Uitslagen landelijke competitie 2016, Heren Hoofdklasse Afdelingnr 507
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Heren Hoofdklasse afdelingnr 507

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) L.T.C. Spijkenisse 1 7 38
(KNLTB) T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 7 22
(KNLTB) E.L.T.V. (Eindhoven) 1 7 20
(KNLTB) L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 7 20
(KNLTB) T.V. Kapelle 1 7 19
(KNLTB) Z.L.T.B. (Zwolle) 1 7 17
(KNLTB) L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 7 15
(KNLTB) B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7 14

Uitslagen

5 juni 2016 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 4-2
1e HE Bas de Vries (2,6517) / Rob van Thiel (2,3732) 6-3, 0-6, 4-6
2e HE Wilco Lindeboom (2,5725) / Bram Kaffener (1,7911) 1-6, 7-6, 6-2
3e HE Wisse Jonker (2,1136) / Dax Viroux (2,4233) 3-6, 3-6
4e HE Roel Wessels (2,9026) / Ivo Tiemessen (2,7249) 6-1, 6-0
1e HD Wisse Jonker (2,3677) - Wilco Lindeboom (3,5816) / Rob van Thiel (1,8264) - Ivo Tiemessen (2,9690) 7-5, 6-4
2e HD Roel Wessels (2,1632) - Bas de Vries (2,1628) / Bram Kaffener (2,4313) - Tom Stroosnijder (2,8769) 6-4, 7-5
5 juni 2016 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.V. Kapelle 1 2-4
1e HE Hendrik Jan Davids (1,7956) / Wouter Adriaansen (1,2890) 2-6, 3-6
2e HE Fernon Wibier (1,4829) / Joost van Loon (2,1422) 6-3, 6-4
3e HE Patrick Couprie (3,4697) / Daan Maasdam (2,8794) 6-3, 3-6, 2-6
4e HE Stephen Noteboom (3,2597) / Jens de Koster (2,9491) 6-3, 6-2
1e HD Stephen Noteboom (1,7262) - Hendrik Jan Davids (2,2622) / Wouter Adriaansen (1,9923) - Daan Maasdam (2,4445) 4-6, 3-6
2e HD Patrick Couprie (2,1500) - Wim Lemckert (2,9913) / Joost van Loon (2,1687) - Emiel Gideonse (3,7633) Opgave thuis
5 juni 2016 L.T.C. Spijkenisse 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 6-0
1e HE Patrick Speelman (1,8227) / Jordie van der Meer (2,1187) 6-7, 7-5, 7-6
2e HE Ivo Noorlander (1,0171) / Garnik Murad (3,1646) 6-0, 6-2
3e HE Boy Vergeer (0,7198) / Timo de Mooy (2,5062) 6-2, 6-4
4e HE Matthew Pierot (1,2386) / Opgave uit
1e HD Matthew Pierot (1,8326) - Ivo Noorlander (1,6465) / Garnik Murad (3,0247) - Timo de Mooy (3,0796) 6-4, 6-4
2e HD Stefan Weeda (1,8036) - Boy Vergeer (1,5766) / Jordie van der Meer (3,0860) Opgave uit
5 juni 2016 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 4-2
1e HE Tom Moonen (1,7507) / Yorick Simonis (2,0887) 3-0
2e HE Chris Berkouwer (2,3266) / Ronald Tijveleijn (1,6266) 7-5, 0-6, 3-6
3e HE Joeri Ertner (1,6205) / Niels Zijlstra (2,0768) Opgave uit
4e HE Luuk van der Kroft (2,8054) / Peter van Wilgen (2,2316) 1-6, 3-6
1e HD Martijn Herweijer (2,6896) - Joeri Ertner (3,0844) / Niels Zijlstra (2,4987) - Yorick Simonis (2,4479) Opgave uit
2e HD Tom Moonen (1,9068) - Thorsten Sollie (1,8383) / Ronald Tijveleijn (2,4382) - Peter van Wilgen (2,2782) 7-6, 2-6, 7-6

29 mei 2016 L.T.C. Spijkenisse 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 5-1
1e HE Boy Vergeer (0,7198) / Yorick Simonis (2,0887) 4-6, 6-2, 6-0
2e HE Matthew Pierot (1,3772) / Peter van Wilgen (2,1688) 6-1, 6-3
3e HE Stefan Weeda (1,9715) / Ronald Tijveleijn (1,7980) 1-6, 0-2
4e HE Ivo Noorlander (1,0171) / Niels Zijlstra (2,0768) Opgave uit
1e HD Boy Vergeer (1,6876) - Ivo Noorlander (1,6987) / Yorick Simonis (2,4070) - Peter van Wilgen (2,2600) 6-1, 6-1
2e HD Matthew Pierot (1,8326) - Patrick Speelman (1,8034) / Ronald Tijveleijn (2,4382) - Niels Zijlstra (2,4987) Opgave uit
29 mei 2016 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 2-4
1e HE Jordie van der Meer (2,2661) / Chris Berkouwer (2,1156) 6-3, 2-6, 6-4
2e HE Mathys Bloem (2,4063) / Thorsten Sollie (1,7627) 5-7, 2-6
3e HE Timo de Mooy (2,3258) / Luuk van der Kroft (2,8503) 6-7, 2-6
4e HE Garnik Murad (3,1467) / Martijn Herweijer (2,5579) 3-6, 6-7
1e HD Mathys Bloem (1,6269) - Timo de Mooy (3,2251) / Chris Berkouwer (2,8071) - Joeri Ertner (3,0130) 6-4, 6-1
2e HD Jordie van der Meer (3,0860) - Garnik Murad (3,0247) / Thorsten Sollie (1,8383) - Tom Moonen (1,9068) 3-6, 1-6
29 mei 2016 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 3-3
1e HE Sjeng Schalken (1,6628) / Dax Viroux (2,3128) 6-2, 6-2
2e HE Fernon Wibier (1,6944) / Rob van Thiel (2,3273) 6-1, 6-2
3e HE Jurriaan Berendes (2,3266) / Ivo Tiemessen (2,9782) 6-3, 5-7, 3-6
4e HE Patrick Couprie (3,1677) / Tom Stroosnijder (3,9795) 2-6, 6-4, 4-6
1e HD Sjeng Schalken (1,7396) - Stephen Noteboom (1,7262) / Tom Stroosnijder (2,8769) - Dax Viroux (2,3579) 6-2, 3-1
2e HD Fernon Wibier (2,6987) - Jurriaan Berendes (3,1417) / Rob van Thiel (1,8889) - Ivo Tiemessen (3,0110) 6-7, 2-6
29 mei 2016 T.V. Kapelle 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 4-2
1e HE Wouter Adriaansen (1,2890) / Sander Erkamp (2,4648) 6-2, 6-4
2e HE Joost van Loon (2,0439) / Bas de Vries (2,4777) 6-4, 6-7, 7-6
3e HE Daan Maasdam (2,7708) / Wilco Lindeboom (2,6107) 2-6, 5-7
4e HE Jens de Koster (3,1496) / Roel Wessels (2,6532) 1-6, 6-3, 6-3
1e HD Wouter Adriaansen (1,9923) - Daan Maasdam (2,4445) / Sander Erkamp (2,4503) - Wilco Lindeboom (3,5816) 7-5, 6-2
2e HD Joost van Loon (2,1687) - Emiel Gideonse (3,7633) / Bas de Vries (2,1628) - Roel Wessels (2,1632) 4-6, 0-6

22 mei 2016 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / L.T.C. Spijkenisse 1 1-4
1e HE Tom Moonen (1,7507) / Matthew Pierot (1,3772) 3-6, 4-6
2e HE Joeri Ertner (1,7586) / Boy Vergeer (0,7198) 1-6, 1-6
3e HE Chris Berkouwer (2,1156) / Ivo Noorlander (1,0171) Niet gespeeld
4e HE Martijn Herweijer (2,8557) / Stefan Weeda (1,9715) 1-6, 0-6
1e HD Luuk van der Kroft (2,9625) - Martijn Herweijer (2,6896) / Stefan Weeda (1,8036) - Matthew Pierot (1,8326) Opgave uit
2e HD Joeri Ertner (3,0844) - Chris Berkouwer (2,9044) / Boy Vergeer (1,4287) - Patrick Speelman (1,7979) Opgave thuis
22 mei 2016 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-2
1e HE Sander Erkamp (2,4648) / Stephen Noteboom (3,2187) 6-2, 6-2
2e HE Bas de Vries (2,3267) / Fernon Wibier (1,9060) 3-6, 3-6
3e HE Wilco Lindeboom (2,6107) / Morten Bakker (3,4513) 6-4, 6-0
4e HE Wisse Jonker (2,1614) / Jurriaan Berendes (2,1580) 5-7, 6-3, 6-3
1e HD Sander Erkamp (2,3146) - Wisse Jonker (2,2963) / Morten Bakker (3,3538) - Stephen Noteboom (1,8368) 4-6, 5-7
2e HD Bas de Vries (2,2822) - Roel Wessels (2,2827) / Fernon Wibier (2,5785) - Jurriaan Berendes (3,1136) 6-3, 6-4
22 mei 2016 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 3-3
1e HE Yorick Simonis (2,2065) / Jeff Toth (2,2934) 6-3, 6-1
2e HE Niels Zijlstra (1,8333) / Jordie van der Meer (2,4605) 6-7
3e HE Peter van Wilgen (1,9039) / Mathys Bloem (2,5890) 6-2, 4-6, 3-6
4e HE Ronald Tijveleijn (1,9144) / Timo de Mooy (2,3014) 6-3, 7-5
F HE Yorick Simonis (2,2065) / Jeff Toth (2,2934) 6-3, 6-1
F HE Niels Zijlstra (1,8333) / Jordie van der Meer (2,4605) 6-7
F HE Peter van Wilgen (1,9039) / Mathys Bloem (2,5890) 6-2, 4-6, 3-6
F HE Ronald Tijveleijn (1,9144) / Timo de Mooy (2,3014) 6-3, 7-5
1e HD Niels Zijlstra (2,4987) - Ronald Tijveleijn (2,4382) / Mathys Bloem (1,6269) - Timo de Mooy (3,2251) Opgave thuis
2e HD Yorick Simonis (2,4196) - Peter van Wilgen (2,3699) / Garnik Murad (2,9146) - Jordie van der Meer (2,9344) 6-2, 6-3
22 mei 2016 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.V. Kapelle 1 2-2
1e HE Bram Kaffener (1,7911) / Wouter Adriaansen (1,2890) 1-6, 1-6
2e HE Rob van Thiel (2,3273) / Joost van Loon (2,0439) 6-2, 6-1
3e HE Ivo Tiemessen (2,9782) / Jens de Koster (3,1496) 6-2, 6-4
4e HE Tom Stroosnijder (3,9795) / Daan Maasdam (2,7440) 6-3, 4-6, 0-3
1e HD Tom Stroosnijder (2,9027) - Bram Kaffener (2,6251) / Wouter Adriaansen (1,7079) - Daan Maasdam (2,2632) Niet gespeeld
2e HD Rob van Thiel (1,8819) - Ivo Tiemessen (3,0867) / Joost van Loon (2,1135) - Emiel Gideonse (3,6918) Niet gespeeld

8 mei 2016 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 1-5
1e HE Sjeng Schalken (1,6628) / Boy Vergeer (0,9426) 0-6, 4-6
2e HE Fernon Wibier (1,9060) / Matthew Pierot (1,5595) 1-6, 1-6
3e HE Jurriaan Berendes (2,1500) / Ivo Noorlander (1,1979) 1-6, 0-6
4e HE Stephen Noteboom (3,2187) / Patrick Speelman (1,8261) 1-6, 4-6
1e HD Stephen Noteboom (2,0833) - Sjeng Schalken (1,9861) / Ivo Noorlander (1,5262) - Boy Vergeer (1,5152) 6-4, 7-6
2e HD Jurriaan Berendes (3,1136) - Wim Lemckert (2,9913) / Matthew Pierot (1,8326) - Stefan Weeda (1,9249) 2-6, 4-6
8 mei 2016 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 2-4
1e HE Rob van Thiel (2,2092) / Peter van Wilgen (2,0357) 1-6, 2-6
2e HE Bram Kaffener (1,9498) / Yorick Simonis (2,0482) 5-7, 6-3, 7-6
3e HE Ivo Tiemessen (2,9782) / Ronald Tijveleijn (1,9144) 2-6, 3-6
4e HE Tom Stroosnijder (3,9795) / Niels Zijlstra (1,8333) 5-7, 3-6
1e HD Ivo Tiemessen (3,0110) - Rob van Thiel (1,8889) / Ronald Tijveleijn (2,4382) - Niels Zijlstra (2,4987) Opgave uit
2e HD Bram Kaffener (2,1764) - Tom Stroosnijder (2,7901) / Yorick Simonis (2,5058) - Niels Zijlstra (2,4987) 4-6, 6-2, 4-6
8 mei 2016 T.V. Kapelle 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 4-2
1e HE Wouter Adriaansen (1,2890) / Jordie van der Meer (2,4605) 7-5, 6-4
2e HE Joost van Loon (2,1949) / Jeff Toth (2,0943) 6-4, 6-4
3e HE Emiel Gideonse (3,0145) / Garnik Murad (3,3860) 4-6, 4-6
4e HE Daan Maasdam (2,6825) / Timo de Mooy (2,4823) 6-7, 3-6
1e HD Wouter Adriaansen (2,1649) - Daan Maasdam (2,5159) / Mathys Bloem (1,6088) - Timo de Mooy (3,2070) 6-3, 6-0
2e HD Joost van Loon (1,9736) - Emiel Gideonse (3,8560) / Jeff Toth (2,9877) - Garnik Murad (2,8173) 7-6, 6-2
8 mei 2016 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 2-4
1e HE Sander Erkamp (2,3333) / Tom Moonen (1,7886) 4-6, 2-6
2e HE Wilco Lindeboom (2,4738) / Thorsten Sollie (1,8209) 5-7, 3-6
3e HE Bas de Vries (2,1774) / Joeri Ertner (1,8957) 7-6, 3-6, 1-6
4e HE Wisse Jonker (2,1958) / Luuk van der Kroft (2,7436) 6-1, 7-6
1e HD Sander Erkamp (2,1434) - Wisse Jonker (2,1252) / Tom Moonen (2,1368) - Thorsten Sollie (1,9165) 4-6, 3-6
2e HD Bas de Vries (2,4409) - Roel Wessels (2,4416) / Joeri Ertner (2,3386) - Luuk van der Kroft (2,8809) 7-5, 4-6, 7-5

24 april 2016 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 1-5
1e HE Joeri Ertner (1,9293) / Bart Beks (1,1478) 3-6, 4-6
2e HE Chris Berkouwer (1,9767) / Sjeng Schalken (1,8333) 0-6, 1-6
3e HE Thorsten Sollie (1,7735) / Hendrik Jan Davids (2,0000) 4-6, 2-6
4e HE Martijn Herweijer (2,8137) / Fernon Wibier (2,0365) 3-6, 2-6
1e HD Thorsten Sollie (2,0059) - Tom Moonen (2,2622) / Wim Lemckert (2,9219) - Sjeng Schalken (1,9167) 6-3, 6-3
2e HD Martijn Herweijer (2,2438) - Luuk van der Kroft (2,7260) / Hendrik Jan Davids (2,5533) - Fernon Wibier (2,7578) 0-6, 4-6
24 april 2016 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / T.V. Kapelle 1 3-3
1e HE Yorick Simonis (2,0000) / Wouter Adriaansen (1,2890) 3-6, 2-6
2e HE Ronald Tijveleijn (1,9144) / Emiel Gideonse (3,2511) 6-0, 6-2
3e HE Peter van Wilgen (2,0550) / Jens de Koster (2,8840) 6-0, 6-2
4e HE Robin Urban (3,5766) / Daan Maasdam (2,6921) 0-6, 2-6
1e HD Yorick Simonis (2,2329) - Ronald Tijveleijn (2,1654) / Wouter Adriaansen (2,4152) - Daan Maasdam (2,8594) 6-4, 4-6, 5-7
2e HD Peter van Wilgen (2,5841) - Robin Urban (3,3172) / Jens de Koster (3,0677) - Emiel Gideonse (3,7320) 6-4, 3-6, 6-1
24 april 2016 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 3-3
1e HE Jeff Toth (1,8611) / Rob van Thiel (2,3990) 2-6, 2-6
2e HE Mathys Bloem (2,4144) / Bram Kaffener (2,0474) 3-6, 5-7
3e HE Timo de Mooy (2,6359) / Ivo Tiemessen (2,8467) 6-3, 6-3
4e HE Garnik Murad (3,4812) / Tom Stroosnijder (3,8792) 6-3, 6-1
1e HD Timo de Mooy (3,3343) - Mathys Bloem (1,7361) / Rob van Thiel (1,8174) - Ivo Tiemessen (2,9042) 6-3, 4-6, 6-2
2e HD Jeff Toth (2,8146) - Jordie van der Meer (2,7479) / Bram Kaffener (2,2128) - Tom Stroosnijder (2,9946) 6-4, 3-6, 3-6
24 april 2016 L.T.C. Spijkenisse 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 6-0
1e HE Boy Vergeer (1,3273) / Sander Erkamp (2,3333) 6-2, 6-1
2e HE Patrick Speelman (1,7567) / Wilco Lindeboom (2,3477) 6-3, 6-3
3e HE Ivo Noorlander (1,7983) / Bas de Vries (2,0444) 6-2, 6-1
4e HE Matthew Pierot (1,6996) / Wisse Jonker (2,1598) 6-3, 6-1
1e HD Matthew Pierot (2,0000) - Ivo Noorlander (1,6660) / Sander Erkamp (2,0046) - Wisse Jonker (1,9864) 6-0, 6-3
2e HD Boy Vergeer (1,6146) - Patrick Speelman (1,9623) / Bas de Vries (2,4032) - Roel Wessels (2,4041) 6-3, 6-3

17 april 2016 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 4-2
1e HE Bart Beks (1,1667) / Ronald Tijveleijn (1,8867) 6-1, 6-2
2e HE Hendrik Jan Davids (2,0000) / Niels Zijlstra (1,8333) Opgave uit
3e HE Fernon Wibier (2,3303) / Peter van Wilgen (1,8333) 6-2, 4-6, 6-2
4e HE Wim Lemckert (3,1026) / Rick Schalkers (1,9235) 0-6, 0-6
1e HD Hendrik Jan Davids (2,5533) - Stephen Noteboom (2,0833) / Ronald Tijveleijn (2,1654) - Niels Zijlstra (2,4987) Opgave uit
2e HD Bart Beks (2,1500) - Fernon Wibier (2,6444) / Rick Schalkers (2,1500) - Yorick Simonis (2,3333) 4-6, 2-6
17 april 2016 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 0-6
1e HE Bram Kaffener (1,9640) / Boy Vergeer (1,5000) 0-6, 3-6
2e HE Dax Viroux (2,1746) / Patrick Speelman (1,8295) 4-6, 4-6
3e HE Rob van Thiel (2,2620) / Matthew Pierot (1,8226) 1-6, 2-6
4e HE Ivo Tiemessen (2,8467) / Ivo Noorlander (1,7983) 3-6, 0-6
1e HD Dax Viroux (2,2128) - Ivo Tiemessen (2,8863) / Ivo Noorlander (1,7411) - Stefan Weeda (2,0000) 1-6, 3-6
2e HD Tom Stroosnijder (2,9252) - Rob van Thiel (1,7721) / Boy Vergeer (1,7411) - Patrick Speelman (2,0391) 3-6, 1-6
17 april 2016 T.V. Kapelle 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 2-4
1e HE Wouter Adriaansen (1,3333) / Tom Moonen (1,7341) 6-3, 7-5
2e HE Joost van Loon (2,0996) / Thorsten Sollie (1,8546) 0-6, 3-6
3e HE Jens de Koster (2,8600) / Chris Berkouwer (2,0000) 2-6, 4-6
4e HE Daan Maasdam (2,7262) / Joeri Ertner (1,8488) 3-6, 7-5, 0-6
1e HD Wouter Adriaansen (2,7007) - Joost van Loon (2,2243) / Martijn Herweijer (2,0000) - Joeri Ertner (1,9751) 4-6, 7-6, 6-4
2e HD Daan Maasdam (2,8025) - Emiel Gideonse (3,7320) / Tom Moonen (2,2622) - Thorsten Sollie (1,9345) 2-6, 0-6
17 april 2016 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 4-2
1e HE Sander Erkamp (2,1667) / Jeff Toth (2,0000) 6-1, 5-7, 6-7
2e HE Wilco Lindeboom (2,4866) / Mathys Bloem (2,1667) 6-2, 6-0
3e HE Bas de Vries (2,1667) / Jordie van der Meer (2,2661) 6-3, 6-0
4e HE Wisse Jonker (2,2057) / Timo de Mooy (2,5629) 5-7, 6-3, 6-2
1e HD Sander Erkamp (1,8611) - Wisse Jonker (1,8455) / Mathys Bloem (1,9167) - Timo de Mooy (3,5149) 7-6, 3-6, 4-6
2e HD Bas de Vries (2,5622) - Roel Wessels (2,5633) / Jeff Toth (2,6482) - Jordie van der Meer (2,5682) 6-3, 6-1

10 april 2016 L.T.C. Spijkenisse 1 / T.V. Kapelle 1 6-0
1e HE Boy Vergeer (2,0000) / Wouter Adriaansen (1,0000) 6-2, 7-6
2e HE Matthew Pierot (2,0000) / Joost van Loon (1,9353) 6-2, 6-0
3e HE Patrick Speelman (1,8791) / Jens de Koster (2,8562) 6-0, 6-2
4e HE Stefan Weeda (2,0000) / Daan Maasdam (2,8291) 6-2, 6-3
1e HD Boy Vergeer (2,0000) - Ivo Noorlander (2,0000) / Wouter Adriaansen (2,7007) - Daan Maasdam (3,0368) 6-4, 6-1
2e HD Matthew Pierot (2,0000) - Stefan Weeda (2,0000) / Joost van Loon (2,2243) - Emiel Gideonse (3,8293) 6-2, 6-1
10 april 2016 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 4-2
1e HE Tom Moonen (1,8014) / Rob van Thiel (2,1284) 7-5, 2-6, 6-2
2e HE Thorsten Sollie (2,0474) / Dax Viroux (2,0000) 6-2, 2-6, 6-1
3e HE Martijn Herweijer (2,7841) / Bram Kaffener (2,0000) 3-6, 4-6
4e HE Luuk van der Kroft (2,7436) / Tom Stroosnijder (3,8792) 6-4, 4-6, 6-3
1e HD Tom Moonen (2,5147) - Thorsten Sollie (2,0391) / Dax Viroux (2,0000) - Bram Kaffener (2,0000) 6-2, 3-6, 6-3
2e HD Joeri Ertner (1,9072) - Chris Berkouwer (2,7238) / Rob van Thiel (1,8761) - Tom Stroosnijder (3,0085) 4-6, 4-6
10 april 2016 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 5-1
1e HE Ronald Tijveleijn (2,0000) / Wilco Lindeboom (2,3200) 6-1, 6-3
2e HE Niels Zijlstra (2,0000) / Sander Erkamp (2,0000) 6-2, 6-4
3e HE Peter van Wilgen (2,0000) / Bas de Vries (2,0000) 6-2, 1-6, 6-3
4e HE Rick Schalkers (2,0817) / Wisse Jonker (2,1327) 6-3, 6-4
1e HD Ronald Tijveleijn (2,0000) - Niels Zijlstra (2,3333) / Sander Erkamp (2,0000) - Wisse Jonker (1,9844) 1-6, 6-4, 5-7
2e HD Rick Schalkers (2,1500) - Yorick Simonis (2,3333) / Wilco Lindeboom (3,5816) - Bas de Vries (2,5622) 6-2, 6-2
10 april 2016 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-3
1e HE Mathys Bloem (2,0000) / Sjeng Schalken (2,0000) 1-6, 1-6
2e HE Jeff Toth (2,0000) / Wim Lemckert (3,1026) 2-6, 6-2, 6-2
3e HE Jordie van der Meer (2,0000) / Fernon Wibier (2,5964) 6-7, 3-6
4e HE Timo de Mooy (2,7680) / Daan van Osch (2,5376) 6-2, 6-0
1e HD Mathys Bloem (2,0000) - Timo de Mooy (3,5982) / Fernon Wibier (2,5611) - Stephen Noteboom (2,0000) 6-3, 6-2
2e HD Jordie van der Meer (2,4849) - Jeff Toth (2,5649) / Sjeng Schalken (2,0000) - Wim Lemckert (3,0052) 1-6, 2-6