Uitslagen landelijke competitie 2016, Heren zondag 1e klasse Afdelingnr 513
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Heren zondag 1e klasse afdelingnr 513

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) T.C. Bosheim (Bussum) 1 7 32
(KNLTB) A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 7 30
(KNLTB) T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 7 25
(KNLTB) T.C. Domstad (Utrecht) 1 7 22
(KNLTB) T.V. Beekhuizen (Velp) 1 7 19
(KNLTB) T.C. Bilthoven 1 7 19
(KNLTB) A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 7 18
(KNLTB) G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 7 3

Uitslagen

5 juni 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.C. Bilthoven 1 4-2
1e HE Jakko van Wijk (2,7114) / Einar Hart (2,4430) 4-6, 6-4, 6-3
2e HE Paul Klaver (2,1946) / Jeroen Kops (3,2381) 6-2, 6-3
3e HE Jelle Heida (3,0289) / Tomas Tallart Fabrť (2,3739) 3-6, 6-7
4e HE Jos Eeland (2,5393) / Bert Scholten (2,2730) 3-6, 3-6
1e HD Saco Koelma (2,2427) - Paul Klaver (2,6771) / Einar Hart (2,9682) - Jeroen Kops (3,3152) 6-2, 6-1
2e HD Jos Eeland (2,4500) - Jelle Heida (2,7776) / Tomas Tallart Fabrť (3,1501) - Bert Scholten (2,2493) 6-7, 7-6, 6-2
5 juni 2016 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 1-5
1e HE Steffan Kokkelink (1,8168) / Remi Kegel (1,2924) 2-6, 3-6
2e HE Tim America (1,6252) / DaniŽl Fennis (1,6378) 3-6, 1-6
3e HE Yvar Debets (2,4566) / Tjerry van Eekert (2,5836) 0-0
4e HE Floyd van Houwelingen (2,2247) / Yoram van Eekert (2,8272) 6-4, 6-1
1e HD Tim America (1,9748) - Raymon Janson (2,9668) / DaniŽl Fennis (1,9939) - Remi Kegel (2,0529) 3-6, 4-6
2e HD Steffan Kokkelink (2,2283) - Yvar Debets (2,2426) / Tjerry van Eekert (1,9534) - Nico Schlosser (1,8206) Opgave thuis
5 juni 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 6-0
1e HE Jochem Gosselink (2,3174) / Remon Bartelds (2,6695) 6-3, 6-0
2e HE Wouter Meijer (2,7530) / Jinne Stiksma (3,8314) 7-5, 6-3
3e HE Arno Otterman (2,6902) / Jort de Vries (3,6794) 6-1, 6-2
4e HE Coen-Willem Buys (3,2826) / Ulrik Rudolphy (3,2858) Opgave uit
1e HD Arno Otterman (2,2380) - Coen-Willem Buys (3,2522) / Jinne Stiksma (3,2990) - Jort de Vries (3,5916) 6-0, 6-2
2e HD Wouter Meijer (2,9255) - Jochem Gosselink (2,4688) / Ulrik Rudolphy (3,5676) - Remon Bartelds (3,4104) Opgave uit
5 juni 2016 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 1-5
1e HE Roderick Goedegebuure (2,5162) / Jasper Hunting (1,3686) 0-6, 0-6
2e HE Harold Reitsma (2,4057) / Maarten Kamermans (1,8439) 5-7, 2-6
3e HE Erwin Derksen (3,0145) / Martijn Olthof (2,6800) 1-6, 5-7
4e HE Leon van der Linden (3,2602) / Arno Jongsma (2,8049) 3-6, 2-6
1e HD Erwin Derksen (2,6783) - Harold Reitsma (2,1408) / Arno Jongsma (3,0737) - Robert van Boesschoten (2,3284) 6-3, 5-7, 1-6
2e HD Roderick Goedegebuure (2,8248) - Danny Spierenburg (2,4028) / Jasper Hunting (1,6515) - Martijn Olthof (2,3755) 6-4, 6-0

29 mei 2016 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 6-0
1e HE Harold Reitsma (2,4859) / Remon Bartelds (2,5188) 6-2, 6-1
2e HE Roderick Goedegebuure (2,5162) / Jort de Vries (3,6794) 6-1, 6-1
3e HE Erwin Derksen (3,0145) / Jinne Stiksma (3,7771) 6-0, 3-6, 6-2
4e HE / Opgave uit
1e HD Danny Spierenburg (2,4028) - Leon van der Linden (2,7610) / Remon Bartelds (3,1467) - Jinne Stiksma (3,1351) 6-0, 6-3
2e HD / Opgave uit
29 mei 2016 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-1
1e HE Jasper Hunting (1,4961) / Jochem Gosselink (2,2347) 4-6, 6-4, 6-0
2e HE Maarten Kamermans (1,8439) / Jasper Vanheste (3,0980) Opgave uit
3e HE Robert van Boesschoten (3,2285) / Wouter Meijer (2,5071) 6-3, 6-4
4e HE Martijn Olthof (2,4454) / Arno Otterman (2,9255) 0-6, 7-6, 4-6
1e HD Robert van Boesschoten (2,4559) - Maarten Kamermans (1,8130) / Jochem Gosselink (2,4212) - Arno Otterman (2,0490) 4-6, 6-4, 7-5
2e HD Arno Jongsma (3,0737) - Jasper Hunting (1,6515) / Jasper Vanheste (4,1535) - Wouter Meijer (2,9255) Opgave uit
29 mei 2016 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 6-0
1e HE DaniŽl Fennis (1,6404) / Jakko van Wijk (2,6046) 4-6, 6-3, 6-4
2e HE Remi Kegel (1,2924) / Thijs Buur (2,5348) 6-1, 7-6
3e HE Tjerry van Eekert (2,8207) / Paul Klaver (1,9236) 6-3, 6-4
4e HE Yoram van Eekert (3,0451) / Jos Eeland (2,3167) 6-2, 6-4
1e HD DaniŽl Fennis (2,0912) - Remi Kegel (2,0712) / Paul Klaver (2,6550) - Thijs Buur (2,1778) 4-6, 6-4, 6-4
2e HD Nico Schlosser (1,9139) - Tjerry van Eekert (2,0267) / Saco Koelma (2,1724) - Jelle Heida (2,7083) 2-6, 6-4, 7-5
29 mei 2016 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Bilthoven 1 5-1
1e HE Tim America (1,7386) / Einar Hart (2,3199) 6-2, 6-0
2e HE Yvar Debets (2,2338) / Nick Beumer (2,3368) 3-6, 2-6
3e HE Steffan Kokkelink (1,9253) / Tomas Tallart Fabrť (2,3489) 6-4, 7-5
4e HE Raymon Janson (3,2281) / Jeroen Kops (3,1391) 6-3, 3-6, 7-5
1e HD Tim America (2,0498) - Raymon Janson (3,1034) / Einar Hart (2,7585) - Tomas Tallart Fabrť (3,0945) 4-6, 6-4, 7-6
2e HD Yvar Debets (2,2426) - Steffan Kokkelink (2,2283) / Nick Beumer (3,3106) - Jeroen Kops (3,3152) 6-1, 6-2

22 mei 2016 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 2-4
1e HE Einar Hart (2,7282) / DaniŽl Fennis (1,5703) 7-5, 4-6, 2-6
2e HE Nick Beumer (2,1990) / Yellan Boendermaker (2,3805) 6-7
3e HE Jeroen Kops (3,2381) / Remi Kegel (1,0952) 6-7, 3-6
4e HE Tomas Tallart Fabrť (2,3596) / Yoram van Eekert (2,9272) 6-1, 6-3
1e HD Einar Hart (3,2116) - Tomas Tallart Fabrť (3,1965) / DaniŽl Fennis (1,9057) - Yoram van Eekert (2,2161) Opgave uit
2e HD Jeroen Kops (3,3300) - Arjan van den End (5,5006) / Remi Kegel (1,9647) - Nico Schlosser (1,8206) Opgave thuis
22 mei 2016 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 0-6
1e HE Ulrik Rudolphy (3,2858) / Maarten Kamermans (1,8439) Opgave thuis
2e HE Remon Bartelds (2,5188) / Jasper Hunting (1,5763) 1-6, 0-6
3e HE Jinne Stiksma (3,7771) / Jan Noorda (2,2651) 1-6, 1-6
4e HE Jort de Vries (3,6192) / Robert van Boesschoten (3,2357) 0-6, 1-6
1e HD Remon Bartelds (3,1467) - Jort de Vries (3,5916) / Jasper Hunting (1,6515) - Jan Noorda (3,2690) 1-6, 6-7
2e HD Ulrik Rudolphy (3,5676) - Jinne Stiksma (3,1351) / Robert van Boesschoten (2,4559) - Arno Jongsma (3,0737) Opgave thuis
22 mei 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Thijs Buur (2,3949) / Tim America (1,8394) 6-7, 1-6
2e HE Paul Klaver (2,0813) / Yvar Debets (2,0536) 6-3, 6-4
3e HE Jos Eeland (2,2602) / Steffan Kokkelink (2,0486) 3-6, 2-6
4e HE Jelle Heida (3,1574) / Raymon Janson (3,0008) 6-2, 2-6, 6-2
F HE Thijs Buur (2,3949) / Tim America (1,8394) 6-7, 1-6
F HE Paul Klaver (2,0813) / Yvar Debets (2,0536) 6-3, 6-4
F HE Jos Eeland (2,2602) / Steffan Kokkelink (2,0486) 3-6, 2-6
F HE Jelle Heida (3,1574) / Raymon Janson (3,0008) 6-2, 2-6, 6-2
1e HD Saco Koelma (1,9509) - Thijs Buur (1,8649) / Raymon Janson (3,5226) - Tim America (2,2319) 1-6, 1-6
2e HD Paul Klaver (2,9631) - Jos Eeland (2,7409) / Yvar Debets (2,1152) - Steffan Kokkelink (2,0866) 7-6, 5-7, 6-3
22 mei 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Jochem Gosselink (2,2347) / Roderick Goedegebuure (2,5162) 6-3, 6-1
2e HE Coen-Willem Buys (3,2826) / Harold Reitsma (2,5464) 7-5, 6-4
3e HE Wouter Meijer (2,7530) / Erwin Derksen (3,1720) 2-6, 4-6
4e HE Arno Otterman (2,6606) / Danny Spierenburg (2,2618) 7-6, 6-1
1e HD Jochem Gosselink (2,4688) - Arno Otterman (2,1944) / Harold Reitsma (2,4243) - Danny Spierenburg (2,2384) 6-2, 6-1
2e HD Coen-Willem Buys (3,1732) - Wouter Meijer (2,9255) / Erwin Derksen (2,8308) - Leon van der Linden (2,6056) 6-7, 2-6

8 mei 2016 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Roderick Goedegebuure (2,3217) / Yvar Debets (2,1667) 3-6, 6-7
2e HE Harold Reitsma (2,2915) / Steffan Kokkelink (2,1667) 3-6, 2-6
3e HE Leon van der Linden (3,2602) / Tim America (1,8394) 2-6, 3-6
4e HE Danny Spierenburg (2,2618) / Rens Kalshoven (4,2747) 7-5, 6-0
1e HD Harold Reitsma (2,1921) - Danny Spierenburg (2,4167) / Tim America (2,1273) - Raymon Janson (3,4370) 5-7, 6-4, 1-0
2e HD Erwin Derksen (2,5871) - Leon van der Linden (2,7178) / Steffan Kokkelink (2,3115) - Yvar Debets (2,3544) 6-4, 3-6, 1-6
8 mei 2016 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Bilthoven 1 2-4
1e HE Ulrik Rudolphy (3,2790) / Einar Hart (2,3199) 1-6, 0-3
2e HE Remon Bartelds (2,7659) / Nick Beumer (2,0986) 6-4, 6-3
3e HE Jinne Stiksma (3,7771) / Tomas Tallart Fabrť (2,4609) 0-6, 1-6
4e HE Jort de Vries (3,9419) / Jeroen Kops (2,9388) 6-4, 6-2
1e HD Remon Bartelds (2,8188) - Jinne Stiksma (2,9068) / Einar Hart (2,7814) - Tomas Tallart Fabrť (3,1540) 5-7, 3-6
2e HD Ulrik Rudolphy (3,3801) - Jort de Vries (3,2691) / Nick Beumer (3,5678) - Jeroen Kops (3,4897) 0-6, 4-6
8 mei 2016 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 2-4
1e HE Jasper Hunting (1,5763) / Tjerry van Eekert (2,8207) 6-3, 4-6, 6-2
2e HE Maarten Kamermans (1,6965) / DaniŽl Fennis (1,8843) 3-6, 6-7
3e HE Martijn Olthof (2,4172) / Remi Kegel (1,6870) 0-6, 6-4, 1-6
4e HE Robert van Boesschoten (2,9876) / Yoram van Eekert (3,1512) 6-1, 3-6, 2-6
1e HD Jasper Hunting (1,8194) - Martijn Olthof (2,6521) / DaniŽl Fennis (1,9847) - Remi Kegel (2,0000) 6-3, 0-6, 6-4
2e HD Robert van Boesschoten (2,2371) - Arno Jongsma (2,9960) / Tjerry van Eekert (2,0951) - Yellan Boendermaker (2,5308) 5-7, 2-6
8 mei 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 1-5
1e HE Jochem Gosselink (2,0274) / Paul Klaver (2,2434) 6-3, 5-7, 4-6
2e HE Jasper Vanheste (3,0792) / Thijs Buur (2,3949) 3-6, 2-6
3e HE Wouter Meijer (2,7193) / Jakko van Wijk (2,3181) 6-3, 6-4
4e HE Arno Otterman (2,8340) / Jos Eeland (2,4062) 2-6, 2-6
1e HD Jochem Gosselink (2,3794) - Arno Otterman (1,8657) / Thijs Buur (2,0111) - Saco Koelma (2,1885) 3-6, 5-7
2e HD Wouter Meijer (2,7121) - Coen-Willem Buys (3,1477) / Jos Eeland (2,8937) - Jelle Heida (2,8125) 2-6, 4-6

24 april 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Thijs Buur (2,1562) / Harold Reitsma (2,4321) 6-7, 4-6
2e HE Paul Klaver (2,3952) / Roderick Goedegebuure (2,0892) 2-6, 7-6, 6-1
3e HE Jos Eeland (2,5446) / Erwin Derksen (2,8796) 6-0, 2-6, 6-2
4e HE Jelle Heida (3,1423) / Danny Spierenburg (2,2631) 2-6, 3-6
1e HD Saco Koelma (2,3660) - Thijs Buur (2,0972) / Danny Spierenburg (2,2115) - Roderick Goedegebuure (2,7555) 6-2, 2-0
2e HD Paul Klaver (2,8118) - Jelle Heida (2,5955) / Leon van der Linden (2,9461) - Erwin Derksen (2,7674) 4-6, 3-6
24 april 2016 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-1
1e HE Steffan Kokkelink (2,1667) / Coen-Willem Buys (3,2826) 6-2, 6-2
2e HE Yvar Debets (2,1667) / Jasper Vanheste (3,0792) 6-3, 6-0
3e HE Tim America (1,8947) / Wouter Meijer (2,6687) 6-2, 6-2
4e HE Rens Kalshoven (4,2747) / Arno Otterman (2,8340) 0-6, 2-6
1e HD Tim America (2,1806) - Raymon Janson (3,5064) / Arno Otterman (1,8134) - Jasper Vanheste (4,0702) 6-2, 6-2
2e HD Steffan Kokkelink (2,5078) - Yvar Debets (2,5650) / Wouter Meijer (2,5515) - Coen-Willem Buys (3,0960) 6-2, 6-1
24 april 2016 T.C. Bilthoven 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Einar Hart (2,2016) / Jasper Hunting (1,7094) 0-6, 0-6
2e HE Nick Beumer (2,2285) / Robert van Boesschoten (2,8933) 6-4, 6-0
3e HE Tomas Tallart Fabrť (2,5282) / Martijn Olthof (2,2489) 6-4, 6-4
4e HE Jeroen Kops (3,1132) / Arno Jongsma (2,5432) 6-4, 4-6, 7-6
1e HD Einar Hart (2,7814) - Jeroen Kops (3,4897) / Jasper Hunting (1,8194) - Martijn Olthof (2,6521) 6-7, 4-6
2e HD Nick Beumer (3,6255) - Tomas Tallart Fabrť (3,2199) / Robert van Boesschoten (2,2371) - Arno Jongsma (2,9960) 6-7, 6-3, 6-7
24 april 2016 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 6-0
1e HE DaniŽl Fennis (1,8843) / Ulrik Rudolphy (3,2790) 6-0, 6-1
2e HE Remi Kegel (1,6870) / Remon Bartelds (2,7659) 6-4, 6-0
3e HE Yoram van Eekert (3,1512) / Jort de Vries (3,8959) 6-3, 6-1
4e HE Nico Schlosser (3,0560) / Jinne Stiksma (3,7771) Opgave uit
1e HD DaniŽl Fennis (1,9847) - Nico Schlosser (1,9139) / Jort de Vries (3,2691) - Remon Bartelds (2,8188) 6-4, 6-2
2e HD Remi Kegel (2,0000) - Yellan Boendermaker (2,5933) / Jinne Stiksma (2,9068) - Ulrik Rudolphy (3,3801) Opgave uit

17 april 2016 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 1-5
1e HE Ulrik Rudolphy (3,2790) / Steffan Kokkelink (2,1667) 3-6
2e HE Remon Bartelds (2,7055) / Tim America (1,9438) 4-6, 1-6
3e HE Jinne Stiksma (3,7771) / Yvar Debets (2,1667) 4-6, 1-6
4e HE Jort de Vries (3,8749) / Raymon Janson (3,0008) 2-6, 6-4, 3-6
1e HD Remon Bartelds (2,5231) - Jinne Stiksma (2,7108) / Steffan Kokkelink (2,7385) - Yvar Debets (2,8100) 1-6, 6-1, 2-6
2e HD Ulrik Rudolphy (3,4550) - Jort de Vries (3,3402) / Tim America (2,0833) - Rens Kalshoven (4,5013) 6-1, 6-3
17 april 2016 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / T.C. Bilthoven 1 2-4
1e HE Harold Reitsma (2,2099) / Einar Hart (2,3333) 4-6, 6-7
2e HE Roderick Goedegebuure (1,8333) / Nick Beumer (2,5350) 3-6, 7-6, 1-6
3e HE Erwin Derksen (2,7351) / Tomas Tallart Fabrť (2,6019) 5-7, 2-6
4e HE Leon van der Linden (3,1212) / Jeroen Kops (3,2549) 7-6, 4-6, 4-6
1e HD Roderick Goedegebuure (2,8930) - Danny Spierenburg (2,2130) / Einar Hart (2,5225) - Jeroen Kops (3,4595) 7-5, 6-2
2e HD Leon van der Linden (3,0735) - Erwin Derksen (2,8469) / Nick Beumer (3,5386) - Tomas Tallart Fabrť (3,0792) 6-1, 6-2
17 april 2016 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 5-1
1e HE Maarten Kamermans (1,8333) / Jakko van Wijk (2,1792) 6-2, 6-1
2e HE Jasper Hunting (1,8333) / Paul Klaver (2,2564) 6-2, 6-0
3e HE Martijn Olthof (2,5180) / Thijs Buur (1,9032) 6-3, 3-6, 6-1
4e HE Robert van Boesschoten (2,7188) / Jos Eeland (2,7097) 3-6, 2-6
1e HD Maarten Kamermans (1,9167) - Robert van Boesschoten (2,3408) / Thijs Buur (1,9091) - Jos Eeland (2,8467) 1-6, 6-4, 7-6
2e HD Jasper Hunting (1,9167) - Arno Jongsma (3,0460) / Jelle Heida (2,5182) - Paul Klaver (2,7600) 6-2, 6-4
17 april 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 3-3
1e HE Jochem Gosselink (1,8611) / DaniŽl Fennis (1,9980) 6-3, 0-6, 1-6
2e HE Jasper Vanheste (3,0792) / Remi Kegel (1,6870) 1-6, 3-6
3e HE Wouter Meijer (2,8802) / Tjerry van Eekert (2,3218) 3-6, 7-6, 7-5
4e HE Arno Otterman (2,9896) / Yoram van Eekert (2,9236) 6-3, 3-6, 6-4
1e HD Jochem Gosselink (2,6502) - Arno Otterman (1,9427) / Yoram van Eekert (2,0000) - Yellan Boendermaker (2,4486) 6-3, 6-1
2e HD Coen-Willem Buys (3,0960) - Wouter Meijer (2,5515) / Tjerry van Eekert (2,1551) - Nico Schlosser (1,9739) 4-6, 3-6

10 april 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 6-0
1e HE Thijs Buur (1,9032) / Ulrik Rudolphy (3,2790) 6-1, 6-2
2e HE Paul Klaver (2,3261) / Remon Bartelds (2,5814) 6-2, 6-3
3e HE Jos Eeland (2,7097) / Jort de Vries (3,8749) 6-4, 6-3
4e HE Jelle Heida (3,2178) / Jinne Stiksma (3,6890) 6-1, 6-2
1e HD Saco Koelma (2,5483) - Thijs Buur (2,0000) / Remon Bartelds (2,3107) - Jinne Stiksma (2,5981) 6-1, 6-2
2e HD Paul Klaver (2,8623) - Jelle Heida (2,5548) / Ulrik Rudolphy (3,4043) - Jort de Vries (3,2665) 6-1, 6-3
10 april 2016 T.C. Bilthoven 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 3-3
1e HE Einar Hart (2,1667) / Jochem Gosselink (2,0000) 6-4, 3-6, 3-6
2e HE Nick Beumer (2,6977) / Wouter Meijer (2,6958) 7-6, 6-2
3e HE Tomas Tallart Fabrť (2,6515) / Arno Otterman (2,8572) 6-1, 6-4
4e HE Jeroen Kops (3,4561) / Coen-Willem Buys (3,0479) 3-6, 7-6, 6-2
1e HD Einar Hart (2,2851) - Tomas Tallart Fabrť (3,0276) / Jochem Gosselink (2,8490) - Arno Otterman (2,0000) 4-6, 6-3, 5-7
2e HD Nick Beumer (3,5191) - Jeroen Kops (3,3715) / Wouter Meijer (2,5727) - Coen-Willem Buys (3,2261) 5-7, 4-6
10 april 2016 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Yvar Debets (2,0000) / Maarten Kamermans (2,0000) 1-6, 3-6
2e HE Steffan Kokkelink (2,0000) / Jasper Hunting (2,0000) 2-6, 2-6
3e HE Tim America (2,0000) / Robert van Boesschoten (2,6625) 6-4, 6-3
4e HE Rens Kalshoven (4,2747) / Arno Jongsma (2,5432) 6-7, 2-6
1e HD Tim America (2,0000) - Raymon Janson (3,4231) / Maarten Kamermans (2,0000) - Jasper Hunting (2,0000) 1-6, 2-6
2e HD Yvar Debets (3,0874) - Steffan Kokkelink (3,0016) / Robert van Boesschoten (2,0000) - Arno Jongsma (2,8463) 6-4, 7-5
10 april 2016 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 4-2
1e HE DaniŽl Fennis (2,2593) / Harold Reitsma (2,0000) 6-4, 6-4
2e HE Tjerry van Eekert (2,0000) / Roderick Goedegebuure (2,0000) 1-6, 5-7
3e HE Remi Kegel (1,8286) / Danny Spierenburg (2,1500) 6-4, 6-3
4e HE Yoram van Eekert (2,6242) / Leon van der Linden (3,4206) 3-6, 6-3, 6-7
1e HD Yellan Boendermaker (2,4722) - DaniŽl Fennis (2,0833) / Roderick Goedegebuure (2,8161) - Danny Spierenburg (2,0000) 6-3, 7-6
2e HD Tjerry van Eekert (2,3056) - Nico Schlosser (2,0000) / Erwin Derksen (2,7857) - Harold Reitsma (2,0000) 6-4, 5-7, 6-3