Uitslagen landelijke competitie 2016, Heren Hoofdklasse Afdelingnr 506
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Heren Hoofdklasse afdelingnr 506

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 7 36
(KNLTB) T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 7 32
(KNLTB) T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 7 27
(KNLTB) Oegstgeester L.T.C. 1 7 24
(KNLTB) T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 7 15
(KNLTB) T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 7 14
(KNLTB) T.V. Badhoevedorp 1 7 11
(KNLTB) D.L.T.C. Drachten 1 7 9

Uitslagen

5 juni 2016 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 5-1
1e HE Michel Koning (1,0033) / Roeland van Dijk (1,8131) 6-0, 6-2
2e HE Martijn van Haasteren (1,3668) / Bas Louwers (1,8605) 6-0, 6-2
3e HE Xander Spong (1,6155) / Michiel Greidanus (2,9365) 6-4, 6-2
4e HE Bart van Kampen (2,0000) / Jasper de Regt (2,1503) 2-6, 1-6
1e HD Michel Koning (1,6007) - Bart van Kampen (1,5874) / Jasper de Regt (2,6807) - Roeland van Dijk (3,0746) 6-0, 6-2
2e HD Martijn van Haasteren (1,6304) - Philippe Niewerth (1,8305) / Michiel Greidanus (2,5966) - Bas Louwers (2,4165) 7-5, 3-6, 6-1
5 juni 2016 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 5-1
1e HE Roy Schoonveld (1,6082) / Millen Mortier (2,7974) 6-0, 6-1
2e HE Mattheo Knoop (2,2839) / Egbert Weverink (2,1717) 7-6, 3-6, 1-6
3e HE Floris Kilian (2,2502) / Sam Jesse (2,0625) Opgave uit
4e HE Erik Dallinga (1,3552) / Rick Staal (1,8678) Opgave uit
1e HD Floris Kilian (1,2967) - Erik Dallinga (1,4440) / Egbert Weverink (2,2250) - Millen Mortier (2,5216) 7-5, 6-3
2e HD Roy Schoonveld (2,6116) - Mattheo Knoop (2,6186) / Finn Reynolds (4,3500) - Sam Jesse (4,1389) Opgave uit
5 juni 2016 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 4-2
1e HE Joost Willekes (2,7403) / Bart Cordemeijer (2,8770) 6-7, 6-4, 6-1
2e HE Dennis Hageman (2,6834) / Siem Fenne (2,8643) 3-6, 5-7
3e HE Frank Zeer (2,8984) / Pim Zijlstra (2,4962) 2-6, 0-6
4e HE Elroy Middendorp (1,9997) / Wouter Kramps (3,1722) 7-6, 6-3
1e HD Elroy Middendorp (2,3639) - Frank Zeer (2,0203) / Siem Fenne (2,9458) - Pim Zijlstra (2,7240) 7-6, 0-1
2e HD Rutger Balk (2,1687) - Dennis Hageman (2,3262) / Bart Cordemeijer (2,9190) - Wouter Kramps (3,0155) 6-1, 6-1
5 juni 2016 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 5-1
1e HE Stijn de Gier (1,3664) / Jouke Jan Schaap (3,0276) 6-1, 6-1
2e HE Pedro Mol (1,6618) / Stefan Deinum (2,3563) 3-6, 3-6
3e HE Coen van Keulen (1,7218) / Roderick Lagendijk (3,2950) 6-1, 6-0
4e HE Niels de Morée (2,5312) / Tijn Bokma (2,2461) 6-1, 6-1
1e HD Stijn de Gier (1,6836) - Coen van Keulen (1,7951) / Stefan Deinum (2,1273) - Roderick Lagendijk (3,4144) 7-6, 6-1
2e HD Pedro Mol (2,3799) - Hugo Leenders (1,9021) / Jouke Jan Schaap (3,1112) - Tijn Bokma (3,1687) 6-3, 6-1

29 mei 2016 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 5-1
1e HE Coen van Keulen (1,7635) / Bart Cordemeijer (2,7497) 6-2, 6-3
2e HE Remko de Rijke (1,9730) / Bas van Bentum (1,9105) 3-6, 6-7
3e HE Pedro Mol (1,7671) / Pim Zijlstra (2,3683) 6-4, 4-6, 6-4
4e HE Hugo Leenders (1,5614) / Siem Fenne (2,8643) 6-2, 6-0
1e HD Stijn de Gier (1,6836) - Niels de Morée (2,4471) / Bas van Bentum (2,0645) - Pim Zijlstra (2,5464) 6-4, 6-4
2e HD Coen van Keulen (1,7951) - Lars Schouten (2,1276) / Siem Fenne (2,9458) - Bart Cordemeijer (2,9190) 3-6, 6-1, 6-2
29 mei 2016 D.L.T.C. Drachten 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 3-3
1e HE Jouke Jan Schaap (2,8576) / Elroy Middendorp (2,0200) 6-4, 3-6, 5-7
2e HE Stefan Deinum (2,4711) / Dennis Hageman (2,4382) 6-2, 6-1
3e HE Tijn Bokma (2,3170) / Frank Zeer (2,6789) 6-2, 6-4
4e HE Roderick Lagendijk (3,1605) / Joost Willekes (2,7403) 3-6, 3-6
1e HD Stefan Deinum (2,1806) - Roderick Lagendijk (3,4872) / Elroy Middendorp (2,2300) - Frank Zeer (1,9460) 3-6, 6-3, 6-2
2e HD Jouke Jan Schaap (3,1112) - Tijn Bokma (3,1687) / Dennis Hageman (2,3262) - Rutger Balk (2,1687) 6-4, 2-6, 5-7
29 mei 2016 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 4-2
1e HE Roy Schoonveld (1,6473) / Roeland van Dijk (1,7655) 6-0, 6-4
2e HE Erik Dallinga (1,5451) / Bas Louwers (1,8605) 6-4, 2-6, 6-3
3e HE Floris Kilian (2,2808) / Michiel Greidanus (2,8164) 6-2, 6-2
4e HE Mattheo Knoop (2,2684) / Julian Vandenbussche (1,5305) 3-6, 6-3, 4-6
1e HD Erik Dallinga (1,4440) - Floris Kilian (1,2967) / Julian Vandenbussche (2,0733) - Jasper de Regt (2,6807) 6-4, 6-2
2e HD Roy Schoonveld (2,3132) - Mattheo Knoop (2,4884) / Michiel Greidanus (2,9172) - Bas Louwers (2,6638) 6-7, 5-7
29 mei 2016 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 0-6
1e HE Sam Jesse (2,0559) / Michel Koning (1,1606) 1-6, 4-6
2e HE Finn Reynolds (2,0498) / Martijn van Haasteren (1,5251) 2-6, 2-6
3e HE Stefan Bergman (2,0000) / Xander Spong (1,7822) 3-6, 4-6
4e HE Millen Mortier (2,6592) / Philippe Niewerth (1,8288) 7-5, 3-6, 1-6
1e HD Sam Jesse (4,1389) - Stefan Bergman (2,0000) / Bart van Kampen (1,5874) - Martijn van Haasteren (1,6304) 1-6, 2-6
2e HD Finn Reynolds (4,3500) - Millen Mortier (2,5216) / Michel Koning (1,6007) - Philippe Niewerth (1,8305) 5-7, 6-7

22 mei 2016 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 4-2
1e HE Michel Koning (1,4257) / Roy Schoonveld (1,4096) 6-3, 6-4
2e HE Xander Spong (1,6539) / Erik Dallinga (1,7694) 5-7, 4-6
3e HE Philippe Niewerth (1,9758) / Floris Kilian (2,1182) 6-3, 1-6, 6-3
4e HE Martijn van Haasteren (1,6513) / Mattheo Knoop (2,2429) 5-7, 6-2, 6-1
1e HD Michel Koning (1,5091) - Xander Spong (1,6356) / Erik Dallinga (1,6819) - Floris Kilian (1,4174) 6-2, 4-6, 5-7
2e HD Martijn van Haasteren (1,6304) - Bart van Kampen (1,5874) / Mattheo Knoop (2,4884) - Roy Schoonveld (2,3132) 6-3, 6-1
22 mei 2016 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 6-0
1e HE Roeland van Dijk (1,8614) / Sam Jesse (1,9984) 6-2, 6-2
2e HE Bas Louwers (2,1137) / Yoeri Somers (2,0280) 6-7, 6-3, 6-0
3e HE Jasper de Regt (2,3778) / Millen Mortier (2,4296) 6-2, 6-2
4e HE Michiel Greidanus (2,8164) / Joost van Lonkhuyzen (3,7634) 6-3, 6-4
1e HD Julian Vandenbussche (2,1343) - Roeland van Dijk (3,1927) / Sam Jesse (4,0579) - Yoeri Somers (1,8514) 6-4, 6-2
2e HD Bas Louwers (2,7667) - Michiel Greidanus (3,0468) / Joost van Lonkhuyzen (4,8153) - Millen Mortier (2,4497) 6-4, 6-4
22 mei 2016 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 0-6
1e HE Rutger Balk (2,5961) / Stijn de Gier (1,3664) 0-6, 1-6
2e HE Elroy Middendorp (2,0467) / Hugo Leenders (1,6349) 4-6, 4-6
3e HE Dennis Hageman (2,2912) / Coen van Keulen (1,8816) 4-6, 2-6
4e HE Frank Zeer (2,5596) / Lars Schouten (1,7157) 0-6, 3-6
1e HD Elroy Middendorp (1,9967) - Frank Zeer (1,7955) / Stijn de Gier (1,7009) - Coen van Keulen (2,1049) 5-7, 4-6
2e HD Rutger Balk (1,9720) - Dennis Hageman (2,2082) / Hugo Leenders (2,0538) - Lars Schouten (2,3070) 5-7, 5-7
22 mei 2016 T.V. Badhoevedorp 1 / D.L.T.C. Drachten 1 5-1
1e HE Bas van Bentum (2,0116) / Stefan Deinum (2,3939) 6-2, 6-1
2e HE Pim Zijlstra (2,4318) / Jouke Jan Schaap (2,6190) 6-3, 6-4
3e HE Siem Fenne (2,8643) / Roderick Lagendijk (3,0054) 6-1, 6-2
4e HE Bart Cordemeijer (2,5110) / Tijn Bokma (2,4321) 6-7, 3-6
1e HD Bart Cordemeijer (2,9368) - Bas van Bentum (2,1267) / Stefan Deinum (2,0833) - Tijn Bokma (3,1224) 7-6, 6-4
2e HD Pim Zijlstra (2,5464) - Siem Fenne (3,0554) / Jouke Jan Schaap (2,9963) - Roderick Lagendijk (3,4245) 7-5, 6-2

8 mei 2016 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 4-2
1e HE Sam Jesse (1,9569) / Stefan Deinum (2,1055) 6-1, 6-4
2e HE Rick Staal (1,8321) / Jouke Jan Schaap (2,4803) 6-1, 6-2
3e HE Yoeri Somers (2,0280) / Lennard de Groot (3,0008) 6-3, 6-1
4e HE Millen Mortier (2,1162) / Tijn Bokma (2,8805) 4-6, 2-6
1e HD Sam Jesse (4,0579) - Rick Staal (1,2732) / Stefan Deinum (2,0833) - Tijn Bokma (3,4277) 6-2, 6-7, 2-6
2e HD Yoeri Somers (1,9167) - Millen Mortier (2,6013) / Jouke Jan Schaap (2,5550) - Lennard de Groot (2,6613) 7-6, 7-5
8 mei 2016 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.V. Badhoevedorp 1 6-0
1e HE Roeland van Dijk (1,8775) / Bart Cordemeijer (2,3648) 6-4, 2-6, 6-0
2e HE Julian Vandenbussche (1,7576) / Pim Zijlstra (2,3056) 7-5, 6-4
3e HE Bas Louwers (2,2627) / Siem Fenne (2,6538) 6-3, 6-3
4e HE Jasper de Regt (2,4956) / Wouter Kramps (3,0880) 6-4, 6-4
1e HD Julian Vandenbussche (2,2002) - Jasper de Regt (2,8363) / Wouter Kramps (2,9150) - Pim Zijlstra (2,2934) 6-4, 6-2
2e HD Bas Louwers (2,9543) - Michiel Greidanus (3,3078) / Siem Fenne (2,8450) - Bart Cordemeijer (2,6724) 6-3, 6-4
8 mei 2016 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 1-5
1e HE Roy Schoonveld (0,9654) / Stijn de Gier (1,2982) 2-6, 6-7
2e HE Erik Dallinga (1,6028) / Pedro Mol (2,0000) 2-6, 3-6
3e HE Mattheo Knoop (2,2671) / Peter Lucassen (2,0000) 4-6, 0-6
4e HE Floris Kilian (2,0463) / Hugo Leenders (1,4310) 6-3, 1-6, 3-6
1e HD Erik Dallinga (1,8980) - Floris Kilian (1,6336) / Stijn de Gier (1,4066) - Peter Lucassen (2,0000) 6-3, 7-5
2e HD Roy Schoonveld (2,0880) - Mattheo Knoop (2,3017) / Pedro Mol (2,5141) - Hugo Leenders (2,1880) 4-6, 5-7
8 mei 2016 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 6-0
1e HE Michel Koning (1,5594) / Dennis Hageman (2,1980) 6-2, 6-0
2e HE Xander Spong (1,7418) / Rutger Balk (2,4725) 6-2, 6-2
3e HE Philippe Niewerth (2,0482) / Joost Willekes (2,5656) 6-7, 6-4, 6-2
4e HE Martijn van Haasteren (1,8333) / Elroy Middendorp (1,9078) 6-2, 6-2
1e HD Martijn van Haasteren (1,8360) - Michel Koning (1,7146) / Elroy Middendorp (1,8675) - Frank Zeer (1,6663) 6-1, 6-1
2e HD Philippe Niewerth (2,0000) - Bart van Kampen (1,7569) / Dennis Hageman (2,1405) - Rutger Balk (1,8256) 6-4, 6-2

24 april 2016 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 2-4
1e HE Dennis Hageman (2,1980) / Roy Schoonveld (0,9654) 2-6, 1-6
2e HE Joost Willekes (2,4499) / Erik Dallinga (1,6944) 4-6, 6-0, 2-6
3e HE Rutger Balk (2,2780) / Floris Kilian (2,1667) 2-6, 0-6
4e HE Frank Zeer (2,3289) / Mattheo Knoop (2,3844) 0-6, 2-6
1e HD Joost Willekes (2,0000) - Frank Zeer (1,8983) / Erik Dallinga (1,7398) - Floris Kilian (1,4754) 7-6, 3-6, 6-4
2e HD Rutger Balk (1,9885) - Dennis Hageman (2,3822) / Mattheo Knoop (2,1544) - Roy Schoonveld (1,8905) 3-6, 7-6, 6-3
24 april 2016 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Stijn de Gier (1,2985) / Philippe Niewerth (1,9984) 7-5, 6-0
2e HE Sander Gillé (1,0000) / Martijn van Haasteren (1,8333) 6-1, 3-6, 6-0
3e HE Remko de Rijke (1,8478) / Michel Koning (1,7514) 5-7, 2-6
4e HE Hugo Leenders (1,6590) / Xander Spong (1,6320) 6-3, 7-6
1e HD Stijn de Gier (1,0833) - Remko de Rijke (2,0000) / Bart van Kampen (2,0000) - Xander Spong (1,8787) 4-6, 3-6
2e HD Hugo Leenders (2,0314) - Sander Gillé (2,0000) / Michel Koning (1,8787) - Martijn van Haasteren (2,0000) 3-6, 4-6
24 april 2016 T.V. Badhoevedorp 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 2-4
1e HE Bas van Bentum (1,8333) / Sam Jesse (2,0693) 1-6, 2-6
2e HE Siem Fenne (2,5084) / Rick Staal (1,8726) 4-6, 4-6
3e HE Bart Cordemeijer (2,1667) / Finn Reynolds (2,1887) 3-6, 0-6
4e HE Wouter Kramps (3,0671) / Millen Mortier (2,1162) 1-6, 3-6
F HE Bart Cordemeijer (2,1667) / Finn Reynolds (2,1887) 3-6, 0-6
F HE Wouter Kramps (3,0671) / Millen Mortier (2,1162) 1-6, 3-6
1e HD Bas van Bentum (2,1267) - Pim Zijlstra (2,2934) / Rick Staal (1,2732) - Finn Reynolds (4,3500) 1-6, 6-4, 6-2
2e HD Siem Fenne (2,9198) - Bart Cordemeijer (2,7255) / Sam Jesse (3,9885) - Millen Mortier (2,5180) 6-3, 6-0
24 april 2016 D.L.T.C. Drachten 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-4
1e HE Jouke Jan Schaap (2,3150) / Roeland van Dijk (1,8333) 6-2, 3-6, 2-6
2e HE Stefan Deinum (1,9310) / Julian Vandenbussche (2,0471) 3-6, 7-6, 1-6
3e HE Roderick Lagendijk (2,9334) / Bas Louwers (2,3651) 2-6, 2-3
4e HE Tijn Bokma (3,0991) / Michiel Greidanus (2,5598) 6-3, 6-3
1e HD Stefan Deinum (2,0000) - Tijn Bokma (3,3444) / Julian Vandenbussche (2,2431) - Jasper de Regt (2,8650) 3-6, 6-7
2e HD Jouke Jan Schaap (2,6582) - Lennard de Groot (2,7910) / Roeland van Dijk (2,5585) - Michiel Greidanus (3,2411) 7-5, 6-1

17 april 2016 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 3-3
1e HE Sam Jesse (2,1881) / Dennis Hageman (2,0000) 6-0, 6-1
2e HE Yoeri Somers (2,1516) / Joost Willekes (2,2579) 7-6, 6-2
3e HE Rick Staal (1,9734) / Frank Zeer (2,1667) 6-1, 6-0
4e HE Finn Reynolds (2,0000) / Elroy Middendorp (2,1324) 6-3, 3-6, 4-6
1e HD Sam Jesse (3,9885) - Yoeri Somers (1,9167) / Frank Zeer (1,8983) - Elroy Middendorp (1,8150) 6-2, 1-6, 1-6
2e HD Finn Reynolds (4,3500) - Millen Mortier (2,5180) / Dennis Hageman (2,3822) - Rutger Balk (1,9885) 5-7, 6-7
17 april 2016 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 5-1
1e HE Roy Schoonveld (0,9654) / Siem Fenne (2,5084) 6-2, 6-7, 6-3
2e HE Floris Kilian (2,0000) / Bas van Bentum (2,0000) 2-6, 6-3, 6-7
3e HE Erik Dallinga (1,8333) / Pim Zijlstra (2,1667) 6-3, 6-1
4e HE Mattheo Knoop (2,4405) / Wouter Kramps (2,9921) 6-2, 6-4
1e HD Floris Kilian (1,6281) - Erik Dallinga (1,8926) / Bas van Bentum (2,0000) - Pim Zijlstra (2,1667) 6-3, 6-3
2e HD Roy Schoonveld (1,9331) - Mattheo Knoop (2,4197) / Siem Fenne (2,8685) - Bart Cordemeijer (2,6201) 6-7, 6-4, 6-3
17 april 2016 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 6-0
1e HE Michel Koning (1,8903) / Jouke Jan Schaap (2,1667) 6-3, 6-3
2e HE Xander Spong (1,8333) / Stefan Deinum (1,7921) 7-5, 6-2
3e HE Martijn van Haasteren (1,8333) / Roderick Lagendijk (2,9334) 6-3, 7-5
4e HE Philippe Niewerth (1,9984) / Tijn Bokma (3,0991) 7-6, 6-2
1e HD Martijn van Haasteren (2,0000) - Xander Spong (1,8787) / Roderick Lagendijk (3,4245) - Stefan Deinum (2,0000) 5-7, 6-3, 6-2
2e HD Bart van Kampen (2,0000) - Michel Koning (1,8787) / Jouke Jan Schaap (2,6582) - Lennard de Groot (2,7910) 6-3, 6-7, 6-1
17 april 2016 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 1-5
1e HE Michiel Greidanus (2,5598) / Stijn de Gier (1,2985) 6-7, 1-6
2e HE Jasper de Regt (2,4956) / Hugo Leenders (1,7431) 4-6, 4-6
3e HE Bas Louwers (2,2897) / Coen van Keulen (2,0000) 7-6, 3-6, 4-6
4e HE Julian Vandenbussche (2,3902) / Lars Schouten (1,6099) 6-0, 6-3
1e HD Julian Vandenbussche (2,2431) - Roeland van Dijk (2,6569) / Stijn de Gier (1,0833) - Niels de Morée (2,3118) 4-6, 6-3, 6-7
2e HD Bas Louwers (2,8843) - Jasper de Regt (2,7372) / Hugo Leenders (2,0629) - Pedro Mol (2,5456) 4-6, 3-6

10 april 2016 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-4
1e HE Frank Zeer (2,0000) / Roeland van Dijk (2,0000) 2-6, 4-6
2e HE Rutger Balk (2,0000) / Julian Vandenbussche (2,6682) 1-6, 0-6
3e HE Joost Willekes (2,0000) / Bas Louwers (2,5476) 6-3, 3-6, 4-6
4e HE Elroy Middendorp (2,0000) / Jasper de Regt (2,7947) 7-6, 5-7, 2-6
1e HD Elroy Middendorp (1,9167) - Frank Zeer (2,0000) / Roeland van Dijk (2,6966) - Julian Vandenbussche (2,0833) 6-2, 7-5
2e HD Rutger Balk (2,0000) - Dennis Hageman (2,4724) / Michiel Greidanus (3,2411) - Jasper de Regt (2,6207) 6-2, 7-6
10 april 2016 T.V. Badhoevedorp 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 0-6
1e HE Siem Fenne (2,3418) / Michel Koning (2,0000) 2-6, 3-6
2e HE Bart Cordemeijer (2,0000) / Xander Spong (2,0000) 2-6, 7-6, 1-6
3e HE Pim Zijlstra (2,0000) / Martijn van Haasteren (2,0000) 4-6, 2-6
4e HE Wouter Kramps (2,9905) / Philippe Niewerth (2,0000) 6-4, 6-7, 1-6
1e HD Pim Zijlstra (2,0000) - Bart Cordemeijer (2,5441) / Michel Koning (2,0000) - Xander Spong (2,0000) 2-6, 6-7
2e HD Siem Fenne (2,8685) - Wouter Kramps (2,9150) / Bart van Kampen (2,0000) - Martijn van Haasteren (2,0000) 4-6, 4-6
10 april 2016 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 3-3
1e HE Stijn de Gier (1,1667) / Colin van Beem (0,7908) 2-6, 5-7
2e HE Remko de Rijke (2,0000) / Sam Jesse (2,0866) 6-2, 4-6, 6-3
3e HE Hugo Leenders (1,9098) / Yoeri Somers (2,0000) 6-4, 6-2
4e HE Lars Schouten (1,6970) / Millen Mortier (2,0000) 7-5, 6-0
1e HD Stijn de Gier (1,0000) - Coen van Keulen (2,1049) / Colin van Beem (1,3715) - Rick Staal (1,3056) 6-2, 6-7, 2-6
2e HD Pedro Mol (2,3963) - Niels de Morée (2,2772) / Sam Jesse (4,0718) - Yoeri Somers (2,0000) 6-4, 6-7, 5-7
10 april 2016 D.L.T.C. Drachten 1 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 0-6
1e HE Stefan Deinum (1,7921) / Roy Schoonveld (1,0000) 2-6, 3-6
2e HE Jouke Jan Schaap (2,0000) / Erik Dallinga (2,0000) 2-6, 4-6
3e HE Lennard de Groot (3,0008) / Floris Kilian (2,0000) 4-6, 2-6
4e HE Tijn Bokma (2,9917) / Mattheo Knoop (2,5153) 2-6, 2-6
1e HD Tijn Bokma (3,3444) - Roderick Lagendijk (3,4245) / Erik Dallinga (1,8926) - Floris Kilian (1,6281) 6-7, 2-6
2e HD Lennard de Groot (2,6783) - Jouke Jan Schaap (2,5189) / Mattheo Knoop (2,7093) - Roy Schoonveld (2,0000) 2-6, 3-6