Uitslagen landelijke competitie 2016, Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdelingnr 29
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse afdelingnr 29

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) T.V. Heerhugowaard 4 7 37
(KNLTB) H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 7 36
(KNLTB) T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 7 33
(KNLTB) D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 7 27
(KNLTB) T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 2 7 27
(KNLTB) M.L.T.V. '90 (Monster) 1 7 24
(KNLTB) H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 7 20
(KNLTB) THOR De Bataaf (Den Haag) 3 7 20

Uitslagen

5 juni 2016 M.L.T.V. '90 (Monster) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 6-2
1e HE Jasper van der Zwan (2,1137) / Simon Rang (3,4017) 6-0, 6-1
2e HE Sebastiaan Schijf (2,6065) / Oskar KnŲtschke (2,9679) 2-6, 6-1, 6-4
1e DE Femke Verhaart (2,8160) / Polly Lam Po Kuen (2,3882) 7-5, 6-3
2e DE Carmen Zwinkels (3,8290) / Inge Kaars Sijpesteijn (1,7745) 6-7, 2-6
 HD Sebastiaan Schijf (2,7601) - Reinier Luijkx (2,2392) / Simon Rang (3,2412) - Oskar KnŲtschke (2,6399) 3-6, 6-3, 6-2
 DD Femke Verhaart (2,7939) - Jeanine Grabe (2,9168) / Polly Lam Po Kuen (1,8870) - Inge Kaars Sijpesteijn (1,9482) 3-6, 5-7
1e GD Jeanine Grabe (2,9168) - Sebastiaan Schijf (2,7601) / Merel Wallis de Vries (3,4425) - Oskar KnŲtschke (2,6399) Opgave uit
2e GD Carmen Zwinkels (4,6932) - Reinier Luijkx (2,2392) / Inge Kaars Sijpesteijn (1,9482) - Simon Rang (3,2412) 6-4, 6-4
5 juni 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 3-5
1e HE Max Oskam (2,8948) / Julian Prins (2,4514) 7-6, 1-6, 7-6
2e HE Thomas Vissenberg (2,7607) / DaniŽl de Jonge (2,1375) 4-6, 6-3, 2-6
1e DE Inge Spronk (2,0712) / Donnaroza Gouvernante (1,8187) 4-6, 4-6
2e DE Denise Smits (3,3470) / Janneke Luitjes (2,1349) 3-6, 7-6, 7-6
 HD Arthur Pinkse (1,6614) - Thomas Vissenberg (4,2815) / Julian Prins (1,5122) - DaniŽl de Jonge (3,7661) 3-6, 1-6
 DD Inge Spronk (1,7988) - Denise Smits (2,4041) / Donnaroza Gouvernante (1,9111) - Janneke Luitjes (3,4604) 6-1, 4-6, 6-1
1e GD Inge Spronk (1,7988) - Arthur Pinkse (1,6614) / Donnaroza Gouvernante (1,9111) - Julian Prins (1,5122) Opgave thuis
2e GD Denise Smits (2,4041) - Max Oskam (3,4725) / Janneke Luitjes (3,4604) - DaniŽl de Jonge (3,7661) Opgave thuis
5 juni 2016 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Heerhugowaard 4 5-3
1e HE Lucas Bos (1,8926) / Adriaan de Jager (1,7686) 6-4, 7-5
2e HE Milko Mulder (2,1859) / Koen van der Meer (2,2307) 4-6, 6-3, 0-6
1e DE Jasmine Apawti (2,5355) / ZoŽ Gubbels (3,1436) 4-6, 6-0, 6-2
2e DE Rebecca Indrakusuma (2,0821) / Jente Boersma (2,9976) 6-0, 6-2
 HD Lucas Bos (2,4442) - Milko Mulder (2,1070) / Adriaan de Jager (2,1919) - Koen van der Meer (2,0119) 3-6, 4-6
 DD Rebecca Indrakusuma (2,4825) - DaniŽlle van der Zee (2,7847) / ZoŽ Gubbels (3,4041) - Jente Boersma (2,0877) 6-3, 6-1
1e GD DaniŽlle van der Zee (2,7847) - Milko Mulder (2,1070) / Jente Boersma (2,0877) - Adriaan de Jager (2,1919) 1-6, 5-7
2e GD Rebecca Indrakusuma (2,4825) - Jeroen Gortworst (2,8447) / Koen van der Meer (2,0119) - ZoŽ Gubbels (3,4041) 6-2, 6-2
5 juni 2016 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 5-3
1e HE Tim Schweig (2,3797) / Dave de Graaf (1,9210) 6-2, 6-7, 2-6
2e HE Derwin van den Berg (3,0132) / Wieger Moen (2,7396) 1-6, 0-6
1e DE Jamie Jillissen (2,1027) / Eva Haslinghuis (1,6991) 3-6, 6-0, 6-3
2e DE Naomi Hoogendam (3,3907) / Marjolein van de Ven (3,0144) 6-3, 6-4
 HD Tim Schweig (2,3391) - Derwin van den Berg (2,8684) / Wieger Moen (2,1629) - Piet Koetsier (2,0291) 6-4, 7-6
 DD Jamie Jillissen (1,7301) - Cato Tangkau (3,2151) / Eva Haslinghuis (2,3991) - Marjolein van de Ven (2,8637) 6-3, 3-6, 1-6
1e GD Jamie Jillissen (1,7301) - Donald van Veen (1,9193) / Eva Haslinghuis (2,3991) - Dave de Graaf (1,1659) 6-4, 6-2
2e GD Naomi Hoogendam (3,6910) - Derwin van den Berg (2,8684) / Marjolein van de Ven (2,8637) - Piet Koetsier (2,0291) 6-4, 1-6, 7-6

29 mei 2016 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 2 4-4
1e HE Simon Rang (3,4017) / Tim Schweig (2,3797) 3-6, 5-7
2e HE Oskar KnŲtschke (3,0665) / Donald van Veen (2,8836) 6-2, 6-0
1e DE Polly Lam Po Kuen (2,1818) / Jamie Jillissen (2,2390) 6-7, 1-6
2e DE Inge Kaars Sijpesteijn (1,7745) / Naomi Hoogendam (3,3907) 6-3, 6-1
 HD Oskar KnŲtschke (2,8967) - Simon Rang (3,7642) / Tim Schweig (1,9507) - Derwin van den Berg (2,6232) 6-3, 6-4
 DD Inge Kaars Sijpesteijn (1,9482) - Polly Lam Po Kuen (1,8317) / Jamie Jillissen (1,7801) - Cato Tangkau (3,2776) 1-6, 6-3, 4-6
1e GD Merel Wallis de Vries (3,4425) - Oskar KnŲtschke (2,8967) / Jamie Jillissen (1,7801) - Donald van Veen (1,9193) 6-3, 3-6, 6-7
2e GD Simon Rang (3,7642) - Inge Kaars Sijpesteijn (1,9482) / Naomi Hoogendam (3,5938) - Derwin van den Berg (2,6232) 6-4, 3-6, 7-6
29 mei 2016 M.L.T.V. '90 (Monster) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 6-2
1e HE Jasper van der Zwan (2,1669) / Wieger Moen (2,6809) 5-7, 7-6, 6-3
2e HE Sebastiaan Schijf (2,6518) / Hugo Strang (2,7281) 7-5, 6-1
1e DE Femke Verhaart (2,8611) / Marjolein van de Ven (2,7292) 6-2, 6-3
2e DE Carmen Zwinkels (4,0083) / Lotte van der Elst (3,2146) 7-5, 6-4
 HD Sebastiaan Schijf (2,5856) - Reinier Luijkx (2,1162) / Wieger Moen (2,2711) - Piet Koetsier (2,1744) 4-6, 1-6
 DD Femke Verhaart (2,9541) - Jeanine Grabe (2,9699) / Marjolein van de Ven (2,8622) - Lotte van der Elst (2,8128) 7-5, 6-2
1e GD Jeanine Grabe (2,9699) - Sebastiaan Schijf (2,5856) / Marjolein van de Ven (2,8622) - Piet Koetsier (2,1744) 4-6, 4-6
2e GD Carmen Zwinkels (4,6932) - Reinier Luijkx (2,1162) / Lotte van der Elst (2,8128) - Hugo Strang (2,5791) 7-5, 6-2
29 mei 2016 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 3-5
1e HE Lucas Bos (1,9131) / Julian Prins (2,4226) 3-6, 7-6, 6-1
2e HE Jeroen Gortworst (2,6150) / YoŽl Schuller (3,4186) 7-6, 6-3
1e DE Rebecca Indrakusuma (1,8553) / GabriŽlla Mujan (2,3611) 3-6, 4-6
2e DE DaniŽlle van der Zee (2,3855) / Donnaroza Gouvernante (2,0675) 4-6, 5-7
 HD Lucas Bos (2,5135) - Milko Mulder (2,0761) / Julian Prins (1,5978) - YoŽl Schuller (2,7626) 6-1, 7-5
 DD Rebecca Indrakusuma (2,2418) - DaniŽlle van der Zee (2,7008) / GabriŽlla Mujan (2,4496) - Donnaroza Gouvernante (2,0486) 2-6, 1-6
1e GD DaniŽlle van der Zee (2,7008) - Milko Mulder (2,0761) / Donnaroza Gouvernante (2,0486) - Julian Prins (1,5978) 1-6, 4-6
2e GD Rebecca Indrakusuma (2,2418) - Jeroen Gortworst (2,6927) / GabriŽlla Mujan (2,4496) - YoŽl Schuller (2,7626) 6-7, 6-7
29 mei 2016 T.V. Heerhugowaard 4 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 5-3
1e HE Adriaan de Jager (1,7686) / Max Oskam (2,8319) 6-3, 6-1
2e HE Remco Pondman (2,4484) / Thomas Vissenberg (2,6920) 6-1, 6-2
1e DE ZoŽ Gubbels (3,3489) / Inge Spronk (1,6797) 6-3, 6-1
2e DE Jente Boersma (2,9319) / Annamarie Sovic (3,1792) 7-5, 4-6, 3-6
 HD Remco Pondman (2,1163) - Koen van der Meer (2,0816) / Thomas Vissenberg (4,2815) - Arthur Pinkse (1,7555) 4-6, 6-2, 7-5
 DD ZoŽ Gubbels (3,4041) - Jente Boersma (1,9664) / Denise Smits (2,4041) - Annamarie Sovic (2,9755) 4-6, 6-2, 4-6
1e GD Jente Boersma (1,9664) - Adriaan de Jager (2,0382) / Inge Spronk (2,0890) - Arthur Pinkse (1,7555) 1-6, 1-6
2e GD ZoŽ Gubbels (3,4041) - Koen van der Meer (2,0816) / Denise Smits (2,4041) - Max Oskam (3,4170) 6-2, 2-6, 7-6

22 mei 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / T.V. Heerhugowaard 4 2-6
1e HE Julian Prins (2,3946) / Adriaan de Jager (2,0840) 6-4, 7-6
2e HE YoŽl Schuller (3,2468) / Koen van der Meer (1,9969) 2-6, 5-7
1e DE Donnaroza Gouvernante (1,7720) / Jente Boersma (3,0018) 4-6, 6-4, 6-2
2e DE / Opgave thuis
 HD / Opgave thuis
 DD / Opgave thuis
1e GD / Opgave thuis
2e GD / Opgave thuis
22 mei 2016 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 2 / M.L.T.V. '90 (Monster) 1 6-2
1e HE Tim Schweig (2,4788) / Sebastiaan Schijf (2,4053) 6-1, 6-4
2e HE Donald van Veen (2,8836) / Reinier Luijkx (3,2665) 7-6, 6-4
1e DE Jamie Jillissen (2,2982) / Femke Verhaart (2,6447) 6-2, 6-4
2e DE Naomi Hoogendam (3,5340) / Carmen Zwinkels (3,9426) 6-7, 6-2, 6-0
 HD Tim Schweig (1,6871) - Derwin van den Berg (2,5370) / Sebastiaan Schijf (2,8312) - Reinier Luijkx (2,3311) 3-6, 3-6
 DD Jamie Jillissen (1,8356) - Cato Tangkau (3,2903) / Femke Verhaart (2,8605) - Jeanine Grabe (2,9144) 6-2, 6-4
1e GD Jamie Jillissen (1,8356) - Donald van Veen (1,9193) / Sebastiaan Schijf (2,8312) - Jeanine Grabe (2,9144) Opgave uit
2e GD Derwin van den Berg (2,5370) - Cato Tangkau (3,2903) / Carmen Zwinkels (4,6932) - Reinier Luijkx (2,3311) 4-6, 2-
22 mei 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 3-5
1e HE Max Oskam (2,8319) / Lucas Bos (1,9411) 1-6, 1-6
2e HE Thomas Vissenberg (2,6920) / Milko Mulder (2,1859) 6-3, 7-6
1e DE Inge Spronk (1,6797) / Rebecca Indrakusuma (1,8553) 2-6, 2-6
2e DE Denise Smits (3,3470) / Jasmine Apawti (2,5355) 7-6, 6-3
 HD Arthur Pinkse (1,6614) - Thomas Vissenberg (4,2815) / Milko Mulder (2,3097) - Lucas Bos (2,4828) 6-3, 3-6, 6-4
 DD Denise Smits (2,3586) - Annamarie Sovic (2,9130) / Rebecca Indrakusuma (2,3714) - DaniŽlle van der Zee (2,7702) 1-6, 1-6
1e GD Inge Spronk (1,5581) - Arthur Pinkse (1,6614) / Rebecca Indrakusuma (2,3714) - Jeroen Gortworst (2,7733) 6-3, 6-7, 6-7
2e GD Annamarie Sovic (2,9130) - Thomas Vissenberg (4,2815) / DaniŽlle van der Zee (2,7702) - Lucas Bos (2,4828) 1-6, 5-7
22 mei 2016 THOR De Bataaf (Den Haag) 3 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 4-4
1e HE Wieger Moen (2,7688) / Simon Rang (3,2878) 6-1, 6-1
2e HE Hugo Strang (2,8564) / Oskar KnŲtschke (2,9585) 6-3, 2-6, 6-4
1e DE Lotte van der Elst (3,1646) / Polly Lam Po Kuen (2,1818) 2-6, 1-6
2e DE Marjolein van de Ven (2,6144) / Inge Kaars Sijpesteijn (1,8387) 6-2, 4-6, 1-6
 HD Wieger Moen (2,2711) - Piet Koetsier (2,1744) / Simon Rang (3,8472) - Oskar KnŲtschke (2,9655) 6-3, 6-3
 DD Lotte van der Elst (2,7503) - Marjolein van de Ven (2,9588) / Polly Lam Po Kuen (1,8317) - Inge Kaars Sijpesteijn (2,0270) 4-6, 1-6
1e GD Marjolein van de Ven (2,9588) - Piet Koetsier (2,1744) / Oskar KnŲtschke (2,9655) - Merel Wallis de Vries (3,4053) 7-6, 1-6, 7-6
2e GD Lotte van der Elst (2,7503) - Hugo Strang (2,5302) / Inge Kaars Sijpesteijn (2,0270) - Simon Rang (3,8472) 5-7, 7-6, 6-7

8 mei 2016 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.V. Heerhugowaard 4 3-5
1e HE Lamar Kiel (3,6811) / Adriaan de Jager (1,6190) 1-6, 1-6
2e HE Oskar KnŲtschke (2,8641) / Remco Pondman (2,6194) 2-6, 3-6
1e DE Polly Lam Po Kuen (2,3484) / Lisanne Balk (2,0000) 7-5, 6-3
2e DE Inge Kaars Sijpesteijn (1,8387) / ZoŽ Gubbels (3,3489) 6-1, 6-1
 HD Simon Rang (3,8472) - Lamar Kiel (3,5838) / Koen van der Meer (2,1414) - Adriaan de Jager (1,9891) 6-4, 3-6, 2-6
 DD Inge Kaars Sijpesteijn (2,0270) - Polly Lam Po Kuen (1,8317) / ZoŽ Gubbels (3,4666) - Lisanne Balk (2,0000) 6-3, 6-1
1e GD Inge Kaars Sijpesteijn (2,0270) - Simon Rang (3,8472) / Remco Pondman (2,1163) - Lisanne Balk (2,0000) 3-6, 2-6
2e GD Oskar KnŲtschke (2,9655) - Merel Wallis de Vries (3,3250) / Koen van der Meer (2,1414) - ZoŽ Gubbels (3,4666) 3-6, 6-7
8 mei 2016 M.L.T.V. '90 (Monster) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 1-7
1e HE Jasper van der Zwan (2,0092) / Lucas Bos (1,9460) 2-6, 4-6
2e HE Sebastiaan Schijf (2,1952) / Milko Mulder (2,2609) 6-2, 6-7, 3-6
1e DE Femke Verhaart (2,3739) / Jasmine Apawti (2,6249) 4-6, 6-2, 6-7
2e DE Carmen Zwinkels (3,9426) / DaniŽlle van der Zee (2,3855) 3-6, 4-6
 HD Sebastiaan Schijf (2,6825) - Reinier Luijkx (2,5097) / Lucas Bos (2,4192) - Jeroen Gortworst (2,5424) 6-3, 7-6
 DD Femke Verhaart (2,7157) - Jeanine Grabe (2,7059) / Jasmine Apawti (2,8903) - Rebecca Indrakusuma (2,4447) 4-6, 1-6
1e GD Sebastiaan Schijf (2,6825) - Jeanine Grabe (2,7059) / DaniŽlle van der Zee (2,8699) - Milko Mulder (1,9537) 6-7, 6-1, 6-7
2e GD Carmen Zwinkels (4,6932) - Reinier Luijkx (2,5097) / Rebecca Indrakusuma (2,4447) - Jeroen Gortworst (2,5424) 7-6, 4-6, 6-7
8 mei 2016 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 5-3
1e HE Tim Schweig (2,5325) / Max Oskam (2,6781) 6-3, 7-5
2e HE Donald van Veen (2,5810) / Thomas Vissenberg (2,8154) 3-6, 2-6
1e DE Jamie Jillissen (2,2982) / Annamarie Sovic (3,1354) 6-0, 3-1
2e DE Cato Tangkau (3,0170) / Denise Smits (3,2357) 6-2, 6-2
 HD Derwin van den Berg (2,7798) - Tim Schweig (1,5890) / Arthur Pinkse (1,8486) - Thomas Vissenberg (4,2815) 2-6, 7-5, 3-6
 DD Jamie Jillissen (1,8356) - Naomi Hoogendam (3,5105) / Annamarie Sovic (2,9512) - Denise Smits (2,2228) 3-6, 6-2, 1-6
1e GD Donald van Veen (2,0023) - Jamie Jillissen (1,8356) / Arthur Pinkse (1,8486) - Annamarie Sovic (2,9512) 2-6, 6-2, 7-6
2e GD Cato Tangkau (3,5668) - Derwin van den Berg (2,7798) / Max Oskam (3,2180) - Denise Smits (2,2228) 6-3, 6-3
8 mei 2016 THOR De Bataaf (Den Haag) 3 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 4-4
1e HE Wieger Moen (2,9997) / DaniŽl de Jonge (2,4292) 6-3, 6-4
2e HE Hugo Strang (3,0530) / YoŽl Schuller (3,0020) 3-6, 6-1, 6-4
1e DE Lotte van der Elst (3,0923) / Perla Nieuwboer (2,3160) 1-6, 7-5, 2-6
2e DE Marjolein van de Ven (2,4512) / Donnaroza Gouvernante (2,1292) 0-6, 4-6
 HD Wieger Moen (2,0895) - Piet Koetsier (2,0066) / DaniŽl de Jonge (3,9115) - Julian Prins (1,7982) 3-6, 5-7
 DD Lotte van der Elst (3,2807) - Marjolein van de Ven (3,2515) / Perla Nieuwboer (2,7264) - Donnaroza Gouvernante (1,6790) 6-2, 2-6, 6-3
1e GD Marjolein van de Ven (3,2515) - Piet Koetsier (2,0066) / Donnaroza Gouvernante (1,6790) - Julian Prins (1,7982) 4-6, 2-6
2e GD Lotte van der Elst (3,2807) - Hugo Strang (2,7174) / Perla Nieuwboer (2,7264) - YoŽl Schuller (2,5014) 6-4, 6-7, 7-6

24 april 2016 T.V. Heerhugowaard 4 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 6-2
1e HE Adriaan de Jager (1,6190) / Piet Koetsier (3,0603) 6-0, 6-2
2e HE Koen van der Meer (2,3240) / Hugo Strang (3,0292) 6-2, 5-7, 6-1
1e DE Jente Boersma (3,0252) / Lotte van der Elst (2,9018) 6-3, 6-2
2e DE ZoŽ Gubbels (3,3396) / Marjolein van de Ven (2,4512) 6-7, 4-6
 HD Adriaan de Jager (1,7961) - Remco Pondman (1,9887) / Wieger Moen (2,1255) - Piet Koetsier (2,1912) 1-6, 4-6
 DD ZoŽ Gubbels (3,5792) - Jente Boersma (1,7943) / Lotte van der Elst (3,1477) - Marjolein van de Ven (3,0888) 6-1, 6-4
1e GD Jente Boersma (1,7943) - Remco Pondman (1,9887) / Marjolein van de Ven (3,0888) - Wieger Moen (2,1255) 6-1, 4-6, 7-6
2e GD ZoŽ Gubbels (3,5792) - Koen van der Meer (2,1926) / Lotte van der Elst (3,1477) - Hugo Strang (2,6487) 6-3, 5-7, 7-6
24 april 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / M.L.T.V. '90 (Monster) 1 4-4
1e HE Max Oskam (2,5822) / Sebastiaan Schijf (2,2648) 6-2, 3-6, 4-6
2e HE Thomas Vissenberg (3,1636) / Reinier Luijkx (3,1403) 6-0, 6-4
1e DE Inge Spronk (1,8064) / Femke Verhaart (2,2395) 7-5, 6-3
2e DE Denise Smits (3,3491) / Carmen Zwinkels (3,6685) 6-2, 7-5
 HD Max Oskam (3,2131) - Arthur Pinkse (1,8611) / Reinier Luijkx (2,6455) - Sebastiaan Schijf (2,5036) 4-6, 4-6
 DD Annamarie Sovic (2,7121) - Denise Smits (2,1296) / Femke Verhaart (2,9453) - Jeanine Grabe (2,6236) 7-5, 3-6, 3-6
1e GD Inge Spronk (2,2855) - Arthur Pinkse (1,8611) / Jeanine Grabe (2,6236) - Sebastiaan Schijf (2,5036) 1-6, 6-4, 7-6
2e GD Annamarie Sovic (2,7121) - Thomas Vissenberg (4,0668) / Carmen Zwinkels (4,6932) - Reinier Luijkx (2,6455) 4-6, 6-2, 6-7
24 april 2016 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 2 5-3
1e HE Lucas Bos (1,9799) / Tim Schweig (2,3692) 6-2, 6-4
2e HE Jeroen Gortworst (2,7303) / Derwin van den Berg (2,8698) 6-3, 6-3
1e DE Rebecca Indrakusuma (2,0000) / Jamie Jillissen (2,1316) 6-4, 4-6, 6-2
2e DE DaniŽlle van der Zee (2,5726) / Naomi Hoogendam (3,5340) 6-2, 6-2
 HD Lucas Bos (2,3738) - Milko Mulder (1,8889) / Tim Schweig (1,7191) - Derwin van den Berg (2,9510) 6-7, 3-6
 DD Rebecca Indrakusuma (2,4424) - Jasmine Apawti (2,5429) / Jamie Jillissen (2,0000) - Cato Tangkau (3,6509) 4-6, 4-6
1e GD Jeroen Gortworst (2,4845) - Jasmine Apawti (2,5429) / Donald van Veen (2,0833) - Jamie Jillissen (2,0000) 2-6, 7-6, 6-7
2e GD Milko Mulder (1,8889) - DaniŽlle van der Zee (2,8699) / Derwin van den Berg (2,9510) - Cato Tangkau (3,6509) 3-6, 6-4, 7-6
24 april 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 6-2
1e HE Julian Prins (2,4971) / Oskar KnŲtschke (2,5858) 6-4, 6-1
2e HE DaniŽl de Jonge (2,4292) / Lamar Kiel (3,6811) 7-6, 7-6
1e DE Perla Nieuwboer (2,3716) / Polly Lam Po Kuen (2,1198) 6-4, 5-7, 6-1
2e DE Donnaroza Gouvernante (2,0324) / Inge Kaars Sijpesteijn (2,0000) 2-6, 4-6
 HD Julian Prins (1,7982) - YoŽl Schuller (2,6337) / Lamar Kiel (3,5838) - Simon Rang (3,7754) 6-4, 7-6
 DD Donnaroza Gouvernante (1,8584) - Perla Nieuwboer (2,2309) / Polly Lam Po Kuen (1,9910) - Inge Kaars Sijpesteijn (2,0882) 3-6, 3-6
1e GD Perla Nieuwboer (2,2309) - YoŽl Schuller (2,6337) / Simon Rang (3,7754) - Inge Kaars Sijpesteijn (2,0882) 6-4, 6-3
2e GD Donnaroza Gouvernante (1,8584) - DaniŽl de Jonge (3,9648) / Oskar KnŲtschke (3,1711) - Merel Wallis de Vries (3,2562) 6-3, 6-2

17 april 2016 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 2 / T.V. Heerhugowaard 4 3-5
1e HE Tim Schweig (2,2660) / Adriaan de Jager (1,6190) 6-7, 7-6, 2-6
2e HE Donald van Veen (2,2660) / Remco Pondman (2,8901) 3-6, 7-5, 1-6
1e DE Jamie Jillissen (2,1316) / Jente Boersma (3,0163) 6-0, 5-7, 7-5
2e DE Naomi Hoogendam (3,8021) / ZoŽ Gubbels (3,1933) 6-4, 6-4
 HD Tim Schweig (1,9167) - Derwin van den Berg (3,3949) / Remco Pondman (1,7127) - Koen van der Meer (1,9167) 1-6, 6-4, 7-6
 DD Naomi Hoogendam (3,5105) - Cato Tangkau (3,6509) / Jente Boersma (1,7943) - ZoŽ Gubbels (3,5792) 6-2, 3-6, 1-6
1e GD Jamie Jillissen (2,0000) - Donald van Veen (2,0833) / Jente Boersma (1,7943) - Adriaan de Jager (1,7961) Opgave thuis
2e GD Cato Tangkau (3,6509) - Derwin van den Berg (3,3949) / ZoŽ Gubbels (3,5792) - Koen van der Meer (1,9167) 0-6, 4-6
17 april 2016 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 3-5
1e HE Oskar KnŲtschke (2,6575) / Max Oskam (2,7842) 0-6, 3-6
2e HE Simon Rang (3,0854) / Thomas Vissenberg (3,2996) 7-6, 1-6, 2-6
1e DE Polly Lam Po Kuen (1,9564) / Inge Spronk (1,9804) 3-6, 1-6
2e DE Inge Kaars Sijpesteijn (2,0000) / Denise Smits (3,3491) 5-7, 6-2, 7-6
 HD Lamar Kiel (3,6393) - Simon Rang (3,9282) / Thomas Vissenberg (3,8114) - Arthur Pinkse (1,8333) 5-7, 6-4, 6-4
 DD Merel Wallis de Vries (3,4214) - Polly Lam Po Kuen (1,9208) / Annamarie Sovic (2,5468) - Denise Smits (2,3576) 0-6, 4-6
1e GD Inge Kaars Sijpesteijn (2,0042) - Lamar Kiel (3,6393) / Inge Spronk (2,4223) - Arthur Pinkse (1,8333) 1-6, 0-6
2e GD Merel Wallis de Vries (3,4214) - Oskar KnŲtschke (3,5921) / Annamarie Sovic (2,5468) - Max Oskam (3,0016) 6-2, 6-1
17 april 2016 THOR De Bataaf (Den Haag) 3 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 3-5
1e HE Wieger Moen (2,9720) / Lucas Bos (1,9804) 4-6, 6-4, 2-6
2e HE Hugo Strang (3,3199) / Jeroen Gortworst (2,4372) 6-0, 6-2
1e DE Carina Krijnsen (2,0000) / Jasmine Apawti (2,7603) 1-6, 4-6
2e DE Marjolein van de Ven (2,1444) / DaniŽlle van der Zee (2,9913) 6-7, 1-6
 HD Wieger Moen (2,2261) - Piet Koetsier (2,0000) / Lucas Bos (2,1403) - Jeroen Gortworst (2,6529) 6-3, 6-1
 DD Marjolein van de Ven (2,9315) - Lotte van der Elst (3,3835) / Jasmine Apawti (2,5429) - Rebecca Indrakusuma (2,8481) 6-4, 0-6, 1-6
1e GD Carina Krijnsen (2,5310) - Piet Koetsier (2,0000) / Jeroen Gortworst (2,6529) - Rebecca Indrakusuma (2,8481) 6-7, 6-4, 6-7
2e GD Hugo Strang (2,8738) - Lotte van der Elst (3,3835) / DaniŽlle van der Zee (2,6332) - Lucas Bos (2,1403) 6-3, 6-3
17 april 2016 M.L.T.V. '90 (Monster) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 4-4
1e HE Jasper van der Zwan (2,1032) / Julian Prins (2,4364) 7-5, 7-5
2e HE Reinier Luijkx (3,4066) / YoŽl Schuller (2,8090) 6-4, 2-6, 6-2
1e DE Femke Verhaart (2,0000) / Perla Nieuwboer (2,4370) 1-6, 3-6
2e DE Carmen Zwinkels (3,6685) / GabriŽlla Mujan (2,4057) 1-6, 1-6
 HD Sebastiaan Schijf (2,3271) - Reinier Luijkx (2,7036) / YoŽl Schuller (2,9410) - DaniŽl de Jonge (3,8675) 6-3, 6-3
 DD Femke Verhaart (2,8820) - Jeanine Grabe (2,2507) / Perla Nieuwboer (2,3032) - Donnaroza Gouvernante (2,0536) 3-6, 3-6
1e GD Jeanine Grabe (2,2507) - Sebastiaan Schijf (2,3271) / GabriŽlla Mujan (2,2010) - Julian Prins (1,9167) 0-6, 1-6
2e GD Carmen Zwinkels (4,6932) - Reinier Luijkx (2,7036) / Donnaroza Gouvernante (2,0536) - DaniŽl de Jonge (3,8675) 2-6, 6-4, 7-6

10 april 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 6-2
1e HE Max Oskam (2,9122) / Jeroen Nigten (2,7720) 6-2, 1-6, 7-6
2e HE Thomas Vissenberg (3,4313) / Hugo Strang (3,1116) 6-2, 6-3
1e DE Inge Spronk (2,0000) / Lotte van der Elst (2,8822) 6-1, 6-2
2e DE Annamarie Sovic (3,1162) / Marjolein van de Ven (2,1500) 4-6, 3-6
 HD Thomas Vissenberg (3,8114) - Arthur Pinkse (2,0000) / Wieger Moen (2,0000) - Piet Koetsier (2,0000) 4-6, 3-6
 DD Annamarie Sovic (2,7810) - Denise Smits (2,8782) / Carina Krijnsen (2,0000) - Marjolein van de Ven (2,7519) 2-6, 7-6, 6-1
1e GD Inge Spronk (2,7128) - Arthur Pinkse (2,0000) / Carina Krijnsen (2,0000) - Wieger Moen (2,0000) 6-3, 6-2
2e GD Denise Smits (2,8782) - Max Oskam (3,2379) / Lotte van der Elst (3,2486) - Hugo Strang (2,6536) 4-6, 6-1, 7-6
10 april 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 2 7-1
1e HE DaniŽl de Jonge (2,5959) / Tim Schweig (2,0000) 7-5, 6-2
2e HE Julian Prins (2,5961) / Donald van Veen (2,0000) 6-1, 5-7, 6-2
1e DE Donnaroza Gouvernante (2,0324) / Colet Weening (3,1771) 1-6, 6-3, 6-1
2e DE Perla Nieuwboer (2,4577) / Cato Tangkau (3,0228) 6-2, 6-0
 HD YoŽl Schuller (2,9271) - DaniŽl de Jonge (3,7842) / Tim Schweig (2,0000) - Derwin van den Berg (3,4782) 6-7, 7-5, 3-6
 DD GabriŽlla Mujan (2,2010) - Perla Nieuwboer (2,3032) / Colet Weening (3,4089) - Naomi Hoogendam (3,5105) 6-2, 6-0
1e GD Donnaroza Gouvernante (2,2227) - Julian Prins (2,0000) / Donald van Veen (2,0000) - Cato Tangkau (3,5407) 6-1, 6-1
2e GD YoŽl Schuller (2,9271) - GabriŽlla Mujan (2,2010) / Derwin van den Berg (3,4782) - Naomi Hoogendam (3,5105) 6-3, 6-0
10 april 2016 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 6-2
1e HE Lucas Bos (1,9804) / Lamar Kiel (3,6811) 6-1, 6-2
2e HE Jeroen Gortworst (2,5615) / Oskar KnŲtschke (2,8159) 7-5, 6-2
1e DE Jasmine Apawti (2,7385) / Polly Lam Po Kuen (2,0000) 6-7, 1-6
2e DE Rebecca Indrakusuma (2,0000) / Merel Wallis de Vries (3,5942) 6-1, 6-3
 HD Lucas Bos (2,4091) - Jeroen Gortworst (2,6943) / Simon Rang (3,8449) - Lamar Kiel (3,6393) 1-6, 6-1, 6-2
 DD Jasmine Apawti (2,3762) - DaniŽlle van der Zee (2,6738) / Inge Kaars Sijpesteijn (2,0000) - Polly Lam Po Kuen (2,0000) 4-6, 0-6
1e GD Rebecca Indrakusuma (2,9286) - Jeroen Gortworst (2,6943) / Merel Wallis de Vries (3,3434) - Oskar KnŲtschke (3,5482) 6-4, 6-2
2e GD DaniŽlle van der Zee (2,6738) - Lucas Bos (2,4091) / Inge Kaars Sijpesteijn (2,0000) - Simon Rang (3,8449) 6-3, 2-6, 7-6
10 april 2016 T.V. Heerhugowaard 4 / M.L.T.V. '90 (Monster) 1 7-1
1e HE Adriaan de Jager (1,6190) / Jasper van der Zwan (2,0000) 6-4, 6-3
2e HE Koen van der Meer (2,5888) / Sebastiaan Schijf (2,0000) 6-0, 6-1
1e DE Jente Boersma (3,0163) / Femke Verhaart (2,0000) 2-6, 3-6
2e DE ZoŽ Gubbels (3,2758) / Carmen Zwinkels (3,4511) 6-4, 6-3
 HD Adriaan de Jager (1,9167) - Remco Pondman (2,0000) / Sebastiaan Schijf (2,0000) - Reinier Luijkx (2,5527) 6-2, 6-4
 DD Jente Boersma (2,0086) - ZoŽ Gubbels (3,6512) / Femke Verhaart (2,7987) - Jeanine Grabe (2,0000) 6-3, 6-4
1e GD Remco Pondman (2,0000) - Jente Boersma (2,0086) / Jeanine Grabe (2,0000) - Sebastiaan Schijf (2,0000) 6-1, 6-4
2e GD ZoŽ Gubbels (3,6512) - Koen van der Meer (2,0000) / Carmen Zwinkels (4,5282) - Reinier Luijkx (2,5527) 6-3, 6-1