Uitslagen landelijke competitie 2016, Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdelingnr 30
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse afdelingnr 30

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 7 47
(KNLTB) T.V. Heerhugowaard 3 7 35
(KNLTB) THOR De Bataaf (Den Haag) 4 7 34
(KNLTB) T.C. Bakkum 2 7 26
(KNLTB) Hillegomse T.C. 1 7 23
(KNLTB) H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 7 23
(KNLTB) H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 7 22
(KNLTB) L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 7 6

Uitslagen

5 juni 2016 T.C. Bakkum 2 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 5-3
1e HE Arno Balk (2,7671) / Vincent Kleverlaan (3,7884) 6-0, 6-0
2e HE Ralph Knol (3,2104) / Chiel van der Plas (3,4518) 6-7, 7-5, 4-6
1e DE GabriŽlle Altena (3,3234) / Kim Twisk-Koelemij (3,0097) 6-4, 7-5
2e DE Kim Stabij (2,8524) / Hester Hooyschuur (3,5573) 6-0, 6-1
 HD Ralph Knol (3,2496) - Arno Balk (3,0988) / Vincent Kleverlaan (3,5038) - Maarten Heideman (2,7816) 4-6, 6-4, 6-7
 DD Kim Stabij (3,3507) - Irene Kranendonk (1,8194) / Kim Twisk-Koelemij (3,0239) - Inge van Wakeren (3,3292) 7-5, 6-1
1e GD / pgave thui
2e GD / pgave ui
5 juni 2016 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 / T.V. Heerhugowaard 3 3-5
1e HE Hugo Mes (2,4517) / Ivor Duif (2,1427) 7-5, 5-7, 6-7
2e HE Sebastiaan Eman (3,2836) / Stef Nijssen (3,4558) 3-6, 6-3, 6-0
1e DE Shannon Karregat (3,7220) / Beau Blokker (2,7595) 2-6, 0-6
2e DE ChloŽ Karsseboom (4,1047) / Bibi Kruijer (2,5655) 1-6, 6-1, 7-6
 HD Mark Hoolwerf (3,4720) - Sebastiaan Eman (3,1366) / Stef Nijssen (3,9314) - Remco Reinhard (2,2623) 1-6, 4-6
 DD Shannon Karregat (3,1021) - ChloŽ Karsseboom (3,1620) / Liza Groenveld (2,1657) - Beau Blokker (2,0632) 0-6, 1-6
1e GD Hugo Mes (2,6323) - ChloŽ Karsseboom (3,1620) / Ivor Duif (1,2245) - Liza Groenveld (2,1657) 5-7, 4-6
2e GD Mark Hoolwerf (3,4720) - Iris Wilms Floet (3,6016) / Remco Reinhard (2,2623) - Bibi Kruijer (3,8682) 6-4, 6-1
5 juni 2016 THOR De Bataaf (Den Haag) 4 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 8-0
1e HE Yannick Nederpelt (2,6054) / Marco Huberts (4,2069) 6-3, 6-2
2e HE Hugo Strang (2,8436) / Sven Haver (3,6058) 3-6, 6-1, 6-2
1e DE Cleo van Engelen (3,5913) / Sara Koene (3,4492) 6-2, 6-4
2e DE Lotte van der Elst (3,5689) / Evelyne Tuijp (4,8252) 4-6, 6-3, 6-1
 HD Jack Haslinghuis (2,7980) - Yannick Nederpelt (2,4314) / Marco Huberts (3,4665) - Sven Haver (3,6579) 2-6, 6-2, 6-3
 DD Cleo van Engelen (3,0428) - Melissa Boers (3,3350) / Sara Koene (3,6833) - Evelyne Tuijp (3,2998) 6-1, 6-1
1e GD Hugo Strang (2,5791) - Melissa Boers (3,3350) / Sara Koene (3,6833) - Sven Haver (3,6579) 6-0, 6-4
2e GD Lotte van der Elst (2,9405) - Jack Haslinghuis (2,7980) / Evelyne Tuijp (3,2998) - Marco Huberts (3,4665) 4-6, 6-3, 7-6
5 juni 2016 Hillegomse T.C. 1 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 1-7
1e HE Willem van den Akker (2,7999) / Ewout Hinnen (1,3714) 4-6, 2-6
2e HE Teis Visser (3,0135) / Nick Broekhof (2,3943) 3-6, 7-6, 1-6
1e DE Ilona Rolloos (3,2671) / Leonie Guijt (2,1939) 0-6, 0-6
2e DE Anouk Meijer (4,4716) / Demi van der Togt (2,7956) 3-6, 7-6, 2-6
 HD Willem van den Akker (3,2897) - Marco van Trigt (2,0184) / Nick Broekhof (2,4412) - Luuk Wassenaar (1,8283) 3-6, 6-7
 DD Anouk Meijer (3,5486) - Ilona Rolloos (2,1806) / Leonie Guijt (1,7285) - Renate de Regt (2,6815) 3-6, 4-6
1e GD Marco van Trigt (2,0184) - Ilona Rolloos (2,1806) / Demi van der Togt (2,9550) - Ewout Hinnen (1,7876) Opgave thuis
2e GD Anouk Meijer (3,5486) - Teis Visser (3,4411) / Renate de Regt (2,6815) - Nick Broekhof (2,4412) Opgave uit

29 mei 2016 THOR De Bataaf (Den Haag) 4 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 7-1
1e HE Dave de Graaf (2,0396) / Vincent Kleverlaan (3,7884) 6-3, 6-0
2e HE Yannick Nederpelt (2,6730) / Chiel van der Plas (3,4518) 6-1, 7-5
1e DE Eva Haslinghuis (1,6991) / Inge van Wakeren (3,4870) 6-1, 6-1
2e DE Cleo van Engelen (3,6823) / Hester Hooyschuur (3,3413) 6-1, 6-2
 HD Jack Haslinghuis (3,1343) - Yannick Nederpelt (2,6375) / Vincent Kleverlaan (3,4711) - Maarten Heideman (2,4744) 6-1, 6-3
 DD Melissa Boers (3,2895) - Cleo van Engelen (3,1142) / Inge van Wakeren (3,3708) - Hester Hooyschuur (2,0644) 2-6, 6-2, 6-0
1e GD Eva Haslinghuis (2,5208) - Jack Haslinghuis (3,1343) / Hester Hooyschuur (2,0644) - Maarten Heideman (2,4744) 4-6, 6-2, 7-6
2e GD Melissa Boers (3,2895) - Dave de Graaf (1,0825) / Inge van Wakeren (3,3708) - Chiel van der Plas (3,2541) 6-1, 3-6, 6-7
29 mei 2016 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / T.C. Bakkum 2 2-6
1e HE Ole Oosterom (2,8712) / Ralph Knol (3,1132) 4-6, 6-1, 6-3
2e HE Marco Huberts (4,2069) / Arno Balk (2,7671) 0-6, 3-6
1e DE Sara Koene (3,8303) / Irene Kranendonk (2,0000) 6-3, 6-3
2e DE Danique van den Burg (5,7892) / GabriŽlle Altena (3,3234) 3-6, 2-6
 HD Ole Oosterom (4,0590) - Marco Huberts (3,3444) / Ralph Knol (3,2496) - Arno Balk (3,1484) 3-6, 2-6
 DD Sara Koene (3,6684) - Merel Ann van Zanten (3,3533) / Bente Akkerman (2,6748) - GabriŽlle Altena (2,9306) 1-6, 2-6
1e GD Merel Ann van Zanten (3,3533) - Marco Huberts (3,3444) / Irene Kranendonk (1,8194) - Ralph Knol (3,2496) 4-6, 5-7
2e GD Ole Oosterom (4,0590) - Danique van den Burg (3,9995) / GabriŽlle Altena (2,9306) - Arno Balk (3,1484) 4-6, 2-6
29 mei 2016 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 0-8
1e HE Hugo Mes (2,4451) / Ewout Hinnen (1,8623) 3-6, 1-6
2e HE Mark Hoolwerf (3,3412) / Luuk Wassenaar (2,1135) 1-6, 2-6
1e DE Iris Wilms Floet (4,3950) / Leonie Guijt (2,1939) 0-6, 1-6
2e DE Shannon Karregat (3,7220) / Demi van der Togt (2,8225) 1-6, 4-6
 HD Sebastiaan Eman (3,1247) - Hugo Mes (2,5304) / Ewout Hinnen (2,0047) - Jesper de Jong (2,4827) 4-6, 1-6
 DD ChloŽ Karsseboom (3,0601) - Shannon Karregat (2,9562) / Demi van der Togt (3,0902) - Renate de Regt (2,8643) 2-6, 1-6
1e GD Hugo Mes (2,5304) - ChloŽ Karsseboom (3,0601) / Leonie Guijt (1,7285) - Kevin Noordermeer (1,6388) 4-6, 6-1, 6-7
2e GD Mark Hoolwerf (3,4720) - Iris Wilms Floet (3,6016) / Renate de Regt (2,8643) - Jesper de Jong (2,4827) 1-6, 3-6
29 mei 2016 T.V. Heerhugowaard 3 / Hillegomse T.C. 1 5-3
1e HE Ivor Duif (2,1813) / Willem van den Akker (2,7681) 6-2, 6-1
2e HE Remco Reinhard (2,5695) / Teis Visser (3,1098) 4-6, 1-6
1e DE Beau Blokker (2,3858) / Kim Hansen (3,2426) 3-6, 6-4, 3-6
2e DE Bibi Kruijer (2,5655) / Anouk Meijer (4,4716) 6-0, 6-4
 HD Remco Reinhard (2,2352) - Stef Nijssen (3,7482) / Willem van den Akker (3,4062) - Marco van Trigt (2,0639) 4-6, 6-3, 3-6
 DD Bibi Kruijer (3,9329) - Liza Groenveld (2,2372) / Kim Hansen (3,0133) - Ilona Rolloos (2,0833) 6-4, 6-4
1e GD Liza Groenveld (2,2372) - Ivor Duif (1,2245) / Marco van Trigt (2,0639) - Kim Hansen (3,0133) 6-4, 7-5
2e GD Beau Blokker (2,2452) - Stef Nijssen (3,7482) / Teis Visser (3,3855) - Anouk Meijer (3,4730) 6-4, 6-3

22 mei 2016 T.C. Bakkum 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 4 0-0
22 mei 2016 Hillegomse T.C. 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 5-3
1e HE Willem van den Akker (2,6894) / Hugo Mes (2,6340) 6-3, 1-6, 3-6
2e HE Teis Visser (3,1967) / Martijn Kerssens (2,8928) 4-6, 6-1, 6-4
1e DE Kim Hansen (3,2506) / ChloŽ Karsseboom (4,0748) 6-0, 6-4
2e DE Anouk Meijer (4,3814) / Shannon Karregat (3,8098) 6-3, 3-6, 3-6
 HD Willem van den Akker (3,5062) - Marco van Trigt (2,1670) / Sebastiaan Eman (3,0691) - Hugo Mes (2,1482) 6-0, 1-6, 6-3
 DD Kim Hansen (3,1230) - Ilona Rolloos (2,0000) / Shannon Karregat (3,1232) - ChloŽ Karsseboom (3,1736) 4-6, 6-7
1e GD Marco van Trigt (2,1670) - Kim Hansen (3,1230) / Shannon Karregat (3,1232) - Hugo Mes (2,1482) 3-6, 6-1, 7-6
2e GD Anouk Meijer (3,6306) - Teis Visser (3,5015) / ChloŽ Karsseboom (3,1736) - Martijn Kerssens (3,9736) 4-6, 6-2, 7-6
22 mei 2016 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 6-2
1e HE Vincent Kleverlaan (3,7472) / Ole Oosterom (2,8766) 7-5, 6-7, 5-7
2e HE Chiel van der Plas (3,5612) / Marco Huberts (4,1372) 6-0, 6-1
1e DE Hester Hooyschuur (3,0668) / Sara Koene (4,0336) 4-6, 6-1, 3-6
2e DE Kim Twisk-Koelemij (3,0097) / Danique van den Burg (5,7892) 6-1, 6-1
 HD Maarten Heideman (2,5458) - Vincent Kleverlaan (3,5737) / Ole Oosterom (4,0090) - Marco Huberts (3,3274) 6-2, 7-5
 DD Hester Hooyschuur (2,1269) - Inge van Wakeren (3,5050) / Sara Koene (3,6059) - Merel Ann van Zanten (3,3310) 6-3, 6-0
1e GD Hester Hooyschuur (2,1269) - Maarten Heideman (2,5458) / Merel Ann van Zanten (3,3310) - Ole Oosterom (4,0090) 6-0, 6-4
2e GD Inge van Wakeren (3,5050) - Chiel van der Plas (3,3707) / Danique van den Burg (3,9995) - Marco Huberts (3,3274) 6-1, 6-2
22 mei 2016 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 5-3
1e HE Jesper de Jong (2,2080) / Ivor Duif (1,9800) 6-1, 6-1
2e HE Nick Broekhof (2,4807) / Remco Reinhard (2,4087) 3-6, 6-3, 7-6
1e DE Leonie Guijt (2,3333) / Beau Blokker (2,1635) 6-3, 6-1
2e DE Renate de Regt (3,1256) / Bibi Kruijer (2,5969) 4-6, 3-6
 HD Ewout Hinnen (1,9326) - Jesper de Jong (2,4827) / Stef Nijssen (3,7482) - Remco Reinhard (2,2352) 6-3, 6-4
 DD Leonie Guijt (1,6958) - Demi van der Togt (2,9698) / Beau Blokker (2,4012) - Liza Groenveld (2,5753) 4-6, 2-6
1e GD Ewout Hinnen (1,9326) - Demi van der Togt (2,9698) / Ivor Duif (1,2639) - Liza Groenveld (2,5753) 5-7, 6-4, 6-7
2e GD Nick Broekhof (2,4412) - Renate de Regt (2,8643) / Stef Nijssen (3,7482) - Bibi Kruijer (3,9329) 3-6, 6-2, 7-6

8 mei 2016 T.V. Heerhugowaard 3 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 8-0
1e HE Ivor Duif (2,0000) / Ole Oosterom (2,8800) 6-3, 6-3
2e HE Stef Nijssen (3,4722) / Marco Huberts (4,0823) 6-3, 6-2
1e DE Beau Blokker (2,1635) / Sara Koene (4,0336) 6-1, 6-0
2e DE Bibi Kruijer (2,5969) / Danique van den Burg (5,7892) 6-1, 6-2
 HD Stef Nijssen (3,7482) - Remco Reinhard (2,3548) / Ole Oosterom (3,9535) - Marco Huberts (3,3274) 6-3, 3-6, 7-5
 DD Beau Blokker (2,4012) - Jente Boersma (1,9664) / Sara Koene (3,6059) - Danique van den Burg (3,9995) 6-0, 6-1
1e GD Beau Blokker (2,4012) - Ivor Duif (1,2639) / Sara Koene (3,6059) - Marco Huberts (3,3274) 6-1, 6-1
2e GD Jente Boersma (1,9664) - Remco Reinhard (2,3548) / Danique van den Burg (3,9995) - Ole Oosterom (3,9535) 6-2, 6-0
8 mei 2016 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 6-2
1e HE Nick Broekhof (2,4408) / Steven de Boer (3,3503) 6-3, 6-2
2e HE Luuk Wassenaar (2,1656) / Chiel van der Plas (3,5612) 6-2, 6-4
1e DE Leonie Guijt (2,3333) / Inge van Wakeren (3,4870) 6-2, 6-0
2e DE Renate de Regt (2,9340) / Hester Hooyschuur (3,3089) 1-6, 2-6
 HD Luuk Wassenaar (2,0160) - Jesper de Jong (2,6982) / Maarten Heideman (2,4983) - Vincent Kleverlaan (3,5188) 6-2, 6-4
 DD Renate de Regt (2,8272) - Demi van der Togt (3,0157) / Inge van Wakeren (3,5363) - Hester Hooyschuur (2,0185) 2-6, 4-6
1e GD Leonie Guijt (1,8194) - Jesper de Jong (2,6982) / Hester Hooyschuur (2,0185) - Maarten Heideman (2,4983) 6-3, 7-6
2e GD Demi van der Togt (3,0157) - Nick Broekhof (2,5554) / Inge van Wakeren (3,5363) - Steven de Boer (3,3886) 4-6, 6-0, 7-6
8 mei 2016 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 4 3-5
1e HE Hugo Mes (2,5978) / Dave de Graaf (2,0399) 4-6, 7-5, 4-6
2e HE Mark Hoolwerf (3,3379) / Yannick Nederpelt (2,7595) 6-4, 5-7, 1-6
1e DE Iris Wilms Floet (4,2238) / Cleo van Engelen (3,6823) 5-7, 6-2, 2-6
2e DE Shannon Karregat (3,9229) / Melissa Boers (4,2301) 6-3, 6-3
 HD Hugo Mes (2,0556) - Sebastiaan Eman (3,1564) / Dave de Graaf (1,1280) - Jack Haslinghuis (2,9577) 3-6, 6-3, 2-6
 DD ChloŽ Karsseboom (3,3454) - Shannon Karregat (3,3990) / Cleo van Engelen (3,0024) - Melissa Boers (2,9587) 6-2, 2-6, 6-2
1e GD ChloŽ Karsseboom (3,3454) - Mark Hoolwerf (3,7134) / Cleo van Engelen (3,0024) - Yannick Nederpelt (2,7508) 2-6, 4-6
2e GD Iris Wilms Floet (3,8890) - Sebastiaan Eman (3,1564) / Melissa Boers (2,9587) - Jack Haslinghuis (2,9577) 3-6, 6-2, 7-6
8 mei 2016 Hillegomse T.C. 1 / T.C. Bakkum 2 2-6
1e HE Willem van den Akker (2,5665) / Rick van der Velden (2,9182) 6-7, 3-6
2e HE Teis Visser (3,1232) / Ralph Knol (3,3073) 6-3, 2-6, 2-6
1e DE Kim Hansen (3,3056) / GabriŽlle Altena (3,1506) 6-1, 6-2
2e DE Anouk Meijer (4,3814) / Bente Akkerman (3,0925) 0-6, 2-6
 HD Marco van Trigt (2,0741) - Willem van den Akker (3,5918) / Ralph Knol (2,9997) - Rick van der Velden (1,8889) 6-3, 6-4
 DD Anouk van Rijn (3,0600) - Kim Hansen (3,0722) / Bente Akkerman (2,7459) - GabriŽlle Altena (2,5090) 4-6, 6-7
1e GD Marco van Trigt (2,0741) - Kim Hansen (3,0722) / Rick van der Velden (1,8889) - Bente Akkerman (2,7459) 5-7, 6-4, 6-7
2e GD Teis Visser (3,5015) - Anouk Meijer (3,6306) / Ralph Knol (2,9997) - GabriŽlle Altena (2,5090) 4-6, 2-6

24 april 2016 T.C. Bakkum 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 6-2
1e HE Arno Balk (2,7194) / Sebastiaan Eman (3,2202) 7-6, 7-5
2e HE Ralph Knol (3,0864) / Mark Hoolwerf (3,6134) 3-6, 6-2, 2-6
1e DE GabriŽlle Altena (3,1724) / Iris Wilms Floet (4,1375) 6-2, 6-4
2e DE Bente Akkerman (3,0925) / ChloŽ Karsseboom (4,0713) 7-6, 6-1
 HD Arno Balk (2,7776) - Ralph Knol (2,9997) / Sebastiaan Eman (3,0998) - Hugo Mes (1,9167) 6-3, 6-4
 DD GabriŽlle Altena (2,5090) - Bente Akkerman (2,7459) / Iris Wilms Floet (3,8890) - Shannon Karregat (3,3613) 6-1, 6-1
1e GD Bente Akkerman (2,7459) - Ralph Knol (2,9997) / Shannon Karregat (3,3613) - Hugo Mes (1,9167) 4-6, 6-4, 7-6
2e GD GabriŽlle Altena (2,5090) - Arno Balk (2,7776) / ChloŽ Karsseboom (3,3454) - Mark Hoolwerf (3,7134) Opgave thuis
24 april 2016 THOR De Bataaf (Den Haag) 4 / Hillegomse T.C. 1 6-2
1e HE Dave de Graaf (1,9500) / Willem van den Akker (2,7462) 6-7, 6-3, 3-6
2e HE Yannick Nederpelt (2,8935) / Teis Visser (3,0532) 6-1, 6-3
1e DE Eva Haslinghuis (1,6991) / Kim Hansen (3,2924) 6-3, 6-2
2e DE Cleo van Engelen (3,6823) / Anouk Meijer (4,3125) 6-1, 6-2
 HD Dave de Graaf (1,1280) - Yannick Nederpelt (3,0429) / Marco van Trigt (2,0556) - Willem van den Akker (3,5224) 7-6, 3-6, 6-0
 DD Eva Haslinghuis (2,5208) - Melissa Boers (2,8873) / Kim Hansen (3,3024) - Anouk Meijer (3,6306) 6-3, 6-0
1e GD Dave de Graaf (1,1280) - Melissa Boers (2,8873) / Kim Hansen (3,3024) - Marco van Trigt (2,0556) 4-6, 7-5, 6-7
2e GD Cleo van Engelen (3,1677) - Yannick Nederpelt (3,0429) / Teis Visser (3,4009) - Anouk van Rijn (2,8467) 6-2, 6-1
24 april 2016 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 2-6
1e HE Vincent Kleverlaan (3,7472) / Ivor Duif (2,0000) 1-6, 0-6
2e HE Chiel van der Plas (3,5612) / Remco Reinhard (2,4087) 2-6, 1-6
1e DE Kim Twisk-Koelemij (2,9812) / Beau Blokker (2,1667) 1-6, 6-7
2e DE Hester Hooyschuur (3,2697) / Bibi Kruijer (2,6221) 6-7, 2-6
 HD Maarten Heideman (2,7108) - Koos van Driel (3,3202) / Ivor Duif (1,0833) - Stef Nijssen (3,3159) 6-3, 3-6, 7-5
 DD Hester Hooyschuur (1,8889) - Inge van Wakeren (3,6547) / Beau Blokker (2,6352) - Bibi Kruijer (3,8806) 4-6, 2-6
1e GD Hester Hooyschuur (1,8889) - Koos van Driel (3,3202) / Beau Blokker (2,6352) - Remco Reinhard (2,4573) 7-5, 5-7, 6-7
2e GD Inge van Wakeren (3,6547) - Chiel van der Plas (3,4982) / Bibi Kruijer (3,8806) - Stef Nijssen (3,3159) 6-3, 4-6, 7-6
24 april 2016 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 0-8
1e HE Ole Oosterom (2,8750) / Luuk Wassenaar (2,1879) 4-6, 4-6
2e HE Marco Huberts (4,0823) / Nick Broekhof (2,6153) 2-6, 1-6
1e DE Sara Koene (4,0336) / Renate de Regt (2,9340) 4-6, 4-6
2e DE Danique van den Burg (5,7892) / Demi van der Togt (2,8225) 6-3, 2-6, 0-6
 HD Ole Oosterom (3,9982) - Marco Huberts (3,3274) / Kevin Noordermeer (1,6388) - Ewout Hinnen (1,9861) 0-6, 1-6
 DD Sara Koene (3,6059) - Danique van den Burg (3,9995) / Leonie Guijt (1,8194) - Demi van der Togt (3,0157) 1-6, 2-6
1e GD Ole Oosterom (3,9982) - Sara Koene (3,6059) / Leonie Guijt (1,8194) - Luuk Wassenaar (2,0160) 1-6, 3-6
2e GD Marco Huberts (3,3274) - Danique van den Burg (3,9995) / Nick Broekhof (2,8002) - Renate de Regt (2,8272) 1-6, 1-6

17 april 2016 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 4-4
1e HE Hugo Mes (2,6685) / Steven de Boer (3,3987) 0-6, 6-2, 7-5
2e HE Sebastiaan Eman (3,3384) / Vincent Kleverlaan (3,6289) 2-6, 6-1, 6-3
1e DE Iris Wilms Floet (4,0250) / Hester Hooyschuur (3,3300) 5-7, 3-6
2e DE Shannon Karregat (3,9083) / Kim Twisk-Koelemij (2,9958) 2-6, 4-6
 HD Sebastiaan Eman (2,9410) - Mark Hoolwerf (3,7287) / Vincent Kleverlaan (3,6060) - Maarten Heideman (2,8193) 6-7, 6-3, 3-6
 DD Iris Wilms Floet (3,7658) - ChloŽ Karsseboom (3,3124) / Kim Twisk-Koelemij (3,1209) - Inge van Wakeren (3,7220) 1-6, 3-6
1e GD Hugo Mes (2,0000) - Shannon Karregat (3,4719) / Hester Hooyschuur (1,8333) - Steven de Boer (3,2768) 7-6, 6-4
2e GD Mark Hoolwerf (3,7287) - ChloŽ Karsseboom (3,3124) / Inge van Wakeren (3,7220) - Vincent Kleverlaan (3,6060) 4-6, 6-1, 7-6
17 april 2016 T.V. Heerhugowaard 3 / T.C. Bakkum 2 6-2
1e HE Remco Reinhard (2,5866) / Arno Balk (2,4488) 6-3, 6-7, 6-3
2e HE Stef Nijssen (3,2937) / Ralph Knol (3,2521) 0-6, 1-6
1e DE Beau Blokker (2,1667) / Bente Akkerman (3,0326) 6-4, 7-6
2e DE Bibi Kruijer (2,6651) / GabriŽlle Altena (3,1062) 7-5, 1-6, 6-2
 HD Remco Reinhard (2,6558) - Ivor Duif (1,0833) / Arno Balk (2,9369) - Ralph Knol (2,6794) 7-6, 6-3
 DD Beau Blokker (2,9205) - Liza Groenveld (3,1875) / Bente Akkerman (2,0833) - GabriŽlle Altena (2,1667) 5-7, 6-3, 6-2
1e GD Liza Groenveld (3,1875) - Remco Reinhard (2,6558) / Bente Akkerman (2,0833) - Ralph Knol (2,6794) 6-2, 6-3
2e GD Stef Nijssen (3,3159) - Bibi Kruijer (3,8806) / GabriŽlle Altena (2,1667) - Arno Balk (2,9369) 4-6, 4-6
17 april 2016 Hillegomse T.C. 1 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 7-1
1e HE Willem van den Akker (2,5950) / Ole Oosterom (2,9550) 2-6, 3-6
2e HE Teis Visser (3,0532) / Marco Huberts (4,0823) 6-1, 6-2
1e DE Kim Hansen (3,3211) / Sara Koene (3,8612) 6-2, 6-1
2e DE Anouk Meijer (4,3125) / Danique van den Burg (5,7892) 7-5, 6-3
 HD Marco van Trigt (2,1667) - Willem van den Akker (3,6057) / Marco Huberts (3,3274) - Ole Oosterom (3,9034) 2-6, 6-3, 6-0
 DD Anouk van Rijn (2,8626) - Kim Hansen (3,4335) / Sara Koene (3,4614) - Danique van den Burg (3,9995) 6-0, 6-3
1e GD Marco van Trigt (2,1667) - Anouk Meijer (3,6862) / Marco Huberts (3,3274) - Sara Koene (3,4614) 6-3, 6-2
2e GD Teis Visser (3,4009) - Anouk van Rijn (2,8626) / Danique van den Burg (3,9995) - Ole Oosterom (3,9034) 6-3, 7-5
17 april 2016 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 4 6-2
1e HE Luuk Wassenaar (2,3866) / Dave de Graaf (1,7188) 6-4, 7-5
2e HE Nick Broekhof (2,7513) / Yannick Nederpelt (2,7445) 6-2, 4-6, 6-4
1e DE Leonie Guijt (2,1944) / Eva Haslinghuis (1,8333) 1-6, 0-6
2e DE Demi van der Togt (2,8838) / Cleo van Engelen (3,5162) 6-4, 6-3
 HD Kevin Noordermeer (1,7618) - Ewout Hinnen (1,9167) / Jack Haslinghuis (2,8618) - Yannick Nederpelt (3,0429) 6-2, 6-1
 DD Leonie Guijt (1,9167) - Renate de Regt (3,0217) / Melissa Boers (2,9538) - Cleo van Engelen (3,0888) 6-2, 6-3
1e GD Kevin Noordermeer (1,7618) - Renate de Regt (3,0217) / Eva Haslinghuis (2,3750) - Jack Haslinghuis (2,8618) 6-2, 6-3
2e GD Ewout Hinnen (1,9167) - Demi van der Togt (2,9601) / Dave de Graaf (1,1905) - Melissa Boers (2,9538) 4-6, 6-3, 6-7

10 april 2016 T.C. Bakkum 2 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 1-7
1e HE Ralph Knol (3,2521) / Ewout Hinnen (2,0000) 0-6, 4-6
2e HE Arno Balk (2,7633) / Luuk Wassenaar (2,4489) 2-6, 1-6
1e DE Kim Popping (2,1667) / Leonie Guijt (2,0000) 6-3, 6-7, 7-6
2e DE Bente Akkerman (2,8072) / Renate de Regt (3,1594) 3-6, 6-3, 4-6
 HD Ralph Knol (2,3681) - Arno Balk (2,8243) / Kevin Noordermeer (2,0000) - Luuk Wassenaar (2,0000) 5-7, 3-6
 DD Kim Popping (1,9861) - GabriŽlle Altena (2,0000) / Leonie Guijt (2,0000) - Demi van der Togt (3,1268) 6-3, 6-7, 6-7
1e GD Ralph Knol (2,3681) - Bente Akkerman (2,0000) / Kevin Noordermeer (2,0000) - Renate de Regt (3,1050) 4-6, 6-7
2e GD Arno Balk (2,8243) - GabriŽlle Altena (2,0000) / Ewout Hinnen (2,0000) - Demi van der Togt (3,1268) 0-6
10 april 2016 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / Hillegomse T.C. 1 5-3
1e HE Vincent Kleverlaan (3,6289) / Marco van Trigt (2,0000) 2-6, 2-6
2e HE Chiel van der Plas (3,7938) / Teis Visser (3,0791) 4-6, 2-6
1e DE Hester Hooyschuur (3,3866) / Anouk van Rijn (4,0467) 6-0, 6-0
2e DE Inge van Wakeren (3,5306) / Anouk Meijer (4,2689) 7-5, 6-4
 HD Maarten Heideman (2,9860) - Vincent Kleverlaan (3,6893) / Marco van Trigt (2,0000) - Teis Visser (3,5216) 6-4, 6-2
 DD Hester Hooyschuur (2,0000) - Inge van Wakeren (3,7317) / Anouk van Rijn (2,8256) - Anouk Meijer (3,5195) 3-6, 6-1, 7-6
1e GD Hester Hooyschuur (2,0000) - Maarten Heideman (2,9860) / Anouk Meijer (3,5195) - Marco van Trigt (2,0000) 3-6, 6-3, 7-6
2e GD Inge van Wakeren (3,7317) - Chiel van der Plas (3,3631) / Anouk van Rijn (2,8256) - Teis Visser (3,5216) 7-6, 5-7, 6-7
10 april 2016 THOR De Bataaf (Den Haag) 4 / T.V. Heerhugowaard 3 6-2
1e HE Dave de Graaf (1,9384) / Remco Reinhard (2,5163) 6-4, 6-3
2e HE Yannick Nederpelt (2,8572) / Stef Nijssen (3,1810) 6-1, 7-5
1e DE Eva Haslinghuis (2,0000) / Beau Blokker (2,0000) 6-2, 6-0
2e DE Cleo van Engelen (3,3822) / Bibi Kruijer (2,6908) 6-7, 7-5, 2-6
 HD Yannick Nederpelt (3,2096) - Jack Haslinghuis (2,9055) / Stef Nijssen (3,1492) - Ivor Duif (1,0000) 6-1, 7-6
 DD Cleo van Engelen (3,1987) - Melissa Boers (3,1535) / Bibi Kruijer (3,8215) - Liza Groenveld (3,0898) 6-4, 6-4
1e GD Eva Haslinghuis (2,2500) - Jack Haslinghuis (2,9055) / Liza Groenveld (3,0898) - Ivor Duif (1,0000) 6-1, 6-7, 6-7
2e GD Dave de Graaf (1,4167) - Melissa Boers (3,1535) / Beau Blokker (2,8372) - Remco Reinhard (2,5725) 6-3, 7-6
10 april 2016 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 1-7
1e HE Ole Oosterom (2,8971) / Hugo Mes (2,8228) 3-6, 2-6
2e HE Marco Huberts (3,9829) / Mark Hoolwerf (3,7395) 4-6, 3-6
1e DE Sara Koene (3,5405) / Iris Wilms Floet (4,2108) 4-6, 4-6
2e DE Danique van den Burg (5,7892) / ChloŽ Karsseboom (4,0713) 3-6, 4-6
 HD Marco Huberts (3,7049) - Ole Oosterom (4,1973) / Sebastiaan Eman (2,6592) - Mark Hoolwerf (3,4842) 7-6, 6-4
 DD Sara Koene (3,3109) - Danique van den Burg (3,9995) / ChloŽ Karsseboom (3,4439) - Shannon Karregat (3,6352) 6-3, 2-6, 5-7
1e GD Sara Koene (3,3109) - Ole Oosterom (4,1973) / Hugo Mes (2,0000) - Shannon Karregat (3,6352) 7-5, 3-6, 6-7
2e GD Danique van den Burg (3,9995) - Marco Huberts (3,7049) / Sebastiaan Eman (2,6592) - Iris Wilms Floet (3,7658) Opgave thuis