kevin BŲttcher (3,1739) / Rob Kardol (2,1394) - Wouter van den Berg (1,8666) 7-6, 7-6
2e HD Sjors van Eck (3,0202) - Ricky de Bruijn (3,0475) / Mark Liet (3,5232) - Stijn Geurts (3,2868) 7-5, 6-3

22 mei 2016 T.C. Tilburg 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 3-3
1e HE Hardy Versteegen (2,5902) / Tiemen van Ingen (2,4200) 4-6, 6-1, 3-0
2e HE Roel de Kok (2,6384) / Stijn Simons (3,0141) 3-6, 6-7
3e HE Ido Kronenberg (3,2071) / Bart Theelen (2,5158) Opgave thuis
4e HE Walter Neyens (3,4169) / Koen Dekkers (2,8814) Opgave uit
1e HD Roel de Kok (2,5177) - Stephen Meindert (2,6873) / Koen Dekkers (2,8743) - Tiemen van Ingen (2,5915) Opgave uit
2e HD Ido Kronenberg (3,2652) - Hardy Versteegen (3,7504) / Bart Theelen (3,3866) - Stijn Simons (1,9672) Opgave thuis
22 mei 2016 T.C. OriŽnt (Sittard) 1 / T.C. Venlo 1 4-2
1e HE Ralph Ubachs (2,0451) / Robert van Ewijk (1,7416) 3-6, 4-6
2e HE Ricardo Hagedoorn (1,9388) / Rick Bongers (4,0825) 6-0, 6-2
3e HE Thom Femer (3,6758) / Sjors van Eck (2,3918) 4-6, 1-6
4e HE Willem Waaijen (3,5605) / Ricky de Bruijn (2,5019) Opgave uit
1e HD Ralph Ubachs (1,8164) - Ricardo Hagedoorn (1,7974) / Robert van Ewijk (1,7592) - Sjors van Eck (3,1290) 6-3, 7-5
2e HD Thom Femer (2,7307) - Willem Waaijen (3,1656) / Rick Bongers (3,2330) - Ricky de Bruijn (3,0475) Opgave uit
22 mei 2016 T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 / T.C. Kerkrade '54 1 1-4
1e HE Bart Sonnenschein (1,3041) / Yannick Zenden (1,2474) 6-7, 2-6
2e HE Job Steegh (2,0723) / Sam Meessen (2,0000) 6-4, 6-3
3e HE Ilie Zenden (3,1946) / Stan Bormans (1,9190) 5-7, 0-6
4e HE Edgar Simonyan (2,8248) / Michael Kawczynski (2,5711) 1-6, 2-6
1e HD Bart Sonnenschein (2,0826) - Bjorn Boumans (3,0008) / Yannick Zenden (1,1692) - Maarten Paas (2,0000) 5-7, 4-6
2e HD Job Steegh (1,8142) - Ilie Zenden (3,0279) / Sam Meessen (1,0000) - Stan Bormans (3,5346) Opgave uit
22 mei 2016 L.T.C. Uden 1 / T.C. Groenendaal (Tiel) 1 1-5
1e HE Wouter van den Berg (1,6368) / Remi de Jager (2,0421) 2-6, 7-6, 3-6
2e HE Rob Kardol (2,4205) / Aloys van Baal (2,3336) 3-6, 6-7
3e HE Stijn Geurts (3,5673) / Jim de Graaf (3,4312) 3-6, 6-4, 1-6
4e HE Mark Liet (3,6519) / Lars Gerbrands (3,6846) 6-1, 6-4
1e HD Stijn Geurts (3,2868) - Mark Liet (3,5232) / Remi de Jager (1,8254) - Aloys van Baal (1,5766) 5-7, 1-6
2e HD Wouter van den Berg (1,8666) - Rob Kardol (2,1394) / Jim de Graaf (3,2441) - Lars Gerbrands (3,4332) 6-4, 6-7, 6-7

8 mei 2016 T.C. Groenendaal (Tiel) 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 2-4
1e HE Remi de Jager (1,9015) / Frederik van de Ven (2,1667) 6-7, 3-6
2e HE Lars Gerbrands (3,5484) / Stijn Simons (3,1118) 2-6, 0-6
3e HE Aloys van Baal (2,2492) / Bart Theelen (2,7649) 6-7, 3-6
4e HE Jim de Graaf (3,4222) / Koen Dekkers (2,7864) 4-6, 7-6, 4-6
1e HD Aloys van Baal (1,9329) - Jim de Graaf (3,3155) / Stijn Simons (1,9167) - Frederik van de Ven (2,6972) 6-3
2e HD Remi de Jager (1,8697) - Lars Gerbrands (3,5132) / Bart Theelen (3,2789) - Koen Dekkers (2,5302) 6-4, 6-3
8 mei 2016 L.T.C. Uden 1 / T.C. Tilburg 1 3-3
1e HE Rob Kardol (2,2688) / Walter Neyens (3,4169) 7-6, 6-0
2e HE Wouter van den Berg (1,6368) / Ido Kronenberg (3,2071) 6-0, 6-1
3e HE Mark Liet (3,6519) / Roel de Kok (2,6384) 6-7, 6-2, 3-6
4e HE Stijn Geurts (3,5095) / Hardy Versteegen (2,9138) 0-6, 1-6
1e HD Rob Kardol (2,3657) - Wouter van den Berg (2,0695) / Hardy Versteegen (3,5325) - Stephen Meindert (2,3723) 6-1, 7-6
2e HD Mark Liet (3,4410) - Stijn Geurts (3,1955) / Ido Kronenberg (3,3284) - Roel de Kok (2,3723) 2-6, 1-6
8 mei 2016 T.C. Venlo 1 / T.C. Kerkrade '54 1 1-5
1e HE Robert van Ewijk (1,6847) / Yannick Zenden (1,3412) 6-4, 5-7, 4-6
2e HE Kevin BŲttcher (2,3694) / Maarten Paas (1,8722) 0-6, 2-6
3e HE Sjors van Eck (2,4226) / Stan Bormans (1,9719) 2-6, 7-6, 2-6
4e HE Ricky de Bruijn (2,3510) / Michael Kawczynski (2,8604) 6-1, 5-7
1e HD Robert van Ewijk (1,7592) - Ricky de Bruijn (3,0475) / Maarten Paas (2,0000) - Yannick Zenden (1,1692) Opgave thuis
2e HD Sjors van Eck (3,3020) - Rick Bongers (3,2537) / Stan Bormans (3,3623) - Michael Kawczynski (3,4988) 7-6, 7-6
8 mei 2016 T.C. OriŽnt (Sittard) 1 / T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 1-5
1e HE Ricardo Hagedoorn (1,9488) / Bart Sonnenschein (1,4794) 3-6, 4-6
2e HE Ralph Ubachs (1,9509) / Job Steegh (2,2472) 1-6, 4-6
3e HE Thom Femer (3,6758) / Ilie Zenden (3,1946) Opgave thuis
4e HE Willem Waaijen (3,2891) / Bjorn Boumans (3,6082) 6-2, 0-6, 1-6
1e HD Ricardo Hagedoorn (1,9861) - Ralph Ubachs (2,0050) / Bart Sonnenschein (1,9167) - Job Steegh (1,8194) 6-3, 6-4
2e HD Thom Femer (2,7307) - Willem Waaijen (3,2671) / Ilie Zenden (3,0325) - Bjorn Boumans (3,0008) Opgave thuis

24 april 2016 T.C. Kerkrade '54 1 / T.C. OriŽnt (Sittard) 1 5-1
1e HE Yannick Zenden (1,3594) / Ralph Ubachs (1,8910) 6-3, 6-2
2e HE Marc Edele (2,6929) / Ricardo Hagedoorn (2,0000) 3-6, 3-6
3e HE Stan Bormans (1,9719) / Willem Waaijen (3,2891) 7-5, 6-7, 6-2
4e HE Maarten Paas (1,8722) / Thom Femer (3,6758) Opgave uit
1e HD Stan Bormans (3,5067) - Yannick Zenden (1,2164) / Ricardo Hagedoorn (1,9167) - Ralph Ubachs (1,9329) 7-5, 7-6
2e HD Marc Edele (2,9864) - Maarten Paas (2,0000) / Willem Waaijen (3,4511) - Thom Femer (2,7307) Opgave uit
24 april 2016 T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 / T.C. Venlo 1 5-1
1e HE Job Steegh (2,1083) / Robert van Ewijk (1,8333) 6-4, 3-6, 2-6
2e HE Bart Sonnenschein (1,6012) / Kevin BŲttcher (2,2692) 6-0, 6-4
3e HE Edgar Simonyan (2,8248) / Rick Bongers (4,1209) 6-1, 6-0
4e HE Ilie Zenden (3,1946) / Ricky de Bruijn (2,3510) Opgave uit
1e HD Job Steegh (1,9167) - Bart Sonnenschein (2,0000) / Robert van Ewijk (1,7222) - Rick Bongers (3,2618) 2-6, 7-5, 6-3
2e HD Ilie Zenden (3,0325) - Bjorn Boumans (3,0008) / Kevin BŲttcher (3,1739) - Ricky de Bruijn (3,0475) Opgave uit
24 april 2016 T.C. Tilburg 1 / T.C. Groenendaal (Tiel) 1 3-3
1e HE Walter Neyens (3,4169) / Remi de Jager (1,9015) 2-6, 3-6
2e HE Stephen Meindert (2,7566) / Aloys van Baal (2,6662) 2-6, 3-6
3e HE Hardy Versteegen (3,0123) / Jim de Graaf (3,3229) 6-1, 6-1
4e HE Roel de Kok (2,6698) / Lars Gerbrands (3,4859) 6-4, 6-2
1e HD Roel de Kok (2,3906) - Stephen Meindert (2,3906) / Remi de Jager (1,8072) - Jim de Graaf (3,2406) 6-2, 6-7, 6-1
2e HD Ido Kronenberg (3,1668) - Hardy Versteegen (3,3798) / Aloys van Baal (2,0833) - Lars Gerbrands (3,6404) 3-6, 6-7
24 april 2016 T.V. 't Root (Asten) 1 / L.T.C. Uden 1 3-3
1e HE Stijn Simons (3,1118) / Rob Kardol (2,0300) 1-6, 2-6
2e HE Tiemen van Ingen (2,4101) / Wouter van den Berg (1,6746) 6-4, 3-6, 2-6
3e HE Koen Dekkers (2,8720) / Mark Liet (3,5095) 7-5, 6-4
4e HE Bart Theelen (2,7959) / Stijn Geurts (3,4428) 6-2, 6-1
1e HD Tiemen van Ingen (2,1667) - Koen Dekkers (2,2778) / Wouter van den Berg (2,3303) - Rob Kardol (2,6992) 3-6, 2-6
2e HD Stijn Simons (2,0000) - Bart Theelen (3,3483) / Stijn Geurts (3,1394) - Mark Liet (3,3577) 6-3, 6-3

17 april 2016 T.C. Groenendaal (Tiel) 1 / T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 3-3
1e HE Remi de Jager (1,8046) / Bart Sonnenschein (1,8004) 1-6, 2-6
2e HE Lars Gerbrands (3,6102) / Job Steegh (2,1083) 2-6, 3-6
3e HE Aloys van Baal (2,9219) / Ilie Zenden (3,0561) 6-1, 7-5
4e HE Jim de Graaf (3,4869) / Bjorn Boumans (3,4324) 6-4, 7-6
1e HD Aloys van Baal (2,0833) - Lars Gerbrands (3,6404) / Bart Sonnenschein (2,0000) - Job Steegh (1,9167) 3-6, 6-7
2e HD Remi de Jager (1,8449) - Jim de Graaf (3,2059) / Edgar Simonyan (3,0213) - Ilie Zenden (2,9631) 7-6, 6-3
17 april 2016 T.C. OriŽnt (Sittard) 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 3-3
1e HE Ricardo Hagedoorn (2,0000) / Stijn Simons (3,1118) 6-1, 6-1
2e HE Ralph Ubachs (2,0000) / Tiemen van Ingen (2,3459) 1-6, 7-6, 7-6
3e HE Thom Femer (3,6508) / Bart Theelen (2,7959) 2-6
4e HE Willem Waaijen (3,1152) / Koen Dekkers (3,0234) 3-6, 2-6
1e HD Ricardo Hagedoorn (1,9167) - Thom Femer (2,7307) / Tiemen van Ingen (2,1667) - Stijn Simons (2,0000) Opgave thuis
2e HD Ralph Ubachs (2,0139) - Willem Waaijen (3,6088) / Koen Dekkers (2,1667) - Bart Theelen (3,2650) 3-6, 6-3, 6-3
17 april 2016 L.T.C. Uden 1 / T.C. Kerkrade '54 1 1-5
1e HE Rob Kardol (1,9693) / Yannick Zenden (1,3645) 3-6, 4-6
2e HE Wouter van den Berg (1,4829) / Maarten Paas (2,1500) 6-4, 2-6, 4-6
3e HE Stijn Geurts (3,4428) / Stan Bormans (1,9926) 2-6, 6-3, 4-6
4e HE Mark Liet (3,3843) / Marc Edele (2,7687) 6-3, 3-6, 5-7
1e HD Stijn Geurts (3,1394) - Mark Liet (3,3577) / Yannick Zenden (1,2164) - Maarten Paas (2,0000) 4-6, 1-6
2e HD Rob Kardol (2,8745) - Wouter van den Berg (2,4328) / Marc Edele (2,8785) - Stan Bormans (3,4656) 6-3, 3-6, 6-3
17 april 2016 T.C. Venlo 1 / T.C. Tilburg 1 5-1
1e HE Robert van Ewijk (1,8333) / Walter Neyens (3,4169) 6-1, 6-0
2e HE Kevin BŲttcher (2,2692) / Ido Kronenberg (3,1947) 7-6, 6-4
3e HE Rick Bongers (4,1209) / Roel de Kok (2,6698) 3-6, 2-6
4e HE Mika Avetisyan (4,0854) / Hardy Versteegen (2,6564) 6-1, 7-5
1e HD Robert van Ewijk (1,8333) - Rick Bongers (3,2886) / Stephen Meindert (2,2633) - Roel de Kok (2,2633) 6-2, 7-6
2e HD Kevin BŲttcher (3,4268) - Mika Avetisyan (4,6007) / Ido Kronenberg (2,7807) - Hardy Versteegen (3,0381) 6-4, 6-3

10 april 2016 T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 / L.T.C. Uden 1 5-1
1e HE Bart Sonnenschein (2,0000) / Rob Kardol (1,8026) 6-0, 6-2
2e HE Job Steegh (2,0000) / Wouter van den Berg (1,6496) 5-7, 2-6
3e HE Ilie Zenden (3,1861) / Stijn Geurts (3,3111) 6-3, 6-0
4e HE Edgar Simonyan (2,8248) / Bob Witsiers (3,9154) 6-4, 6-2
1e HD Ilie Zenden (3,0464) - Job Steegh (2,0000) / Rob Kardol (2,8529) - Wouter van den Berg (2,4120) 7-5, 6-7, 6-2
2e HD Bjorn Boumans (3,0008) - Bart Sonnenschein (2,0000) / Stijn Geurts (3,1394) - Bob Witsiers (4,1639) 6-1, 6-1
10 april 2016 T.C. Tilburg 1 / T.C. OriŽnt (Sittard) 1 2-4
1e HE Ido Kronenberg (3,1947) / Ricardo Hagedoorn (2,0000) 1-6, 2-6
2e HE Walter Neyens (3,4169) / Anastasia Poltoratskaya (2,0000) 1-6, 0-6
3e HE Hardy Versteegen (2,7913) / Willem Waaijen (2,9800) 6-1, 6-1
4e HE Roel de Kok (2,6746) / Thom Femer (3,6461) 6-1, 6-2
1e HD Stephen Meindert (2,0000) - Roel de Kok (2,0000) / Ricardo Hagedoorn (2,0833) - Thom Femer (3,0768) 7-6, 1-6, 3-6
2e HD Ido Kronenberg (2,6974) - Hardy Versteegen (2,9637) / Ralph Ubachs (2,0833) - Willem Waaijen (3,9063) 5-7, 6-7
10 april 2016 T.C. Kerkrade '54 1 / T.C. Groenendaal (Tiel) 1 6-0
1e HE Yannick Zenden (1,4084) / Remi de Jager (1,7366) 6-2, 6-2
2e HE Stan Bormans (2,1924) / Aloys van Baal (2,9018) 6-4, 6-4
3e HE Marc Edele (2,8392) / Jim de Graaf (3,4164) 2-6, 6-3, 6-1
4e HE Michael Kawczynski (3,0870) / Lars Gerbrands (3,4782) 2-6, 6-3, 6-3
1e HD Yannick Zenden (1,2569) - Stan Bormans (3,4899) / Aloys van Baal (2,0000) - Remi de Jager (1,7956) 7-6, 6-0
2e HD Michael Kawczynski (3,7504) - Marc Edele (3,0061) / Lars Gerbrands (3,4929) - Jim de Graaf (2,9881) 7-5, 6-1
10 april 2016 T.V. 't Root (Asten) 1 / T.C. Venlo 1 4-2
1e HE Frederik van de Ven (2,0000) / Robert van Ewijk (2,0000) 2-6, 4-6
2e HE Tiemen van Ingen (2,6151) / Kevin BŲttcher (2,0000) 7-6, 7-6
3e HE Stijn Simons (3,1349) / Rick Bongers (3,9965) 6-4, 6-2
4e HE Bart Theelen (2,7959) / Mika Avetisyan (4,0854) 6-0, 1-6, 6-4
1e HD Tiemen van Ingen (2,0000) - Koen Dekkers (2,0000) / Robert van Ewijk (2,0000) - Rick Bongers (3,5427) 1-6, 4-6
2e HD Stijn Simons (2,0000) - Bart Theelen (3,2650) / Mika Avetisyan (4,6007) - Kevin BŲttcher (3,4268) 6-4, 4-6, 7-6