Uitslagen landelijke competitie 2016, Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdelingnr 28
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse afdelingnr 28

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) T.C. Domstad (Utrecht) 2 7 37
(KNLTB) L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 7 36
(KNLTB) T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 7 30
(KNLTB) T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 7 27
(KNLTB) A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 7 26
(KNLTB) G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 7 24
(KNLTB) T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 7 21
(KNLTB) A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 7 19

Uitslagen

5 juni 2016 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-4
1e HE Stijn Rademaker (2,5235) / Brian de Vrind (2,1418) 3-6, 7-5, 6-4
2e HE Bob Coenen (3,7000) / Hidde Sels (3,3845) 3-6, 7-5, 6-2
1e DE Elsemieke Dokter (2,5653) / Kimberley van Rijn (2,0860) 6-1
2e DE Margo Kok (3,5182) / Ronelle Chaudron (2,2264) 0-6, 2-6
 HD Bob Coenen (2,7937) - Stijn Rademaker (2,8430) / Jasper van Vliet (3,7251) - Brian de Vrind (2,7013) 4-6, 4-6
 DD Elsemieke Dokter (3,1081) - Margo Kok (3,1746) / Ronelle Chaudron (2,9440) - Evie Wijnstok (2,8426) 6-3, 3-6, 3-6
1e GD Bob Coenen (2,7937) - Elsemieke Dokter (3,1081) / Brian de Vrind (2,7013) - Kimberley van Rijn (2,8453) 4-6, 7-5, 7-6
2e GD Margo Kok (3,1746) - Stijn Rademaker (2,8430) / Hidde Sels (3,4722) - Tessa Hassefras (2,8517) 6-7, 1-6
5 juni 2016 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 6-2
1e HE Bj÷rn Luitink (2,4297) / Quinten Titre (3,1585) 2-6, 6-7
2e HE Michael Heffels (2,9734) / Bert Bos (3,4622) 6-4, 6-2
1e DE Myrthe van der Boon (2,9907) / Jasmin Gerritsen (2,2800) 5-7, 7-5, 6-4
2e DE Emmy Erven (2,7379) / Michelle van Doren (3,4358) 6-3, 6-3
 HD Bj÷rn Luitink (3,0464) - Tom van Doorn (3,1963) / Bert Bos (3,0505) - Steven van Dort (3,3327) 4-6, 3-6
 DD Myrthe van der Boon (2,3520) - Emmy Erven (2,7535) / Jasmin Gerritsen (2,0833) - Sabine Huijskes (3,3235) 6-2, 6-1
1e GD Myrthe van der Boon (2,3520) - Michael Heffels (2,4894) / Sabine Huijskes (3,3235) - Steven van Dort (3,3327) 7-6, 6-4
2e GD Emmy Erven (2,7535) - Tom van Doorn (3,1963) / Marlies Oost (3,9521) - Quinten Titre (3,7462) 6-2, 1-6, 7-6
5 juni 2016 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 3-5
1e HE Robert Fox (1,7106) / RenÚ Braams (3,0881) 6-4, 6-2
2e HE Benjamin Boogerd (3,0946) / Daan Eickmans (2,2544) 3-6, 2-6
1e DE Jeldou Jansma (2,6621) / Suzanne van Soest (2,9060) 6-3, 6-0
2e DE Anneloes Muuse (2,8117) / Regien Vleems (2,8997) 6-7, 5-7
 HD Benjamin Boogerd (3,6114) - Laurens Veldman (3,8279) / Daan Eickmans (2,4031) - Alexander van Meel (2,7977) 2-6, 2-6
 DD Anne Weijenborg (3,1256) - Jeldou Jansma (2,4815) / Milou Ettekoven (1,7026) - Regien Vleems (1,6371) 6-3, 3-6, 3-6
1e GD Robert Fox (2,1514) - Jeldou Jansma (2,4815) / Alexander van Meel (2,7977) - Milou Ettekoven (1,7026) 6-3, 6-3
2e GD Laurens Veldman (3,8279) - Anne Weijenborg (3,1256) / RenÚ Braams (2,4317) - Suzanne van Soest (2,9340) 2-6, 5-7
5 juni 2016 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 5-3
1e HE Niels Hoefsloot (2,8427) / Marnik Middendorp (3,1574) 6-0, 6-3
2e HE Tom Gomersbach (3,6572) / Ytzen Zeilstra (2,5177) 6-7, 4-6
1e DE Zawadi Fulani (1,8853) / Lisa van Tiel (3,0546) 5-7, 7-5, 6-0
2e DE Sylvia Okafor (2,8620) / Ilvi van Boxel (2,8690) 6-4, 6-3
 HD Niels Hoefsloot (3,1150) - Sam Koster (3,1402) / Marnik Middendorp (3,7398) - Julien Maugenest (2,7367) 3-6, 4-6
 DD Zawadi Fulani (2,9497) - Iris Verweij (5,4542) / Lisa van Tiel (2,5902) - Ilvi van Boxel (2,6347) 6-4, 6-3
1e GD Tom Gomersbach (4,5469) - Sylvia Okafor (3,1356) / Ytzen Zeilstra (2,0495) - Lisa van Tiel (2,5902) 6-4, 3-6, 7-6
2e GD Sam Koster (3,1402) - Iris Verweij (5,4542) / Julien Maugenest (2,7367) - Ilvi van Boxel (2,6347) 3-6, 5-7

29 mei 2016 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 4-4
1e HE Quinten Titre (2,8374) / Niels Hoefsloot (2,9265) 5-7, 0-6
2e HE Steven van Dort (2,5311) / Tom Gomersbach (3,6572) 6-4, 7-5
1e DE Michelle van Doren (3,4358) / Zawadi Fulani (1,8853) 6-7, 2-6
2e DE Sabine Huijskes (4,3228) / Enise Yigit (3,2459) 4-6, 4-6
 HD Steven van Dort (3,3591) - Bert Bos (3,1755) / Tom Gomersbach (4,4755) - Niels Hoefsloot (3,0241) 6-3, 7-5
 DD Marlies Oost (3,8871) - Michelle van Doren (3,1053) / Zawadi Fulani (3,0238) - Enise Yigit (4,1174) 4-6, 6-4, 3-6
1e GD Sabine Huijskes (3,4012) - Bert Bos (3,1755) / Niels Hoefsloot (3,0241) - Enise Yigit (4,1174) 4-6, 6-4, 7-6
2e GD Quinten Titre (3,7462) - Marlies Oost (3,8871) / Tom Gomersbach (4,4755) - Zawadi Fulani (3,0238) Opgave uit
29 mei 2016 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 6-2
1e HE Bj÷rn Luitink (2,4498) / Julien Maugenest (2,8798) 6-2, 7-6
2e HE Tom van Doorn (2,9622) / Marnik Middendorp (2,9868) 6-2, 6-2
1e DE Nathalie Reinhard (3,0226) / Ilvi van Boxel (2,6767) 7-5, 7-5
2e DE Myrthe van der Boon (2,7825) / Lisa van Tiel (3,5866) 5-7, 3-6
 HD Bj÷rn Luitink (3,0077) - Michael Heffels (2,5862) / Julien Maugenest (2,8074) - Ytzen Zeilstra (1,8260) 4-6, 7-5, 2-6
 DD Nathalie Reinhard (2,3332) - Myrthe van der Boon (2,6005) / Ilvi van Boxel (2,3363) - Lisa van Tiel (2,4373) 6-3, 6-1
1e GD Myrthe van der Boon (2,6005) - Michael Heffels (2,5862) / Ilvi van Boxel (2,3363) - Ytzen Zeilstra (1,8260) 4-6, 6-1, 7-6
2e GD Nathalie Reinhard (2,3332) - Tom van Doorn (3,2990) / Lisa van Tiel (2,4373) - Marnik Middendorp (3,6684) 6-3, 5-7, 7-6
29 mei 2016 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 3-5
1e HE Bob Coenen (3,7000) / Daan Eickmans (2,2544) 4-6, 1-6
2e HE Stijn Rademaker (2,5700) / RenÚ Braams (2,9644) 6-1, 6-1
1e DE Elsemieke Dokter (2,8337) / Suzanne van Soest (2,7734) 4-6, 7-5, 6-4
2e DE Margo Kok (3,4467) / Regien Vleems (2,9662) 1-6, 1-6
 HD Bob Coenen (2,7378) - Stijn Rademaker (2,6623) / Alexander van Meel (2,8958) - Daan Eickmans (2,5862) 4-6, 6-7
 DD Elsemieke Dokter (3,1706) - Margo Kok (3,1050) / Milou Ettekoven (1,6736) - Regien Vleems (1,6371) 3-6, 4-6
1e GD Bob Coenen (2,7378) - Elsemieke Dokter (3,1706) / Alexander van Meel (2,8958) - Milou Ettekoven (1,6736) 6-3, 6-2
2e GD Stijn Rademaker (2,6623) - Margo Kok (3,1050) / RenÚ Braams (2,4926) - Suzanne van Soest (3,1091) 2-6, 2-6
29 mei 2016 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 3-5
1e HE Hidde Sels (3,3845) / Robert Fox (1,7106) 2-6, 2-6
2e HE Brian de Vrind (2,0054) / Benjamin Boogerd (3,4616) 5-7, 6-3, 6-7
1e DE Kimberley van Rijn (2,1348) / Anne Weijenborg (2,6960) 6-2, 7-5
2e DE Ronelle Chaudron (1,8852) / Jeldou Jansma (3,0472) 5-7, 1-6
 HD Jasper van Vliet (3,7900) - Brian de Vrind (2,8192) / Robert Fox (2,0584) - Laurens Veldman (3,7956) 3-6, 6-0, 6-0
 DD Ronelle Chaudron (3,0589) - Evie Wijnstok (3,0832) / Anne Weijenborg (2,9272) - Anneloes Muuse (3,1641) 7-6, 6-2
1e GD Kimberley van Rijn (2,8453) - Jasper van Vliet (3,7900) / Robert Fox (2,0584) - Anne Weijenborg (2,9272) 4-6, 6-4, 6-7
2e GD Hidde Sels (3,4538) - Tessa Hassefras (2,7763) / Benjamin Boogerd (3,7194) - Jeldou Jansma (2,5440) 4-6, 6-4, 6-7

22 mei 2016 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 3-3
1e HE Julien Maugenest (2,6968) / Quinten Titre (2,8374) 7-5, 7-6
2e HE Ytzen Zeilstra (2,5355) / Steven van Dort (2,5311) 2-6, 6-3, 6-3
1e DE Lisa van Tiel (3,5866) / Jasmin Gerritsen (2,2800) 3-6, 4-6
2e DE Ilvi van Boxel (2,6767) / Marlies Oost (3,3944) 6-2, 6-3
 HD Marnik Middendorp (3,6773) - Julien Maugenest (2,6867) / Bert Bos (2,9473) - Steven van Dort (3,1834) 3-6, 7-5, 4-6
 DD Ilvi van Boxel (2,3363) - Lisa van Tiel (2,4373) / Jasmin Gerritsen (2,0833) - Sabine Huijskes (3,4012) 1-2
1e GD / Niet gespeeld
2e GD / Niet gespeeld
22 mei 2016 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 3-5
1e HE Egbert Weverink (2,1780) / Tom van Doorn (2,9622) 6-0, 7-5
2e HE Niels Hoefsloot (2,8171) / Michael Heffels (3,1300) 5-7, 5-7
1e DE Zawadi Fulani (1,9216) / Myrthe van der Boon (2,7825) 6-2, 4-6, 6-4
2e DE Sylvia Okafor (2,7735) / Nathalie Reinhard (3,3668) 6-3, 2-6, 6-7
 HD Egbert Weverink (2,3217) - Tom Gomersbach (4,2937) / Bj÷rn Luitink (2,9244) - Michael Heffels (2,7243) 4-6, 6-4, 6-7
 DD Sylvia Okafor (3,1356) - Vera Jansen (3,2419) / Myrthe van der Boon (2,4528) - Nathalie Reinhard (2,3332) 2-6, 2-6
1e GD Egbert Weverink (2,3217) - Vera Jansen (3,2419) / Myrthe van der Boon (2,4528) - Bj÷rn Luitink (2,9244) 6-4, 2-6, 7-6
2e GD Sylvia Okafor (3,1356) - Niels Hoefsloot (3,0241) / Nathalie Reinhard (2,3332) - Tom van Doorn (3,2990) Opgave thuis
22 mei 2016 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 4-2
1e HE Robert Fox (1,7106) / Bob Coenen (3,7000) 6-4, 6-2
2e HE Benjamin Boogerd (3,1024) / Stijn Rademaker (2,4248) 5-7, 1-6
1e DE Anne Weijenborg (2,6960) / Elsemieke Dokter (2,8337) 6-0, 7-5
2e DE Jeldou Jansma (3,0472) / Margo Kok (3,4467) 0-6, 6-7
 HD Robert Fox (2,0934) - Benjamin Boogerd (3,6114) / Stefan Simic (3,9984) - Stijn Rademaker (3,0451) 4-6, 6-1, 6-4
 DD Anne Weijenborg (3,1256) - Jeldou Jansma (2,4259) / Elsemieke Dokter (3,0531) - Margo Kok (3,3168) 5-7, 6-4, 6-2
1e GD / Niet gespeeld
2e GD / Niet gespeeld
22 mei 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 5-3
1e HE Daan Eickmans (2,1955) / Brian de Vrind (2,0560) 5-7, 6-4, 3-6
2e HE Alexander van Meel (3,3120) / Jasper van Vliet (3,4641) 6-3, 6-2
1e DE Suzanne van Soest (2,7478) / Ronelle Chaudron (1,9272) 5-7, 2-6
2e DE Regien Vleems (3,0139) / Tessa Hassefras (3,5591) 6-3, 6-1
 HD Daan Eickmans (2,5862) - RenÚ Braams (2,2529) / Hidde Sels (3,8338) - Jasper van Vliet (3,7900) 6-2, 6-1
 DD Milou Ettekoven (1,7917) - Regien Vleems (1,6371) / Evie Wijnstok (3,0699) - Kimberley van Rijn (2,8453) 4-6, 6-1, 6-2
1e GD Milou Ettekoven (1,7917) - Alexander van Meel (2,9596) / Brian de Vrind (2,7774) - Evie Wijnstok (3,0699) 7-6, 6-1
2e GD Suzanne van Soest (2,8750) - RenÚ Braams (2,2529) / Hidde Sels (3,8338) - Tessa Hassefras (2,9864) 6-7, 2-6

8 mei 2016 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 6-2
1e HE Jasper van Vliet (3,7261) / Quinten Titre (2,3831) 2-6, 6-4, 6-3
2e HE Brian de Vrind (2,0942) / Steven van Dort (2,4834) 6-2, 6-2
1e DE Kimberley van Rijn (2,1348) / Marlies Oost (3,3944) 6-2, 6-1
2e DE Ronelle Chaudron (1,9272) / Michelle van Doren (3,4358) 6-3, 7-6
 HD Hidde Sels (3,9268) - Jasper van Vliet (3,6674) / Steven van Dort (3,3958) - Bert Bos (3,4336) 6-2, 2-6, 2-6
 DD Evie Wijnstok (3,2798) - Ronelle Chaudron (3,1431) / Michelle van Doren (2,8974) - Sabine Huijskes (3,5629) 6-1, 6-3
1e GD Kimberley van Rijn (2,5759) - Brian de Vrind (2,5322) / Sabine Huijskes (3,5629) - Bert Bos (3,4336) 2-6, 6-7
2e GD Tessa Hassefras (3,0048) - Hidde Sels (3,9268) / Quinten Titre (3,6188) - Marlies Oost (3,8089) 6-3, 6-2
8 mei 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 7-1
1e HE Daan Eickmans (2,3256) / Marnik Middendorp (2,9224) 6-4, 6-2
2e HE Alexander van Meel (3,3032) / Ytzen Zeilstra (2,3630) 4-6, 4-6
1e DE Suzanne van Soest (2,8206) / Ilvi van Boxel (2,5632) 6-4, 6-1
2e DE Regien Vleems (3,0632) / Lisa van Tiel (3,5502) 6-2, 6-3
 HD Daan Eickmans (2,6968) - RenÚ Braams (2,4024) / Julien Maugenest (2,7483) - Marnik Middendorp (3,5226) 6-1, 6-4
 DD Milou Ettekoven (2,0000) - Regien Vleems (1,7620) / Ilvi van Boxel (2,1978) - Lisa van Tiel (2,3025) 6-0, 0-6, 7-5
1e GD Alexander van Meel (3,0142) - Milou Ettekoven (2,0000) / Lisa van Tiel (2,3025) - Ytzen Zeilstra (1,7795) 6-7, 6-4, 7-6
2e GD Suzanne van Soest (3,1304) - RenÚ Braams (2,4024) / Julien Maugenest (2,7483) - Ilvi van Boxel (2,1978) 4-6, 6-3, 7-6
8 mei 2016 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 0-8
1e HE Bob Coenen (3,6405) / Tom van Doorn (3,0571) 0-6, 4-6
2e HE Rens Jonker (5,5180) / Michael Heffels (3,1300) 1-6, 1-6
1e DE Elsemieke Dokter (2,7224) / Myrthe van der Boon (3,0517) 6-4, 2-6, 0-6
2e DE Margo Kok (3,6528) / Nathalie Reinhard (3,5645) 4-6, 5-7
 HD Bob Coenen (2,3702) - Stijn Rademaker (2,8567) / Michael Heffels (2,9642) - Bj÷rn Luitink (3,2792) 2-6, 4-6
 DD Elsemieke Dokter (2,9391) - Margo Kok (3,1733) / Myrthe van der Boon (2,6519) - Nathalie Reinhard (2,3794) 2-6, 2-6
1e GD Bob Coenen (2,3702) - Elsemieke Dokter (2,9391) / Myrthe van der Boon (2,6519) - Bj÷rn Luitink (3,2792) 0-6, 2-6
2e GD Margo Kok (3,1733) - Rens Jonker (5,3162) / Nathalie Reinhard (2,3794) - Tom van Doorn (3,2990) 4-6, 1-6
8 mei 2016 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 5-3
1e HE Robert Fox (1,7106) / Niels Hoefsloot (2,7636) 6-1, 6-3
2e HE Laurens Veldman (3,7460) / Sam Koster (2,7257) 0-6, 0-6
1e DE Anne Weijenborg (2,5293) / Zawadi Fulani (2,0000) 6-7, 2-6
2e DE Jeldou Jansma (3,3002) / Sylvia Okafor (2,6780) 6-7, 6-4, 6-0
 HD Benjamin Boogerd (3,8118) - Laurens Veldman (3,7956) / Niels Hoefsloot (2,9686) - Sam Koster (3,1026) 3-6, 5-7
 DD Anne Weijenborg (3,1270) - Jeldou Jansma (2,6247) / Zawadi Fulani (2,8727) - Sylvia Okafor (2,9978) 2-6, 6-4, 6-4
1e GD Anne Weijenborg (3,1270) - Robert Fox (2,1215) / Sylvia Okafor (2,9978) - Niels Hoefsloot (2,9686) 6-2, 6-4
2e GD Jeldou Jansma (2,6247) - Benjamin Boogerd (3,8118) / Camilla Danso (4,0552) - Sam Koster (3,1026) 6-4, 7-5

24 april 2016 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-4
1e HE Julien Maugenest (2,5075) / Brian de Vrind (2,1361) 6-7, 1-6
2e HE Marnik Middendorp (3,0365) / Hidde Sels (3,2541) 6-2, 6-2
1e DE Lisa van Tiel (3,5502) / Kimberley van Rijn (2,1348) 2-6, 1-6
2e DE Ilvi van Boxel (2,5632) / Ronelle Chaudron (2,0000) 6-7, 6-4, 4-6
 HD Julien Maugenest (2,8306) - Ytzen Zeilstra (1,8824) / Hidde Sels (3,9268) - Jasper van Vliet (3,7406) 6-4, 1-6, 6-1
 DD Ilvi van Boxel (2,1978) - Lisa van Tiel (2,3025) / Ronelle Chaudron (3,1431) - Evie Wijnstok (3,2798) 3-6, 6-3, 6-0
1e GD Lisa van Tiel (2,3025) - Ytzen Zeilstra (1,8824) / Evie Wijnstok (3,2798) - Brian de Vrind (2,5322) 7-5, 6-3
2e GD Ilvi van Boxel (2,1978) - Marnik Middendorp (3,3300) / Kimberley van Rijn (2,6910) - Jasper van Vliet (3,7406) 3-6, 7-5, 6-7
24 april 2016 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 5-3
1e HE Bj÷rn Luitink (2,3122) / Robert Fox (1,8252) 1-6, 3-6
2e HE Tom van Doorn (3,2096) / Benjamin Boogerd (3,2946) 6-7, 6-2, 6-2
1e DE Myrthe van der Boon (3,0198) / Anne Weijenborg (2,5293) 6-1, 3-6, 5-7
2e DE Nathalie Reinhard (3,8674) / Jeldou Jansma (3,0217) 6-0, 6-2
 HD Bj÷rn Luitink (3,2792) - Michael Heffels (2,9717) / Benjamin Boogerd (3,7688) - Laurens Veldman (3,7896) 6-1, 6-3
 DD Myrthe van der Boon (2,5055) - Nathalie Reinhard (2,7446) / Anne Weijenborg (2,7971) - Jeldou Jansma (2,3974) 6-0, 6-3
1e GD Myrthe van der Boon (2,5055) - Michael Heffels (2,9717) / Jeldou Jansma (2,3974) - Robert Fox (2,1650) 3-6, 5-7
2e GD Nathalie Reinhard (2,7446) - Tom van Doorn (3,4860) / Anne Weijenborg (2,7971) - Laurens Veldman (3,7896) 6-4, 6-4
24 april 2016 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 3-5
1e HE Sam Koster (2,6129) / Stijn Rademaker (2,7413) 3-6, 3-6
2e HE Dylan Heap (4,5364) / Bob Coenen (3,1651) 6-3, 6-2
1e DE Sylvia Okafor (2,7609) / Elsemieke Dokter (2,6596) 7-5, 7-6
2e DE Camilla Danso (3,4337) / Margo Kok (4,0981) 2-6, 0-6
 HD Sam Koster (3,0404) - Dylan Heap (4,9167) / Stijn Rademaker (2,8567) - Bob Coenen (2,5671) Opgave thuis
 DD Sylvia Okafor (2,9448) - Zawadi Fulani (2,8855) / Elsemieke Dokter (2,9334) - Margo Kok (3,2880) 6-2, 6-4
1e GD Sam Koster (3,0404) - Zawadi Fulani (2,8855) / Elsemieke Dokter (2,9334) - Bob Coenen (2,5671) 5-7, 2-6
2e GD Sylvia Okafor (2,9448) - Dylan Heap (4,9167) / Margo Kok (3,2880) - Stijn Rademaker (2,8567) 2-6, 5-7
24 april 2016 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 1-7
1e HE Quinten Titre (2,1182) / Daan Eickmans (2,5896) 6-0, 4-6, 3-6
2e HE Steven van Dort (2,6468) / RenÚ Braams (2,8279) 6-1, 6-1
1e DE Michelle van Doren (3,3240) / Suzanne van Soest (2,8206) 3-6, 3-6
2e DE Sabine Huijskes (4,3228) / Milou Ettekoven (2,8609) 2-6, 3-6
 HD Sander Collewijn (3,6788) - Quinten Titre (3,6188) / Daan Eickmans (2,6968) - Alexander van Meel (3,0142) Opgave thuis
 DD Marlies Oost (3,8089) - Sabine Huijskes (3,5629) / Bo Rol (2,8362) - Milou Ettekoven (2,0000) 5-7, 0-6
1e GD Steven van Dort (3,2443) - Michelle van Doren (2,7370) / RenÚ Braams (2,5525) - Suzanne van Soest (3,2996) 2-6, 0-6
2e GD Marlies Oost (3,8089) - Sander Collewijn (3,6788) / Bo Rol (2,8362) - Alexander van Meel (3,0142) 1-6, 3-6

17 april 2016 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 2-6
1e HE Brian de Vrind (2,1682) / Niels Hoefsloot (2,7187) 7-6, 5-7, 6-1
2e HE Jasper van Vliet (3,2186) / Dylan Heap (5,0000) 2-6, 2-6
1e DE Kimberley van Rijn (2,0126) / Sophia Grippo (1,9901) 1-6, 7-5, 1-6
2e DE Tessa Hassefras (3,5591) / Zawadi Fulani (2,0000) 6-7, 2-6
 HD Hidde Sels (3,8435) - Jasper van Vliet (3,7406) / Sam Koster (3,0404) - Niels Hoefsloot (2,8477) 2-6, 2-6
 DD Evie Wijnstok (3,2163) - Ronelle Chaudron (2,9538) / Sophia Grippo (2,6266) - Sylvia Okafor (3,1150) 4-6, 6-4, 4-6
1e GD Brian de Vrind (2,7471) - Kimberley van Rijn (2,8818) / Sophia Grippo (2,6266) - Niels Hoefsloot (2,8477) 6-1, 7-6
2e GD Hidde Sels (3,8435) - Tessa Hassefras (2,9075) / Dylan Heap (5,0000) - Sylvia Okafor (3,1150) 6-2, 3-6, 6-7
17 april 2016 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 5-3
1e HE Robert Fox (2,0000) / Quinten Titre (1,9515) 6-2, 6-3
2e HE Laurens Veldman (3,7460) / Steven van Dort (2,6468) 3-6, 1-6
1e DE Anne Weijenborg (2,2964) / Jasmin Gerritsen (2,3973) 1-6, 6-0, 0-6
2e DE Jeldou Jansma (3,1961) / Michelle van Doren (3,1496) 6-3, 6-3
 HD Benjamin Boogerd (3,8668) - Laurens Veldman (4,1022) / Bert Bos (3,0354) - Sander Collewijn (3,4176) 4-6, 6-1, 7-5
 DD Anneloes Muuse (2,8713) - Anne Weijenborg (2,8804) / Jasmin Gerritsen (2,0000) - Marlies Oost (3,9969) 6-1, 6-3
1e GD Robert Fox (2,1887) - Jeldou Jansma (2,4211) / Bert Bos (3,0354) - Michelle van Doren (2,6802) 6-2, 6-0
2e GD Benjamin Boogerd (3,8668) - Anneloes Muuse (2,8713) / Quinten Titre (3,8408) - Marlies Oost (3,9969) 3-6, 6-7
17 april 2016 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 3-5
1e HE Bob Coenen (3,0279) / Julien Maugenest (2,5075) 6-3, 2-6, 0-6
2e HE Ruben Cremers (3,2199) / Ytzen Zeilstra (2,7268) 2-6, 3-6
1e DE Elsemieke Dokter (2,9866) / Ilvi van Boxel (2,4220) 4-6, 7-6, 6-4
2e DE Margo Kok (4,0242) / Lisa van Tiel (3,6156) 0-6, 3-6
 HD Bob Coenen (3,0862) - Stijn Rademaker (3,1627) / Julien Maugenest (2,7118) - Marnik Middendorp (2,8447) 5-7, 6-4, 7-5
 DD Elsemieke Dokter (3,1878) - Margo Kok (3,3116) / Ilvi van Boxel (2,3141) - Lisa van Tiel (1,9463) 2-6, 6-2, 3-6
1e GD Bob Coenen (3,0862) - Elsemieke Dokter (3,1878) / Marnik Middendorp (2,8447) - Lisa van Tiel (1,9463) 3-6, 6-4, 7-6
2e GD Stijn Rademaker (3,1627) - Margo Kok (3,3116) / Julien Maugenest (2,7118) - Ilvi van Boxel (2,3141) 6-4, 6-7, 6-7
17 april 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 6-2
1e HE Daan Eickmans (2,8734) / Bj÷rn Luitink (2,0000) 3-6, 6-4, 7-6
2e HE Alexander van Meel (3,5497) / Michael Heffels (2,8312) 6-0, 3-6, 6-2
1e DE Suzanne van Soest (2,4310) / Myrthe van der Boon (3,3375) 4-6, 6-1, 3-6
2e DE Regien Vleems (3,0099) / Nathalie Reinhard (3,8389) 6-3, 6-2
 HD RenÚ Braams (2,8807) - Daan Eickmans (2,7988) / Bj÷rn Luitink (2,9583) - Tom van Doorn (3,4152) 4-6, 7-5, 6-3
 DD Milou Ettekoven (2,0000) - Suzanne van Soest (3,1862) / Myrthe van der Boon (2,2930) - Nathalie Reinhard (2,8187) 2-6, 6-4, 3-6
1e GD Regien Vleems (2,0833) - RenÚ Braams (2,8807) / Bj÷rn Luitink (2,9583) - Myrthe van der Boon (2,2930) 6-7, 6-3, 7-6
2e GD Milou Ettekoven (2,0000) - Alexander van Meel (3,0611) / Michael Heffels (2,9119) - Nathalie Reinhard (2,8187) 6-1, 7-6

10 april 2016 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 6-2
1e HE Sam Koster (2,7267) / Daan Eickmans (2,7028) 6-3, 6-4
2e HE Tom Gomersbach (3,7481) / Alexander van Meel (3,3100) 6-1, 6-2
1e DE Sophia Grippo (2,0637) / Suzanne van Soest (2,2538) 6-1, 6-2
2e DE Sylvia Okafor (2,8313) / Regien Vleems (2,8456) 6-1, 6-1
 HD Sam Koster (3,2936) - Niels Hoefsloot (3,0177) / Alexander van Meel (2,8422) - RenÚ Braams (2,8137) 6-1, 7-6
 DD Sophia Grippo (2,7623) - Zawadi Fulani (2,9688) / Suzanne van Soest (3,0889) - Regien Vleems (2,0000) 6-3, 2-6, 6-4
1e GD Sam Koster (3,2936) - Sophia Grippo (2,7623) / RenÚ Braams (2,8137) - Regien Vleems (2,0000) 4-6, 4-6
2e GD Tom Gomersbach (4,2937) - Sylvia Okafor (3,1150) / Daan Eickmans (2,7988) - Milou Ettekoven (2,0000) 6-3, 3-6, 6-7
10 april 2016 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 6-2
1e HE Marnik Middendorp (3,0365) / Robert Fox (2,0000) 0-6, 1-6
2e HE Ytzen Zeilstra (2,7305) / Benjamin Boogerd (3,2074) 6-2, 7-6
1e DE Ilvi van Boxel (2,7786) / Anne Weijenborg (2,0000) 4-6, 6-2, 7-6
2e DE Lisa van Tiel (3,5407) / Anneloes Muuse (2,8659) 6-3, 5-7, 4-6
 HD Marnik Middendorp (2,8447) - Julien Maugenest (2,7118) / Benjamin Boogerd (3,8668) - Laurens Veldman (4,1022) 4-6, 6-4, 6-2
 DD Ilvi van Boxel (2,5728) - Lisa van Tiel (2,2157) / Anneloes Muuse (2,7667) - Jeldou Jansma (2,0000) 6-1, 7-5
1e GD Lisa van Tiel (2,2157) - Ytzen Zeilstra (2,0491) / Jeldou Jansma (2,0000) - Robert Fox (2,0000) 6-4, 6-1
2e GD Isabelle Haverlag (1,6250) - Julien Maugenest (2,7118) / Anne Weijenborg (2,8804) - Laurens Veldman (4,1022) 7-5, 6-0
10 april 2016 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-4
1e HE Bj÷rn Luitink (2,0000) / Hidde Sels (3,2541) 6-3, 6-1
2e HE Michael Heffels (2,7570) / Brian de Vrind (2,2024) 3-6, 3-6
1e DE Myrthe van der Boon (3,3375) / Kimberley van Rijn (2,0126) 0-6, 6-7
2e DE Nathalie Reinhard (3,8389) / Ronelle Chaudron (2,0000) 5-7, 4-6
 HD Bj÷rn Luitink (2,6983) - Michael Heffels (3,0528) / Hidde Sels (3,8435) - Jasper van Vliet (3,6793) 6-3, 6-0
 DD Myrthe van der Boon (2,0000) - Nathalie Reinhard (3,0410) / Tessa Hassefras (2,8242) - Evie Wijnstok (3,4897) 6-4, 6-1
1e GD Myrthe van der Boon (2,0000) - Bj÷rn Luitink (2,6983) / Brian de Vrind (3,0267) - Evie Wijnstok (3,4897) 3-6, 1-6
2e GD Nathalie Reinhard (3,0410) - Michael Heffels (3,0528) / Ronelle Chaudron (2,7352) - Jasper van Vliet (3,6793) 6-3, 6-2
10 april 2016 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 4-4
1e HE Quinten Titre (2,0000) / Stijn Rademaker (2,7090) 4-6, 6-3, 6-1
2e HE Steven van Dort (2,8080) / Bob Coenen (2,8406) 7-6, 6-2
1e DE Jasmin Gerritsen (2,0000) / Elsemieke Dokter (3,3839) 5-7, 7-6, 4-6
2e DE Sabine Huijskes (4,1535) / Margo Kok (4,1693) 1-6, 5-7
 HD Bert Bos (2,9500) - Steven van Dort (3,0173) / Bob Coenen (3,1442) - Stijn Rademaker (3,6146) 2-6, 0-6
 DD Michelle van Doren (2,9639) - Jasmin Gerritsen (2,0000) / Elsemieke Dokter (2,9220) - Margo Kok (3,4633) 6-3, 6-4
1e GD Michelle van Doren (2,9639) - Bert Bos (2,9500) / Bob Coenen (3,1442) - Elsemieke Dokter (2,9220) 6-2, 6-3
2e GD Sabine Huijskes (3,3677) - Quinten Titre (3,7012) / Margo Kok (3,4633) - Stijn Rademaker (3,6146) 4-6, 6-7